Autor Wątek: PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!  (Przeczytany 34057 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« dnia: Września 24, 2005, 23:38:08 pm »
Sony Poland informuje, że w dniach 15 i 16 października 2005 w Warszawie, odbędzie się druga edycja imprezy PlayStation Experience! Będzie to jednocześnie największa w historii Polski prezentacja gier wideo, oraz platform PlayStation. Na ponad 200 stanowiskach z PlayStation 2 i PSP (PlayStation Portable) wszyscy chętni będą mogli przetestować najnowsze i przedpremierowe gry od Sony Computer Entertainment Europe (SCEE), Electronic Arts, a także innych dystrybutorów.


Pierwsza edycja PlayStation Experience w Polsce, odbyła się 23-24 października 2004 w Warszawie, w Centrum Expo XXI. Impreza okazała się imponującym sukcesem, a blisko 10 000 odwiedzających mogło skorzystać z ponad 100 prezenterów PlayStation 2, obejrzeć pokazy Red Bull Vert Jam, oraz co godzinę wygrać konsolę PlayStation 2, w licznych konkursach i turniejach.

Druga edycja PlayStation Experience rozpocznie się w sobotę, 15 października o godzinie 9:00. Pierwszy dzień imprezy zakończy się o 19:00. W niedzielę PlayStation Experience rozpocznie się o godzinie 9:00 a skończy o 18:00. Podobnie jak w zeszłym roku gospodarzem będzie Centrum Expo XXI, w Warszawie, na ul. Prądzyńskiego 12/14.

W tym roku do dyspozycji graczy będzie ponad 200 stanowisk z PlayStation 2 i PSP (PlayStation Portable). Wszyscy chętni będą mogli sprawdzić najnowsze, premierowe gry, a także zapowiedzi przedpremierowych hitów! Sony Poland zaprezentuje min. gry WRC Rally Evolved, SingStar 80s, Soul Calibur 3, Jak X, Ratchet: Gladiator, Socom 3, Genji, EyeToy: Play 3 i EyeToy: Kinetic na PlayStation 2, oraz premierowe tytuły z PSP (PlayStation Portable). Oprócz tego przedpremierowo będzie można zagrać na PlayStation 2 w Shadow of Colossus i 24:The Game, które ukażą się w 2006 roku, oraz nadchodzące hity na PSP, Pursuit Force, Lemmings, WRC, Twisted Metal: Head On. Specjalną atrakcją będą gry na PlayStation 2 w polskiej wersji językowej: Stuart Malutki 3: Wielka Przygoda w Świecie Fotografii, oraz BUZZ: Muzyczny Quiz.

Firma Electronic Arts Polska zaprezentuje graczom liczne stanowiska z grami FIFA 06, oraz – na miesiąc przed premierą – Need for Speed: Most Wanted! Obydwie gry w wersjach na PlayStation 2 i PSP (PlayStation Portable). Spragnieni emocji fani zagrają w Burnout: Revenge (PS2), Burnout: Legends (PSP), SSX: On Tour (PS2) i Battlefield Modern Combat (PS2).
Stoiska z grą FIFA 06, w której po raz pierwszy pojawia się Orange Ekstraklasa i profesjonalny komentarz sportowy w wykonaniu doskonale znanych dziennikarzy – Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza, uatrakcyjni pojawienie się ich samych oraz licznych gwiazd polskiej piłki!

Oprócz wyżej wymienionych gier, pojawią się również tytuły pozostałych wydawców gier na PlayStation 2. Ogólnie, gracze powinni mieć możliwość przetestowania blisko 50 tytułów gier na PS2 i PSP!

Red Bull Trialbiking Session

Red Bull zbuduje specjalny, hardcore'owy tor do trialu rowerowego.
Stylistycznie tor będzie miał charakter industrialny. Można się spodziewać karoserii samochodowych, elementów architektury miejskiej, wielkich szpul na kable elektryczne, betonowych kręgów i innych przeszkód, po których zazwyczaj nie jeździ się rowerem, a które stanowić będą doskonałe pole do pokazu umiejętności zaproszonych trialowców.

Na zaproszenie Red Bulla, swoją obecność zapowiedzieli riderzy ze światowej czołówki, m.in.: Kenny Belaey (Belgia), Peter Bartak (Słowacja), Martin Heinmets (Estonia). Tor projektuje jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników - Rafał Kumorowski. Oprócz powyższych trialowców, do zawodów stanie polska czołówka. Eliminacje zapowiedziane są na sobotę. W niedzielę rozegrane zostaną finały.

Oprócz zawodów i pokazów trialowych na Red Bull Trialbiking Session pojawi się również Czech Petr Kraus ze specjalną rampą i grupą czeskich zawodników.
Podczas imprezy podjęta zostanie także próba pobicia rekordu świata w najwyższym skoku na rowerze trialowym.


Na PlayStation Experience, co godzinę będzie można wygrać PSP (PlayStation Portable)! Będzie to możliwe dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na udział w turniejach gier, min: BUZZ: Muzyczny Quiz, WRC Rally Evolved, Soul Calibur 3, Need For Speed: Most Wanted, FIFA 06, zawodach Red Bull Trialbiking Session, czy konkursie MTV.

Prócz licznych prezentacji gier, wszyscy odwiedzający będą mogli podziwiać PlayStation 2 Rally Team, czyli zespół rajdowy w barwach PS2, na czele z popularnym kierowcą rajdowym Tomaszem Kucharem i jego Subaru Imprezą WRX. Na dzieci oczekiwać będzie specjalna strefa zabaw z dmuchanym zamkiem, a na fanów mocniejszych wrażeń ścianka wspinaczkowa i skoki na Euro Bungy. Specjalnie dla kobiet powstanie strefa fitness z grą EyeToy: Kinetic na PlayStation 2.
Cena biletu jednodniowego na PlayStation Experience to 7 złotych, a w cenie biletu zawiera się smyczka PlayStation 2 / PSP, oraz 12-stronicowa książeczka PSP. Dzieci poniżej 12 roku życia, w towarzystwie osoby dorosłej wchodzą za darmo. Tak jak w poprzednim roku, również teraz będzie dostępny darmowy autobus z Dworca Centralnego na PlayStation Experience.
(jest to skopiowane ogłoszenie)


Porozmawiać o drugiej edycji PE mozna tutaj, bedzie kozacko 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #1 dnia: Września 25, 2005, 09:12:37 am »
Smycz z miejsca opylam.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #2 dnia: Września 25, 2005, 13:51:44 pm »
ekipa wrocławsko-opolsko-zabrzańsko-krakowska melduje, ze nie omieszka sie tam zjawić :]

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #3 dnia: Września 25, 2005, 16:27:57 pm »
Hmm, fajnie, że to już za 3 tygodnie :) Raczej zjawimy się z ottem :> A co do ajdentów, o których w poprzednim temacie wspomniała TaiCat, to piki z kumplem takie miał... no i my z ottem też, tylko to były takie home-made, zresztą nikt nie nosił, więc i my nie ;) Anyway, do szybkiego zobaczenia :)

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #4 dnia: Września 25, 2005, 16:43:39 pm »
Reprezentantka(co za wstyd :] ) Wodzicha & Rybnika zgłasza swój udział tej no!

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #5 dnia: Września 25, 2005, 18:19:50 pm »
Tez bym chciala sie tam pojawic... Ale jak juz cos czlowiek zadecyduje to nie ma odwrotu LoL ehh oby na tej imprezie wszyscy sie dobrze bawili  :wink:

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #6 dnia: Września 25, 2005, 22:22:26 pm »
ja i trusiek także planujemy się tam zjawić. wraz z ekipą (??) z siemiatycz :] ojj będzie się działo  :)

Cosmaty

  • Gość
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #7 dnia: Września 25, 2005, 22:35:58 pm »
To ja tysz bede... chwilke zapewne, ale bede.

radzik

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-09-2005
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #8 dnia: Września 26, 2005, 21:37:46 pm »
czy moge brać udział w Vert jamie? chcialbym na Rampie posmigac ofkoz na BMX .. ale niewim czy oplaca mi sie go wiezc 600km :P ... zobaczymy ...  :wink:
http://e-psd.pl    - polskie tutoriale do photoshopa !

oscyp

  • Gość
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #9 dnia: Września 26, 2005, 22:52:05 pm »
RADZIK! gwiazda tego forum z września 2004!! Don Pedro, poznaj swego duchowego przodka! kiedyś to z niego wszyscy zlewali! ech to byly czasy...

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #10 dnia: Września 26, 2005, 23:26:35 pm »
Mielu, Meduza, (S)Axonn, Tygrys i inni, musimy powtorzyc podroz sprzed roku. Niezajebista Stara Wiadomo Kto, 709 One Love i much more czeka na nas:)

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #11 dnia: Września 27, 2005, 10:30:24 am »
Hmm, do zobaczenia za (niecałe już :D) 3 tygodnie :D

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #12 dnia: Września 27, 2005, 14:50:36 pm »
Cytat: "Conker"
Mielu, Meduza, (S)Axonn, Tygrys i inni, musimy powtorzyc podroz sprzed roku. Niezajebista Stara Wiadomo Kto, 709 One Love i much more czeka na nas:)


najpierw niezajebista stara k..., potem pan kierownik... ciekawe kto bedzie tym razem :mrgreen:

no i nic nie stoi na przeszkodzie, aby się siedemsetdziewiątką do Weupy przejechać :]

radzik

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-09-2005
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #13 dnia: Września 28, 2005, 14:16:29 pm »
sorry za offtopa ... ale "oscyp" az tak zle ze mna bylo  :wink: ??  :)
http://e-psd.pl    - polskie tutoriale do photoshopa !

FAX

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 26-05-2004
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 0
  • Easy Rider
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #14 dnia: Września 28, 2005, 19:45:53 pm »
Znowu wszyscy do mnie przyjadą  :wink: tylko nie rzucajcie kawałkami chodnika, bo mi nowy właśnie położyli. A impreza zapowiada się zawodowo.

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #15 dnia: Września 28, 2005, 23:20:51 pm »
W tym roku będzie spora ekipa z mojej okolicy. Rozeszło się po kumplach, ze jedziemy znowu na Experience i dziennie przybywa nam do pięciu chętnych :lol: Od jutra prowadzę oficjalne zapisy 8)  :twisted:
GT: Trusio

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #16 dnia: Września 29, 2005, 15:12:19 pm »
Nie wiem czy pisałem (na pewno nie w tym temacie), ale tez tam ofkors bede, razem z Ufo i prawdopodobnie z bratem. Hmm, popytam sie qmpli czy by nie pojechali, moze kilku sie namówi. Oby tylko był konkurs Singstara, co prawda bardzo dawno w niego nie grałem, ale mysle ze mam spore szanse na wygraną, lub pierwszą trójke :p na dodatek te piosenki z lat 80! ahhh

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #17 dnia: Września 30, 2005, 21:43:34 pm »
INFO DLA OSÓB Z OKOLIC WROCŁAWIA, OPOLA, KATOWIC i KRAKOWA (ale inni też mogą czytać :wink:)

Okay, jako, że jest coraz mniej czasu trzeba by się jakoś zorganizować. Ja z moim ochroniarzem Koxim ruszamy z Wrocławia i chcemy chociaż w pewnej części powtórzyć nasz szalony wyjazd z zeszłego roku. Jechaliśmy przez Opole (tam zgarneliśmy Meduzę) do Katowic. Po turniejach w siemianowickim liceum uderzyliśmy do Krakowa po Conkera i Axonna. Dopiero stamtąd do Wawy (nie mówiąc już nic o wycieczce do Piaseczna :lol: ). Wyjazd był po prostu niezapomniany i (omijając opis wszystkich tych niezapomnianych przygód) chcemy znowu coś takiego przeżyć (moze znowu się trafi nieza**sta stara ku**a w przedziale :P). Poza tym ekipa zlotowa ZFN3 baaaaardzo się na taki wyjazd nakręciła (to przez ten wrocławski słowotok), więc tym razem na bank będzie nas trochę więcej niż pięć osób. Impreza zaczyna się już w pociągu, chętni? No to czytajcie dalej - tak mniej więcej widzę to ja. Skargi i groźby proszę kierować do mojego rzecznika prasowego - Tiger chętnie wybije Wam z głowy marudzenie :mrgreen:


No to lecimy :)

Impreza zaczyna się w sobotę 15 października o godzinie 9. Przydałoby się zatem wyruszyć w piątek. Tu jednak jest mały problem - większość zainteresowanych (wszyscy?) pracują lub się uczą/studiują i za bardzo nie mogą sobie pozwolić na wyjazd z samego rana w piątek. Nie każdy też ma pojęcie, gdzie może nocować w Wawie. Są hotele, są mili Warszawiacy chętni część osób ugościć, ale... jasne, że łatwiej się komuś zwalić na łeb na jedną noc niż na dwie, a także taniej jeśli idzie o nocleg płatny. Do czego zmierzam? Chodzi mi o to, że po kilku rozmowach doszedłem do wniosku, że najlepiej uderzyć w nocy z piątku na sobotę i przyjechać do Warszawy z samego rana.

plusy:
- nikt nie musi się zwalniać z lekcji/zajęć, czy brać wolnego w robocie
- nie trzeba płacić za dodatkowy nocleg w hotelu lub znosić nienawistnego spojrzenia rodziców osoby, która podjęła się trudu ugoszczenia nas/was w Wawie na JEDEN nocleg, a nie, jak się okazało DWA :P
- nie trzeba będzie się szukać tam na miejscu, ustawiać w kosmicznych miejscach, gdzieś w Wawie
- ba, nawet wiemy dokładnie jak tam dojechać (tak, poważnie mówię, tym razem WIEM doskonale jak trzeba jechać - nie trafimy przez "przypadek" do Piaseczna, ani nie wpakujemy się znowu na jednokierunkową i zbliżającą się cięża... no może bez szczegółów :P), więc jakby z jakiegokolwiek powodu nie było darmowego autobusu, to nie będzie problemu z trafieniem na imprezę
- osoby, które chcą jechać tylko na jeden dzień (jak Kul), mogą się z nami zabrać i sobie spokojnie wrócić wieczorkiem w sobotę
- jest szansa, że natrafi się w przedziale na nieza.., no na zmęczonych życiem i szczęśliwymi ludźmi podróżnych
- to, jakby nie było, szansa uczestnictwa w dobrej, jeśli nie naprawdę zajebistej zabawie w pociągu

minusy:
- na bank po takiej wyprawie będziemy nieźle zmęczeni. No na bank ja i Kaxi, bo my uderzamy aż z Wrocka, czyli jakby nie było nasza droga jest najdłuższa. Poza tym na samej imprezie raczej zbyt wiele okazji żeby usiąść nie będzie, więc po dziesięciu godzinach stania i tak będziemy zmasakrowani, a teraz dodajcie (dla niektórych) całonocną podróż... kaplica. No, ale szczerze wątpię, by ktokolwiek przysnął na PSE, bo tam będzie na bank głooośno. Więc zbierajcie siły i nie marudzić :twisted: Aha, jak ktoś wybiera się do Jedynka, to po takim dniu będzie masakrycznie zniszczony i nie wiem jak ma zamiar się u niego bawić (czy też bawić się gdziekolwiek w innym towarzystwie), no ale czyż nie można raz do roku się poświęcić? :mrgreen:


Przyszła chwila prawdy, czyli plan podróży z tej nudnej strony, czyli jak to z tą koleją jest:

- Pociąg z KATOWIC do WARSZAWY:
Katowice 04:56 - Sosnowiec Główny 05:07 - Zawiercie 05:25 - Warszawa Zachodnia 07:34 i Warszawa Centralna 07:40

Jest to pociąg pospieszny i jedyny, który jest w Wawie PRZED rozpoczęciem PSE, a także o jakiejś w miarę normalnej godzinie. Później są niestety Intercity, czy ekspresy, a nie kasy wywalać chyba nie chcemy, prawda?

- Pociąg z WROCŁAWIA do KATOWIC:

NAJPÓŹNIEJSZY pociąg z Wrocławia (taki żeby zdążyć na ten ww z Katowic do Wawy) to niestety pośpiech o 22:30, co oznacza, że w Katowicach będziemy za wcześnie, bo o 01:11, ale przykro mi, inaczej nie da rady. Autobusy mnie nie interesują, więc nawet ich nie sprawdzałem.

Wrocław Główny 22:30 - Oława    22:50 - Brzeg 23:02 - Opole Główne 23:30 - Kędzierzyn Koźle     00:06 - Gliwice 00:37 - Zabrze 00:50 - Katowice 01:11       

- Pociągi z KRAKOWA do KATOWIC:

Ekipa z Krakowa ma większe pole do popisu, więc zaproponuję im tylko pociąg pospieszny o 01:27. W Katowicach witamy o 02:50


Teraz sprawa ceny

www.pkp.pl podaje tylko normalne (klasa druga), ale to już chyba nie problem policzyć sobie ile będzie po zniżce, prawda? A poza tym nie wszyscy są do niej uprawnieni :)

- z Wrocka do Wawy przez Katowice płacimy 51,40 zł
- z Kraka do Wawy przez Katowice płacimy 46,54 zł
- z Katowic do Wawy płacimy 43,04 zł


No i na koniec jedna mała uwaga.

Nie konsultowałem tego pomysłu z "większością", więc jeśli uznacie, że lepiej jechać jednak w piątek z rana, to ja odpadam. Aha, jasne, że to jest trochę naokoło. Można do Wawy dojechać szybciej (mówię o Wrocku, czy Krakowie), ale zanim zaczniecie krytykować przypomnijcie sobie kiedy ostatnio jechaliście z bandą konsolowców przez pół Polski? No i który element szkolnych wycieczek był najbardziej wypasiony :twisted: Poza tym nie przepłacimy zbyt wiele – pociąg z Wrocka do Wawy (chyba przez Łódź) jest koło 6 zigów tańszy. 6 zeta, to chyba NIC w porównaniu z przyjemnością płynącą z takiego grupowego wyjazdu prawda?

Co Wy na to?

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #18 dnia: Września 30, 2005, 23:56:50 pm »
Mielu, ja tylko napiszę od siebie, że zaczynam żałować, że nie mieszkam gdzieś we Wrocku ;)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #19 dnia: Października 02, 2005, 12:30:20 pm »
Widze ze na tegorocznym PE zjawia sie tlumy z calej Polski :) Ja pojawie sie napewno z bratem, pewnie bedziemy tylko w sobote od poczatku imprezy, chyba ze impreza bedzie jakas wyjatkowo wielka i za**busta to przyjedziemy jeszcze w niedziele.

BTW
Na jakiej ulicy lezy Expo? Musze obczajic jakie autobusy tam dojezdzaja.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #20 dnia: Października 02, 2005, 12:31:58 pm »
ul. Prądzyńskiego, czy Predzynskiego, cos takiego, masz przeciez na pierwszej stronie wszystko napisane.

Jesli ktos jedzie pociagiem to najlatwiej tam trafic. Wysiadka na Warszawie zachodniej, 10 minut drugi i jestesmy w expo.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #21 dnia: Października 02, 2005, 14:41:49 pm »
Cytuj
- Pociąg z KATOWIC do WARSZAWY:
Katowice 04:56 - Sosnowiec Główny 05:07 - Zawiercie 05:25 - Warszawa Zachodnia 07:34 i Warszawa Centralna 07:40


bjutiful, to jeszcze zgarniemy Szafskiego+ekipe :twisted:
co do samej idei, to jestem jak najbardziej za. Większą ekipą niestraszne nam żadne niezaj*** stare k*** :lol:

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #22 dnia: Października 02, 2005, 14:50:08 pm »
Cytat: "Miazga"
Cytuj
- Pociąg z KATOWIC do WARSZAWY:
Katowice 04:56 - Sosnowiec Główny 05:07 - Zawiercie 05:25 - Warszawa Zachodnia 07:34 i Warszawa Centralna 07:40


bjutiful, to jeszcze zgarniemy Szafskiego+ekipe :twisted:
co do samej idei, to jestem jak najbardziej za. Większą ekipą niestraszne nam żadne niezaj*** stare k*** :lol:




Niezlego smacura pochytalem czytajac o tym hardkorowym pociagu:] Musze jechac, nie ma innej opcji:))

Tym razem wezme czerwona rossie xD :twisted:

PS. Macie moze namiary na jakies niedrogie noclegi w okolicy targow, bo matula bedzie mi trula, ze mnie nie pusci bez noclegu... -_ -' Z gory dzik za wszelkie info.
Fryty tyty dotknij pyty

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #23 dnia: Października 02, 2005, 21:22:52 pm »
wpakuj się do Faxiego:P

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #24 dnia: Października 02, 2005, 21:42:18 pm »
Cytat: "TaiCat"
wpakuj się do Faxiego:P


...do szafy:))
Fryty tyty dotknij pyty

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #25 dnia: Października 05, 2005, 18:47:46 pm »
Hmmmm... Singstar'80 powiadacie? Mieeeeluuuuóóó....!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:
Ja śpię na ławce na dworcu jakby co, al;bo gdzieś w rowie zalegnę :) .


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #26 dnia: Października 05, 2005, 18:58:57 pm »
Cytat: "Kresq"
Hmmmm... Singstar'80 powiadacie? Mieeeeluuuuóóó....!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:
Ja śpię na ławce na dworcu jakby co, al;bo gdzieś w rowie zalegnę :) .

I obudzisz się w samych gaciach :D
tez chetnie bym gdzies sie na łonie natury polozył (z buteleczką pod ręką), ale będzie za zimno :( dlatego tez pozostaje mi tylko jeden dzień :(

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #27 dnia: Października 05, 2005, 22:43:39 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "Kresq"
Hmmmm... Singstar'80 powiadacie? Mieeeeluuuuóóó....!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:
Ja śpię na ławce na dworcu jakby co, al;bo gdzieś w rowie zalegnę :) .

I obudzisz się w samych gaciach :D
tez chetnie bym gdzies sie na łonie natury polozył (z buteleczką pod ręką), ale będzie za zimno :( dlatego tez pozostaje mi tylko jeden dzień :(



Ja na zlocie obudzilem sie z gola klata i spodniami zalozonymi tyl na przod... nie chce wiedziec co to znaczy O_o


O kuchwa:/ Musze cos wymyslic, bo akurat w termin PE moja klasa chce jechac na wycieczke(na ktora ja tez bym pojechal, ale to juz inna sprawa) ._.
Fryty tyty dotknij pyty

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #28 dnia: Października 05, 2005, 22:47:37 pm »
Jechac na wycieczke w sobote? O_O u mnie bys ze 3 osoby takie moze znalazł.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #29 dnia: Października 05, 2005, 22:59:11 pm »
Cytat: "Ako"
Jechac na wycieczke w sobote? O_O u mnie bys ze 3 osoby takie moze znalazł.


Taki wymog pana dyrektora... Dwa dni 'szkolne' i jeden weekendowy. Padaka.
Fryty tyty dotknij pyty

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #30 dnia: Października 06, 2005, 15:50:39 pm »
No ja też się dziś dowiedziałem, że mam wycieczkę, ale w czwartek, właśnie do Warszawy :D Więc w czwartek wycieczka, a w sobotę znów do Wawy na PE ;P

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #31 dnia: Października 06, 2005, 22:12:56 pm »
Cytat: "szafa"
Taki wymog pana dyrektora... Dwa dni 'szkolne' i jeden weekendowy. Padaka.

To olej ta wycieczke, albo przyjedz na PE w niedziele (jesli zdazysz dojechac). No chyba ze jest to jakas specjalna wycieczka. Gdzie jedziecie?

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #32 dnia: Października 07, 2005, 11:30:18 am »
Cytat: "szafa"

O kuchwa:/ Musze cos wymyslic, bo akurat w termin PE moja klasa chce jechac na wycieczke(na ktora ja tez bym pojechal, ale to juz inna sprawa) ._.

Szkatułko nie zrobisz mi tego!!!musisz być na PE albo XD

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #33 dnia: Października 07, 2005, 14:06:53 pm »
koniec offtopa

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #34 dnia: Października 07, 2005, 14:38:14 pm »
Na PE2 turniej w SC3 ,a ja zgubiłem swojego SC2 , nie mam jak trenować :(

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #35 dnia: Października 07, 2005, 16:40:58 pm »
Cytat: "dcf"
Na PE2 turniej w SC3 ,a ja zgubiłem swojego SC2 , nie mam jak trenować :(

Wszystkie przyciski na raz i moze wygrasz :wink: poza tym jest mnustwo innych turnieji. Szkoda tylko, ze jest bardzo mało gier w których mam szanse. Chyba w Singsa mi najlepiej idzie. Ale zobaczymy...

Aha, jak wygram PSP :lol: to go sprzedam i zanocuje w MAriocie :lol:  :lol:  :lol: zeby na niedziele zostac.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #36 dnia: Października 07, 2005, 17:54:12 pm »
Cytat: "Ako"
Na PE2 turniej w SC3 ,a ja zgubiłem swojego SC2 , nie mam jak trenować

Na ostatnim PE moj brat przeoczyl zapisy na turniej PES'a gdzie do wygrania bylo PS2. Szkoda, bo mial wielkie szanse. Zapisze sie na turniej SC3, chociaz w druga czesc nie gralem od jakiegos roku :)
Cytat: "Ako"
to go sprzedam i zanocuje w MAriocie    zeby na niedziele zostac.

Nie zdazysz go tak szybko sprzedac :D Zawsze zostaje Ci dworzec albo jakas laweczka w Parku.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #37 dnia: Października 08, 2005, 09:46:45 am »
Paaaanie, przeciez na pierwszym PE nie było turnieju PESa, to jak twój brat mogl nie zdazyc z zapisem :lol: był za to This is football 8) a tera bedzie fifa, lol

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #38 dnia: Października 08, 2005, 10:34:11 am »
Hmmm no właśnie tak mi coś krążyło po głowie, że tam w PES`rok temu nie grało się na turnieju ;) Anyway ja to nie wiem jak można tak lubić te gry sportowe typu pes, fifa itepe :P

TaiCat

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-08-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
  • A11 y0u2 b453
PlayStation Experience 2 - Warszawa 15-16 pazdziernik!
« Odpowiedź #39 dnia: Października 08, 2005, 12:20:48 pm »
Cytat: "Ako"

Aha, jak wygram PSP :lol: to go sprzedam i zanocuje w MAriocie :lol:  :lol:  :lol: zeby na niedziele zostac.
to dasz mi a ja znajde Ci nocleg:P