Autor Wątek: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)  (Przeczytany 2699421 razy)

0 użytkowników i 65 Gości przegląda ten wątek.

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28480 dnia: Września 13, 2011, 10:44:34 am »
Faktem jest, że GT5 pod względem ilości patchy jest pewnie w czołówce ale to źle i dobrze świadczy o PD.
Źle, bo po premierze GT5, grę w wersji 1.00 nazwałem betą.
Dobrze, bo gra ma support obecnie niespotykany i PD wykonało fantastyczną robotę, dodając ogrom rzeczy.

Tarniak nie siej tyle flame`ów ok?

Wracając do AC:B to gdybym zamiast obecnych 12Mbit miał tak powiedzmy 1Mbit to wku** byłby wielokrotnie większy. Wówczas zostawianie konsoli na noc, żeby dociągnęła wyciętą z gry zawartość = dzisiejsze granie.

Wiadomość scalona: Września 13, 2011, 10:46:48 am
No ten ostatni 1.11 z 29 Sierpnia "the update will focus only on fixing software bugs within the game."

Prawie rok od premiery a oni ciagle gre naprawiaja :D
Nie masz zupełnie pojęcia o czym piszesz, więc po co się trudzisz?
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2011, 10:46:48 am wysłana przez prart »

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28481 dnia: Września 13, 2011, 10:50:38 am »
Fajnie, ale twój MK9 miał nawet day 1 patch, więc powodzenia w graniu w niekompletną grę bez online.

W takim razie cofam, bo nawet tego nie odnotowałem, widocznie ściągnął się jak poszedłem do kuchni czy sprawdzałem artbooka i nawet nie zauważyłem tych kilku mega. No i faktycznie trudno teraz znaleźć grę która nie wymusza ściągania patchy. A tak tylko przy okazji - co innego 40 mb które ściągnie się zanim się usadzisz wygodnie na kanapie, a co innego grubo ponad giga patchy + kilka giga instalki na które zejdzie ci pół wieczoru.

Cytuj
to nie znam innego racera na tej generacji konsol który by co tydzień dodawał nowe eventy

Z tych co mam - Motorstorm Apocalypse ma weekly challenges.

 

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28482 dnia: Września 13, 2011, 10:52:44 am »
Nie mam Motorstorm Apocalypse, więc.. Jednak to znów gra na PS3. :P

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28483 dnia: Września 13, 2011, 10:52:53 am »
s that all cars are treated equally, which can't be said of Sony's driving simulator.


Every car in Forza Motorsport 4 has been treated with equal care and attention, creative director Dan Greenawalt boasted during a gamescom demonstration last week.

"What, hopefully, you're seeing here is the cockpit of this car. Now, all of the cars in Forza 4 have cockpits; they all take damage, they all can be tuned, customised and upgraded," said Greenawalt. "That's because we treat every car with the same level of love and respect, regardless of what car it is."

Greenawalt didn't name any games, but it's obvious his comments come in response to the lack of equality found across the car roster in Sony and Polyphony Digital's Gran Turismo 5 - the hit title featured over 1,000 cars, but only around 200 were classed as premium. The rest were standard and featured lower quality models and fewer customisation options.

http://www.videogamer.com/xbox360/forza_4/news/forza_4_chief_has_sly_dig_at_gran_turismo_5.html

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28484 dnia: Września 13, 2011, 10:53:49 am »
LONDEK daj go wszędzie. proponuję jeszcze do zakładki z Darią. :D

Ps. Jutro coś czuję że będzie masa filmików z arcade'owej fify. ;) :P

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28485 dnia: Września 13, 2011, 11:04:43 am »
LONDEK daj go wszędzie. proponuję jeszcze do zakładki z Darią.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28486 dnia: Września 13, 2011, 11:14:25 am »
W takim razie cofam, bo nawet tego nie odnotowałem, widocznie ściągnął się jak poszedłem do kuchni czy sprawdzałem artbooka i nawet nie zauważyłem tych kilku mega. No i faktycznie trudno teraz znaleźć grę która nie wymusza ściągania patchy. A tak tylko przy okazji - co innego 40 mb które ściągnie się zanim się usadzisz wygodnie na kanapie, a co innego grubo ponad giga patchy + kilka giga instalki na które zejdzie ci pół wieczoru.

Jeśli znów pijesz do GT5, to powinieneś wiedzieć, że instalacja nie jest obowiązkowa. Tego pewnie również nie odnotowałeś?

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28487 dnia: Września 13, 2011, 11:24:18 am »
kur**, nic nie jest obowiązkowe, nawet włączanie gry, więc po co się sprzeczać? Wystarczy je**ąć sobie na czole GT5 NAJLEPSZA GRA i nigdy jej nie odpalając (bo to tylko opcja) i to wystarczy do obiektywnej oceny dzisiejszej generacji. Ja pier**le Iras, nie trzeba ściągać patchy, instalować - to w jakie ty byś GT5 grał? Wczesną bete bez online z loadingami dłuższymi niż jednorazowe ściągnięcie patcha do MK9 którego się dojebałeś? Weź kur** skończ z tym fanbojskim pierdoleniem, bo tego się czytać nie da. Raz podnieta opcjami z patchy, a jak ktoś wspomni o ich wadze i długości ściągania to zmiana stanowiska i nagle patche i instalka to przecież tylko opcja. Ok, ale w takim razie GT5 nie ma zniszczeń i trybu online.  :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28488 dnia: Września 13, 2011, 11:29:26 am »
Pytanie... ile contentu GT5 traci ktos kto nie ma PS3 podpietej do sieci?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28489 dnia: Września 13, 2011, 11:39:30 am »
kur**, nic nie jest obowiązkowe, nawet włączanie gry, więc po co się sprzeczać? Wystarczy je**ąć sobie na czole GT5 NAJLEPSZA GRA i nigdy jej nie odpalając (bo to tylko opcja) i to wystarczy do obiektywnej oceny dzisiejszej generacji. Ja pier**le Iras, nie trzeba ściągać patchy, instalować - to w jakie ty byś GT5 grał? Wczesną bete bez online z loadingami dłuższymi niż jednorazowe ściągnięcie patcha do MK9 którego się dojebałeś? Weź kur** skończ z tym fanbojskim pierdoleniem, bo tego się czytać nie da. Raz podnieta opcjami z patchy, a jak ktoś wspomni o ich wadze i długości ściągania to zmiana stanowiska i nagle patche i instalka to przecież tylko opcja. Ok, ale w takim razie GT5 nie ma zniszczeń i trybu online.  :lol:

Może po prostu znajdź sobie inny tytuł do dopierdalania się, bo akurat GT5 z opcjonalną instalacją i wiele wnoszącymi patchami na ledwie kilkaset mega jest raczej kiepskim przykładem do zobrazowania upierdliwości, które spotykają graczy w tej generacji.

Pytanie... ile contentu GT5 traci ktos kto nie ma PS3 podpietej do sieci?

www.google.com

Spidey^

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28490 dnia: Września 13, 2011, 11:52:14 am »
Może jednak wróćmy do wyników sprzedaży:

http://www.gram.pl/news_8A7gHu60_Sprzedaz_gier_w_Wielkiej_Brytanii_8211_Dead_Island_liderem.html

Cieszy sukces DI, przeglądałem też wyniki sprzedaży w Polsce (gram, ultima i empik) i wszędzie 1-2 miejsce. Jak na tak niesprawiedliwy czarny PR jaki robią tej grze polskie serwisy jest naprawdę dobrze. Resistance bardzo słabo, ale może w końcu Sony zrozumie że posiadacze PS3 mają dość strzelania do kosmitów, sądzę że na Xboxie gra od Insomaniac odniosłaby zdecydowanie większy sukces :lol:
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2011, 11:53:53 am wysłana przez amsterdream »

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28491 dnia: Września 13, 2011, 11:54:43 am »
@Iras: Gdzie nazwałem GT5 niedopracowaną spierdoliną?  :lol: Na patche do Civ5 czekam z utęsknieniem i ciężko, żebym nazywał tą grę "niedopracowaną spierdoliną". Pisałem Ci, żebyś sobie wstawił w tamto zdanie Battlefielda (czy jakąkolwiek inną grę, która ukazała się na płycie i ma dużo łatek), bo chodziło o zobrazowanie braku zależności między e-dystrybucją, a patchowaniem gry joł.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2011, 11:59:11 am wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28492 dnia: Września 13, 2011, 11:57:20 am »
Miło poczytać hejterków GT5, bo można się pośmiać. Fajnie, że zauważacie ilość łatek do GT5. Szkoda, że niestety nie widzicie jak ta gra ciągle ewoluuje. Pomijając już błędy, które są naprawiane przez łatki, to może byście tak spojrzeli na ciągle dodawane zawody sezonowe, na eventy pokroju chociażby ostatniego, związanego z TG i Coulthardem. Owszem faki dla dla Sony i PD za wypuszczenie takiego GT5 jakie dostaliśmy przy premierze, ale litości ludzie, bo z tym hejtem jedziecie czasem ostro po bandzie.

Może zróbmy tak, że zanim któryś hejter GT5 będzie chciał coś napisać o tej grze, to niech najpierw wskaże inną grę wyścigową na konsolach, która jest tak rozbudowana.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28493 dnia: Września 13, 2011, 11:58:47 am »
@Iras: Gdzie nazwałem GT5 niedopracowaną spierdoliną?

A gdzie ja niby pisałem do ciebie?  :D  Popatrz kur** z łaski swojej na post tuż nad moim.

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28494 dnia: Września 13, 2011, 12:01:27 pm »


Może następnym razem zacytuj odpowiednią osobę? To nie był atak dotyczyło mojego posta co chyba jest dość oczywiste.
« Ostatnia zmiana: Września 13, 2011, 12:03:51 pm wysłana przez tarniak »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28495 dnia: Września 13, 2011, 12:06:27 pm »
Na ch** mam cytować odpowiednią osobę, skoro piszę bezpośrednio pod nią? Nie moja wina, że wziąłeś to do siebie i wyszedłeś na adwokata beceta.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 332
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28496 dnia: Września 13, 2011, 12:07:04 pm »
Miło poczytać hejterków GT5, bo można się pośmiać. Fajnie, że zauważacie ilość łatek do GT5. Szkoda, że niestety nie widzicie jak ta gra ciągle ewoluuje. Pomijając już błędy, które są naprawiane przez łatki, to może byście tak spojrzeli na ciągle dodawane zawody sezonowe, na eventy pokroju chociażby ostatniego, związanego z TG i Coulthardem. Owszem faki dla dla Sony i PD za wypuszczenie takiego GT5 jakie dostaliśmy przy premierze, ale litości ludzie, bo z tym hejtem jedziecie czasem ostro po bandzie.

Może zróbmy tak, że zanim któryś hejter GT5 będzie chciał coś napisać o tej grze, to niech najpierw wskaże inną grę wyścigową na konsolach, która jest tak rozbudowana.
Czyli złego słowa nie wolno o GT5 powiedzieć? Dla mnie ta gra jest po prostu nudna. Rozumiem, że pasjonaci motoryzacji sięjarają, ale ta gra naprawde nie jest żadnym ideałem i można sie dojebać do wielu rzeczy.

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28497 dnia: Września 13, 2011, 12:07:17 pm »
Qrwa tarniak, przestań edytować posty po czasie, bo jak człowiek chce coś odpisać to już nie ma sensu, bo właśnie coś nowego pojawiło się w starym poście. :lol:

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28498 dnia: Września 13, 2011, 12:09:01 pm »
Qrwa tarniak, przestań edytować posty po czasie, bo jak człowiek chce coś odpisać to już nie ma sensu, bo właśnie coś nowego pojawiło się w starym poście. :lol:
Przecież ja tylko kur** dopisuję, a nie zmieniam treści tego co już zamieściłem. Nie widzę problemu by ktoś nie wyedytował swojej wypowiedzi (TAK DOPISAŁEM TO ZDANIE <- to zdanie też).

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 332
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28499 dnia: Września 13, 2011, 12:10:31 pm »
Qrwa tarniak, przestań edytować posty po czasie, bo jak człowiek chce coś odpisać to już nie ma sensu, bo właśnie coś nowego pojawiło się w starym poście. :lol:
Przecież ja tylko kur** dopisuję, a nie zmieniam treści tego co już zamieściłem.
Ale to i tak przeszkadza. Ja wole się odnosić do całości, bo czasem coś co dopiszesz może całkowicie zmienić wydźwięk twojej wypowiedzi.

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28500 dnia: Września 13, 2011, 12:10:48 pm »
Na ch** mam cytować odpowiednią osobę, skoro piszę bezpośrednio pod nią? Nie moja wina, że wziąłeś to do siebie i wyszedłeś na adwokata beceta.
Nie biorę do siebie wypowiedzi o gierkach, sorry. :(

el becetol

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28501 dnia: Września 13, 2011, 12:11:00 pm »
Miło poczytać hejterków GT5, bo można się pośmiać. Fajnie, że zauważacie ilość łatek do GT5. Szkoda, że niestety nie widzicie jak ta gra ciągle ewoluuje. Pomijając już błędy, które są naprawiane przez łatki, to może byście tak spojrzeli na ciągle dodawane zawody sezonowe, na eventy pokroju chociażby ostatniego, związanego z TG i Coulthardem. Owszem faki dla dla Sony i PD za wypuszczenie takiego GT5 jakie dostaliśmy przy premierze, ale litości ludzie, bo z tym hejtem jedziecie czasem ostro po bandzie.

Może zróbmy tak, że zanim któryś hejter GT5 będzie chciał coś napisać o tej grze, to niech najpierw wskaże inną grę wyścigową na konsolach, która jest tak rozbudowana.

Ale czy ty rozumiesz że zaczęło się od Unlimiteda który stwierdził że gry w formie DLC fundują więcej patchy niż te na płytach i gdzieś w dyskusji padł przykład GT5? Naprawdę nie musisz w kolejnym temacie pisać peanów na cześć GT5, my tu rozmawiamy o patchach i aktualnym trendzie wypuszczania niedopracowanych gier a potem wymuszania ściągnięcia wszystkich patchy. (dla przypomnienia - temat zaczął Prart z AC:Brotherood).

Najśmieszniejsze że padło kilka przykładów, zaczynając (raz jeszcze!) od AC:Brotherhood i nikt się nie zająknął że to dobrze że tyle się ściąga, a tylko pojawiło się GT5 to zaraz zleciał się tłum obrońców patchowania i tłumaczenia że te gigasy ściągane na dysk są tak naprawdę super zajebistym patentem i świadczą tylko o trosce developera o klienta, a tak w ogóle to są tylko opcjonalne. Ale tylko w przypadku świętej krowy GT5, w przypadku każdej innej patchowanie opór jest złe. :lol:

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28502 dnia: Września 13, 2011, 12:11:40 pm »
Qrwa tarniak, przestań edytować posty po czasie, bo jak człowiek chce coś odpisać to już nie ma sensu, bo właśnie coś nowego pojawiło się w starym poście. :lol:
Przecież ja tylko kur** dopisuję, a nie zmieniam treści tego co już zamieściłem.
Ale to i tak przeszkadza. Ja wole się odnosić do całości, bo czasem coś co dopiszesz może całkowicie zmienić wydźwięk twojej wypowiedzi.
Zmień regulamin.

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28503 dnia: Września 13, 2011, 12:15:41 pm »
Dobra zmieniamy temat, nie to żebym się śmiał, ale robi się z Fify dobry wrestling i shaolin soccer: :lol:






BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28504 dnia: Września 13, 2011, 12:16:12 pm »
Czyli złego słowa nie wolno o GT5 powiedzieć? Dla mnie ta gra jest po prostu nudna. Rozumiem, że pasjonaci motoryzacji sięjarają, ale ta gra naprawde nie jest żadnym ideałem i można sie dojebać do wielu rzeczy.

A czy ktoś mówi, że nie można złego słowa na ten tytuł powiedzieć? Sam jestem wkur**ony o to, że nie dostaliśmy nowych aut i tras. Jednak przypierdalanie się do ilości łatek, a przy tym całkowite pomijanie faktu, że gra idzie ciągle do przodu, dostaje nowe eventy itp. to po prostu żenka i tyle. To, że GT5 może kogoś znudzić wcale mnie nie dziwi. Nie każdy lubi tego typu gry wyścigowe. Mnie np. nudzą gry typu Oblivion.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 332
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28505 dnia: Września 13, 2011, 12:17:52 pm »
Qrwa tarniak, przestań edytować posty po czasie, bo jak człowiek chce coś odpisać to już nie ma sensu, bo właśnie coś nowego pojawiło się w starym poście. :lol:
Przecież ja tylko kur** dopisuję, a nie zmieniam treści tego co już zamieściłem.
Ale to i tak przeszkadza. Ja wole się odnosić do całości, bo czasem coś co dopiszesz może całkowicie zmienić wydźwięk twojej wypowiedzi.
Zmień regulamin.
Ale przecież Ci nie zabraniam, rób sobie jak tam chcesz. Tylko w ten sposób rozmowa z Tobą jest po prostu niewygodna.

Tak btw.
Cytuj
7. Każde zachowanie do którego moderacja ma zastrzeżenie powinno być zmienione przez upomnianego użytkownika w trybie nagłym pod groźbą ostrzeżenia lub bana.
Nie trzeba nic zmieniać :troll:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28506 dnia: Września 13, 2011, 12:25:15 pm »
Dla jasności - istotą mojego "problemu" z AC:B nie były patche (ściągał się tylko jeden 33MB) a kombo DLC + patch + instalka.
W przypadku GT5 to co nazywane jest "patchami" często kwalifikuje się pod termin "DLC" - tak wiele dodaje (za darmo).

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28507 dnia: Września 13, 2011, 13:05:11 pm »
Jak na tak niesprawiedliwy czarny PR jaki robią tej grze polskie serwisy jest naprawdę dobrze. Resistance bardzo słabo, ale może w końcu Sony zrozumie że posiadacze PS3 mają dość strzelania do kosmitów, sądzę że na Xboxie gra od Insomaniac odniosłaby zdecydowanie większy sukces :lol:
4 miejsce według tej listy to jednak nie tak słabo. ;)
Choć dziwię się, że SONY nie ma studia, które zajmowałoby się wysokobudżetowymi grami RPG.

Jacek84

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28508 dnia: Września 13, 2011, 14:50:54 pm »
Tylko w ten sposób rozmowa z Tobą jest po prostu niewygodna.
Złej baletnicy... :troll:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28509 dnia: Września 13, 2011, 15:04:18 pm »
Kuwa... kupilem dzis Heavy Rain....wlasnie sie sciaga 1142 mb update....nosz kuwa...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28510 dnia: Września 13, 2011, 15:30:10 pm »
Kuwa... kupilem dzis Heavy Rain....wlasnie sie sciaga 1142 mb update....nosz kuwa...
A to masz zwykłą, czy Move Edition?

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28511 dnia: Września 13, 2011, 15:51:41 pm »
Kuwa... kupilem dzis Heavy Rain....wlasnie sie sciaga 1142 mb update....nosz kuwa...
A to masz zwykłą, czy Move Edition?

Kij wie bo z Gamestation bez pudelka :)

Do tego Killzone 3....128 mb update... i zajebiste serwery Sony - 1600 minut pozostalo az sie sciagnie...lacze 50 mb/s

Unlimited

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28512 dnia: Września 13, 2011, 15:56:24 pm »
Kuwa... kupilem dzis Heavy Rain....wlasnie sie sciaga 1142 mb update....nosz kuwa...
A to masz zwykłą, czy Move Edition?

Kij wie bo z Gamestation bez pudelka :)

Do tego Killzone 3....128 mb update... i zajebiste serwery Sony - 1600 minut pozostalo az sie sciagnie...lacze 50 mb/s

Za to 30zł w kieszeni. 8)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28513 dnia: Września 13, 2011, 16:00:34 pm »
Microsoft obsługę Move zmieściłby pewnie w 15-megowym patchu, który ściągałby się w trzy sekundy  :lol:

Zabawne, że ja z transferem z PSN nigdy takich problemów nie mam.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28514 dnia: Września 13, 2011, 16:03:29 pm »
A ja mam to samo co Londek, no X360 zero problemów.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28515 dnia: Września 13, 2011, 16:10:46 pm »
Śmieszne, mi na obu konsolach ściąga się tak samo szybko.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28516 dnia: Września 13, 2011, 17:00:43 pm »
Śmieszne, mi na obu konsolach ściąga się tak samo szybko.

Haker jeba*y.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28517 dnia: Września 13, 2011, 17:27:18 pm »
U mnie wszystko na PS3 ściąga się z pełną prędkością łącza :P. Macie jakieś ruskie te internety.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28518 dnia: Września 13, 2011, 17:51:15 pm »
Mi z PSN wszelkie patche i aktualizacje ściąga w ch** wolno, natomiast dema, trailery itd. szybko :-? Natomiast na XBL wszystko ściąga się z maksymalną prędkością. Dlatego: XBL>>>PSN :P

Mrocz

  • Gość
Odp: System Wars (PS3/X0/WII/PC/Inne...)
« Odpowiedź #28519 dnia: Września 13, 2011, 17:58:35 pm »
Mi z PSN wszelkie patche i aktualizacje ściąga w ch** wolno, natomiast dema, trailery itd. szybko :-? Natomiast na XBL wszystko ściąga się z maksymalną prędkością. Dlatego: XBL>>>PSN :P

U mnie na PSN wszystko się ściąga z maksymalną prędkością, obojętnie czy mowa o patchu, demku, trailerze czy nowym firmware...

Tak więc to pewnie wina waszego łącza a nie PSN ;P