Autor Wątek: PE czy N+ ?  (Przeczytany 37422 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 03, 2003, 17:57:41 pm »
Masz prawo się nie zgadzać. Ja wyraziłem swoją opinię Ty swoją i jest gites. Co do tych listów to czytam je w każdym numerze N+. Czytam je sobie, czytam, są fajne rzeczowe odpowiedzi aż tu w jednym numerze coś jest nie tak - patrzę a to Banan wrócił. Myślę: co do ch... pana?! Przecież kiedyś taki nie był a teraz jedzie głupkowatymi odpwiedziami w stylu HIV'a. Przez chwilę pomyślałem że N+ może specjalnie idzie w stronę tandety PE bo czuje że zostaje w tyle ale szybko o tym zapomniałem po kilku numerach.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Bananaz
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 03, 2003, 18:19:41 pm »
Faktem jest, że B coś mało pisze i nie powiem żeby specjalnie mnie to cieszyło. Chyba powoli odpływa (oby nie). Niekiedy zdarza mu się odpowiedzieć tylko na połowę postawionych pytań i to nie jest OK, ale ogólnie mi taki klimat FAQ pasi.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 03, 2003, 21:21:24 pm »
Doszedłem do wniosku, że po prostu (rym przypadkowy;) N+ i PE się... uzupelniają.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 05, 2003, 00:30:24 am »
w sumie racja, szkoda jeno,
że niemożna dostać ich obu w jednej cenie...

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 05, 2003, 22:52:26 pm »
Cytat: "kun"
w sumie racja, szkoda jeno,
że niemożna dostać ich obu w jednej cenie...


Może by tak połączyli się? Psx +? Neo extrime? Good Idea!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 05, 2003, 22:54:59 pm »
Cytat: "mrpiki"
Cytat: "kun"
w sumie racja, szkoda jeno,
że niemożna dostać ich obu w jednej cenie...


Może by tak połączyli się? Psx +? Neo extrime? Good Idea!


Nie sadze. Zaden monopol nie jest za dobry. A taki Click Konsole nie jest najlepsza alternatywa.

Matt

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 06, 2003, 00:34:10 am »
No ale Click Konsole umarł... aha... to nikt jeszcze nie wie...

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 06, 2003, 15:01:31 pm »
Wiecie co? Warto czasami kupić CLICK KONSOLE,żeby pośmiać się z tych "phofesjonalistów"

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 13, 2004, 21:39:19 pm »
JAk widzialem to w kiosku, to mi sie zaiste "profesionalnie" robiło. NA hafta...
GT: Trusio

slave

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 11, 2004, 19:41:15 pm »
Cytat: "matt"
[...] no ale 'click konsole' umarl [...]


i bardzo dobrze...

co do zadanego w temacie pytania, odpowiedz brzmi: 'neo plus'. duzo lepiej czyta sie 'profesjonalne' recki niz wypociny redkow z 'ikstrima'. nie znaczy to, ze te drugie sa zle, ale na pewno nie tak fachowe jak z 'plusa'. poza tym gazeta 'gula' przemawia do mnie duzo bardziej jesli chodzi o stylistyke. no, ale o gustach sie nie dyskutuje i jak ktos juz napisal - dobrze, ze na rynek wypuszczane sa obydwa pisma... brak monopolu, zdrowa konkurencja i tak dalej - wiecie o co chodzi. reszta do lamusa...

Kriseh

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 11, 2004, 21:47:37 pm »
Jak dla mnie to PE rzadzi. N+ niezle, ale za sztywno tam. Moze to tez kwestia przyzwyczajenia do PE? Pewnie tak :]
Rest In Peace

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 12, 2004, 19:24:04 pm »
IMO N+ jest bardziej... hmmm wyrafinowane??

Ann

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-04-2004
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 13, 2004, 16:28:57 pm »
Moim zdaniem obydwie pisma są na wysokim poziomie, jednak bardzije jestem przekonana do PE. Jest dla mnie że tak powiem "bardziej przystępne". W N+ jest troszkem za dużo takich "szkoków" ... (czyli można do tego też zaliczyć "zachwycanie" się nad niepotrzebynymi sprawami ...)
:)

Anonymous

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 13, 2004, 17:57:51 pm »
Co do tego zachwycania to mogę się zgodzić. Shiva IMO jest bardzo lightowy jeśli chodzi o różne szokery, przyjmuje je lightowo. W N+ za sprawą pewnego pana redaktora napaliłem się na Rise to Honour. Jak się później okazało, zupełnie niepotrzebnie :( Szczerze jednak mówiąć stylistyka N+ jest bardziej "dorosła" i to dla mnie duuuża zaleta, ale kompetencje i przywiązanie do PE to inna działka...

Tokar_Sama

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-02-2004
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 14, 2004, 17:50:08 pm »
Ja tam szczerze mówiąc lubię,kiedy recenzent jara się maksymalnie danym tytułem,bo wtedy często mi się udziela,a ja lubię  takie stany :D .Rzecz właśnie w tym,żeby ta gra warta była tej podniety.
Za to komentarze Shivy do wszystkiego poza nowym PES/WE w stylu "mały samochodzik jedzie po różowym" i w co drugim zdaniu "tya" już troszku mnie wkurviają.Raz,że już dawno przestało to być zabawne,a dwa,że jak podchodzi do sprawy z takim entuzjazmem,to może najwyższa pora pomyśleć o zmianie zajęcia =P
[size=24]A jaki jest Twój współczynnik elo ? o_O[/size]

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 14, 2004, 19:24:32 pm »
N+ już dawno skreśliłem z mojej listy zakupów głównie ze względu na brak kontaktu z czytelnikami i humor, który z numeru na numer robił się coraz głupszy i wręcz niesmaczny(nawet porównując z PSX Extreme). Extrima czytam każdy numer od deski do deski ciesząc michę z każdej recenzji i z każdego felietonu. Czytam nawet recki tytułów z gatunków, których nie lubię. Pamiętam, jak, głupi, wysyłałem listy i odkryte bugi z różnych tytułów do N+. Żaden nigdy nie trafił na łamy tego pisma. A co w Extrimie? Mam już kilka numerów z moimi wypocinami, którymi będę się chwalił siostrzeńcowi, jak trochę podrośnie. "Współpraca" z Extrimem zaowocowała już dwiema kartami pamięci do PSX i nowiutką grą Max Payne 2. A za dawną prenumeratę N+ dostałem obciachową naklejkę...
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

lysy1983

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-03-2004
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 30, 2004, 12:21:01 pm »
Kiedyś kupowałem obie gazety i do tego jeszcze czasami Playstation+ i PSXfan. Teraz gdy tych ostatnich już nie ma wybór jest ubogi. Teraz regularnie kupuję już tylko Extrima, ponieważ bardziej podoba mi się luzackie podejście do tematu. Zresztą wszyscy piszecie, że Neo jest bardziej profesjonalne, a moim zdaniem to mit. Tak Neo było profesjonalne, ale jakieś 2/3 lata temu, a teraz są jakby mniej obiektywni i walą wysokoimi ocenami na lewo i prawo. Kiedyś tak nie było. A PE ciągle się rozwija i wygląda na to, że podąża jakąś z góry obraną sobie drogą, poza tym zgredy przyznają (prawie) maksymalne noty tylko prawdziwym kilerom.
Nie ma mnie od 18.06.2004, więc nie odpowiadam na PM

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 30, 2004, 14:33:24 pm »
Wszyscy którzy są za pe tłumaczą to luzackim podejściem do tematu i humorem np. w LISTACH. Do dnia 21 maja 2004 ja równiez podzielałem ich poglądy, ale juz nastepnegodnia wszystko sie zmieniło.
Po pierwsze: KU*WA co to ma być za okładka??????? to sie nadaje do neo a nie do PE. ani jednego skrina, z dolnej częsci zniknęła informacja że to jest "multiplatformowy...". Poprostu ta okładka jest zbyt "stylowa", "poważna" i tym podobne określania nie pasujace do PE.
Po drugie: KU*WA co to za Listy??????? fakt-wróciły Rodzyny i to sie chwali ale Debil miesiąca nie jest już drukowany jako "rozpoczęcie", a i treść listów nie jest już tak głupio-śmieszna jak kiedyś (4 numery temu). Niby HIV coś tam brzdąkał o tym że większośc czytelników wolała powagę, ale wiecie co ja na to? GÓWNO-PRAWDA bo gdyby spojrzeć na ten topik to większość z Was woli PE i argumentuje to humorem pisma.

PSX extreme zastanówcie sie cśta zrobiły pany.

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 03, 2004, 12:57:39 pm »
Fakt - PE przechodzi kryzys ale miejmy nadzieję, że to minie... Co ja będę czytał jak nie będzie PE?
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 03, 2004, 15:57:08 pm »
Cytat: "Humulus"
Fakt - PE przechodzi kryzys ale miejmy nadzieję, że to minie... Co ja będę czytał jak nie będzie PE?


Pani domu...

Ja prenumeruje oba pisma, kiedyś bardziej pasowało mi PE a teraz N+, ale obie czytam od dechy do dechy.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Kriseh

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 04, 2004, 01:56:47 am »
Jelop - okladka z ostatniego PE pozamiatala WSZYSTKIE okladki jakie kiedykolwiek pojawily sie w pismach o grach - klimat bijacy z niej ZABIJA. Nie mam pojecia, co ci nie podpasowalo w niej. Ze inny styl? No przeciez to chyba dobrze, ze nie powtarzaja ciagle tego samego nie?
Rest In Peace

GadAnonim

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-01-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 04, 2004, 02:55:37 am »
Spróbojcie poczytac LOLa. Pismo tworzy mniej wiecej ta sama ekpia co PE. HIV (naczelny), Myszaq, Koso, Mazur...
Tyle ze o grach tam nie wiele jest :>
Wszyscy godajo żech jest gryfno i bardzo fajno...

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 04, 2004, 06:38:59 am »
Cytat: "GadAnonim"
Spróbojcie poczytac LOLa. Pismo tworzy mniej wiecej ta sama ekpia co PE. HIV (naczelny), Myszaq, Koso, Mazur...
Tyle ze o grach tam nie wiele jest :>


A jakże - czytałem. I przynajmniej nie można się do okładki przyczepić :wink:
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

GadAnonim

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-01-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 04, 2004, 15:01:56 pm »
No naga laska na okładce niby spoko jest, ale w sumie to nijak sie ma do zawartosci gazetki. Tak tylko ma przyciagnac wzrok młodych napaleńcow:]
Wszyscy godajo żech jest gryfno i bardzo fajno...

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 04, 2004, 15:21:58 pm »
Ja niestety nigdzie nie moge dostac LOLa;/ Sosnowiec = wiocha...
Fryty tyty dotknij pyty

GadAnonim

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-01-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 04, 2004, 19:46:04 pm »
A empiku w Sosnowcu nie ma?
Wszyscy godajo żech jest gryfno i bardzo fajno...

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 04, 2004, 20:08:08 pm »
Pewnie jest...
Empika mialem niemal pod nosem, lecz niestety przeniesli go w blizej nieokreslone miejsce...
Gdzie indziej ni ma...;/
Fryty tyty dotknij pyty

GadAnonim

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-01-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 05, 2004, 02:11:21 am »
Cytat: "szafa"
Pewnie jest...
Empika mialem niemal pod nosem, lecz niestety przeniesli go w blizej nieokreslone miejsce...


Nie widze problemu. Bo z tego co mowisz, Sosnowiec do metropolii nie nalezy, wiec zlokalizowanie nowej siedziby empiku nie powinno byc trudne. Wystarczy tylko chciec:>  
PS. LOL #4 wychodzi 10 czerwca, masz wiec jeszcze troche czasu:)
Wszyscy godajo żech jest gryfno i bardzo fajno...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 05, 2004, 09:34:53 am »
Ciekawe ile LOL'ek pociągnie??? Podzieli los Maniak'a???

GadAnonim

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-01-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 05, 2004, 12:22:52 pm »
Heh, zobaczymy. Wiem ze pismo ma sie zmienic i pojsc bardziej w strone komercji, by przyciagnac czytelnikow. Wiecej grafiki, mniej tekstow, krotsze artykuly. Tak co by mlodziezy nie przeciazac umyslowo.
Nie jestem pewien czy to dobra taktyka. Wkrotce sie przekonamy.
Wszyscy godajo żech jest gryfno i bardzo fajno...

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 05, 2004, 13:44:04 pm »
Cytat: "Kriseh"
okladka z ostatniego PE pozamiatala WSZYSTKIE okladki jakie kiedykolwiek pojawily sie w pismach o grach


I don't think so. Widziałem lepszą (moim zdaniem). 50 numer Secret Service. Best foreva (mam sentyment :wink: )

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 05, 2004, 22:48:46 pm »
Co do czerwcowej okładki PE, to nie podoba się ona sporej części extrimowcom tylko dlatego, że jest typowo neoplusowa (czyli ciekawa i przejrzysta). Przeciętny extrimowiec woli więc, jak jest na tej okładce "nasrane" ch.w.c. Przede wszystkim ja nigdy nie oceniam czasopisma po okładce i wisi mi co na niej jest. Śmieszą mnie tylko te wszelkie debaty nad jej wyglądem.
Pozwolę sobie także odświerzyć pewną wypowiedź, którą przed chwilą dopiero zauważyłem:

Cytat: "Humulus"
N+ już dawno skreśliłem z mojej listy zakupów głównie ze względu na brak kontaktu z czytelnikami i humor, który z numeru na numer robił się coraz głupszy i wręcz niesmaczny(nawet porównując z PSX Extreme). Extrima czytam każdy numer od deski do deski ciesząc michę z każdej recenzji i z każdego felietonu. Czytam nawet recki tytułów z gatunków, których nie lubię. Pamiętam, jak, głupi, wysyłałem listy i odkryte bugi z różnych tytułów do N+. Żaden nigdy nie trafił na łamy tego pisma. A co w Extrimie? Mam już kilka numerów z moimi wypocinami, którymi będę się chwalił siostrzeńcowi, jak trochę podrośnie. "Współpraca" z Extrimem zaowocowała już dwiema kartami pamięci do PSX i nowiutką grą Max Payne 2. A za dawną prenumeratę N+ dostałem obciachową naklejkę...

Brak kontaktu z czytelnikami? A co ty masz za kontakt ze zgredami PE? Masz na myśli ten szyderczy w listach? W recenzjach i artach takich przybłędów jak Myszaq czy Shiva? Byłeś może na jakimś zlocie, turnieju? Ekipa N+ jest mniej liczna ale jak już ktoś do niej trafi to jest w miarę porządny i sprawdzony. Do PE większość ludzi trafiła wprost z cmentarza lub z lasu (wspomniani wcześniej, plus m.in. Playman, Kleju). Piszesz, że wysyłałeś jak głupi listy do N+ a żadnego nie opublikowali. Sam sobie odpowiedziałeś: musiały być zbyt głupie. Fakt, gifty w N+ są w większośći kijowe, ale czy tobie bardziej zależy na nagrodach czy na satysfakcji, że twoje "dzieło" się ukazało? Jeżeli to pierwsze to jesteś żałosny, bo dwie karty pamięci na starego PSXa i crapowata gra to też żadna rewelacja.

GadAnonim

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-01-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 06, 2004, 00:54:50 am »
Cytat: "Robson"
Brak kontaktu z czytelnikami? A co ty masz za kontakt ze zgredami PE? Masz na myśli ten szyderczy w listach? W recenzjach i artach takich przybłędów jak Myszaq...


Lekture PE zawsze zaczynalem od Listow i recek wspomnianego przez ciebie "przybłędy". Rozumiem ze gazetka Ci nie pasuje, ale to nie powod by obrazac jednego z jej tworcow. Wg mnie Myszaq wyrobil sobie juz pewien wlasny orginalny styl, ktory niekoniecznie musi kazdemu odpowiadac (Tobie widocznie nie). Ja za to go cenie. Koles ma naprawde fajne i jajcarskie teksty.
Takie jest moje zdanie.
Wszyscy godajo żech jest gryfno i bardzo fajno...

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 06, 2004, 08:08:58 am »
Robson - ależ po mnie i po PE pojechałeś!! Ulżyło Ci? Pewnie długo dusiłeś to w sobie. Jeśli próbowałeś mnie obrazić to przykro mi, nie udało Ci się. Też mógłbym parę bluzgów pod Twoim adresem podesłać ale o gustach się nie dyskutuje i Ty chyba o tym zapomniałeś. Ja po prostu wyraziłem swoją opinię nt. N+ i PE i opinia ta była najzupełniej subiektywna. Robson - dorośnij...
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

Soq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 06, 2004, 18:40:08 pm »
W mojej opinii PSX Extreme wygrywa. Głównie za sprawą humoru, który mi niewątpliwie odpowiada. Neo Plus zdołałem przeczytać kilkanaście stron, gdyż nie mogłem dalej zagłębiać się pośród tych sztywnie pisanych recenzji i felietonów.

Dionizos

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-04-2004
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 06, 2004, 19:30:59 pm »
PSXa kupuje bo jest tańszy ale zdecydowanie ma niższy poziom tekstów, wszędzie panuje chaos i nieład,a na co drugiej stronie reklama.Zawsze dźiwiło mnie to że N+ jest oskarżany o brak chumoru, zresztą sami redaktorzy narzekali,że przylepia im się metkę poważnego pisma.

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 06, 2004, 23:29:00 pm »
Spoko, po co te nerwy?! Nikogo nie obrażam i po nikim celowo nie jadę, tylko tak jak wy wyrażam swoją opinię. Oba czasopisma czytam od pierwszego numeru i w N+ także wiele rzeczy mi się nie podoba ale nie aż tyle co w PE. Myszaqa nie lubię bo pisze po prostu beznadziejne recenzje (nudne, schematyczne, spoilerowane) - jeżeli ktoś takie lubi, to jego sprawa. Wolę txt-y Stara i Hiva. Kleju rysuje/rysował tragiczne komiksy a co do Shivy i Playmana to do dziś się zastanawiam co oni tam robią.
Co do bluzgów pod moim adresem to śmiało - na pewno się nie obrażę (potrafię się sprawnie obronić:)
BTW: Jakiś hipokryta wymyślił powiedzenie, że o gustach się nie dyskutuje bo co trzeci post to czytam a i tak wszyscy o tym rozmawiają;)

GadAnonim

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-01-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 07, 2004, 01:28:27 am »
Cytat: "Robson"
Co do bluzgów pod moim adresem to śmiało - na pewno się nie obrażę (potrafię się sprawnie obronić:)


Dziwny jestes. Zachecasz bysmy Cie bluzgali?!!? Po co mialby ktos to robic? Ja juz wyrazilem swoja opinie. Powiedzialem Ci ze sie nie zgadzam z tym co napisales i zrobilem to bez bluzgow. Myszaqa bronilem nie dlatego, bo mialem ochote sie z tobą pokłócic, a dlatego bys wiedzial, ze  jednak nie jest on taki niepotrzebny w tej gazetce, skoro ludziom podobaja sie te jego "ospoilerowane" recenzje. (luknij sobie topic "ulubiony recenzent", zobaczysz ze ten koles jest ceniony przez wielu czytelnikow)
Humulus tez jakos ostro cie nie potraktowal. A ty piszesz bysmy Cie smialo bluzgali.  Specjalnie prowokujesz chyba.
W to ze potrafisz sie bronic to ja nie watpie, tylko co to kogo obchodzi skoro nikt Cie tu jakos nie ma ochoty atakowac. Moze to Cie boli wlasnie
Wszyscy godajo żech jest gryfno i bardzo fajno...

Kriseh

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 07, 2004, 11:20:57 am »
Cytat: "Mielu"
I don't think so. Widziałem lepszą (moim zdaniem). 50 numer Secret Service. Best foreva (mam sentyment :wink: )


Owszem, jest tez wypasiona, ale do mnie o wiele bardziej przemawiaja 2 pistolety niz moneta 50 gr. ;p
Rest In Peace

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 07, 2004, 17:01:40 pm »
A własnie miałem jeszcze napisać o tym że te "tragiczne" komiksy Kleja juz sie nie pojawiają na łamach PE.  Tak wogóle to ja je poprostu moge czytać 30 razy pod rząd i cały czas sie śmieje (fakt, jestem dzieckiem-przygłupem które śmieszy jackass i dirty sanchez). PRZESZ one idealnie pasowały do PE a tera jakiś Hokusai czy cos tam sie pojawiło zaczeło bazgrolić badziewne konsolometry i średnie komiksy (czyt. "Kleju był lepszy" choć np. ten komiks z hitmanem u fryca był nawet niezły). Ogólnie to PE wdrożyło na chama jakieś zmiany "aby były" i wyszło jak dla mnie kiepsko :/