Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2742158 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11200 dnia: Stycznia 04, 2009, 13:26:44 pm »
Zrozumcie, że powstanie gry genialnej wymaga czasu i środków.
Niektórym z Was wydaje się chyba, że w PD pracują idioci i frajerzy uczący się dopiero programować - przez co developing zabiera im tyle czasu!
Gt5 powstaje tak długo - ponieważ tego wymaga wizja jego twórcy. PD założyło sobie cele, do realizacji których systematycznie dąży - tak samo jak Guerilla Games.
Kolejne części Forzy powstają tak szybko nie dlatego, że pracują tam zdolniejsi programiści. Wydawane są tak szybko, bo cele jakie zakładają sobie Panowie z Turn 10 są mniej ambitne!
GT5 zostanie wydane wtedy, gdy będzie gotowe. Forza 3 zostanie wydana wtedy, gdy zażyczy sobie tego Microsoft...

Ee do tego czasu to Sony utonie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11201 dnia: Stycznia 04, 2009, 13:30:41 pm »
Odnośnie e-dystrybucji - Shivering Isles 2400 MSP, KOTN 800 MSP - stały tak na premierze i stoją po dziś dzień. Tymczasem pudełkowa edycja GOTY, czyli Oblivion i oba te dodatki w sklepie PSXE - 159 złotych. Przy e-dystrybucji dodatkowo odpada opcja odsprzedaży, pożyczenia koledze/od kolegi, a często nawet przeniesienia na inną konsolę w razie awarii (na Xboxie można to zrobić raz do roku, a niestety potrafią padać częściej). I Wy twierdzicie, że to miałoby wyprzeć klasyczny system dystrybucji?

@LoNdEk - 99% iTunes to mptrójki za grosze. Nijak tego do gier i filmów porównać nie można.

Iras na iTunes sa tez filmy z tego co wiem. VoD mam u siebie w "kablowce" czasami z tego korzystam 0.99 GBP za film. btw. w "dekoderze" nie mam HDD. btw.2. ale juz porownywanie gazet, czasopism do gier nie przeszkadza ?!
: Styczeń 04, 2009, 13:28:57 pm
Nie zapominajcie tez ze rynek gier "wtorny" - pre owned jest nie na reke dev. i wydawca

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11202 dnia: Stycznia 04, 2009, 13:33:12 pm »
Być sobie mogą, ale popularnością się nie cieszą i mają ch*jową jakość.

VOD może być zagrożeniem najwyżej dla wypożyczalni video.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11203 dnia: Stycznia 04, 2009, 13:38:14 pm »
Przy e-dystrybucji dodatkowo odpada opcja odsprzedaży, pożyczenia koledze/od kolegi, a często nawet przeniesienia na inną konsolę w razie awarii (na Xboxie można to zrobić raz do roku, a niestety potrafią padać częściej).

Pomijając to ostatnie (chociaż w przypadku np. Steam'a nie ma znaczenia, na jakim kompie to odpalasz, bo zawsze ściągasz z własnego profilu, jest chyba tylko ograniczenie co do tego, na ilu kompach możesz to aktualnie mieć), to zarówno brak możliwości odsprzedaży jak i pożyczania osobom trzecim jest z punktu widzenia producentów czymś bardzo dobrym. W końcu dla nich liczy się, by jak najwięcej osób kupiło daną grę, a nie, by w nią zagrało; gra odsprzedana nie da producentowi kasy - dla niego to wciąż będzie tylko jedna sprzedana gra, chociaż w rzeczywistości miała już dwóch właścicieli.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11204 dnia: Stycznia 04, 2009, 13:38:53 pm »
Być sobie mogą, ale popularnością się nie cieszą i mają ch*jową jakość.

VOD może być zagrożeniem najwyżej dla wypożyczalni video.

Kumpel ma iPod touch i kupuje 3-5 filmow na tydzien. w metrze tez z latwoscia zauwazyc ze dosc sporo ludzi "cos" oglada na swoich iPodach czy iPhonach. Kilku znajomych przestalo korzystac z torrentow na rzecz stron typu "surf the channel" - wiec ta mala rewolucja w rodzaju dustrybucji wlasnie sie odbywa.

Tak jak pisalem wczesniej Sony juz wydalo WipeOut'a, WarHawk'a i nie wiem co tam jeszcze na PSS.

Moglo by to wygladac tak, ze kupujac gre kupujesz download ticket i mozesz ja pobrac kiedy chcesz. Gra w rzeczywistosci byla by "instalka po kompresji" do pobrania. W takim wypadku moglbys odsprzedac download ticket. A caly proces pobierania nie zajmowalby zbyt dlugo, bo sciagas bys paczke np. rar'a w wysokiej kompresji.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11205 dnia: Stycznia 04, 2009, 13:44:04 pm »
@Mr_Zombie - nie musisz mi tłumaczyć rzeczy oczywistych. Zapominasz chyba jednak, że to klient kształtuje rynek i to on decyduje, co chce dostać i jak chce dostać.

@LoNdEk - ja wiem, że Ty zrobisz wszystko, żeby pokazać, że blu-ray jest fe i nie ma przed sobą przyszłości, ale Twoja krucjata przeciw Sony robi się coraz bardziej żałosna. Download ticket, jasne...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11206 dnia: Stycznia 04, 2009, 13:49:11 pm »
Nom, to można by wtedy sprzedawać sam kod z download ticketem - już widze aukcje 666 przedmiotów na sprzedaż.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11207 dnia: Stycznia 04, 2009, 13:52:04 pm »
@Mr_Zombie - nie musisz mi tłumaczyć rzeczy oczywistych. Zapominasz chyba jednak, że to klient kształtuje rynek i to on decyduje, co chce dostać i jak chce dostać.

@LoNdEk - ja wiem, że Ty zrobisz wszystko, żeby pokazać, że blu-ray jest fe i nie ma przed sobą przyszłości, ale Twoja krucjata przeciw Sony robi się coraz bardziej żałosna. Download ticket, jasne...


Kuwa Iras doszukujesz sie czegos w moich postach, czego tam nie ma. Przeciez napisalem, ze przyszlosc nalezy do e-dystrybucji! A teraz to BD jest najlepszym nosnikiem na rynku, nie zaprzeczam, najbardziej pojemny. Tak, ale rozmowa raczej juz zeszla na nast. generacje - jesli bys nie zauwazyl. Odetchnij chlopie, bo ty sie robisz coraz bardziej zalosny starajac sie mnie w jakis tam sposob zaatakowac.
: Styczeń 04, 2009, 13:50:18 pm
Nom, to można by wtedy sprzedawać sam kod z download ticketem - już widze aukcje 666 przedmiotów na sprzedaż.

Ale z tego co pisza chlopaki wyzej, na steam wyglada to dosc podobnie. Zwroc uwage, ze tak samo jest przeciez z kodami na Live, taz mozna by powiedziec, ze ktos moze oszukac.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11208 dnia: Stycznia 04, 2009, 13:56:31 pm »
Ale tu chodzi o to, że raz użyty kod jest już bezwartościowy, nie da się odsprzedać takiego czegoś. Ja jakoś marnie widze, że kupuję grę za 200zł i potem jeżeli mi sie sformatuje dysk albo coś to tracę wszystko. Jeden raz użytego kodu nie zregenruje - tak samo jak kod do doładowania komórki - nie odsprzedasz użytego na allegro. Jak dla mnie e-dystrybucja to dobra tylko dla iPhonów i takich tam popierdółek w czasie podróży. Do domu tylko pudełkowane towary.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11209 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:00:25 pm »
Ale tu chodzi o to, że raz użyty kod jest już bezwartościowy, nie da się odsprzedać takiego czegoś. Ja jakoś marnie widze, że kupuję grę za 200zł i potem jeżeli mi sie sformatuje dysk albo coś to tracę wszystko. Jeden raz użytego kodu nie zregenruje - tak samo jak kod do doładowania komórki - nie odsprzedasz użytego na allegro. Jak dla mnie e-dystrybucja to dobra tylko dla iPhonów i takich tam popierdółek w czasie podróży. Do domu tylko pudełkowane towary.

Ale na rynku muzycznym i video e-dystrybucja sie sprawdza, po czesci tez na rynku gier. I nikt sie nie boii, ze odsprzedaz swoj kod, no chyba zeby np. MS ( czy inny wydawa) wprowadzil wlasna "gielde" handlu takimi kodami. Wtedy moglby kontrolowac to wszystko. Podobnie mogly by postapic specjalne sklepy.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11210 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:11:08 pm »
Ale tu chodzi o to, że raz użyty kod jest już bezwartościowy, nie da się odsprzedać takiego czegoś.

Jeżeli już miałaby na dobre wejść e-dystrybucja, to raczej tak, jak wygląda to na Steam'ie. Czyli każdy użytkownik ma swoje konto, na którym jest zapisywane, co kupił; i teraz niezależnie od tego gdzie jesteś, po zalogowaniu się na własny profil masz prawo do ściągnięcia/zainstalowania tego, co kupiłeś na Steamie. Nie ma żadnych jednorazowych kodów.

@Iras - ale własnie sporo klientów, przynajmniej na rynku PC, chce e-dystrybucji; fakt, ma ona swoje wady (te, co podałeś, plus brak fizycznego nośnika), jednak ma i swoje zalety - jest prostsza i tańsza: brak nakładów sklepowych oraz kosztów pakowania, okładek, pudełek, nośników itp. Do tego e-dystrybucja wspiera mniejszych developerów, których nie stać na normalną dystrybucję bądź żaden wydawca nie chce zainwestować w ich projekt (co widać też na XBL Arcade czy PSS).

Nie twierdzę, że e-dystrybucja jest super i cool, ale nie zdziwię się, jeżeli faktycznie w przyszłej generacji konsol te będą wyposażone w kilkaset gigowe /terabajtowe dyski i pozbawione napędów optycznych.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11211 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:21:05 pm »
LoNdEk, skończ ze swoim chorym wizjonerstwem  :x

Na dzień dzisiejszy e-dystrybucja ssie bo:

- ceny nie są atrakcyjne;
- produkty nie tanieją, a nikt nie ma ochoty płacić po roku tyle co na premierze;
- nie istnieje rynek wtórny;

Dlatego mnie e-dystrybucja w przypadku gier i filmów nie interesuje, a swoje fantazje możesz zachować dla siebie.

@Mr_Zombie - nie wiem jak jest na PC, ale na Xboxie dwa dodatki do Obliviona z marketplace wychodzą drożej niż GOTY - gra z dodatkami w wersji pudełkowej. Z tego co wiem, Sony na PSN też potrafi szaleć z cenami. Jeśli faktycznie e-dystrybucja jest tańsza (bo jest), niech się to znacząco odbije na cenie końcowej. W innym przypadku nie jestem zainteresowany.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11212 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:23:03 pm »
LoNdEk, skończ ze swoim chorym wizjonerstwem  :x

Na dzień dzisiejszy e-dystrybucja ssie bo:

- ceny nie są atrakcyjne;
- produkty nie tanieją, a nikt nie ma ochoty płacić po roku tyle co na premierze;
- nie istnieje rynek wtórny;

Dlatego mnie e-dystrybucja w przypadku gier i filmów nie interesuje, a swoje fantazje możesz zachować dla siebie.

@Mr_Zombie - nie wiem jak jest na PC, ale na Xboxie dwa dodatki do Obliviona z marketplace wychodzą drożej niż GOTY - gra z dodatkami w wersji pudełkowej. Z tego co wiem, Sony na PSN też potrafi szaleć z cenami. Jeśli faktycznie e-dystrybucja jest tańsza (bo jest), niech się to znacząco odbije na cenie końcowej. W innym przypadku nie jestem zainteresowany.

Masz racje Iras VoD, iTunes - tak to sa chore wizje :) - zabawne, ze sam korzystam z VoD w Virgin Media, a iTunes chyba ma miliony klientow. No tak, ale ciebie nie interesuje wiec to musi byc sciema, chora wyobraznia LoNdKa to wszystko wymyslila. Wez chlopie zastanow sie zanim znow napiszesz cos tak glupiego.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2009, 14:36:59 pm wysłana przez LoNdEk »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11213 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:23:55 pm »
Burnout Paradise na PSN-ie kosztuje mniej niż wersja pudełkowa - ok $30...

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11214 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:24:41 pm »
Burnout Paradise na PSN-ie kosztuje mniej niż wersja pudełkowa - ok $30...

WarHawk tez chyba tanszy na PSN jest niz wersja pudelkowa. - a sorry to tylko chore wizje sa.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11215 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:28:00 pm »
Burnout Paradise na PSN-ie kosztuje mniej niż wersja pudełkowa - ok $30...
Jak wchodzil na polskiego PSS to kosztowal chyba ponad 210 zl, co?

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11216 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:29:02 pm »
Burnout Paradise na PSN-ie kosztuje mniej niż wersja pudełkowa - ok $30...

WarHawk tez chyba tanszy na PSN jest niz wersja pudelkowa. - a sorry to tylko chore wizje sa.
Warhawk w tej chwili jest po mocno obniżonej cenie - tak samo dodatki do tej gry kosztują sporo mniej niż w czasie premiery.
W momencie premiery z tego co pamiętam to Warhawk z PSN-u kosztował tyle samo co wersja pudełkowa bez headset'u...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11217 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:39:30 pm »
Gdyby W:HD był sprzedawany w pudełku, to wybrałbym taką wersję. Tak postąpiłem z Warhawk'iem. Dla mnie granie, to hobby i nie wyobrażam sobie gier jedynie w postaci przesyłanych MB. Sama wymiana gier a przy tym spostrzeżeń, jest ważną rzeczą a taka e-dystrybucja zabija te elementy.
: Styczeń 04, 2009, 14:36:03 pm
Odnośnie GT5, to ja wolę poczekać i dostać dopracowany tytuł. Jak kogoś kręcą bezduszne wyścigi wydawane co pół roku, to jego sprawa. Ja mam nieco większe oczekiwania, jeśli chodzi o gry związane z motoryzacją.
: Styczeń 04, 2009, 14:38:32 pm
Burnout Paradise na PSN-ie kosztuje mniej niż wersja pudełkowa - ok $30...

WarHawk tez chyba tanszy na PSN jest niz wersja pudelkowa. - a sorry to tylko chore wizje sa.

Warhawk kosztował dokładnie tyle samo co wersja pudełko, więc LoNdKu znowu wypowiadasz się o czymś o czym pojęcia nie masz.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11218 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:51:56 pm »
Masz racje Iras VoD, iTunes - tak to sa chore wizje :) - zabawne, ze sam korzystam z VoD w Virgin Media, a iTunes chyba ma miliony klientow. No tak, ale ciebie nie interesuje wiec to musi byc sciema, chora wyobraznia LoNdKa to wszystko wymyslila. Wez chlopie zastanow sie zanim znow napiszesz cos tak glupiego.

Chore wizje to Twoje pieprzenie o rynku wtórnym kodów do downloadu ( :lol: ) i wybieganie do przodu o cholera wie ile lat.

O iTunes i VOD wypowiedziałem się wcześniej.

Jak wchodzil na polskiego PSS to kosztowal chyba ponad 210 zl, co?

239  :lol:

http://archiwum.polygamia.pl/sony-zapomnialo-ze-jestesmy-czescia-europy

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11219 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:56:26 pm »
Ej, A-n, przed chwila byl tutaj Twoj post, ze bzdury wypisuje co do ceny Burnouta na PSS. Czemu zniknal? Jednak mialem racje?

Szkoda, ze jakis blad wystapil i musialem odswiezyc strone.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11220 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:56:58 pm »
Playstation 3 Games Coming in 2009

Thanks to our friends at Gamestop (who shall remain anonymous), we've been able to compile this long list of games slated for release in 2009 on the Playstation 3. As you can see, Sony has several exclusives on the list to give the Playstation a leg to stand on in 2009.

http://ps360.wikispaces.com/Playstation+3+-+Games+Coming+in+2009

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11221 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:57:46 pm »
Burnout Paradise na PSN-ie kosztuje mniej niż wersja pudełkowa - ok $30...
Jak wchodzil na polskiego PSS to kosztowal chyba ponad 210 zl, co?
Bzdury wypisujesz...

Burnout na PL PSS nigdy się nie ukazał, więc nie kosztował ani nie kosztuje 210PLN :cool:
: Styczeń 04, 2009, 14:57:17 pm
Ej, A-n, przed chwila byl tutaj Twoj post, ze bzdury wypisuje co do ceny Burnouta na PSS. Czemu zniknal? Jednak mialem racje?

Szkoda, ze jakis blad wystapil i musialem odswiezyc strone.
Już jest ponownie - więc sorry no bonus...

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11222 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:58:17 pm »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11223 dnia: Stycznia 04, 2009, 14:59:24 pm »

rozumiem, że masz dostęp do PSN - tak jak ja teraz i wiesz lepiej??

Nie ma Burnouta na Polskim PSN-ie!!!

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11224 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:00:18 pm »
Mam dostep, pomimo tego, ze nie mam PS3 w domu, to moi znajomi maja ta konsole. Spokojnie, nie jestes wybrancem, a ja nie jestem xbotem. :lol:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11225 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:01:13 pm »
Mam dostep, pomimo tego, ze nie mam PS3 w domu, to moi znajomi maja ta konsole. Spokojnie, nie jestes wybrancem, a ja nie jestem xbotem. :lol:
To jest Burnout na PL PSN-ie Twoim zdaniem, czy go nie ma??

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11226 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:01:36 pm »
Cytuj
WarHawk tez chyba tanszy na PSN jest niz wersja pudelkowa. - a sorry to tylko chore wizje sa.

Warhawk kosztował dokładnie tyle samo co wersja pudełko, więc LoNdKu znowu wypowiadasz się o czymś o czym pojęcia nie masz.

Dlatego tez uzylem w powyzszej wypowiedzi slowa CHYBA.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11227 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:02:04 pm »
Ten screen, który dał Svon pochodzi bodajże z reklamy Burnouta na PSN, ale ze stronki www. a nie bezpośrednio z PSN.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11228 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:02:24 pm »
Opieram sie na tym artykule i newsletterze od Sony - co nieprawdopodobne mialem 2x PS2 i 2x PSP, w sumie, to nawet chyba Sonyboyem jestem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11229 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:02:37 pm »
Cytuj
WarHawk tez chyba tanszy na PSN jest niz wersja pudelkowa. - a sorry to tylko chore wizje sa.

Warhawk kosztował dokładnie tyle samo co wersja pudełko, więc LoNdKu znowu wypowiadasz się o czymś o czym pojęcia nie masz.

Dlatego tez uzylem w powyzszej wypowiedzi slowa CHYBA.

Chyba to pchła.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11230 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:03:36 pm »
To była błędna informacja i tyle...

w sumie, to nawet chyba Sonyboyem jestem.
chciałbyś

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11231 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:04:27 pm »
To jest Burnout na PL PSN-ie Twoim zdaniem, czy go nie ma??

Tylko Sony odpowiada za rozsyłanie na maila swoim subskrybentom błędnych informacji.

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11232 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:05:12 pm »
chciałbyś
Niestety nie, bo mam w zyciu troche wieksze cele od wygranej w e-walce o dobro swojej ukochanej konsoli i jakos nie rusza mnie zly news o sprzecie, ktory posiadam, nie mam klapek na oczach i licza sie dla mnie gry, a nie napis na konsoli.

Z mojej strony koniec tematu, choc zdaje sobie sprawe, ze odpowiesz w prowokujacy sposob.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11233 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:06:24 pm »
Masz racje Iras VoD, iTunes - tak to sa chore wizje :) - zabawne, ze sam korzystam z VoD w Virgin Media, a iTunes chyba ma miliony klientow. No tak, ale ciebie nie interesuje wiec to musi byc sciema, chora wyobraznia LoNdKa to wszystko wymyslila. Wez chlopie zastanow sie zanim znow napiszesz cos tak glupiego.

Chore wizje to Twoje pieprzenie o rynku wtórnym kodów do downloadu ( :lol: ) i wybieganie do przodu o cholera wie ile lat.

O iTunes i VOD wypowiedziałem się wcześniej.

Pieprzenie = moje wyobrazenie o tym jakby moglo to wygladac. Zal mi cie chlopie bo ty nie potrafisz z ludzmi rozmawiac i ci od razu przyslowiowy "gul" wychodzi, gdy tylko ktos cos powie o czym jak mi sie wydaje nie masz pojecia, a co najlepsze, to jest przyszlosc i nikt nie ma pojecia jak to bedzie wygladalo, ale "pogdybac" sobie moza, ale tobie odrazu sie cisnienie podnosi. Jakos inni jakos argumentuja, a ty tylko atakujesz moja osobe.

O i tak jak Mr_Zombie napisal, smialo mozna zalozyc, ze e-dystrybucja bedzie widaca w przeciagu 10 lat.
: Styczeń 04, 2009, 15:05:48 pm
Cytuj
WarHawk tez chyba tanszy na PSN jest niz wersja pudelkowa. - a sorry to tylko chore wizje sa.

Warhawk kosztował dokładnie tyle samo co wersja pudełko, więc LoNdKu znowu wypowiadasz się o czymś o czym pojęcia nie masz.

Dlatego tez uzylem w powyzszej wypowiedzi slowa CHYBA.

Chyba to pchła.

Nie ma to jak sensowna odpowiedz. Zal.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11234 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:08:13 pm »
chciałbyś
Niestety nie, bo mam w zyciu troche wieksze cele od wygranej w e-walce o dobro swojej ukochanej konsoli i jakos nie rusza mnie zly news o sprzecie, ktory posiadam, nie mam klapek na oczach i licza sie dla mnie gry, a nie napis na konsoli.

Z mojej strony koniec tematu, choc zdaje sobie sprawe, ze odpowiesz w prowokujacy sposob.
Prowokująca to była Twoja i LoNdKa wypowiedź na temat zawartości PSN-u!

Skoro nie macie o tym pojęcia to nie udzielajcie się. Ja na temat Live'a się nie wypowiadam...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11235 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:08:29 pm »
WarHawk tez chyba tanszy na PSN jest niz wersja pudelkowa. - a sorry to tylko chore wizje sa.

Cytuj
Warhawk kosztował dokładnie tyle samo co wersja pudełko, więc LoNdKu znowu wypowiadasz się o czymś o czym pojęcia nie masz.

Cytuj
Dlatego tez uzylem w powyzszej wypowiedzi slowa CHYBA.

Cytuj
Chyba to pchła.

Cytuj
Nie ma to jak sensowna odpowiedz. Zal.

Jak mogę sensownie odpowiedzieć na bezsensowne gdybanie. :lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 04, 2009, 15:10:42 pm wysłana przez MarcePan »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11236 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:13:12 pm »
To jest Burnout na PL PSN-ie Twoim zdaniem, czy go nie ma??

Tylko Sony odpowiada za rozsyłanie na maila swoim subskrybentom błędnych informacji.

Zgoda - ale zdradzę Wam tajemnicę, że w SONY pracują ludzie i czasami się mylą...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11237 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:18:10 pm »
To jest Burnout na PL PSN-ie Twoim zdaniem, czy go nie ma??

Tylko Sony odpowiada za rozsyłanie na maila swoim subskrybentom błędnych informacji.

Zgoda - ale zdradzę Wam tajemnicę, że w SONY pracują ludzie i czasami się mylą...

Dobrze że tylko tanie błędy popełniają, bo gdyby popełniali podobne do błędów ludzi z M$ to mielibyśmy awaryjność PS3 na poziomie 30% według oficjalnych danych (nieoficjalne było by to grubo ponad 50%). :P

Tak wiem LoNdEk, Tobie X0 śmiga hiper uber bez zarzutów.
: Styczeń 04, 2009, 15:17:33 pm
chciałbyś
Niestety nie, bo mam w zyciu troche wieksze cele od wygranej w e-walce o dobro swojej ukochanej konsoli i jakos nie rusza mnie zly news o sprzecie, ktory posiadam, nie mam klapek na oczach i licza sie dla mnie gry, a nie napis na konsoli.

Jakby liczyły się dla Ciebie gry, to miałbyś PS3. :P

svonston

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11238 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:19:51 pm »
Jak na razie zaliczam multiplatformowe gry, a gdy moze kiedys zakupie PS3, to na pewno pogram we wszystkie glosne exclusive'y. :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11239 dnia: Stycznia 04, 2009, 15:23:05 pm »
Jak na razie zaliczam multiplatformowe gry, a gdy moze kiedys zakupie PS3, to na pewno pogram we wszystkie glosne exclusive'y. :)

Głośnie exlusivy to są tylko na X0, jak już napęd jest na wyczerpaniu i furczy jak kosiarka. ;)