Ankieta

Agh?

uf puf pudzian to mój wujek (Tarniak: poprawiłem LOL)
2 (2.9%)
nie chce mi się
30 (42.9%)
Lubie przypakować ,ale tylko dla sportu
28 (40%)
Bodybuilding to jest to
10 (14.3%)

Głosów w sumie: 60

Głosowanie skończone: Sierpnia 16, 2005, 20:23:40 pm

Autor Wątek: Kulturystyka  (Przeczytany 268916 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #840 dnia: Lipca 14, 2009, 23:05:45 pm »
Dobre carbo, animal pak + dieta i wydaje mi się, że będzie very dobrze :D raczej nie będę się męczył kreatyną, choć stać mnie bezproblemowo na te dwie odżywki. + poleciał.. dzięki raz jeszcze!

Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #841 dnia: Lipca 14, 2009, 23:11:24 pm »
Ja tu nie robie za specjaliste dietetyka. Choc moj przyszly zawod do personal trainer. Jeszcze rok  :cool:

Tutaj doradzam koledze na podstawie wlasnego doswiadczenia i kolegow doswiadczenia. Kazdy organizm jest inny.

Mimo, ze Kun ma troche racji z koksem. Nawet najlzejszy koks powoduje nieodwracalne skutki na naszym organizmie. Mowienie, ze lepiej wziasc 10 strzalow niz 3-4 odzywki naraz nie jest do konca prawda.
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2009, 23:13:17 pm wysłana przez Tango »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #842 dnia: Lipca 14, 2009, 23:16:18 pm »
Ale ja nie kwestionuje Twoich porad tak tylko chciałem sprawdzić czy mi doradzisz czy wyzwiesz od grubasa :(

mateo

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #843 dnia: Lipca 14, 2009, 23:29:16 pm »
Ale ja nie kwestionuje Twoich porad tak tylko chciałem sprawdzić czy mi doradzisz czy wyzwiesz od grubasa :(

na szybkensa:
na początek ułóż sobie dietę, staraj się trenować wszystkie partię ciała (albo na jakich ci najbardziej zależy..) potreningowe carbo z amino to według mnie podstawa po wyczerpanym pobycie na siłce.

Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #844 dnia: Lipca 15, 2009, 00:02:02 am »
Ja tu bym zaczal od treningow bardziej aerobowych niz silowych. Z tego co wiem zalezy Ci na zbiciu tkanki tluszczowej.

Jak myslisz powaznie o ruszeniu dupska to na live pogadamy...

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #845 dnia: Lipca 15, 2009, 00:04:13 am »
Nie mam golda :(

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #846 dnia: Lipca 15, 2009, 00:18:44 am »
Animal pak jest właśnie dobry na początek. Pamiętam jak jeden chudzielec zapodał go sobie i mu łapa urosła dwukrotnie po miesiącu. Teraz jest jednym z największych przechuji na ośce. :(

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #847 dnia: Lipca 15, 2009, 02:04:18 am »
W wypowiedzi takie jak ta wyzej juz nie wierze hehe.. Trenuje kawalek czasu i gdy mi ktos wyskakuje z tekstem, ze "na kreatynie lapa mu dwokrotnie urosla" tylko usmiecham sie poblazliwie. Ja aktualnie jestem na pierwszym w swoim zyciu cyklu PH. Niestety PH maja to do siebie, ze trzeba sobie przy nich oslaniac watrobe i lykac kilka innych specyfikow (o suplementach nie wspominajac) aby wycisnac z cyklu wszystko, co tylko sie da. Efekty sa szybkie i naprawde spore. Naturalnie nie zachecam nikogo, bo to juz ostrzejsza jazda i trzeba wiedziec co sie robi (mniej wiecej). Oto moj aktualny cykl:

Gainer: PVL Mutant Mass http://www.heavyweights.net/Mutant-Mass-15lb-Resealable-Bag-_p_0-410.html

Amino: TREC Aminomax 6800 http://www.kulturystyka.sklep.pl/product_info.php/products_id/2245

Kazeina na noc: TREC Night Protein Blend http://netpaker.pl/product_info/p636_trec_night_protein_blend_1500g

Do tego: Omega 3-6-9, Milk Thistle (na oslone watroby), czosnek w kapsolkach, Animal Flex na stawy, kompleks witamin i ... H-Drol.

Po zakonczeniu powyzszego wskakuje na kolejny cykl, a bedzie on wygladal nastepujaco:

Booster przed treningiem: Dorian Yates Ultimate NOX PUMP Forumla http://www.kfd.pl/dorian-yates-ultimate-nox-pump-40380.html

W czasie treningu: Ultimate Nutrition AdreNOline http://www.dso.pl/ultimate-adrenoline-1200-p-3475.html

Po treningu: BSN Cellmass http://www.muscle-zone.pl/sklep.cgi?oper=8&id=535

Plus jakies bialko, aminokwasy i inne duperele.

-------------

Sporo tej chemii, ale niestety po zejsciu z PH na odbloku trzeba mocno stymulowac organizm do produkcji testosteronu.

-------------

Co do postepow na PH - po 15 dniach cyklu doszedlem od 85/6 do 90kg dobrej jakosci miesnia. Wszystko robione rozwaznie z dobrym treningiem i naturanie dieta. Jestem zadowolony i czuje sie swietnie!
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 02:08:10 am wysłana przez kun »

Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #848 dnia: Lipca 15, 2009, 02:08:07 am »
Jesli mozna wiedziec przy jakim wzroscie ?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #849 dnia: Lipca 15, 2009, 02:09:25 am »
180 cm, szczuplej budowy bez tendencji do tycia. :)

Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #850 dnia: Lipca 15, 2009, 02:11:04 am »
180 cm, szczuplej budowy bez tendencji do tycia. :)

No ja mam 177cm, szczuplej budowy bez tendencji do tycia i zrobilem(przed operacja) 82kg,moze po 6 latach nie jest to wyczyn, ale stawiam na jakosc miesnia a i koksu nie bralem. Super rzezby to tez nigdy nie mialem.
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 02:14:33 am wysłana przez Tango »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #851 dnia: Lipca 15, 2009, 02:14:16 am »
Mam jeszcze pol miesiaca, zobaczymy do jakiej wagi dojde. Niestety moja praca strasznie utrudnia mi nabieranie ciala, ale coz.. ;)

Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #852 dnia: Lipca 15, 2009, 02:16:43 am »
Mam jeszcze pol miesiaca, zobaczymy do jakiej wagi dojde. Niestety moja praca strasznie utrudnia mi nabieranie ciala, ale coz.. ;)

Praca to przeszkoda nr1, ale inaczej sie nie da. To moze daj wymiary jakies przed cyklem(pewnie mierzyles  :wink:) i po cyklu. Nie wiem czy sprawdzasz poziom wody i tluszczu w organizmie, ale jak tak to tez moglbys dac znac :) Jesli nie chcesz na forum takich info podawac, rozumiem.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #853 dnia: Lipca 15, 2009, 02:21:20 am »
Zdziwisz sie pewnie, ale oprocz obwodu bicepsa i wagi ogolnej nie sprawdzalem innych wymiarow (hehe moze to i lepiej). W bicu mialem 41cm, wage znasz. Zobaczymy za dwa tygodnie. Wody i tluszczu nie sprawdzam.

Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #854 dnia: Lipca 15, 2009, 03:12:15 am »
Zdziwisz sie pewnie, ale oprocz obwodu bicepsa i wagi ogolnej nie sprawdzalem innych wymiarow (hehe moze to i lepiej). W bicu mialem 41cm, wage znasz. Zobaczymy za dwa tygodnie. Wody i tluszczu nie sprawdzam.

Ja nigdy nie przekroczylem 42cm w lapie  :(
: Lipiec 15, 2009, 02:41:28 am




Tu mialem 18lat  :P



Tu 19 latek  :-P



 Potem przestalem robic zdjecia, latka doszly, juz sie nie bawilem w glupoty.



: Lipiec 15, 2009, 02:53:45 am
To zdjecia mojego brata 17 lat 183cm na zdjeciach mial 38cm(pol roku temu) teraz prawie 40cm.

Bez odzywek  :o Ja tak latwo nie mam  :(







_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #855 dnia: Lipca 15, 2009, 11:26:15 am »
Nieźle- tylko nie zapuszczaj takich wąsików, bo wyglądają jak u meksykańskiego aktora filmów akcji.

Ja na razie w łapie mam 32cm, długa droga do efektów jak wyżej :]

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #856 dnia: Lipca 15, 2009, 11:55:53 am »
@Tango: Brat działał bez odżywek? A jednak, da się. 8)

Wuher

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 20-05-2004
  • Wiadomości: 1 622
  • Reputacja: 5
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #857 dnia: Lipca 15, 2009, 11:59:37 am »
Cytuj
To zdjecia mojego brata 17 lat 183cm na zdjeciach mial 38cm(pol roku temu) teraz prawie 40cm.

Bez odzywek   Ja tak latwo nie mam

Mam coś koło 36, 37 a na siłowni byłem może 3 razy w życiu. Już nie mówiąc o tym, że w życiu żadnego świństwa nie brałem. Inna sprawa, że budowę mam dobrą do tego.

Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #858 dnia: Lipca 15, 2009, 19:20:42 pm »
Nieźle- tylko nie zapuszczaj takich wąsików, bo wyglądają jak u meksykańskiego aktora filmów akcji.

Ja na razie w łapie mam 32cm, długa droga do efektów jak wyżej :]

To brat z wasikiem  :-o
: Lipiec 15, 2009, 19:18:29 pm
@Tango: Brat działał bez odżywek? A jednak, da się. 8)

Ma dobra genetyke po ojcu. Moj ojciec cwiczy ponad 25lat. Nigdy nawet kreatyny nie wzial. Cisnienie ma jak przedszkolak i stawy wciaz go nie mecza ! Teraz ma 48 lat i wciaz jedzie ostro, nie wiem kiedy go wiek chwyci  :-o

No ja wzielem tysiace tableteczek kretyn, nitro, amino itp

Brat nic  :o
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 19:22:58 pm wysłana przez Tango »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #859 dnia: Lipca 15, 2009, 19:26:49 pm »
Genetyka.. Ale nie ma sie co spalac. No chyba, ze ktos chce jakichs wiekszych efektow. To co wyzej mozna sobie wypracowac w kilka miesiecy treningu, wiec nie podniecajcie sie za bardzo chlopcy.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #860 dnia: Lipca 15, 2009, 20:42:37 pm »
Ja pier**le Tanguś masz łape większą niż moje udo  :sad:

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #861 dnia: Lipca 15, 2009, 20:47:10 pm »
No i masz w łapie więcej niż ja w klacie.
Ale cholera, odrzuca mnie to, dla mnie to niefajnie wygląda.
No i jakiej dziewczynie coś takiego się podoba?
W ogóle po co na to tracić tyle czasu?
Rozumiem, że hobby, walka z własnymi słabościami itd., ale...

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #862 dnia: Lipca 15, 2009, 20:48:58 pm »
Genetyka.. Ale nie ma sie co spalac. No chyba, ze ktos chce jakichs wiekszych efektow. To co wyzej mozna sobie wypracowac w kilka miesiecy treningu, wiec nie podniecajcie sie za bardzo chlopcy.
To źle, że tylko w kilka miesięcy?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #863 dnia: Lipca 15, 2009, 20:56:14 pm »
Nie, ale podniecacie sie jakby to nie wiem co bylo, ot i tyle. :)

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #864 dnia: Lipca 15, 2009, 21:03:45 pm »
Cytat: ja
@Tango: Brat działał bez odżywek? A jednak, da się.
Krzty podniecenia tu nie widzę, ale spoko :). Ogólnie śledzę wątek od początku i pojawiały się tu kilkukrotnie sprawy odżywek jako jedynej drogi. Dlatego tym lepiej zobaczyć, że da się działać bez. A forma brata Tango, to i tak za dużo jak dla mnie "estetycznie" (grzbiet m.in) :).

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #865 dnia: Lipca 15, 2009, 21:09:17 pm »
No luz. Wiesz bez odzywek da sie zrobic bardzo wiele, tylko po co? Poza tym w pewnym momencie dochodzi sie do pewnego poziomu z ktorego bez pomocy "z zewnatrz" nie da sie wskoczyc wyzej. Jest to jednak kwestia indywidualnych priorytetow.

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #866 dnia: Lipca 15, 2009, 21:13:03 pm »
Jeśli jest to poziom większy niż brata Pana Tango to wszystko gra i buczy :).

Cytuj
No luz. Wiesz bez odzywek da sie zrobic bardzo wiele, tylko po co?
No ja nie mógłbym, bo dla mnie to jak "czitowanie", strata kasy i organizmu :). TO jest oczywiście moja osobista refleksja i w zupełności rozumiem osoby, które ułatwiają sobie budowanie masy, w szczególności jeśli chcą bardzo dużych rezultatów czy po prostu traktują to jako pasję. Ja niestety podchodzę do tego po prostu inaczej. Tak jak mówisz, kwestia priorytetów.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #867 dnia: Lipca 15, 2009, 21:20:55 pm »
Eee tam Tarny.. Strata kasy? Tu sie zgodze, suplementa tanie nie sa, ale co jest? Czitowanie? No way - czy jest oszukiwaniem np. zalewanie baku BP Ultimate zamiast normalnej wahy? Szkodzenie organizmowi - i tak i nie, ale czy jedzac tradycyjne polskie potrawy, fastfudy itp. nie zaszkodzimy sobie bardziej? Heh ;)

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #868 dnia: Lipca 15, 2009, 21:27:50 pm »
Nie jem fastfoodów i tradycyjnych polskich potraw :).

Imponujące jest dla mnie zrobienie czegoś takiego jak:



Sam raczej w coś takiego nie celuje, ale imponuje w tym wszystkim fakt wegańskiej diety i wyłącznie wegańskich odżywek (wegańskie = żadnych zwierząt i produktów odzwierzęcych jakby ktoś pytał ;)).

PS. GOściu nazywa się Alex Dargatz i był mistrzem Body Buildingu w 2005 (niestety nie wiem jaki to dokładnie konkurs, nie znam się)
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 21:29:26 pm wysłana przez tarniak »

Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #869 dnia: Lipca 15, 2009, 22:01:46 pm »
W wieku 15lat wygralem zawody w wyciskaniu sztangi lezac w mojej miescinie. Kategoria do 75kg wycislem 102kg



Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #870 dnia: Lipca 15, 2009, 22:20:38 pm »
Btw. Panowie, jakieś domowe sposoby na przedramiona?

Ja używam takiej konstrukcji (którą polecił kolega)

          ===========
                   |
                   |
                   |
                   |
              CIĘŻAREK

I nawijam/odwijam jakbym jechał na motorze. Po dłuższej serii, czuć w łapie, że coś się dzieje, ale może macie jakiś lepszy pomysł. Dysponuje jednym hantlem (chyba 5, bo to naprawdę stara produkcja), drążkiem, sprężyną do rozciągania i ściskaczami. :) Jakby ktoś rozkminił albo podlinkował ćwiczenia na inne partie z użyciem tych bambetli to byłbym wdzięczny, plusikami obdaruję i w ogóle. Tylko bez linków do forum i "szukaj se w dziale x" proszę.

Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #871 dnia: Lipca 15, 2009, 22:40:40 pm »
Btw. Panowie, jakieś domowe sposoby na przedramiona?

Ja używam takiej konstrukcji (którą polecił kolega)

          ===========
                   |
                   |
                   |
                   |
              CIĘŻAREK

I nawijam/odwijam jakbym jechał na motorze. Po dłuższej serii, czuć w łapie, że coś się dzieje, ale może macie jakiś lepszy pomysł. Dysponuje jednym hantlem (chyba 5, bo to naprawdę stara produkcja), drążkiem, sprężyną do rozciągania i ściskaczami. :) Jakby ktoś rozkminił albo podlinkował ćwiczenia na inne partie z użyciem tych bambetli to byłbym wdzięczny, plusikami obdaruję i w ogóle. Tylko bez linków do forum i "szukaj se w dziale x" proszę.

To jest najlepsze cwiczenie na przedramie co Ci kolega polecil :D Pod warunkiem, ze go dobrze wykonujesz  :D

Drazek jezeli masz mozliwosc podciagania sie w szerokim uchwycie za glowe lub do brody to juz jest ekstra.

Tak mozesz trica robic



 

Biceps pewnie wiesz jak robic

Triceps bary troche klaty



Przedramie




: Lipiec 15, 2009, 22:30:46 pm
Jakbys mial dwa hantle mozna by calkiem sensowny trening zrobic  :-)

Jak bede mial czas powrzucam wiecej
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 22:46:58 pm wysłana przez Tango »

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #872 dnia: Lipca 15, 2009, 22:46:18 pm »
Btw. Panowie, jakieś domowe sposoby na przedramiona?

Ja używam takiej konstrukcji (którą polecił kolega)

          ===========
                   |
                   |
                   |
                   |
              CIĘŻAREK

I nawijam/odwijam jakbym jechał na motorze. Po dłuższej serii, czuć w łapie, że coś się dzieje, ale może macie jakiś lepszy pomysł. Dysponuje jednym hantlem (chyba 5, bo to naprawdę stara produkcja), drążkiem, sprężyną do rozciągania i ściskaczami. :) Jakby ktoś rozkminił albo podlinkował ćwiczenia na inne partie z użyciem tych bambetli to byłbym wdzięczny, plusikami obdaruję i w ogóle. Tylko bez linków do forum i "szukaj se w dziale x" proszę.
Dlaczego akurat przedramię?


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #873 dnia: Lipca 15, 2009, 22:51:01 pm »
Btw. Panowie, jakieś domowe sposoby na przedramiona?

Ja używam takiej konstrukcji (którą polecił kolega)

          ===========
                   |
                   |
                   |
                   |
              CIĘŻAREK

I nawijam/odwijam jakbym jechał na motorze. Po dłuższej serii, czuć w łapie, że coś się dzieje, ale może macie jakiś lepszy pomysł. Dysponuje jednym hantlem (chyba 5, bo to naprawdę stara produkcja), drążkiem, sprężyną do rozciągania i ściskaczami. :) Jakby ktoś rozkminił albo podlinkował ćwiczenia na inne partie z użyciem tych bambetli to byłbym wdzięczny, plusikami obdaruję i w ogóle. Tylko bez linków do forum i "szukaj se w dziale x" proszę.
Dlaczego akurat przedramię?

Bo przedramię jest tak samo ważne jak biceps.Co z tego że będziesz miał niezły biceps, jak przedramię dość małe?
NO BRAIN - NO GAIN


Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #874 dnia: Lipca 15, 2009, 22:58:19 pm »
Btw. Panowie, jakieś domowe sposoby na przedramiona?

Ja używam takiej konstrukcji (którą polecił kolega)

          ===========
                   |
                   |
                   |
                   |
              CIĘŻAREK

I nawijam/odwijam jakbym jechał na motorze. Po dłuższej serii, czuć w łapie, że coś się dzieje, ale może macie jakiś lepszy pomysł. Dysponuje jednym hantlem (chyba 5, bo to naprawdę stara produkcja), drążkiem, sprężyną do rozciągania i ściskaczami. :) Jakby ktoś rozkminił albo podlinkował ćwiczenia na inne partie z użyciem tych bambetli to byłbym wdzięczny, plusikami obdaruję i w ogóle. Tylko bez linków do forum i "szukaj se w dziale x" proszę.
Dlaczego akurat przedramię?
Bo mi się moje wymarzone freski nie zmieszczą :(.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #875 dnia: Lipca 15, 2009, 23:01:15 pm »
Cytuj
Bo przedramię jest tak samo ważne jak biceps.Co z tego że będziesz miał niezły biceps, jak przedramię dość małe?
Ja wiem, ale może nie zdajesz sobie sprawy z tego, że Tarniak jest równie wielkim klocem co ja. Dlatego zaciekawiło mnie, że wyjechał konkretnie z pytaniem o przedramię.
Może chce zacząć hardkorzyć na wiośle?..   -,-
: Lipiec 15, 2009, 23:00:20 pm


Bo mi się moje wymarzone freski nie zmieszczą :(.
No właśnie, wiedziałem, że nie chodzi o to, że chcesz mieć harmonijnie zbudowaną sylwetkę :lol:



Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Tarniak

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #876 dnia: Lipca 15, 2009, 23:03:10 pm »
Tango: wielkie dzięki za linki. To: wykonuję :). Podpatrzyłem na jakimś filmie o więzieniu ;). Nawet nie wiedziałem, że to na tyle partii działa. :)

Cytuj
No właśnie, wiedziałem, że nie chodzi o to, że chcesz mieć harmonijnie zbudowaną sylwetkę
Ale bez sensu jest robić tylko jedną partię, skoro reszta kuleje - przy okazji trzeba przygotować plac na resztę :).

Cytuj
Może chce zacząć hardkorzyć na wiośle?
O_o ?
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2009, 23:06:45 pm wysłana przez tarniak »

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #877 dnia: Lipca 15, 2009, 23:09:41 pm »
Tango: wielkie dzięki za linki. To: wykonuję :). Podpatrzyłem na jakimś filmie o więzieniu ;). Nawet nie wiedziałem, że to na tyle partii działa. :)


Tylko nie myśl że Cie rozj***e ;)
NO BRAIN - NO GAIN


Tango

  • Gość
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #878 dnia: Lipca 15, 2009, 23:11:15 pm »
Tango: wielkie dzięki za linki. To: wykonuję :). Podpatrzyłem na jakimś filmie o więzieniu ;). Nawet nie wiedziałem, że to na tyle partii działa. :)


Tylko nie myśl że Cie rozj***e ;)

Szczuplutki chlopak, na upartego jak by sie wzial za silke, podrzezbil by sie momentalnie (o to mu chyba chodzi)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: Kulturystyka
« Odpowiedź #879 dnia: Lipca 15, 2009, 23:13:46 pm »
W sumie jesli ktos trenuje regularnie, a nie jest kulturysta, to nie ma sensu dokladac specjalnego treningu tylko li na np. przedramie (albo kaptur hehe), bo ta czesc ciala jest non stop obciazana przy innych cwiczeniach. Robisz bica, plecy, itp. przedramiona pracuja stale.

To cwiczenie z nawijaniem jest rewelacyjne i czasem wrecz hardkorowe!