Autor Wątek: DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość  (Przeczytany 76017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« dnia: Marca 16, 2006, 08:39:11 am »
Pozdrawiam wszystkich przodowników, coś się nie odzywałem, ale teraz jestem w Hong Kongu, scena growa tutaj uboga ale na szczęście blisko do pierdółek z JAP.

Sprawa jest prosta - gierka nazywa się DJ Max Portable i jest to klon Beatmanii czy DDR na PSP. Muza całego gatunku, 58 piosenek, każda z niesamowitym filmikiem. Poziom trudności - kosmiczny.

Gra jest produkcji koreańskiej, ale jedyny tekst po koreańsku, to pierwszy komunikat (czy włączyć auto-save) a potem przy odblokowywaniu nowych rzeczy (co można się spokojnie zorientować). Stronka poniżej:

http://www.djmax.co.kr/

Jak jakieś pytania do pytajcie, pogrywam w to już od kilku dni i jest kosmicznie. Na stronce jest także krótki przegląd każdej z 58 piosenek. Gorąco polecam, jak zainteresowani to atakujcie Playasia.com albo Yesasia.com, bo do nas to nie trafi.


TomisH

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 18, 2006, 02:04:28 am »
Gra jest nieziemska i obcykanie jej zajmuje trochę czasu. Mamy trzy podstawowe poziomy trudności: 4, 6 i 8 przycisków (obecnie robię 6), przy czym zmiana na każdy kolejny poziom wymaga przyzwyczajenia się do gry od nowa.

Kawałki wpadają w ucho i są świetnie skomponowane, a gra uzależnia przynajmniej tak jak Luminy (jak nie bardziej).

Szkoda, że prawdopodobnie nie pojawi się w Europie...
Gamikaze.pl
KARNIAK Forever

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 18, 2006, 08:50:36 am »
e tam, to napewno syf nie warty zainteresowanie, kapa i dno  :P


taaak pisze to z zazdrosci bo nie moge w to pograc :D:D:D

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 11, 2006, 06:48:31 am »
Powoli, powoli, ale idzie... robię bez problemu piosenki do poziomu 8 (na 12 możliwych). Wczoraj spróbowałem Hanshin'a - nie dotrwałem do końca, lol. Czasami jest to frustrujące - próbujesz robić piosenkę 5 razy, nie udaje się, idziesz spać, a rano wymiatasz na 90%+ i zastanawiasz się jak mogłeś tego nie zrobić.

Moje ulubione piosenki to Oblivion i Outlaw.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 18, 2006, 06:55:58 am »
Ja to chcę ^_^, zmusiłem się i obejżałem wszystkie filmiki, wygląda na niezłą rewelkę, tylko jak to dostać? Pewnie tylko import wchodzi w grę, aż dziw bierze, że nie wydali tej gry na cały świat, jak patrzyłem na tego kolesia jak gra, to buźka śmiała mi się jak dziecku na widok lizaka :) a muzyczki są naprawde świetne. Dawać mi to, NOW!!!

Castor Napisz więcej wrażeń z gry, please :)

Obczaj ten filmik jak gosc wymiata w ta gierke

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 27, 2006, 11:38:22 am »
Wrażenia z gry, sorry że tak późno ale byłem w Pekinie, Szanghaju, i Singapurze. W końcu Wielkanoc. :D

Gra jest bardzo trudna, niektórych to odrzuci, mnie wprost przeciwnie. Każda z piosenek ma własny filmik, który olewasz, kiedy grasz, ale potem masz możliwość obejrzenia wszystkich w oddzielnym menu. Każdy to małe dzieło sztuki.
Do odblokowania są zaróno kształty nut, jak i "obudowy", co powoduje, że posiadamy większą ilość HP. Ponieważ w tej grze kiedy nie trafiasz w nuty to HP spada, kiedy dojdzie do zera masz BANG! i Game Over - zrobione jest to w bardzo denerwujący sposób, za pierwszym razem mało nie upuściłem konsolki.
Mamy 3 tryby gry: 4, 6 i 8 klawiszy. Przy czym do każdego trzeba uczyć się od nowa, spróbowałem najłatwiejszą piosenkę na 6 klawiszy = nie dotrwałem do końca. Wiele piosenek ma swoje trudniejsze odpowiedniki z większą ilością nut. W trybie 6 klawiszy prawie każda piosenka ma tryb HARD, a wiele ma tryb MIX, spotykany tylko w 6 przyciskach. Jest on nieziemsko trudny.
Co do muzyki to bardzo mi podeszła, mamy przekrój wszystkich gatunków, ale muszę powiedzieć, że podoba mi się każdy utwór, nawet z gatunków, których nie cierpie na codzień.
Do odblokowania jest jeszcze galeria obrazków, jak i wersje UNCUT niektórych utworów. Poza tym nasz występ mierzony jest procentowo co owocuje określonym medalem = będziecie robić piosenkę wiele razy w celu wymaksowania jej. Konsolka mierzy zarówno uderzenie w nuty jak i precyzję tego uderzenia. Pierwsze nie przerwie combo, ale ponieważ występ do średnia arytmetyczna z precyzji aby dostać 100% musisz trafić wszystkie nuty PERFECT. Mnie się jeszcze ta sztuka nie udała, nawet z najłatwiejszą piosenką.
Z innych rzeczy - twoja gra ma znaczenie, gdyż uderzenie w przyciski powoduje powstanie dźwięku. Wielka frajda kiedy grasz dobrze i piosenka sama ukłąda się w całość. Dlatego też w tej grze ma znaczenie słuchanie się w rytm. BARDZO często przejdziesz przez trudne fragmenty naciskając klawisze do rytmu, nie myśląc za bardzo kiedy nacisnąć, upewniając się tylko, że naciskasz właściwy. I jest to jedyna metoda, bo gdy spada na ciebie 30 nut nie masz czasu na myślenie co kiedy uderzyć.

Jeśli macie jakieś pytania to walcie śmiało. Chętnie się dowiem skąd ściągnąć OST. :lol: [/url]

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 28, 2006, 07:08:37 am »
Strasznie sie napalilem na ta gre, chyba trzeba bedzie walna imporcika, to mowisz ze wszystko jest po angielsku? Zadnych niezrozumialych krzaczkow? :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 28, 2006, 10:27:44 am »
Cytat: "_ReD_"
Strasznie sie napalilem na ta gre, chyba trzeba bedzie walna imporcika, to mowisz ze wszystko jest po angielsku? Zadnych niezrozumialych krzaczkow? :)

Teksty Koreańskie są dwa - na początku pytanie o autosave (wybierasz podświetloną opcję), oraz potem kiedy odblokowujesz nowe rzeczy, co bardzo łatwo się zorientować, bo wygląda to następująco "$^#*$NOTE", "^&^%$BOARD" oraz "^&*#IMAGE".

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 28, 2006, 12:47:36 pm »
Castor, a ile kosztuje ta gra?
Może byśmy się ugadali na jakiś mały interesik? :wink:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 29, 2006, 07:31:39 am »
Castor , gra juz zamowiona :D

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 29, 2006, 07:54:32 am »
Cytat: "_ReD_"
Castor , gra juz zamowiona :D

A wykosztowałeś się może na edycję Prestige z OST, bo nigdzie tych CD nie mogę znaleźć? (czyt: torrentów brak).

 :D  :lol:

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 29, 2006, 08:06:16 am »
Niestety nie, zwykla standardowa edycja. Ale to nie takie trudne, ja sobie tak robie muzyke z wiekszosci gier, podlaczam PSP do kompa (nie wiem jakie masz wejscia) taki jak do sluchawek (jedna strone w gniazdo sluchawek) druga do kompa (i tu w zaleznosci od wejsc, czy aux, czy mic, co masz) zapuszczasz kawalek jaki cie interesuje, leci przez komp, wlaczasz nagrywanie w kompie, po zakonczeniu robisz save'a i konwertujesz na mp3 :D

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 30, 2006, 06:54:47 am »
Cytat: "_ReD_"
Niestety nie, zwykla standardowa edycja. Ale to nie takie trudne, ja sobie tak robie muzyke z wiekszosci gier, podlaczam PSP do kompa (nie wiem jakie masz wejscia) taki jak do sluchawek (jedna strone w gniazdo sluchawek) druga do kompa (i tu w zaleznosci od wejsc, czy aux, czy mic, co masz) zapuszczasz kawalek jaki cie interesuje, leci przez komp, wlaczasz nagrywanie w kompie, po zakonczeniu robisz save'a i konwertujesz na mp3 :D

Koniecznie napisz jak tam wrażenia z gry. Byłbym wdzięczny, jakbyś potem wytłumaczył, co dokładnie zrobić aby zgrać te kawałki.

@Ibra: Gra nie jest tania, ja kupiłem za 160-170zł, mogę poszukać czy mają taniej. Internetowo można zamówić z playasia.com albo yes-asia.com.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 30, 2006, 11:02:27 am »
Gra rzeczywiscie nie byla tania , cale szczescie ze shipment maja za free na gry :) kupilem w lik-sang i dalem za nia 55$ ale i tak nie jest zle :) wazne ze jest juz w drodze.

Castor pozniej ci napisze co i jak z tym nagrywaniem, jak sie wyspie :D

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 12, 2006, 04:39:05 am »
Cytat: "_ReD_"
Gra rzeczywiscie nie byla tania , cale szczescie ze shipment maja za free na gry :) kupilem w lik-sang i dalem za nia 55$ ale i tak nie jest zle :) wazne ze jest juz w drodze.

Castor pozniej ci napisze co i jak z tym nagrywaniem, jak sie wyspie :D

I jak tam, gra doszła? Może pierwsze wrażenia?

P.S. Gitaroo Man w tym miesiącu na PSP! :D Kocham dowiadywać się, że jakaś super gra wychodzi w ciągu miesiąca, a ja nic o tym nie wiem.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 12, 2006, 05:01:13 am »
Gra doszła Castro ale nie miałem czasu nawet jej jeszcze uruchomić, chwilowo mało gram, bo ciagnę dwie zmiany. Jedna robota na dzień druga na noc 3 godzinki smu i tak już od tygodnia :) jeszcze tydzień tak mam. Jak tylko znajdę czas to napewno opisze wrażenia :)

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 21, 2006, 10:13:32 am »
Jakby kogoś interesowała jakaś piosenka znaleziona na stronie głównej gry i/lub którymś z filmików, to mogę uploadować mp3, po 3 tygodniach w końcu udało mi się ściągnąć OST.

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 21, 2006, 11:55:00 am »
o, to będziesz moim idolem jak uploadujesz gdzies piosenki numer 1, 8, 14 i 18 - są po prostu mistrzowskie :) Swoją drogą, w poniedziałek zamówiłem DJ Max'a z Lik-Sang, wiec mam jeszcze przynajmniej z tydzień czekania... ale jak już dostane tę grę w swoje rece, to chyba całkowicie obleje końcówke roku w szkole o_O

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 21, 2006, 12:07:12 pm »
Done, Outlaw zapodałem dwie wersje, ale moim zdaniem oryginał lepszy. Wiem, że ta muza wymiata, na Outlaw zrobiłem już 95%+. A teledysk jest genialny, poszukaj na YouTube.com :D

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=6EA063B96625930C

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 21, 2006, 12:57:55 pm »

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 30, 2006, 14:07:43 pm »
Mam, kurna, mam i płacze z radości :)
Paczka przyszła w czwartek i od tej pory nie ma mnie dla świata rzeczywistego - i tak jak podejrzewałem, przez te głupia gre pod koniec roku będzie niezła bieganina za nauczycielami, zeby wszystko popoprawiać. Ale co tam - 3 z matmy: 100 złotych, 5 z chemii: winko z żabki (no, nasz nauczyciel lubi takie wynalazki :]), 4 z biologii: 50 złotych, wymasterowanie DJ Maxa - priceless o_O
Obecnie maxuje wszystko na 4 baty, w Hamsin i AI ponad 90% robie, max combo 3000 z kawałkiem. Teraz tylko zrobie z 85% w Lemonade w wersji MX i moge sie zabierać za jechanie na 6 przycisków. Bedzie ostro. Gra uzależnia w tempie ekspresowym, zakrzywia percepcje i poraża wszystkie zmysły (tak, smaku również). Coś pięknego. Jak ktoś ma PSP, to niech atakuje Lik-Sang.com i kupuje z miejsca (wychodzi nieco ponad 160 zł), a jak ktoś nie ma PSP, to niech je kupi w zestawie z DJ Maxem. Natychmiast.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 30, 2006, 14:10:19 pm »
Miazga, mistrzu, grałeś wcześniej w DDR? Jakim cudem tak szybko udało ci się opanować Hamsin'a i resztę? Może jakaś strategia?

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 30, 2006, 14:45:08 pm »
Nie, w DDR nie grałem, nie mam też strategii, przypuszczam, że po prostu dziesiątki godzin spędzonych przy Amplitude procentują :P

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 30, 2006, 17:26:36 pm »
Miazguś cholera Ty to potrafisz pieknie grę przedstawić! Kto po przeczytaniu tego tekstu nie kupiłby tej gry? :P

O, Castor dzięki za link. Muzyka jest wspaniała!

Słowik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-10-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 08, 2006, 21:08:07 pm »
Troche spoznilem sie z dyskusja ale co tam ._.
No wiec, zdania nie zaczyna sie od 'no wiec'. :(
Tak wiec, ja rowniez zamowilem gierke- przez jakiegos e-bayowca i mam ja okolo 2 tygodni <tancze>. Na 6 przyciskow nie dam rady przejsc tylko 'sin the last scene' i 'jakiegostam' hamsina mx, a reszta juz wchodzi raczej <lans> (moze niedlugo zapodam jakies filmiki :P)
Ogolnie rzecz biorac zabralem sie troche za 8-buttonowe sciezki i gra sie bardzo przyjemnie (nie liczac ogolnego rozpier''lu na ekranie przy lvl 10+).
Skoro mowa byla o ulubionych kawalkach, to zdecydowanie: oblivion, oblivion rockin' night style, chrono breakers, mix koncertu czajkowskiego (:D) i blythe - wymiatacze.
Zreszta kazdy kawalek jest dobry, tylko trzeba sie wsluchac i wyczuc jego transcendentalno-empiryczno-immanentne wnetrze O_o czy jakos tak.
Jesli moge cos doradzic, to mozna kupowac w ciemno, bo gra jest warta kazdego siana (ja dalem akurat 60$).
 I LOVE YOU DJ MAX!!  :oops:  :oops:  :oops:


EDIT: Hamsin Mx rozwalony O______o next please <lansing over>
klimat jak artysta

Słowik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-10-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 13, 2006, 00:38:07 am »
- oblivion rockin night style

- road of death

- sin the last scene


Obiecane filmiki z DJ MAXa :P
1. Jakosc jest slaba ale wiekszosc widac
2. Teksty w tle traktowac z przymruzeniem oka
3. Mhm, no.

Fpisoojcie komętki ;******
klimat jak artysta

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwca 13, 2006, 10:13:26 am »
Kurde, najsłabszy z was jestem. :cry: Robię 4-button do poziomu 9 a i te nie wszystkie. Mam problemy z:

1. Masą przycisków naraz, szczególnie niesymetrycznie
2. Cholernym kręceniem analogiem, szczególnie kiedy od razu po nim są przyciski.
3. Kombinacją lewo-góra jednocześnie, która za cholerę nie wchodzi, w przeciwieństwie do trójkąt-kółko.

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. A filmiki są super. Jak myślicie, czy przesiadka na proste 6-button a potem powrót do 4-button pomoże?

Słowik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-10-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwca 13, 2006, 14:57:02 pm »
Napewno pomoze. Ale jak zaczniesz grac na 6 to lepiej juz pykac i pykac az dojdziesz do wprawy. W sumie na 6 dopiero sie zaczyna prawdziwa zabawa :)

btw - update filmikow:
- Hamsin MX
klimat jak artysta

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwca 13, 2006, 16:16:28 pm »
zawsze wiedziałem, że jesteś nienormalny, synu :mrgreen: jak skombinuje cyfrówke, ktora nagrywa filmy z dzwiekiem, to postaram sie nakrecić chrono breakers rozwalane na 6 batów (co oczywiscie przy takim hamsinie mx jest jak luv flow na 4 baciki, jak spacer po parku, jak jedzenie lodów waniliowo-kawowych i takie tam...) :]

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwca 13, 2006, 20:36:10 pm »
Cytat: "Słowik"
- oblivion rockin night style

ja pitole , to wygląda jakbyś grał na fortepianie  :mrgreen:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwca 13, 2006, 21:07:47 pm »
Cytuj
- oblivion rockin night style

- road of death

- sin the last scene


Obiecane filmiki z DJ MAXa Razz
1. Jakosc jest slaba ale wiekszosc widac
2. Teksty w tle traktowac z przymruzeniem oka
3. Mhm, no.

Fpisoojcie komętki ;******


Wszystko fajnie ale za wulgarne te filmiki.:D  :D  :D :D:D:DD:

Nigdy nie lubiłem gierek muzycznych ale ta wyjątkowo mi się podoba.   :D  :D  :D  :D

EDIT:

jak ściągnąć jakis filmik z youtube.

Słowik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-10-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwca 13, 2006, 23:32:17 pm »
Cytat: "Derek"
Wszystko fajnie ale za wulgarne te filmiki.   D:


Tak wyszlo :((((((((((((( ku*wa no  :mrgreen:

Cytat: "Derek"
jak ściągnąć jakis filmik z youtube.


http://javimoya.com/blog/youtube_en.php

Wpisujesz linka z youtube i sciagasz filmik na dysk. Ten format mozesz otworzyc na przyklad vlc playerem. ;)


Update filmikow:
- Blythe
klimat jak artysta

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwca 14, 2006, 09:22:02 am »
Jak będę miał chwilę to wrzucę wam Additional OST, kilka dźwięków z gry + 3 nowe piosenki. Także DJ Max Image Gallery = wszystkie 200 grafik z galerii w formacie JPEG. Btw, jak będziecie chcieli to możecie wrzucić je jako Wallpaper, rozdzielczość się zgadza.

Mała próba:

Słowik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-10-2005
  • Wiadomości: 289
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwca 14, 2006, 13:46:09 pm »
mam wszystkie :D ale wallpapery bylyby słiti i fogule kull  :oops:
potrzebowalbym wlasnie te dodatkowe kawalki, bo posluchalbym blythe sobie <tancze>
klimat jak artysta

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwca 17, 2006, 19:03:35 pm »
Obejrzałem filmiki i... GODNESS!
Muszę to mieć :mrgreen:

Flik

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-04-2005
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwca 17, 2006, 19:06:24 pm »
Nie tylko ty CassSept  :mrgreen:
Jak nie znajdę nigdzie tej gierki w przeciągu dwóch tygodni w PL to zamawiam na ebay. Zapłace te 150zł (sic!), ale przynajmniej w końcu sobie pogram.

DoNaY

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-01-2006
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwca 17, 2006, 20:07:51 pm »
gierka fajna kupilem ja za 29$
Donation.

Flik

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 06-04-2005
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwca 17, 2006, 20:54:36 pm »
Cytat: "DoNaY"
gierka fajna kupilem ja za 29$

Można wiedzieć gdzie? :>

ashka

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-06-2006
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
DJ Max Portable [IMPORT] - full ENG, czysta radość
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwca 20, 2006, 16:11:29 pm »
Cytat: "Flik"
Cytat: "DoNaY"
gierka fajna kupilem ja za 29$

Można wiedzieć gdzie? :>

I ja bym chciała wiedzieć.  W Lik-Sang kosztuje prawie dwa razy tyle....