Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2741290 razy)

0 użytkowników i 56 Gości przegląda ten wątek.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11720 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:06:59 pm »
czekam na porównanie tych gier z niecierpliwością!!!

Yyy... co tu porównywać?
Z jednej strony mamy przygodówkę z QTE, z drugiej (prawdopodobnie) survivor horror.
Z jednej mamy grę mającą miejsce w zamkniętych sceneriach (w sensie nie ma możliwości wyjść poza daną scenę), w drugiej (znowu prawdopodobnie) mamy otwarty świat.

Dwie zupełnie inne gry, a Ty chcesz je porównywać?
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11721 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:08:13 pm »
Dwie zupełnie inne gry, a Ty chcesz je porównywać?
On nie będzie, inni to będą robić. 8-)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11722 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:10:51 pm »
Mam nadzieję, że ten Wasz cały Alan Wake wyrobi się na premierę Heavy Rain - czekam na porównanie tych gier z niecierpliwością!!!
Akurat wy fani (napisze ładniej a co;)) sony o nie wyrabianiu sie gier nie powinniście pisać z taką ironia.
W kontekście zaliczającego kolejne obsuwy AW Twój komentarz jest nieco śmieszny...
: Styczeń 05, 2009, 21:08:58 pm
czekam na porównanie tych gier z niecierpliwością!!!

Yyy... co tu porównywać?
Z jednej strony mamy przygodówkę z QTE, z drugiej (prawdopodobnie) survivor horror.
Z jednej mamy grę mającą miejsce w zamkniętych sceneriach (w sensie nie ma możliwości wyjść poza daną scenę), w drugiej (znowu prawdopodobnie) mamy otwarty świat.

Dwie zupełnie inne gry, a Ty chcesz je porównywać?

kolejne już dzisiaj słowa-klucze do Waszej kolekcji :cool:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11723 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:14:54 pm »
W kontekście zaliczającego kolejne obsuwy AW Twój komentarz jest nieco śmieszny...

Żeby gra zaliczyła "obsuwę" musi mieć najpierw wyznaczony jakiś termin premiery. Alan nie miał i nie ma daty premiery i wyjdzie, gdy zostanie ukończony.

kolejne już dzisiaj słowa-klucze do Waszej kolekcji :cool:

"Waszej" czyli czyjej? O ile mi wiadomo ja jestem jedną osobą :/.
Nie moja wina, że o Alanie prawie nic nie wiadomo i jedyne co można robić, to domyślać się ze szczątków informacji, jakie zostają ujawniane.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11724 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:17:20 pm »
Mam nadzieję, że ten Wasz cały Alan Wake wyrobi się na premierę Heavy Rain - czekam na porównanie tych gier z niecierpliwością!!!
Akurat wy fani (napisze ładniej a co;)) sony o nie wyrabianiu sie gier nie powinniście pisać z taką ironia.
W kontekście zaliczającego kolejne obsuwy AW Twój komentarz jest nieco śmieszny...

A co powiesz np na GT5. Tam jest ok bo liczy sie dopracowanie każdego detalu. To samo K2. Ale przy AW to już niedobrze.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11725 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:19:12 pm »
Żeby gra zaliczyła "obsuwę" musi mieć najpierw wyznaczony jakiś termin premiery. Alan nie miał i nie ma daty premiery i wyjdzie, gdy zostanie ukończony.

Zdaje się, że z GT5 jest tak samo? (powstają chyba te gry nawet podobnie długo)
I jakoś w tym przypadku nie przeszkadza to pisać "niektórym"(żeby nie było znów Wam) o ciągłym odkładaniu premiery...

Nie moja wina, że o Alanie prawie nic nie wiadomo i jedyne co można robić, to domyślać się ze szczątków informacji, jakie zostają ujawniane.
To dlaczego na podstawie tych "szczątków" twierdzisz, że będą to
Cytuj
Dwie zupełnie inne gry
??

Ja twierdzę, że będą miały ze sobą wiele wspólnego - na tyle by móc je porównać ze sobą!

Stalker

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-01-2008
  • Wiadomości: 2 925
  • Reputacja: 1
  • Blues luz
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11726 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:19:29 pm »
Ostatnio widzialem gram.tv i zaprosili kolesia z M$. Koles wydal ze data to 2nd polowa 2009 ale wiecej nie moze nic powiedziec  :???:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11727 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:21:34 pm »
Mam nadzieję, że ten Wasz cały Alan Wake wyrobi się na premierę Heavy Rain - czekam na porównanie tych gier z niecierpliwością!!!
Akurat wy fani (napisze ładniej a co;)) sony o nie wyrabianiu sie gier nie powinniście pisać z taką ironia.
W kontekście zaliczającego kolejne obsuwy AW Twój komentarz jest nieco śmieszny...

A co powiesz np na GT5. Tam jest ok bo liczy sie dopracowanie każdego detalu. To samo K2. Ale przy AW to już niedobrze.
Co do Gt5 to wiemy o tej grze bardzo dużo i wiemy na co czekamy!

Fani XO traktują natomiast Alan Wake'a jako zbawienie konsoli M$ w roku 2009 a tymczasem
o Alanie prawie nic nie wiadomo i jedyne co można robić, to domyślać się ze szczątków informacji,
:lol:
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2009, 21:24:14 pm wysłana przez A-n »

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11728 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:24:29 pm »
Mam nadzieję, że ten Wasz cały Alan Wake wyrobi się na premierę Heavy Rain - czekam na porównanie tych gier z niecierpliwością!!!
Akurat wy fani (napisze ładniej a co;)) sony o nie wyrabianiu sie gier nie powinniście pisać z taką ironia.
W kontekście zaliczającego kolejne obsuwy AW Twój komentarz jest nieco śmieszny...

A co powiesz np na GT5. Tam jest ok bo liczy sie dopracowanie każdego detalu. To samo K2. Ale przy AW to już niedobrze.
Co do Gt5 to wiemy o tej grze bardzo dużo i wiemy na co czekamy!

Fani XO traktują natomiast Alan Wake'a jako zbawienie konsoli M$ w roku 2009 a tym czasem
o Alanie prawie nic nie wiadomo i jedyne co można robić, to domyślać się ze szczątków informacji,
:lol:
A mozesz nie zmieniać tematu? Nie rozmawiamy tu ile o czym wiemy tylko jak raz dana sytuacja jest dobra a raz zła. A wy może nie uważacie K2 i GT5 jako "zbawienie" dla ps3. Bo jak narazie to bynajmniej nie xboxa tu trzeba zbawiać.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11729 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:24:45 pm »
To dlaczego na podstawie tych "szczątków" twierdzisz, że będą to "dwie zupełnie inne gry"
Bo z tych szczątkowych informacji się zapowiadają na dwie zupełnie inne gry?

To wiesz co, idąc tym tokiem myślenia zróbmy tak: załóżmy, że gra od Team ICO i FFXIII również będzie można porównać. O Finalu wiadomo bardzo mało, o grze od ICO praktycznie nic - co z tego, że z góry wiadomo, że to będą inne gry, ale "ja twierdzę, że będa miały ze sobą dużo wspólnego".
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11730 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:28:05 pm »
Mam nadzieję, że ten Wasz cały Alan Wake wyrobi się na premierę Heavy Rain - czekam na porównanie tych gier z niecierpliwością!!!
Akurat wy fani (napisze ładniej a co;)) sony o nie wyrabianiu sie gier nie powinniście pisać z taką ironia.
W kontekście zaliczającego kolejne obsuwy AW Twój komentarz jest nieco śmieszny...

A co powiesz np na GT5. Tam jest ok bo liczy sie dopracowanie każdego detalu. To samo K2. Ale przy AW to już niedobrze.
Co do Gt5 to wiemy o tej grze bardzo dużo i wiemy na co czekamy!

Fani XO traktują natomiast Alan Wake'a jako zbawienie konsoli M$ w roku 2009 a tym czasem
o Alanie prawie nic nie wiadomo i jedyne co można robić, to domyślać się ze szczątków informacji,
:lol:
A mozesz nie zmieniać tematu? Nie rozmawiamy tu ile o czym wiemy tylko jak raz dana sytuacja jest dobra a raz zła. A wy może nie uważacie K2 i GT5 jako "zbawienie" dla ps3. Bo jak narazie to bynajmniej nie xboxa tu trzeba zbawiać.
Przyznasz chyba, że mamy znacznie więcej podstaw do tego by uważać Killzone 2(prawie skończone) oraz GT5(kultowa, sprawdzona marka) za zbawienie PS3 niż Alan W. i XO??

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11731 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:32:25 pm »
Z AI z psx'a, z Detekcją kolizji z psx'a :P Z odwzorowaniem miast gorszym niż PGR4 ;)
Co do KZ2, ja bym tam nie przesadzał z tą grą, ot gra na 9. Gt5 pewnie będzie między 8-9, chyba że poprawią to co napisałem u góry.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11732 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:35:42 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Oczywiście że tu ci przyznam racje. Ale czemu nadal brniesz w inny temat? Nie o tym rozmawialismy na początku a ty mi nie odpowiedziałeś.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11733 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:36:22 pm »
Z AI z psx'a, z Detekcją kolizji z psx'a :P Z odwzorowaniem miast gorszym niż PGR4 ;)

Widzę że żartujesz równie mocno, jak w przypadku DVD vs Blu-Ray.

Odwzorowanie miast w GT5:Prologue jest już lepsze. Dawałem fotki w temacie o GT5:P.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11734 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:40:00 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Oczywiście że tu ci przyznam racje. Ale czemu nadal brniesz w inny temat? Nie o tym rozmawialismy na początku a ty mi nie odpowiedziałeś.
Powtórz więc pytanie, bo czytam Twoje posty - i sorry - ale nie wiem ocb??

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11735 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:44:32 pm »
Z AI z psx'a, z Detekcją kolizji z psx'a :P Z odwzorowaniem miast gorszym niż PGR4 ;)

Widzę że żartujesz równie mocno, jak w przypadku DVD vs Blu-Ray.

Odwzorowanie miast w GT5:Prologue jest już lepsze. Dawałem fotki w temacie o GT5:P.
@1
Argumenty masz podana na tacy, poszukaj w linku. Jak i tutaj:
http://www.neogo.pl/newsy/15366
Doszliśmy do konsensusu.
@2
Nie są lepsze, po pierwsze w GT5 to wycinek miasta, a nie pełnowymiarowe metropolie. Po drugie, brak zmiennych warunków pogodowych, po trzecie otoczenie w Gt5 jest biedniejsze niż w PGR4(mniej obiektów 3D), jedynie co ma lepsze Gt5 to HDR(i to też nie we wszystkich miejscówkach), jednak wynika to z faktu braku zmiennych warunków pogodowych. Po czwarte pokaż mi ślady opon w GT5 na asfalcie robione w Real Time :P

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11736 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:51:52 pm »
Pewnie mnie ktoś zaraz zjedzie, ale dla mnie miasto LONDYN itp wygląda lepiej w PGR4 ponadto cała gra jest dla mnie dużo ładniejsza od GT5:P. Co z tego że kokpity są super jak karoseria poszarpana przez brak AA ? Ponadto oświetlenie jest kijowe i autka wyglądają jak plastikowe.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11737 dnia: Stycznia 05, 2009, 21:52:52 pm »
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Oczywiście że tu ci przyznam racje. Ale czemu nadal brniesz w inny temat? Nie o tym rozmawialismy na początku a ty mi nie odpowiedziałeś.
Powtórz więc pytanie, bo czytam Twoje posty - i sorry - ale nie wiem ocb??
Ano biega o to że że podobna sytuacja jest przez ciebie, może inaczej, przez fanów sony dwojako. Gdy twór polyphony bądż guerilli ma przesówaną date premiery, to jest ok bo dopieszczają produkt. Gdy tak samo postępuje Remedy to już jest nie za bardzo. Czyz nie?

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11738 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:04:42 pm »
A-n tutaj ma racje. Firma dbająca o klienta nie pozwala długo czekać na produkt.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11739 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:08:19 pm »
@windomearl

O ile w przypadku innych gier mógłbym sie z tym zgodzić - tak w przypadku K2 i GT5 po prostu nie mogę! Ponieważ w przypadku tych dwóch gier mamy niezbite dowody na to, ze czekanie sie opłaca! Dzięki temu otrzymamy genialna grę. W przypadku AW nie mamy tej pewności, że dlugie czekanie wynagrodzone zostanie genialna produkcja, wiesz o czym mówię?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11740 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:10:00 pm »
Pewnie mnie ktoś zaraz zjedzie, ale dla mnie miasto LONDYN itp wygląda lepiej w PGR4 ponadto cała gra jest dla mnie dużo ładniejsza od GT5:P. Co z tego że kokpity są super jak karoseria poszarpana przez brak AA ? Ponadto oświetlenie jest kijowe i autka wyglądają jak plastikowe.

Kpina roku. Widać że nie grałeś w GT5:P. Ta gra ma 16 modeli aut na trasie i każde z tych aut jest zbudowane z wielokrotnie większej liczby polygonów niż auta w PGR4, których na trasie jest ledwo 8. Śmiech na sali. W dodatku GT5:P ma wyższą rozdzielczość i 60 klatek animacji na sekundę. Jednym zdaniem, GT5:P miażdży doszczętnie pod względem oprawy PGR4.

Odnośnie większej liczby szczegółów 3D to chyba sobie jaja robisz. Tu masz fotki.





W GT5:P, kibicie w 3D, flagi i inne elementy są znacznie liczniejsze poza trasą. Nie prowokuj, bo znajdę Ci trasy torowe w PGR4, które wyglądają mega biednie. Podobnie asflat w PGR4. Momentami świetnie, a za chwilę bieda niczym z PS2. W GT5:P asfalt jest cały czas bardzo wysokiej jakości.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11741 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:11:37 pm »
Jutro zrobię CI mega wyjebiste zdjęcia z PGR4 i zobaczysz jak ta gra naprawdę wygląda. :P Z tym zdjęciem to już jedziesz i jedziesz od zarania dziejów, pokazać CI kiepskie zdjęcia z GT5P gdzie są drzewa 4d itd :P ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11742 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:19:23 pm »
Jutro zrobię CI mega wyjebiste zdjęcia z PGR4 i zobaczysz jak ta gra naprawdę wygląda. :P Z tym zdjęciem to już jedziesz i jedziesz od zarania dziejów, pokazać CI kiepskie zdjęcia z GT5P gdzie są drzewa 4d itd :P ;)

To zdjęcie pokazuje ten sam moment trasy i jest bardzo dobre do porównania.

BTW. Pokaż mi tak słaby asfalt w GT5:P.







Modele aut też wspaniałe nie są:



Przecież to wygląda dennie. Poza tym, nie ma o czym gadać. Ostatnio pogrywam sobie w PGR4 i nie ujmując świetnemu gameplayowi, trzeba sobie powiedzieć jasno że GT5:P po prostu niszczy ta grę jeśli chodzi o oprawę A/V.

Przypominam raz jeszcze.

-1080p
-60 fps
-16 aut na trasie
-Auta zbudowane z największej liczby polygonów w historii gier wyścigowych
-Genialnie odwzorowane kokpity

Zanim zaczniecie ślepo bronić PGR4, to polecam raz jeszcze przeczytać ten post.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11743 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:22:07 pm »
Pewnie mnie ktoś zaraz zjedzie, ale dla mnie miasto LONDYN itp wygląda lepiej w PGR4 ponadto cała gra jest dla mnie dużo ładniejsza od GT5:P. Co z tego że kokpity są super jak karoseria poszarpana przez brak AA ? Ponadto oświetlenie jest kijowe i autka wyglądają jak plastikowe.

Kpina roku. Widać że nie grałeś w GT5:P. Ta gra ma 16 modeli aut na trasie i każde z tych aut jest zbudowane z wielokrotnie większej liczby polygonów niż auta w PGR4, których na trasie jest ledwo 8. Śmiech na sali. W dodatku GT5:P ma wyższą rozdzielczość i 60 klatek animacji na sekundę. Jednym zdaniem, GT5:P miażdży doszczętnie pod względem oprawy PGR4.

Odnośnie większej liczby szczegółów 3D to chyba sobie jaja robisz. Tu masz fotki.





Przecież w tym porównaniu PGR4 wypada dużo lepiej :<

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11744 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:24:53 pm »
Jutro zrobię CI mega wyjebiste zdjęcia z PGR4 i zobaczysz jak ta gra naprawdę wygląda.

Tylko poprosimy screeny, a nie zdjęcia z photo mode.

Przecież w tym porównaniu PGR4 wypada dużo lepiej :<

Ty... Ty... Ty xbocie, ty!  :x

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11745 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:25:13 pm »
@Tarniak.
W którym miejscu? Bo ma mniejsza liczbę aut? Bo nie ma kibiców 3D, flag i innych elementów za trasą?


windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 340
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11746 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:30:01 pm »
@windomearl

O ile w przypadku innych gier mógłbym sie z tym zgodzić - tak w przypadku K2 i GT5 po prostu nie mogę! Ponieważ w przypadku tych dwóch gier mamy niezbite dowody na to, ze czekanie sie opłaca! Dzięki temu otrzymamy genialna grę. W przypadku AW nie mamy tej pewności, że dlugie czekanie wynagrodzone zostanie genialna produkcja, wiesz o czym mówię?
Pewnie że rozumiem. Ja nie wątpie że to będą świetne gry. Ale skoro o AW nic nie wiadomo to nie mozna również zakładac że będzie on słaba grą. O Heavy Rain do niedawna też niewiele było wiadomo, a nie przeszkadzało to co "niektórym" (co by nie pisać Wam ;)) wychwalać jej pod niebiosa. Zaleznie od kontekstu macie czasami całkiem inne zdanie na ten sam temat.

Tarniak

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11747 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:30:46 pm »
Mówię o "zacytowanych" screenach. Pieprzyć ludziki w 3D, powtarzam, po tych screenach każdy kogo bym zapytał stwierdziłby, że PGR4 jest ładniejsze. Widać ładny silniczek, oświetlenie jest bardziej intensywne i przez to wszystko prezentuje się przyjaźniej dla oka. Asfalt jakoś specjalnie się nie różni. Ja nie mówię, że PGR4 jest ładniejsze od GT5 in genere, obie widziałem, więc mam swoje zdanie na ten temat. Natomiast, to porównanie (szczególnie, jeśli ma służyć potwierdzeniu tezy - GT5 > PGR) wypada niekorzystnie dla gry Polyphony, tyle.

PS. 3D ludziki i animowane flagi tego nie zmienią, naprawdę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11748 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:32:18 pm »
Tarniaku, dałem te screen'y po to by obalić bzdury iż w GT5:P jest mniej szczegółów poza trasą. Przecież dokładnie na tych obrazkach widać że tak nie jest. To jest dokładnie to samo miejsce na trasie w Londynie.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11749 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:33:20 pm »
@Tarniak.
W którym miejscu? Bo ma mniejsza liczbę aut? Bo nie ma kibiców 3D, flag i innych elementów za trasą?



Ktos tam falga macha ( a kibice w grze sa 3D) na obrazku z PGR4 a na obrazku z GT5 faktycznie widac wiecej samochodow (az 3 przeciwnikow).


PGR4 sa takie dziwne slady na asfalcie - a to slady opon.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11750 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:34:05 pm »
Faktycznie gdyby oceniać te gry na podstawie tych screenów to PGR4 wciąga GT nosem...

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11751 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:34:39 pm »
@Tarniak.
W którym miejscu? Bo ma mniejsza liczbę aut? Bo nie ma kibiców 3D, flag i innych elementów za trasą?



Ktos tam falga macha ( a kibice w grze sa 3D) na obrazku z PGR4 a na obrazku z GT5 faktycznie widac wiecej samochodow (az 3 przeciwnikow).


PGR4 sa takie dziwne slady na asfalcie - a to slady opon.
aha, na prostej slady, jakby tam byl zakret ok. 75 stopniowy
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11752 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:36:06 pm »
@Tarniak.
W którym miejscu? Bo ma mniejsza liczbę aut? Bo nie ma kibiców 3D, flag i innych elementów za trasą?



Ktos tam falga macha ( a kibice w grze sa 3D) na obrazku z PGR4 a na obrazku z GT5 faktycznie widac wiecej samochodow (az 3 przeciwnikow).


PGR4 sa takie dziwne slady na asfalcie - a to slady opon.
aha, na prostej slady, jakby tam byl zakret ok. 75 stopniowy

Patrz na mapke, to jest "luk" to miejsce, pozatym PGR to arkejd tam sie takie baczki na prostej wali ze glowa mala :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11753 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:36:16 pm »
Cieszę się razem z posiadaczami X0, którzy wpisali się wyżej.

LoNdEk, na screenie jest więcej aut, owszem. Tyle że ogólnie w samej grze na trasie jest ich dwa razy tyle co w PGR4. 8) 8) 8)

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11754 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:37:46 pm »
Cieszę się razem z posiadaczami X0, którzy wpisali się wyżej.

LoNdEk, na screenie jest więcej aut, owszem. Tyle że ogólnie w samej grze na trasie jest ich dwa razy tyle co w PGR4. 8) 8) 8)

Ale my gadamy o scrennach przeciez - tych ktore dales, ziom, kazdy juz wie 1080p - 16 aut.

Unlimited

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11755 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:38:07 pm »
Speszial for MarcePan, oto i "brzydkie i denne" PGR4 w całej krasie:

















BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11756 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:40:48 pm »
Tak już całkiem na poważnie, to aż dziw bierze że potraficie bronić coś tak niewiarogodnie głupiego. Ludzie zagrajcie w obie te gry. Toć to nawet nie ma co porównywać jeśli chodzi o oprawę obu tytułów.

Ja się tyle oczytałem jaka to grafika w PGR4 jest wspaniała. W końcu pograłem sporo w tą grę i jedyne co zrobiłem to parsknąłem śmiechem. Gra ma extra gameplay, ale graficznie jest lata świetlne za GT5:P.
: Styczeń 05, 2009, 22:38:56 pm
Cieszę się razem z posiadaczami X0, którzy wpisali się wyżej.

LoNdEk, na screenie jest więcej aut, owszem. Tyle że ogólnie w samej grze na trasie jest ich dwa razy tyle co w PGR4. 8) 8) 8)

Ale my gadamy o scrennach przeciez - tych ktore dales, ziom, kazdy juz wie 1080p - 16 aut.

No to na screenie z PGR4 nie ma żadnego auta. PWNED.

@Unlimited.

Iras chyba ładnie i wyraźnie prosił o screeny z gry a nie z photo mode. Tak przypuszczałem że dasz photo mode, bo sama gra nie ma się czym pochwalić. Ja dałem screen'y prosto z wyścigu. Przykro mi, ale FAIL.

Ciapkas

  • Gość
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11757 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:41:37 pm »
PGRa robili w okresie Pre-pre-prehistorycznym

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11758 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:41:46 pm »
Ja nie mówię, że PGR4 jest ładniejsze od GT5 in genere, obie widziałem, więc mam swoje zdanie na ten temat.

Możemy je poznać?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #11759 dnia: Stycznia 05, 2009, 22:43:11 pm »
Ja się tyle oczytałem jaka to grafika w PGR4 jest wspaniała. W końcu pograłem sporo w tą grę i jedyne co zrobiłem to parsknąłem śmiechem. Gra ma extra gameplay, ale graficznie jest lata świetlne za GT5:P.


Kuwa ja ja glupi myslalem ze to gameplay mi tyle radosci w graniu daje.

btw. chyba nikt nie powie, ze PGR4 jest gra brzydka ???