Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2699246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28400 dnia: Września 06, 2011, 12:41:53 pm »
Oki, jeśli faktycznie uważasz Crysis 2 za grę ładniejszą od Uncharted 2 i GOW3, to raczej nie ma po co dalej prowadzić tej dyskusji.
Nie jestem w tej opinii odosobniony....ale rzeczywiscie nie mamy o czym rozmawiac;)

Najładniejszą gierką tytuł w sub HD z animacją na poziomie 20 fps, uproszczenia i bitmapy w GoW3, pierwsze AC porównywalne do Uncharted 2. No, no, xboty w formie. Jestem pod wrażeniem.
No tak....taki ze mnie xbot ze kupilem bundla... konsole ktorej tak nienawidze (PS3) wraz z gra ktorea rowniez gardze (GT5)  :lol:
Pierwsze AC to moim zdanie absolutna czolowka w tej generacji (kontynuacje wygladaja o dziwo slabiej).
Powiedz mi jeszcze ze w GOW3 nie masz bitmap w tle...powiedz ze mozesz kontrowac kamere.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28401 dnia: Września 06, 2011, 12:57:11 pm »
Mój post zrobił większy burdel niz myślałem  :troll:




OK, to ja zmykam i wieczorem pośmieje się z dalszej dyskusji. Tymczasem wklejam ulubione przez wszystkich wyniki sprzedaży konsol z Japonii:

Here are the latest Media Create Console Hardware Sales in Japan for the week of Aug 15 - 21, 3DS sold 105k units the second week after the price cut, PS3 sales modestly increased after the 5000 yen price drop.

3DS - 105,639 [1,612,004]
PSP - 40,888 [1,349,179]
PS3 - 29,666 [785,542]
Wii - 18,256 [445,234]
DSi LL - 4,329 [288,115]
DSi - 3,585 [251,384]
PS2 - 1,789 [51,594]   
360 - 1,427 [75,724]
   -  :lol:
DSL - 117 [19,807]
PSP go - 13 [15,464]


Here are the latest Media Create Console Hardware Sales in Japan for the week of Aug 22 - 28, 3DS sales started to settle down and 60k were sold this week.

Platform   This week   YTD
3DS   60,781   1,672,785
PS3   33,141   818,683
PSP   31,310   1,380,489
Wii   11,342   456,576
DSi LL   3,235   291,350
DSi   2,384   253,768
PS2   1,580   53,174
XB360   1,393   77,117
    :lol: x2
DSL   110   19,917
PSP go   20   15,484






 :troll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28402 dnia: Września 06, 2011, 13:02:10 pm »
Najładniejszą gierką tytuł w sub HD z animacją na poziomie 20 fps, uproszczenia i bitmapy w GoW3, pierwsze AC porównywalne do Uncharted 2. No, no, xboty w formie. Jestem pod wrażeniem.
Spadki animacji, standard cars, drzewa 4d nie przeszkadzaja niektorym krzyczec ze gt5 to najladniejszy wyscig

Pokaż ładniejszy.

Wiadomość scalona: Września 06, 2011, 13:13:05 pm
Oki, jeśli faktycznie uważasz Crysis 2 za grę ładniejszą od Uncharted 2 i GOW3, to raczej nie ma po co dalej prowadzić tej dyskusji.
Nie jestem w tej opinii odosobniony....ale rzeczywiscie nie mamy o czym rozmawiac;)

Pewnie bigdaddy, pankracy i jeszcze jakiś gość anonimowy popierają Twoją opinie, ale to akurat nic dziwnego.

Pewnie to przypadek, że co roku na targach, to Uncharted zbiera nagrody za najlepszą grafikę.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2011, 13:13:05 pm wysłana przez BoBaN »

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28403 dnia: Września 06, 2011, 13:19:29 pm »
dyskusja o tym czy jakaś gra jest ładniejsza od GT5 nie ma sensu. Zwolennicy GT zawsze będą wspominać o zmiennej pogodzie i dobie,wolumetrycznym dymie oraz mega wykonanych autach mając w dupie spadki fps,wygląd cieni,niektórych torów,pixeloze w dumie czy drzewa 4d.

Dla mnie wizualnie ładniejszymi wyścigami jest chociażby Pacific Rift,Dirt2 czy PGR4 ale pewnie zaraz zostane zjeba.ny. Dla kontrastu uważam,że Killzone3 zdecydowanie wygląda lepiej od Crysis2(który ogólnie jest do mnie przereklamowany nawet pod względem wizualnym pomimo tego,że z początku też się nim podniecałem)

Uncharted 2 do dziś wg mnie jest najładniejszą grą na konsolach ale śmieszy mnie jako argument przytaczanie ile to on nagród za grafikę i ogólnie wyróżnień zebrał. Jakoś wtedy to się zgadzacie z recenzentami i zawsze ktoś to przytoczy. Ale jakoś nie macie problemu ze stawianiem za najlepszy racer ever GT5 które jest najniżej ocenianą pełną częścią serii, w wielu recenzjach dostał oceny za grafę na poziomie 7-8/10 itp
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2011, 13:23:21 pm wysłana przez punisher85 »

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28404 dnia: Września 06, 2011, 13:23:37 pm »
Dla mnie wizualnie ładniejszymi wyścigami jest chociażby Pacific Rift,Dirt2 czy PGR4 ale pewnie zaraz zostane zjeba.ny

Ja osobiście uważam, inną grę za najładniejszego racera na konsolach, ale nawet nie mam zamiaru wymieniać tego tytułu, bo będzie z tego taki ShitStorm, że forum padnie... Choć gra jako całokształt graficzny wywołała u mnie naprawdę 10 razy większe wrażenie niż którykolwiek inny racer.

I nie nie jest to Forza...

Ale zgodzę się, Pacific Rift jest ścisłą czołówką...

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28405 dnia: Września 06, 2011, 13:25:28 pm »
jeszcze do wymienionych przeze mnie trzech dodałbym Wipeout HD

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28406 dnia: Września 06, 2011, 13:26:10 pm »
Weź Mrocz napisz, a nie pierd**. Naprawdę, ilość pojebów, których naprawdę to poruszy jest marginalna.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28407 dnia: Września 06, 2011, 13:29:13 pm »
Uncharted 2 do dziś wg mnie jest najładniejszą grą na konsolach ale śmieszy mnie jako argument przytaczanie ile to on nagród za grafikę i ogólnie wyróżnień zebrał.

Skoro inne argumenty nie docierają, to trzeba sięgnąć po takie właśnie opinie.

Wiadomość scalona: Września 06, 2011, 13:31:29 pm
Dla mnie wizualnie ładniejszymi wyścigami jest chociażby Dirt2...

Fakt. Dirt 2 wygląda naprawdę świetnie. Nawet to, że jest w 30 klatkach nie przeszkadza, bo graficznie gra robi bardzo dobre wrażenie.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2011, 13:31:29 pm wysłana przez BoBaN »

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28408 dnia: Września 06, 2011, 13:31:41 pm »
Uncharted 2 do dziś wg mnie jest najładniejszą grą na konsolach ale śmieszy mnie jako argument przytaczanie ile to on nagród za grafikę i ogólnie wyróżnień zebrał.

Skoro inne argumenty nie docierają, to trzeba sięgnąć po takie właśnie opinie.

Ale do Ciebie argumenty w postaci średniej ocen dla GT5 i większości ocen za grafikę na poziomie 7-8/10 jakoś nie przemawiają w twierdzeniu,że nic ładniejszego w dziedzinie racerów na konsole nigdy nie wyszło

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28409 dnia: Września 06, 2011, 13:37:14 pm »
Weź Mrocz napisz, a nie pierd**. Naprawdę, ilość pojebów, których naprawdę to poruszy jest marginalna.

Need For Speed Hot Pursuit

Jakość oświetlenia i ILOŚĆ przeróżnych źródeł światła wciągu jednego wyścigu naprawdę powala... A do tego gra śmiga w ultra stałych 30 fps'ach gram w ten tytuł od roku i ani razu nie spotkałem się z minimalnym choćby spadkiem animacji. Do tego modele samochodów są bardzo bardzo ładne (może nie takie jak Premiumy z GT5) ale są na absolutnie wystarczającym poziomie (ścisła czołówka modeli samochodów) do tego niesamowicie zrobione warunki pogodowe i genialny art design (niektóre tereny wyglądają kosmicznie)

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28410 dnia: Września 06, 2011, 13:44:18 pm »
Eee..warunki pogodowe i oświetlenie to ja widziałem lepsze w serii Motorstorm.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28411 dnia: Września 06, 2011, 13:45:59 pm »
Uncharted 2 do dziś wg mnie jest najładniejszą grą na konsolach ale śmieszy mnie jako argument przytaczanie ile to on nagród za grafikę i ogólnie wyróżnień zebrał.

Skoro inne argumenty nie docierają, to trzeba sięgnąć po takie właśnie opinie.

Ale do Ciebie argumenty w postaci średniej ocen dla GT5 i większości ocen za grafikę na poziomie 7-8/10 jakoś nie przemawiają w twierdzeniu,że nic ładniejszego w dziedzinie racerów na konsole nigdy nie wyszło

Oki widzę, że nie zrozumiałeś. Nie chce mi się tłumaczyć. I tak, ja nadal uważam GT5 za najładniejszy wyścig tej generacji. Mimo iż jest bardzo nierówno pod względem grafy i czasem gra wygląda ohydnie, to wyścigu na Nurbie przy wschodzie słońca miażdży dosłownie wszystko co widziałem do tej pory w świecie gier wyścigowych. Wiem, że to niesprawiedliwe oceniać grę w ten sposób, ale zrobiło to na mnie takie wrażenie, że przez pryzmat takich akcji w GT5 oceniam grafę produktu PD. Jak ktoś chce to niech sobie patrzy na GT5 pod kątem standardów, tras z GT4 i zjebanych cieni. Wtedy rozumiem, że dla takiego osobnika ten tytuł to graficzny kupsztal.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28412 dnia: Września 06, 2011, 13:50:06 pm »
Ja pragnę jeszcze zwrócić uwagę, ile tam się momentami generuję cieni elementów otoczenia w real time, oraz jak pięknie to wszystko okrywa oświetlenie.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28413 dnia: Września 06, 2011, 13:53:29 pm »
Eee..warunki pogodowe i oświetlenie to ja widziałem lepsze w serii Motorstorm.

Ciężko znaleźć gameplay NIE z PC (choć gra na konsolach praktycznie tak samo wygląda, ale żeby uniknąć przypierdalania się) takiego czegoś w Motorstormie nie widziałem... (lekko rozmyte przez co ilości deszczu tak dobrze nie widać, grając bezposrednio na konsoli to po prostu zamiata) zwróć uwagę, że cały czas refleksy na karoserii są ultra płynne i odwzorowują autentyczne otoczenie, na mokrej drodze odbijają się światła samochodu oraz nawet... niebieski płomień od Nitro... W tym wyścigu akurat policji nie ma, ale w samej grze do tego potrafi dojść policja ( i to kilka radiowozów) których oświetlenie wpływa na otoczenie, a samochody przeciwników również swoimi światłami oświetlają nam drogę...

Do tego jedna z lepiej odwzorowanych nocy w grze, chyba tylko GT5 ma szansę z tym się równać, bo tam noc też jest genialnie zrobiona, ale jako całokształt graficzny, Hot Pursuit mną pozamiatał w tej generacji wyścigów.



PS. Pamiętam jak pierwszy raz zagrałem w ten event... Wywarło to na mnie naprawdę niesamowite wrażenie.

Jeszcze ten filmik pokazujący całokształt:



Zwróćcie uwagę na oświetlenie, draw distance, i ogólnie jakość otoczenia. I niesamowite widoki które są w ... 3D a nie ładną teksturą pod niebem.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2011, 14:16:42 pm wysłana przez Mrocz »

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28414 dnia: Września 06, 2011, 13:55:42 pm »
kumam :)

Ja akurat nie potrafię przełknąć tych baboli by twierdzić,że to najładniejszy racer. Dla mnie genialny w GT5 jest tylko Nurb- jedyna trasa tak idealnie oddana, gdzie czuć każdą nierówność toru, a oświetlenie po prostu rozwala...zresztą ścigaliśmy się razem chwile po premierze i pamiętasz jak często padało też z moich ost "o kur**" na temat tego jak to wygląda.

Nie może być jednak tak,że niektóre trasy aż wstyd mi pokazać kumplom jak do mnie wpadają - a tak w przypadku GT5 niestety często jest

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28415 dnia: Września 06, 2011, 14:01:44 pm »
No ja uważam, że najładniejszy racer to powinien być oceniany za całokształt a nie za jedną bądź dwie trasy. Ja się zgodzę, że Nurburgring z Premiumami na trasie i zmiennymi warunkami pogodowymi i porą dnia naprawdę robi kolosalne wrażenie... Ale wystarczy odpalić inny tor i całe wrażenie pryska. Najładniejszy racer powinien być bardzo bardzo ładny w każdym pojedynczym aspekcie. Nie musi być w każdym aspekcie najlepszy, musi wywoływać dużo lepsze ogólne wrażenie i trzymać poziom w każdym elemencie grafiki.

W sumie to nie tylko racer ale każda "najładniejsza" gra taka powinna być.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28416 dnia: Września 06, 2011, 14:14:15 pm »
Najlepsza konsola , która nie posiada cross-game chata , ponieważ jej posiadacze porozumiewają się telepatycznie. - ps3
Najlepsza konsola , w której pojawia się komunikat "przetrzyj płytę miękką ściereczką, nie można odczytać płyty" - xbox 360


Nie rozumiem fenomenu cross game chat'u.
Jest voice chat w grze i wystarczy. Na pewno grając w GT5 chciałbym pogadać ze znajomym który właśnie gra w cod'a o pogodzie w Poznaniu...
Bez sensu to jest. Skoro już w coś gram to się skupiam na tym, jeśli mam gadać to na temat, a nie o dupie Maryny.

----------

Co do najładniejszych gier tej generacji to dla mnie GOW III rządzi. Prawie że jakość CGI. Co prawda znalazły się momenty nie trzymające poziom, ale większa część gry to istny majstersztyk, do którego chyba tylko Uncharted można porównywać. I nie obchodzą mnie użyte sztuczki, że niby kamera fixed, itd itp. Gra wygląda obłędnie i takie zarzuty to po prostu przypierdalanie się na siłę, bo to w żaden sposób nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28417 dnia: Września 06, 2011, 14:47:00 pm »
Nawet nie masz pojęcia o czym Ty piszesz, ale rozumiem nie ma tego na PS3 to skąd masz wiedzieć, dzięki temu bajerowi, nie słyszę wszystkich tylko osoby z którymi gram jak by tego było mało za pomocą jednego przycisku wszystkich zapraszam do grania zemną. Nie muszę się bawić w mutowanie itp rzeczy, zresztą nawet jak ziomale grają w coś innego, to w niczym nam nie przeszkadzają, także dla mnie ten patent jest MEGA!

pankracy

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 18-03-2010
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: -11
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28418 dnia: Września 06, 2011, 14:56:41 pm »
Cytuj
Nie rozumiem fenomenu cross game chat'u.
Jest voice chat w grze i wystarczy. Na pewno grając w GT5 chciałbym pogadać ze znajomym który właśnie gra w cod'a o pogodzie w Poznaniu...
Bez sensu to jest. Skoro już w coś gram to się skupiam na tym, jeśli mam gadać to na temat, a nie o dupie Maryny.

nie rozumiesz bo nie ma tego na ps3 i nigdy nie bedzie, proste nie?

wchodzisz sobie do live party, patrzysz na sklad graczy, w co ludzie graja, pytasz czy jest miejsce, okazuje sie ze nie, ale po chwili ktos dodaje ze on po partyjce wychodzi wiec czekasz sobie grzecznie przy okazji gadajac sobie ze znajomymi, potem jak 1 osoba wychodzi ty prosisz zeby wyslali ci zaproszenie, ty akceptujesz i jestes w grze.

inny przyklad, wchodzisz do kogos do live party, okazuje sie siedzi sobie z ziomkiem i graja np. w cod, ty masz do niego sprawe i on nie musi ani wychodzic do menu, ani pisac na padzie wiadomosci, ani nagrywac czegos i ci przesylac jak idiota, wszystko mozesz zalatwic w 10sekund, bez tego musialbys albo nagrywac i wysylac i sie z tym pie**olic pare minut.

kolejny przyklad, czesto sie zdarza ze np. grajac w cod albo gearsy ludzi wypierdala, bo np. host wyszedl, mecz sie skonczyc, jakis disconnect wystapil - zdarzalo sie szczegolnie jak ktos gral w black ops na ps3. bez live party to bylby rozp**rdol bo po pierwsze nie wiadomo co sie stalo (nie wiem czy to wszystkich wyrzucilo czy to ciebie), po drugie nie wiesz kto teraz "zaklada" gre, po trzecie nie wiesz kogo zapraszac. w live party wszyscy siedza i nie ma problemu, jedna osoba mowi ze zaklada gre, po czym 1 PRZYCISKIEM wysyla zaproszenie do wszystkich osob (czyli nawet 8 graczy), nie musi tego robic oddzielnie.

nie mowiac juz o tym ze GADAM Z KIM CHCE, wiec kiedy np. nasz team chce wymienic sie jakimis informacjami albo zadecydowac ze zmieniamy mape, to zaden hamburger czy brytol nie pierdoli ci do ucha jakis farmazonow ani nie trzeszczy.

rownie dobrze mozna spytac co jest wygodniejsze: telefon czy automatyczna sekretarka...
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2011, 15:00:15 pm wysłana przez pankracy »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28419 dnia: Września 06, 2011, 14:58:18 pm »
Nawet nie masz pojęcia o czym Ty piszesz, ale rozumiem nie ma tego na PS3 to skąd masz wiedzieć, dzięki temu bajerowi, nie słyszę wszystkich tylko osoby z którymi gram jak by tego było mało za pomocą jednego przycisku wszystkich zapraszam do grania zemną. Nie muszę się bawić w mutowanie itp rzeczy, zresztą nawet jak ziomale grają w coś innego, to w niczym nam nie przeszkadzają, także dla mnie ten patent jest MEGA!
Ja mam PS3 i XO (konsole M$ miałem nawet wcześniej) i nie czuje potrzeby jakiegoś cross game chat'u. Nie widze w tym nic ciekawego, fajnego, przydatnego. Nie mówią, ze to jakiś bezużyteczny feature ale też nie widze w nic nic specjalnego.

Ciapkas

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28420 dnia: Września 06, 2011, 15:01:26 pm »
Dla mnie to zawsze była jedna z największych zalet XBL.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28421 dnia: Września 06, 2011, 15:06:30 pm »
Jedyna zaleta cross game chata to wygoda ustawiania się, nie trzeba klepać tego ręcznie.

Do tego jest headset w zestawie z konsolą, to jest fajne i tu ma X360 ode mnie plus.


Wiadomość scalona: [time]Wrzesień 06, 2011, 15:14:39 pm[/time]
kumam :)

Ja akurat nie potrafię przełknąć tych baboli by twierdzić,że to najładniejszy racer. Dla mnie genialny w GT5 jest tylko Nurb- jedyna trasa tak idealnie oddana, gdzie czuć każdą nierówność toru, a oświetlenie po prostu rozwala...zresztą ścigaliśmy się razem chwile po premierze i pamiętasz jak często padało też z moich ost "o kur**" na temat tego jak to wygląda.

Nie może być jednak tak,że niektóre trasy aż wstyd mi pokazać kumplom jak do mnie wpadają - a tak w przypadku GT5 niestety często jest

Punisher nie jedyna trasa, bo na prawie każdej trasie czujesz nierówności toru. Tras, które rozwalają pod względem oświetlenia i cieni jakie generują się w real time ma GT5 kilka. Z drugiej strony GT5 ma także kilka kiepsko odwzorowanych tras, jakby wrzuconych na szybko. Zgodzę się także z tym że cała oprawa graficzna nie jest tak dopieszczona jak np. za czasów GT3 czy GT4. Jednak mam nadzieje że PD się jeszcze odkuję, przecież nie raz już pokazywali kod bez tych baboli. Poza tym to jedyna gra gdzie dobre zdjęcia można pomylić z rzeczywistością.

@ Mrocz

Masz w dużej części rację że NFS HP jest jednym z najlepiej wyglądających wyścigów na tej generacji. Choć tak jak mówiłem GT5 ma momenty gdzie po prostu wręcz nokautuję konkurencje.

« Ostatnia zmiana: Września 06, 2011, 15:15:16 pm wysłana przez Unlimited »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28422 dnia: Września 06, 2011, 15:17:11 pm »
Ja mam PS3 i XO (konsole M$ miałem nawet wcześniej) i nie czuje potrzeby jakiegoś cross game chat'u. Nie widze w tym nic ciekawego, fajnego, przydatnego.

Bo nie masz kolegów.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28423 dnia: Września 06, 2011, 15:18:28 pm »
Którzy gadają "jak ja się wczoraj najebałem" bla bla bla. Dziękuję za takie rozmowy i Piter chyba też.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28424 dnia: Września 06, 2011, 15:19:26 pm »
Którzy gadają "jak ja się wczoraj najebałem" bla bla bla. Dziękuję za takie rozmowy i Piter chyba też.

?

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28425 dnia: Września 06, 2011, 15:26:33 pm »

@ Mrocz

Masz w dużej części rację że NFS HP jest jednym z najlepiej wyglądających wyścigów na tej generacji. Choć tak jak mówiłem GT5 ma momenty gdzie po prostu wręcz nokautuję konkurencje.



No zgodzę się, że GT5 ma momenty które nokautują wszystko co widziałem, problem w tym, że są to "momenty" a jeżeli wybierać najładniejszą grę tej generacji to bardziej liczy się całokształt a nie "moment"

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28426 dnia: Września 06, 2011, 15:32:01 pm »
Którzy gadają "jak ja się wczoraj najebałem" bla bla bla. Dziękuję za takie rozmowy i Piter chyba też.

?
Limit natchniony Nurburingiem porozmawiałby o sztuce, pięknie, sensie życia. Próżno jednak szukać ludzi w internecie z którymi mógłby podzielić się swoimi przemyśleniami. Tak przyziemne tematy jak wczorajsza impreza czy też plebejskie opowiadanie o tym jak minął dzień w żaden sposób nie zachęcają do rozmowy. Lepiej w ciszy delektować się trasą ew. przy akompaniamencie Wariacji Goldberowskich.

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28427 dnia: Września 06, 2011, 15:40:34 pm »
Zwłaszcza że to ten sam człowiek który na forum się spuszczał po festiwalu techno jak było bosko i "pozdrawiał ekipę" na shoucie chociaż nikogo z tej ekipy na tym forum nie ma. To faktycznie świadczy o tym że wspominanie wczorajszej imprezy jest dla niego czymś godnym pogardy  :lol: 

Magik

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2010
  • Wiadomości: 1 497
  • Reputacja: 33
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28428 dnia: Września 06, 2011, 15:41:54 pm »
Pewnie bigdaddy, pankracy i jeszcze jakiś gość anonimowy popierają Twoją opinie, ale to akurat nic dziwnego.

Pewnie to przypadek, że co roku na targach, to Uncharted zbiera nagrody za najlepszą grafikę.
+ Kilkanascie (dziesiat?) serwisow growych.
No ale sorry...serwisy growe sie nie znaja i wogole ich opinia jest gowno warta...no...chyba ze przyznaja tytul exowi na maszynke Sony ;)


Co do NFS Hot Pursuit to zgadzam sie z Mroczem...gra trzyma naprawde wysoki poziom (zwlaszcza trasy z mokra nawierzchnia).
Jedyny problem w wersji konsolowej to niestety wkurzajacy aliasing (na PC ta gra masakruje).
Podobnie uwazam ze zarowno PGR4 jak i Dirt2 sa ladniejsze od Forzy czy GT.

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28429 dnia: Września 06, 2011, 15:45:27 pm »
Co do NFS Hot Pursuit to zgadzam sie z Mroczem...gra trzyma naprawde wysoki poziom (zwlaszcza trasy z mokra nawierzchnia).
Jedyny problem w wersji konsolowej to niestety wkurzajacy aliasing (na PC ta gra masakruje).
Podobnie uwazam ze zarowno PGR4 jak i Dirt2 sa ladniejsze od Forzy czy GT.


Hmmm Aliasing w Hot Pursuit jest nie większy niż w większości samochodówek na konsole. Szybko się człowiek do niego przyzwyczaja :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28430 dnia: Września 06, 2011, 16:05:40 pm »
Pewnie bigdaddy, pankracy i jeszcze jakiś gość anonimowy popierają Twoją opinie, ale to akurat nic dziwnego.

Pewnie to przypadek, że co roku na targach, to Uncharted zbiera nagrody za najlepszą grafikę.
+ Kilkanascie (dziesiat?) serwisow growych.
No ale sorry...serwisy growe sie nie znaja i wogole ich opinia jest gowno warta...no...chyba ze przyznaja tytul exowi na maszynke Sony ;)

Ja naprawdę myślałem, że Ty żartujesz z tym, że C2 ma lepszą grafę od Uncharted 2, ale Ty jednak piszesz to na poważnie.

Kilkadziesiąt serwisów stwierdziło, że Crysis 2 ma najlepszą oprawę graficzną tej generacji? Podaj chociaż 10 (tak z pamięci), bo ja może raz lub dwa spotkałem się z takim zdaniem (chociaż i tak nie jestem pewny czy mówili ogólnie, czy tylko o fps'ach).

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28431 dnia: Września 06, 2011, 16:17:51 pm »
Zwłaszcza że to ten sam człowiek który na forum się spuszczał po festiwalu techno jak było bosko i "pozdrawiał ekipę" na shoucie chociaż nikogo z tej ekipy na tym forum nie ma. To faktycznie świadczy o tym że wspominanie wczorajszej imprezy jest dla niego czymś godnym pogardy  :lol:  

Tauron Nowa Muzyka to festiwal techno. Fiu Fiu. :roll: Becet wyszło na jaw jaka jest twoja wiedza, upośledzenie i ignorancja w dziedzinie kultury. PROSZĘ NIE WYPOWIADAJ SIĘ WIĘCEJ BO SIĘ TYLKO KOMPROMITUJESZ. Normalnie nie mogę.. :rotfl: :lol: To lepsze niż twoja dub step vixa czy mylenie marek, nawet gdy widzisz ich emblemat na screenie.

Z mojej strony PASS.
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2011, 16:24:58 pm wysłana przez Unlimited »

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28432 dnia: Września 06, 2011, 16:20:39 pm »
Ale dopiekłeś! Becet to dałn..  :grin:

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28433 dnia: Września 06, 2011, 16:42:44 pm »
http://www.ferwa.pl/artykuly/qltura/16-muzyka/281-club-stage-na-tauron-nowa-muzyka-2011

Cytuj
To samo można powiedzieć również o kolejnym bohaterze naszej sceny klubowej. Jacek Sienkiewicz to jeden z prekursorów polskiej sceny techno

Cytuj
latynoskie rytmy przenikają się z  industrialnym techno

Cytuj
Nazywany klasykiem techno-popu

Cytuj
glam-rock i techno

Cytuj
prawdziwej legendy techno

Cytuj
wariację na temat minimal techno

Widocznie byłeś tak przećpany pigułami że nawet nie zauważyłeś wixiarzu że tam grali techno. :rotfl: A tak w ogóle co to ma wspólnego z tematem?

Ale tak na serio limited - nie zauważasz że od jakiegoś czasu wszyscy z ciebie toczą grubą bekę? Kompletnie płyniesz już, jesteś atrakcją forum jak Sylvan kiedyś.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 331
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28434 dnia: Września 06, 2011, 16:46:05 pm »

Ale tak na serio limited - nie zauważasz że od jakiegoś czasu wszyscy z ciebie toczą grubą bekę? Kompletnie płyniesz już, jesteś atrakcją forum jak Sylvan kiedyś.


Cicho, kur**, bo wszystko zepsujesz.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28435 dnia: Września 06, 2011, 17:03:31 pm »
http://www.ferwa.pl/artykuly/qltura/16-muzyka/281-club-stage-na-tauron-nowa-muzyka-2011

Cytuj
To samo można powiedzieć również o kolejnym bohaterze naszej sceny klubowej. Jacek Sienkiewicz to jeden z prekursorów polskiej sceny techno

Cytuj
latynoskie rytmy przenikają się z  industrialnym techno

Cytuj
Nazywany klasykiem techno-popu

Cytuj
glam-rock i techno

Cytuj
prawdziwej legendy techno

Cytuj
wariację na temat minimal techno

Widocznie byłeś tak przećpany pigułami że nawet nie zauważyłeś wixiarzu że tam grali techno. :rotfl: A tak w ogóle co to ma wspólnego z tematem?

Ale tak na serio limited - nie zauważasz że od jakiegoś czasu wszyscy z ciebie toczą grubą bekę? Kompletnie płyniesz już, jesteś atrakcją forum jak Sylvan kiedyś.


Ale sobie portal znalazłeś, prawie jak FTB. :roll:

Dalej, jak byś wiedział to w sobotę, scena została zamknięta i scena klubowa przeniosła się do klubu. Więc FAIL. Poza tym główną gwiazdą na festiwalu był AMON TOBIN. Płyń jednak dalej w swojej niewiedzy i ignorancji = wklejania linków.  :lol:

Nie zauważam, na PW docierają do mnie inne znaki. Poza tym Wszyscy równa się ty, twoi geje i część dzieci z rocznika 88-92, szczególnie te forumowym immunitetem mnie nie interesuje. Także mam wyje**ne. Możesz próbować dalej.. :wall_bash:

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28436 dnia: Września 06, 2011, 17:08:35 pm »
Poza tym Wszyscy równa się ty
Cytuj
twoi geje
Cytuj
dzieci z rocznika 88

Ohohohohohohohohoh. Oficjalnie: rzyuka penkła. :lol: :lol: :lol:

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28437 dnia: Września 06, 2011, 17:14:26 pm »
NIE Tarniaczku. :lol: Nie muszę stawiać trzech emo ikonek, nie jestem internetowym troglodytą. :)

Ps. Tylko nie sil się na odpowiedź, wiem ile Cię to nerwów i IQ kosztuję. Proszę, zrób coś dla swojego zdrowia. 8)
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2011, 17:18:16 pm wysłana przez Unlimited »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28438 dnia: Września 06, 2011, 17:18:35 pm »
Czy wszyscy właściciele xO mają małe wacki? Bo styl wypowiedzi to sugeruje....




Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28439 dnia: Września 06, 2011, 17:18:39 pm »
http://gameonly.pl/forum/index.php?topic=11613.msg728219#msg728219

Wiadomość scalona: Września 06, 2011, 17:19:10 pm
Czy wszyscy właściciele xO mają małe wacki? Bo styl wypowiedzi to sugeruje....
Ale Unlimited jest posiadaczem PS3!