Autor Wątek: PE czy N+ ?  (Przeczytany 37425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #120 dnia: Kwietnia 22, 2005, 19:15:55 pm »
Cytat: "Ako"
jedni wolą PE a drudzy PE, a tacy fanboje PE tylko piszą "PE rulez!" itd. poprostu brak słów dla takich ludzi... ogarnijcie sie troche... :|

Ako spokojnie bo z nerwow pewnie napisales inaczej niz chciales... chlopaka jeszcze zycie doswiadczy :wink:
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

kiper

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-03-2005
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 23, 2005, 17:58:06 pm »
PE jest super,ale neo+ też ma to coś.Dla mnie minimalnie wygrywa PE.
kiper,fan PE co nie znaczy ze nieczytam neo+.
posiadam ps2

Trish

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 25, 2005, 23:07:52 pm »
Cytat: "szafa"
Cytat: "Blotniaks"
Szafeczka :D zabieraj sie za laske jak jest znosna i do przezycia (opisz ja  :twisted: ) bedzie skandal M@jk sie zalamie i wogole milo bedzie :D


hłehłe, juz widze ten naglowek w PE - 'szafa gate':))))

to jest moja kolezanka, nic wiecej... :D


Yhym widze ze ktos mnie wspomina :wink: pozdro Jacus
In my restless dreams, I see that town.Silent Hill.You promised me you'd take me there again someday.But you never did.Well, I'm alone there now...In our "special place..."Waiting for you...

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 25, 2005, 23:46:05 pm »
Już tu pisałem, ale jako Cronoz. Wtedy byłem młody i głupi (hm),a teraz coś mądrzejszego.

PE wydaję poradniki, robi zloty, zawartością nie jest na pewno gorsze od N+, więcej stron... Hm.

[mądre :D]

Player01

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 25, 2005, 23:55:59 pm »
PE jakos wydoroslalo, nie podoba mi sie tak jak kiedys.
Kiedys pisali do siebie "wiejski gupku" i tym podobne cholociarskie teksty. Teraz wychodzi jakies "szmato idz stad" w celu zabawienia publiki, zdecydowanie pismo stracilo na klimacie (prawdopodobnie przez multiplatformowosc). Ten jednak wciaz jest silniejszy od tego panujacego w N+ (kieprawy szmatlawiec), przez co zawsze gdy przechodze obok kiosku z dycha w kieszeni, zauwazam tylko jedno pismo konsolowe: PSXExtreme.

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 26, 2005, 00:11:05 am »
Oba pisma sa dobre, jednak PE dla mnie bardziej przystepne, zawiera wieksza ilosc tekstu i jakos bardziej utozsamiam sie z pogladami zgredow ;]

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #126 dnia: Maja 26, 2005, 01:02:19 am »
Cytat: "Player01"
pismo stracilo na klimacie (prawdopodobnie przez multiplatformowosc).

Napewno to właśnie jest główna przyczyna.

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 26, 2005, 09:04:32 am »
Ja wole PE bo wychodzie wczesniej :mrgreen: a tak na serio to czytam PE juz od kilku lat i juz przyzwyczailem sie do recenzji Maziego,M@jka i Kosa!Choc N+ tez jest bardzo dobre i je od czasu do czasu tez je kupie lub poczytam u kumpla!!!!

Trish

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-05-2005
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 26, 2005, 10:03:17 am »
Dobra to moze i ja sie wypowiem...Osobiscie wole PE (nie ze wzgledu na M@jka heh). Swego czasu czytalam N+, ale...to bylo dawno :P . Jednakze jedno mi sie w PE nie podoba i Tu Panowie z Extreme przyznaja mi w duchu racje. Mianowicie...fakt jest faktem ze sa przychylniej nastawieni na Sony. Wsumie kiedys ta gazeta byla poswiecona tylko Playstation. ALe mimo wszystko "wiem", ze co poniektore gry na SOny ktore dostaja 10 wcale na takowa ocene nie zasluguja a Panowie z Extrema kieruja sie tym ze to "PS2" - i dobrze o tym wiedza. No coz kazdy z nas ma swoich faworytow, ale to gazeta nie po to aby zamydlac oczy tylko pokazywac czarno na bialym co jest dobre a co nie :wink: . Oczywisci bez urazy 8)
In my restless dreams, I see that town.Silent Hill.You promised me you'd take me there again someday.But you never did.Well, I'm alone there now...In our "special place..."Waiting for you...

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 26, 2005, 11:03:51 am »
Wudi, no tak, pismo straciło na klimacie, bo powinno pisać tylko i wyłącznie o PS1/PS2/PSP/PS3. :lol:  

Ja dalej kupuje oba, ale ostatnio PE mi bardziej "pasi". Dużo do czytania, niezłe teksty, widać, że zgredy idą na całego. I bardzo dobrze - :). Bardzo mi się podoba pomysł z wywiadami. Tego mi brakowało - możliwości poczytania wypowiedzi szych ze świata konsolowego. Haro&Myq - good work maaan!:). Tylko, że pismo powinno być większe.:D
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Player01

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #130 dnia: Maja 26, 2005, 11:18:03 am »
Nie wierzycie?
Sprawdzcie numery z 2000 r. - kipia humorem wszystko jest tak odstawione ze nie sposob sie nie smiac, hyde parki byly zrobione tak poezyjnie ze szczena opadala.
Teraz- w hyde parku daja jakies felietony (ockb?), pisza o swoich dzieciach, nudne to i beznadziejne.
Mysle ze przyczyna jest przejscie na multiplatformowosc, do pisma doszly nowe postaci, odeszlo kilka starych i sie zrobilo nudne pisemko konsolowe.
Kolejnym przykladem sa chociazby zdjecia w hp, kiedys byly powyginane rozciagniete mordy, a teraz daja zwykle foty.
Na dodatek nie dali MGS3 10 - bo kamera byla za slaba :?.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #131 dnia: Maja 26, 2005, 13:40:51 pm »
Wszyscy sie starzeja, a z wiekiem umyka troche hunmoru- a i teraz zg(red.)i sa za starzy zeby robic taka trzode jak kiedys (chodzenie w damskich laszkach po budynku, czy jazda na krzeslach z kolkami po ulicy).

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #132 dnia: Maja 26, 2005, 15:09:54 pm »
Wiesz co Wudi? Skomentuję to tak: opadają mi ręce do podłogi, jak czytam jakie pierdoły wypisujesz. Z tobą nic się nie da zrobić. jesteś niereformowalny. :?
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Player01

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #133 dnia: Maja 26, 2005, 15:31:24 pm »
Mam racje czy nie mam racji?
Nie wolalbys aby w hydeparku byla paraolimpiada rycerzy yeti zamiast nudnego felietonu?

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #134 dnia: Maja 26, 2005, 19:34:20 pm »
Nie. Wolę nudny felieton, niż głupoty.Zresztą felieton może również być śmieszny...
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #135 dnia: Maja 26, 2005, 21:44:49 pm »
nietrafna odpowiedź - stare komiksy zdjęciowe były genialne, a te felietony są denne strasznie i przede wszystkim zbyt długie,
 hyde park był zawsze kolorowy, chaotyczny, śmieszny i ciekawy, teraz jest nudny jak flaki z olejem ... hehe a pamiętacie jeszcze zajawkę z walką o matę do tańca, albo wrestling w redakcji - do dziś mam przed oczami wymazanego Ścierę - ryłem z tego jak głupi i dziś też bym zapewne padł ze śmiechu, to było coś o czym się pamięta,, czego jestem dowodem, a te felietony ... hmm jeśli już znajdę ochotę aby je czytać (co zdaża się żadko), to po chwili nie pamiętam już o czym były ... wzór growego felietonu??? Chmielarza "Gawędy po fai" ...

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 26, 2005, 21:54:55 pm »
A moim zdaniem te felietony sa bardzo dobre. Jeden z pierwszych pkt gazety jakie lookam ;]

Player01

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #137 dnia: Maja 26, 2005, 21:56:28 pm »
Mlodziez sie psuje :? ...

Niter

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-04-2005
  • Wiadomości: 214
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #138 dnia: Maja 26, 2005, 21:58:41 pm »
PE od poczatku byl zaj***,poniewaz najbardziej podobaly mi sie komiksy, ale nie tylko.Sa tez najlepsze (moim zdaniem) recenzje.




McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #139 dnia: Maja 26, 2005, 22:42:03 pm »
Cytat: "Player01"
Mlodziez sie psuje :? ...

 
 :lol:  :lol:  :lol:  omg...
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 124
  • Reputacja: 6
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #140 dnia: Maja 27, 2005, 15:47:24 pm »
nie wiem po co (przyzwyczajenie) ale kupuje obydwie gazetki, jakos tak :?

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 04, 2005, 15:07:38 pm »
Neo + rządi.Kupuje te gazetę przeszło od czterech lat i jeszcze się na niej nie zawiodłem.Raz sobie kupiłem PSXE i teraz robi za papier toaletowy.Trafiłem na numer w którym była UWAGA!! 18 stronicowa recka GTA:SA.Ludzie liczy sie ilość czy jakość???

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 04, 2005, 16:20:15 pm »
Eeee, a ja w N+ trafiłem na 4 stronicową zapowiedź gry która potem dostała poniżej 7... niezły hardkor. Swoją drogą ja wolę używać do podcierania du*y papieru toaletowego, a nie gazet. Widać nie każdego stać na takie luksusy;)*


*to nic osobistego ufo.

Tarniak

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 04, 2005, 16:29:53 pm »
Nie żebym się czepiał, ale N+ i PE to nie są gazety. Mówcie jakkolwiek: czasomisma, pisma, magazyny, miesięczniki, prasa kolorowa, periodyki (chociaż wychodzą regularnie) ale GAZETA to takie "cuś" jak Gazeta Wyborcza, Gazeta Prawna, Dziennik Zachodni...

W dobie internetu, nie kupuje już ani NEO ani PE, bo zwyczajnie są zdezaktualizowane jak dla mnie. Dla przykładu - E3. Ja wiem, że to było fizycznie niemożliwe (termin wydania numerów), ale nie potrzebuje powtórki z rozrywki. Recki już mnie nie interesują, pomimo tego, że szanuje ich twórców i zawsze chętnie czytam, ale biorąc pod uwagę inne pasje, często nie starcza tych plus minus 15 zł jeszcze na 2 pisemka wypełnione recenzjami gier w które grałem, bądź przeczytałem o nich już na GO czy innym serwisie... Chciałbym, żeby prasa "poboczna" PSM, OPM itd. stała na tym poziomie co PE czy N+...

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 04, 2005, 20:09:06 pm »
Ja tam kupuje n+, ze wzgledu na to, ze to wlasnie to pismo wciagnelo mnie w swiat konsol (przedtem pc rulez), a PSXe czytalem raz u kumpla i jakos srednio mi sie spodobalo. A jak ktos napisal baaaaardzo dawno temu ze odpowiedzi Banana sa mistrzowskie, to musze sie z tym zgodzic, w dodatku nawet za czasow giercowania na piecu, od czasu do czasu kupowalem N+, ze wzgledu na poziom autorski, a to mowi chyba samo za siebie
PSN: CooliG

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 05, 2005, 09:01:06 am »
Od przeszlo kilku miesiecy nie kupuje ani PE ani Neo+ (a kiedys kupowałem neo). Teraz to mi szkoda pieniedzy na to;) wole na jakies piwo pojsc. Newsy mam na codzien, recki gier tez są w necie, tyle ze do neo mam zaufanie i z checia poczytam kilka recek z kazdego numeru. Zawsze czytne sobie coś w neo jak jestem u ufo.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 05, 2005, 09:06:17 am »
Zacznijmy podtemat(czy tam wróćmy do pierwotnego). JAKĄ gazete wolicie (nie kupywać, tylko oglnie)? Trochę trzeba odświeżyć

Tarniak

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 05, 2005, 11:38:11 am »
Mistrzu, ale to się pokrywa. "Kupuje N+, ale wolę PE" :roll: - to chyba byłoby dziwne :/.

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 05, 2005, 12:09:34 pm »
Są takcy hardkorowcy. Chodzi mi o to, że np. ty nie kupujesz żadnego z tych Magazynów (:D). Który lepszy?

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 05, 2005, 12:11:43 pm »
Wolę N+. Coś mi nie podchodzi zbytnio PE.

Ariello

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 21-05-2005
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwca 05, 2005, 12:19:15 pm »
Ja kupuje N+. Powodów jest wiele... To oni wciągneli mnie w świat konsol, jak kolege u góry, poziom recenzji jest bardzo wysoki, felietony są tematyczne, ciekawostki Grabbera nie raz dały mi zaszpanować w jakimś gremium :D, no i wydają mi się bardziej =o konsolach= niż PE... Choć to naprawde dwie różne gazety, i bardzo dobrze. Pezynajmniej jest wybór...

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwca 05, 2005, 20:10:47 pm »
Czytam PE. Nie obchodzi mnie czy jest kontakt pomiędzy czytelnikami, a redaktorami. To nie wspólnota kościelna. Piszą o tym co chcę i jak chcę. I za to ich cenię. Nie wypowiadam się na temat N+. Nie kupuję i jakoś nie zależy mi na porównaniach.

Player01

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpnia 30, 2005, 18:23:11 pm »
No tak kolejny numer PE, wyznaczyl kolejne dno. Nie wiem, dlaczego wciaz chodze do kiosku po nowe numery (pewnie tylko z przyzwyczajenia) ale  to co sie dzieje, sprawia ze cierpi me wewnetrzne dziecko.
Doszedlem dopiero do 4 strony, i juz nie mam ochoty czytac, i to znow za sprawa shivy :/.
"HDTV w Polsce" jest kolejnym subiektem poruszonym przez pana żelmana. Z jego tekstu, wywnioskowac mozna, ze 1080i jest lepsze od 720p, oraz, ze sprzedawcy w polskich sklepach RTV nie znaja sie na tym co robia. Sorry Shiva, ale jesli kupuje sie rzeczy u Mietka na bazarze, ktory prawde o HDTV ci powie, to ma sie pozniej takie interesujace dane. W MM w Szczecinie, po zapytaniu sie o HDTV, sprzedawca wytlumaczyl mi, ze o HDTV w Europie jeszcze nie ma co myslec, poniewaz obecnie dostepny sprzet nie zapewnia nam prawdziwej wysokiej definicji, oraz, ze sytuacja szybko ulega poprawie, wiec najmadrzej byloby poczekac. Pozniej wyjasnil mi w jaki sposob dzialaja tansze telewizory wysokiej definicji, a zakonczyl wypowiedz tym, ze narazie jedyne do czego mozna wykorzystac taki telewizor to gry konsolowe, poniewaz zadna stacja nie nadaje transmisji w tym standardzie. Bylo czuc, ze znal sie na temacie. Shiva, najlepiej zacznij sie intensywniej zelowac, zamiast robic syf w PE.


No tak, znowu butch napisal "informatywnego" news'a. Butch stawia na to, ze Endless Saga (MMORPG tworzony przez Webzen) bedzie gra akcji TPP z elementami TPP. No tak, mozemy mu wierzyc.

Nie wiem co Kilu robi w pismie, ktore nazywa sie PSX Extreme, sprzatal i go z litosci przygarneli?
"SONY znów ściemnia - najpierw wywaliło z PS3 router, później ograniczyło rozdzielczość w doskonałej większości gier z 1080p do 720p, zrezygnowało z wykorzystania dysku w grach....."
Ten typ ma klopot ze soba? Chyba jest nastepnym ziomem majacym exclusive info od Mietka.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpnia 30, 2005, 18:26:35 pm »
Cytat: "Player01"
No tak kolejny numer PE, wyznaczyl kolejne dno. Nie wiem, dlaczego wciaz chodze do kiosku po nowe numery (pewnie tylko z przyzwyczajenia) ale  to co sie dzieje, sprawia ze cierpi me wewnetrzne dziecko.
Doszedlem dopiero do 4 strony, i juz nie mam ochoty czytac, i to znow za sprawa shivy :/.
"HDTV w Polsce" jest kolejnym subiektem poruszonym przez pana żelmana. Z jego tekstu, wywnioskowac mozna, ze 1080i jest lepsze od 720p, oraz, ze sprzedawcy w polskich sklepach RTV nie znaja sie na tym co robia. Sorry Shiva, ale jesli kupuje sie rzeczy u Mietka na bazarze, ktory prawde o HDTV ci powie, to ma sie pozniej takie interesujace dane. W MM w Szczecinie, po zapytaniu sie o HDTV, sprzedawca wytlumaczyl mi, ze o HDTV w Europie jeszcze nie ma co myslec, poniewaz obecnie dostepny sprzet nie zapewnia nam prawdziwej wysokiej definicji, oraz, ze sytuacja szybko ulega poprawie, wiec najmadrzej byloby poczekac. Pozniej wyjasnil mi w jaki sposob dzialaja tansze telewizory wysokiej definicji, a zakonczyl wypowiedz tym, ze narazie jedyne do czego mozna wykorzystac taki telewizor to gry konsolowe, poniewaz zadna stacja nie nadaje transmisji w tym standardzie. Bylo czuc, ze znal sie na temacie. Shiva, najlepiej zacznij sie intensywniej zelowac, zamiast robic syf w PE.


Wszystkie numer PE to ścierwo w najczyszczym wydaniu.Myślą żę są zabawni a tak naprawdę kwaszą jak sie patrzy.

lupinator

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpnia 30, 2005, 18:30:51 pm »
Cytat: "Player01"
Shiva, najlepiej zacznij sie intensywniej zelowac, zamiast robic syf w PE.


Popieram Shiva zdecydowanie nie nadaje się do PE

Shadowek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-04-2005
  • Wiadomości: 1 189
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpnia 30, 2005, 18:33:41 pm »
Mi najbardziej pasuje Mazzi,Koso i HIV  8)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpnia 30, 2005, 18:35:56 pm »
Cytat: "Shadowek"
Mi najbardziej pasuje Mazzi,Koso i HIV  8)


Hiv juz prawie nic nie pisze.....coz nie jest to juz to co kiedys( N+ tak samo), ale czytac idzie 8)

lupinator

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpnia 30, 2005, 18:36:07 pm »
Oj HIV jednego z częstych bywalców na forum zezwał od buraka (nieładnie oj nieładnie) ;)

Cosmaty

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpnia 30, 2005, 18:36:11 pm »
Jedno i drugie, z tym , że nie czytam neona , panuje w nim zbyt „ziomalski” klimat… zresztą N+ ostatnio zrobiło z siebie broszurkę reklamową CdProjektu, EA i Sony… Z PE jest lepiej można poczytać… zwłaszcza felietony okołogrowe, pisane ( w przeciwieństwie do tych z N+) w większości przez redaktorów…

Desser

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2004
  • Wiadomości: 1 057
  • Reputacja: 1
  • Demons don't wear white
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpnia 30, 2005, 19:02:38 pm »
Od jakiegos czasu regularnie czytam PE [wczesniej w ogole nic nie czytalem z polskiej prasy konsolowej ;]. Bardzo milo sie czyta [szczegolnie felietony Mazziego i Dzuja, ktorzy potrafia pisac o nawet nudnych tematach w sposob, ze nie mozna sie od nich oderwac], hm jakis taki specyficzny klimat jest w tej gazecie... N+ czasem czytam w jakims markecie, ale styl pisania wiekszosci ludzi mi sie nie podoba, troche zbyt sztywno podchodza do swojej roboty [tzn. jakis rok temu, kiedy czytalem w marketach :D] i nie ma tego czego, co przyciaga na dluzej.

Tylko cos ostatnio korekta sie w PE obija, bo dosc sporo literowek i niescislosci wylapuje ;] Ale wydaje mi sie, ze to tylko skutek wakacji [wczesniej jakos takowych nie uswiadczalem]. Fin.