Autor Wątek: Oczekiwania wobec MGS3  (Przeczytany 36971 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Oczekiwania wobec MGS3
« dnia: Grudnia 13, 2003, 15:18:10 pm »
Bardzo chciałbym poznać wasze opinie na ten temat. Według mnie po zobaczeniu zwiastunu mogę tylko oczekiwać, że praca Hideo nie będzie przerostem formy nad treścią. Osobiście podobałby mi się motyw z pzebieraniem się w inne ubrania jak w Hitmanie. Albo możliwość rzucenia kamieniem. Mam jednak nadzieje, że tym razem nie będzie rozmów przez Codec (w stylu Rose i Raiden).

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
At last
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 13, 2003, 16:54:39 pm »
W końcu ktoś się zlitował i założył ten topic (żeby nie było, że znowu ja :D). Naczytałem się już sporo o MGS3 i myślę, że będzie dużo lepiej niż w przypadku dwójki. Liczę, że poznamy co to znaczy być Big Bossem :D Spotkamy starych znajomych (liczę na Mantisa - best zakręt ever). Liczę, że gra będzie mega trudna. Wcześniejsze części były zdecydowanie zbyt łatwe. No i nie chcę żadnych radarów !!

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 13, 2003, 16:59:00 pm »
Mnie zupełnie nie pociąga MGS3. NIe wiem dlaczego ale po trailerku odniosłem wrażenie że jest jakiś pusty... NIe wiem jak to wytłumaczyć, naprawdę, ale mam złe przeczucia... Natomiast graficzka- niezła... :D
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

El_Toro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
Re: At last
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 13, 2003, 19:34:20 pm »
Cytat: "Mielu"
W końcu ktoś się zlitował i założył ten topic (żeby nie było, że znowu ja :D). Naczytałem się już sporo o MGS3 i myślę, że będzie dużo lepiej niż w przypadku dwójki. Liczę, że poznamy co to znaczy być Big Bossem :D Spotkamy starych znajomych (liczę na Mantisa - best zakręt ever). Liczę, że gra będzie mega trudna. Wcześniejsze części były zdecydowanie zbyt łatwe. No i nie chcę żadnych radarów !!


Piziom Very Hard powinien zalatwic Ci brak radaru - tak jak w poprzednich czesciach. A ja tym czasem pykam sobie w starego, wspanialego MGS 1.



daras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 13, 2003, 21:54:06 pm »
Prosimy Szanownego Pana Hideo Kojime aby w trzeciej odslonie przygod Snake'a gracz mogl kierowac TYLKO i WYLACZNIE tym zarosnietym wariatem 8) . Kunichiwa!
PES 5, Tekken 5, God of War, SSX On Tour

El_Toro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 14, 2003, 00:14:36 am »
Cytat: "daras"
Prosimy Szanownego Pana Hideo Kojime aby w trzeciej odslonie przygod Snake'a gracz mogl kierowac TYLKO i WYLACZNIE tym zarosnietym wariatem 8) . Kunichiwa!


Konami powiedzialo ze to jest pewne. MGS3 to Snake i tylko Snake ;)



deloq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 14, 2003, 12:14:30 pm »
Postac jak postac, ale osobiscie oczekuje na spory wachlaz ruchow jak i mozliwosci ( np bardzomi sie podoba motyw z pulapkami [lina], lazeniem po drzewach etc ). napewno takze wielkim plusem by bylo jak by nie nosil przy sobie polowe magazynu i nei wyciagal mine przeciw czalgowych z pod pachy. male ograniczenia eqfipunku sie znaczy. mazy mi sie takze brak ( po za radarem ) codeka, zeby bylo brak ewentualny wytycznych,  zbieranie informacji i klejenie ich w jednosc trwalo podczas gry.
We could say, that future is like a leaf.
It has many ways and posibilites ...
Depending of what you do and where you go, things would change ...
But THAT WOULD BE A LIE ...

Anonymous

  • Gość
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 14, 2003, 14:10:41 pm »
Mnie osobiściepodobałby się motym z wypuszczaniem na wabia jak w dodatku di Commandosa 1. To znaczy mierzysz w kolesia a on wykonuje twoje rozkazy. Albo coś jak komenda Freeze z dwójki tylko roszerzonao inne (etyczne) opcje. Np ściągaj mundur (nic więcej :wink), albo idź tu i tu. Fajna sprawa.

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 15, 2003, 12:40:47 pm »
Cytat: "gruby"
Mnie zupełnie nie pociąga MGS3. NIe wiem dlaczego ale po trailerku odniosłem wrażenie że jest jakiś pusty... NIe wiem jak to wytłumaczyć, naprawdę, ale mam złe przeczucia... Natomiast graficzka- niezła... :D

Już nie powiem kto jest pusty. Żeby oceniać grę po "trailerku"...

Cytat: "daras"
Prosimy Szanownego Pana Hideo Kojime aby w trzeciej odslonie przygod Snake'a gracz mogl kierowac TYLKO i WYLACZNIE tym zarosnietym wariatem 8) . Kunichiwa!

Że co?! ;)

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 15, 2003, 15:37:46 pm »
No nie wiem kto? Po trailerku można zobaczyć bardzo wiele. I powei Ci to każdy kto już trochę gra...
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Miecho

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 15, 2003, 18:34:57 pm »
Jestem tutaj nowy więc odrazu powinienem dostać w ryj za pyskówkę, ale...

Uzasadnij proszę swoją wypowiedź co do tego, że z trailera możesz już oceniać grę czy będzie dobra czy nie.

Bo ja jako wieloletni, ześwirowany i napalony gracz po traileru moge ocenić jedynię grafikę i animację. I to wszystko... ale to, że gra będzie pusta lub pełna, nigdy :-). A jak wiemy nie samą grafiką człowiek oddycha...
Im ktoś mniej wie, tym ważniejsze mu się wydaje, to co wie.

daras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 16, 2003, 22:18:24 pm »
Cytat: "Miecho"
Jestem tutaj nowy więc odrazu powinienem dostać w ryj za pyskówkę, ale...

Uzasadnij proszę swoją wypowiedź co do tego, że z trailera możesz już oceniać grę czy będzie dobra czy nie.

Bo ja jako wieloletni, ześwirowany i napalony gracz po traileru moge ocenić jedynię grafikę i animację. I to wszystko... ale to, że gra będzie pusta lub pełna, nigdy :-). A jak wiemy nie samą grafiką człowiek oddycha...


Zgadzam sie 8) . To samo tyczy sie np. DMC 1. Ludzie mowia, ze nie zasluguje na ocene 10, a nawet nie przeszli jej do konca tylko dajmy na to na 70%. Ostatnie 4 misje w tym killerze po prostu ROZWALAJA (juz nie mowiac o przemiodnej, potrojnej walce z ostatnim bossem)! Jako calosc 10/10 bez zbednej gadki... 8)
PES 5, Tekken 5, God of War, SSX On Tour

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 17, 2003, 12:04:15 pm »
Można zobaczyć detekcję kolizji. Można zobaczyć design bohaterów. Można zobaczyć design lokacji. MOżna zobaczyć nowe pomysły. Można zobaczyć FX'y. MOżna zobaczyć w jakim stopniu różni sie od poprzedniej części. MOżna zobaczyć, czy gra jest ślaazarna, czy dynamiczna. Można zobaczyć jak będzie pracowała kamera. Można zobaczyć bardzo dużo. A ja w MGS3 widze głównie ładną grafikę i nudne otoczenie. Oczywiście ktoś inny moża zaobserwować co innego. Tyle żeby nic z trailerka nie zobaczyć? To po co by je pokazywali??? Rozumiem, że jesteście napaleni na MGS3. Spoko. Ale ja nie jestem. Sorry. :)
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 17, 2003, 22:32:52 pm »
Cytat: "gruby"
Cóż... można zobaczyć detekcję kolizji. Można zobaczyć design bohaterów. Można zobaczyć design lokacji. MOżna itd itp

LOL!!!

gruby

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2003
  • Wiadomości: 386
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 17, 2003, 22:49:24 pm »
no dobra poddaję się. Kłamałem. Z trailerów nic nie można zobaczyć. Tak tylko na rybkę zarzuciłem.
Wszystko o next-genach- www.gamepub.org
www.valhalla.pl - wkrótce
http://havana.mp3.wp.pl - już

Matt

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 18, 2003, 08:53:12 am »
Hehehe! Gruby dałeś czadu 8) Fajne to było :) A co do trailerka MGS3 to nie podoba mi się tylko i wyłącznie muzyka. Aha, no i te akcje, gdzie Wąż wykonuje kilka skomplikowanych akcji na przeciwnikach a na pierwszym planie lecą napisy. Normalnie, jakbym oglądał kolejną część mocno kiczowatego Błąda. Wiel-Błąda. Poza tym MGS3 masakruje ogromną rozpiętością i złożonością terenu! Widzieliście te wszystkie drzewa, liście i pułapki! Jasne, że są obawy odnośnie totalnej podmiany klimatu (dżungla zamiast złożonych fabryczek), ale pamiętajcie - TO HIDEO! Człowiek, który zrobiłby matrixa lepiej, niż Wachowscy! ... pewnie Trin i Neo by sobie więcej popłakali, ale... dobra, zamotałem się 8)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 18, 2003, 11:31:13 am »
Będą oczywiście niewidzialne ściany, ale chyba nie trzeba na to narzekać (bo jakoś trzeba trafić do celu, a nie ciągle błądzić :D). Najważniejsze to żeby nie było aż tak długich rozmów jak w dwójce. Wydawało mi się, że normalnie gram w Shadow of Memories. To była straszna kapa. Pięć minut grania, godzina filmów. Bond ma zajebicho klimat i mi się ogólnie podoba. W MGS3 przyjdzie nam uważać na złamania. To dopiero będzie rzeźnia jak sobie Big Boss złamie nóżkę hehe. No bo to będzie BB :wink:

deloq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 18, 2003, 18:37:27 pm »
ps. muzyki. imho podchodzi bondem :P co oczywiscie podoba mi sie
We could say, that future is like a leaf.
It has many ways and posibilites ...
Depending of what you do and where you go, things would change ...
But THAT WOULD BE A LIE ...

kul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-11-2003
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 18, 2003, 18:50:35 pm »
Cytat: "Mielu"
Będą oczywiście niewidzialne ściany

A wyjatkowo sie nie zgodze :)
Kojima w wywiadzie powiedzial ze nie bedzie, wiec zapewne ogranicza nas skalami, drzewami i pewnie stworza jakies labirynty wsrod nich.
Only a few more steps to Outer Heaven...
www.oh.glt.pl

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 18, 2003, 21:09:01 pm »
Fakt, źle napisałem. Chodziło mi o to, że będziemy ograniczeni np. rwącą rzeką czy, jak napisałeś, skałami. Muszę sobie jeszcze raz przejrzeć OH w celu odświeżenia informacji (nie można wiedzieć wszystkiego :D). Czego oczekiwać po MGS? Nie nastawiam się na genialną fabułę, bo znowu się przeliczę jak przy dwójce. Jeśli MGS było genialne, to zrobienie genialnego sequela było niemożliwe. I teraz myśląc, że trójka będzie po prostu dobra zostanę miło zaskoczony 8) (nie ma to jak myślenie dwudziestolatka :wink: )

SzPiKoo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-01-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 04, 2004, 13:46:56 pm »
W przeciwieństwie do wielu graczy, ja nic nie mam do zarzucenia nawet dwójce. Trochę przydługawe były te wstawki FMV, ale dały radę. Dlatego z niecierpliwością bedę czekał na ukazanie się trzeciej cześci serii  :P

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 04, 2004, 20:16:56 pm »
w sumie to nie wiem czy to były FMV :twisted:  :twisted:  :twisted: ale fakt...były przydługie gdzieś tam na końcu gry jak się rozgadali to pięć raly do kibla chodziłem żeby się odlać a Trusio obiad zdążył zjeść 8) , i mam nadzieję że, rozmowy przez codec zostaną...ostro napaliłem się na tę grę i jak będzie niewypałem to robię nalot na siedzibę KONAMI :D

SzPiKoo

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-01-2004
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 04, 2004, 20:23:18 pm »
W sprawie tego nalotu daj znać. Jak coś nie wypali z trójeczką to się przyłączę. Ale wierzę w to, że nie będzie takiej potrzeby.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 13, 2004, 22:22:25 pm »
Trójka nie może nie wypalić. Jeśli Kojima powiedział, że chce by grało się tak dobrze jak w jedynkę to już jest coś. Chciałbym znacznego podniesienia AI przeciwników. Żeby było naprawdę ciężko (nasz mały Big Boss nie może mieć za łatwo). W dwójce wystarczyło wyjść z pomieszczenia gdy było słychać "Why are you late with your status report?" by nie przybiegł patrol. Oby tu nie było takich pierdółek. Ma być hardcore'owo już na niskich poziomach trudności.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 14, 2004, 19:17:33 pm »
mogłoby być tak, że jak raz "ruskie (??) chłopacy" cię wyczają to alarm jest już do końca gry 8)  to byłby hardcore...hehe coś dla sado masochistów :twisted:  :twisted:

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 17, 2004, 01:06:02 am »
A co powiecie na ''pułapki'' typu: złap małpkę - przytwierdź jej do pleców C4  - wypuść małpkę do obozu wroga - obserwuj akcję i czekaj na odpowiedni moment; hehehe - o takich i innych smaczkach opowiadał przedstawiciel Konami na temat MGS-a 3. podobno mają być też jajcarskie ''dodatki'' w stylu zwierząt nie pasujących do danego nam środowiska, itd... Albo nóż - wiadomo, że będzie i wiadomo jak będzie się go używać: powolne, delikatne i opływowe ruchy gałką pozwolą poderżnąć gardło, a gwałtowne przesówanie gałki w pionie - spenetrować wnętrzności... Do polskiego tłumaczenia fragmentów tego forum mam link. Ale podam go tylko na priva - konkurencyjny serwis konsolowy... :wink:
GT: Trusio

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 17, 2004, 11:21:38 am »
pomysł z małpką nie za bardzo mi się podoba...to przecież nie Ape Escape...ale te ruchy gałką i podrzynanie gardeł śnią mi się po nocach (wiecie lubię swoich nauczycieli :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: )...

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 17, 2004, 23:29:14 pm »
Fajnie, że o tym wspomniałeś. Tak się przypadkiem składa, że Ape Escape 2 to jedna z niewielu ulubionych gier Kojimy. Bo tak w ogóle, to on się specjalnie graniem nie jara... Woli tworzyć.
GT: Trusio

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 17, 2004, 23:37:59 pm »
Jedno jest pewne. Nie chcę powtórek. MGS2 to była jedna wielka powtórka. Ninja to podstawa of koz, ale nie chcę kolejnych walk z samolotem/śmigłowcem/sterowcem i korytarzy pełnych trupów :!:

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 27, 2004, 21:18:50 pm »
Ja oczekuje tylko tego żeby MGS3 był tak dobry jak MGS a moze i lepszy :lol:  A i żeby tylko sie grało Snakiem :P ale to jest na 99% pewne :P
When dreams become truth... Play Station 3

kul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-11-2003
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 01, 2004, 20:38:40 pm »
Ktos z GO zaraz pewnie je pokaze w newsie, ale moze bede pierwszy ;)

Linki musialem usunac bo screeny wyciekly nielegalnie i Konami of America nie jest z tego zadowolona ;(
Only a few more steps to Outer Heaven...
www.oh.glt.pl

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 01, 2004, 22:28:51 pm »
Jak zwykle byłeś pierwszy :D Skoro już tu jesteś to powiedz nam proszę co to jest ten mały kwadracik w prawym górnym rogu ekranu? :)

kul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-11-2003
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 02, 2004, 07:31:38 am »
Pewnie juz wszyscy to wyczaili, ale ok :)
Pierwszy napis u góry to nazwa wybranego kamuflazu.
Drugi napis to nazwa wybranej farby nalozonej na twarz.
A ten numerek to poziom zlewania sie naszego bohatera z otoczeniem.
Only a few more steps to Outer Heaven...
www.oh.glt.pl

Raven

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-03-2004
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 12, 2004, 15:08:03 pm »
Cięzko orzec czy będzie to Snake czy ktoś inny np. Big Boss
Nie wierzcie w moje słowa prawda znajduje się tutaj http://www.oh.glt.pl

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 13, 2004, 12:23:00 pm »
Cytat: "kul"
Linki musialem usunac bo screeny wyciekly nielegalnie i Konami of America nie jest z tego zadowolona ;(


Bardzo ciekawe są te "niekontrolowane" wycieki. MGS, Painkiller, Doom 3, HL2. Konami niech nie ściemnia, specjalnie dranie pokazali te screeny. Narobili szumu tylko. TTS właśnie wylądował w USA i Japonii i teraz nie mają czym mydlić nam oczu. Czekamy na MGS3 i chcemy jakiegoś info :twisted:

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 13, 2004, 15:49:04 pm »
I se jeszcze poczekamy - Kojima będzie milczał aż do E3. Co ja bym dał z kawałeczek beta wersji!!
GT: Trusio

kul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-11-2003
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 14, 2004, 21:53:53 pm »
Juz za niedlugo ign ma udostepnic jakies info o MGS3, wiec nie bedziemy musieli czekac do maja :)
Only a few more steps to Outer Heaven...
www.oh.glt.pl

Raven

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 12-03-2004
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 17, 2004, 21:29:50 pm »
Te info z IGN mamy na OH jużprzetłumaczone :)
Nie wierzcie w moje słowa prawda znajduje się tutaj http://www.oh.glt.pl

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 20, 2004, 16:36:50 pm »
Muszę przyznać, że motyw z Camo Indexem bardzo mi się podoba. Zastępuje bezboleśnie radar i przy okazji zwiększa poziom trudności gry. Widać, że MGS powoli zbliża się do tego czym miał być w założeniach - skradanką pełną gębą. Teraz trzeba będzie się nieźle namęczyć by zostać w ukryciu. Ciekawi mnie natomiast jak będzie z AI przeciwników. Dokładniej chodzi mi o to co się stanie gdy już nas zobaczą, a my im zwiejemy. Ostre patrolowanie? Czy może znowu po minucie wszyscy wrócą na pozycje. Czekam na te cholerne E3 i chyba się nie doczekam :twisted:

kul

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 19-11-2003
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Oczekiwania wobec MGS3
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 15, 2004, 16:27:59 pm »
Co tak cicho ?
Nikt nie widzial ostatniego trailera ?
Kamuflaz to jest to  :!:
A co dopiero system CQC, w koncu walka wrecz nie bedzie opierac sie na piacha piacha kop.
Mieli przez caly miesiac siedziec cicho, a tu wysyp : trailer, screeny, szkice scenariusza, cos Konami jest niekonsekwentne, ale przynajmniej mamy co ogladac :)
Only a few more steps to Outer Heaven...
www.oh.glt.pl