Autor Wątek: Nintendo DS  (Przeczytany 47771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Nintendo DS
« Odpowiedź #160 dnia: Marca 23, 2005, 09:25:14 am »
Cytat: "Von Zay"
Ja w kwestii tardżetu konsolki...

Kiedy pokazuje kumplom produkty firm takich jak Microsoft, Sony - spoko, na pierwszym zapuszczam Ninja Gaiden, a na drugim Tekkena czy innego Snejka. Krew się leje, jęki, konanie, jestem gość. Natomiast jak przychodzi kolej na Nintendo... no bez jaj... jak bardzo te gry nie byłyby fajne, to ludzie gdy widzą Mario krzyczącego "Mario" a zaraz potem grzybki, kwiatuszki, kolorki jak w burdelku (taki burdel dla dzieci) to kumple patrzą jakoś tak z politowaniem raz na mnie raz na ekran, a mnie krew zalewa...

A na DS nie ma obecnie gierki którą mógłbym pokazać czarnuchom z mojego getta, tak by mnie nie zwymyślali od lalusiowatych białasów...

I jestem pewien, że rusza to kilku twoich kumpli, tylko nie przyznają się, bo to przecież "kolorowy burdel".

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #161 dnia: Marca 23, 2005, 09:32:41 am »
Co do startowych tytułów: bierzmy pod uwagę Europę. A u nas już na starcie GCN dostał przekozackiego na tamte czasy Star Wars Rouge Squadron II Rouge Leader. Miał czym konkurować z Tekkenem i Halo.

LapTop

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #162 dnia: Marca 23, 2005, 09:51:22 am »
Cytat: "kun"
od dziś: brutalność = Xelloss!!!! najbrutalniejszy user na tym forum - NALEŻY SIĘ BAĆ!!!!


Ostatno był temat "kun należy sie bać" :D

admin Świata Nintendo

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #163 dnia: Maja 10, 2005, 19:09:34 pm »
A TUTAJ pełne informacje n atemat oficjalnej umowy z IGN!

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #164 dnia: Maja 10, 2005, 19:22:33 pm »
Adminie przekręciłeś, to jest umowa z GameSpy`em, po prostu jedna firma ma i IGN i GameSpy :P
Wiuęc online w DS`ie będzie obsługiwany przez GameSpy`a

admin Świata Nintendo

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #165 dnia: Maja 10, 2005, 19:42:36 pm »
To nie mój news to a. Ale nie ma żadnej pomyłki. Oczywiście gamespy nalezy do jednego koncernu, ale pod tym samym brandem powstala technologia o tej samej nazwie. tez myslalem, ze to blad :D

CassSept

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-01-2005
  • Wiadomości: 2 194
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #166 dnia: Maja 10, 2005, 20:21:41 pm »
Zdrada!
Jak wchodzę na link podany przez admina wchodzi mi strona Microsoftu [;

admin Świata Nintendo

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #167 dnia: Maja 10, 2005, 20:43:55 pm »
Naprawione   :D

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #168 dnia: Maja 10, 2005, 21:10:53 pm »
mam maly problem od niedawna zainteresowalem sie ds cy ktoś kto ma tę konsole moze polecic na nia jakąs dobrą gierke(oprócz mario 64 ofkoz) :D

Miazga

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 3 839
  • Reputacja: 0
  • lol pozdro rasta power
Nintendo DS
« Odpowiedź #169 dnia: Maja 10, 2005, 21:17:03 pm »
wario ware - to poza marianem, póki co jedyna gra na ds'a, w którą można pograć bez większych oporów dłużej niż godzinę.

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #170 dnia: Maja 10, 2005, 21:38:27 pm »
czyli tak jak myslałem na razie szału nie ma :D no cóż pozostaje czekać na Nintendogs, Another Code i Adcanced Wars no ale kiedy te gry wyjdą w europie :?:  :?:  :?:

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #171 dnia: Maja 10, 2005, 21:45:36 pm »
Zapomniałes o Meteos,Lost in Blue,Goldeneye i wileu innych świetnych grach,ktore juz są lub za jakis czas maja sie ukazać!! :wink:

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #172 dnia: Maja 10, 2005, 21:48:17 pm »
no w sumie :D przyznam ze najbardziej czekam na Metroida i Nintendigs kurde ale ile jeszcze :x  no ale jakby co to juz za tydzien jak dobrze pojdzie bede miał dsa z mariem :D

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #173 dnia: Maja 10, 2005, 21:52:37 pm »
ja jeszcze troche poczekam z kupnem do czasu kiedy ukaze sie wiecej gier(choc traz ich suma tez jest spora),a konkretniej jakies wypas RPGi.Czytalem gdzies,ze na DS ma sie ukazac nowe Golden Sun czy ktos wiem cokolwiek na ten temat ??

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #174 dnia: Maja 10, 2005, 22:09:49 pm »
ja osobiscie czekam na Zelde bo nie ma chyba takiej mozliwosci zeby nie wyszla na dsa :D no i oczywiscie FF :D

Mar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #175 dnia: Maja 11, 2005, 02:49:59 am »
ja polecam Urbz,wg mnie obecnie najlepsza gra na DS
a gralem w wiekszosc wiec wiem co mowie ;)

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #176 dnia: Maja 12, 2005, 05:09:42 am »
1. Konsola
Podjąłem już ostateczną decyzję, co do kupna kieszonsolki [Po raz kolejny przeczytałem wszystkie dotychczasowe teksty poświęcone NDS w N+, m. in. tekst Kaxiego! Przejrzałem zdjęcia konsoli, screeny gier i... :}]. Pewnie niektórzy z Was będą rozczarowani, że akurat tę konsolkę będę kupował, ale to moje pieniądze, więc mogę robić z nimi, co chcę [Ale ściema xD] – teraz NIE MACIE prawa narzekać ;P [joke]. So, ponownie w moim domostwie zagości urządzenie wielkiego „N” - DualScreen [niedawno dowiedziałem się, że ta nazwa nie jest oficjalną nazwą tej zabawki, tylko Gracze jej PODOBNO używają]. Wybrałem ją ze względu na jej niezawodność, design, cenę, dość długą listę tytułów, które mnie zainteresowały [Wiem, niedawno psioczyłem na niektóre z gier, ale po dokładniejszym przeanalizowaniu owej listy, jestem pewien, że znajdzie się co najmniej 20/30 gier, które wpakuję w slot DSa :). Na przykład Super Mario64 DS, bądź Nintendogs :) - tak, przekonałem się do tej pozycji. Tamagochi [Źle to napisałem?] XXI wieku ;D] oraz – co dla mnie jest niezmiernie ważne – jakość grafiki i wytrzymałość baterii :] [Dziesięć godzin, a nie pięć!!! :)]. Ach – no i kolejnym plusem jest to, że brat ją będzie kupował w wakacje – wreszcie się zdecydował na sto procent, że chce nowego GejmBoja ;]. Dlaczego o tym wspominam? Ano dlatego, że będę mógł grać z nim przez 'sieć' :) [Większość gier na NDS potrzebuje tylko jednego carta, by móc pograć w kilka osób – bezprzewodowy MP rox!]. Konsolę kupuję w wakacje [XB na razie nie chcę. Nieznaczy to oczywiście, że całkowicie porzuciłem plan zakupu Kloca, po prostu na razie nie ma takiej potrzeby, bym go kupował. Ponadto, muszę przejść parę ważnych dla mnie tytułów na NGC, na które będę potrzebował parę złotych]. Być może nawet w Niemczech [Akurat na urlopie będę w lipcu w tym kraju – może trochę zaoszczędzę? Kto wie :D].

Cóż – jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego absolutnie [No, może nie absolutnie, ale w 85%] nie chcę stać się posiadaczem  PlayStation Portable, proszę o wysłanie PW z pytaniami, lub zagadać na tlenie ;P [Po – za przeproszeniem - ch*j ja to piszę? Sam nie wiem :P]. ZDANIE NA PEWNO NIE ZOSTANIE JUŻ ZMIENIONE![/color]
 
Ps - Ach, jeśli ktoś myśli, że NDS wypadnie z gry już po pierwszym roku fiskalnym, to grubo się myli, ponieważ Nintendo w przypadku kieszonsolek nigdy nie popełniło poważnych błędów. Jestem pewien, że nie będzie to kolejny niewypał :).

2. Gry
Czytałem wczoraj recenzję Pac – Pix na IGN i muszę przyznać, że będzie się działo ;). Owa gra jest połączeniem gry 'rysunkowej' i przygodówki. Nie do końca wiem, o co w niej chodzi, bo gra jest naprawdę zakręcona, ale jestem w stanie powiedzieć, że aby przejść przez kolejne poziomy będzie trzeba rysować PacMany w odpowiednim miejscu i o odpowiedniej wielkości – np. dość dużego, by mógł zjeść ducha ;). Musi to być fajna zabawa – gra typowo 'Nintendowa' :]. Oczywiście, jak pewnie większość z użytkowników NDS już wie, wiecie, że do gry dodawany jest specjalny stylus – żółty zakończony główką PacMana :) [liczba sprzedanych DS jeszcze nie jest tak duża, a już Nintendo raczy nas różnistymi dodatkami :)]. A – widziałem również Pac'n roll [chyba tak się ta pozycja nazywa, ale nie jestem do końca pewien, poprawcie mnie, jakby co]. Jest to gra logiczna, a'la Monkey Ball – jedyną różnicą jest to, że kierujemy w niej nie małpą zamkniętą w kulce [ta gra mnie zawsze kręciła ;)], a główką PacMana :) [nogi, ręce i uszy stracił na wojnie :P]. Gra polega na tym samym, co wspomniany już przeze mnie MB – musimy doprowadzić główkę do celu, aby przejść do następnej misji :). Zapowiada się całkiem nieźle – graficzka to pełne 3D, bardzo ładnie to wygląda. Na górnym ekranie rozgrywa się wartka [tak, dużo się dzieje] akcja, natomiast na dolnym pojawia się PacMan [animowany, ofc] – dok. jego pozycja; czy jest odwrócony do góry nogami, przechylony, etc. Poza tymi dwiema świetnymi pozycjami z PacManem w tytule ;P, zainteresowałem się również pewnymi wyścigami, dobrze Wam znanymi – NFS:UG2. Gra na wszystkich platformach traktuje o tym samym, więc nie będziecie musieli się o nic martwić – żeby nie było niedomówień: w grze musisz zdobyć, jak największy prestiż wśród tuningowców z całego miasta ;). UG2 jest kolejną grą stworzoną w pełnym 3D – prezentuje się naprawdę pięknie. Czułem się, jakbym ponownie widział grę na N64 – do którego, btw, NDS jest zbliżony :D. W grze jest ogromna liczba samochodów – chyba dodano parę nowych aut, których nie można było spotkać na większych konsolach. Aczkolwiek jestem na sto procent pewien, że wersja NDS różni się od innych wersji tym, że tatuaże na samochodzie można tworzyć zupełnie samodzielnie :) - potrzebny jest stylus i chociaż ocupina zdolności plastycznych ;). Fajny patent, naprawdę podoba mi się, i w dodatku wykorzystuje w jakimś, choć małym stopniu, największy atut NDS, czyli dotykowy ekran :) [jest to jeden z czynników, z powodu którego NDS nabywam]. Ważna informacja – nowy NFS pojawi się niebawem [bodajże w drugiej połowie bieżącego miesiąca] w sklepach w całej Polsce w cenie ~180 zł :).

Tak, mnie więcej, prezentuje się w skrócie opis jednych z najlepszych pozycji na NDS, które niedługo pojawią się na tę kieszonkę :). Oczywiście lista gier na NDS jest jeszcze o wiele dłuższa, bogata o takie tytuły, jak Zelda, Viewtiful Joe, [być może] Golden Sun3, etc. - są to pozycje, na które z utęsknieniem czekam :D. Po więcej informacji, zapraszam tutaj =].

Ps – już nie mogę doczekać się momentu, kiedy po raz pierwszy włączę swojego NDS! ;D Touching is really, really good! :DD

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #177 dnia: Maja 12, 2005, 07:19:59 am »
Ja tez wybieram DSa.Wtdaje mi się,ze ta konsola dłuzej przetrwa na rynku i bedzie na nią wychodzić sporo ŚWIETNYCH gier.Juz teraz slinka mi cieknie na myśl o Splinter Cellu,Black and White,Zeldzie,Golden Sun 3!!!!DS rulez!!!!!! :twisted:

Mar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-02-2005
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #178 dnia: Maja 12, 2005, 13:24:53 pm »
Gratuluje dobrego wyboru ;)

Cytuj
nowy NFS pojawi się niebawem [bodajże w drugiej połowie bieżącego miesiąca] w sklepach w całej Polsce w cenie ~180 zł

mam jeszcze lepszą informacje-cena bedzie niższa! Jako ze jest to gra EA a oni mają swoj oddzial w Polsce ich gry na DS kosztują u nas 120-140zł.
W Ultimie mozna juz zamawiac NFS w cenie 139zł a w MM bedzie pewnie za 119 :D
gra w Europie ukaze sie 27 kwietnia,miejmy nadzieje ze nie dojdzie do opuznienia

patras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-11-2004
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #179 dnia: Maja 12, 2005, 16:28:32 pm »
kurde juz sie tez nie moge doczekać jak pierwszy raz uruchomie DSa :D w sumie moze i wybrałbym psp ale ta cena :x

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #180 dnia: Maja 12, 2005, 21:02:36 pm »
Umm, NDS zbliża się wielkimi krokami – być może rodzice dołożą mi parę złotych :), muszę ich tylko przekonać do tego, że Nintendo DualScreen jest zajebistą konsolą, na którą naprawdę warto wydać prawie sześć set złotych ^^. Będzie o tyle łatwo, że parę tygodni temu powiedziałem im, że mam zamiar kupić kolejny sprzęt do grania, w celu oswojenia ich z tą myślą ;) - niezły ze mnie kombinator ;P. Trzeba sobie w życiu radzić ;). Jeszcze wracając do samej konsoli – szkoda, że nie ma jeszcze innych kolorów niż srebrny. Ja osobiście chciałbym mieć czarną konsolkę :) - idealnie pasowałaby do wystroju mojego pokoju – TV czarny, GC czarny, NDS [może] czarny. Wszystko pięknie komponowałoby się – niestety na nowe kolorki trzeba czekać prawdopodobnie rok czasu :/ - nie biorę pod uwagę niebieskiego DS z promocji Pepsi, bo nie jest to model, który będzie wprowadzony do ciągłej sprzedaży. Oczywiście w Internecie pojawiły się już screeny różnych DS'ów, ale wydaje mi się, że to jest – pewnie – wytwór wyobraźni jakiegoś wiernego fana Nintendo, mający na celu zmobilizować ich do szybszego wydania nowych konsolek. Ja wciąż czekam, ale proszę Ninny – POŚPIESZCIE SIĘ! ^^”

Cytuj
gra w Europie ukaze sie 27 kwietnia,miejmy nadzieje ze nie dojdzie do opuznienia

Chyba maja ;P.

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #181 dnia: Lipca 18, 2005, 21:58:03 pm »
Zastanawiam sie czy kupic sobie DS'a czy nie, mysl innowacji w grach bardzo mnie ciagnie, ale PSP ma tez fajne gierki i swietna grafike.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 121
  • Reputacja: 6
Nintendo DS
« Odpowiedź #182 dnia: Lipca 19, 2005, 14:01:12 pm »
kup obydwie....:)

nochance

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-07-2005
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #183 dnia: Lipca 19, 2005, 14:56:20 pm »
Po co kupowac dwie konsole? Wystarczy, ze wybiore ta lepsza i w nia bede inwestowal.
Są 3 rodzaje ludzi na Ziemi, tacy którzy potrafią liczyć i tacy którzy nie potrafią.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #184 dnia: Lipca 21, 2005, 11:05:20 am »
Ale jeśli obie Ci się podobają...

Enori

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-04-2004
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #185 dnia: Lipca 21, 2005, 15:49:34 pm »
Wszystko na tym świecie zależy od pieniążków...

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #186 dnia: Lipca 22, 2005, 11:37:27 am »
Heh... NDS jest tani, gry na niego również...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #187 dnia: Lipca 22, 2005, 11:39:44 am »
Cytat: "sambady"
Heh... NDS jest tani, gry na niego również...


tani to moze on nie jest( juz GC jest tanszy..), no ale tanszy od PSP na pewno...w sumie 600zl za handhelda to i tak nie jest malo...

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #188 dnia: Lipca 22, 2005, 12:09:56 pm »
Jeśli 600zł to nie mało, to co powiesz na 1000zł?

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpnia 01, 2005, 12:40:20 pm »
World of Mana bedzie na DSa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


http://ds.advancedmn.com/article.php?artid=2384

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpnia 01, 2005, 14:00:25 pm »
uf no wreszcie to potwierdzili, juz myslalem ze nie wytrzymam

Thug

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-03-2005
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpnia 26, 2005, 14:57:45 pm »
DS w moich oczach to porażka.
Nie widzę nic fajnego w tej konsoli poza cena, która faktycznie jest dosyć znośna może i bym sobie tą konsolkę kupił, ale jak przypomnę sobie ze powstało cos takiego jak PSP to normalnie płakać mi się chce z żalu jak patrzę na nowe dziecko Niny, mam tu na względzie tylko i wyłącznie jakość wyswietlaniej grafiki, która w porównaniu do PSP jest okropna, ktoś powie ze to specyficzna konsola nie dla każdego, zgoda niech tak będzie, ale ja jestem człowiekiem, który idzie z duchem czasu i wole wydać te 400 zł więcej w zamian dostając prawdziwe cudo, które prócz grania oferuje możliwość Online odtwarzanie mp3 i filmów. Lubię Nintendo, ale DS im nie wyszedł może nowy GB będzie tym, co tygrysy lubią najbardziej

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpnia 27, 2005, 19:55:59 pm »
@Thug: A DS w moich oczach to coś niezwykle oryginalnego i fajnego.

selene

  • Gość
Nintendo DS
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpnia 29, 2005, 18:30:31 pm »
Mialam ostatnio okazje wyprobowac DSa z Wario Ware w MM. Geez, jakie to fajne XP Juz wiem co sobie kupie na swieta  :twisted:

Pytanko: z tego co zauwazylam wszystkie DSy wystawiane w sklepach do wyprobowania maja tak porysowane ekraniki dotykowe, ze sztuka jest  zobaczenie na nich czegokolwiek (normalnie jakby ktos wzial nozyk i zaczal ciac ekran X_X ). Czy ten ekranik faktycznie sie tak szybko rysuje, czy po prostu nasze polskie dzieci sa tak utalentowane? :P

doogie

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 05-10-2004
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpnia 29, 2005, 18:51:53 pm »
Po prostu mają talent XD

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpnia 29, 2005, 19:38:11 pm »
@Selene: To tak jest, jeśli do grania używa się kluczy, zamiast leżącego nieopodal stylusa ;).

jaik

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2003
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #196 dnia: Września 12, 2005, 11:55:52 am »
Mam pytanko. Czy DS kupiony w japonii jest kompatybilny z europą, tak jak psp ?? (tzn. czy gry kupione w euro beda na niego chodzic ??)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Nintendo DS
« Odpowiedź #197 dnia: Września 12, 2005, 15:06:12 pm »
A znasz japonski? :wink: z tego ci mi waidomo kazda gra pojdzie. Ale lepiej niech ktos to potwierdzi :roll:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #198 dnia: Września 12, 2005, 15:37:45 pm »
Potwierdzam. (mam amerykanke)

Duch

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-04-2005
  • Wiadomości: 279
  • Reputacja: 0
Nintendo DS
« Odpowiedź #199 dnia: Września 14, 2005, 07:27:53 am »
Burnout DS potwierdzony sa juz shoty

http://www.swiatnintendo.pl/index.php?p=newsy&id=1995