Autor Wątek: Ratchet & Clank On PS3.  (Przeczytany 109452 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #560 dnia: Października 24, 2007, 17:19:07 pm »
Cytuj
The Good

    * Shooting and platforming gameplay is fun 
    * Lots of different and useful weapons 
    * Beautiful, colorful visuals 
    * Tight controls.


The Bad

    * There's some good humor in it, but the story isn't very interesting, and the ending is a letdown 
    * So many different, often unnecessary gameplay mechanics that the game lacks an identity 
    * Difficulty is too easy and only the last hour or so is remotely challenging.

No i powiedz teraz szczerze, bez mrugnięcia okiem czy po takich minusach gra słusznie dostaje ocenę 7? Bądźmy poważni. Jakaś pała z Gamespotu może mnie cmoknąć w kuper bo zagrałem w demko i wiem że ta gra jest warta każdej kasy. Bardzo dobrze że są demka dostępne dla każdego bo może skonfrontować ocenę jakiegoś serwisu ze swoimi odczuciami. IMO 7 dla nowego Rachet & Clank to debilizm roku i udowadnia to po raz kolejny że hamburgerowe serwisy siedzą w kieszeni Bill'a.

ja sie nie wypowiadam na temat tego tytulu bo nie gralem, wiec ciezko mi ocenic, czy jest zbyt latwa, fanem platformowek nie jestem wiec oszczedze sobie i wam nerwow i nic nie bede na tem na temat tego tytulu pisal, faktycznie te minusy troche takie na sile, ale widocznie autorowi gra nie podeszla tak jak tobie i tyle, ale pisanie odrazu ze siedza w kieszeni u Billa to lekka paranoja, tak jak ktos napisal ze Hiv tak ocenil Ratcheta bo jest blisko z MS zwiazany...jakby ktos chcial gre uje**c to by dostala ocene 4/10 lub 5/10 a nie 7.5/10 ( gamespot) lub 8+ (HiV), wiem ze w modzie sa uklada, i teoria ze oligarchowie rzadza wszystkim ale ludziska wyluzowac, MarCepan piszesz ze to debilizm roku, tak ta gre ocenic, ale kiedy tobie sie nie spodoba jakas gra i ocenisz ja glosno, w ktora sie ktos inny zagrywa, i ja naprawde ceni, to w tedy twoim tokiem myslenia ty zostajesz tym de***( nie obrazam Cie, tylko chce, zebys sie postawil na miejscu recenzenta ) w oczach osoby, ktora w dany tytul sie gra. Wezmy np. Age Of Mythology czy inny RTS z serii AoE , watpie ze by u ciebie wysoka ocene dostaly, gdybys byl recenzentem, ale milionom ludzi sie podobaja. 

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #561 dnia: Października 24, 2007, 17:33:04 pm »
Nie wziąłeś jednego pod uwagę. Taki serwis jak Gamepost pisze dla mas przez to jego zdanie jest zupełnie inaczej postrzegane niż zdanie kogoś na forum. Według mnie recenzje pisać powinno paru redaktorów a potem razem winni usiąść i wyciągnąć średnią.
W ogóle o czym tu gadać. Wszędzie gra zbiera 9 i niżej nie spada a tu jakiś trep stawia 7 i myśli że błyszczy. Ośmieszył się tylko przed wszystkimi i taka jest prawda.

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #562 dnia: Października 24, 2007, 17:45:47 pm »
Nie wziąłeś jednego pod uwagę. Taki serwis jak Gamepost pisze dla mas przez to jego zdanie jest zupełnie inaczej postrzegane niż zdanie kogoś na forum. Według mnie recenzje pisać powinno paru redaktorów a potem razem winni usiąść i wyciągnąć średnią.
W ogóle o czym tu gadać. Wszędzie gra zbiera 9 i niżej nie spada a tu jakiś trep stawia 7 i myśli że błyszczy. Ośmieszył się tylko przed wszystkimi i taka jest prawda.

moze wlasnie o to mu chodzilo, zeby o serwisie bylo glosno...co do tego zeby recenzje byly tworzone przez kilku redaktorow to dobry pomysl, chyba tak famitsu i kotaku  robia...

Supersonic

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #563 dnia: Października 24, 2007, 18:01:31 pm »
Cytuj
Gameszprot pewnie siedzi już w kieszeni u wujka Billa.
IMO to nie tak, jeżli gra na Xa zasługuje to jak najbardziej powinna złapać wysoką notę. Po ocenach MGS3 SotC Gamespot jest dla mnie zerowym wyznacznikiem jakości gry.
 

Za czasów N64, PSX, DC oceniali normalnie a teraz jak ktoś już wspomniał robią z siebie pośmiewisko. Banda grubasów.  :lol:
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2007, 18:03:33 pm wysłana przez Supersonic »

mateo

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #564 dnia: Października 24, 2007, 21:28:12 pm »
Wie kto czy jest jakiś dodatkowy poziom trudności w Tools of Destruction?

Np Dwójeczka za drugim razem jest znacznie trudniejsza.Co najwiażniejsze dostajemy dodatkowe poziomy, levele dla posiadanych broni.Jest to cholernie rajcujące.
Odpal 'Lava Gun' na maksymalnym Upgrade !
Istne piekło.

lupinator

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #565 dnia: Października 24, 2007, 23:18:05 pm »
Cytuj
Odpal 'Lava Gun' na maksymalnym Upgrade !
Istne piekło.
Lava Gun wtedy przestawał być już lava gunem ;)

Co do gamespotu to nie wiem co oni tam chcieli tą oceną zrobić ale w kazdym razie tylko się ośmieszyli.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #566 dnia: Października 25, 2007, 00:01:19 am »
Jak na razie średnia to 90%. http://www.gamerankings.com/htmlpages2/932369.asp?q=Ratchet
Te teksty o przekupywaniu zachodnich serwisów (tylko dlatego ze oceniają inaczej gry na PS3 niż chcą niektórzy) są zupełnie śmieszne. Poczekamy - zobaczymy. 7.5 to chyba przeginka ale.... wiem też tylko że jak wydaję w Polsce ponad 200zł na grę to nie chcę żeby ta gra była bardzo łatwa i kończyła się bardzo szybko. Dla mnie niski poziom trudności Ratcheta to może być poważna wada. Zresztą jak każdej innej zbyt krótkiej gry na dowolną konsolę.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #567 dnia: Października 25, 2007, 00:08:17 am »
Wie kto czy jest jakiś dodatkowy poziom trudności w Tools of Destruction?

Np Dwójeczka za drugim razem jest znacznie trudniejsza.Co najwiażniejsze dostajemy dodatkowe poziomy, levele dla posiadanych broni.Jest to cholernie rajcujące.
Odpal 'Lava Gun' na maksymalnym Upgrade !
Istne piekło.


Tak w tej czesci jest podobnie (wspominali chyba o tym w recenzji GT)
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #568 dnia: Października 25, 2007, 03:27:36 am »
Pogralem z 1.5h i tak... poki co 9.5/10...
Na starcie
Nie jestem fanem platformowek. Ratchet & Clunk nigdy mi sie nie podobal. Zawsze znudzony odkladalem gre na polke, nigdy jej nie konczac. Tym razem chyba bedzie jednak inaczej.
Demko to pierwszy stage, dosyc krotki...
Graficznie 10/10
sa elementy ktore nie zachwycaja, ale ogolnie calosc jest naprawde jak najbardziej pozytywna.
 Gra potrafi nawet wciagnac, jest to takie durne lecenie do przodu swietnie sie bawiac. Mimo iz IMO gra jest dla dzieci, to generalnie potrafi wciagnac kazdego. Pierwsza warta wydania pieniedzy gra na PS3. Naprawde swietny i wciagajacy tytul. Czy odtworcza, zapewne tak, ale posiada swoj miod i w tej oprawie graficznej kopie jaja. Humor Clunkowy na poziomie. Insomniac spisal sie na medal. Mam nadzieje, ze ta gra sie ladnie sprzeda, bo jest tego warta.  Z recka Hiva zgadzam sie w 100%

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #569 dnia: Października 25, 2007, 16:54:20 pm »
Pogralem z 1.5h i tak... poki co 9.5/10...
Na starcie
Nie jestem fanem platformowek. Ratchet & Clunk nigdy mi sie nie podobal. Zawsze znudzony odkladalem gre na polke, nigdy jej nie konczac. Tym razem chyba bedzie jednak inaczej.
Demko to pierwszy stage, dosyc krotki...
Graficznie 10/10
sa elementy ktore nie zachwycaja, ale ogolnie calosc jest naprawde jak najbardziej pozytywna.
 Gra potrafi nawet wciagnac, jest to takie durne lecenie do przodu swietnie sie bawiac. Mimo iz IMO gra jest dla dzieci, to generalnie potrafi wciagnac kazdego. Pierwsza warta wydania pieniedzy gra na PS3. Naprawde swietny i wciagajacy tytul. Czy odtworcza, zapewne tak, ale posiada swoj miod i w tej oprawie graficznej kopie jaja. Humor Clunkowy na poziomie. Insomniac spisal sie na medal. Mam nadzieje, ze ta gra sie ladnie sprzeda, bo jest tego warta.  Z recka Hiva zgadzam sie w 100%
A długa jest? Chodzi mi o realny czas grania.

Mastu-son

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 16-06-2006
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #570 dnia: Października 26, 2007, 11:16:14 am »
Cytuj
The Bad

    * There's some good humor in it, but the story isn't very interesting, and the ending is a letdown
    * So many different, often unnecessary gameplay mechanics that the game lacks an identity
    * Difficulty is too easy and only the last hour or so is remotely challenging.

No tak:
1) gra nie ma bardzo interesującej fabuły i zakończenia (zarzut do plaformówki! :lol:).
2) gra przekombinowana i brak oryginalności  :lol:
3) za łatwa (wszak to gra kierowana tylko do hardcorowców  :lol:)

Zarzuty i argumenty z doopy wzięte!
W taki sposób 7,5 można dać każdej grze, która jest sequelem, oczywiście z wyjątkiem Halo, Maddena i NASCAR;)
Na plasterki gameszprot szkoda czasu na czytanie tej wypchanej rekalmami zbitki śmieci. IMHO

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #571 dnia: Października 26, 2007, 11:20:20 am »
Cytuj
The Bad

    * There's some good humor in it, but the story isn't very interesting, and the ending is a letdown
    * So many different, often unnecessary gameplay mechanics that the game lacks an identity
    * Difficulty is too easy and only the last hour or so is remotely challenging.

No tak:
1) gra nie ma bardzo interesującej fabuły i zakończenia (zarzut do plaformówki! :lol:).
2) gra przekombinowana i brak oryginalności  :lol:
3) za łatwa (wszak to gra kierowana tylko do hardcorowców  :lol:)

Zarzuty i argumenty z doopy wzięte!
W taki sposób 7,5 można dać każdej grze, która jest sequelem, oczywiście z wyjątkiem Halo, Maddena i NASCAR;)
Na plasterki gameszprot szkoda czasu na czytanie tej wypchanej rekalmami zbitki śmieci. IMHO

Podpisuję się pod tym obiema rękami. Gameszrot to już od jakiegoś czasu zasyfiały serwis z masą dziwacznych ocen. Ja już od dawna przestałem czytać IGN'y i inne takie hamburgerowe kicze.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #572 dnia: Października 26, 2007, 13:28:56 pm »
1) gra nie ma bardzo interesującej fabuły i zakończenia (zarzut do plaformówki! :lol:).
2) gra przekombinowana i brak oryginalności  :lol:
3) za łatwa (wszak to gra kierowana tylko do hardcorowców  :lol:)

Nie twierdzę, że zgadzam się z oceną z GS (bo nie widziałem gry), jednak:
1. W chwili obecnej od każdej gry wymaga się konkretnej fabuły (pomijam gry sportowe czy party-games) - nawet od slasher'a (HS, DMC) czy bijatyk. Czasy, gdy gracz biegł przed siebie tylko po to, by zdobyć punkty, już dawno minęły.
2. nie chodzi o brak oryginalności, lecz o brak "tożsamości" - jeżeli w grze jest zawarte sporo różnych, niezwiązanych ze sobą elementów rozgrywki (a to zarzuca GameSpot) trudno jednoznacznie stwierdzić, czym dana gra jest.
3. Może i gra nie jest kierowana do hardcorowców, ale mimo wszystko za łatwa również nie może być - gra powinna mimo wszystko stanowić jakieś wyzwanie.

Także minusy nie są aż tak bardzo "z dupy wzięte".

Mimo wszystko, niska ta ocena. No ale cóż, jak było wspomniane wcześniej, GameSpot często stawia dość kontrowersyjne oceny :/.
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2007, 13:32:14 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #573 dnia: Października 26, 2007, 16:54:37 pm »
Ratchet & Clank Multiplayer Again in Future?
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=86232

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #574 dnia: Października 26, 2007, 20:27:30 pm »
Ratchet & Clank Multiplayer Again in Future?
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=86232

Najgorsze jest to że napisali że być może multi wróci ale "someday".

lupinator

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #575 dnia: Października 26, 2007, 21:20:49 pm »
Nie wiem po co tak to multi tym gamespotowcom. Multi był w poprzednich czesciach i niespecjalnie "robił".

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #576 dnia: Października 26, 2007, 21:45:50 pm »
Cytuj
The Bad

    * There's some good humor in it, but the story isn't very interesting, and the ending is a letdown
    * So many different, often unnecessary gameplay mechanics that the game lacks an identity
    * Difficulty is too easy and only the last hour or so is remotely challenging.

No tak:
1) gra nie ma bardzo interesującej fabuły i zakończenia (zarzut do plaformówki! :lol:).
2) gra przekombinowana i brak oryginalności  :lol:
3) za łatwa (wszak to gra kierowana tylko do hardcorowców  :lol:)

Zarzuty i argumenty z doopy wzięte!
W taki sposób 7,5 można dać każdej grze, która jest sequelem, oczywiście z wyjątkiem Halo, Maddena i NASCAR;)
Na plasterki gameszprot szkoda czasu na czytanie tej wypchanej rekalmami zbitki śmieci. IMHO
nie chcę nic mówić, ale ratchety zawsze miały wciągającą fabułę. może nie specjalnie wielowątkową i epicką, ale zabawną i dającą wiele radości z jej poznawania, więc taki zarzut mógłby się pojawić jako minus...

Bobi

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 757
  • Reputacja: 0
  • PSN ID | Gamertag: Fifi1101
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #577 dnia: Października 26, 2007, 21:55:20 pm »
Cytuj
3. Może i gra nie jest kierowana do hardcorowców, ale mimo wszystko za łatwa również nie może być - gra powinna mimo wszystko stanowić jakieś wyzwanie.

Co jak co, ale w R&C od zawsze było mnóstwo bonusów i sekretnego staffu do odblokowywania, a poziom trudności nigdy nie był wyżyłowany do poziomy Dante Must Die. btw. każdy z Ratchetów miał tak potężne replaybility, że czasami przechodziło się daną część po 4 razy i nie odblokowałeś wszystkiego, więc dla hardcore gamers zawsze się coś znajdzie chociażby zawsze genialne i zepsute w Gladiatorze Skill Pointy (!!!)

VaaKo

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2007
  • Wiadomości: 1 583
  • Reputacja: 44
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #578 dnia: Października 27, 2007, 09:02:35 am »
Cytuj
The Bad

    * There's some good humor in it, but the story isn't very interesting, and the ending is a letdown
    * So many different, often unnecessary gameplay mechanics that the game lacks an identity
    * Difficulty is too easy and only the last hour or so is remotely challenging.

No tak:
1) gra nie ma bardzo interesującej fabuły i zakończenia (zarzut do plaformówki! :lol:).
2) gra przekombinowana i brak oryginalności  :lol:
3) za łatwa (wszak to gra kierowana tylko do hardcorowców  :lol:)

Zarzuty i argumenty z doopy wzięte!
W taki sposób 7,5 można dać każdej grze, która jest sequelem, oczywiście z wyjątkiem Halo, Maddena i NASCAR;)
Na plasterki gameszprot szkoda czasu na czytanie tej wypchanej rekalmami zbitki śmieci. IMHO

Może brakowało im tam postaci al'a 50cent, gangsta "jołmena" co by wszytsko tam rozsadził ;/

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #579 dnia: Października 27, 2007, 11:26:47 am »
Cytuj
The Bad

    * There's some good humor in it, but the story isn't very interesting, and the ending is a letdown
    * So many different, often unnecessary gameplay mechanics that the game lacks an identity
    * Difficulty is too easy and only the last hour or so is remotely challenging.

No tak:
1) gra nie ma bardzo interesującej fabuły i zakończenia (zarzut do plaformówki! :lol:).
2) gra przekombinowana i brak oryginalności  :lol:
3) za łatwa (wszak to gra kierowana tylko do hardcorowców  :lol:)

Zarzuty i argumenty z doopy wzięte!
W taki sposób 7,5 można dać każdej grze, która jest sequelem, oczywiście z wyjątkiem Halo, Maddena i NASCAR;)
Na plasterki gameszprot szkoda czasu na czytanie tej wypchanej rekalmami zbitki śmieci. IMHO

Może brakowało im tam postaci al'a 50cent, gangsta "jołmena" co by wszytsko tam rozsadził ;/
Przecie Quark jest :)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #580 dnia: Października 27, 2007, 11:55:13 am »
Quark to ciota

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #581 dnia: Października 27, 2007, 12:10:41 pm »
Ratchet też tylko Clank rulez 8)
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #582 dnia: Października 27, 2007, 12:16:53 pm »
No nie wiem czemu ocena taka niska. Zawsze Ratchety były imo ciekawe.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #583 dnia: Października 27, 2007, 13:00:33 pm »
No nie wiem czemu ocena taka niska. Zawsze Ratchety były imo ciekawe.
I ten tez jest "ciekawy". Jedna ocena nie moze zmienic (bardzo dobre) wizerunku gry.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #584 dnia: Października 27, 2007, 13:15:43 pm »
Z tym Ratchetem pewnie będzię jak z HS. Na trailerach zachwyt, a potem ocena na gamescore będzie oscylować w granicach 8.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #585 dnia: Października 28, 2007, 14:08:40 pm »
Z tym Ratchetem pewnie będzię jak z HS. Na trailerach zachwyt, a potem ocena na gamescore będzie oscylować w granicach 8.
lol
chyba przespałes ostatni tydzien

100-GamePro
100-GameTap
100-Play Magazine
95-PSM Magazine
95-GamerNode
95-PSU
94-IGN
93-PSM3 Magazine UK
93-GameZone
93-Game Informer
91-Gaming Age
90-Pro-G
90-GameTrailers
90-Games Radar
90-GameDaily
90-Game Almighty
90-PSX Extreme
85-1UP
80-GameSpy
75-GameSpot

izon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-05-2006
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #586 dnia: Października 28, 2007, 16:23:30 pm »
Na gametrailers 9.3.Mowili ze grafa zajebista i bronei wymyslne ale tak jak Hiv pisal nic nowego i gra na maxa latwa..Oby to sie nie robilo standardem w grach na ps3 tzn szybko i przyjemnie:)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #587 dnia: Października 29, 2007, 18:11:46 pm »
Na gametrailers 9.3.Mowili ze grafa zajebista i bronei wymyslne ale tak jak Hiv pisal nic nowego i gra na maxa latwa..Oby to sie nie robilo standardem w grach na ps3 tzn szybko i przyjemnie:)


Ratchet podobno zabiera 12-15 godzin za 1 podejsciem wiec nie jest najgorzej!!
Do tego tony srobek do zebrania, ktore pewnie wydluza rozgrywke x2...

izon

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 21-05-2006
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #588 dnia: Października 29, 2007, 23:05:48 pm »
Jezeli tyle czasu to totalny wypas!:D:D

chelcho

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 13-05-2007
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #589 dnia: Października 30, 2007, 14:42:08 pm »
Mam, gram i powiem że gierka jest fajowa. Uwielbiam tego typu gierki, szkoda że ostatnio za wiele ich nie ma.
« Ostatnia zmiana: Października 30, 2007, 14:53:31 pm wysłana przez chelcho »

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #590 dnia: Października 30, 2007, 14:52:52 pm »
Ostatnio widziałem na allegro ze ktos sprzedawał gre (chyba 5 egzemplarzy). Momentalnie sie rozeszły :/

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #591 dnia: Października 30, 2007, 19:48:29 pm »
Coś ostatnio śpiący jestem  :eek:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #592 dnia: Października 31, 2007, 11:37:41 am »
Reklama telewizyjna
http://www.ps3site.pl/what-a-wonderful-world

IMO świetna!

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 835
  • Reputacja: 81
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #593 dnia: Października 31, 2007, 16:31:49 pm »
Ma ktoś nowe N+? Jeśli tak, to ile dali Ratchetowi?

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #594 dnia: Października 31, 2007, 16:53:22 pm »
Reklama telewizyjna
http://www.ps3site.pl/what-a-wonderful-world

Gdybym nie wiedział, że to gra, pomyślałbym, że Pixar bądź DreamWorks wypuścili nową animację ;).
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

yoda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 17-05-2005
  • Wiadomości: 157
  • Reputacja: 0
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #595 dnia: Października 31, 2007, 17:00:24 pm »
Ma ktoś nowe N+? Jeśli tak, to ile dali Ratchetowi?


Ocena w Neo  Plus 9.2/10
Kupcie PS3, Grajcie w Ratcheta!

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #596 dnia: Listopada 01, 2007, 08:55:48 am »

lupinator

  • Gość
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #597 dnia: Listopada 01, 2007, 11:44:46 am »
Famitsu - 9,9,9,9 (36/40)
http://www.totalgamerzone.com/story-712-Latest-Famitsu-Review-Scores.html
Ciekawi mnie czy zmienili coś w grze dla japończyków poza wyglądem Ratcheta

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #598 dnia: Listopada 01, 2007, 11:49:44 am »
w USA Ratchet wskoczyl na 4 miejsce w sprzedazy z iloscia 97,055

ps nie wiem czy juz ktos o tym pisal:D
http://www.vgchartz.com/aweekly.php

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Ratchet & Clank On PS3.
« Odpowiedź #599 dnia: Listopada 01, 2007, 12:11:56 pm »
w USA Ratchet wskoczyl na 4 miejsce w sprzedazy z iloscia 97,055

ps nie wiem czy juz ktos o tym pisal:D
http://www.vgchartz.com/aweekly.php
To są wyniki z kilku dni, nawet nie z całego tygodnia.