Autor Wątek: PE czy N+ ?  (Przeczytany 37424 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 07, 2004, 17:35:27 pm »
GadAnonim: Nic mnie nie boli, nie prowokuję specjalnie i nikogo nie zbluzgałem nigdy na żadnym forum (nie mam zbyt wielu postów na GameOnly - możesz sprawdzić;) Dziwne, że to tak odbierasz. Twoje wypowiedzi na forum to tylko potakiwanie i krótkie, urwane wypowiedzi? Nie miałeś nigdy "kontrowersyjnych" wypowiedzi? Nie bronisz swoich racji nawet gdy większość jest przeciw?
Myszaq ulubionym recenzentem, hmm...Ilu ludzi w Polsce słucha takich "wirtuozów" jak Ich Troje czy Łzy. Jakie poparcie ma Lepper. Wiem, trochę ograniczam, ale po jego tekstach ja go tak odbieram - dla mnie jest z tego samego wora.
Co do wypowiedzi o bluzganiu na mnie - to na "zaś", szczególnie dla Humulusa, który już zapewne mial ochotę mnie bić;)

Dionizos

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-04-2004
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 07, 2004, 17:58:55 pm »
Nie wiem czy to chciał osiągnąć piko ale można było przewidzieć że taki temat wywoła bezsensowne kłutnie pozbawione argumentów, a i tak wszyscy wiedzą swoje.Poza tym o gustach się nie dyskutuje.

jasiu master

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-06-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
PE kontra Neo+
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 07, 2004, 17:59:28 pm »
Swą pzygodę z prasą konsolową rozpocząłem ładne pare lat temu.Wtedy królowało u mnie PE.Ten niepowtażalny klimat, te recenzje z dużą dawką chumoru, a jednoczesnie dużą dawką wiedzy konsolowej.I tak przez dużo czasu królowało u mnie PE, jednak czas płynął 8).I PE się zmienił, weszli nowi zgredzi, większosć starych poszła w odstawke,klimat zmienił się bardzo.Już niedużo zostało z tego starego dobrego pisma.Odkryłem jednak gazete z którą kiedyś nie chciałem mieć nic wspólnego a mianowicie Neo+.Dziś to on ma u mnie miejsce 1.Lepszy klimat niż kiedys, bardziej profesjonalny, newsy o niebo lepsze niz w PE i bardziej profesjonalne recenzje.Takie jest moje zdanie na dzisiejszy dzień.  [/list][/code][/quote]

Humulus

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 27-04-2004
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 07, 2004, 21:00:11 pm »
Cytuj
Co do wypowiedzi o bluzganiu na mnie - to na "zaś", szczególnie dla Humulusa, który już zapewne mial ochotę mnie bić;)

Heheh - ja to nawet insektów nie krzywdzę jeno je humanitarnie rozdeptuję :wink:  Robson - nie dość, że Cię nie spiorę to jeszcze pogratuluję, że twardo bronisz swoich racji a to się chwali! Przyznać jednak musisz, że źle się dzieje na rynku czasopism konsolowych. Nie jestem ślepy i widzę, że PE przechodzi kryzys. Jak upadnie PE to i N+ pozbawione konkurencji długo nie pociągnie... Życzę jednak Tobie i sobie, żeby do tego nie doszło. Mrpiki mówi, że wtedy to Poradnik Domowy przyjdzie czytać. :lol:
"Lose yourself in a jungle of ambient sound" - CoLD SToRAGE "Canada"

Anonymous

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #84 dnia: Października 07, 2004, 18:02:59 pm »
Po ostatnim miesiącu mam mieszane uczucia co do obu magazynów. Na początek PE. Po pierwsze, coś z PE dzieje się nie dobrego. HIV pisuje ostatnio lakoniczne recki, bo subiektywności się nie czepiam. Myq trzyma stały dobry poziom choć również mnie nie powalił. PE 86 broni się jednak świetną i obszerną relacją, co się chwali. N+ natomiast to w tym miesiącu inna bajka. Czerpałem przyjemność z każdej przeczytanej literki. Podoba mi się oprawa. Niegdyś nie przywiązywałem do niej wagi. Zresztą HIV nie wydrukował mojego listu z konstruktywną krytyką, dlatego ma u mnie na pieńku. Neo, swój ogólny, świetny wizerunek spaprało relacją z targów. Ta bowiem to kawałek mało znaczących faktów i czepiania się Fight Clubu. Oceny:
- PE: 8+
- N+: 9-
Ehhh coraz mniej zgredzioli lubię, a coraz bardziej brygadę N. Nie wiem dlaczego. Komiksy hokusaia trzymają poziom, ale są inteligentniejsze, umiejętne aluzje i ironia included. Relacja też jest przepełniona humorem. Nie mniej jednak wciąż będę kupował te magazyny. Jeśli nie co miesiąc to na zmiane raz ten, raz drugi.

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #85 dnia: Października 08, 2004, 13:57:12 pm »
u mnie mimo wszystko PE jest "on top" chociaz juz nie jest jak dawniej. lipa sie stała straszna, ale sprecozowac nie umiem co mi tam teraz nie pasi. mysle ze to sentyment (pierwszy zlot milosnikow PlayStation rox) aczkolwiek N+ zle nie jest, czytam czasami...

tylko nie wiem co gorsze w tym przypadku

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #86 dnia: Października 08, 2004, 14:14:00 pm »
Ja w tym miesiacu zdecydowanie wyzej cenie sobie Neo. Nie bede tutaj uzasadnial dlaczego, gdyz to temat na osobny artykul:)

Platon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-07-2004
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #87 dnia: Października 08, 2004, 16:30:46 pm »
A ja jestem za tą gazetą która pierwsza doda butelke wódki zimnej wyborowej do swojego następnego wydania.

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #88 dnia: Października 08, 2004, 18:06:50 pm »
Mnie w ostatnim PE denerwują, między innymi, receznje RPGów. Oceny wysokie, a cały tekst to wyliczanie błędów.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #89 dnia: Października 08, 2004, 18:15:49 pm »
W tym miesiącu lepsze N+, choć PE też bardzo dobre. I nie wiem co więcej napisać.

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #90 dnia: Października 08, 2004, 19:22:58 pm »
dla mnie jak zawsze PE króluje - przyzwyczajenie, dział "humor" (relacja z lipska ;)). tylko w recenzji burnouta hiv, ten parobek napisał że muza cienka :/ ale on sie nie zna na muzyce, najwyżej se pierdnąć sopranem może.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #91 dnia: Października 08, 2004, 20:14:00 pm »
Cytat: "jelop"
dla mnie jak zawsze PE króluje - przyzwyczajenie, dział "humor" (relacja z lipska ;)). tylko w recenzji burnouta hiv, ten parobek napisał że muza cienka :/ ale on sie nie zna na muzyce, najwyżej se pierdnąć sopranem może.


Jelop, za kazdym razem wymyslasz cos nowegi i za kazdym razem leje z tego rowno. Respecta:D
Fryty tyty dotknij pyty

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #92 dnia: Października 08, 2004, 21:39:16 pm »
N-plus sentyment pozostal,chlopaki z E popadli w rutyne...

jelop

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 11-11-2003
  • Wiadomości: 482
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #93 dnia: Października 08, 2004, 21:56:43 pm »
oglądałeś ALI G IN DA HAUS?
tak sie rispekty oddaje - <pięścią w prawy cyc i "rispekt maj brawa">

Piotras

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #94 dnia: Października 08, 2004, 22:06:00 pm »
ALI G  RZĄDZI :D  :D  :D  :D
A gazetki kupuje dwie i nadal będe to robił. Każda ma swój niepowtarzalny klimat :P . Po za tym to nawet te dwie czytam w tydzień a potem mi sie nudzi.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #95 dnia: Października 10, 2004, 18:51:20 pm »
A ja wam powiem tak. W tym momencie wyżej cenie sobie N+, ale PE nie pozostaje daleko w tyle (jeżeli N+ oceniłbym na 4,5/5 to PE na 4,4/5) i już tłumaczę dlaczego.

Goście z mojego rodzinnego miasta chyba kończy się zapał (w szegóności Shivie i Ścierce) są tak jakby zmęczeni i w ogóle... Ale jest tam Myszaq, którego uważam za absolutny skarb polskiej konsolowej prasy, kogoś kto potrafi połączyć niezywkle profesjonalny tekst z tonami wspaniałego humoru! Warszawiacy. W ich recenzjach jest coraz wiecej tak zwanych przezemnie wskaźników zapału (czyli wykrzykników) wystawiają corazto wyższe oceny (co ja akurat postrzegam jako rzecz pozytywną) no i Gulash wystawił 10 Burnoutowi, tak jakby chciał kopnąć w teksty w PE o grze idealnej. Bardzo mi się to spodobało.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Chousu

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #96 dnia: Października 14, 2004, 13:57:26 pm »
Wybieram PE- jak dla mnie przejzyście, luzacko, kozacko, cód miód ;)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #97 dnia: Października 14, 2004, 17:41:35 pm »
PE kupiłem pare numerów, ale wole neo, chociaz w ostatnim numerze było mniej ciekawych rzeczy niz zawsze i prawie nigdy niema plakatu, który mogł by mi sie spodobac.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

myszaq

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #98 dnia: Października 22, 2004, 00:46:18 am »
Cytat: "Robson"
Myszaqa nie lubię bo pisze po prostu beznadziejne recenzje (nudne, schematyczne, spoilerowane) - jeżeli ktoś takie lubi, to jego sprawa.


nie lubisz mojego stylu - ok, Twoja sprawa. po czesci sie z Toba zgadzam - czasem spoileruje i staram sie to aktualnie zmienic, ale po prostu trudno mi sie opanowac, gdy gra ma jakis uniklany motyw, zeby go nie opisac... nie spoleruje za to zakonczen i zwrotow fabuly, jedynie klimatycznie momenty... coraz bardziej staram sie tego jednak unikac, gdy to jest konieczne... nie spoilerowalem np Silent Hill4, nie zamiezam tego robic w przypadku gier z tak istotna fabula, jak SAN ANDREAS czy MGS3...

co do (o czym gdzies tam pozniej piszesz) wrzucania mnie do jednego worka z Ich Troje... koles, raz ze mnie nie znasz (gwaratnuje Ci ze do tandetnej pseudo-osobowosci Wisniewskiego mi daleko), a dwa ze naprawde w reckach staram sie nie jechac tekstami typu "dla Ciebie zabije sie, Mandaryna"... nie wiem co Ci tak naprawde w nich nie poasuje, bo sa przeciez roznorodne - porownaj takie recki jak DMC2, THUG, playtest SILENT HILL4, NAM'67 czy 007:EVERYTHING OR NOTHING... staram sie utrzymac rozny styl...

ale ok - napisz co Ci nie pasi, z jakich tekstow bylbys zadowolony... bo merytorycznie jest w nich masa inforamacji + opinie + opisane detale, ktore mnie czyms zaciekawily.. ja poki co popracuje nad stylem i napisze jakas recke zupelnie "nie w moim" - ot tak, zebys zobaczyl czy Ci podpasuje

narka, peace dude!

myszaq
kochaj zycie, kup karabin, nie zsr**aj miejskich kabin

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #99 dnia: Października 24, 2004, 01:19:51 am »
Nie lubie Twoich tekstow.
Nie wymienie wszystkich recenzji ktore mi sie nie podobaly bo bylo tego troche. Skupie sie tylko na Silent Hill 3, ktora jest doskonalym przykladem jak nie powinna wygladac (wedlug mnie) recenzja tak wielbionego badz co badz przez wiekszosc czytelnikow PE redaktora, ktorym jestes Ty.

Wstepy to Twoja mocna strona, ten tez jest dobry i wprowadza w klimat odpowiadajacy SH. Dalej jest juz tylko gorzej. Chociaz nie zdradzasz zbyt wiele fabuly (to na plus) to jednak zaczynasz swoja "recenzetowa" spiewke:
-wymieniasz co ciekawsze lokacje, dosyc dokladnie opisujac co nas czeka: pulsujace sciany, pokoj z lustrem, dom strachow;
-wymieniasz wszystkie wazne dla przebiegu fabuly postacie (gram sobie i mysle: no tak, ten juz byl, ta tez. Brakuje jeszcze jednego, pewnie bedzie czekal w tym pokoju);
-no i te spoilery. Czytam sobie: "to co robi Claudia w kaplicy jest naprawde chore..."
 No dobra, czekam i mysle co ona takiego robi?! Patrze - co tu sie do jasnej cholery wyprawia?! To ma byc chore? No jest chore, ale po tylu godzinach wyczekiwania i wyobrazania sobie Bog wie co, to juz nie robi takiego wrazenia. Mozna bylo to przemilczec a zaskoczenie byloby o wiele wieksze.

Od tamtej pory nie czytam Twoich recenzji gier w ktore zamierzam w najblizszym czasie zagrac. Czytam po skonczeniu gry z ciekawosci lub czytam recenzje gier w ktore wiem, ze nie bede gral.
To tyle, ciekaw jestem czy naprawde masz zamiar napisac jakas odmienna stylowo recenzje czy sobie po prostu kpisz;)
Ja chetnie bym taka recke przeczytal ale z drugiej strony przeciez nie zmienisz swojego stylu ot tak na zawolanie. Na forach czytam niemal tylko pochwaly na twoj temat i nie spotkalem sie z glebsza krytyka wiec mam nadzieje, ze nie przejales sie zbytnio moja.
Co do wrzucania do jednego wora z andzejem i michalem: moze zle sie wyrazilem/zle zrozumiales, ale chodzilo mi o to, ze ich "styl" mi nie odpowiada pomimo, ze maja az tak wielkie "poparcie ludu".

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #100 dnia: Października 24, 2004, 17:28:16 pm »
Nie ma nic gorszego niż ujawnianie szczegółów fabuły, dlatego pisząc receznję SH4 miałem nóż na gardle :)

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #101 dnia: Października 24, 2004, 18:23:51 pm »
Nie wie ktos przypadkiem w ktorym numerze ekstrima, badz N+(nie pamietam w ktorym dokladnie) byl felieton o Graczach jako subkulturze?
Sorka za offtop. Ten numer, wraz z kilkoma innymi wsiaknal mi-_-'


[edit]juz wiem w ktorym num byl.
Czy mogl by mi ktos wyslac skan, lub cyfrowe zdjecie tego felietonu(szafa_sc@op.pl jakby co). Z gory dzieki.[edit]
Fryty tyty dotknij pyty

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #102 dnia: Października 26, 2004, 19:33:41 pm »
Cytat: "szafa"
Nie wie ktos przypadkiem w ktorym numerze ekstrima, badz N+(nie pamietam w ktorym dokladnie) byl felieton o Graczach jako subkulturze?
Sorka za offtop. Ten numer, wraz z kilkoma innymi wsiaknal mi-_-'


[edit]juz wiem w ktorym num byl.
Czy mogl by mi ktos wyslac skan, lub cyfrowe zdjecie tego felietonu(szafa_sc@op.pl jakby co). Z gory dzieki.[edit]


Sora za offtop, ale naprawde mi na tym zalezy, wiec jeszcze raz prosze o pomoc.
Fryty tyty dotknij pyty

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #103 dnia: Października 27, 2004, 23:54:36 pm »
haha - zabawne - napisałem kiedys na polak felieton na ten sam temat  :P


Jak nie masz neo jakichś, to trzeba było na experience nabrać - jak się zassali, to kolejne zgrzewki wyskakiwały nie wiadomo skąd :D
GT: Trusio

jasiu master

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 05-06-2004
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #104 dnia: Października 28, 2004, 22:23:00 pm »
Na początku królowało u mnie PE (niepowtarzalny styl i klimat).Neo+ raczej niebardzo lubiłem ale czytałem.Jednak już dawno temu Neo+ ewoluowało i stało sie moim numerem 1.Natomiast PE sie zatracił - zanikł ten specyficzny jak przed laty klimat(pewnie dlatego że dużo ludzi z redakcji sie kajś potraciło), przyszły nowe osoby które niesą już tak charakterystyczne jak stara ekipa i niewnoszą nic ciekawego do PE(dziś jak czytam PE, a potem patrze kto to coś napisał to jest to dla mnie pusta ksywka, człowiek bez twarzy i duszy - stara ekipa miała te twarze i dusze).Poza tym Neo+ już od dłuższego czasu przewyższało PE np. w leprzych i nowszych newsach, czy bardziej obiektywnych reckach(sorki ale 8(teraz niepamiętam czy + czy nie) to lekka przesada - 8 to znaczy = możesz spokojnie wydać ciężkouzbierane 200 lub 20:) złotych, gra jest warta tej kasy; nie ta gra niejest warta tej kasy i ocena 6.3 jest wg.mnie bardziej wyważona).Jednakże za listopadowy nr PE należą sie ekipie duże brawa(BRAWA) gdyż odwalili kawał dobrej roboty - mnóstwo recek jeszcze ciepłych gier, leprze newsy i masa stron to tylko niektóre zalety tego numeru.PE zaczyna wracać do dobrej formy i obym sie niemylił.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #105 dnia: Października 28, 2004, 22:28:10 pm »
Cytat: "jasiu master"
PE zaczyna wracać do dobrej formy


Tez mam podobne odczucia...

PS. Ostry motyw - do mojej do klasy chodzi dobra znajoma M@jka(wspomina o niej w hp).  :shock:
Fryty tyty dotknij pyty

Blotniaks

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-01-2004
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #106 dnia: Października 28, 2004, 23:34:17 pm »
Szafeczka :D zabieraj sie za laske jak jest znosna i do przezycia (opisz ja  :twisted: ) bedzie skandal M@jk sie zalamie i wogole milo bedzie :D
Blotniaks twoj przyjaciel jak go widza dziewczyny jezdza inaczej

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #107 dnia: Października 29, 2004, 14:49:06 pm »
Cytat: "Blotniaks"
Szafeczka :D zabieraj sie za laske jak jest znosna i do przezycia (opisz ja  :twisted: ) bedzie skandal M@jk sie zalamie i wogole milo bedzie :D


hłehłe, juz widze ten naglowek w PE - 'szafa gate':))))

to jest moja kolezanka, nic wiecej... :D
Fryty tyty dotknij pyty

Phil

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #108 dnia: Października 29, 2004, 15:26:26 pm »
Ja kupiuje oby dwie gazety ale wole neo+.
ale nie muwie  że PE jest do bani jesli ma ocote że tak sformułuje posmiać się z głupich listów poczytać kilka interesujących artykułów sięga po
 PE.
moje sprzety to:NGC,DC,PSX,SNES,GbP,GBC<GbA,gbaSP
www.swiatnintendo.pl
jam jest fzmw z forum SN

Anonymous

  • Gość
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #109 dnia: Października 31, 2004, 16:37:13 pm »
Cytat: "szafa"
Cytat: "jasiu master"
PE zaczyna wracać do dobrej formy


Tez mam podobne odczucia...


Hehe wróciło, co widać po najnowszym numerze. Zecisz drożej, ale za to plakacik z lasteczką z GTA jest mniam.

Piotras

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 02, 2004, 17:35:10 pm »
Tak a propos to kiedy nowa wojna?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 02, 2004, 17:41:30 pm »
pewnikiem pod koniec tygodnia :) Prawda, WooKIE?

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 23, 2004, 20:43:57 pm »
Recka San Andreas w PE to wg mnie porazka(jeden wielki spoiler!! Myszaq tym razem przesadzil :? ) :?  Szczescie wielkie, ze mialem SA przed ukazaniem sie tego numeru...
Fryty tyty dotknij pyty

WooKIE

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 13-05-2004
  • Wiadomości: 372
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 23, 2004, 22:53:01 pm »
Cytat: "Miazga"
pewnikiem pod koniec tygodnia :) Prawda, WooKIE?

Neistety nie daliśmy rady, z przczyn od nas niezależnych. Za to w tym miesiącu damy czadu i postaramy się utrzymać stały rytm. Wiecie jak to jest z reaktywacją... :P Wybaczycie :?:  :twisted:

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 23, 2004, 23:46:25 pm »
To chyba jest równia pochyła, na plus dla jednej z nich. I czasopisma to są, ewentualnie miesięczniki. Komisja śledcza dałaby za gazetki nieźle popalic  :wink:

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 23, 2004, 23:48:08 pm »
To ja już sobie pójdę spać, bo odpowiedziałem właśnie na wypowiedź datowaną na rok 2003, sorry  :oops:

Tori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-11-2004
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 24, 2004, 00:03:52 am »
Pe. Wielu redaktorów znam i doskonale wiem jak poświęcają się swojej pasji. Zresztą widać wszystko po jakości artykułów i tym podobnych rzeczy.
zaufaj sobie a odkryjesz źródło niespotykanej siły.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #117 dnia: Kwietnia 20, 2005, 06:56:21 am »
PE poniewaz:
 :arrow: luzacki styl
 :arrow: 116 stron za 7,99
 :arrow: duzo plubiscytyki
 :arrow: HYDE PARK :wink:
 :arrow: recki w wiekszosci ciekawiej pisane anizeli te z NEO+
 :arrow: praktycznie pierwsze na rynku robi recke danej gry(oprócz GT4)

Neo + czytałem od pamietnego wrzesnia 2001 roku  do 2005.Skończyłem czytac , poniewaz lektura tej gazety po prostu zaczyna mnie juz meczyć.Klimat sie ulotnił, wszystko to juz jakieś bez polotu , zamilowania(recki) starzy redaktorzy opuszczaja gazete :? , a nowi nie wnosza zbyt wiele nowego .Dla ciekawości kupilem marcowy nr NEO+ ( z uwagi na recenzje MGS3) no i  na tym numerze zakoncze...
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Akuma

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2004
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
PE czy N+ ?
« Odpowiedź #118 dnia: Kwietnia 20, 2005, 07:20:32 am »
W zasadzie to oba pisma można czytać zamiennie bo ich poziom merytoryczny jest dość wysoki. Kiedyś kupowałem tylko PE, potem w miare możliwości oba pisma a teraz głównie N+, choć do PE czasami wracam. Pismo chłopaków z Katowic jest czytelne, zawiera dużą ilośc tekstu (big plus)),  ma niezłę kąciki, konsolometry, szarą strefe, dział z newsami  i czasami ciekawe felietony. Z drugiej strony widac pewien schematyzm w jaki PE popada - czasem połowa recenzji zmarnowana jest na popisy redaktora, dział listów stał się po prostu nudny a odpowiedzi na listy są jaką spomyłką - kilka zdań na krzyż, czesto nawet nie dotykajacych problemu poruszonego w liscie i "nastepny prosze". Do tego dochodzi czasem zapełnianie miejsca pseudo-smiesznymi tekstami zamiast przeznaczyć tomiejsce na jakieś konkrety.

Plusów jest zdecydowanie więcej , ale chodzi przecież o to aby plusy nie przesłoniły nam minusów :D. PE to dobre pismo - napewno jeszcze nie raz je kupie. O N+ wypowiem sie kiedy dorwe najnowszy numer.

kiper

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-03-2005
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 1
Re: PE czy N+ ?
« Odpowiedź #119 dnia: Kwietnia 22, 2005, 14:40:59 pm »
Cytat: "Piko"
Ktora gazetka lepsza? Dlaczego? Jakie ma zalety, wady, itp.
Ja wole PE za humor i bardziej otwarte podejscie do czytelnikow, chociaz to nie znaczy ze N+ jest zle, ale brak im wlasnie tych glownych zalet Extrema.

Własnie,święte słowa PE rulz!!!!!!!!!!
kiper,fan PE co nie znaczy ze nieczytam neo+.
posiadam ps2