Autor Wątek: Forum GO, a stypa.  (Przeczytany 25221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aliusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-03-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« dnia: Września 22, 2005, 16:19:11 pm »
Takie porównanie ciśnie mi się na usta ostatnimi czasy, drodzy moi. Sprawa wygląda tak, że jeszcze z miesiąc temu przychodząc rano do pracy miałem godzinę "z głowy" na czytanie postów jakie przybyły przez popołudnie i wieczór. Fakt, że czasem tematy były debilne, niektóre posty jawnie prowokacyjne, ale przynajmniej coś się działo i można było sie pośmiać. Czasem nawet samemu nabierałem ochoty do dyskusji na co obecnie nie mam ochoty. Co jest przyczyną tego stanu rzeczy?? Tego nie wiem. Wiem za to , że obecnie jak wpadam rano do "roboty" to najpier wchodze na inne strony, dopiero na końcu na GO, gdzie na forum, przeczytam tych kilka nowych, zazwyczaj nudnych postów. Koś ma podobne odczucia?? Zapraszam do dyskusji!
"Sprzedamy miliard konsol xbox360" J. Allard E3 2005

Cosmaty

  • Gość
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #1 dnia: Września 22, 2005, 16:29:12 pm »
To moja wina... przepraszam :cry:

Nie wiem może to przypadek ale od kiedy się tu pojawiłem i zacząłem pisać posty atmosfera się zepsuła. Przyznaje nie pisze rozbudowanych postów ponieważ wychodzę z założenia iż i tak większość ludzi to nie interesuje.
Wyrażam swoje zdanie w sposób możliwie krótki aby ludzi nie zanudzać.
I jeszcze raz pisze jeżeli komukolwiek to przeszkadza to zna adres niech tam pisze, a władza już się tym zajmie.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #2 dnia: Września 22, 2005, 16:32:34 pm »
Na forum GO zalogowałem sie w połowie lipca tego roku i wraz z moim przybyciem wybuchło sporo zamieszania, kontrowersji, ale i wielkiego ruchu...
http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=2608
http://www.gameonly.pl/forum/viewtopic.php?t=1019 (tylko z tego tematu jak wiadomo opróżniono wiele kartek :wink: )
Te tematy dziś już wspominam z łezką w oku...Dziś jestem już po jednym banie, mam 2 ostrzeżenia i grozi mi dożywotni banan...jestem więc ostrożny, pisze mało ale za to posty są długie i rozbudowane...ale cholera, kiedyś na Forum GO wchodziło sie dla czystej przyjemności!Tak, wiem, tematów debilnych nie brakowało(ale te wywoływały mase frajdy i ruchu)...były za to też tematy świetne, ambitne, do dyskusji...co sie teraz stało???Tego nie wiem....niewiem czy ma na to wpływ szkoła czy co ale stypa jest niemiłosierna...kiedyś czytać trzeba było kilka godzin, teraz...5 minut bo na liczniku biją w oczy 20 postów dziennie...

Brak Wudiego, zaostrzenie regulaminu i wręcz masowe rozdawanie ostrzeżeń i banów doprowadziły do dzisiejszego stanu rzeczy...

Teraz jedynie w dziale różne sie coś dzieje. W tematach o PS3, 360, X'ie czy PS2 poprostu nikt, NIKT nie pisze...wy zwiecie sie forum konsolowym skoro tu częściej gada sie nawet o karate aniżeli o konsolach...

Tak więc, jest ostro w regulaminie, brakuje wspaniałych użytkowników, brak kreatywności podczas zakładania tematów...nie sądzicie że trzeba to zmienić?

Prawde mówiąc rzeczywiście, jak doszedłem do forum zrobiło sie chamsko, aż do obrzydzenia a to z wyniku tematów i kontrowersji...nikt już tego nie chce...(nikt? :wink: )Ja jednak jestem za tym żeby wreszcie coś zaczęło się dziać!Narazie mamy chloerną stype i coraz mniejszą bazę użytkowników...

To tyle

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #3 dnia: Września 22, 2005, 16:35:08 pm »
ej, ale nikt wam nie każe tu zaglądać. zmieńcie forum i będzie fajnie. było bez was, to i bez was przetrwa. polecam forum PE lub N+. tam to dopiero jest ciekawie...

aliusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-03-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #4 dnia: Września 22, 2005, 16:39:08 pm »
Oczywiście, że nie każe zaglądać tu, ale po to jest dział sugestie, propzycje, opinie. Toteż moją opinię już znacie. Obserwuje i czekam na dalszy rozwój wydażeń. Pozdr.
"Sprzedamy miliard konsol xbox360" J. Allard E3 2005

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #5 dnia: Września 22, 2005, 16:39:27 pm »
Cytat: "kun"
ej, ale nikt wam nie każe tu zaglądać. zmieńcie forum i będzie fajnie. było bez was, to i bez was przetrwa. polecam forum PE lub N+. tam to dopiero jest ciekawie...

Tam przynajmniej jest ruch...czy nie chcecie aby było tak jak dawniej? Wiele pisania, wiele dyskusjo, 80% konsol,20% innych tematów...tak było dobrze...a teraz?Zobaczcie ruch w dziale różne(i choć ten i tak skromny)to ja już nie patrze na tematy o konsolach...zastój totalny!Co sie kurde stało???Czemu sie tak porobiło... :x  :x  :x

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #6 dnia: Września 22, 2005, 16:40:55 pm »
forum zbucowiało, ot co..

Cosmaty

  • Gość
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #7 dnia: Września 22, 2005, 16:46:17 pm »
Cytat: "kun"
forum zbucowiało, ot co..

kun nie obraź się ale: "ić jusz"

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #8 dnia: Września 22, 2005, 16:48:47 pm »
POWIEM TAK! To poważny temat i wypadałoby podejść do niego poważnie...Albo wyrazić opinie, albo najlepiej nic nie pisać...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #9 dnia: Września 22, 2005, 16:52:14 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
POWIEM TAK! To poważny temat i wypadałoby podejść do niego poważnie...Albo wyrazić opinie, albo najlepiej nic nie pisać...


gdyby mi ktos miesiac temu powiedzial ze Pedro napisze cos takiego to bym nie uwierzyl :wink:  :wink:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #10 dnia: Września 22, 2005, 16:55:07 pm »
Cytat: "kun"
forum zbucowiało, ot co..

Moze zrób coś zeby choc troche przywrocic forum do porzadku? sory, ale twoje posty akurat mało wnoszą do tematu i malo przekazują, ot pare wyrazów na krzyż (off topy np.;)
Nazekasz jak stara baba :lol: który to juz raz? :wink:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #11 dnia: Września 22, 2005, 16:59:04 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "kun"
forum zbucowiało, ot co..

Moze zrób coś zeby choc troche przywrocic forum do porzadku? sory, ale twoje posty akurat mało wnoszą do tematu i malo przekazują, ot pare wyrazów na krzyż (off topy np.;)
Nazekasz jak stara baba :lol: który to juz raz? :wink:

No prosze, nawt to ja nie musiałem zwracać uwagi, zrobiłeś to ty AKO. Rzeczywiście Kun, pisz pożądne wypowiedzi i argumentuj bo narazie to jednak pewnie twoje posty są omijane szerokim łukiem i uchodzą jako beznadziejne...ale koniec już offtopa!

Tak jak napisałem - temat poważny, należy podejść poważnie...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #12 dnia: Września 22, 2005, 18:02:37 pm »
:mrgreen:

w te pędy nakładam pokutną włosienicę i idę się wybiczować...

oj wy moi nastoletni mesjasze cyfrowej rozrywki... :wink:

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #13 dnia: Września 22, 2005, 18:27:10 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Tak jak napisałem - temat poważny, należy podejść poważnie...


Widać temat strasznie powazny... normalnie jak w kościele 8)

Creave

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 22-09-2005
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #14 dnia: Września 22, 2005, 18:43:11 pm »
Co tu mówić jeszcze w wakacje nie było tak źle . . . ale teraz >>> ist posoka :(


>>> przykry jest tez fakt, że ostrzeżenie można dostać za avatr większy o 1pix :(


>>> a co do Ciebie kun -  ktos inny za takie komenty jakie Ty piszesz już dawno by dostał ostrzeżenie :/

Odczówalny jest brak Wudiego . . . a poza tym zbytnia nagonka modów na forumowiczów (mojim zdaniem) dobrze nie robi na stan forum :(

Jakby tu nie było paru ciekawych osób to nikt by tu nie zaglądał . . . naszczęście paru jeszcze jest >>> PZDR for Aku, siudym, cosmaty [chodź nowy to spox ;P] Walker (chodź czasami przesadza), Don_Pedro (widzicie jak chce to i potrafi poważnie podejść do sprawy [Oyama Karate wymiata ;P]) . . . i jeszczę pare osób ale nie chce mi się juz rozdrabniać ;P


Podsumowując: Było dobrze . . . jest gorzej :(

vivi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 03-12-2004
  • Wiadomości: 330
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #15 dnia: Września 22, 2005, 18:43:11 pm »
to wszystko wina tego zapyzialego buca kuna, przyjechal taki fifa rafa z irlandii i mysli ze mu wszystko wolno!!! Pies jeden, wsiur pacan burak truskawkowy!!!!!!!!!!!!! Tylko przyjechal i od razu forum zdechlo, nasmrodzil a teraz jedzie, gejostwo powinni tepic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-kekika mikataka??
-its your servant .... mine mastah ....

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #16 dnia: Września 22, 2005, 18:45:03 pm »
Miesiac temu, 2 miesiace temu byly wakacje.
Zawsze w tym czasie jest ruch na forum i widac wyrazna roznice podczas rozpoczecia roku szkolnego (a prawda jest taka, ze wiekszosc forumowiczow to uczniowie).

Cytat: "Don_Pedro"
Teraz jedynie w dziale różne sie coś dzieje. W tematach o PS3, 360, X'ie czy PS2 poprostu nikt, NIKT nie pisze...wy zwiecie sie forum konsolowym skoro tu częściej gada sie nawet o karate aniżeli o konsolach...

Nie Don, Wudi nie wroci.

Dzial "rozne" od zawsze byl czesciej odwiedzany niz tematy konsolowe (swoja droga - ciekawa sprawa ;)

Cytat: "aliusz"
Oczywiście, że nie każe zaglądać tu, ale po to jest dział sugestie, propzycje, opinie.

Jestem jak najbardziej za takim podejsciem. Wszelkie logiczne sugestie i propozycje beda rozwazone ;)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #17 dnia: Września 22, 2005, 19:08:24 pm »
Przyznam paliemu racje... To oczywiste że w wakacje większy rucha. Ale dla mnie inna atmosfera zaczeła się od dyskusji na temat zbyt bunej fantazji Don_Pedra...

aliusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 21-03-2005
  • Wiadomości: 165
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #18 dnia: Września 22, 2005, 19:12:02 pm »
Nie , nie Palli - nie ma tak łatwo :twisted: Co najwyżej tylko część problemu tkwi w końcu wakacji. Tak się składa, że na forum wdepnąłem w marcu czyli długo przed wakacjami, a spodobał mi się kapitalny klimat i "walki" fanboyów ( przy czytaniu niektórych postów bawiłem się lepiej niż na Benny Hillu ). Teraz ten pierwszy gdzieś się ulotnił a ci ostatni zostali pobanowani.. Pamiętam co się tu działo po E3, w skrócie - fajnie było! Na to samo liczyłem po TGSie , a tu co - lipton ( i bynajmniej nie Ice Tea). Z kolei na stronce dzieje się nie głupio - aktywność użytkowników i gości daje do myślenia. Może ktoś znajdzie lepsze wyjaśnienie na obecny stan rzeczy bo koniec wakacji mnie nie przekonuje. Sorry no bonus.
"Sprzedamy miliard konsol xbox360" J. Allard E3 2005

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #19 dnia: Września 22, 2005, 19:25:42 pm »
Jak jest sytuacja, ze wieczorem siedze na forum, a nastepnego dnia wchodze po szkole znowu wchodze, to mam zawsze okolo 500 postow do przeczytania. Moim zdaniem ilosc postow zalezy od pory dnia/nocy.
A co sie tyczy jakosci tych postow- klasycznie- jedne ciekawsze, drugie mniej ciekawe. Czyli po staremu.

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #20 dnia: Września 22, 2005, 19:44:31 pm »
No no no... widzę że kampania "wolność dla Pikusia" weszła w fazę drugą :]

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #21 dnia: Września 22, 2005, 20:14:04 pm »
chyba trza będzie kilka krzyży spalić  :D

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #22 dnia: Września 22, 2005, 20:39:55 pm »
Cytat: "aliusz"
Tak się składa, że na forum wdepnąłem w marcu czyli długo przed wakacjami, a spodobał mi się kapitalny klimat i "walki" fanboyów ( przy czytaniu niektórych postów bawiłem się lepiej niż na Benny Hillu ).


Dla Ciebie walki fanboy'ow to swietna zabawa, dla innych makabra i zasmiecanie tematow, a dla mnie natomiast zostaja skargi uzytkownikow na fanboy'ow.

Takze "bajeczny klimat, ktory sie ulotnil" i "przezabawne klotnie" tym razem mnie nie przekonuja ;)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Cosmaty

  • Gość
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #23 dnia: Września 22, 2005, 20:50:40 pm »
To trzeba będzie zaczekać może kilku nowych „wiernych fanów swoich systemów” się na forum pojawi… :wink:  Ja na razie się uczę sztuki bycia fanboy’em jeszcze nie wiem której konsoli ale się uczę :wink:  i coraz lepiej mi to idzie…  8)
dżołk ludki dżołk

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #24 dnia: Września 22, 2005, 22:23:49 pm »
Ja nieukrywam że jestem fanboyem Sony, taki xellos jest fanboyem x'a, a jeszcze inny Nintendo...no i co?To właśnie dzięki fanboyom są zażarte dyskusje!

To nie kampania o uwolnienie Wudiego, żeby nie było...Jak byśmy chcieli zrobić drugą runde to dalibyśmy tym razem ostro popalić prawda Szatański mistrzuniu, Aliuszu, Cosmaty i kilku innych zbirów :wink:

Stypa jest i kitu nie walcie! Hubi - 500 postów...dziwnym trafem ja wchodze i mam zazwyczaj 20-30...Nie ma co czytać, jest nudno, nie ma przed czym dyskutować...To dla mnie forum sztuk walki, forum ideału kobiet i wreszcie forum wszystkiego co nie jest związane z konsolami...tak sie stało i nieukrywajcie tego!

Rozdajecie za dużo banów, jesteście surowi, zbanowaliście ważnych dla forum ludzi i wreszcie zapanował zastój...

Kun nazywasz nas dziećmi tak?Super, jak chcesz...błagam cie jednak na przyszłość oby twoje wypowiedzi były ambitniejsze, niejednozdaniowe i z sensem...

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #25 dnia: Września 22, 2005, 22:31:58 pm »
nie! veto!!

Cosmaty

  • Gość
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #26 dnia: Września 22, 2005, 22:36:31 pm »
Cytuj
Rozdajecie za dużo banów, jesteście surowi, zbanowaliście ważnych dla forum ludzi i wreszcie zapanował zastój...


Mało powiedziane... napisałem posta w dziale PS3 w odpowiedzi znalazl się cały jeden. Zero dyskusji. Brakuje ludzi mogących kontynuować dyskusje… Bardziej lub mniej zażarte ale dyskusje. Przecież nikt nie będzie wygłaszał monologów post pod postem.

Jasne jest, że należy banować ale dopiero w momencie jak zaczynają się pojazdy po rodzinie, wyklinanie, dopiero w chwili gdy zaczyna się robić nieciekawie… ale do póty do póki najazdy są na konkurencyjne systemy to należało by to zostawić ( konsola to nie jakaś świętość aby złego słowa na nią powiedzieć nie można było).

Zresztą po co się męczyć „góra” zacznie działać jak na forum będzie się pojawiał jeden post dziennie…

Over and out.

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #27 dnia: Września 22, 2005, 22:37:41 pm »
Cytat: "kun"
nie! veto!!

nie no ja juz nie moge...ja i inni za takie coś już lecieli by stąd na zbity pysk...Palli, mówisz żeby wysyłać na priva do ciebie wiadomości o zachowaniu nieodpowiednim modów a tutaj widać to jak na dłoni!

Powiem raz jeszcze...czy ty napisałeś kiedyś posta dłuższego niż 3 linijki, z jakimś sensem?

Mam zatem pytanko...Drogi Palli, czy ja też moge pisać takie posty, nabić sobie w najbliższym tygodniu na licznik 3 tysiące postów i byc kolo???

Pytam bo niewiem co robić...no bo skoro można, to chyba moge se ponabijać...

O, jeszcze lepiej...chłopaki, robimy wyścigi postów...Zasady, minimum jeden znak w poście, maksimum 5...to jak?trzy, dwa, jeden, zero, start!

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #28 dnia: Września 22, 2005, 22:42:03 pm »
kurde, Pedro, wystraszyłeś mnie po prostu i choroba, jakoś tak mi się rączka wysmyknęła i wcisnęła wyślij ... szlag Shame on me!

Don

  • Gość
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #29 dnia: Września 22, 2005, 22:49:37 pm »
Wyślij mi pw to pomogę Tobie naprawić błąd Twej rachitycznie trzęsącej się rączki i usunę tego jakże niegodnego posta.  :lol:

Cosmaty

  • Gość
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #30 dnia: Września 22, 2005, 23:10:28 pm »
Cytuj
GameOnly
Forum GameOnly poświęcone w całości konsolom i tematom pokrewnym


Proponuje zmienić na:
GameOnly
Forum GameOnly poświęcone w całości sprzętom RTV i  AGD oraz tematom pokrewnym

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #31 dnia: Września 22, 2005, 23:13:45 pm »
Cytat: "Don_Pedro"
Palli, mówisz żeby wysyłać na priva do ciebie wiadomości o zachowaniu nieodpowiednim modów a tutaj widać to jak na dłoni!

A ktory z MODERATORÓW zachowal sie niewlasciwie?

Cytat: "Don_Pedro"
Mam zatem pytanko...Drogi Palli, czy ja też moge pisać takie posty, nabić sobie w najbliższym tygodniu na licznik 3 tysiące postów i byc kolo???

Licznik mozesz sobie nabic postami, ale czy bedziesz "kolo" to tego Ci nie gwarantuje :D
A tak na serio to faktycznie - kun wez sie opamietaj i jak chcesz walnac komentarz to wyposaz go w zestaw minimum - kilka zdan.

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #32 dnia: Września 22, 2005, 23:42:12 pm »
Cytuj
Ja nieukrywam że jestem fanboyem Sony, taki xellos jest fanboyem x'a, a jeszcze inny Nintendo...no i co?To właśnie dzięki fanboyom są zażarte dyskusje!


To tak jakby Giertych z Lepperem by się przekrzykiwali- jest zażarcie, ale dyskusje to są śmieszne...

Cytuj
nabić sobie w najbliższym tygodniu na licznik 3 tysiące postów i byc kolo???


A to po 3000 postów jest się kolo? :shock:

Cytuj
Proponuje zmienić na:
GameOnly
Forum GameOnly poświęcone w całości sprzętom RTV i AGD oraz tematom pokrewnym


Wtedy fanboy'e mieliby pole do popisu...


Nie wiem jak wyglądało forko rok temu- ale cieszę się niezmiernie, że wprowadzono ezgekucję ostrzeżeń i poważnie do tego się podchodzi. Jak ktoś nie wytzryma trzymania się zasad i dostanie bana? Naturalna selekcja...

Don_Pedro

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2005
  • Wiadomości: 1 308
  • Reputacja: 1
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #33 dnia: Września 22, 2005, 23:49:05 pm »
Przykro się robi wiedząc że nie mam praktycznie żadnych praw...

Można mnie zjechać(prawda Kun)a ja w ostateczności nie moge nic odpowiedzieć, musze zachować sie pokornie bowiem do bana mi bliżej niż kiedykolwiek...Szkoda, głupie uczucie, smutno...

Jakoś potrafiłem sie zrehabilitować i z forumowego "gupka" stałem sie normalnym forumowiczem, jak każdy inny...a że wspomnienia zostają...cóż, przynajmniej nie jestem anonimowy i bardziej sie wyróżniam od kogokolwiek...Prawda jest taka że sie zmieniam...niewiem co ma na to wpływ, nowa szkoła?karate?a może wreszcie chęć bycia innym...Niewiem, wiem tylko że sie zmieniam!

Jeszcze kiedyś ubóstwiałem modów, szanowałem bo zawsze byli mądrzejsi...no i teraz jest zupełnie inaczej...kto by pomyślał że w ostateczności Pedro pisze lepsze, mądrzejsze i lepiej uargumentowane posty aniżeli większa część szefów...A jednak! Wlewam se?Jak najbardziej, bo i mam powody...Teraz też modowie udają że są mądrzejsi, niemniej jednak po odpowiedziach widać że jest zupełnie inaczej, myślą że są lepsi bo mają tu władze...

Na koniec dodam że czuje spisek...Coś mi sie wydaje że niedługo polece bo zostane zbanowany przez jakiegoś moda chcącego sie mnie pozbyć...już teraz jestem prowokowany, biore jednak głęboki wdech i uspokajam sie(spokój przedewszystkim wg zaleceń walkera)to i tego się trzymam!

Proponuje modom zastanowić sie nad zachowaniem!postami oraz sprawiedliwością(której tu brak)

Tylko kilku tu dobrych i uczciwych którzy jednak ulegają pod naporami kumpli(również modów)i to ich ostatecznie popierają nie licząc sie ze zdaniem zwykłych takich jak ja...

pewnie to kolejny mój post który zostanie perfidnie olany ciepłym moczem i nic sie znów nie zmieni...szkoda!Ja przynajmniej mam nadzieje że chociaż kilku weźmie to sobie do serca i ostatecznie przyzna mi szczerą racje!

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #34 dnia: Września 23, 2005, 01:00:34 am »
Chwilke mnie nie bylo i juz problemy:) Panowie - moderatorzy maja pilnowac porzadku i takie jest ich zadanie. Nie musza kazdej osobie uzasadniac dlaczego dostaje bana. Zreszta zbanowanie uzytkownika to naprawde ostatecznosc i mielismy dotychczas tylko kilka takich przypadkow.

Jesli jakakolwiek osoba uznala, ze zostala bezpodstawnie ukarana zawsze moze napisac a ja obiecuje, ze postaram sie sprawe sprawdzic i wyjasnic:

conker@gameonly.pl

Forum jest dla Was i jesli usuwamy jakiegokolwiek uzytkownika, to tylko i wylacznie ze wzgledu na innych userow, ktorym nie odpowiada zachowanie danego osobnika.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #35 dnia: Września 23, 2005, 13:07:44 pm »
idotyczna dyskusja, forum zwyczajnie jest w małym kryzysie. tyle :|
zreszta jak wyjdzie xbox360 to sie wszystko pewnie zdecydowanie zmieni i bedzie "ruch" (moze sony pokaze cos grywalnego po premierze 360)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #36 dnia: Września 23, 2005, 13:11:58 pm »
piedroly gadacie, jaki znowu kryzys :|  :| , przeciez zawsze w czasie roku szkolnego jest duuzo mniejszy ruch niz w wakacje, niektorzy sie po prostu za bardzo przyzwyczaili do wakacyjnego natloku postow, no i maj i czerwiec wtedy tez jest ruch bo sa targi E3, ale wtedy do szkoly malo kto juz chodzi :wink:  :wink: .....

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #37 dnia: Września 23, 2005, 13:28:53 pm »
ja nie moge powiedziec tak naprawde jak bylo kiedys itp. ale teraz na forum w niektorych tematach poprostu panuje hmm lekki chaos i klutnie  :roll: co potrzebne nie bylo nikomu  :? No nic moze cos sie w pozniejszym czasie zmieni... Oby

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #38 dnia: Września 24, 2005, 14:38:56 pm »
Cytuj
Jakoś potrafiłem sie zrehabilitować i z forumowego "gupka" stałem sie normalnym forumowiczem


? O_o





Jeśli ktoś uzna tego posta za obraźliwego w jakikolwiek sposób, mało treściwego, za krótkiego i offtopowego, to może dać mi ostrzeżenie.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Forum GO, a stypa.
« Odpowiedź #39 dnia: Września 24, 2005, 23:05:15 pm »
Cytat: "Nice Girl"
ja nie moge powiedziec tak naprawde jak bylo kiedys itp. ale teraz na forum w niektorych tematach poprostu panuje hmm lekki chaos i klutnie  :roll: co potrzebne nie bylo nikomu  :? No nic moze cos sie w pozniejszym czasie zmieni... Oby

Masz racje. Nawet w tym tamcie juz zaczela sie swego rodzaju klotnia. Don_Pedro znowu narzeka na moderatorow, moderatorowie odpowiadaja na postawione im zarzutu i sie zaczyna. Moim zdaniem niektore posty powinno sie poprostu ignorowac, a nie na nie odpowiadac. Wtedy unikneloby sie wielu niechcianych klotni.