Ankieta

Agh?

uf puf pudzian to mój wujek (Tarniak: poprawiłem LOL)
2 (2.9%)
nie chce mi się
30 (42.9%)
Lubie przypakować ,ale tylko dla sportu
28 (40%)
Bodybuilding to jest to
10 (14.3%)

Głosów w sumie: 60

Głosowanie skończone: Sierpnia 16, 2005, 20:23:40 pm

Autor Wątek: Kulturystyka  (Przeczytany 268256 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Kulturystyka
« Odpowiedź #200 dnia: Maja 22, 2006, 00:35:35 am »
Moj znajomy waży 70 kg a wypych 120.
Ale to już wariat jest. Zabija spojrzeniem. A ile on nosów nałamał :shock:

Ja juz nie ćwicze bo mi się znudziło  :mrgreen:
Moze jak bede miał jakies wielkie nudy to znow sie na łąweczke położe i troche pomacham :wink:

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Kulturystyka
« Odpowiedź #201 dnia: Maja 23, 2006, 17:19:20 pm »
Cytat: "Ariello"
110% wagi...

No niem czy to prawda.
Moj kolega, ktory czesto cwiczy, przy wadze 95 kg wyciska ponad 70.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Kulturystyka
« Odpowiedź #202 dnia: Maja 23, 2006, 17:30:20 pm »
Cytat: "Hubi"
Moj kolega, ktory czesto cwiczy, przy wadze 95 kg wyciska ponad 70.

To 95 kilo to mięśnie czy tłuszczyk? Bo 70 kg to słaby wynik przy takiej wadze jeśli mam być szczery...

Ja przy wadze 73 kilo, wzroście 177cm wyciskam 70 kilo. Nie ćwicze prawie wogóle.

Mój siostrzeniec za to (17 lat) przy moim wzroście waży około 80-85 kilo a wyciska 120. Ćwiczy bez wspomagaczy ale za to regularnie od 11. albo 12. roku życia  :shock:  Fanatyk  :lol:

Myśle że normalny, sprawny koleś powinien wyciskać coś koło swojej wagi.

Wielki90

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-07-2004
  • Wiadomości: 469
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #203 dnia: Maja 23, 2006, 17:56:56 pm »
Na silownie chodze dwa razy w tygodniu. Cwicze wlasciwie wszystkie miesnie. Nie biore zadnych bialek i innych syfow, bo szkoda mi na to kasy, po drugie primo nie lubie tego swinstwa, a po trzecie primo ultimo nie chce sie uzaleznic od odzywek. Nie chodzi mi tu bynajmniej o takie uzaleznienie jak przy dragach, ale o to ze: O niezle to jest. Dzis sobie sprobuje wiecej kreatyny, O!! jakie efekty!! Dzis sprobuje testosteron itp. Moj kumpel wydaje na odzywki kilka stow miesiecznie i czesto mu odwala (wczesniej nie mial tego az tak ;) ).

Ogolnie to cwicze dla podtrzymania jakiegos wygladu, pocwiczyc rece (mam bardzo slabe).
Mam 190cm wzrostu, waze osiem dych i wyciskam dwie serie (8 powtorzen) po 50 kg.  :oops: Wiec jak widac mam jeszcze bardzo duzo pracy...
PSN: CooliG

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Kulturystyka
« Odpowiedź #204 dnia: Maja 23, 2006, 18:03:45 pm »
Ja wyciskam 55kg 26 razy 8) waże ok. 85-90 kg.

Ile maxymalnie wycikam? nie wiem bo nie mam gdzie sprawdzić. Ćwiczyłem na 55kg ciężarkach odlewanych z betonu na ławeczce własnej roboty 8)

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Kulturystyka
« Odpowiedź #205 dnia: Maja 23, 2006, 18:20:21 pm »
Waże z  62--65 kilo 182cm wzrostu, nigdy nie miałem okazji sprawdzić ile najwięcej wycisne.
Ćwicze sobie w domu dla siebie hantelkami i nie wiem czy mi to coś da.
W każdym razie mam 32 w bicepsie hehe

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #206 dnia: Maja 23, 2006, 23:00:10 pm »
Wracając do odżywek, to mój znajomy bierze około 25 tabletek + jakieś koktajle na dzień :lol:. Chodzi jakby miał klate o szerokości 2 metry, nie ćwiczy nic, a 30 kg by chyba nie podniósł :lol:.

Efemes

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 14-06-2006
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwca 16, 2006, 12:34:55 pm »
Ja przy wzroście 183 i wadze 76 wyciskam 70 kilo. A to ze ktoś ma 65 kilo czy 115 wacle nie znaczy że jeden może więcej a drugi mniej....Chodziłem do szkoły z gościem co ważył 85, mojego wzrostu, ale jego waga to były czyste bez tłyszczowe mieśnie i 140 wyciskał i 190 w przysiadzie. Nie którzy ludzie poprostu rodzą sie silni i wpołączeniu z odpowiednim treningiem i dietą (odżwynie się plus sumplementacja) mają naprawde duży potencjał...

Tomini

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-07-2006
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #208 dnia: Lipca 27, 2006, 14:48:53 pm »
ja mam w domu siłke wiec cwicze , ale ostatnio przez te upaly przestalem znowu we wrzesniu zaczne :lol:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Kulturystyka
« Odpowiedź #209 dnia: Lipca 27, 2006, 14:50:50 pm »
Ja chyba musze sobie zakupic kilku "kumpli" do pomocy ;)

P.S Witaj Tomini!

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 743
  • Reputacja: 74
Kulturystyka
« Odpowiedź #210 dnia: Lipca 27, 2006, 16:04:48 pm »
190 cm
85 kg

105 kg wyciskam (raz)

robię tylko pompki

MaxuS

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 11-08-2006
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpnia 22, 2006, 21:06:31 pm »
Taaaa ... teraz moja  kolej . Chodze na siłownie juz od jakiegos czasu  razmi sie chce  raz nie chce ... W wakacje postanowile sobie ułozyc dobry plan treningowy + diete na mase no jakos mi dobrze szlo dobre przyrosty etc... nie no powiem/ napisze tak  ... w tym sporcie trzeba wiedziec czego sie chce  - jesli chce sie ćwiczyc  - to sie ćwiczy  , wylewa z siebie hektolitry potu... no dobra przesadzilem   .  


 Ten sport jest bardzo wymagajacy bo np. barddzo trudno jest codziennie , dzień w dzień przestrzegać diety  , pilnować (tych jak w moim przypadku na mase 6 - 7 posilkow) ,  poznaolem wielu kolesi ktorzy poswiecja caly swoj wolny czas na rozwijanie siebie a raczej swoich miesni :)  - no nie oszukujmy sie jesli
nie jest sie dostatecznie zaangazowanym - efektow nie bedzie ... no wlasnie dltego  potem ci niecierpliwi tak czesto siegaja po koks ...  -     chociaz sam koks nie jest jeszcze taki zly - jest dobry wtedy gdy juz wszystkir naturalne wspomagacze(odżywki) zostaly wykorzystane i kiedy
budowa ciala tzn . genetyka danego delikwenta nie predystynuje go do dalszego rozwoju jak np. maja to ektomorficy ...
     
  Dlatego kompletby bezsens to branie wszystkigo bez rozwgi , wiedzy , bez diety (co jest niezmiernie ważne) no i jestesmy swiadkami takich mutantow typu :
   
      -16 lat , wzrost 175 , waga 110  wyciskanie 200 ... bic - 45 cm

   Nazewnatrz zajebiste proporcje ,  masa , a czasme i niczego sobie definicja ...

   a wewnatrz ... co tu duzo mowic ... wrak czlowiek  ...organy 60- latka ...


Ja chodze na silke ale jednak zrezygnowalem z clamej tej otoczki tzn.:"kulturystycznego wyscigu szczurów " jakbym to ujoł  ...
 nie oszukujmy sie trzeba miec kase na diete , suplementy no i sie mocno posiwcic  .... a w moim przypadku to raczej odpada .... studia i praca  - co bby sobie na na konsolke odlozyc ...ehmmm :D  :D  :D

   

Pozdrawiam ///

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #212 dnia: Stycznia 27, 2007, 20:59:50 pm »
W tej chwili cwicze silowo tylko dlatego, ze jest mi to przydatne do sportow walki, niezbyt intensywnie trzy razy w tygodniu. No moze dosyc intensywnie ale krotko.
191 cm wzrostu
90 kg kiedys bylo 105kg ale wtedy tak intensywnie nie trenowalem sportow walki. Niestety nie da sie utrzymac takiej masy miesniowej przy tak duzej ilosci ruchu bez sterydow. Zreszta duza waga zle wplywa na stawy zwlaszcza jak ktos ma drobne kosci jak ja.
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #213 dnia: Stycznia 27, 2007, 22:02:45 pm »
Ja aktualnie nie ćwicze głównie przez szkołe(klasa maturalna)/fajki/kase ale ćwiczyłem ok 2 lata (od początku liceum do minionych wakacji) i doszedłem z 32cm/bic i 63kg do 40cm/88kg/182cm w wakacje zrobiłem wycinke i spadłem do 81kg. Teraz wolę nie wchodzić na wage/ani się mierzyć bo mógł bym się załamać...

niestety najważniejszą przyczyną zerwania była droga dieta + suple i nie uzbierał bym na PS3 :twisted: Aktualnie biorę HMB 3-4g (50zł miech) dziennie z nadzieją że troche masy utrzymam do powrotu do ćwiczeń  :?
 :(

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Kulturystyka
« Odpowiedź #214 dnia: Stycznia 27, 2007, 22:16:38 pm »
Cwicze juz od trzech lat, niestety z przerwami :( (szkoła, praca, itp.)
Gdy zapisałem sie na silownie wazyłem 60kg przy wzroscie 185, po roku przytyłem 15kg.
Co do wspomagaczy to tylko gainery (weider mega mass 2000 i raz kreatyna)
Wyciskania, ostatnio 125kg na dwa razy przy wadze chyba 85...chyba bo dawno sie nie wazyłem.
Obecnie jestem zadowolony ze swojej formy, ładna rzezba i w ogole jest fajnie ;) hehe.
Planuje jeszcze tak do maja ostro cwiczyc, a pozniej wiadomo wakacje, czyli z trzy tygodnie przerwy i lekki trening, a od wrzesnia znow jedziemy na mase ;)

"Dzien bez treningu to dzien stracony"
;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Kulturystyka
« Odpowiedź #215 dnia: Stycznia 27, 2007, 22:32:47 pm »
Ja to jestem typem myśliciela. Ważę ok 60 kg. i wyciskam ok 37.5. Rekord świata to nie jest ale pada utrzymuje. Dlatego nie czuje potrzeby pocenia sie na siłowni. Ja jestem od myślenia a mój kumpel "Długi" od robienia. On to ma sie czym pochwalić. wyciska tak około 175-180kg. I pobił rekord Polski w wyciskaniu technicznym 150kg. Dokładnie nie wiem na czym to wyciskanie polega ale podobno najpierw sie robi pare serii a potem wyciska te 150. A i dodam jeszcze że ma 17 lat ( w tym roku 18). I w cale nie jest taki głupi jak mogło by sie wydawać ale do mnie mu daleko. :wink:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Kulturystyka
« Odpowiedź #216 dnia: Stycznia 27, 2007, 22:46:00 pm »
Cytat: "Solid Snake 1989"
I w cale nie jest taki głupi jak mogło by sie wydawać ale do mnie mu daleko. :wink:

coz za skromnosc
;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Kulturystyka
« Odpowiedź #217 dnia: Stycznia 27, 2007, 23:02:08 pm »
Cytat: "pokrytyśniegiem"
coz za skromnosc

No niestety mam przyklejoną karteczkę kujona klasowego. Najwyższa średnia itp. A on sie cieszy jak dostaje 2. A i zapomniałem dodać że jemu ta siła jest potrzebna do przeżycia bo chodzi na awantury meczowe. Uważajcie na Hutnik Warszawa.  :wink: Dodatkowo zajął 3 miejsce w mistrzostwach Warszawy w siłowaniu sie na rękę (pokonał go typ z Gdyni i z Gdańska, a niby mistrzostwa Warszawy).

qbes

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 30-11-2006
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 1
Kulturystyka
« Odpowiedź #218 dnia: Stycznia 27, 2007, 23:04:10 pm »
Cytat: "Solid Snake 1989"
Ja to jestem typem myśliciela. Ważę ok 60 kg. i wyciskam ok 37.5. Rekord świata to nie jest ale pada utrzymuje. Dlatego nie czuje potrzeby pocenia sie na siłowni. Ja jestem od myślenia a mój kumpel "Długi" od robienia. On to ma sie czym pochwalić. wyciska tak około 175-180kg. I pobił rekord Polski w wyciskaniu technicznym 150kg. Dokładnie nie wiem na czym to wyciskanie polega ale podobno najpierw sie robi pare serii a potem wyciska te 150. A i dodam jeszcze że ma 17 lat ( w tym roku 18). I w cale nie jest taki głupi jak mogło by sie wydawać ale do mnie mu daleko. :wink:


Dla mnie to co mowisz to smiech na sali walsnie zrobiles z siebie posmiewisko na cala Polske <lol2> 37,5 moze jeszcze 3/4 bueheh intelektualisto na jednego liscia  :shock: co do ostatniego zdania to byl zart rozumiem?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Kulturystyka
« Odpowiedź #219 dnia: Stycznia 27, 2007, 23:15:01 pm »
Wyobraź sobie że nie. Dziwne prawda,nie potrzebuje dużej siły do życia? Ja na swoja wagę i muskulaturę nie narzekam. I co? boli cie to że ja akceptuje siebie takim jakim jestem? A nich sie cała Polska śmieje (będe sławny a ze sławą idą pieniądz). Mam ciebie i całą Polskę w d...Ty dostajesz honorowy zaszczyt śmiania sie jako pierwszy. LUDZIE WYCISKAM 37,5 KG :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!: Wszyscy widzieli?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #220 dnia: Stycznia 27, 2007, 23:56:54 pm »
Cytat: "Solid Snake 1989"
Ja to jestem typem myśliciela. Ważę ok 60 kg. i wyciskam ok 37.5. Rekord świata to nie jest ale pada utrzymuje. Dlatego nie czuje potrzeby pocenia sie na siłowni. Ja jestem od myślenia a mój kumpel "Długi" od robienia. On to ma sie czym pochwalić. wyciska tak około 175-180kg. I pobił rekord Polski w wyciskaniu technicznym 150kg. Dokładnie nie wiem na czym to wyciskanie polega ale podobno najpierw sie robi pare serii a potem wyciska te 150. A i dodam jeszcze że ma 17 lat ( w tym roku 1Cool. I w cale nie jest taki głupi jak mogło by sie wydawać ale do mnie mu daleko.

Kurde, nie wiem co napisać :lol:.
Pozwólcie, że skomentuję to w krótki sposób :
:lol:

qbes

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 30-11-2006
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 1
Kulturystyka
« Odpowiedź #221 dnia: Stycznia 28, 2007, 00:02:19 am »
o jakiej muskulaturze mowisz przestan lepiej  :shock: Tutaj ladnie tego cukruje o koledze a tak brzydko go porownuje do siebie Fra*** jestes i tyle takich jak ty to tepic gazowac w komorach nadetych bufonuch zaj*** jakby kolega zobaczyl to pewnie by ci wyje**l jedego szybkiego i bys siad na cyce. (juz pewnie wysylasz ten tekst do admina co ?<lol2>)
P.S posluchaj sobie pisenki Tede - pala pasuje do ciebie  :o

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #222 dnia: Stycznia 28, 2007, 01:12:22 am »
Cytat: "Solid Snake 1989"
Ja to jestem typem myśliciela. Ważę ok 60 kg. i wyciskam ok 37.5. Rekord świata to nie jest ale pada utrzymuje. Dlatego nie czuje potrzeby pocenia sie na siłowni. Ja jestem od myślenia a mój kumpel "Długi" od robienia. On to ma sie czym pochwalić. wyciska tak około 175-180kg. I pobił rekord Polski w wyciskaniu technicznym 150kg. Dokładnie nie wiem na czym to wyciskanie polega ale podobno najpierw sie robi pare serii a potem wyciska te 150. A i dodam jeszcze że ma 17 lat ( w tym roku 18). I w cale nie jest taki głupi jak mogło by sie wydawać ale do mnie mu daleko. :wink:



Niewiedzialem, ze trening przeszkadza w mysleniu. Rowniez sobie lubie pokminic ale nie przeszkadza mi to cwiczyc juz od kilkunastu lat, ba!, powiem nawet, ze jak sie tak wymecze na maksa i dotlenie to lepiej mi sie mysli.
Jak to mowia w zdrowym ciele zdrowy duch!
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #223 dnia: Stycznia 28, 2007, 02:03:35 am »
Cytuj
Dla mnie to co mowisz to smiech na sali walsnie zrobiles z siebie posmiewisko na cala Polske <lol2> 37,5 moze jeszcze 3/4 bueheh intelektualisto na jednego liscia


Uwielbiam kiedy ktoś mierzy człowieka tym ile wyciśnie.
Wykształciuchy głupie, no nie?

Cytuj
(juz pewnie wysylasz ten tekst do admina co ?<lol2>)


Nie ma potrzeby.  
qbes- ost za buractwo i obrażanie.

Stoki Chan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-11-2006
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #224 dnia: Stycznia 28, 2007, 03:42:58 am »
No to teraz was zaszokuję :twisted:  . 21 lat , 190 cm i ... 62 kg  :!:   :shock:   :cry:  . Uprzedzając ewentualne pytania : tak , widać mnie gdy stoję za kijem od miotły  :lol:  . Ale nareszcie zaczynam treningi (plus łykanie białka) , ponieważ do wakacji mam zamiar przytyć 7 - 8 kg  :twisted: . Trzymajcie za mnie kciuki  :D


PS.Przez ostatnie dwa lata nie mogę przytyć!!! Trochę to dziwne , ponieważ nie jadam mało . Wcześniej olewałem swój wygląd (konsola była ważniejsza :lol:  ) , ale teraz trzeba się zabrać do roboty ... Za kilka tygodni napiszę czy coś z tego wyjdzie  :lol:  :lol:  :lol:
"Bez ryzyka nie ma sukcesu"-JC rulez!!!

Mtau

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-02-2005
  • Wiadomości: 273
  • Reputacja: 0
  • Remember, u're unique. Just like everyone else
Kulturystyka
« Odpowiedź #225 dnia: Stycznia 28, 2007, 08:58:51 am »
To temat idealny dla mnie  :wink:  Mam 168cm i waże 49kg (15 lat). Ale może niedługo zapisze sie na jakąś siłke

qbes

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 30-11-2006
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 1
Kulturystyka
« Odpowiedź #226 dnia: Stycznia 28, 2007, 09:20:03 am »
Cytat: "_Music"
Uwielbiam kiedy ktoś mierzy człowieka tym ile wyciśnie.
Wykształciuchy głupie, no nie?


Nikogo nie oceniam i nie wkrecaj tu krzywych jak nie wiesz ;o A ja nikogo nie osadzam wypowiedzialem sie co mysle o tej osobie i tyle.

Przyjolem ostrzerzenie. :lol:

Stoki Chan chesz miec szybszy efekt? wes sobie cykl metanabolu a potem cykl koksow i bedziesz wielki !

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #227 dnia: Stycznia 28, 2007, 13:55:03 pm »
Cytat: "Stoki Chan"
No to teraz was zaszokuję :twisted:  . 21 lat , 190 cm i ... 62 kg  :!:   :shock:   :cry:  . Uprzedzając ewentualne pytania : tak , widać mnie gdy stoję za kijem od miotły  :lol:  . Ale nareszcie zaczynam treningi (plus łykanie białka) , ponieważ do wakacji mam zamiar przytyć 7 - 8 kg  :twisted: . Trzymajcie za mnie kciuki  :D


PS.Przez ostatnie dwa lata nie mogę przytyć!!! Trochę to dziwne , ponieważ nie jadam mało . Wcześniej olewałem swój wygląd (konsola była ważniejsza :lol:  ) , ale teraz trzeba się zabrać do roboty ... Za kilka tygodni napiszę czy coś z tego wyjdzie  :lol:  :lol:  :lol:



Najlepsza rade jaka moge Ci dac to nie trenuj za ostro!!
Jak bylem mlodszy to tez bylem wysoki i chudy, moze nie az tak jak Ty. Gdy zaczynalismy z kumplami trenowac Oni blyskawicznie przybierali na masie a ja zrobilem 39 cm w bicepsie i koniec, przez kilka lat nic. Cwiczylem tak, ze pozniej ogladajac treningi zawodowcow oni nie trenowali tak ciezko.
Pozniej troche sie opamietalem, zaczalem cwiczyc grupe  miesniowa raz w tygodniu i...szok po jakims czasie doszedlem do 44.5 cm w bardzo dobrej formie.
Wiec pamietaj w kulturystyce czasami mniej znaczy lepiej.
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

Stoki Chan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-11-2006
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #228 dnia: Stycznia 28, 2007, 15:12:30 pm »
Cytat: "qbes"
Stoki Chan chesz miec szybszy efekt? wes sobie cykl metanabolu a potem cykl koksow i bedziesz wielki !


Dzięki za radę , ale nie skorzystam :lol:  . Wystarczy , że dobiję do 70 kg i będę wniebowzięty  :mrgreen:


Cytat: "razor1"
Najlepsza rade jaka moge Ci dac to nie trenuj za ostro!!
Jak bylem mlodszy to tez bylem wysoki i chudy, moze nie az tak jak Ty. Gdy zaczynalismy z kumplami trenowac Oni blyskawicznie przybierali na masie a ja zrobilem 39 cm w bicepsie i koniec, przez kilka lat nic. Cwiczylem tak, ze pozniej ogladajac treningi zawodowcow oni nie trenowali tak ciezko.
Pozniej troche sie opamietalem, zaczalem cwiczyc grupe miesniowa raz w tygodniu i...szok po jakims czasie doszedlem do 44.5 cm w bardzo dobrej formie.
Wiec pamietaj w kulturystyce czasami mniej znaczy lepiej.



Dzięki za cenne info  :wink:  . Heh. 39 cm w bicepsie jest dla mnie nieosiągalne przez kilka najbliższych lat  :lol:  :lol:  :lol:  :twisted:
"Bez ryzyka nie ma sukcesu"-JC rulez!!!

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #229 dnia: Stycznia 28, 2007, 22:13:08 pm »
39 to nie jest tak duzo, kazdy przecietny czlowiek moze tyle zrobic bez wiekszych prolemow, ale tez nie mozna zakladac, ze sie zrobi w reku 2 cm w miesiacu bez wspomagania. Chcesz przybrac szybko bez sterydow to kup sobie nitrobolon. Nie tylko, ze buduje mase i sile to jeszcze poprawiania wydolnosc i ukrwienie miesni.
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #230 dnia: Stycznia 28, 2007, 23:57:43 pm »
Słyszałem o Nitrobolonie. Efekty już widoczne po 2-3 dniach, zawiera podtlenek azotu i pompuje krew w żyłach :wink:.
Ale to jest produkt nie dla początkujących!
Mój kumpel Jasiu (wcale nie był początkującym) i po pierwszym dniu brania Nitrobolonu zasłabł, więc lepiej uważajcie z tym :).
Ja polecam, jeżeli chodzi o masę, Gainer Megabol 737.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #231 dnia: Stycznia 29, 2007, 00:33:40 am »
Brałem nitrobolon i białko nitro pro-gen kilka razy. Ale najlepiej mi się ćwiczyło po buforowanej kreatynie z olima.  :? Moim zdaniem nitrobolon jest troche przereklamowany  :wink: Ostatecznie łączyłem to i to  :twisted:  :mrgreen:

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #232 dnia: Stycznia 29, 2007, 01:03:58 am »
Ja juz wyprobowalem wszyskich odzywek ktore mozna( ktore mogly cos dac) i jedyne ktore na mnie naprawde podzialaly to kreatyna i nitrobolon reszta to nabijanie kasy sprzedawcom. No jeszcze bialko serwatkowe i Mega Mass 2000 dzialaly. Z tym, ze MegaMass i inne gainery to wiecej nabijaja tluszczu niz masy miesniowej, poprostu za duzo w nich weglowodanow a one niespalone odkladaja sie.
Biore nitrobolon poniewaz sama kreatyna juz na mnie nie dziala pomimo tego , ze biore ja cyklicznie. Pozatym po nitrobolonie jest swietna wydolnosc.
Ibra- oczywiscie, ze nie jest dla poczatkujacych ale lepiej niech wezmie to niz sterydy jak  robi to wiekszosc poczatkujacych. Co do efektow ubocznych moze ten Twoj kolega za duzo wzial. Moj kolega kiedys jak wzial kreatyne to myslal, ze im wiecej zje tym lepiej i skonczylo sie to codzienna sraczka i spadkiem sily, masy nie mial wiec spadkow nie bylo hehe
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

Stoki Chan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-11-2006
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #233 dnia: Stycznia 29, 2007, 06:32:48 am »
Cytat: "Ibra"
Słyszałem o Nitrobolonie (...)  zawiera podtlenek azotu i pompuje krew w żyłach

Lol  :lol:
Cytat: "Ibra"
Mój kumpel Jasiu (wcale nie był początkującym) i po pierwszym dniu brania Nitrobolonu zasłabł, więc lepiej uważajcie z tym

Słyszycie dzieciaki ? To nie są słodycze !  :lol:  :lol:  :lol:
Cytat: "razor1"
Ja juz wyprobowalem wszyskich odzywek ktore mozna( ktore mogly cos dac) i jedyne ktore na mnie naprawde podzialaly to kreatyna i nitrobolon reszta to nabijanie kasy sprzedawcom. No jeszcze bialko serwatkowe i Mega Mass 2000 dzialaly. Z tym, ze MegaMass i inne gainery to wiecej nabijaja tluszczu niz masy miesniowej, poprostu za duzo w nich weglowodanow a one niespalone odkladaja sie.


Na sam początek zamówiłem sobie to ---> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=158545907
Jeśli nie pomoże to wypróbuję te wasze wynalazki  :wink:
"Bez ryzyka nie ma sukcesu"-JC rulez!!!

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #234 dnia: Stycznia 29, 2007, 13:44:13 pm »
Nie znam tej marki, jezeli podziala to okej, sugerowal bym jednak troche bardziej znane marki bo z zywnoscia jak z innymi rzeczami. Nie kupujesz przeciez sprzetu jakiegos Kenosonica czy Panascanica tylko pozadna marke. Po samym bialku nie spodziewaj sie gwaltownych przyrostow, ale jezeli jestes poczatkujacy powinno wystarczyc, poczatkujacym  miesnie rosna jak na drozdzach, jezeli maja odpowiedznia diete i trening.
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #235 dnia: Stycznia 29, 2007, 14:17:04 pm »
Moim zdaniem kreatyna w jakiejkolwiek formie (nitrobolon to steck kreatynowy czyli różne estry kretyn + dodatki, a krealkalyn to buforowana kreatyna taki lepszy monhydrat   :twisted:  ) to podstawa a białko to uzupełnienie diety więc najpierw trzeba ją ułozyć   :wink:  a potem sprawdzić czy potrzeba ci białka czy też węgli być może lepiej na początek gainera  :?

Osobiście WPC ostrowi nie jadłem zawsze starałem się kupować dobre białko sprawdzonych firm np. trec,olimp.

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #236 dnia: Stycznia 29, 2007, 14:39:25 pm »
Cytat: "marcinps2"
Moim zdaniem kreatyna w jakiejkolwiek formie (nitrobolon to steck kreatynowy czyli różne estry kretyn + dodatki, a krealkalyn to buforowana kreatyna taki lepszy monhydrat   :twisted:  ) to podstawa a białko to uzupełnienie diety więc najpierw trzeba ją ułozyć   :wink:  a potem sprawdzić czy potrzeba ci białka czy też węgli być może lepiej na początek gainera  :?

Osobiście WPC ostrowi nie jadłem zawsze starałem się kupować dobre białko sprawdzonych firm np. trec,olimp.



Zakladajac, ze odzywia sie jak przecietny Polak to weglowodanow mu nie brakuje;) Natomiat bialko zawsze w cenie
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

Stoki Chan

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 25-11-2006
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #237 dnia: Stycznia 29, 2007, 15:17:11 pm »
Cytat: "marcinps2"
Osobiście WPC ostrowi nie jadłem zawsze starałem się kupować dobre białko sprawdzonych firm np. trec,olimp.

Cytat: "razor1"
Zakladajac, ze odzywia sie jak przecietny Polak to weglowodanow mu nie brakuje;) Natomiat bialko zawsze w cenie


Ostrowię wybrałem z tego powodu , że jest to polski produkt 8)  . Poza tym 1,8 kg kosztuje 54 zł , a "737" za 3 kg schodzi po 42 zł. Chyba więc gófna tak drogo nie sprzedają  :lol: . Powtórzę - jeśli NIC nie pomoże to przesiadam się na coś mocniejszego.
"Bez ryzyka nie ma sukcesu"-JC rulez!!!

razor1

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 17-06-2006
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #238 dnia: Stycznia 29, 2007, 15:27:43 pm »
Polecam Trec'a, Ultimate ewentualnie Olimpa z tych latwo dostepnych.
Najlepsza jakosc do ceny ma chyba w tej chwili TREC
Niech Twoje zasady moralne nie powstrzymaja Cie od zrobienia tego co sluszne.

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Kulturystyka
« Odpowiedź #239 dnia: Stycznia 29, 2007, 15:42:22 pm »
737 to g*wno magabola jakich mało do gęby bym bał się tego wsadzić, pozatym to gainer więc węgle+białko a białko to 737 ma z przenicy nie polecam!  :shock: Gorszy nie wypał niż 3D treca  :wink:

Co do WPC Ostrowi zdania są podzielone ja bym wolał jakiegoś Treca 1,5kg za 94-99zł. I lepiej kupować u siebie w mieście nie dość że ma się zniżke np. 10zł to jeszcze się za przesyłke nie płaci  8)