Ankieta

jak formuła walk najbardziej wam odpowiada

UFC
11 (29.7%)
PRIDE
11 (29.7%)
K-1
11 (29.7%)
inna
4 (10.8%)

Głosów w sumie: 32

Autor Wątek: UFC/PRIDE/K-1  (Przeczytany 104989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #240 dnia: Maja 08, 2010, 09:29:51 am »
moim zdaniem dobrze, że mamet wygrał. to była walka o pas, a jak chcesz pas to musisz pokonać mistrza zdecydowanie.
zresztą mamy analogiczną (tyle, że odwrotną) sytuację do walki mameta o pas sengoku.

No i pokonał Mameda zdecydowanie. Dwa faule ze strony Polaka i ani jednej żółtej kartki. Japończyk jednak postanowił walczyć. W dogrywce Japończyk pokazał dużo większego ducha walki. Non stop atakował. W stójce była w miarę wyrównana walka ale potem w parterze Sakurai dominował, a na koniec oklepał Khalidova serią mocnych ciosów. Gdyby nie liny to różnie mogłaby ta końcówka wyglądać.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #241 dnia: Maja 08, 2010, 09:37:50 am »
przyznam, że oglądając khalidowa byłem już na niezłej petardzie, a wtedy wiadomo "nasi są najlepsi".
obejrzę jeszcze raz w necie i zweryfikuje.

Unlimited

  • Gość
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #242 dnia: Maja 08, 2010, 09:47:22 am »
Widzę to tak, gala zrobiona całkiem przyzwoicie, nie licząc kiepskiej publiki, która nie oddała ducha spodka jaki panuję w jego wnętrzu na jakimkolwiek innym evencie, oraz tego wojskowego samochodu opancerzonego, ktoś tu nieźle dał ciała marketingowo. :/

Walki ok, dla mnie najlepszą walką wieczoru była ta Janka Blachowskiego, facet wie co to jest MMA, dał świetny popis no i nokaut pierwsza klasa, jak bym oglądał relację czołowych organizacji światowych.

Co do Pudziana, myślał że pójdzie mu tak łatwo jak z Najmanem, ale się przeliczył. Wiadomo walczył wreszcie z zawodnikiem z średnio-wyższej półki i nie było tak łatwo, w sumie myślałem że w drugiej rundzie Japończyk pokaże Pudzianowi jaka czego go jeszcze praca, ale było inaczej. Niestety Polskie KSW nie ma jeszcze tego poziomu by mieć normalnie 3 rundy(bez dogrywki), a przy walce o pas 5 rund, jak np. w UFC czy legendarne PRIDE.

Kiepsko widzę Pudziana w walce z Timem Silvą, mimo że to już nie ten sam Tim który kiedyś startował i gromił rywali w UFC. To jednak jeśli Pudzian nie powali go w 1 minucie, to Tim pokażę Pudzianowi drogę do Polski szybciej niż się spodziewa.

Na koniec jeszcze dodam że dobrze że Polakowi nie dali jako rywala brata Fiodora bo coś mi mówi że w tym momencie Pudzian nie dotrzymał by pojedynku do końca. I jeszcze jedno jeśli Pudzian chce być najlepszy to musi w pewnym momencie stoczyć walkę z Fiodorem, czyli najlepszym fighterem na chwilę obecną na świecie(a ten z racji na swój wiek nie będzie wieczności czekał).

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #243 dnia: Maja 08, 2010, 09:48:49 am »
Azjaci zdecydowanie powinni wygrać te walki. Sędziowie nie zachowali sie jak należy ;).

Eee no, przyznać trzeba, że Pudzian trochę więcej porzucał tym Japończykiem i był dominującym zawodnikiem przez dłuższy czas. Gdyby była jeszcze jedna runda to wynik mógłby być inny. Jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądała walka z Timem.

Kyokushinman

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 17-09-2009
  • Wiadomości: 11 151
  • Reputacja: 171
  • KRYTYK GROWY
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #244 dnia: Maja 08, 2010, 11:03:08 am »
Trzeciej rundy Pudzian kondycyjnie by nie wytrzymał na bank.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #245 dnia: Maja 08, 2010, 11:32:42 am »
obejrzałem walkę jeszcze raz i podtrzymuję swoje zdanie.

runda 1. dla sakurai
obaj założyli sobie po łamaniu (sakurai lepszym, ale równie nieskutecznym), potem sędzia przerwał walkę bo w parterze nic się nie działo. w stójce walczyli podobnie.

runda 2. dla mameta
próba gilotyny, duszenie (x2), krwawienie japończyka, potem jeszcze próba dźwigni na łokieć. jedyne co ryuta pokazał to niezłe wznowienie po zatamowaniu krwi i para dobrych kolan na ciało

runda 3. dla mameta
nieciekawy początek, potem znowu gilotyna, ponownie sperma w parterze i wznowienie z dwoma ultra zajebistymi kolankami i gilotyną.

dogrywka. remis ze wskazaniem na sakurai
niezły kopniak od mameta i sprowadzenie do parteru (tam znowu sperma), sakurai odwdzięcza się zejściem na glebę, wymiana ciosów (ze wskazaniem na japończyka).

oceniając całą walkę to był remis ze wskazaniem na khalidova, oceniając tylko dogrywkę to też remis, ale ze wskazaniem na japończyka. niestety ziom walczył o pas, a to trzeba się trochę bardziej postarać niż "remis ze wskazaniem". khalidov przekonał się o tym na sengoku a japończyk w polsce:P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #246 dnia: Maja 08, 2010, 11:37:24 am »
O faulach zapomniałeś?

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #247 dnia: Maja 08, 2010, 11:41:07 am »
tak, zapomniałem. japończyk mógł się położyć z bólu, wygrać przez dyskwalifikację. zrezygnował z tej opcji (dwukrotnie!) więc nie ma tematu, liczymy walkę jakby to się nie stało. proste.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #248 dnia: Maja 08, 2010, 11:48:43 am »
Bzdura. W normalnym przypadku Khalidov dostałby żółtą kartę, a to wiąże się z odjęciem punktów. Poczytaj komentarze na forach czy na portalach. Wszyscy są zgodni, że sędziowie przycięli w chu**. MMA to nie boks, żeby do zdobycia pasa wymogiem było znokautowanie aktualnego mistrza. Nie wiem czemu uważasz, że Japończyk powinien bardzo wyraźnie wygrać z Khalidovem.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #249 dnia: Maja 08, 2010, 12:00:11 pm »
niestety ziom walczył o pas, a to trzeba się trochę bardziej postarać niż "remis ze wskazaniem". khalidov przekonał się o tym na sengoku a japończyk w polsce:P

btw. chodzi po prostu o to, że żeby być mistrzem trzeba zbić mistrza. tutaj nic takiego nie miało miejsca. dodatkowo, jeżeli spojrzymy na wszystkie rundy, to mamet miał lepsze kopniaki, kolanka i więcej okazji do zakończenia walki. zresztą twarz sakurai'a na zakończenie pojedynku mówi sama za siebie.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 726
  • Reputacja: 74
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #250 dnia: Maja 08, 2010, 12:05:15 pm »
Marcepan przesadzasz- walka była wyrównana, po prostu każdy się spodziewał, że japończyk to kolejny kelner, a to po prostu dobry zawodnik...

Rozwaliła mnie ksywa Pudziana na forum Sherdog, uwaga: "Pudzilla"
 :grin:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #251 dnia: Maja 08, 2010, 12:08:13 pm »
Ja jednak podtrzymuje zdanie, że Japończykowi należało się zwycięstwo.

Pudzilla. :lol: :lol: :lol:

Wiadomość scalona: Maja 08, 2010, 12:11:43 pm
zresztą twarz sakurai'a na zakończenie pojedynku mówi sama za siebie.

Nie wiem czy wiesz, ale to Khalidov ma połamane żebra. Japończyk tylko obitą twarz.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2010, 12:11:43 pm wysłana przez BoBaN »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 726
  • Reputacja: 74
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #252 dnia: Maja 08, 2010, 12:46:52 pm »
Komentarz do walki Pudziana

"Looks alike a horse raping a man."

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #253 dnia: Maja 08, 2010, 12:58:12 pm »
A właśnie, rzuci ktoś kilka cytatów co zagraniczni mówią o pudzianie po tej walce? Nie o samym pojedynku, a o pudzianie.

s00s

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2007
  • Wiadomości: 10 368
  • Reputacja: 155
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #254 dnia: Maja 08, 2010, 13:01:43 pm »
Ja jednak podtrzymuje zdanie, że Japończykowi należało się zwycięstwo.

za co mu się należy to zwycięstwo???
za jedno dobre łamanie, dwa dobre kolana na żebra i ducha walki?
no sory, ale tak jak mówiłem, mamet miał w ch** więcej okazji, żeby zakończyć tą walkę. miał dobrego kicka w stójce i dwa fenomenalne kolana prosto na ryj, do tego gilotyna chyba 3x, duszenie i łamanie na stopie w pierwszej rundzie.
no przecież jakby japończyk to wygrał to niezły skandal.
remis jest sprawiedliwy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #255 dnia: Maja 08, 2010, 13:56:51 pm »
Duszenia na Japończyku nie zrobiły żadnego wrażenia. Khalidov się prężył i spinał a Japończyk sprytnie wykręcając się na bok spokojnie mógł łapać oddech. Także to zagranie ze strony Mameda było zupełnie niegroźne. Owszem dwa kolanka weszły, ale przy seriach jakie zbierał Khalidov w parterze to pikuś. Japończyk lał Mameda po żebrach jak chciał, a do tego fenomenalna końcówka dogrywki w wykonaniu Sakurai'a. Jeszcze ta dźwignia Japończyka na ramię Khalidiva. Jednak to Sakurai pomimo dwóch chamskich fauli ze strony Polaka walczył dalej i zyskiwał przewagę. Khalidov powinien po drugim faulu zebrać żółtą kartkę. Nie zebrał bo sędziowie wiedzieli co to będzie oznaczać dla Mameda. To Japończyk więcej razy obalał Khalidova na ziemię, a to też się punktuje.

Remis jest zupełnie niesprawiedliwy. Zresztą to było widać nawet po reakcji Khalidova, który ze spuszczoną głową wracał do narożnika po skończonej walce. Potem jego zdziwienie na sam werdykt i słowa w których mówi, że powinien odbyć się rewanż. Doskonale zdaje sobie sprawę, że nie powinien zremisować tej walki i dlatego od razu wyjechał z rewanżem. Do tego reakcje obu narożników. Sekundanci Japończyka od razu podbiegli do sędziów z pretensjami. Ze strony ludzi Khalidiva nie było żadnej reakcji. Wiedzieli, że decyzja była dla nich zbyt pobłażliwa. Pomijam głosy na forach czy w prasie. Ogromna większość jest zdania, że sędziowie zrobili tu przekręt.

Podtrzymuje zdanie, że walkę powinien wygrać Sakurai.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2010, 13:59:05 pm wysłana przez BoBaN »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #256 dnia: Maja 08, 2010, 14:13:15 pm »
Cytuj
Na koniec jeszcze dodam że dobrze że Polakowi nie dali jako rywala brata Fiodora bo coś mi mówi że w tym momencie Pudzian nie dotrzymał by pojedynku do końca. I jeszcze jedno jeśli Pudzian chce być najlepszy to musi w pewnym momencie stoczyć walkę z Fiodorem, czyli najlepszym fighterem na chwilę obecną na świecie(a ten z racji na swój wiek nie będzie wieczności czekał).

Brat Fjedii to wcale wymiatacz nie jest, także bez przesady.

Co do samego Fjodora, to nie ma żadnych szans. Ten gdyby chciał był by już dawno w UFC po walce z Lesnarem o pas, poza tym Ubereem chce z nim walczyć, a co na to Fjodor (a właściwie pan Finkelstein jego manager) każdy wie. Moim zdaniem boją się po prostu utraty przez Last Emperora swojego statusu (co mogło by nastąpić po walkach z tymi panami).

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #257 dnia: Maja 08, 2010, 14:42:19 pm »
Cytuj
stoczyć walkę z Fiodorem, czyli najlepszym fighterem na chwilę obecną na świecie
najlepszy to on bedzie kiedy przejdzie do ufc i bedzie wygrywal z najlepszymi a nie walczyl raz na pol roku i obijal Choiow, Lidlandow, Rogersow i innych sredniakow.

Unlimited

  • Gość
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #258 dnia: Maja 08, 2010, 14:49:11 pm »
Nie przejdzie do UFC bo tam traktują ludzi jak zwierzęta. Szkoda że PRIDE upadło....

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #259 dnia: Maja 08, 2010, 14:57:46 pm »
?? co to znaczy ze traktuja jak zwierzeta? fiodorowi oferowali w ufc duzo wiecej $ niz w strikeforce, pozwolili mu tez walczyc  w sambo, ale fiodor mimo to sie nei zgodzil... :roll:

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 726
  • Reputacja: 74
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #260 dnia: Maja 08, 2010, 15:27:54 pm »
W sambo zabronili mu walczyć, poza tym Arlowsky czy Rogers to nie są średniaki

Unlimited

  • Gość
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #261 dnia: Maja 08, 2010, 16:42:19 pm »
?? co to znaczy ze traktuja jak zwierzeta? fiodorowi oferowali w ufc duzo wiecej $ niz w strikeforce, pozwolili mu tez walczyc  w sambo, ale fiodor mimo to sie nei zgodzil... :roll:

Hmm..podawanie rywali takich którzy pasują danemu zawodnikowi(jeśli Dana go lubi), i odwrotna sytuacja(gdy Dana jakiegoś typa nie lubi, lub chce go przez dłuższy okres posprawdzać), do tego dochodzą jakieś brudne sprawy poza ringiem etc. Nie to że bym psioczył jakoś na UFC, tylko sama kasa to nie wszystko..poza tym to UFC nigdy nie dorówna poziomowi sportowemu legendarnego PRIDE.

Tango

  • Gość
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #262 dnia: Maja 08, 2010, 17:42:07 pm »
Nie przejdzie do UFC bo tam traktują ludzi jak zwierzęta. Szkoda że PRIDE upadło....

Widze pojecie znikome ma kolega. Zacznijmy od najwazniejszego, zdrowia. W PRIDE po kazdej kontuzji zawodnik musial sobie radzic na wlasna reke! Za wlasna kase! Zawodnik traktowany jak smiec. Poki moze sie bic ok, kontuzja i papa. Tutaj odzywa sie najwieksza zaleta UFC, kazdy zawodnik ubezpieczony na 100% z zapewnionymi lekarzami i szpitalami na swiatowym poziomie, wszytko za free. Ostatnio Thiago Alves mial operacje mozgu za free! Po drugie UFC najlepiej placi na swiecie w formule MMA, ale to jest jasne jak slonce. Fedor nie przeszedl do UFC bo

1. Fiodor to reklama M1, ktora chciala miec udzialy w UFC!
2. Jego madzer boi sie utraty "the last emperor"
3. Mow co chcesz strikeforce zawodnikow ma na nizszym poziomie i tam jego medzerowie widza Fiodora.
4. UFC to bylby poczatek konca ruska.
5. W stirikefore walki sa ustawiane na innej zasadzie niz w UFC.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #263 dnia: Maja 08, 2010, 17:44:44 pm »
Cytuj
4. UFC to bylby poczatek konca ruska.

Mógłbyś rozwinąć?

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #264 dnia: Maja 08, 2010, 17:58:07 pm »
Bo przegrał by najprawdopodobniej w końcu. Kto oglądał jego ostatnią walkę ten wie, że zwycięstwo wcale łatwo mu nie przyszło. Dla mnie jako fana mma (i Fjedji) brak Jemaljanienki w UFC to duża strata. Gość nie musi się już wykazywać. Walczy z jakimiś mośkami, a właściwie nie walczy wcale. W UFC jest mnustwo głodnych sukcesu fajterów, a że walczą tylko (okok prawie) najlepsi świadczą stałe przetasowania składu (zaczynasz przegrywać wylatujesz). Wiadomo White/Zuffa to głodne hajsu psy, ale widowisko starają się zawsze zagwarantować. Poza tym UFC daje stale szanse nowym (patrz TUF) i na maxa promuje dobry wizerunek MMA. 

Tango

  • Gość
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #265 dnia: Maja 08, 2010, 18:03:19 pm »
Cytuj
4. UFC to bylby poczatek konca ruska.

Mógłbyś rozwinąć?

Kun mnie uprzedil  :D

Wiadomość scalona: Maja 08, 2010, 18:04:11 pm
W sambo zabronili mu walczyć, poza tym Arlowsky czy Rogers to nie są średniaki

Nic mu nie zabronili, nie gadaj glupot. Sam Dana w wywiadze powiedzial "nawet wyrazilem zgode by walczyl w tym pierdolonym sambo"

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 726
  • Reputacja: 74
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #266 dnia: Maja 08, 2010, 20:17:22 pm »
Wiesz Dana White jest dla mnie aroganckim kasztanem i nie wierzę w żadne jego słowo... Koleś lubi dyktować warunki  co działa na nerwy nie tylko Fiodorowi ale także np. EA. A jak oglądasz TUF to widać jaki stosunek do Dany mają występujący tam zawodnicy

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #267 dnia: Maja 08, 2010, 20:36:57 pm »
wy tu gadu gadu a dzis piekna gala w ufc sie szykuje http://en.wikipedia.org/wiki/UFC_113,  machida vs shogun oj bedzie sie dzialo  :)

Tango

  • Gość
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #268 dnia: Maja 08, 2010, 21:02:34 pm »
Wiesz Dana White jest dla mnie aroganckim kasztanem i nie wierzę w żadne jego słowo... Koleś lubi dyktować warunki  co działa na nerwy nie tylko Fiodorowi ale także np. EA. A jak oglądasz TUF to widać jaki stosunek do Dany mają występujący tam zawodnicy

No jasne. Dana chcial zeby EA zrobila gre o MMA(UFC) oni go olali bo wedlug EA ta licencja nie zarobi na siebie. Po czym Dana zglosil sie do THQ wydali gre UFC ktora sie bardzo dobrze sprzedala i teraz EA juz podchwycilo temat i klepie gre o MMA.
Ogladam TUF i wiem rowniez, ze to jest biznes. Jesli myslisz ze strikeforce jest idealne to jestes w bledzie.
Ja tu nie bronie Dany bo to wampir, ale nie jest tak zle jak niektorzy opowiadaja.

Wiadomość scalona: Maja 08, 2010, 21:04:24 pm
wy tu gadu gadu a dzis piekna gala w ufc sie szykuje http://en.wikipedia.org/wiki/UFC_113,  machida vs shogun oj bedzie sie dzialo  :)

No najszybciej zapowiedziany rewanz w historii UFC. Ja obstawiam na Shoguna.
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2010, 21:04:24 pm wysłana przez Tango »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #269 dnia: Maja 09, 2010, 02:25:37 am »
Obejrzałem sobie walki Pudziana i Mameda i tak: Pudzian wygrał zasłużenie - miał obalenia, dominował w parterze (chociaż nic nie pokazał), g'n'p, udawało mu się punktować w stójce. Techniki zero, baaardzo słaba wytrzymałość, ale ja daję Mariuszowi kredyt zaufania na przyszłość, przecież to kalafior jest jeszcze nie obity. Dużo treningów kardio, polepszyć walkę w parterze (z jego masą i siłą grzechem jest nie próbować jakichkolwiek dźwigni).

Mamed - ha, od razu widać było, że Khalidow nieco zlekceważył przeciwnika. Pierwsza runda dla Japończyka zdecydowanie (prawie "skończył" Mameda, co to było?kimura??). Druga runda dla Khalidowa - mimo górnej pozycji, Sakurai dostawał po buzi, jakoś wybronił się z gilotyny, a na dodatek Mamed umiejętnie kontrował i omijał techniki Japończyka (po jednej z takich akcji znalazł się nieomal na plecach Sakuraia!). Ostatnia runda jednak bardziej dla japońca (aktywniejszy, g'n'p). Bardzo dziwie się taktyce polskiego czeczena obmyślonej ma tą walkę. Zero stójki, półdystansu, kopnieć. Coś dziwnego dzieje się z "naszym" chłopakiem! Mam nadzieję na rewanż we wrześniu!

Ps. Dla wszystkich tak zatwardziale krytykujących Pudziana, zrozumcie, to początkujący fajter (ile on robi te mma, rok??). Nie ma się co dziwić brakowi techniki, obicia, itp. Przed nim długi czas treningów. Ja szanuję ten wysiłek, bo wierzcie mi to wcale nie jest takie łatwe na jakie wygląda.

Jakiś czas temu miałem okazję powalczyć z chłopakiem o ośmioletnim doświadczeniu w mma. Powiem krótko - zero szans! Nie ważne czy stojąc czy w parterze, gość dominował nade mną całkowicie. Czy wy wiecie jak bolą lowkicki takiego gościa?? Polecam iść na trening i przekonać się na własnej skórze. MMA, to nie zniewieściała piłka nożna, tam na prawdę są tylko pot, krew, ból i masa satysfakcji! Szanujcie tych fajterów!
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2010, 02:53:11 am wysłana przez kun »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #270 dnia: Maja 09, 2010, 06:34:44 am »
SHOGUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #271 dnia: Maja 09, 2010, 13:15:45 pm »
Rua pokazal jak sie walczy widac forma rosnie, jeszcze w tym miesiacu walka Jackson vs Evans mam nadzieje ,ze Rampage wygra i dostanie szanse rewanzu z Shogunem i bedziemy mieli kolejny wielki rewanaz.
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2010, 13:28:43 pm wysłana przez wsciekly_blondyn »

Tango

  • Gość
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #272 dnia: Maja 09, 2010, 16:47:32 pm »
Kimbo i Daley pożegnali się z UFC, przynajmniej tak powiedział Dana na konferencji  8)

Wiadomość scalona: [time]Maj 09, 2010, 17:11:05 pm[/time]
Rua pokazal jak sie walczy widac forma rosnie, jeszcze w tym miesiacu walka Jackson vs Evans mam nadzieje ,ze Rampage wygra i dostanie szanse rewanzu z Shogunem i bedziemy mieli kolejny wielki rewanaz.


Rampage to teraz wielka niewiadoma. Zwlaszcza cardio. Troche olal UFC wiec zobaczymy jak to bedzie. Nie widze go z Shogunem. Rampage zero obrony na low kicki etc. Rua prezentuje forme z Pride, wiec nikomu nie bedzie lekko. Dali by walke Shogun-A.Silva (mam nadzije, ze w koncu przejdzie do 205 :D )

Wiadomość scalona: Maja 09, 2010, 17:13:58 pm
Polecam iść na trening i przekonać się na własnej skórze. MMA, to nie zniewieściała piłka nożna, tam na prawdę są tylko pot, krew, ból i masa satysfakcji! Szanujcie tych fajterów!
Ja tylko trzymalem tarcze na udzie kolesiowi. Ziomek 115kg. Cala noga z krwiakow. Przez tarcze  :lol:
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2010, 17:13:58 pm wysłana przez Tango »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #273 dnia: Maja 09, 2010, 20:45:10 pm »
Ja czytałem na mmarocks, że Anderson chce walczyć z GSP. To była by dopiero walka! Dwóch niepokonanych mega mistrzów swojej kategorii wagowej. Co do walki Rampage - Rashad, to mam nadzieję, że Evans obije tego przygłupa!

Co do formy Shoguna z Pride, to pamiętacie co zrobił z nim Forrest Griffin?? ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2010, 20:47:28 pm wysłana przez kun »

Tango

  • Gość
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #274 dnia: Maja 10, 2010, 02:43:59 am »
Ja czytałem na mmarocks, że Anderson chce walczyć z GSP. To była by dopiero walka! Dwóch niepokonanych mega mistrzów swojej kategorii wagowej. Co do walki Rampage - Rashad, to mam nadzieję, że Evans obije tego przygłupa!

Co do formy Shoguna z Pride, to pamiętacie co zrobił z nim Forrest Griffin?? ;)

Anderson-GSP juz dawno nieaktualne. Sam Dana to powiedzial.

Shogun walczyl z kontuzja kolana, a i Griffin byl wtedy w formie.

michalc

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 21-06-2005
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 1
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #275 dnia: Maja 10, 2010, 03:41:25 am »
Ladnie sklepal machide tego sie nie spodziewalem, pierwszy raz w hostori machida byl na deskach i do tego dostal tak beszczelny TKO, mam nadzieje ze powroci na szczyt bo lubie kolesia.

Tango: czemu  kimbo ma poleciec z ufc za cienki?:>

Tango

  • Gość
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #276 dnia: Maja 10, 2010, 06:15:16 am »
Ladnie sklepal machide tego sie nie spodziewalem, pierwszy raz w hostori machida byl na deskach i do tego dostal tak beszczelny TKO, mam nadzieje ze powroci na szczyt bo lubie kolesia.

Tango: czemu  kimbo ma poleciec z ufc za cienki?:>

To bylo K.O bo Shogun odpuscil zanim sedzia wkroczyl  :D

No Kimbo to porazka
http://www.mmafighting.com/2010/05/09/kimbo-slice-done-in-the-ufc-dana-white-says/
Dana powiedzial ze w dupie ma ze jest hype na Kimbo i to byla jego ostatnia walka. Pozniej dziennikarze go cisneli i powiedzial "najprawdopodobniej". No ale osobiscie mam nadzieje, ze juz go nie zobaczymy w UFC.
« Ostatnia zmiana: Maja 10, 2010, 06:19:28 am wysłana przez Tango »

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #277 dnia: Maja 10, 2010, 07:40:59 am »
Ojjj coś czuję, że nie odpuszczą tej fanowskiej gawiedzi Kimbo!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 627
  • Reputacja: 252
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #278 dnia: Maja 12, 2010, 13:24:25 pm »
Miałem przyjemność wybrać się na galę KSW. Wspaniała sprawa. Aczkolwiek, gdy obejrzałem później raz jeszcze walkę Mamed'a, tym razem w TV, to dopiero wtedy, ten ogrom detali zaatakował receptory wzroku - vide motyw z założoną dźwignią, z której Khalidov jakimś cudem się wyrwał.

Wspaniała walka. I jaka ogromna przepaść od tego co Mariusz zaprezentował.

Tango

  • Gość
Odp: UFC/PRIDE/K-1
« Odpowiedź #279 dnia: Maja 16, 2010, 06:06:11 am »
Alistair masakra, Rogers nie zadal zadnego ciosu :D Fedor bedzie mial ciezko z nim jesli dojdzie do walki. Alistair moim zdaniem to teraz TOP 5 Heavyweight na swiecie
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2010, 06:10:53 am wysłana przez Tango »