Autor Wątek: Forum GO, a stypa.  (Przeczytany 25217 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

skunek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #80 dnia: Września 28, 2005, 20:23:59 pm »
tylko powiedzcie ile mozna mowic o grach :?:  ciagle o tym samym.Na tym forum juz wiele slow padlo na temat ps2,xbox-a i gacka.Na temat ps3/xboxa360 narazie malo kto sie wypowiada bo nie ma oczym...a dzial " rozne" tetni zyciem bo (przynajmiej ja) lubie sobie porozmawiac na powaznym forum o grach o niepowaznych rzeczach.Pozatym "rozne" to samo zycie(np.Topic o jedzieniu)  :D

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #81 dnia: Września 28, 2005, 21:19:05 pm »
Cytat: "CassSept"
Głos z butelki: To co powiesz o Kunie Laughing ?

Roznica jest taka, ze Kun dostal za to ostrzezenie  :wink:

Cytat: "Don_Pedro"
Powiedzmy sobie tak: Brak Wudiego doskwiera, i to bardzo!

Tak! UWOLNIC WUDIEGO!!! [geeeez.... ] :?

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #82 dnia: Września 28, 2005, 22:47:37 pm »
Cytat: "Palli"
Cytat: "CassSept"
Głos z butelki: To co powiesz o Kunie Laughing ?

Roznica jest taka, ze Kun dostal za to ostrzezenie  :wink:

Cytat: "Don_Pedro"
Powiedzmy sobie tak: Brak Wudiego doskwiera, i to bardzo!

Tak! UWOLNIC WUDIEGO!!! [geeeez.... ] :?

Faktem jest że bardzo bym chciał żeby został uwolniony(nie tylko zresztą ja)ale to tylko jedna z wielu wymienionych wcześniej przyczyn takiego stanu forum czyli totalnej, pogrzebowej stypy!

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #83 dnia: Września 28, 2005, 22:52:17 pm »
zadna tam stypa, normalny stan jak na rok szkolni i tyle.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #84 dnia: Września 28, 2005, 22:54:45 pm »
Cytat: "walker_san"
zadna tam stypa, normalny stan jak na rok szkolni i tyle.

eee...niebardzo...jeszcze zanim sie zalogowałem zaglądałem tu jako gość i panował w poprzednim roku szkolnym wielki ruch, a teraz...30 postów dziennie...co to ma być?Ani se pożądnie poczytać nie można...(ziew)

Cosmaty

  • Gość
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #85 dnia: Września 28, 2005, 22:56:04 pm »
Cytat: "walker_san"
normalny stan


A można zapytać jaki w takim razie jest ten zły stan - marazm totalny?

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #86 dnia: Września 28, 2005, 22:56:42 pm »
wielki ruch, hmmm jakos sobie nie przypominam( nie liczac nabijania wudiego), a przed wudim to bylo tak jak teraz, czyli normalnie

Cytat: "Cosmaty"
Cytat: "walker_san"
normalny stan


A można zapytać jaki w takim razie jest ten zły stan - marazm totalny?

normalny w nawiazaniu do liczby postow, nie nadinterpretuj niepotrzebnie tego.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #87 dnia: Września 28, 2005, 22:57:44 pm »
Zły stan jest teraz...mało kto pisze, nie można se pożądnie poczytać...ogółem , zawiodłem sie!

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #88 dnia: Września 28, 2005, 22:59:29 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Zły stan jest teraz...mało kto pisze, nie można se pożądnie poczytać...ogółem , zawiodłem sie!


no wiesz zawsze mozesz zmienic forum, poszukaj jakiegos gdzie jest duzy ruch w roku szkolnym.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #89 dnia: Września 28, 2005, 23:04:33 pm »
Cytat: "walker_san"
Cytat: "Don_Pedro"
Zły stan jest teraz...mało kto pisze, nie można se pożądnie poczytać...ogółem , zawiodłem sie!


no wiesz zawsze mozesz zmienic forum, poszukaj jakiegos gdzie jest duzy ruch w roku szkolnym.

ehh...wszystko od początku...? Tu znam ludzi, mam jakąś(zjechaną?) range...a tam będe znów nowy...wybrałem to forum, jako jeden z najważniejszych serwisów internetowych w Polsce, szkoda że teraz mało kto pisze, w wakacje było świetnie!Mam zamiar jeszcze tu pobyć i o ile coś mi nie odwali(lub jednemu z szefów co wiem niestety na własnej skórze)to chyba jeszcze Pedruś tu zostanie. Michy sie cieszą :wink: (nieodpisywać)hehe

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #90 dnia: Września 28, 2005, 23:06:28 pm »
no wlasnie wakacje to wakacje, zrozum ze ludzie nie maja tyle czasu zeby siedziec na forum i pisac tyle postow, a nikt nie bedzie na sile pisal tylko po to abys ty byl zadowolony przeciez, musisz sie przyzwyczaic po prostu.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #91 dnia: Września 28, 2005, 23:08:42 pm »
Cytat: "walker_san"
no wlasnie wakacje to wakacje, zrozum ze ludzie nie maja tyle czasu zeby siedziec na forum i pisac tyle postow, a nikt nie bedzie na sile pisal tylko po to abys ty byl zadowolony przeciez, musisz sie przyzwyczaic po prostu.

Ja sobie zdaje sprawe że to wakacje ale ilość postów dziennie 30-35 to lekka przesada...

Arin

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 16-08-2004
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #92 dnia: Września 28, 2005, 23:58:00 pm »
Dla informacji tych wszystkich, którzy chcą powrotu Wudiego. To on był głównym powodem tego, że wielu starych i zasłużonych użytkowników pożegnało się z tym forum. Co chwilę czytało się pożegnalne posty ludzi, którzy chcieli podyskutować, wymienić poglądy a nie prowadzić ordynarne pyskówki. Nie wiem, co było ciekawego w jego twórczości. Dosłownie w każdym temacie wszystko sprowadzało się do System Wars. Sam przestałem zaglądać nawet do newsów bo niedobrze mi się robiło od komentrzy.

Wiem, że jest tu wielu młodych ludzi, którzy uwielbiają się przekrzykiwać i docinać, bez głębszego zastanawiania się nad słowami. OK, można to robić w jednym temacie ale nie w każdym, jak to miało wcześniej miejsce. Odkąd moderatorzy wzięli się za porządki, wiem że jak jest kilka nowych postów temacie to spokojnie mogę wejść i poczytać. Mało się udzielam, bo to powoduje zaangażowanie w dyskusję a nie mam na to czasu (pracoholizm ?  :roll: :) ) . Tym bardziej szkoda mi go na czytanie głupot.

Po zbanowaniu Wudiego powstała pewna dziura. Potrzeba czasu aby ludzie ponownie się przekonali, że warto się udzielać na tym forum.
Może to symptomatyczne ale Ci co się domagają zdjęcia z niego bana, sami z reguły mają ostrzeżenia. Ciągnie swój do swego  :?:

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #93 dnia: Września 29, 2005, 09:21:29 am »
Dobrze prawisz Arin - juz dosc ludzi zrezygnowalo z tego forum przez Wudiego.

Don - Skad Ci sie biora te liczby? Rzucasz nimi jakbys osobiscie prowadzil statystyki. W najgorszych dniach jest minimum 3 razy tyle ile podajesz. No litosci czlowieku :/

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #94 dnia: Września 29, 2005, 09:42:32 am »
Don Pedro-jak ci sie tak mocna  nudzi  to moze  bys porzeczytal sobie  wszystkie posty  niektorych  uzytkownikow(tak ja ostatnio Ako i Matta).Dawal komentarze na serwisie o najswiezszych  informacjach o konsolach , poprzegladal sobie album (rowniez dawal komenty) , statystyki itp , wreszcie porzegladacsobie stare tematy .Po prostu czerpac calymi garsciami z tego forum  .Wszytko co ma najlepsze .

Co do sredniej postow na dzien  to jakos  tak  mocno mi nie doskwiera  . W tej sytuacji  rozwiazaniem jest odswiezanie  niektorych topikow  piszac  ciekawego posta i zmuszajac tym samym  innych userow do  dalszej dyskusji.Nie zawsze sie udaje , ale przynajmniej  warto sprobowac .Jest to ogromna ilosc topikow  gdzie mozna prowadzic jeszcze dluuuuuuuugie  dyskusje.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

thirian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 20-02-2004
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #95 dnia: Września 29, 2005, 09:57:52 am »
Zgadzam się z przedmówcami i dodam tylko od siebie zasłyszany gdzieś cytat: "Tylko ludzie ograniczeni się nudzą".

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #96 dnia: Września 29, 2005, 10:22:19 am »
pamietam swego czasu jak na innych forach o grach niektore ludki zalily sie ze nie wchodza juz na GO, dlatego ze jest to juz WudiOnly, a nie GO, wiec cos w tym musi byc.

skunek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #97 dnia: Września 29, 2005, 10:56:07 am »
A ja postanowilem poczytac posty tego oslawionego wudiego :P  przeczytalem ich bardzo duzo(bo bardzo duzo ich bylo :) i powiem ze koles wywolal tutaj sporą burze.Lubil przekabacac nieprawdziwe informacje lub niepotwierdzone w prawdziwe.Dosc kontrowersyjny typek ale i dosc ulomny jesli chodzi o konsole(fanboj jednej z nich).Niektore posty byly fajne,z niektorych wylewaly sie nienawiste slowa skierowane do M$ i xboxa.Napewno przez niego wiele sie dzialo na forum i szkoda ze dopiero teraz tutaj zawitalem bo chetnie bym uczestniczyl w tematach "system wars" czy innych topicach gdzie pisal wudi.To tyle-koniec zabawy w psycholozke :P

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #98 dnia: Września 29, 2005, 15:23:58 pm »
Cytat: "Palli"
Dobrze prawisz Arin - juz dosc ludzi zrezygnowalo z tego forum przez Wudiego.

Don - Skad Ci sie biora te liczby? Rzucasz nimi jakbys osobiscie prowadzil statystyki. W najgorszych dniach jest minimum 3 razy tyle ile podajesz. No litosci czlowieku :/

Ano chyba widze ile jest na liczniku...pozatym tych prawdziwych, godnych poczytania postów jest niewiele, masa jest tych "ot takich, jednozdaniowych" prawda Kun :wink:

Czekam aż sie troche tu rozrusza!

Co do Wudiego, brak go doskwiera, szkoda że już go nie ma...a na ile został zbanowany??

lupinator

  • Gość
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #99 dnia: Września 29, 2005, 15:54:59 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
"ot takich, jednozdaniowych" prawda Kun :wink:
Co do Wudiego, brak go doskwiera, szkoda że już go nie ma...a na ile został zbanowany??

Kun poprostu lubi sie chyba śmiać cytuję jego cały post " :lol: "
A co do Wudiego to hmmm...... myśle ze naaa zawsze?

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #100 dnia: Września 29, 2005, 21:39:34 pm »
Tym, którym brakuje dyskusji z wudim, polecam czytanie komentrzy newsów - chłopczyk pomstuje na x360 jako "pan myślnik" (zapewne wstydzi się swojej ksywy :roll: )

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #101 dnia: Września 29, 2005, 22:07:38 pm »
Cytat: "walker_san"
pamietam swego czasu jak na innych forach o grach niektore ludki zalily sie ze nie wchodza juz na GO, dlatego ze jest to juz WudiOnly, a nie GO, wiec cos w tym musi byc.

Oj sporo ludzi odeszło z powodu "WudiOnly", nie dało się praktycznie ominąć jego posta a że praktycznie NIGDY (może kilka) nie pisał czegoś sensownego to wiele, naprawdę wiele osob odeszło z tego forum, a jedynym rozrusznikiem był Wudi który pisał tyle postów że nie widać było dziury po starych userach...

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #102 dnia: Września 29, 2005, 22:25:01 pm »
EEE...niesłusznie go oceniacie...odeszli przez niego z forum?zaraz, zaraz...czy oby na pewno przez niego?On był fan boyem SONY a więc siłą rzeczy jechał po innych konsolach, sęk w tym że nigdy chamsko, stwierdzał fakty. Jeśli np: Xellos miałeś go dość to poprostu brakło ci argumentów na poparcie swej racji, Wudi kierował sie przedewszystkim faktami co mi sie podobało...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #103 dnia: Września 29, 2005, 22:31:42 pm »
Moze i posty Wudiego były inteligentnie napisane, ale nie oznacza to ze wszystko co pisał to były fakty.
P.S Pozdro Wudi! :wink: (czyta on w ogole te forum?)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #104 dnia: Września 29, 2005, 22:36:38 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
EEE...niesłusznie go oceniacie...odeszli przez niego z forum?zaraz, zaraz...czy oby na pewno przez niego?On był fan boyem SONY a więc siłą rzeczy jechał po innych konsolach, sęk w tym że nigdy chamsko, stwierdzał fakty. Jeśli np: Xellos miałeś go dość to poprostu brakło ci argumentów na poparcie swej racji, Wudi kierował sie przedewszystkim faktami co mi sie podobało...

Pedro, "był fanbojem Sony więc siłą rzeczy musiał jechać po innych konsolach", no cóż, ja jestem fanboyem Ninny i coś nie ajde po X360 czy PS3, twoje twierdzenie jest błędne, fanboy to fan czegoś, ale on nie był normalnym fanbojem.
A zresztą, ty jestes z lipca więc widziałeś tylko "finisz" Wudiego, nie widzialeś co robił przez poprzednie pół roku.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #105 dnia: Września 29, 2005, 22:37:13 pm »
Cytat: "Ako"
Moze i posty Wudiego były inteligentnie napisane, ale nie oznacza to ze wszystko co pisał to były fakty.
P.S Pozdro Wudi! :wink: (czyta on w ogole te forum?)

Ja uważam że bronił swego nieco na wyrost ale miał chłop sporo racji...Zresztą jeśli chodzi o konsole to popieram go w zupełności, ale to już do System Wars :wink:

Widziałem sporo! Widziałeg go w akcji i to mi starczy! Dodam że Wudiego dopiero niedawno zbanowano...Nawet podczas kłótni ze mną więc luzz :wink:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #106 dnia: Września 29, 2005, 22:39:22 pm »
Wudi nie zostal zbanowany za swoje racje, ale za obrazanie innych, spamowanie itd...

poza tym Pedro jeszcze niedawno narzekales i sam chciales bana dla wudiego, a nawet chciales go obic wlasnorecznie, a teraz co nudno ci czy jak???

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #107 dnia: Września 29, 2005, 22:43:28 pm »
Cytat: "walker_san"
Wudi nie zostal zbanowany za swoje racje, ale za obrazanie innych, spamowanie itd...

poza tym Pedro jeszcze niedawno narzekales i sam chciales bana dla wudiego, a nawet chciales go obic wlasnorecznie, a teraz co nudno ci czy jak???

Heh, bywało i tak że ten osobnik i mi działał na nerwy toteż sie wykrakałem, no i ten Hardcore na czacie...

Ale mimo wszystko brakuje go tu troche...

AA...i jeszcze jedno...jak tu przybyłem ostrzegano mnie że Wudi jest wielki, że jedzie z wiarą jak z gó****...no chyba z wami( :wink: )bo Pedro porobić sie nie dał...Wystarczyła wojna na teksty którą defakto wygrałem ja, Wudiaszek skapitulował i był pozamiatany...powiem tak-Dla mnie to on nie był żadnym zagrożeniem

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #108 dnia: Września 29, 2005, 22:43:59 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Dodam że Wudiego dopiero niedawno zbanowano...

Zapomniałeś dodać że po raz drugi. Myślisz że dlaczego był jako Player01?*

*Zagadka, pamięta ktoś dlaczego wudi się tak nazwał :lol: ?

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #109 dnia: Września 29, 2005, 22:45:13 pm »
Cytat: "CassSept"
Cytat: "Don_Pedro"
Dodam że Wudiego dopiero niedawno zbanowano...

Zapomniałeś dodać że po raz drugi. Myślisz że dlaczego był jako Player01?*

*Zagadka, pamięta ktoś dlaczego wudi się tak nazwał :lol: ?


po raz trzeci, dostal bana jako wudi, pozniej na 2 tyg jako Player01, i teraz znowu.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #110 dnia: Września 29, 2005, 22:45:24 pm »
Cytat: "CassSept"
Cytat: "Don_Pedro"
Dodam że Wudiego dopiero niedawno zbanowano...

Zapomniałeś dodać że po raz drugi. Myślisz że dlaczego był jako Player01?*

*Zagadka, pamięta ktoś dlaczego wudi się tak nazwał :lol: ?

Wiem i czekam na Player02 albo coś w stylu Spoko_zioma...zobaczymy, tak czy owak czekam na niego!

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #111 dnia: Września 29, 2005, 22:45:57 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
powiem tak-Dla mnie to on nie był żadnym zagrożeniem

A co dla innych Wudi był zagrozeniem? i się go bali może?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

lupinator

  • Gość
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #112 dnia: Września 29, 2005, 22:47:07 pm »
Cytat: "CassSept"


*Zagadka, pamięta ktoś dlaczego wudi się tak nazwał :lol: ?


Bo tak miał napisane na spodniach  :lol:  serio, pamiętacie?

Player01:
"Player01 bo tak mam napisane na spodniach i ogolnie pasuje do klimatu .
A moj prawdziwy nick to  Wudi, od pierwszych liter imienia i nazwiska, z tym ze zamiast De dalem Di, co by grzeczniej brzmialo."

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #113 dnia: Września 29, 2005, 22:47:43 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Cytat: "CassSept"
Cytat: "Don_Pedro"
Dodam że Wudiego dopiero niedawno zbanowano...

Zapomniałeś dodać że po raz drugi. Myślisz że dlaczego był jako Player01?*

*Zagadka, pamięta ktoś dlaczego wudi się tak nazwał :lol: ?

Wiem i czekam na Player02 albo coś w stylu Spoko_zioma...zobaczymy, tak czy owak czekam na niego!


jestes bardzo malo spostrzegawczy, wudi pojawil sie jakis tydzien temu pod nowym nickiem, napisal moze z 10 postow i dostal bana.

xelloss

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-12-2004
  • Wiadomości: 1 910
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #114 dnia: Września 29, 2005, 22:48:34 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
EEE...niesłusznie go oceniacie...odeszli przez niego z forum?zaraz, zaraz...czy oby na pewno przez niego?On był fan boyem SONY a więc siłą rzeczy jechał po innych konsolach, sęk w tym że nigdy chamsko, stwierdzał fakty.

Tak, każdy pamięta jak wywyższał np. twarz bohaterki Heavenly Sword nad modele postaci z Gears of War (to pierwsze było oczywiście prerenderowane), jako jedyna osoba na świecie wypatrzył zniknięcie cieni w Ghost Reconie), wyśmiewał załamujące się odbicie na karoserii Dodge'a (który według niego był Corvette'ą) i miliony innych przypadków. Powoływał się na jakieś anonimowe wypowiedzi z jaki tam forów i pisał o faktycznych autorytetach w branży jako o największych niedojdach. Poza tym był chamski.
Cytuj
Jeśli np: Xellos miałeś go dość to poprostu brakło ci argumentów na poparcie swej racji,

Rzeczywiście - zabrakło mi argumentów do przekonania moderatorów, aby zbanowali go pierwszego dnia pobytu w wcieleniach Player01 i nochance. Przyznaję się do nieudolności. Na szczęście jako Jam dostał bana automatycznie. Teraz może już tylko toczyć pianę jako "pan myślnik" w komentarzach i jak chcesz się pozachwycać jego "inteligencją", to czytaj je i po problemie.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #115 dnia: Września 29, 2005, 22:49:46 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "Don_Pedro"
powiem tak-Dla mnie to on nie był żadnym zagrożeniem

A co dla innych Wudi był zagrozeniem? i się go bali może?

Taaa...gadając z ludźmi na GG wnioskuje że tak właśnie było...niektórzy poprostu nie wchodzili z nim w kłótnie, nie chcieli być pojechani i ośmieszeni...no i co? Tchórze?nie, może nerwów nie chcieli tracić, ja jednak z przyjemnością jechałem po nim i miałem śmiechawy z jego tekstów w moją strone...i pewnie on po drugiej stronie tak samo ze mną...I tak można by było nadal, sęk w tym że ja mówie - cwaniaczenie przed kompem jest dla idiotów, ja zawsze jestem gotów stanąć z takowym na solo o określonej godzinie, o określonym czasie...inaczej tego rozwiązać sie nie da...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #116 dnia: Września 29, 2005, 22:50:05 pm »
Nie powiem, troche szkoda ze Wudiego nie ma. Wydawał sie wporzadku pozniej, ale musze przyznac ze temat System Wars (i tego typu) totalnie olałem i nie czytałem. Byc moze tam Wuda przesadzał. Pozatym był znośny, tylko nie lubilem jak po N jezdził.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #117 dnia: Września 29, 2005, 22:50:41 pm »
a wlasnie zapomnialem o nochance, czyli byl wudi(ban), nochance( ban??), player01(ban x2) i jeszcze jedno co nie pamietam(ban).


[Głos z lodówki: Heh, załóżcie sobie temat "Wspomnienie po Wudim"]

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #118 dnia: Września 29, 2005, 22:51:05 pm »
Cytat: "lupinator"
Cytat: "CassSept"


*Zagadka, pamięta ktoś dlaczego wudi się tak nazwał :lol: ?


Bo tak miał napisane na spodniach  :lol:  serio, pamiętacie?

Dopbra odpowiewdź, otrzymujesz koszyk grzypów*!
Wudi przyplątał się... w lutym-marcu, po 1200 postach gdzieś... w maju-czerwcu został zbanowany i był pod nickiem Player01 (jak pisał od swoich spodni, wszyscy mieli z niego polew), po miesiącu dostał dwu-tygodniowego bana i po powrocie jeszcze dodał tysiąc postów i we wrześniu po 2500 postach został zbanowany, jak chcesz zobaczeć komentty wudiego to wejdź w komentarze o X360, każdy komentarz bez nicka z ostatniego czasu to koment wudiego.

*Wudziaszek kiedyś naprawdę napisał "grzyp"

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #119 dnia: Września 29, 2005, 22:53:07 pm »
dobra koniec o wudim, zapomnijcie o nim itd, bo sie posypia ostrzezenia za offtop( mi to nie zaszkodzi za bardzoe, ale pedro i xellos ....banik bedzie)

[Głos z lodówki: Spokojnie, ja jestem dobrym duchem...]