Autor Wątek: Kto jest dla was największym autorytetem?  (Przeczytany 15721 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Kto jest dla was największym autorytetem?
« dnia: Września 11, 2005, 23:21:02 pm »
Dla mnie największym autorytetem jest MASUTATSU OYAMA. Człowiek który stworzył styl walki Kyokiushin, walczył z bykami(pokonał byka jednym ciosem między oczy), zarządził 100 kumite(100 walk z mistrzami mającymi min. 4 dan)i ogółem wyprawiał cuda!Wielki człowiek, to nie ulega wątpliwości!
http://www.kyokushin.poznan.pl/Masutatsu_Oyama.htm   więcej o Oyamie!

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #1 dnia: Września 11, 2005, 23:23:03 pm »
jest twoim autorytetem pomimo iz nie zapoznales sie z innymi mistrzami :roll:  :roll:  :roll: , cwiczysz kyokushin i znasz tylko jego wiec zanim napiszesz kto jest autorytetem to zapoznaj sie z innymi ludzmi....

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #2 dnia: Września 11, 2005, 23:26:26 pm »
Cytat: "walker_san"
jest twoim autorytetem pomimo iz nie zapoznales sie z innymi mistrzami :roll:  :roll:  :roll: , cwiczysz kyokushin i znasz tylko jego wiec zanim napiszesz kto jest autorytetem to zapoznaj sie z innymi ludzmi....

Mam zamiar conieco poczytać i zrobie to jak będe miał więcej czasu wolnego...Ale Oyama zostaje moim autorytetem dlatego że trenuje dzieło które on stworzył - Kyokiushin!

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #3 dnia: Września 11, 2005, 23:38:01 pm »
Będziesz rwał laski na ushiro geri jodan? :wink:

Co do autorytetów - mam, ale tylko jeśli tyczy się to poszczególnych dziedzin, co się zaś tyczy ogólnej postawy życiowej, to raczej nie mam - praktycznie każdy człowiek ma wady i jakoś to przeszkadza mi w podziwianiu i dążenia do naśladowania ich postępowania.

Nie znoszę osób publicznych, które same siebie kreują na wielkie autorytety dla społeczeństwa (np. Kaczyńskich).

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #4 dnia: Września 11, 2005, 23:40:49 pm »
Cytat: "xelloss"
Będziesz rwał laski na ushiro geri jodan? :wink:

Nie...wole na URA MAWASHI GERI :wink:
Autorytet trzeba mieć, szczególnie jeśli jest to człowiek zasłużony, który wiele osiągnął...Ja oczywiście Oyamą drugim nigdy nie będe ale jednak chce być dobry w tym co robie!

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #5 dnia: Września 11, 2005, 23:49:45 pm »
ushiro geri jodan???? da sie to zrobic w ogole????

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #6 dnia: Września 11, 2005, 23:50:49 pm »
Cytat: "walker_san"
ushiro geri jodan???? da sie to zrobic w ogole????

Heh, xellos buja w obłokach :wink:
Te walker a jaki jest twój autorytet jeśli chodzi o sztuke KARATE?

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #7 dnia: Września 11, 2005, 23:56:13 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "walker_san"
ushiro geri jodan???? da sie to zrobic w ogole????

Heh, xellos buja w obłokach :wink:
Te walker a jaki jest twój autorytet jeśli chodzi o sztuke KARATE?


wiesz trudny wybor, za pokojowe nastawienie wymienilbyl Funokashiego( shotokan) i Taika Oyata( ryu te), a za walke to Choki motobu( nie ma swojego stylu) i Sokaku Takeda ( pradziadek aikido, mistrz daito ryu aikijitsu), nalezalo by wymienic jeszcze Taji Kase, za metody treningu i twardosc i wielu wielu innych o ktorych Pedro nawet nie slyszales...

PS. wiesz ze oyama to nie jest jego prawdziwe nazwisko???? byl on koreanczykiem ktory przybral to nazwisko, i czy wiesz ze mial 2 dana w shotokan???? :wink:  :wink:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #8 dnia: Września 11, 2005, 23:58:25 pm »
dlatego zlał na shotokan i założył własny styl, gdzie mógł mieć 10. dana :mrgreen:

co do tej techniki - pewnie że się da, ale z dosyć oczywistych względów się raczej jej nie używa.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #9 dnia: Września 12, 2005, 00:02:15 am »
Wiem o Oyamie wiele, wiem że był Koreańczykiem, wiem że trenował Szotokan(notabene od Szotokanu sie wszystko zaczęło)ale wiem też że jako jedyny ma 10 Dana w kyo - i nikt go jeszcze nie pobił!Wszak wiem że twórcy nadają sami sobie Dany ale OYAMA był od siebie bardzo wymagający!

O innych poczytam, jestem ich ciekaw niemniej jednak znam style walki...I Kyo najbardziej mnie przekonuje! Potem jeszcze shito ryu oraz goju ryu ale narazie skupie sie na Kyokiushin kai bo to jest potęga i mój najwspanialszy styl!

Xellos, gdybyś ty sie choć troche znał...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #10 dnia: Września 12, 2005, 00:03:56 am »
jak znasz jak nie znasz :roll:  :roll:  :roll: , zeby cos znac trzeba to cwiczyc......to tak na marginesie....aaa i od shotokanu sie wszystko nie zaczelo tylko od To Te....orginalnych styli okinawanskich...

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #11 dnia: Września 12, 2005, 00:07:29 am »
Wiem że nie mam o tym takiego pojęcia jak ty ale jednak z różnych materiałów wiem wiele na temat różnych styli...Kyo to moja pasja! Reszta - Ma dla mnie za dużo wad, w Kyo wszystko mi pasuje, u reszty już niebardzo...

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #12 dnia: Września 12, 2005, 00:17:47 am »
Cytuj
Xellos, gdybyś ty sie choć troche znał...

to jest a propos tego, że zażartowałem z oyamy, czy dlatego, że napisałem, że ushiro geri jodan jest możliwe? no w sumie raczej nie jest możliwe, miałem namyśli ushiro mawashi geri jodan, ale zapomniałem wpisać tego człona.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #13 dnia: Września 12, 2005, 00:18:57 am »
zesie sie chlopaki rozpisali o tym wogole o ćo chodzi jakby :mrgreen: ja tam nie mam autorytetow i tyle ide swoja droga a juz jacys mistrzowi karate ciekawe autortety nie powiem  :wink:

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #14 dnia: Września 12, 2005, 00:23:05 am »
z tego co wiem to Oyama był znany ze swego pozerstwa (walki z bykami hłehłe) ... a karate to karate, ot kolejna sztuka dla sztuki :)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #15 dnia: Września 12, 2005, 00:24:08 am »
Cytat: "kun"
z tego co wiem to Oyama był znany ze swego pozerstwa (walki z bykami hłehłe) ... a karate to karate, ot kolejna sztuka dla sztuki :)


oyama jest bozyszczem glownie w kregach kyokushin gdzie nie dostrzegaja jego wad....

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #16 dnia: Września 12, 2005, 00:25:50 am »
... to miłe ... zapewne byłby z nich dumny ...  :lol:

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #17 dnia: Września 12, 2005, 00:35:24 am »
są różne typy adeptów - pedro, dla którego Oyama jest świętością i są tacy renegaci, jak ja. :wink:

Sajmonek

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-08-2005
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #18 dnia: Września 12, 2005, 07:51:33 am »
Moim autorytetem jak zapewne dla kozdego jest Jan Pawel II - i nie ma bata  :wink:

Arcadio

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 1
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #19 dnia: Września 12, 2005, 08:46:10 am »
Nie mam autorytetu...

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #20 dnia: Września 12, 2005, 10:21:52 am »
A moim autorytetem jest Bruce Lee....
Pedro mam pytanie ile lat siedzisz w Kyokiushin? Oraz co bys polecil takiemu lamadze jak ja boks czy karate?

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #21 dnia: Września 12, 2005, 10:59:50 am »
Cytat: "ubol"
A moim autorytetem jest Bruce Lee....
Pedro mam pytanie ile lat siedzisz w Kyokiushin? Oraz co bys polecil takiemu lamadze jak ja boks czy karate?


ja ci odpowiem, poniewaz Pedro jest poczatkujacy i ma w glowie tylko kyokushin, a wiec zalezy jaki jest twoj cel, bo jezeli chcesz szybko nauczyc sie bic, miec wklesly nos, i nie chcesz kopac to bierz boks, a jezeli interesuje cie otoczka zwiazana z karate ( czyli stopnie, karategi, wiele lat cwiczen nad soba i ciagle poprawianie siebie), i jezeli nie zalezy ci na szybkich efektach, to bierz karate.

PS. cos mi sie zdaje ze temat o sztukach walki jest gdzie indziej :wink:  :wink: http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=209

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #22 dnia: Września 12, 2005, 11:31:24 am »
Moim atorutetem jest moja mamuska  :D Moze to nie odkrywcze, ale bardzo mi imponuje w wielu aspektach jej zycia prywatnego jak i zawodowego  8)

selene

  • Gość
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #23 dnia: Września 12, 2005, 13:59:48 pm »
Hm... no to widze, ze ja troche z innej ramy...  :roll:
Moimi autorytetami są Rafał Wojaczek i Vincent van Gogh.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #24 dnia: Września 12, 2005, 15:13:33 pm »
ubol - jeśli chcesz się nauczyć walczyć idź na BJJ, wspomórz to boksem, siłką i po 1,5 roku uczciwego treningu będziesz gość ... nie zawracaj sobie głowy karate, szkoda czasu ... no chyba, ze interesuje cię cała ta mistyczna ściema rozciągająca się nad wschodnimi sztukami walki ... no offence dla maniaków karate, itp.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #25 dnia: Września 12, 2005, 15:15:36 pm »
Cytat: "kun"
ubol - jeśli chcesz się nauczyć walczyć idź na BJJ, wspomórz to boksem, siłką i po 1,5 roku uczciwego treningu będziesz gość ... nie zawracaj sobie głowy karate, szkoda czasu ... no chyba, ze interesuje cię cała ta mistyczna ściema rozciągająca się nad wschodnimi sztukami walki ... no offence dla maniaków karate, itp.


spoko kun ja nie cwicze po to zeby wymiatac tylko dla siebie, a BJJ na ulicy ci sie tak czy siak nie przyda, no chyba ze chcesz sie cpac z kims po chodniku...( a w tedy drugi ci z buta w leb), najlepsza forma samoobrony to ucieczka, ewentualnie gaz, paralizator, itd.

PS. kun nie wrzucaj wszystkich stylow karate do jednego worka....bo np Ryu Te to lekko inna bajka( jest tam wszystko poprzez parter, stojke, techniki bokserskie, itd...)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #26 dnia: Września 12, 2005, 15:20:47 pm »
widzę, że wiesz niewiele o BJJ, ale nic to, przecie... z resztą w razie wu wystarczy wyprostować w odpowiednim czasie rękę, ew. uciekać i tyle. prawda jest taka, że na ulicach leją się tylko debile.....

_invictus

  • Gość
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #27 dnia: Września 12, 2005, 15:21:47 pm »
BJJ na ulicy się nie przyda?? co Ty mówisz, mi sie przydało, raz na szczęscie

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #28 dnia: Września 12, 2005, 15:22:46 pm »
Cytat: "kun"
widzę, że wiesz niewiele o BJJ, ale nic to, przecie... z resztą w razie wu wystarczy wyprostować w odpowiednim czasie rękę, ew. uciekać i tyle. prawda jest taka, że na ulicach leją się tylko debile.....


zle mnie zrozumiales kun, BJJ jest jednym z najsluteczniejszych styli bez watpienia, chodzi mi tylko o walke na ulicy, bardzo zadko zdaza sie sytuacja zeby walczyc solo, z reguly wyskakuje ci grupka osob a wtedy zaden styl ci nie pomoze.....

_invictus

  • Gość
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #29 dnia: Września 12, 2005, 15:25:10 pm »
z obserwacji i treningów uważam, że jak Cie atakuje grupka osób, to oni sobie sami nawzajem krzywde zrobią bardziej, niz atakowaniemu ;)

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #30 dnia: Września 12, 2005, 15:25:43 pm »
ano ..." i Brus Li dupa, gdy wroga kupa" jak mawia mądre przysłowie  :mrgreen:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #31 dnia: Września 12, 2005, 15:25:51 pm »
Cytat: "_invictus"
z obserwacji i treningów uważam, że jak Cie atakuje grupka osób, to oni sobie sami nawzajem krzywde zrobią bardziej, niz atakowaniemu ;)


przeniesmy dyskusje do odpowiedniego tematu

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #32 dnia: Września 12, 2005, 18:17:08 pm »
Cytat: "walker_san"
Cytat: "ubol"
A moim autorytetem jest Bruce Lee....
Pedro mam pytanie ile lat siedzisz w Kyokiushin? Oraz co bys polecil takiemu lamadze jak ja boks czy karate?


ja ci odpowiem, poniewaz Pedro jest poczatkujacy i ma w glowie tylko kyokushin, a wiec zalezy jaki jest twoj cel, bo jezeli chcesz szybko nauczyc sie bic, miec wklesly nos, i nie chcesz kopac to bierz boks, a jezeli interesuje cie otoczka zwiazana z karate ( czyli stopnie, karategi, wiele lat cwiczen nad soba i ciagle poprawianie siebie), i jezeli nie zalezy ci na szybkich efektach, to bierz karate.

PS. cos mi sie zdaje ze temat o sztukach walki jest gdzie indziej :wink:  :wink: http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=209

Heh, Walker zrobiłem temat w którym możesz poszaleć swą wiedzą :wink:
Znam sie troche na stylach jednak trenowałem tylko Kyokiushin bo najbardziej mi odpowiada, jest najlepszy!Trenowałem go kiedyś, jednak byłem mały i nie podszedłem do tego z powagą, teraz powracam dumnie i biore sobie ten styl do serca!I mówie teraz zupełnie poważnie. Tak czy owak polecam szkołe walki KARATE KYOKIUSHIN KAI!

I zgadzam sie z tobą Walker!Będąc na treningu sensai prawił "jeśli ktoś chce tylko i wyłącznie szybko nauczyć sie bić to niech lepiej wogóle sie za to nie bierze!"...Karate to nauka walki ale również chart ducha, opanowanie...dla mnie to sposób na życie!

Tarniak

  • Gość
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #33 dnia: Września 12, 2005, 19:04:17 pm »
Dlatego najlepsza jest krav maga, no ale trzeba umieć jakiś inny styl, bo nooby w tej kwestii niestety odpadają :D.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #34 dnia: Września 12, 2005, 19:10:51 pm »
Cytat: "Tarniak"
Dlatego najlepsza jest krav maga, no ale trzeba umieć jakiś inny styl, bo nooby w tej kwestii niestety odpadają :D.

ów krav maga to izraelski styl walki który trenują głównie żołnierze...brutalny, służący tylko do zabijania albo okaleczenia(np wyrywanie uszu)Jak ci to pasuje, to spoko. Ja jednak odchodze od tego, Kyo też nauczy mnie obrony a nie chce żeby ktoś przezemnie został kaleką!

PS. Krav Mage łączy w sobie elementy różnych styli, między innymi Kyokiushin!

Tarniak

  • Gość
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #35 dnia: Września 12, 2005, 19:13:20 pm »
Wow, ale to jesteś oczytany i w ogóle. Mam ci mówić sensei? Gdybym nie wiedział czym jest Krav Maga to bym się ciebie zapytał.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #36 dnia: Września 12, 2005, 19:19:47 pm »
Tarniak, znów zamknęłeś mój temat, ni mam już siły sie kłócić z tobą, wszak każdy ma inny sposób myślenia...to że chciałem poczytać opinie w nowym temacie to nie znaczy że przeniesiesz dyskusje do "co jest najwiekszą przyjemnością prócz gier" co jest kompletną paranoją!Mój nowy temat jest bardzo poważny a że przenosisz dyskusje do tematu w którym nikt sie nie wypowie i skupi sie na innych rzeczach to już kompletna paranoja. Spójrz, założyłem temat "technologicznie słabe PS2"który zamknąłeś i kazałeś przenieść tem,at do innego z tym że w innym nikt już nie dyskutował bo nie było skupienia na ów temacie...brak mi słów!Niewiem czy za wszelką cene chcesz mi zrobić na złość, czy aż tak mnie nie lubisz czy co, ale mam już ciebie serdecznie dość...Chcesz sie pobawić moim kosztem widze, super. Chcesz mieć pretekst do zapodania mi bana, też super. Zastanów sie jednak nad tym co robisz, bo to co wyprawiasz jest nie do opisania

Odnośnie tematu to zauważ że napisałem co ja sądze o krav mage a to że wpleciłem czym on jest to dlatego żeby niebyło postów w stylu -"a co to krav mage"...zastanów sie troche!

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #37 dnia: Września 12, 2005, 19:21:15 pm »
Tak się zastanawiam jak wyrwać uszy  :roll:  Dziwny styl. Ja tam na stylach walki się nieznam. Ale chętnie bym mógł uczęstniać na jakieś lekcje.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #38 dnia: Września 12, 2005, 19:23:52 pm »
Cytat: "Master_666"
Tak się zastanawiam jak wyrwać uszy  :roll:  Dziwny styl. Ja tam na stylach walki się nieznam. Ale chętnie bym mógł uczęstniać na jakieś lekcje.

Polecam japońskie Karate z tym że od ciebie już zależy jaki styl będziesz trenował. Ja od siebie dodam że polecam kyokiushin, walker poleci szotokan...ogółem jak coś to pytaj

Tarniak

  • Gość
Kto jest dla was największym autorytetem?
« Odpowiedź #39 dnia: Września 12, 2005, 19:24:43 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Odnośnie tematu to zauważ że napisałem co ja sądze o krav mage a to że wpleciłem czym on jest to dlatego żeby niebyło postów w stylu -"a co to krav mage"...zastanów sie troche!

Tak, masz rację, to takie głębokie. Aszkoda, że ten temat dotyczy tego samego :/