Autor Wątek: Resident Evil 5  (Przeczytany 193225 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #360 dnia: Lipca 15, 2008, 01:23:52 am »
CAPCOM wie o sukcesie RE4 dlatego raczy nasz rozwiązaniami z 4 części.Scena na statku roxxx :D

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #361 dnia: Lipca 15, 2008, 09:39:07 am »
Nowy Trailer Residenta jest na maxa nakrecajacy, az nabralem ochoty poprzechodzic wszystkie czesci jeszcze raz :) To bedzie piekna gra ;)

nakimushi

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #362 dnia: Lipca 15, 2008, 19:34:57 pm »

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #364 dnia: Lipca 15, 2008, 23:50:51 pm »

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #365 dnia: Lipca 16, 2008, 04:39:55 am »
A życie mogłoby być łaskawsze. Mogłem urodzić się jako żółty mały człowiek i pracować jako beta tester dla capcomu...ehhh...

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #366 dnia: Lipca 16, 2008, 08:58:22 am »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #367 dnia: Lipca 16, 2008, 11:15:23 am »
Gra masakruje pod kazdym wzgledem, no i do tego co-op, czego mozna chciec wiecej? :)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #368 dnia: Lipca 16, 2008, 11:38:52 am »
Gra masakruje pod kazdym wzgledem, no i do tego co-op, czego mozna chciec wiecej? :)
Ciekawego scenariusza, masy broni, jeszcze więcej bonusów, custom soundtracka i może troszkę szybszych loadingów.
A gra i tak jest świetna! Najbardziej się cieszę że tak laska nam w ogóle nie przeszkadza (jak jest kierowana przez AI), a wręcz pomaga.

FokA

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 20-03-2005
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #369 dnia: Lipca 16, 2008, 11:47:33 am »
JA JESTEM NA NIE!!!!!! toż to Re 4 w nowych ciuszkach :x ...choć i tak pewnie kupię to wolałbym powrotu do korzeni serii.Mało ammo i szukanie kluczy + rozwiązywanie zagadek

Czekoladowy

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-03-2008
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #370 dnia: Lipca 16, 2008, 11:58:01 am »
A mi się średnio podoba :-P O ile grafa kosi, tak animacje wręcz odpychają. W ruchu wygląda to identycznie jak Re4 - Chris porusza się jak Leon, czarnuchy łażą/padają jak wieśniacy-ganados :x. Noi ten koleś na początku trailera, z mimiką na poziomie PS2... Póki co - RE4 hd :P

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #371 dnia: Lipca 16, 2008, 21:03:51 pm »

063SjazS

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 11-12-2007
  • Wiadomości: 95
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #372 dnia: Lipca 16, 2008, 22:31:18 pm »
mi sie bardziej podoba dead space i klimat tez mi bardziej pasuje resident5 to zwykla strzelanka jest...

Tarniak

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #373 dnia: Lipca 16, 2008, 22:38:09 pm »
Gra masakruje pod kazdym wzgledem, no i do tego co-op, czego mozna chciec wiecej? :)
Ciekawego scenariusza, masy broni, jeszcze więcej bonusów, custom soundtracka i może troszkę szybszych loadingów.
A gra i tak jest świetna! Najbardziej się cieszę że tak laska nam w ogóle nie przeszkadza (jak jest kierowana przez AI), a wręcz pomaga.
Po cholerę własny soundtrack do takiej gry? :shock: W survival-horrorze, to tak troszkę bez sensu. Kosztem rozpierdziuchy, zmieniłbym nieco mechanikę i spotęgował uczucie zaszczuciap rzez małą ilość amunicji (jak w RE1), którą trzeba sobie szanować i stosować w podbramkowych sytuacjach. To byłoba zmiana in plus, moim skromnym zdaniem.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #374 dnia: Lipca 16, 2008, 22:51:43 pm »
Cytuj
Po cholerę własny soundtrack do takiej gry?
szczerze to nie wiem, ale jak jest taka możliwość :) W końcu ten update 2.41 musi się przydać.  :-D

a co do klimatu, to chyba lepiej by było jakby Chris był sam, znikąd pomocy itp. No ale przynajmniej mamy co-op. Co da amunicji..wolałbym aby skill gracza miał wpływ na ilość, umiejętniej zabiasz (headshoty, kopniaki itp) dostajesz więcej ammo.

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #375 dnia: Lipca 16, 2008, 22:57:56 pm »
Nie będę prawił tu jakiś monologów powiem krótko i rzeczowo, jak dla mnie gra nic nowego nie wnosi po prostu Capcom poszedł po najmniejszej linii oporu i skopiował coś co się dobrze sprzedało  :-o

I pytam się gdzie ta Innowacyjność  :? 
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Mato Anomalies, Octopath Traveler II, Crow Country

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #376 dnia: Lipca 16, 2008, 23:27:17 pm »
Survival to może jest, ale horror na pewno nie :) Już poddałem ten termin pod wątpliwość przy czwórce. A tutaj to już w ogóle farsa jest z pierwotnych założeń Resident Evila. Ja traktuję RE5 po prostu jako strzelaninę (ale jakże rajcowną) na równi z Gearsami czy innym podobnym tytułem TPP.

Ten kontynent to na pewno Afryka? Więcej białasów niż czarnych. To już we Francji współczynnik czarnego do białego byłby wyższy o_O

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #377 dnia: Lipca 17, 2008, 02:30:49 am »
Bo to jest biala Afryka ;) Wszystkich czarnych wylapali i wywiezli heheh :)
« Ostatnia zmiana: Lipca 17, 2008, 02:38:25 am wysłana przez _ReD_ »

Meioh

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 23-07-2007
  • Wiadomości: 385
  • Reputacja: 0
  • GT: Ssakiczaki PL
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #378 dnia: Lipca 17, 2008, 02:53:18 am »
Niby zobiaki miały się nie powtarzac :/ a tu dupa co chwiele ten sam tylko w innych ciuszkach
klimat bedzie zarabisty lepszy niz w RE4 ale wielkiej swiezośći nie wiedze. Co do koloru skóry to fakt wiecej jest białych niz czarnych:/ ale to nie wina capcomu tylko tych baranów co zamiast niszczyc rasizm na ulicach miast i w głowach ludzi to oni wźieli się za gry ''bo niby strzelanie białego do czarnych to Wielkie zło godne Nazistowskich trepów'' tylko co jak czarni strzelaja do białych? O tym nikt nie mówi! Ot co. I tak RE bedzie zarabista gra najlepsza z najlepszych :p


''HARD CORE zakochany clown, on ma takie czułe serce, trampki Bahamy ma, deskorolki tylko brak''

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #379 dnia: Lipca 17, 2008, 11:10:41 am »
Tym śmieszniejsze, że akcja gry osadzona jest w środkowej, najbardziej 'negroidalnej' części kontynentu ;) A jak się strzelało w setce innych gier do samych białych to już rasizmu nie było. I teraz przez takie poj**ane 'broniące porządku i tolerancji na świecie' organizacje powstają takie niedorzeczności. Co za świat :eek:

Szkoda że niektóre (jak nie spora ich ilość) animacje są żywcem wyjęte z czwóreczki. Jakby było coś w stylu Euphorii to +100 do uroku eksterminacji białych murzynów.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #380 dnia: Lipca 17, 2008, 11:16:47 am »
Powinni poprawić fizykę, Blach0r dobrze mówi, Euphoria by się przydała, bo an next genach trochę razi jak typ strzela w bok głowy typowi a on zamiast w odsunąć się w bok leci do tyłu.  :???:

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #381 dnia: Lipca 17, 2008, 12:55:41 pm »
Gierka dobrze się prezentuje z tych filmików z rozgrywki, ale samo strzelani i zabijanie jest jakieś drętwe...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #382 dnia: Lipca 24, 2008, 22:14:02 pm »

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #383 dnia: Lipca 25, 2008, 14:05:15 pm »
Różne ścieżki wyboru dla gracza, najssss. Chociaż sama gra przypomina mi coraz bardziej gearsów niż typowych przedstawicieli survival horrorów.

Nie będę prawił tu jakiś monologów powiem krótko i rzeczowo, jak dla mnie gra nic nowego nie wnosi po prostu Capcom poszedł po najmniejszej linii oporu i skopiował coś co się dobrze sprzedało  :-o

I pytam się gdzie ta Innowacyjność  :? 
A ja się pytam kto się spodziewa innowacyjności po piątym już z kolei resydencie? Pierwsze 3 części na psx/ps 2 też się zbytnio nie różniły, do czasu sławetnej 4 nie wiele się ruszyło w temacie. Kto powiedział, że ta seria w każdej nowej odsłonie od teraz będzie super innowacyjna? A w samej grze na pewno znajdą się motywy i smaczki, które roztworzą nam jadaczki na dobre kilka minut, capcom już na pewno się o to postara (jakaś lokacja ryjąca beret praktycznie pewniakiem). A co-op między dwiema postaciami, a kilka ścieżek wyboru itd. to pies? Grafika z tego co do tej pory było nam ujrzeć faktycznie nie zaskakuje, ale też moim zdaniem nie ustępuje reszcie renomowanej stawki, a przecież było nam dane widzieć tylko jeden etap (pamięta ktoś lokacje z lawą w RE 4? piorunujące wrażenie). Obstawiam, że i tak wyjdzie z tej gry coś w co każdy będzie chciał zagrać...

ki_ki

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 693
  • Reputacja: 7
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #384 dnia: Lipca 26, 2008, 00:04:04 am »
grami swego czasu było mówione ze gra ma powrócić do korzeni, ile z tych obiecanek zostało wszyscy widzimy, po materiałach którymi karmi nas Capcom można wywnioskować że dostaniemy odgrzewany kotlet, z lepszą audiowizualną oprawą. Ja podziękuję, oczywiście znajdą się osoby którym to nie będzie przeszkadzało i będą się dobrze bawić  :mad:

PS.
Chciałem zaznaczyć ze jest to tylko moje zdanie, nikogo nie zniechęcam do gry żeby nie było ze jestem fanboyem... :eek

« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2008, 00:49:02 am wysłana przez ki_ki »
PSN id Pearlsea1990

Aktualnie:
Mato Anomalies, Octopath Traveler II, Crow Country

Egr

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-04-2008
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #385 dnia: Lipca 26, 2008, 19:02:30 pm »
Trailery niszczą! Inna sprawa, że ta gra faktycznie nie powinna się już nazywać Resident Evil ;).

Swoją drogą to nie wiem jak wam ale mi się stara formuła RE po 5 częściach przejadła i czwórka podobała mi się zajebiście ;). Od horrorów to jest Silent Hill a RE niech zostanie już po prostu czadową grą akcji z paroma straszakami ;D.

Grafoman

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 01-01-2007
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #386 dnia: Lipca 26, 2008, 20:22:20 pm »
Problem z RE5 jest moim zdaniem taki, że o ile 4ka chociaż starała się UDAWAĆ że ma cokolwiek z horrorem wspólnego (straszne momenty można było co prawda policzyć na palcach jednej ręki ale jednak były) o tyle 5ka nie robi sobie już takich problemów i jest już typową grą akcji. Jak wszystko ma to swoje dobre i złe strony. Co-op np. z jednej strony brzmi obiecująco, a z drugiej może już całkowicie zabić to poczucie osamotnienia i grozy, jakie towarzyszyło nam w RE4 (szczególnie w wiosce) i wszystkich innych częściach RE(może z wyjątkiem zero). No i miejmy nadzieję, że sztuczna inteligencja prowadząca naszego towarzysza będzie na tyle dobrze dopracowana, aby nie doprowadzać nas do irytacji, bo chyba jednak rola Shivy jest dużo bardziej kluczowa niż rola Ashley z 4ki. Podobnie jak grami pokładam dużo nadziei w te zapowiedziane różne ścieżki wyboru dla gracza. Była to jedna z tych rzeczy które pokochałem grając w pierwszego Residenta, i o ile nie będą to tylko zmiany zupełnie kosmetyczne, nie wpływające praktycznie w żaden sposób na przebieg samej gry (tak jak w RE3), to być może wreszcie pojawił się pierwszy skowronek który nieco osłodził mi średnie wrażenie jakie ostatnio wywarł na mnie 5ty Biohazard.

Swoją drogą trochę bawi mnie, ze twórcy na każdym kroku tak bardzo chcą podkreślić powiązanie 5tego Residenta z pozostałymi częściami. W tym wywiadzie wprost stwierdzono, że nowy wirus będzie udoskonaloną wersją tego stworzonego przez Umbrelle i dobrze każdemu fanowi RE znanemu. Normalnie na taką wieść bym skakał z radości – niby banał, ale dla fana dziwnie ważny – gdyby nie fakt, że w obliczu tak drastycznego podobieństwa wrogów z 5ki do las plagas, te zapewnienia już chyba nie mogą być z pozycji fana bardziej naciągane i bardziej podchodzić pod jakiś banał czy nawet kpinę. Trochę to wygląda tak jakby capcom swoimi zapewnieniami chciał na siłę udobruchać tych wszystkich starszych fanów serii, pamiętających stare biohazardy i narzekających na nową formułę.

Grami – co do tych innowacyjności i ich braku to z jednej strony masz rację, jednak z  drugiej trudno się dziwić ki-kiemu (przepraszam jeśli źle nicka odmieniam) Nie chcę nawoływać do "powrotu do korzeni" serii RE jak co niektórzy, bo wiadomo, ze jest to juz nierealne, no i w sumie dobrze skoro RE stał się tak miodną grą po czwartej odsłonie. Jednak jeśli na jakąś grę czeka się tak horrendalnie długo, i w dodatku mówimy tutaj o nowej generacji konsol, to jednak gracz ma prawo spodziewać się czegoś więcej niż tylko podciągniętej grafiki i dodanego co-opa. Zresztą nikt tu przecież żadnej rewolucji nie wymaga, co nie zmienia faktu ze chyba dla każdego kto choć przez moment w 4ke grał, poziom "kalki" w nowej odsłonie RE jeśli porównać ją do 4ki aż biję po oczach. No, przynajmniej jak dotąd bo przecież dotychczas, jak sam słusznie zauważyłeś, zobaczyliśmy tylko jedną miejscówkę, i kto wie czym nas panowie z capcomu jeszcze zaskoczą (bo że zaskoczą wciąż chcę wierzyć).

A tak w ogóle to miło, że w końcu pokazano RE5 na PS3 Sądząc po tym, że większość dotychczasowych trailerów była sygnowana logiem x-boxa, troszkę się o wersję na "chlebak" martwiłem.
Your mysterious ice blue eyes...

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #387 dnia: Sierpnia 06, 2008, 07:12:19 am »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #388 dnia: Sierpnia 06, 2008, 13:13:19 pm »
Cytuj
że nowy wirus będzie udoskonaloną wersją tego stworzonego przez Umbrelle i dobrze każdemu fanowi RE znanemu. Normalnie na taką wieść bym skakał z radości – niby banał, ale dla fana dziwnie ważny – gdyby nie fakt, że w obliczu tak drastycznego podobieństwa wrogów z 5ki do las plagas,
To fakt ;\ to juz w Extinction te ulepszone zombiaki byly jakies bardziej prawdopodobne [te co wyskoczyly z kontenera], lub chociazby te Chimery nowe z Resistance 2 ..., a nie kolesie, ktorzy nie dosc, ze gadaja!, to jeszcze laza z bronia i wcale nie wygladaja na zombiaki ;\
Klimat pierwszych 3 czesci neistety juz zostal zaprzepaszczony, ale mimo wszystko RE 5 trzeba bedzie kupic :P

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #390 dnia: Sierpnia 19, 2008, 20:48:07 pm »
Fizycznie RE5 nie ma wprawdzie na GC, ale nowy trailer jest ;)
(link do IGN, bo na razie innego nie znalazłem: LINK)

A w trailerze... prawie nic nowego. Tak naprawdę jest to miks obu filmików z E3'08, z kilkoma nowymi scenami. M.in. pokazuje się blondynka, którą można było zobaczyć dawno temu na dwóch screenach.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #391 dnia: Sierpnia 23, 2008, 02:17:45 am »
GC 2008: Developer Walkthrough Pt. 1

GC 2008: Developer Walkthrough Pt. 2



Wygląda naprawdę konkretnie wspaniale, ale fucki w strone Capcom'u za starą animacje  :x!

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2008, 02:20:52 am wysłana przez Bloo »

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #392 dnia: Sierpnia 23, 2008, 02:38:11 am »
Jakbym widział RE4, no dokładnie to samo, tylko miejsce akcji inne.Czwarta część mnie na kolana nie rzuciła, więc ta na pewno też tego nie zrobi :???:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2008, 02:42:27 am wysłana przez Isaac »

hansatan

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2008
  • Wiadomości: 690
  • Reputacja: 0
  • Üßer Fuhrer
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #393 dnia: Sierpnia 23, 2008, 11:29:13 am »
Od tej gry bije archaizmem, ale i tak zagram ;]

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #394 dnia: Września 24, 2008, 10:02:56 am »
Najnowsze Famitsu oficjalnie potwierdziło (bo nieoficjalnie było o tym wiadomo już od jakiegoś czasu), że w RE5 wystąpi Wesker. Miejmy tylko nadzieję, że tym razem odegra większą rolę niż w RE4, gdzie jedyne co robił, to siedział przed monitorem i co rusz pytał się Ady o próbkę z Las Plagas (nawet sam Waugh w czasie wywiadu podczas Fanime 2008 śmiał się z tego, że prawie każda sentencja wypowiedziana przez Weskera w RE4 kończyła się słowem "sample").

A jakby ktoś nie wiedział, w RE5 Weskera (prawdopodobnie, chyba, że w międzyczasie Capcom coś zmienił) nie gra już Waugh (Wesker w REC:V, RE Zero, RE4), lecz Douglas (Wesker z Umbrella Chronicles).

APDEJCIK, czyli skan z Famitsu:

LINK
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2008, 11:12:40 am wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #395 dnia: Września 25, 2008, 21:24:35 pm »
Cytuj
- The story will who Chris Redfield really is, what he has been doing for the past ten years and the nature of his relationships with the other characters.
- Chris Redfield helped establish the Bioterrorism Security Assessment Alliance (BSAA) after the Raccoon City incident in 1998.
- Much of the story will be told as flashbacks.
- The BSAA has branches all over the world, but the executive decisions – like sending Chris to Africa – are made from the USA.
- Sheva Alomar is part of the West African branch of the BSAA
- Weapons are supplied to Chris and Sheva by Kralin, an ex-BSAA member who is attempting to flee the city with the BirdWoman.
- The guy with the megaphone in the trailer is the richest man in the village and so be default their leader. He is funding the construction seen.
- Wesker will appear in about 5% of the game.
- Sherry Birkin will appear in substantially more of the game.
- The following characters will not appear in the game: Jill, Barry, Claire, Billy and Leon.
- Chris and Sheva will face many relationship difficulties.
- The game will take 15 hours to finish and will have 8 hours of cut-scenes… hopefully in addition to the 15 hours.
- Capcom want Resident Evil 5 to be the best looking game of 2009 (we can tell you now it won’t be)

- There is a big emphasis on puzzles, many of which a co-op based.
- Co-op drop in and drop-out is confirmed.
- There will be one hour of solo Chris gameplay before you meet Sheva (bags being Chris!)
- No mirages and heat/cold features in the game.
- Flashbacks are not playable (hence 8 hours of cut-scenes, we guess)
- There are 30 weapons in the game, 20 for Chris and 10 for Sheva (seriously, bags being Chris)
- You can use the chainsaw, once you have acquired it from the final fight with Moreso.

http://www.ps3forums.com/showthread.php?t=167395

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #396 dnia: Września 25, 2008, 21:59:07 pm »
Cytuj
- Capcom want Resident Evil 5 to be the best looking game of 2009 (we can tell you now it won’t be)

W pierwotnym źródle nie było komentarza w nawiasie  :wink:.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #397 dnia: Września 26, 2008, 00:43:12 am »
Cytuj
8 hours of cut-scenes

^
I wszystko jasne; biorąc pod uwagę, że żaden RE nie miał jakoś super rozbudowanej fabuły, że RE4 w sumie (główny scenariusz, Assignment Ada, Separate Ways + Ada's Report) miał niecałe 2 godziny cut-scenek, oraz że MGS4 miał około 8 godzin cut-scenek (MGS1 ok. 4h), to wiadomo już, że te informacje można włożyć między bajki.

Nie wspominając już o tym, że pojawiły się one na forum GameFAQs, że pochodzą z rzekomego artykułu z EGM, a mimo to nikt nie potrafi tego potwierdzić.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #398 dnia: Września 26, 2008, 01:05:48 am »
RE i 8h scenek, ahahahahahh  :lol: Ciekawe czy poziom byłby równie wysok co w 4  :eek:

mateo

  • Gość
Odp: Resident Evil 5
« Odpowiedź #399 dnia: Września 26, 2008, 15:05:01 pm »
Jakbym widział RE4, no dokładnie to samo, tylko miejsce akcji inne.Czwarta część mnie na kolana nie rzuciła, więc ta na pewno też tego nie zrobi :???:
A ja zostałem sponiewierany. rozgrywka, grafika na najwyższym poziomie.

czekam na tą dopakowaną 'czwórkę'.