Autor Wątek: Xbox 360 - Temat ogólny  (Przeczytany 741074 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7680 dnia: Marca 23, 2010, 17:16:36 pm »
Jeden pendrive 16 GB przyzwoitej jakości (nie chiński no-name) to wydatek blisko 200 złotych. Kupowanie dwóch takich pamięci stricte pod konsolę trochę mija się z celem. W każdym bądź razie dla drogich dysków Microsoftu nie jest to atrakcyjna alternatywa.

Za 300 złotych można mieć 2,5-calowy dysk o pojemności 640 GB...

svonston

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7681 dnia: Marca 23, 2010, 17:26:08 pm »
Jeden pendrive 16 GB przyzwoitej jakości (nie chiński no-name) to wydatek blisko 200 złotych.
http://allegro.pl/listing/search.php?string=kingston&from_showcat=1&category=52173

Ciekawe. :roll:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7682 dnia: Marca 23, 2010, 17:40:08 pm »

svonston

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7683 dnia: Marca 23, 2010, 17:52:10 pm »
Ale po co przepłacać, jak można kupić za 100-130 zł?
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2010, 17:53:42 pm wysłana przez svonston »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7684 dnia: Marca 23, 2010, 18:38:29 pm »
Bo ja już miałem okazję przejechać się na podróbkach pamięci z allegro. Z drugiej strony warto mieć pendrive o przyzwoitych parametrach, żeby przynajmniej można było płynnie trailery w HD odtwarzać.

svonston

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7685 dnia: Marca 23, 2010, 18:46:23 pm »
Na czacie pogadaliśmy o tym już z pół godziny temu i napisałem co myślę o tym. Kupiłem dużo taniej dobrego, oryginalnego pendrive'a z pół roku temu. Przesadziłeś z ceną, nie chcesz się teraz przyznać. Trudno.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7686 dnia: Marca 23, 2010, 18:54:40 pm »
Nawet najtańszy pendrive 16 GB w komputroniku kosztuje 140 złotych. Dwie takie pamięci to 280 - więcej niż 500-gigowy dysk twardy Samsunga. Naprawdę sądzisz, że dopierdalanie się o 20-40 złotych różnicy w cenie pendrive'ów jest tu najistotniejsze?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7687 dnia: Marca 23, 2010, 19:14:04 pm »
Fakt faktem, wciąż jest to chujnia ze strony Microsoftu, że nie można podpiąć dowolnego dysku 2.5", jednak zawsze jest to jakiś ruch w stronę użytkownika. Już nawet nie mówię tutaj o kupnie 16GB pendrive'ów, bo faktycznie 2x16gb to jakieś 200-300zł, ale obecnie posiadanie kilku-kilkunasto gigabajtowej pamięci w domu to jest niemalże norma (obecnie to już 2-4 GB pendrivy często służą jako "gadżety" w firmach informatycznych :lol:), więc jeżeli ktoś ma zaledwie 20gb dysk, czy w ogóle dysku nie ma, zawsze jest to jakiś plus.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7688 dnia: Marca 23, 2010, 20:56:11 pm »

kilgort

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-11-2008
  • Wiadomości: 283
  • Reputacja: 0
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7689 dnia: Marca 23, 2010, 21:42:32 pm »
Jednemu kuzynowi się zjebała wczoraj, drugiemu padła kilka min temu "k** ten j** x 360 trzeci raz już w serwisie będzie, padła szmata"  :angel:

Tango

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7690 dnia: Marca 23, 2010, 23:20:58 pm »
U mnie pen drivy grosze kosztuja, M$ nie obchodza kraje trzeciego swiata. A Irasek jak zawsze pocisnal po bandzie na niekorzysc M$, ale bedzie twardo sie bronil. Wyolbrzymianie bledow na nie korzysc M$ i minimalizowanie bledow na korzysc PS3  :lol: Nikt nie kaze nikomu kupowac pen drivow. Wiekszosc ludzi w USA ma takie w domach. 8GB to ludzie do szkoly przynosza na kopiowanie plikow PP czy worda. Rynek docelowy dla M$ to USA. Kazdy logicznie myslacy czlowiek wie, ze lepiej w tym wypadku jest na PS3 i kupowaniu dysku, cali dzinks polega na tym, ze ludzie maja juz pendrivy w domach i moga z nich skorzystac jesli chca, a ze polityka M$ jest w ch** daleko za ta co oferuje SONY to kazdy kretyn zauwazy.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2010, 23:25:16 pm wysłana przez Tango »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7691 dnia: Marca 24, 2010, 02:05:15 am »
Kuzyn, szkoda czasu na odpisywanie, ja posty Irasa traktuje jak powietrze, nawet nie zwracam uwagi na to co pisze, najlepiej olac i byc zdrowym :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7692 dnia: Marca 27, 2010, 08:02:57 am »
Microsoft potwierdza: Xbox 360 ze wsparciem dla urządzeń magazynujących USB:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50972

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7693 dnia: Marca 27, 2010, 08:15:02 am »
czyli jak podłącze mój dysk 500gb to wykryje go jako 16gb?

no cóż, dobre i to.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7694 dnia: Marca 30, 2010, 13:07:47 pm »
Cytuj
Game Room rozczarowuje

Game Room pobrałem, obejrzałem i nie mam zamiaru wracać więcej do tego wirtualnego przybytku. Wiadomość, że nie będzie w nim nowych gier aż do końcówki kwietnia, też jakoś nie za szczególnie mnie zmartwiła. Ot, nie jest to usługa dla mnie i sądzę, że nie jestem w tym odczuciu odosobniony.

Massca na Zagraconych pisze:


Po pierwsze, jest tym, na co marketingowcy mówią "over-promise". Słyszymy o środowisku 3D, słyszymy o wykorzystaniu naszego ludzika-awatara. To wszystko ściema. Nie sterujemy naszym ludzikiem, nie chodzimy po salonie gier, nie ma interakcji z innymi. Przesuwamy się między poszczególnymi pomieszczeniami spojrzeniem kamery, robiąc zbliżenia na konkretne automaty. Ale to nie jest główny problem.

Tym jest jakość gier. Powiedzmy sobie od razu: to totalny SYF. Nie będę rzucał nazwami, przykładami - jeśli ktoś nie wierzy, niech zacznie przygodę od gry o narciarzu zjazdowym. To powinno skrócić ból związany z wizytą w Game Roomie to niezbędnego minimum. Cały asortyment dostępny na dzień dzisiejszy przypomina mi arabski sklep z pamiątkami w turystycznym resorcie, gdzie na szybko wrzucono na zakurzone półki kupę badziewia. Nie jestem specem ani fanem od tzw. retro, ale myślę że eksperci zgodzą się, że to co tam jest to jakieś odpady. W przypadku większości gier (a spróbowałem przynajmniej dziesięciu - myślę że dużo więcej tam i tak nie ma) kończyłem zdegustowany po minucie, góra dwóch grania.

Zupełnie nie widzę sensu odpalania takich rzeczy, tym bardziej jeśli mamy płacić punktami LIVE za każdorazową grę. Może sama koncepcja fajna, ale przed startem należało by zbadać które gry naprawdę należą do kultowych, grywalnych klasyków a następnie zastanowić się, czy takie dochodzące powoli czterdziechy dziadki jak ja nie wolą odświeżyć wspomnienia z młodości jednak na doszlifowanych graficznie i grywalnie remake'ach, które nabyć można (płacąc tylko raz !) w serii Xbox Live Arcade.



Jakoś w HOME wymyślono i zrealizowano to lepiej, pomijając oczywiście stanie w kolejce do automatu. Samo odświeżanie klasyki jest zacnym pomysłem, ale do tej pory na XBLA moim zdaniem robiono to po prostu ciekawiej, dając również możliwość zagrania w wersję uwspółcześnioną.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7716852,Game_Room_rozczarowuje.html

Tym razem obejdzie się bez złośliwego komentarza z mojej strony.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7695 dnia: Marca 30, 2010, 13:18:29 pm »
Jestem podobnego zdania. Miałem nadzieję, że Game Room będzie fajnie i w ogóle (oraz, że doda w końcu avatary dla użytkowników GfWL - jestem dziwką jeżeli chodzi o kustomizację jakichkolwiek postaci :P), a tymczasem po jakichś 30 minutach wyłączyłem i raczej do tego nie wracam. Avatarów dla GfWL dalej nie ma (można sobie tylko wybrać jednego z predefiniowanych, co jest idiotyczne biorąc pod uwagę, że te avatary i tak nie są w ogóle wykorzystywane, jak to napisał autor z Polygamii, więc równie dobrze mogłoby ich tam w ogóle nie być).

Zagrałem w sumie w 3 czy 4 dema i... stwierdziłem, że aż takie klasyki raczej nie są dla mnie. Szczególnie, że wówczas, na premierze (ściągnąłem i grałem tego samego dnia, w którym GR wyszło) większość gier nie miała nawet instrukcji, więc nie do końca wiedziałem, co mam w niektórych grach robić. A że demo można wypróbować tylko raz i trwa tylko ograniczony czas, to nawet nie miałem za dużo czasu, by sobie poeksperymentować.

Jeżeli dojdą jakieś gry z automatów z lat 90, to może wrócę do GR. Na razie to podziękuję.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7696 dnia: Marca 31, 2010, 07:29:12 am »
Jeżeli dojdą jakieś gry z automatów z lat 90, to może wrócę do GR. Na razie to podziękuję.


W wywiadzie twórca Game Room'a przebąkiwał nawet o grach na Dreamcasta ale nie sądze aby było aż tak różowo. Sam Game Room trochę lipny, liczyłem że będzie się dało chociaż pograć online lub pomachać ze znajomymi główkami avatarów. Nic z tego twórcy ograniczyli wszystko na maksa i pomotali tak że w salonie to najłatwiej się zgubić.

Co do gier to są dwie warte jako takiej uwagi:Road Fighter i Shao-lin's Road. Pierwszą na pewno każdy kojarzy z Pegazusa, tutaj do dyspozycji oddana nam jest, trochę lepsza, wersja automatowa. Zabawa, niestety, jedynie na jeden wieczór  :(




Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7697 dnia: Marca 31, 2010, 08:14:40 am »
Zdjęcia X0 Slim?
http://www.gram.pl/news_8QzfGem3_PLOTKA_Pierwsze_foty_Xbox_360_Slim.html

Cytuj
Serwis GameKings.tv zaprezentował dziś nie lada ciekawostkę - zdjęcia czegoś, co wygląda jak odchudzony Xbox 360!

W połowie marca w Internecie furorę zrobiło zdjęcie płyty głównej, która miałaby zostać wykorzystana w "Xbox 360 Slim". Teraz mamy kolejny powód do rozsiewania plotek - rzekome zdjęcia odchudzonej konsoli Microsoftu. Poniższe fotografie pochodzą z serwisu GameKing.tv.

Jak zapewnia redakcja serwisu GK.tv, nowa architektura Xboksa 360 została nazwana na cześć francuskiego wodza "Napoleon". Czy te fotografie są autentyczne? Radzimy podchodzić do całej sprawy z naprawdę dużym dystansem. W końcu modderzy to zdolne bestie i nie takie cudeńka potrafią wyczarować...




Moldar

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 29-12-2005
  • Wiadomości: 7 996
  • Reputacja: 132
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7698 dnia: Marca 31, 2010, 09:34:29 am »
Jakby konsola była tak samo cicha jak ps3, to pewnie bym może w końcu już na stałe takiego slima kupił  :)  Ciekawi mnie zasilacz, pewnie będzie ten sam, byłby większy od konsoli  :lol:

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7699 dnia: Marca 31, 2010, 09:50:31 am »
Gdzie jest umiejscowiony twardy dysk ? Jeżeli to jest slimka to na bank nie będzie kompatybilna ze starym dyskiem. Prezentuje się za to super, chociaż obawiam się że aż taka mała być nie może. Zasilacz może być jakoś zajebiście zintegrowany w środku.


Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7700 dnia: Marca 31, 2010, 11:40:04 am »
Wg mnie fake. Tej wielkości są miniaturowe komputery zbudowane na Intel Atom. Nikt raczej nie upchnie do tak małej obudowy 3.2 GHz procka, mocnego GPU, dysku i napędu.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 133
  • Reputacja: 63
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7701 dnia: Kwietnia 08, 2010, 00:19:34 am »
UWAGA! Po update'cie FW do najnowszej wersji poza obsługą pendrive'ów znikają bany z zabanowanych dysków. UWAGA!
SW-5606-3156-4802

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7702 dnia: Kwietnia 08, 2010, 02:23:26 am »
Jeżeli prawdę gadasz to smutni będą ludzie, którzy te dyski za bezcen pogonili.

inż. Oscyp

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-01-2010
  • Wiadomości: 4 133
  • Reputacja: 63
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7703 dnia: Kwietnia 08, 2010, 09:26:51 am »
Gadam prawdę i łącze się w bólu ze wszystkimi którzy pogonili dyski za 50 zł oraz z tymi które pogonione dyski naprawiali metodami lutowania i oddawania do speców. HE HE HE.
SW-5606-3156-4802

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7704 dnia: Kwietnia 09, 2010, 14:09:20 pm »
Square Enix bringing Valkyrie Profile sequel to Xbox 360 and more:
http://www.gofanboy.com/go-fanboy-news/2363-square-enix-bringing-valkyrie-profile-sequel-to-xbox-360-and-more

Cytuj
Looks like Microsoft can't keep the wraps on anything as we're getting word that Square/Enix is set to announce two new releases for the Xbox 360 at June's E3. One of the releases is a much anticipated RPG sequel from the experienced developers at tri-Ace. The other is a compilation disc of two hits.

Electronic Entertainment ExpoWhile it's possible the titles on the compilation disc can change, we can say with pretty much certainty that Square/Enix is announcing two titles for the 360. The only question is about the second disc which we were under the impression Capcom held the rights to. But first the big news, which is we're finally getting a true console sequel to Valkyrie Profile. We're being told it will be shown in video form only (nothing playable) at the MS E3 opener. For fans of the series, I wouldn't freak out just yet if you don't own an Xbox 360. The series is rooted on the Playstation brand and the word "exclusive" was never used during the conversation about the game. Showing at one companies press conference likely means timed-exclusive only in this day and age.

The second game is a Breath of Fire compilation consisting of the first two SNES titles with updated graphics and cut-scenes added in. The limited information we were given leads us to believe that outside of the visuals and FMV, these are basically straight ports on a single disc. Again, the franchise started on Nintendo consoles and made the jump to the Sony brand. We can't see any reason the compilation couldn't make the leap to Wii and PS3 unless of course Microsoft pulled out the check book. It could also come down to who's getting paid since Square originally owned the North American rights to Breath of Fire I, while Capcom owns the franchise as a whole.

While we're all fanboys at heart, I think I speak for everyone when I say we hope these don't stay exclusive. Based on Star Ocean, we're likely looking at a time-exclusive for Xbox 360 since tri-Ace is experienced on both consoles. The Breath of Fire comp-disc isn't exactly going to be pushing any hardware limits if it does turn out to just be a port with visual upgrades, so the Wii should get some love too.

Dawać to też na PS3, ch*je. :mad:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7705 dnia: Maja 04, 2010, 20:37:51 pm »
Cytuj
Wypijmy za błędy...

A jest okazja do wypicia. Zwłaszcza gdy błąd kosztuje nas kilka lat reputacji na Xbox Live, ponad 1000 achievementów, 25.000 punktów Gamerscore, pokaźną zawartość Friendlisty oraz kupę nerwów. A do tego dokłada się świadomość, że ten błąd nie jest wyłącznie naszym błędem, a składa się na niego kilka czynników i głupota pewnego systemu...
 
Nie będę rozdzierał tu szat, bo ze wszelkimi stratami opisanymi we wstępie już się pogodziłem. Możecie odebrać to bardziej jako ostrzeżenie, które - miejmy nadzieję - aktualne będzie jedynie do chwili, gdy ruszy nareszcie polski Xbox Live. Bo gdyby nie ten mur nie do przebicia, problemu by nie było.
 
Do Xbox Live przystąpiłem wiele lat temu (mając pierwszego Xboksa), pamiętam jeszcze czasy, gdy system nie odrzucał polskich kart kredytowych i możliwe było opłacanie nimi abonamentu. Szybko jednak przerzuciłem się na tańsze zdrapki - dane mojej starej karty kredytowej zostały w systemie, a ona sama straciła ważność. Z końcem marca wygasał mi abonament Gold na Xbox Live. Co roku przedłużałem go przed końcem (co ważne) okresu ważności kolejną 12-miesięczną zdrapką. W tym roku jednak, w nawale obowiązków (oraz zaległych gier na PS3, nie ukrywajmy) stwierdziłem, że nie ma sensu opłacać miesięcy, gdy z usług XL korzystał nie będę. Pierwszym tytułem na horyzoncie, jaki miał mnie przyciągnąć do Sieci na X360, była dopiero beta Halo: Reach startująca dzisiaj, 3 maja. I tu zaczęły się schody - po których szybko zleciałem prosto na ryj.
 
Wychodziłem z założenia, że nie płacąc za abonament na XL, moje konto spadnie na darmowy Silver i w dowolnym momencie wrócę do Golda, korzystając ze zdrapki. Okazało się jednak - dla mnie po czasie niestety, dlatego ostrzegam Was - że system działa zupełnie inaczej. Konto wraca z Golda na Silver, ale tylko na miesiąc. Po tym czasie moje konto na Xbox Live zostało permanentnie zawieszone - co miało miejsce kilka dni temu, pod koniec kwietnia. Jedyny sposób aby odzyskać usługi, to podanie numeru aktualnej karty kredytowej, z której Microsoft mógłby natychmiastowo pobrać opłatę za kolejny rok Golda. A ponieważ nie mamy XL w PL, nasze karty nie są obsługiwane. I tu właśnie zaczyna się i kończy jednocześnie "magiczna spirala", która prowadzi - w przypadku Polski - do czarnej dupy. Tu właśnie jestem i stąd do Was piszę.
 
Przewertowałem liczne zachodnie fora i przeczytałem mnóstwo postów, opisujących podobne sytuacje w bardziej cywilizowanych niż nasz krajach. Wszędzie ten sam, debilny system i te same schody. Polakom nie przysługuje oczywiście żadna pomoc czy helpline w temacie Xbox Live, ale okazuje się, że w wyżej opisanej kwestii nawet Brytyjczycy mają problem coś wskórać na swojej infolinii. Nie masz lub nie chcesz udostępnić danych karty? Sorry, no Live. A wszystko czego potrzeba do szczęścia, to "odwieszenie konta" do statusu Silver, z możliwością wstukania kodu ze zdrapki... To se ne da. A dlaczego nie? Bo nie - i gówno nam, konsumentom, do tego.
 
Oczywiście kupiony kod nie mógł się zmarnować, a beta Halo: Reach jest zbyt kusząca, żebym płakał nad rozlanym mlekiem.
Do zobaczenia w Sieci: Butcher PE.

http://www.ppe.pl/blog-12663156228562-0-222-Wypijmy_za_bledy.html

Coś pięknego po prostu. Tak jakby z subskrypcji Gold nie dało się... wypisać.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7706 dnia: Maja 05, 2010, 04:09:24 am »
Mialem ten sam problem, jako ze moja karta wygasla a placic nie mam zamiaru bo nie uzywam moje konto zostalo zablokowane, dzis jednak sprawdzilem i konto zostalo odblokowane i mam status silver.

Tango

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7707 dnia: Maja 05, 2010, 06:56:04 am »
Rekord Swiata !!! Brawa dla idiotow z M$  :lol: Ja akurat caly czas jade na gold, ale wiadomo duzo ludzi nie, wiec dla nich to plaskacz w ryj. Porazka straszna  :-?

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7708 dnia: Maja 05, 2010, 08:21:30 am »
Czyli co, jeżeli raz kupisz Golda to musisz cały czas kupować Golda, bo inaczej zablokują Ci konto? o_O
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Mejs

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-04-2007
  • Wiadomości: 1 882
  • Reputacja: 49
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7709 dnia: Maja 05, 2010, 13:54:07 pm »
Czyli co, jeżeli raz kupisz Golda to musisz cały czas kupować Golda, bo inaczej zablokują Ci konto? o_O

Ta sytuacja wynikła chyba z tego że Butcher użył kiedyś tej karty. Znam osobiście wiele osób co miało konto gold przez powiedzmy rok a potem kilka miesięcy, nawet rok, mieli silvera i nic takiego ich nie spotkało.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7710 dnia: Maja 06, 2010, 02:39:47 am »
Czyli co, jeżeli raz kupisz Golda to musisz cały czas kupować Golda, bo inaczej zablokują Ci konto? o_O

jak kupisz za pomoca karty to tak, ze zdrapkami nie ma takich cyrkow :-?

Tango

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7711 dnia: Maja 06, 2010, 07:14:44 am »
Czyli co, jeżeli raz kupisz Golda to musisz cały czas kupować Golda, bo inaczej zablokują Ci konto? o_O

jak kupisz za pomoca karty to tak, ze zdrapkami nie ma takich cyrkow :-?

Choc zawsze mam golda to uzywam zdrapek na szczescie  :evil:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7712 dnia: Maja 06, 2010, 14:14:56 pm »
Jezeli ktos ma dopisana karte do x0 lub ma zamiar taka dopisac, to trzeba pamietac, ze istnieje takie magiczne okienko jak automatyczne odnawianie Golda, najlepiej go nie zaznaczac ;)

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7713 dnia: Maja 08, 2010, 03:36:00 am »
po magicznym odblokowaniu konta sie wlasnie mnie zapytali o odnowienie, niech sie pocaluja, czas kupic prawdziwego current-gena  ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2010, 03:42:00 am wysłana przez michalc »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7714 dnia: Czerwca 04, 2010, 15:31:19 pm »
Microsoft usunął z Live'a opcję zakupu 1200 punktów.
Czyli, aby kupić zestaw map MW2(za 1200 punktów) trzeba wymaganą sumę złożyć z dostępnych 400, 800 i 1600 punktów.
Ja bym się wkurzył...

http://www.examiner.com/examiner/x-48103-Austin-Video-Game-Industry-Examiner~y2010m6d4-Microsoft-Removes-1200-Point-Option

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7715 dnia: Czerwca 04, 2010, 17:35:34 pm »
Jak ktos potrzebuje 1200MSP to kupi sobie 800 i 400 i na jeden ch** mu wyjdzie. Poza tym to chyba zrobili tak na europejskim rynku (lub cholera wie gdzie) bo na US nigdy nie bylo takiej opcji. Zawsze bylo i jest 500, 1000, 2000 i 40000 pkt do kupienia.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 04, 2010, 17:40:17 pm wysłana przez _ReD_ »

lupinator

  • Gość
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7716 dnia: Czerwca 11, 2010, 01:40:53 am »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7717 dnia: Czerwca 11, 2010, 02:01:11 am »
Do tego konsola w wersji slim i nowe logo. Oryginalny marketing <ok>

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7718 dnia: Czerwca 11, 2010, 02:53:41 am »

Shaman

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 03-09-2006
  • Wiadomości: 523
  • Reputacja: 3
Odp: Xbox 360 - Temat ogólny
« Odpowiedź #7719 dnia: Czerwca 11, 2010, 13:43:53 pm »
Przynajmniej takiej różnicy na minus nie ma jak wtedy, gdy gry na PS3 zmieniły okładki.