Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2739873 razy)

0 użytkowników i 115 Gości przegląda ten wątek.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10840 dnia: Grudnia 30, 2008, 16:20:07 pm »
Dlatego jak Ci wcześniej tutaj napisałem - niepotrzebnie stresujesz e-kolegów bo niemal na pewno jak zawsze nastąpi ileś tam stron o niczym i wycieczek osobistych bez odnoszenia się do sedna sprawy.
Dziwnym trafem nie komentowałeś podjazdów Londka w kierunku mojej osoby

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10841 dnia: Grudnia 30, 2008, 16:21:31 pm »
No, wiesz - po tym co pokazało Nintendo z Wii nie wiadomo czy z następną generacją nastąpi nagła poprawa grafiki...  :cool:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10842 dnia: Grudnia 30, 2008, 16:29:38 pm »
Dlatego jak Ci wcześniej tutaj napisałem - niepotrzebnie stresujesz e-kolegów bo niemal na pewno jak zawsze nastąpi ileś tam stron o niczym i wycieczek osobistych bez odnoszenia się do sedna sprawy.
Dziwnym trafem nie komentowałeś podjazdów Londka w kierunku mojej osoby

Bo Leenk jest Xbotem :D


a tak na powaznie IGN niezle tez pojechal HOME:

Cytuj
I've said it since Home was announced, and I'll say it again: Home is perhaps one of the biggest mistakes that Sony has ever made.

Cytuj
...this is a waste of everyone's time.

...a giant waste of time.

Cytuj
If I had to describe Home in one word, it would be "boring". Yep, I'm bored to death with Home. I've only found two things that are entertaining for more than about 30 seconds: griefing and trying to enter the Matrix (read: break the game).

: Grudzień 30, 2008, 16:26:53 pm
Jurass ten dziubek to dla ciebie :*

btw. ladnie w tym serduszku wygladam :)

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10843 dnia: Grudnia 30, 2008, 16:33:38 pm »
Dlatego jak Ci wcześniej tutaj napisałem - niepotrzebnie stresujesz e-kolegów bo niemal na pewno jak zawsze nastąpi ileś tam stron o niczym i wycieczek osobistych bez odnoszenia się do sedna sprawy.
Dziwnym trafem nie komentowałeś podjazdów Londka w kierunku mojej osoby
To przeczytaj jeszcze raz uważnie co sam zacytowałeś. Piszę o tym kto, kogo, dlaczego i ile razy podjeżdża? Podjeżdżacie się ileś stron i piszecie i linkowaniu jakby to miało  cokolwiek wspólnego z tym artykułem o HOME. To jest najzabawniejsze.  :-)

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10844 dnia: Grudnia 30, 2008, 16:51:08 pm »
Dlatego jak Ci wcześniej tutaj napisałem - niepotrzebnie stresujesz e-kolegów bo niemal na pewno jak zawsze nastąpi ileś tam stron o niczym i wycieczek osobistych bez odnoszenia się do sedna sprawy.
Dziwnym trafem nie komentowałeś podjazdów Londka w kierunku mojej osoby
To przeczytaj jeszcze raz uważnie co sam zacytowałeś. Piszę o tym kto, kogo, dlaczego i ile razy podjeżdża? Podjeżdżacie się ileś stron i piszecie i linkowaniu jakby to miało  cokolwiek wspólnego z tym artykułem o HOME. To jest najzabawniejsze.  :-)
niepotrzebnie stresujesz e-kolegów
Kiedy mnie wyzywali od 13-sto latków (filmiki z GeOW2) , nie miałem w Tobie wsparcia  :sad:
Na poważnie , widocznie nieuważnie czytałeś te kilka stron , skoro ktoś (wiadomo kto)
podaje link do artykułu ,którego nawet nie raczył przeczytać (a tego jestem pewien) , a chce na ten temat dyskutować , to imo coś tu nie gra.
Zresztą pisałem chyba kiedyś Londkowi ,żeby uważał z tymi podjazdami bo się to źle dla niego skończy, więc niech teraz nie płacze  :cool:
Z mojej strony definitywny eot w tej kwestii do następnego razu .

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10845 dnia: Grudnia 30, 2008, 16:54:59 pm »
Ale Jurass to serducho mi sie naprawde podoba :) bez sciemy. A artykul na onecie przeczytalem wyrywkowo, za to ten na IGN juz caly :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10846 dnia: Grudnia 30, 2008, 16:57:34 pm »
Fakt. Jest tylko gadanie pigmeja o śniegu. Na główny argument artykułu - HOME to na razie porażka w świetle tego co zapowiadano - nie macie nic rzeczowego do powiedzenia.

Zamiast tego ileś tam stron pierdzielenia  o tym co komu blokuje jaką stronkę na necie. 

I nieustajace ataki na mnie !!!

SPISEK!!!
: Grudzień 30, 2008, 16:55:07 pm
Fajnie panowie dajecie w SW. Jak widać nawet MarcePan nie jest potrzebny do robienia mega syfu z tym temacie. Mogę napisać tylko, "przyganiał kocioł garnkowi" odnośnie tej całej sytuacji.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10847 dnia: Grudnia 30, 2008, 17:00:21 pm »

SPISEK!!!


Tez tak podejrzewalem.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10848 dnia: Grudnia 30, 2008, 17:11:46 pm »
Jak widać granie na PC umarło (przynajmniej jeśli chodzi o oryginały) i tendencja nie wydawania gier na PC, lub wydawania ich pół roku później będzie się coraz częstsza. Tym samym prawie żadna gra nie będzie wykorzystywać mocy współczesnych pecetów i wszystko będzie równane do mocy konsol, a co za tym idzie nagła poprawa grafiki nastąpi dopiero z przyszłą generacją.

Jest w tym trochę prawdy, ale nie do końca. UK to takie małe USA w europie i trudno wymagać od ludzi, żeby musieli podjąć decyzje z jakich podzespołów zbudować kompa, ściągnąć sterowniki i zainstalować grę. Bez jaj. Są kraje gdzie granie na PC wciąż jest popularne (np. co by daleko nie szukać - Niemcy czy Polska). Że gry na PC są osłabiane przez konsole wiadomo od dawien dawna. W sumie już o tym mówiłem, że w 2007 najładniejszą grą był Crysis i przez 13 miesięcy branża przez konsole nie drgnęła ani odrobinkę w tym temacie. Taki MGS4 czy GoW2 nawet nie podskoczy do tego co pokazał ponad rok temu Cry. Faktem jest, że konsole rządzą światem i PC jest spychany na bok, ale są firmy które wciąż świetnie zarabiają na rynku PC - Valve, Blizzard. Koniec końców granie na PC umiera już dłużej niż PS3 tonie a wciąż to własnie na PC jest najlepsze granie i narazie nic nie wskazuje na to aby się coś zmieniło.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10849 dnia: Grudnia 30, 2008, 17:39:56 pm »
Teraz to zwyczajnie przegiąłeś. Na PC jest najlepsze granie? W słabo skonwertowane ochłapy z konsolowego stołu, czy w Crysis, który poza grafiką oferuje jedynie bardzo przeciętny gameplay? Porównywanie Brytyjczyków do Amerykanów i robienie z nich półgłówków w ogóle żal komentować. Cywilizowany świat gra na konsolach, a to, że w Polsce dalej popularne są blaszaki, to raczej powód do dumy nie jest.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10850 dnia: Grudnia 30, 2008, 17:43:07 pm »
Zyski na kompach przynosi tylko internetowa dystrybucja, tak jak napisał BUZU Valve=steam Blizzard=WoW. Ja nie gram na kompie bo jest za słaby lecz gdybym miał odpowiedniego w coś tam bym grał :D Ale na pewno nie miałbym tyle orginalnych gier co na XO :D

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10851 dnia: Grudnia 30, 2008, 17:46:13 pm »
Obaj piszecie bzdury. To ile kto gra na jakim sprzecie to jego sprawa. PC ma zdecydowanie zywotniejsze gry, ze wzgledu na lepszy i popularniejszy online, gry na konsole za to sa o wiele bardziej zroznicowane i nie tuzinkowe.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10852 dnia: Grudnia 30, 2008, 17:49:46 pm »
Dla mnie jak mowa o graniu na PC to tylko przychodzi na myśl S.T.A.L.K.E.R.  :grin:

Kiedyś był jeszcze Wiedźmin, ale jak wiadomo za rok na konsolach :).

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10853 dnia: Grudnia 30, 2008, 17:53:24 pm »
Cywilizowany świat gra na konsolach

Ciekawe w takim razie, że np. na NeoGAF, gdzie przecież udzielają się ludzie z "cywilizowanego świata" tak często w przypadku multiplatformówek (a szczególnie przy wojenkach PS3vsX0) pada stwierdzenie, że wersja na PC to "definitive version"...
I ciekawe czemu w takim razie tak wiele firm wydaje gry typowo konsolowe na PC. Pewnie to tylko dla Polski, bo jak wiadomo, wszędzie indziej ludzie grają tylko na konsolach.

I naprawdę, w obecnych czasach tych "słabo skonwertowanych" gier jest mało, większość, jak pisałem wcześniej, oferuje dużo więcej niż konsolowe odpowiedniki ograniczone bądź co bądź zamkniętą architekturą konsol.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10854 dnia: Grudnia 30, 2008, 17:58:40 pm »
I ciekawe czemu w takim razie tak wiele firm wydaje gry typowo konsolowe na PC. Pewnie to tylko dla Polski, bo jak wiadomo, wszędzie indziej ludzie grają tylko na konsolach.

Wyniki sprzedaży i narzekanie developerów mówią same za siebie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10855 dnia: Grudnia 30, 2008, 18:00:57 pm »
I ciekawe czemu w takim razie tak wiele firm wydaje gry typowo konsolowe na PC. Pewnie to tylko dla Polski, bo jak wiadomo, wszędzie indziej ludzie grają tylko na konsolach.

Wyniki sprzedaży i narzekanie developerów mówią same za siebie.

Piractwo tez robi swoje.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10856 dnia: Grudnia 30, 2008, 18:37:56 pm »
Doskwiera brak należytej ilości strategii na konsolach. Po spędzeniu wielu dni na PCtowej Cywilizacji 4 obczaiłem wersję konsolową - uproszczone i zdziecinniałe.  :???:


LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10857 dnia: Grudnia 30, 2008, 18:41:05 pm »
Doskwiera brak należytej ilości strategii na konsolach. Po spędzeniu wielu dni na PCtowej Cywilizacji 4 obczaiłem wersję konsolową - uproszczone i zdziecinniałe.  :???:

Ja licze ze Halo Wars cos zmieni w tym temacie.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10858 dnia: Grudnia 30, 2008, 18:49:53 pm »
Teraz to zwyczajnie przegiąłeś. Na PC jest najlepsze granie? W słabo skonwertowane ochłapy z konsolowego stołu, czy w Crysis, który poza grafiką oferuje jedynie bardzo przeciętny gameplay? Porównywanie Brytyjczyków do Amerykanów i robienie z nich półgłówków w ogóle żal komentować. Cywilizowany świat gra na konsolach, a to, że w Polsce dalej popularne są blaszaki, to raczej powód do dumy nie jest.

O czym Ty mowisz?
Pograsz na konsoli w FullHD w 60fpsach w takie gry jak np: Bioshock, Dead Space, Brothers in Arms, CoD, Mass Effect, Girsy i wiele wiele innych? No właśnie. O Crysis się nie mart bo gra grywalnością niszczy konsolowe shootery (halo i Resistance included). Na sam koniec. Tak jest mi  wstyd, że w Polsce się głównie gra na PC...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10859 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:00:20 pm »
To smutne, że praktycznie nieograniczone mocą pecety potrafią zaoferować jedynie wyższą rozdzielczość i framerate  :(

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10860 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:04:51 pm »
Teraz to zwyczajnie przegiąłeś. Na PC jest najlepsze granie? W słabo skonwertowane ochłapy z konsolowego stołu, czy w Crysis, który poza grafiką oferuje jedynie bardzo przeciętny gameplay? Porównywanie Brytyjczyków do Amerykanów i robienie z nich półgłówków w ogóle żal komentować. Cywilizowany świat gra na konsolach, a to, że w Polsce dalej popularne są blaszaki, to raczej powód do dumy nie jest.

O czym Ty mowisz?
Pograsz na konsoli w FullHD w 60fpsach w takie gry jak np: Bioshock, Dead Space, Brothers in Arms, CoD, Mass Effect, Girsy i wiele wiele innych? No właśnie. O Crysis się nie mart bo gra grywalnością niszczy konsolowe shootery (halo i Resistance included). Na sam koniec. Tak jest mi  wstyd, że w Polsce się głównie gra na PC...
Ja ma PC inawet w 30 fps nie pogram :/
Z ciekawości , pograsz na PC w GOW3 ,KZ2 , FFXIII/VS,SCIV i wiele ,wiele innych/?

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10861 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:11:48 pm »
To smutne, że praktycznie nieograniczone mocą pecety potrafią zaoferować jedynie wyższą rozdzielczość i framerate  :(

No sorry, ale z tego co pamietam to własnie ta generacja wprowadziła prawie HD (czyli wyższą rozdzielczość) i ludzie zaczeli sikać po nogach. "o boże gry z PS3 na sd wyglądają jak gry z PS2", "jak zobaczyłem gre X na 42" telewizorze HD to mi mało oczy nie wyszły na orbitę" itp. Gdy PCty oferują prawdziwe FullHD to nagle jest to tylko wyższa rozdzielczość. Co by nie mówić to wyższa rozdzilczość (a co za tym idzie mniej kłujący w oczy aliasing) i lepszy framerate wpływają właśnie na to, że najlepsze granie jest na PC.


Z ciekawości , pograsz na PC w GOW3 ,KZ2 , FFXIII/VS,SCIV i wiele ,wiele innych/?

Nie do tych gier trzymam konsole (PS3). Jak to się ma do tego, że najlepsze wersje gier powstają na PC?

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10862 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:16:14 pm »
Haha ale się uśmiałem :grin: forza system wars!

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10863 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:18:36 pm »
Nie do tych gier trzymam konsole (PS3). Jak to się ma do tego, że najlepsze wersje gier powstają na PC?
Co z tego ,że niby najlepsze , skoro u mnie i tak będą wyglądać gorzej niż na 3 czy 4 letnim X360?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10864 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:19:27 pm »
Krótko i na temat. PC to kupa, a nie platforma do grania. Już jakiś czas temu były bania, które pokazywały że ponad 70% używa konsol do grania, a reszta to blacharze.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10865 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:20:55 pm »
Co z tego ,że niby najlepsze , skoro u mnie i tak będą wyglądać gorzej niż na 3 czy 4 letnim X360?

Hmm, w imieniu twórców gier na PC przepraszam Cie za to. Nie wiem co więcej dla Ciebie mogę zrobić...

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10866 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:24:44 pm »
Nawiasem mówiąc , od dwóch dni próbuje uruchomić ponownie Sacreda 2 ( drugi z kolei patch ma jedynie 650mb co daje łącznie ponad 1.3gb na patche :) i dupa, wczytuje postać i wywala do Windy bez żadnego komunikatu ( znajomy sprawdzał mój save - u niego działa na tej samej wersji), PC Rulez kuwa.
: Grudzień 30, 2008, 19:23:21 pm
Co z tego ,że niby najlepsze , skoro u mnie i tak będą wyglądać gorzej niż na 3 czy 4 letnim X360?

Hmm, w imieniu twórców gier na PC przepraszam Cie za to. Nie wiem co więcej dla Ciebie mogę zrobić...
Widzisz , tu jest ta mała różnica .

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10867 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:27:45 pm »
Co z tego ,że niby najlepsze , skoro u mnie i tak będą wyglądać gorzej niż na 3 czy 4 letnim X360?

W takim razie PS3 sucks bo na moim PS2 nie zagram w gry w pełnym HD :(
Argument na tym samym poziomie.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10868 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:30:32 pm »
Widzisz , tu jest ta mała różnica .

Ależ różnic jest znacznie więcej i małe napewno nie są. Tylko czekaj to nie czasem Ty i inni pisali "no PS3 jest droższe, ale to jest towar lepszej jakości i wiadomo, że za jakość trzeba płacić. Nie masz kasy bierzesz Xa, ale jak naprawdę chcesz pograć to kupujesz PS3. Fakt kosztuje więcej ale jest lepsze" itp. Wiec jeżeli chcesz aby gry na Twoim PC chodziły i wyglądały lepiej niż na konsoli to - musisz więcej wydać, ale wiesz za lepsze granie trzeba więcej zapłacić niż za gorsze granie na konsoli. Wypasiony PC jest wydatkiem, ale wiesz za co płacisz, masz ciszę, wydajność, jakość nie osiągalną na konsolach itp. Poprostu PC jest dla elit i inne te Wasz argumenty, które pisaliście w obronie ceny PS3 ;).

Co z tego ,że niby najlepsze , skoro u mnie i tak będą wyglądać gorzej niż na 3 czy 4 letnim X360?

W takim razie PS3 sucks bo na moim PS2 nie zagram w gry w pełnym HD :(
Argument na tym samym poziomie.

Mr Zombie nie martw się on na PS3 nie zagra w pełnym HD, zresztą nikt inny też ;)

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10869 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:31:57 pm »
Granie lepsze na PC ? Mam nadzieję, że mówisz TYLKO I WYŁĄCZNIE o grafice. Bo jeśli o komforcie grania to sorry, ale...  :lol: :lol: :lol: :lol:

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10870 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:32:50 pm »
Co z tego ,że niby najlepsze , skoro u mnie i tak będą wyglądać gorzej niż na 3 czy 4 letnim X360?

W takim razie PS3 sucks bo na moim PS2 nie zagram w gry w pełnym HD :(
Argument na tym samym poziomie.
Za to Twój argument mnie powalił.Takie wymyślanie na poziomie Londka (bez urazy).

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10871 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:34:21 pm »
Granie lepsze na PC ? Mam nadzieję, że mówisz TYLKO I WYŁĄCZNIE o grafice. Bo jeśli o komforcie grania to sorry, ale...  :lol: :lol: :lol: :lol:

Boże. Setny raz. :(
Wiesz, że na PC możesz podłączyć bezprzewodowego pada z 360 i grać tak samo jak na xboxie? Czy może przeszkadza Ci instalowanie gry, czego na konsolach nie ma :D :D Może denerwują Cie krótsze loadingi na PC i lepsza grafika z wyższym framerate;em? Powiedz nam co Ci tak okrutnie przeszkadza w graniu na PC

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10872 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:35:04 pm »
To wy elity grajcie sobie na waszych supermagapecetach, liczcie piksele, a my prości ludzie będziemy sie bawili jak sam skur**syn na naszych zakichanych, przestarzałych konsolach. :???: Ja pier**le tak jak buzu mówi chyba tylko ktoś kto nigdy dłużej nie pograł na konsoli. Grałeś kiedyś wogóle buzu np w jakiegoś jrpg?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10873 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:36:06 pm »
Takie wymyślanie na poziomie Londka (bez urazy).

Sorry, ale to ty argumentujesz, że "PC jest be" tym, że masz starego kompa. Ja w takim razie mogę argumentować to, że konsole są be tym, że mam tylko starą konsolę.

To wy elity grajcie sobie na waszych supermagapecetach, liczcie piksele

Zabawne, że napisałeś to w temacie, w którym ludzie przekrzykują się niczym dzieci z powodu tego, że jedna gra ma gorszą teksturę na kosnoli M, a inna gra ma lepszy blur na konsoli Y.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2008, 19:37:42 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10874 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:36:12 pm »
Krótka piłka: ile zapłacę za pieca, który pozwoli grać w GTA IV w full HD i 60 klatkach na sekundę?

Pewnie równowartość pięciu-ośmiu Xboxów. Zysk na rozdzielczości nie jest wart wydawania takiej kasy.

No i ta niepewność - czy w ogóle uda mi się uruchomić  :lol:

Granie lepsze na PC ? Mam nadzieję, że mówisz TYLKO I WYŁĄCZNIE o grafice. Bo jeśli o komforcie grania to sorry, ale...  :lol: :lol: :lol: :lol:

Zaraz Ci napisze, że gra na full HD i używa pada od Xboxa. Fakt, że będzie godzinę instalował, bo GTA wymaga pięciu dodatkowych programów, zupełnie pominie, bo przecież to dla komfortu jest nieistotne  :lol:

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10875 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:37:43 pm »
To wy elity grajcie sobie na waszych supermagapecetach, liczcie piksele, a my prości ludzie będziemy sie bawili jak sam sk*** na naszych zakichanych, przestarzałych konsolach. :???: Ja pie***** tak jak buzu mówi chyba tylko ktoś kto nigdy dłużej nie pograł na konsoli. Grałeś kiedyś wogóle buzu np w jakiegoś jrpg?

Po pierwsze z tymi elitami był żart. Była to analogia do argumentów dawanych przez sonyboy'ów, które miały wytłumaczyć wyższa cene PS3 wobec 360. Po drugie... czy grałem na konsoli :D, czy grałem w jrpg :D No comment :D

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10876 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:38:27 pm »
Granie lepsze na PC ? Mam nadzieję, że mówisz TYLKO I WYŁĄCZNIE o grafice. Bo jeśli o komforcie grania to sorry, ale...  :lol: :lol: :lol: :lol:

Boże. Setny raz. :(
Wiesz, że na PC możesz podłączyć bezprzewodowego pada z 360 i grać tak samo jak na xboxie? Czy może przeszkadza Ci instalowanie gry, czego na konsolach nie ma :D :D Może denerwują Cie krótsze loadingi na PC i lepsza grafika z wyższym framerate;em? Powiedz nam co Ci tak okrutnie przeszkadza w graniu na PC

To, że nie mam zamiaru się bawić takimi pierdołami. Jakoś wątpię, żeby każdy co chwile przełączał się pomiędzy monitor, a super TV. Chyba, że komuś pasuje praca na komputerze przy ogromnym TV z klawiaturą na nogach i myszką na oparciu fotela  :lol: :lol: :lol:

Hmm przeczytałeś mojego posta ? Ja napisałem "Mam nadzieję, że mówisz TYLKO I WYŁĄCZNIE o grafice." (co oznacza, że sie z Tobą zgadzam), a Ty mi dajesz tekst "Może denerwują Cie krótsze loadingi na PC i lepsza grafika z wyższym framerate;em?".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2008, 19:43:05 pm wysłana przez Chris »

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10877 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:39:35 pm »
Krótka piłka: ile zapłacę za pieca, który pozwoli grać w GTA IV w full HD i 60 klatkach na sekundę?

Jeszcze krótsza piłka: ile zapłacisz za konsolę, która pozwoli zagrać Ci w GTA4 w full HD i 60fps?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Juras

  • Sonoklap
  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-10-2008
  • Wiadomości: 9 257
  • Reputacja: -9967
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10878 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:40:00 pm »
PC którego mam na dzień dzisiejszy zmodernizowałem jakieś 14 miesięcy temu za około 1300zł, w tym samym czasie mój znajomy nabyl PS3 60gb w cenie 1600zł , widocznie wywaliłem tą kasę w błoto skoro poziom konsoli na tym sprzęcie jest nieosiągalny :/

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #10879 dnia: Grudnia 30, 2008, 19:40:17 pm »
To wy elity grajcie sobie na waszych supermagapecetach, liczcie piksele, a my prości ludzie będziemy sie bawili jak sam sk*** na naszych zakichanych, przestarzałych konsolach. :???: Ja pie***** tak jak buzu mówi chyba tylko ktoś kto nigdy dłużej nie pograł na konsoli. Grałeś kiedyś wogóle buzu np w jakiegoś jrpg?

Po pierwsze z tymi elitami był żart. Była to analogia do argumentów dawanych przez sonyboy'ów, które miały wytłumaczyć wyższa cene PS3 wobec 360. Po drugie... czy grałem na konsoli :D, czy grałem w jrpg :D No comment :D
A dlaczego no coment? Nie wiemy co powiedzieć?
Krótka piłka: ile zapłacę za pieca, który pozwoli grać w GTA IV w full HD i 60 klatkach na sekundę?

Pewnie równowartość pięciu-ośmiu Xboxów. Zysk na rozdzielczości nie jest wart wydawania takiej kasy.

No i ta niepewność - czy w ogóle uda mi się uruchomić  :lol:




Wpis kur**. Z ust mi to wyjąłeś.