Autor Wątek: EURO 2008  (Przeczytany 89194 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 02, 2007, 16:42:27 pm »
Losowanie jak najbarzdiej udane

Austria to zbitka przypadkowych ludzi , którzy dopiero uczą się grac w gałe
Chorwacja to rywal wymierny , ale dla nas raczej szczęśliwy . Zwycięstwa z Angolami robią wrażenie  , ale imo to odzwierzciedla tylko to jak poyebana jest retoryka Premiership gdzie arab gra częsciej niż rodowici piłkarze .
Niemcy - ewidetnie drużyna turniejowa i jeden z głównych kandydatów do zwycięstwa . Mecz z nimi będzie prawdziwym testem i odpowiedzią na pytanie na co nas stać w EURO .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 02, 2007, 16:46:15 pm »
Patrioci :?

Akurat w tym przypadku Polska ma duże szanse na wyjście z grupy. Z Niemcami będzie jedynie problem, moim zdaniem.
Z niemcami? Przecież oni przegrywają co się tylko da. Chorwaci są problemem.

@Lesiu, ja nie żartowałem ;)

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 02, 2007, 18:40:39 pm »
tarniak, nie znasz sie, wiec po co tyle piszesz?

'ic' lepiej pospiewac oO

Austria < Polska
Niemcy = Polska
Chorwacja < Polska

Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 02, 2007, 18:57:42 pm »
tarniak, nie znasz sie, wiec po co tyle piszesz?

'ic' lepiej pospiewac oO

Austria < Polska
Niemcy = Polska
Chorwacja < Polska



Tak, tak, tylko na ostatnim mundialu było:

Ekwador < Polska
Niemcy >| Polska
Kostaryka < Polska

A i tak nic nie zdziałali.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:00:45 pm »
na ostatnim mundialu byl zupelnie inny zespol, pod wodza 0 trenera Oo
Opublikowane: Grudzień 02, 2007, 19:00:25
z kim my wtedy gralismy, przypomina mi sie mecz z wyspami owczymi oO
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Tarniak

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:16:37 pm »
Cytuj
tarniak, nie znasz sie, wiec po co tyle piszesz?
Ty, koleś, ale o co ci chodzi?
Cytuj
Austria < Polska
Niemcy = Polska
Chorwacja < Polska
Kiedy ostatnio wygraliśmy z Anglią? Kiedy wygrała Chorwacja? Jesli ty się "znasz" to mam nadzieję, że znasz odpowiedzi na te pytania i zweryfikujesz swoją "teorię".
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2007, 19:18:53 pm wysłana przez tarniak »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:19:44 pm »
Cytuj
tarniak, nie znasz sie, wiec po co tyle piszesz?
Ty, koleś, ale o co ci chodzi?
Cytuj
Austria < Polska
Niemcy = Polska
Chorwacja < Polska
Kiedy ostatnio wygraliśmy z Anglią? Kiedy wygrała Chorwacja? Jesli ty się "znasz" to mam nadzieję, że znasz odpowiedzi na te pytania i zweryfikujesz swoją "teorię".


Tak to też nie ma co liczyc. Daliśmy radę z Portugalią, to może i damy z Chorwatami, ale ja wolę pozostac nastawionym sceptycznie.

Tarniak

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:24:09 pm »
Ja rozpatrzam obecna formę "naszych" i trenera. I co byście mi od "kosmopolitów" nie nadawali, naszym najsilniejszym elementem jest właśnie Leo, bo to on budzi respekt. Wiadomo Krzynówek, Boruc na ten moment grają bardzo dobrze, ale Smolarek dopiero w ostatnim meczu dobrze zagrał, Lewandowski nie prezentuje nic w lidze mistrzów, a o reszcie się nie wypowiadam, bo wypadają słabo. Z czego on chce stworzyć europejską drużynę na poziomie pucharowym to nie wiem...

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:36:12 pm »
Cytuj
Kiedy ostatnio wygraliśmy z Anglią? Kiedy wygrała Chorwacja? Jesli ty się "znasz" to mam nadzieję, że znasz odpowiedzi na te pytania i zweryfikujesz swoją "teorię".
Ja rozpatrzam obecna formę "naszych" i trenera. I co byście mi od "kosmopolitów" nie nadawali, naszym najsilniejszym elementem jest właśnie Leo, bo to on budzi respekt. Wiadomo Krzynówek, Boruc na ten moment grają bardzo dobrze, ale Smolarek dopiero w ostatnim meczu dobrze zagrał, Lewandowski nie prezentuje nic w lidze mistrzów, a o reszcie się nie wypowiadam, bo wypadają słabo. Z czego on chce stworzyć europejską drużynę na poziomie pucharowym to nie wiem...
Jeśli rozpatrujesz obecną formę to weź pod uwagę również tą Anglików. Moglibyśmy z nimi równie dobrze wygrać w eliminacjach, tak samo jak Chrowaci.

Tarniak

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 02, 2007, 19:38:07 pm »
Prawda, prawda. Mimo to, Chorwaci są świetnie przygotowani i oglądanie meczu z Anglią było przyjemnością.

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 02, 2007, 22:14:27 pm »
bueerk...
wszyscy podpalają się..jak zawsze..wiadomo co będzie..
no, chyba, że Leoś dostanie kolejny order od pana prezydenta :D a może order uśmiechu?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 03, 2007, 09:52:38 am »
bueerk...
wszyscy podpalają się..jak zawsze..wiadomo co będzie..
no, chyba, że Leoś dostanie kolejny order od pana prezydenta :D a może order uśmiechu?
wszyscy się emocjonują bo Naród potrzebuje sukcesu jak powietrza . Jak zaściankowym i upośledzonym w sporcie krajem świadczy podniecanie się skokami narciarskimi , o których wie Polska i kraje Skandynawskie . Mój historyk z liceum dobrze prawił ,że jesteśmy mistrzami świaya w umieraniu . Ale mam nadzieje ,że wraz z Leo nadejdą wkońcu tłuste lata dla polskiej piłki i nasz kraj będzie rozpoznawalny nie tylko we Wschodniej części Europy .
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2007, 10:18:53 am wysłana przez jay jay »
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 03, 2007, 13:21:47 pm »
a na ziemie polskie przybędą indianie!

nie w tym wieku

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 03, 2007, 13:51:50 pm »
Prawda, prawda. Mimo to, Chorwaci są świetnie przygotowani i oglądanie meczu z Anglią było przyjemnością.
To nie Chorwaci wygrali mecz tylko Anglicy go przegrali. Gole jakie stracili to smiech na sali ;]
W pilce roznie bywa. Na ostatnich MŚ prawie zremisowalismy z Niemcami mimo ze nic nie gralismy a oni prezentowali sie swietnie i ostatecznie zajeli trzecie miejsce. A nawet kto mogl przypuszczcac ze wygramy z Portugalia po meczach z Finlandia i Serbia...
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 03, 2007, 13:54:09 pm »
wszystko jest możliwe, ale potrzebna jest kasa, a żeby mieć kasę to trzeba mieć wyniki. żeby mieć wyniki natomiast, to trzeba mieć kasę, a żeby ją mieć, to trzeba odnosić sukcesy...bla bla bla...taka jest niestety prawda o polskiej piłce, bo co innego mówić o niemcach, francji czy włochach, gdzie kasa znalazłaby się nawet mimo braków sukcesów (jeśli byliby teraz w sytuacji polaków). chociaż cuda się zdarzają i nawet  słabszej drużynie uda się coś ugrać na większej imprezie, ale na to nie ma co się nastawiać...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 03, 2007, 15:28:11 pm »
Z takim mysleniem kun to my do niczego byśmy nie doszli . EURO 2012  i EURO 2008  - to osiągneli panowie Listkiewicz ( z duzym udziałem Surkisa ) i Benhaker ) w ciągu jednego roku . Smutki proszę zostawić dla siebie lub zapić je w kielichu . Nadziwić się nie mogę jakim to zakompleskionym krajem jesteśmy . Nawet jak jest dobrze to gada sie ze jest do pipy i dupiaste jest zycie w Polsce  . Przyszedł chłop spoza ukladu i już na wstępiewielkie autorytetyna czele z panem Tomaszewskim zlinczowały Misia ,że wzieli kogoś z zewnatrz . Rok pozytywnego myślenia i od razu są wyniki 4 punkty z Portugalia to kapitał nie w kij dmuchał (były nawet głosy narzekające na naszą grę podczas rewanżu tak rozpieścił nas Leo ) . Najlepiej się podłożyć i czekać na najmilszy wymiar z Helmutami wg . Was ? Gnieśc ich trzeba , jeśli nie ma techniki , to jest siła , kondycja i dyscyplina . Dojczlandy wielkimi wirtuozami jak Portugalia nie są dlatego tym łatwiej będzie z nimi grać . Przykład poprawnego myslenia dał podczas konferencji prasowej trener Chorwatów mowiąc ,że z każdym mozna wygrać i każda grupa może być zarówno ta wyśnioną jak i śmierci . Poprawność pollityczną i uprzejme skinanie główki faworytom pozostawcie władzom .


''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 03, 2007, 15:41:30 pm »
ja jestem jeno przeciwnikiem bezmyślnego hurraoptymizmu z jakim spotykamy się przy każdym odejściu od typowej dla polskiej piłki mimozji

Listkiewicz, taak...

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 03, 2007, 15:54:06 pm »
Optymizm nie jest bezpodstawny . Nasi rywale nie są arcytrudni a i w perspektywie ćwierć finału  nikt z ''wielkich'' na nas nie trafi . Półfinał podczas pierwszego występu ? Ja bym brał w ciemno .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 03, 2007, 16:02:38 pm »
Korea, USA, Portugalia- 2 zespoły do ogrania
Ekwador, Kostaryka, Niemcy- 2 zespoly do ogrania

Tak w ramach przypomnienia.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 03, 2007, 16:06:50 pm »
Janas , Engel - dwaj panowie z PZPNu.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

MGS

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 23-03-2006
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 10
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 03, 2007, 16:16:16 pm »
I beznadziejna forma tuz przed ;]. Gdybysmy grali tak jak w eliminacjach to drewno-Ekwador by poleglo. Korea akurat okazala sie dobrym przeciwnikiem...
Xbox  One + PS4 = two reasons to buy a PC

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 03, 2007, 19:17:34 pm »
Po pierwsze - i Janas i Engel byli trenerami, którzy nigdy w życiu wcześniej nie prowadzili żadnej drużyny w Mistrzostwach Świata - ma to duże znaczenie, bo żeby w czymś brać udział, trzeba tego doświadczyć.
A co najważniejsze - żaden z nich nie umiał prawidłowo przygotować reprezentacji na Mundial. W obu przypadkach w eliminacjach graliśmy świetnie, a później coś się posypało i na Turnieju była tragedia.
Następne - pamiętajmy - Leo, to trener kilka klas lepszy od Engela czy Janasa. Beenhakker, to doskonały motywator. I tutaj należy szukać szansy. Leo, to trener, który potrafi odpowiednio zmotywować piłkarzy, zmienić ich mentalność, zrobić z nich prawdziwych piłkarzy, a nie chłopców do bicia. Ja wierzę, że się uda.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 26, 2008, 10:07:15 am »
I beznadziejna forma tuz przed ;]. Gdybysmy grali tak jak w eliminacjach to drewno-Ekwador by poleglo. Korea akurat okazala sie dobrym przeciwnikiem...
yep . Dorzuciłbym do tego mizerny poziom sparingpartnerów .
Opublikowane: Grudzień 03, 2007, 22:30:24
12 dni . Dzisiaj gramy pierwszy z trzech sparingów przed najwazniejszym meczem w karierze wielu zawodników obecnych w kadrze . Macedonia czy Albania zbyt wygórowanych umiejętności , ale bardziej zależy mi czy nasi będą w stanie skonstruować jakieś akcje grając cały czas pod presją . Błaszczykowski wypadł na 2 tygodnie , strasznie ciekaw jestem jak da sobie rade Łobodziński bo słyszałem juz opinie ,że to jedziec bez głowy . Dużo drybluje , ale często traci piłe ;/ Suma summarum wielkiego pożytku z niego nie ma .
Problemu z wyjściowym napadem raczej nie ma  , Matusiak to cień samego siebie a Żurawski przeżywa drugą młodość w Larrisie .
Po tych dwóch co najwyżej średniakach przyjdzie nam grac 1 czerwca z Danią i tutaj ujrzymy  dopiero prawdziwe oblicze naszej repry . Wiadomo ze Skandywawami zawsze nam szło pod góre , dlatego też każdy inny wynik niż porażka rozpatrywałbym w kategorii sukcesu i czekał niecierpliwie na 8 czerwca .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blancjaone

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2004
  • Wiadomości: 2 946
  • Reputacja: 1
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 26, 2008, 12:44:32 pm »
Cytuj
Po pierwsze - i Janas i Engel byli trenerami, którzy nigdy w życiu wcześniej nie prowadzili żadnej drużyny w Mistrzostwach Świata - ma to duże znaczenie, bo żeby w czymś brać udział, trzeba tego doświadczyć.
A co najważniejsze - żaden z nich nie umiał prawidłowo przygotować reprezentacji na Mundial. W obu przypadkach w eliminacjach graliśmy świetnie, a później coś się posypało i na Turnieju była tragedia.
Ciężko powiedzieć, że w mundialu coś się posypało.
W eliminacjach graliśmy świetnie, to fakt, ale na mistrzostwach świata występują praktycznie same drużyny, które grają świetnie w eliminacjach...
Ludzie po awansie od razu oczekiwali cudów, a może po prostu nasza siła wystarczyła na awans do mistrzostw, ale nic więcej zrobić się z tego nie dało...
Moim zdaniem Engel był bardzo dobrym trenerem, a zwolnienie go dlatego, że przegrał z Koreą i Portugalią na mistrzostwach świata było pochopną decyzją...

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 26, 2008, 15:36:04 pm »
Z calym szacunkiem, ale Żuraw w Larisie strzelil wiecej goli z karnych niz z akcji (mowie z pamieci: w 12 meczach 5 goli łącznie, w tym bodajze 3 z karnych). Najprawdopodobniej na calym Euro bedziemy grac formacja 4-4-1-1, ale nie widze nikogo na szpicy.. Sagan słabo, Matusiak beznadziejnie (w dodatku ławka w Wiśle...). Tylko Smolarek moze cos zdzialać. Ofensywny pomocnik grajacy za napastnikiem - tutaj jest bogactwo: Majewski (z racji stażu ma niewielkie szanse, a szkoda), Żurawski (kapitan kapitanem, ale dawno nie zagral dobrego meczu w reprezentacji..), Garguła i Roger (ta dwójka wg mnie bedzie walczyla o tę pozycje, i najbardziej pasuje mi do tej roli). Roger w sparingu z Schaffhausen pokazal kilka niezlych zagran (m.in to po jego przerzucie Krzynek strzelil gola), potrafi grac z pierwszej pilki, no i dużo widzi. Ma duże szanse wbić nawet do pierwszej jedenastki.. Jedyna jego wadą jest to, ze odstawia nogi, boi sie powalczyć. No ale od tego jest Lewandinho i Dudka (być może Garguła?) z tyłu..

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 29, 2008, 09:24:48 am »
na papierku wychodzi na to mamy najsilniejszą pomoc a nasłabszy atak . Zadziwiające jest w dodatku ,że lekką rączką Benhaker rezygnuje z Sikory czy Jelenia . Dojczland ma tylko jeden słabszy punkt w swej supermaszynie - dwóch środkowych obrońców przypomina dwóch drewniaków nie kontaktujący zbytnio szybko co się dzieje na boisku . Tu powinniśmy wytoczyć największe działa , których jak na złość nie posiadamy . Dzisiaj mam nadzieje ,że coś dublerzy z napadu pokażą ..
Opublikowane: Maj 26, 2008, 17:30:31
Benio mnie troszkę zaskoczył . Bronowicki zagrał w miarę poprawnie z Macedonią , forma daleko od tego z meczu z Portugalią , ale jest o niebo lepszy od Pazdana . Podobno cierpimy na brak dorych defensorów a tu prosze Leo lekką rączką dziekuje za usługi dobrze zapowiadającemu się obrońcy Crveny Zvezdy Belgrad .
Matusiak też musi pakować walizki i wracać do Polski . I tu jest podobnie jak z Bronowickim , forma nieznacznie , ale zwyżkuje , to on wziął na plecy dwóch Macedończyków i stworzył sobie dogodną sytuację do strzału . Umie się zastawić , przytrzymac gałe , rzecz niezwykle ważna gdy będziemy grać z Helmuatmi .
Apropo 2-2 z Białorusią nie przynosi chwały naszym sąsiadom . Grali dobrze tylko przz pierwsze 45 minut , pozniej z czasem opadali z sił (vide 2 brama da Białorusi , nikt nie podchodził i nie zablokował strzału ) w skutek czego padł remis . Prognozuje podobny scenariusz co sprzed 2 lat . Na początku rzucą się jak wściekłe psy do ataku a my będziemy ograniczać się do wyprowadzania kontr . Kontr czyli nie wywalania piłek na oślep jak to było czasami podczas meczu z Portugalią tylko w miarę rozsądnego buowania akcji i jesli jest taka możliwość dobrze wykonywać stale fragmenty . Cudu nie przewiduje , ale liczę na twardą walkę przez pełne 90 minut .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 29, 2008, 20:53:09 pm »
Bronowicki nie pojechał z powodu kontuzji - Benhauer już to wytłumaczył - zapewne na lewej stronie zastąpi go Żewłakow, a na środku obrony zagra Bąk z Jopem (albo Ben nas zaskoczy i puści w bój Kokoszkę). Spodziewałem się odpadnięcia Majewskiego, chociaż umiejętnościami nie odstaje (nawet przewyższa) od swoich rywali, to dopiero jego początek z reprezentacją i nie jest jeszcze z nią zgrany. Matusiak jest za wolny, jego gra mnie bardzo irytuje (chce byc efektowny ale słabo mu to wychodzi) - dobra decyzja.
Będziemy liczyć na kontratak z szybkim i zwrotnym Smolarkiem, który lepiej sprawdza się w grze kombinacyjnej po ziemi. Będziemy o tyle nietypową reprezentacją, że zastosujemy niemal na pewno przez cały turniej formację 4-5-1 z niewysokim (słabo grającym głową) napastnikiem, a co jeszcze ciekawsze - nasza gra opiera sie na skrzydłowych ;) Trochę to paradoks, bo powinniśmy mieć na szpicy kogoś w stylu van Nistelrooya, a nie wątłego Ebiego :) Także Jacek Krzynówek będzie zapewne mocno eksploatowany, bo jego strzał z dystansu to niemal pewnik zagrożenia pod bramką przeciwnika. Na zaadaptowanie 4-4-2 już jest za późno, a szkoda bo w takim układzie powołanych zawodników powinno być to nawet wskazane..
Ciekawi mnie jeszcze rywalizacja na prawej stronie. Marcin 'żelazne płuco' Wasilewski prezentuje się równie dobrze, jak ostatnio Golański (nie boi sie wejść w pojedynek 1vs1), lecz na niekorzyść obrońcy Anderlechtu przemawia jego nadmierna agresja - nawet w meczach towarzyskich nie oszczędza przeciwnika, a na MŚ w Niemczech już mieliśmy jednego takiego, przez którego straciliśmy punkt... Tu Leoś będzie miał trochę myślenia.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 30, 2008, 20:40:40 pm »
z taką taktyką zagramy zapewne z Niemcami i Chorwacją bo nie chce mi się wierzyć by Austriacy nastawiali się na atak w meczu z nami . Z nimi raczej trzeba będzie wystawić dwóch w napadzie . Żurawski i Smolarek tak myśle z wojującymi Blaszczykowskim i Krzynówkiem po przeciwnych stronach boiska  .Bez nich wartośc druzyny spada o 50 %.
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

mateo

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #68 dnia: Maja 30, 2008, 20:47:36 pm »
zgadzam się, o ile Błaszczykowski, to świetny zawodnik.. tak Krzynówek jest naszą podstawą reprezentacji Polski..

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #69 dnia: Maja 30, 2008, 20:58:57 pm »
Optymizmem napawa również postawa Zurawia w meczy z Albanią. Biegał, skakał, wystawiał się wszystko ładnie mu wychodziło. No i Roger który okazał się być przyjemnym surprise i powiewem świeżości w zespole. Poza tym cieszą wieści że jest lepiej niż dobrze pod względem motorycznym. Z każdym dniem zdaje się być coraz piękniej :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #70 dnia: Maja 31, 2008, 19:51:43 pm »
oglądał ktoś Niemcy - Serbia ? wynik napawający nas pewną nadzieją , ale chce znać opinie tych co oglądali to spotkanie .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #71 dnia: Maja 31, 2008, 19:55:41 pm »
Zobaczcie ten filmik:



Świetnie zmontowany, aż mi ciarki przechodzą jak go oglądam. Na bank go puszcze bezpośrednio przed meczem.

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 02, 2008, 08:23:32 am »
http://www.eurogol.pl/index.php?artykul=114014 wywiad z Borucem :]

Jak obstawiacie... kto mistrzem, licze na dobry występ Polski na turnieju. Jednak uważam, że największe szanse na mistrzoswo mają Włosi, dziwi mnie fakt że bukmacherzy dają największe szanse Niemcom. Dobra drużyna, ale daleko jej do tej z lat 90tych...

No i co jest naj ! żeby udzielili lekcji szkopom. Byłoby pięknie ;]
                 

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:47:30 pm »
2 lata minęły od ostatniego spotkania z Danią i widzę postęp .Co prawda dalej mamy tyły w wyszkoleniu technicznym , ale częsciej gościliśmy pod bramką rywali ,stwarzalismy sytuacje , obrońcy czasami się właczali w akcje ofensywne . Bol to , że za łatwo Duńczycy dochodzili do sytuacji strzeleckich . Gdyby nie Boruc mogłaby by być powtórka z Poznania . Element nie dopuszczalny w meczu z Helmutami . W przebiegu całego spotkania raziła po oczach strszna slamazarnośc i brak agresji ze strony naszych . Niby 35 stopni , ale takie same warunki mieli goscie , którzy żwawiej poruszają się po boisku . Dobrze Wawrzyniak i Łobodziński , słabo Golański i Żurawski , ktory stanowi wielką niewiadomą . Jesli wróci na czas Błaszczykowski to będe się martwił tylko o nasze tyły .
Opublikowane: Czerwiec 02, 2008, 09:29:19
walka psychologiczna trwa w najlepsze . Boniek twierdzi ,że nasi piłkarze sa inteligentniejsi a niedawno FUCKT opublikował prowokujące zdjęcie nawiązujące do słynnej bitwy pod Grunwaldem . Niezle hehe oby nasi dokopali szkopom bo należy im się  8)
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Ciapkas

  • Gość
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:51:54 pm »
Skąd wiadomo jak błaszczyk będzie grał? Dla mnie teraz pewniakiem jest Zurawki, całkiem nieźle gra.

Wg mnie mistrzem zostanie Francja, a w finale wygra z..Holandią :)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 04, 2008, 21:58:10 pm »
Żurawski to dał ciała w ostatnim meczu , będąc trenerem nie wystawiałbym go do karnych nie umniejszając mu ofkors  :wink:
Wg wszelkich znaków na Ziemi i Niebie Polska wyjdzie w następującym squadzie
Boruc - Wasilewski , Żewłakow , Bąk , Golański - Lewandowski , Krzynówek , Błaszczykowski , Dudka , Smolarek - Zurawski . To na chwilę obecną prawie najlepszy skład na jaki nas stać .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 04, 2008, 22:27:45 pm »
No nie wiadomo jak z tą lewą obroną będzie - największa niewiadoma (nie można ryzykować wstawiania na lewą stronę zawodnika prawonożnego na takim turnieju, chyba że dysponuje się piłkarzem typu Phillip Lahm..). No i szkoda ze ktoś z dwójki Błaszczykowski-Łobodziński będzie musiał usiąść na ławce, bo ten drugi błysnął w meczu z Danią. Potrzebujemy piłkarzy, którzy nie boją się pojedynków 1vs1 - niestety, jeden z tej dwójki wypadnie :sad:

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 05, 2008, 00:48:45 am »
Skąd wiadomo jak błaszczyk będzie grał? Dla mnie teraz pewniakiem jest Zurawki, całkiem nieźle gra.

Wg mnie mistrzem zostanie Francja, a w finale wygra z..Holandią :)
To jest istna herezja :lol: Nie może dojść do finału Francja-Holandia, ponieważ ktoraś z tych dwóch drużyn nie wyjdzie z grupy ;]
 

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 05, 2008, 09:42:24 am »
Włochy wygrają. 8-)

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: EURO 2008
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 05, 2008, 14:28:42 pm »
Jak stawiam na Włochów, którzy zagrają w finale z Czechami. :smile:
Yeahh, me and hate that's an odd couple