Autor Wątek: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!  (Przeczytany 62754 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #240 dnia: Listopada 03, 2007, 19:09:38 pm »
Już jutro Grande Derby d’Italia o 20.30!

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #241 dnia: Listopada 03, 2007, 23:04:41 pm »
mam nadzieje że Juve zagra zajebiste spotkanie i pojedzie z Interem w pięknym stylu :-)
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2007, 23:08:12 pm wysłana przez Isaac »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #242 dnia: Listopada 03, 2007, 23:15:03 pm »
mam nadzieje że Juve zagra zajebiste spotkanie i pojedzie z Interem w pięknym stylu :-)
Ja wręcz odwrotnie :D
Szkoda, że grają namałym (25.000 miejsc) Stadio Comunale.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #243 dnia: Listopada 04, 2007, 22:35:37 pm »
Juve-Inter 1:1 szkoda ze Juve nie wygrało bo im kibicowałem  :sad: ale mecz ładny i wynik myśle jak najbardziej sprawiedliwy   :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #244 dnia: Listopada 06, 2007, 00:35:54 am »
Szkoda, że Nedved złamał Figo noge. Już wolałbym ten mecz przegrać  :x

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #245 dnia: Listopada 06, 2007, 15:49:58 pm »
Jakby był Materazzi, to by pewnie oddał za kolegę :lol:.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #246 dnia: Listopada 06, 2007, 16:03:40 pm »
hehe pewnie tak ale nie wiem czy oglądaliście tą sytuacje to wcale to nie wygladało tak strasznie ani jakoś brutalnie i w sumie  nie kopnął go mocno a tu sie okazuje że Figo ma noge złamaną  :shock: jacyś mięccy ci piłkarze są jak dla mnie
Opublikowane: Listopad 06, 2007, 15:59:10
w sumie sędziowałem piłkę 5 lat i widziałem troche tych fauli i myśle że jak by go dorwał jakiś zawodnik z okręgówki to przypuszczam że nie było by co zbierać z Figa.Tam te chłopy naprawde walczą jak lwy i nie odpuszczają

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #247 dnia: Listopada 06, 2007, 16:15:38 pm »
Im mniejsze umiejętności tym więcej kopania.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #248 dnia: Listopada 06, 2007, 16:24:35 pm »
Im mniejsze umiejętności tym więcej kopania.
ja wcale nie porownuje okręgówki do Serie A i dobrze wiem ze to jest wogóle inna piłka ale chodzi mi o to że ten faul na Figo wcale nie był brutalny czy coś po prostu go zahaczył i tyle a tu sie okazuje po meczu że Figo ma noge złamaną

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #249 dnia: Listopada 06, 2007, 18:44:39 pm »
Ale on ma kilka lat na karku, organizm jest eksploatowany, w kosci obrywa juz ladnych pare wiosen, nie wspominajac o poziomie rozgrywek w ktorych gra - maksymalna eksploatacja organizmu itp, nie mowiac ze w Serie A nikt o oddanie piłki go grzecznie nie poprosi... :)

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #250 dnia: Listopada 06, 2007, 19:03:37 pm »
Ale on ma kilka lat na karku, organizm jest eksploatowany, w kosci obrywa juz ladnych pare wiosen, nie wspominajac o poziomie rozgrywek w ktorych gra - maksymalna eksploatacja organizmu itp, nie mowiac ze w Serie A nikt o oddanie piłki go grzecznie nie poprosi... :)
Zgadzam się z tobą w 100% że to jest już stary doświadczony zawodnik który już nie jedno w piłce przeszedł i także nie jedną kose przyjął ale i tak mnie dziwi ta jego złamana noga.No przecież Nedved go tam ledwo co dotknął  :) peace for all  :-)

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #251 dnia: Listopada 06, 2007, 21:12:21 pm »
Mecz był wyrównany, obie drużyny zagrały ładne spotkanie. Szkoda Figo, ale za to jestem pod wrażeniem Ibry. Całe spotkanie był prowokowany, a jednak nerwy mu nie puściły, brawo :D

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #252 dnia: Listopada 06, 2007, 22:10:33 pm »
Sam powiedział przed meczem, że będzie zadowolony, jeśli go kibice wygwizdają.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #253 dnia: Listopada 11, 2007, 19:15:12 pm »
Kolejny skandal we Włoszech z udziałem pseudofanów Juve, Lazio i... policji. Gabriel Sandri - DJ i kibic Lazio nie żyje. Zginął zastrzelony przez polcjanta. Siedział w samochodzie, a strzał wg policji był "ostrzegawczy"  :?

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #254 dnia: Listopada 11, 2007, 19:38:56 pm »
Pisałem o tym w worze.
Cytuj
Do całego zdarzenia doszło około godz. 9:00 czasu lokalnego w Badia al Pino (Arezzo), gdzie grupa ultrasów Lazio zaatakowała mniej liczną ekipę kibiców Starej Damy. Bianconeri zatrzymali przejeżdzający radiowóz policji, a jeden z funkcjonariuszy wyjął pistolet i oddał ostrzegawczy strzał, pech chciał, że na linii ognia znajdował się jeden z fanów rzymskiej ekipy. Ofiarą okazał się 26-letni Gabriele Sandri, sławny w stolicy DJ, znany również przez piłkarzy i personel Lazio.
Kibice z całego kraju zdejmują swoją flagi na znak żałoby i protestu przeciwko agresji we włoskiej calcio.

A poza tym:

Inter - Lazio: 5 tysięcy kibiców (Lazio i Interu) opuszcza San Siro i udaje się pod główny komisariat policji w Mediolanie. Po drodze wykrzykują hasła przeciwko policji. Kibice są też oburzeni faktem, że wszystkie mecze nie zostały odwołane - tak jak to miało miejsce w przypadku śmierci policjanta na Sycylii. Pobitych zostało dwóch reporterów, kamerzysta Rai (plus zniszczona kamera i nagranie z demonstracji) i Rete4.

Atalanta - Milan: Arbiter przerwał mecz. Najpierw doszło do starć kibiców, potem do bijatyki z policją. Część kibiców przedostała się pod linię boczną boiska. Swoich kibiców próbowali uspokoić gracze Atalanty - bezskutecznie.

Parma - Juventus: Kibice Juve na znak protestu nie wywieszają żadnych flag i banerów. Sympatycy Gialloblu wywieszają banery obrażające policję i Juve. Do starć około 150 kibiców doszło przed stadionem.

Torino - Catania: Brak flag i banerów. Kibice wykrzykują hasła dotyczące decyzji o rozegraniu wszystkich spotkań.

Reggina - Genoa: Przed meczem spotkały się delegacje kibiców obydwu drużyn. Wspólnie protestują przeciwko policji.

Siena - Livorno: Podobnie jak na pozostałych stadionach. Brak oprawy, flag itp. Wyzywanie policji.

Do tego na jakimś meczu koszykówki kibice opuścili hale a w Serie C1/B mecz Taranto - Massese Sospesa został przerwany, po tym jak kibice wybiegli na płytę boiska.

źródło: La Gazzetta
 

Najlepsze jest to, że jacyś kibice Interu z Polski polecieli na mecz, który został odwołany :lol:.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #255 dnia: Listopada 11, 2007, 20:08:56 pm »
Najlepsze jest to, że jacyś kibice Interu z Polski polecieli na mecz, który został odwołany :lol:.

Miałem jechać, ale "coś" mnie powstrzymało.

Burdy kibiców burdami kibiców, ale jak można kogoś zabić "strzałem ostrzegawczym" nigdy nie zrozumiem.

-------------------------
Pisałem kiedyś, że podoba mi się linia ciuchów Interu na 100-lecie.

http://www.iss.punkt.pl/ - mają wszystko poza koszulką meczową. Trzeba uciułać trochę kasy i złożyć jakieś większe zamówienie, kiedy tylko się pojawi  :cool:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #256 dnia: Listopada 11, 2007, 20:21:25 pm »
Ale przyfarciłeś Iras :).

Cytat: Iras
Burdy kibiców burdami kibiców, ale jak można kogoś zabić "strzałem ostrzegawczym" nigdy nie zrozumiem.
Ciekawe jak się z tego wytłumaczą :roll:.

Cytat: Iras
http://www.iss.punkt.pl/
Dobry sklep, mają najwięcej produktów Nike w Polsce.

A wracając jeszcze do zadymy na autostradzie, to jakiś frajer w TVP1 w sporcie powiedział, że to kibice Juve rozpoczęli zamieszki. No i z jego gadania wynika, że to nasi są wszystkiemu winni :roll:.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #257 dnia: Listopada 11, 2007, 21:36:07 pm »
Według pierwszych ustaleń, policjant znajdował się w radiowozie naprzeciwko stacji benzynowej, gdzie doszło do zdarzenia. Gdy zobaczył dwie grupy kibiców, które dążyły do starcia między sobą, postanowił zatrzymać samochód i przerwać zapędy chuliganów. 30-letni oficer oddał dwa strzały z dalekiej odległości. Jeden z nich trafił w Gabriele, który w tym momencie siedział w swoim aucie.

Nieźle  :-?

Przypomina mi to tragedię w Łodzi na Lumumbowie, kiedy przez niekompetencje policji ginie niewinna, przypadkowa osoba.
« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2007, 21:37:50 pm wysłana przez Iras »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #258 dnia: Listopada 11, 2007, 22:08:07 pm »
W piątek podczas zamieszek po meczu Legia- Jagiellonia jeden z kibiców Jagielloni został postrzelony w udo, właśnie strzałem ostrzegawczym (policjant został trafiony kamieniem czy coś) Czyli jednak się da.
Co to się dzieje we Włoszech. We wszystkich włoskich stacjach o tym trąbili wieczorem.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #259 dnia: Listopada 11, 2007, 23:16:02 pm »
W Rzymie regularna wojna. Zjednoczeni kibice Romy i Lazio vs Policja.

Takie rzeczy nie powinny się dziać, nie popieram chuliganów, ale... no właśnie, ale... policjant zabił niewinnego człowieka - inaczej tego nie można nazwać. I nie rozumiem dlaczego nie odwołano wszystkich meczy. Kiedy zginął policjant nie odbyło się żadne spotkanie, cała kolejka została przesunięta. Czy kibic < policjant?

@Hubi - oddając strzał ostrzegawczy policjant ma obowiązek strzelać w powietrze. Jeśli strzela w kierunku ludzi, to nie jest strzał ostrzegawczy.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #260 dnia: Listopada 12, 2007, 17:24:20 pm »
Nie spodziewałem się takiego zjednczenia we Włoszech :shock:
Cytuj
@Hubi - oddając strzał ostrzegawczy policjant ma obowiązek strzelać w powietrze. Jeśli strzela w kierunku ludzi, to nie jest strzał ostrzegawczy.
Mój błąd. Sprawdziłem to jeszcze raz i tamten policjant, chcąc oddać strzał ostrzegawczy, dostał kamieniem i mu się omskło :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #261 dnia: Listopada 12, 2007, 17:55:08 pm »
Nie spodziewałem się takiego zjednczenia we Włoszech :shock:

Akurat poza barwami klubowymi Ultrasi Romy i Lazio poglądy polityczne oraz antypolicyjne mają jednakowe, i poza boiskiem o ich zjednoczenie nie jest trudno  ;)

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #262 dnia: Listopada 12, 2007, 18:47:43 pm »
Cytuj
Policja strzelala przez ciag jadacych autostrada samochodow poprzez guard rail zarosniety krzewami. Strzelala nie wiedzac czy odglosy dyskusji pochodzily od kibicow, niedzielnych turystow, robotnikow, rolnikow czy pielgrzymow. Strzelala kiedy samochody z kibicami Lazio i Juve rozjedzaly sie kazdy w swoja strone. Strzelala i tyle trafiajac chlopaka ktory spal w samochodzie i nawet nie wysiadl z samochodu podczas dyskusji. Jest to normalne nie majace podloza pilkarzskiego morderstwo, do ktorego przyznal sie prefekt Arezzo w konferencji prasowej policji sprzed godziny. Zamordowany byl zwyklym spokojnym kibicem i rowniez przyjacielem De Silvestrego, ktory przed kamerami czytal smsa jakiego dostal od zmarlego dzis rano. Ta smierc nie ma nic wspolnego z pilka ale chyba komus bardzo zalezy aby pociagnelo to za soba niebezpieczny efekt domina. Info, ze byli to kibice poszla w eter z premedytacja. Mecz Romy z Cagliari zostal odwolany rowniez po tym jak kibice asr w gescie solidarnosci z kibicami Lazio zapowiedzieli ze pozostawia Sud pusta. Jak wiadomo poza sportem obie Curvy rzymskie sa co moze wydawac sie paradoksem zaprzyjaznione (politycznie i antypolicyjnie). Pod stadionem gromadza sie kibice Lazio i Romy. Sa przepychanki z policja. Komentarze w Italii sa jednoglosne: ten kraj nie jest przez nikogo rzadzony. Wolna amerykanka po obu stronach barykady. Where do we go?

Wypowiedź z forum Lazio :roll:.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #263 dnia: Listopada 12, 2007, 19:27:09 pm »
Pierwsze decyzje:

- wstrzymanie rozgrywek Serie B i lig niższych;
- całkowity zakaz wyjazdów;
- możliwość przerwania lub odwołania meczu z powodu zamieszek POZA stadione.

Typowe. Policjant zabił niewinnego człowieka - zamykamy stadiony  :?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #264 dnia: Listopada 12, 2007, 19:44:24 pm »
Przynajmniej teraz Włosi mają mniejsze szanse na podebranie nam Euro.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #265 dnia: Listopada 12, 2007, 20:07:40 pm »
Przynajmniej teraz Włosi mają mniejsze szanse na podebranie nam Euro.

Włosi mają praktycznie gotową infrastrukture, więc ewentualne odebranie nam euro zależy tylko od naszej postawy. Nawalimy, nie wyrobimy się na czas - stracimy euro.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #266 dnia: Listopada 12, 2007, 20:58:47 pm »
Cytuj
- wstrzymanie rozgrywek Serie B i lig niższych;
Hmmm... przecież to głównie kibice pierwszoligowych drużyn rozrabiali.

Halski

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-03-2007
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
  • Grrracz
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #267 dnia: Grudnia 25, 2007, 23:13:01 pm »
Ja ukochałem sobie Juventus i nawet po problemach gra nieźle w piłkę;)
http://grrr.pl -  blog dla prawdziwych grrraczy!

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #268 dnia: Grudnia 25, 2007, 23:42:31 pm »
Mam nadzieje ,ze inter dostanie zadyszki i Juve wygra lige  :cool: podobno w styczniu Juve chce pozyskac Diego  niestety ,ale brakuje u nich rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #269 dnia: Grudnia 26, 2007, 00:51:33 am »
Mam nadzieje ,ze inter dostanie zadyszki i Juve wygra lige  :cool: podobno w styczniu Juve chce pozyskac Diego  niestety ,ale brakuje u nich rozgrywajacego z prawdziwego zdarzenia.
Diego, Lampard, Van der Vaart - któryś z tej trójki ma przyjść, ale znając życie, to pewnie żaden nie przybędzie do Turynu...

A co do ligii, to mnie w tym sezonie wystarczy awans do Ligi Mistrzów. Super byłoby wygrać Scudetto już w pierwszym sezonie, ale nie zapominajmy, że ta drużyna jest dopiero w trakcie budowania...
« Ostatnia zmiana: Grudnia 26, 2007, 00:53:13 am wysłana przez Ibra »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #270 dnia: Kwietnia 13, 2008, 09:31:50 am »
wczoraj Milan przegrał praktycznie swe szanse na 4 miejsce . Meczu z Juve nie oglądałem (wolałem rodzimą kopaninę w wydaniu Wisły ;/) , ale po wyniku i składzie rosso nerrich nie było tak zle . Szkoda tego zespołu , latem mają przyjśc Sheva i konik a będą grać tylko w PU . Cosik mi sie zdaje ,że zespól Ancelottiego bedzie musiał przejść zmianę pokoleniową . Stopniowo , bez reweolucji jak w Realu , ale małymi kroczkami będą odmładzać kadre .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #271 dnia: Kwietnia 13, 2008, 11:09:40 am »
Zaluj ze nie ogladales, mecz z wyzszej półki (jak na Serie A to emocje z tej najwyzszej :) ). Mecz siadł przy stanie 2-2 gdy Bonera dostal czerwien, wtedy Juventus przejal inicjatywe i strzelil na 2-2. Gdyby nie ta czerwona, mecz dalej przebiegalby w stylu 'cios za cios'.
Co do zmian pokoleniowych to sie zgadzam - zbyt duzy zastrzyk mlodszych pilkarzy moze zupelnie zburzyc harmonie w druzynie, trzeba wprowadzac co sezon okolo 3 mlodych zawodnikow (skoro Pato sobie tak swietnie poradzil, to nie widze przeszkod zeby juz od pierwszych minut grali o tych kilka lat starsi od niego kopacze).
Jednak z drugiej strony Juve poczynilo ogromne zmiany w skladzie i radza sobie swietnie jak na pierwszy sezon w Serie A w nowym skladzie.. Ale to chyba kwestia trenera i podejscia do treningow pod kątem zgrywania zespolu..

No i dziś chyba napięcie włosko-brazylijskie w Romie wybuchło.. Totti grał słabo, Panucci grał słabo (i Doni byl nie bez racji), ale Roma wygrala z Udine 3-1 dzieki Pizarro i niezawodnemu Vuciniciowi. Ja teraz czekam na tlumaczenia slow Panucciego i Doniego - moze byc ciekawie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2008, 16:59:04 pm wysłana przez blach0r »

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #272 dnia: Kwietnia 14, 2008, 10:00:36 am »
no dzięki uprzejmości tv4 obejrzałem meczyk Romy z Udine . Przez większą część meczu to podopieczni Scaloniego przeważali na boisku . Udinese tylko czasami szarpnęło , ale po pyknięciu jednej bramy Roma się przebudziła i strzelała 3 brameczki . Bramki przedniej jakości ,szczegolnie druga . Moim zdaniem trio Vucinic , Totti i Pizarro jest jednym z lepszych tercetów w Europie . Wiadomo Tottiego każdy zna , ale nie każdy się poznał na wartości zawodników o mniejszych nazwiskach . Podobało mi się to ,że mimo straconej bramy  rzymianie nie zrobili kloca w majty i wzieli się do pracy aplikujac trojeczke niezle grającemu przecie Udinese . Zwyciestwo 3-1 cieszy , ale strata do Interu wciąż wynosi 4 punkciki bowiem lider pewnie wygrał z Fiorentiną 2-0 . Ciekawie zapowiada sie końcówka tego sezonu :cool: .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #273 dnia: Kwietnia 14, 2008, 15:06:46 pm »
...a w Interze znow blysnal 17-letni Balotelli strzelajac brameczke (o ile dobrze uslyszalem to druga w drugim wystepie w Serie A). Bedzie bardzo ciekawy pojedynek Pato - Balotelli :)

btw Skad TV4 ma mecze Serie A? WTF? :P Tydzien temu tez byl ponoc meczyk Udinese..

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #274 dnia: Kwietnia 15, 2008, 20:30:22 pm »
Do tego po dwa gole w wyjazdowych meczach z Juve i Regginą w Coppa Italia. Smarkacz dobry jest  :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #275 dnia: Maja 18, 2008, 19:34:56 pm »
0_o Milan poza Ligą Mistrzów . Nie wiem kiedy ostatni raz mialo to miejsce , ale rosso nerich mocno stracą kaszu . Mam nadzieje tylko ,że z posadą nie pożegna się Ancelotti bo to byłoby chyba najgorsze rozwiązanie dla klubu i kibiców . Co tu dużo mówić on prócz sir Alexa prowadzi najdłużej swoją drużyną spośród tych liczacych sie teamów w Europie . Szkoda było spierdzielić cały jego dorobek poprzez jeden słabszy sezon . On już dla mnie i tak jest w top5 najlepszych żyjących trenerów na świecie .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #276 dnia: Maja 18, 2008, 21:36:40 pm »
Inter mistrzem Włoch, a Vale tak się spieszył na mecz, że wygrał w Le Mans startując z drugiej linii  :)

Odejście Ancelottiego wydaje mi się dla Milanu najlepsze. To nie był ich pierwszy słaby sezon. W poprzednim również nic nie znaczyli w lidze, a w LM rozegrali jeden dobry mecz - z Man United, w pozostałych praktycznie ślizgając się po słabych rywalach. Trener wyraźnie się wypalił, a na jego miejsce widzę przynajmniej kilku kandydatów. Oczywiście jeśli o mnie chodzi, Carlo może siedzieć na ławce Milanu przez kolejne dziesięć lat  :lol:

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #277 dnia: Maja 18, 2008, 22:12:29 pm »
Hahaha :) To Flamini zrobił transfer życia przechodząc do Milanu.
Szkoda tylko, że Romie nie udało sie wyrwac mistrzostwa Interowi..

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #278 dnia: Maja 19, 2008, 09:53:56 am »
Cytuj
Odejście Ancelottiego wydaje mi się dla Milanu najlepsze. To nie był ich pierwszy słaby sezon. W poprzednim również nic nie znaczyli w lidze, a w LM rozegrali jeden dobry mecz - z Man United, w pozostałych praktycznie ślizgając się po słabych rywalach. Trener wyraźnie się wypalił, a na jego miejsce widzę przynajmniej kilku kandydatów. Oczywiście jeśli o mnie chodzi, Carlo może siedzieć na ławce Milanu przez kolejne dziesięć lat 

 zobacz co osiągnął z Milanem przez ostatnie 10 lat i porównaj co w tym czasie działo się z innymi klubami . O sukcesie przesądza stabilizacja bo na hop siup wszytkiego nie uzyskasz . Poza tym pod koniec sezonu wyniki wskazywały ,że to nadal WIELKI team . Forma imo tylko przyszła ciut za pozno .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Serie A- rozmowy tylko o lidze Włoskiej!
« Odpowiedź #279 dnia: Maja 25, 2008, 19:10:31 pm »
Roma zdobywa Coppa Italia po raz 9 w historii. Obroniła tytuł sprzed roku, kiedy to również pokonała Inter Mediolan. Potyczka w finale pucharu Włoch Roma-Inter stała się, w ostatnich latach standardem.

Roma- Inter 2-1
1:0 – Mexes 36’
2:0 – Perrotta 54’
2:1 – Pele 60’

                 

              FORZA  ROMA
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2008, 21:35:33 pm wysłana przez VaaKo »