Autor Wątek: Heavy Rain  (Przeczytany 185119 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #440 dnia: Czerwca 05, 2009, 21:46:15 pm »
Zastanawia mnie, jakie mogą być trophy? "Nie gadaj z Frankiem" :grin: :grin:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2009, 21:48:09 pm wysłana przez Krauser »
NO BRAIN - NO GAIN


Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #441 dnia: Czerwca 05, 2009, 21:54:56 pm »
Gram dalej i chciałbym aby w HR unikneli dwóch problemów z Indigo Prophecy:

1. Koszmarnie długich QTE - w Indigo Prophecy są one po 3 minuty wciskania przycisków!
Sądzę, że w HR będą nawet jeszcze dłuższe.

czokapik

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-12-2008
  • Wiadomości: 504
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #442 dnia: Czerwca 05, 2009, 22:04:28 pm »
Gram dalej i chciałbym aby w HR unikneli dwóch problemów z Indigo Prophecy:

1. Koszmarnie długich QTE - w Indigo Prophecy są one po 3 minuty wciskania przycisków!
Sądzę, że w HR będą nawet jeszcze dłuższe.
a niech sobie będą, ważne że teraz nie zasłaniają połowy ekranu że nie widać w ogóle akcji  :lol:

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #443 dnia: Czerwca 05, 2009, 22:06:08 pm »
Gram dalej i chciałbym aby w HR unikneli dwóch problemów z Indigo Prophecy:

1. Koszmarnie długich QTE - w Indigo Prophecy są one po 3 minuty wciskania przycisków!
Sądzę, że w HR będą nawet jeszcze dłuższe.
a niech sobie będą, ważne że teraz nie zasłaniają połowy ekranu że nie widać w ogóle akcji  :lol:
To fakt, teraz zdecydowanie lepiej i przejrzyściej to zrealizowali.

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #444 dnia: Czerwca 06, 2009, 01:07:40 am »
Skończyłem IP, podczas akcji na dachu sierocińca moja twarz była mniej więcej taka:  :shock: :grin: :shock: :grin: :shock: :grin: Tylko dlaczego akurat tego fragmentu nie ma w "Sequences"? :sad:

Faktycznie końcówka jest lekko gorsza w końcu
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
.

Za do duże brawa dla Quantic Dreams za same zakończenie i na końcu zrobienie z Lucasa
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
popieram jak najbardziej. Przypomina mi to zakończenie jednej z moich ulubionych gier na PC - Summonera.

Nic tylko czekać na Heavy Rain - Indigo Prophecy HD :-D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2009, 09:02:43 am wysłana przez Castor Krieg »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #445 dnia: Czerwca 06, 2009, 14:27:08 pm »
Chyba, żadna bohaterka ostatnimi czasy, nie prezentowała się równie powabnie w bieliźnie - polecam zwiastun z PSS.

kumite49

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 17-11-2008
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 0
  • O ludzie!Lupi nie odpowiadaj na moje posty!Blagam
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #446 dnia: Czerwca 06, 2009, 14:29:13 pm »
Rzeczywiście Sylvan wygląda smakowicie :-P.
Mój top 10 gier wszechczasów!
1.Metal Gear Solid
2.Shenmue,Shenmue2
3.Metal Gear Solid 3
4.Wining Eleven 4,ISS Pro Evolution 1,2
5.Tekken 3
6.Resident Evil 4
7.God of War 2
8.Metal Gear Solid 4
9.Winning Eleven 7,PES3
10.Mortal Kombat 2

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #447 dnia: Czerwca 18, 2009, 23:57:47 pm »
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,6734876,Heavy_Rain_jest_ciagle_w_fazie_alfa.html

Cytuj
"Jest jeszcze tyle rzeczy, które wymagają usprawnienia. Wszystko musi być perfekcyjne. Jeśli w jakiejś scenie tylko jedna rzecz będzie zła, to będzie to rzecz, którą od razu zauważycie. Obecnie jest wiele rzeczy, które po prostu nie działają. Musimy mieć wszystko na swoim miejscu, od animacji twarzy po końcowy efekt."

Kundun

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2007
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 0
  • ID: TalkO
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #448 dnia: Czerwca 29, 2009, 16:47:02 pm »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #449 dnia: Sierpnia 10, 2009, 07:46:19 am »
New Heavy Rain character to be shown at GamesCom:
http://www.ps3center.net/news/3474/new-heavy-rain-character-to-be-shown-at-gamescom/

Cytuj
Quantic Dream is set to reveal a new character from their upcoming psychological thriller, Heavy Rain, at GamesCom.  So far, two of the game's four protagonists have been introduced, with the remaining two to be unveiled at the left over major game conventions scheduled for this year.  Quantic first showed the game at the Leipzig Games Convention last year, introducing the first character, journalist Madison Paige.  At E3, Heavy Rain's second character, FBI investigator Norman Jayden, made his debut.  The two left overs are currently scheduled to appear at GamesCom and then Tokyo Game Show.

David Cage, founder of the Paris-based developer, first mentioned the character introduction strategy during a post-E3 interview with Kikizo, and we've recently confirmed it to still be in place with a Sony PR representitive.  GamesCom is set to take place in a bit under 2 weeks, from August 19-23.  Stay tuned then for the third characters coming out party!
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2009, 07:47:56 am wysłana przez Snake_Plissken »

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #450 dnia: Sierpnia 10, 2009, 13:13:02 pm »
Trochę mnie męczy już to pokazywanie nowych charakterów, w moim mniemaniu to jeden wielki spoiler. Wolałbym główne postacie i ich cechy charakterystyczne sam odkrywać podczas gry właściwej.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #451 dnia: Sierpnia 10, 2009, 13:30:03 pm »
Trochę mnie męczy już to pokazywanie nowych charakterów, w moim mniemaniu to jeden wielki spoiler. Wolałbym główne postacie i ich cechy charakterystyczne sam odkrywać podczas gry właściwej.
Na TGS pokażą czwartą postać...

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #452 dnia: Sierpnia 17, 2009, 23:07:50 pm »
Obserwuję ten tytuł od niedawna, i zacząłem się na niego nakręcać.

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #453 dnia: Sierpnia 18, 2009, 22:56:28 pm »


Już nie żałuje że kupiłem PS3.  :cool:

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #454 dnia: Sierpnia 19, 2009, 14:05:53 pm »

pachu

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 2 886
  • Reputacja: 20
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #455 dnia: Sierpnia 19, 2009, 15:51:21 pm »
Gra zamiecie !!

windomearl

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 08-03-2008
  • Wiadomości: 31 338
  • Reputacja: 265
  • You know Carcosa?
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #456 dnia: Sierpnia 19, 2009, 16:04:53 pm »
Jest jeszcze troche do zrobienia. 44 sekunda, ruda wóda w butelce. Wygąda komicznie.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #457 dnia: Sierpnia 19, 2009, 16:13:43 pm »
Jest jeszcze troche do zrobienia. 44 sekunda, ruda wóda w butelce. Wygąda komicznie.
Ale Ci tego nie zrobia :P W zadnej normalnej grze Ci sie plyn nie przejele wewnatrz butelki ;p

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #458 dnia: Sierpnia 21, 2009, 07:50:03 am »
Heavy Rain to feature 13 voice languages:
http://www.psu.com/Heavy-Rain-to-feature-13-voice-languages,-plus-new-gameplay-video-News--a007981-p0.php

Cytuj
Quantic Dream?s Heavy Rain appears to be one of the most compelling games coming out in 2010. CEO and Co-Founder David Cage told journalists at GamesCom that the game will feature 13 voice languages and five more for subtitles.

Voice languages include English, French, Italian, Dutch, Japanese, Mandarin, Korean, and more.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #459 dnia: Sierpnia 22, 2009, 13:06:41 pm »
http://www.vg247.com/2009/08/21/heavy-rain-to-feature-thirteen-voice-languages-five-more-in-subtitles/

Info to samo, co podał wyżej Snake_Plissken, ale jedno dodatkowe zdanie jest tu ważne:
Cytuj
A Polish language is still tbc.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

grami

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 08-11-2007
  • Wiadomości: 972
  • Reputacja: 0
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #460 dnia: Sierpnia 22, 2009, 13:33:11 pm »
Developer Walkthrough
Pt. 1


Jaram się tą grą że chuuui, a nawet PS3 nie mam :lol:.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #461 dnia: Sierpnia 23, 2009, 11:51:01 am »
Strasznie to wszystko klimatyczne i świetnie rozwiązane (kamery,wybór zagajeń). Na początku miałem mieszane uczucia co do tego tytułu ale teraz...  :eek:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2009, 11:52:59 am wysłana przez sieq »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #462 dnia: Sierpnia 23, 2009, 13:43:31 pm »
O co ta cała eee burza?
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #463 dnia: Sierpnia 24, 2009, 15:02:42 pm »
Informacje na temat lokalizacji HR
Cytuj
1. proces lokalizacji (zawierającej głosy) jest identyczny dla wszystkich gier, czyli SCE Polska i studio lokalizacyjne pracują nad listą aktorów, a producenci gry i dane studio deweloperskie (we współpracy ze SCE Polska) akceptują je. Tak więc, wszystkie polskie głosy w Heavy Rain są akceptowane równiez przez Quantic Dreams (i Davida Cage'a), tak samo jak głosy w Killzone 2 były akceptowane przez Guerilla, czy te w inFamous przez Sucker Punch.

2. na płycie będą wszystkie wersje językowe, więc można będzie dokonać wyboru. (...) Po rozmowie z PM Heavy Rain, już dzisiaj mogę potwierdzić, że będzie możliwość włączyć angielskie głosy i polskie napisy.

3. prace nad lokalizacją Heavy Rain trwają od lutego 2009, biorąc pod uwagę że rozgrywka w grze w dużej mierze bazuje na dialogu, jest bardzo kontekstowa i trudna (również ze względu na poruszane tematy) lokalizacja jest jej abolutnie kluczowym elementem. David Cage i pozostali producenci są zaangażowani w proces lokalizacji, więc możemy mieć pewność, że będzie stała na najwyższym poziomie, zgodnie z wizją twórców gry Heavy Rain.
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,6958410,Heavy_Rain__a_sprawa_polska.html

Najlepsza wiadomość to oczywiście możliwość włączenia polskich napisów przy angielskich głosach!! Brawo SCEP!!  :-)

ubol

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 1 537
  • Reputacja: 16
  • PSN: urytuPL
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #464 dnia: Sierpnia 24, 2009, 22:53:15 pm »
Najlepsza wiadomość to oczywiście możliwość włączenia polskich napisów przy angielskich głosach!! Brawo SCEP!!  :-)
"Najs" oby w każdej innej grze na Ps3 był taki wybór.

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #465 dnia: Sierpnia 26, 2009, 22:57:41 pm »
Nauczyli się po inFamous, że ludzie wolą mieć wybór. Czy ktokolwiek z Was wyobrażałby sobie wk*rwionego Kratosa wrzeszczącego po polsku ?

Przyszła mi do głowy taka myśl w związku z HR.
Wszyscy dobrze wiemy, jak bardzo Piotrek Molyneux od zawsze starał się stworzyć więź na linii gracz - wirtualny bohater. Ile poświęcił czasu na gadanie o wywoływaniu w grającym prawdziwych emocji, żalu po śmierci postaci itp., i nic specjalnego z tego nigdy nie wynikło. A tu przychodzi taki Heavy Rain i wciela idee w życie, bez zbędnego biadolenia o zamiarze zrewolucjonizowania gier, po prostu to robi (jeszcze tego nie wiemy, ale sądząc po materiałach, raczej mu się to uda - ja już czułem presję oglądając scenę w sklepie, to co dopiero wywoła u mnie gra). Molyneux to najbardziej przereklamowana osoba w branży, i mam nadzieję, że będzie się gość wstydził swoich słów grając w ten właśnie tytuł.
PSN ID: WojtqGO

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #466 dnia: Sierpnia 27, 2009, 11:10:20 am »
Motion control possible for Heavy Rain:
http://www.videogamer.com/news/motion_control_possible_for_heavy_rain.html

Cytuj
Not at launch, but maybe at some point down the line.

Quantic Dream founder David Cage believes motion control is a good fit for his upcoming PS3 exclusive Heavy Rain, although admits it won't be something the game supports at launch.

"[Motion sensing technology] may work well with Heavy Rain because Heavy Rain is based on motion already. The way we deal with action sequences, really trying to use the controller as much as possible to make you feel the same moves of your character at the same time. So yeah I feel close to that," said Cage. "At the same time it really depends on how you use it. You can do very different things with motion control. You just need to be careful about how you do things. Do I believe that every single game will be motion control and it's going to replace regular controllers in the future? No I don't think so. I think it's going to work well for certain experiences and people will enjoy some games with that. I don't think it's going to overwhelm the market and all games will be like that."

Cage also added that he "would like to see more interesting experiences, more adult experiences using this. Not just casual games".

Asked specifically if Heavy Rain would support Sony's motion controller, Cage replied, "not at the release date," but concluded that in the future, "who knows".

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #467 dnia: Sierpnia 27, 2009, 18:49:29 pm »

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #468 dnia: Sierpnia 27, 2009, 23:24:26 pm »
Cage defends Madison striptease scene
http://www.eurogamer.net/articles/cage-defends-madison-striptease-scene

Cytuj
Quantic Dream's David Cage has defended the scene in Heavy Rain in which player-character Madison Paige strips for a nightclub owner, arguing that during its E3 showing it succeeded in its goal of making the player "uncomfortable".

During the scene, Madison discovers that the club owner only has eyes for the girls pole-dancing near to where he's sitting, and the player is given the option to retire to the restrooms to doll her up, before gyrating provocatively to catch his attention.

Having done so, Madison and the owner retire to a private room and she uses a weapon in her purse to extort information from him. However, in the choice-and-consequence world of Heavy Rain, things can go very wrong.

"It was received in a very interesting way. I think with this game we go from discovery to discovery," he told Eurogamer during gamescom last week. "We had a couple of people who felt uncomfortable watching the scene, which is perfect because this is exactly what we wanted.

"You can't pretend to trigger different types of emotions and just focus on adrenaline and fright and competition and frustration. You need to go through different emotions, and showing this scene in particular was for us a test to see if we can make people feel like Madison, having to get naked to do a striptease in front of this ugly guy, and obviously it worked because people felt very uncomfortable.

"You know, when we thought people would just enjoy getting her naked and have this teenage kind of feel, in fact no, they really felt like they were Madison and they felt very uneasy."

Asked whether videogames perhaps have to learn to walk before they can run when it comes to difficult adult events, particularly given the potential for the situation the scene describes to become sexually violent, Cage said that he would not censor himself in order to avoid controversy.

"If you want to do toys for kids with videogames, then you certainly shouldn't do that, but if you intend to do an adult experience for a mature audience, then there's nothing you can't do, and you should certainly not count on me to censor myself, and say I can't do this or don't want to do that because it's too sensitive or too controversial or whatever.

"I do whatever it takes to tell my story, and I hope people will enjoy it, but I'm not playing safe things here, I'm trying things, I'm exploring new ground, and I hope people will appreciate that."

Podoba mi się podejście pana Cage'a.

Ma_niek

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2008
  • Wiadomości: 1 168
  • Reputacja: 14
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #469 dnia: Września 01, 2009, 15:28:59 pm »

Madman

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 20-06-2007
  • Wiadomości: 2 317
  • Reputacja: 36
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #470 dnia: Września 02, 2009, 22:19:18 pm »
usuńcie posta jeśli było..

Muzyka z trailera "For Love"

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #471 dnia: Września 02, 2009, 22:40:03 pm »
Świetna muza. Ku*** w tej grze mi się wszystko podoba :eek: :D
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2009, 22:41:56 pm wysłana przez Chris »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #472 dnia: Września 03, 2009, 00:03:47 am »
Świetna muza. Ku*** w tej grze mi się wszystko podoba :eek: :D
Oj wpis, juz na trailerach gameplay'ach ryla mi ta muza beret, ale teraz widze, ze jest kolejny OST, ktory przez dwa miechy bez sluchal non stop [zapetlony ;p].

Gra bedzie wielka i mam nadzieje, ze dopracuja ja na tyle by byla bug-free, bo o gameplay to ja sie nie martwie, kompletnie. Co prawda gra nie ma szansy na GOTY 2010 [takie gry nie wygrywaja main streamowych nagrod ;\], ale mam nadzieje, ze przynajmniej przez szersza publicznosc zostanie zauwazona i doceniona to przyczyni sie do lekkich zmian w branzy i wiecej nietuzinkowych developerow nabierze odwagi do wydawania niestandartowych/ponadczasowych gier. Choc wiele zmian do ktorych przyczynilo sie Wii pewnie jest juz nieodwracalnych to ja wciaz wierze w ten sektor elektronicznej rozrywki ;]

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #473 dnia: Września 10, 2009, 13:25:02 pm »
Heavy Rain - 28 new stunning HD screenshots
http://www.gameswire.net/screenshots/heavy-rain-28-new-stunning-hd-screenshots_131.html

Dużo tych screenów, tak więc nie wrzucam. Do obczajenia w linku.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #474 dnia: Września 23, 2009, 18:23:17 pm »
Czytaliście relacje z gamesom w najnowszym PSXE? Dzieło sztuki, rewolucja, nowy mesjasz itp. opinie.

bebbop

  • Sekretarz wojewódzki
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2004
  • Wiadomości: 1 595
  • Reputacja: 10
  • Memento Mori...
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #475 dnia: Września 24, 2009, 09:52:13 am »

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #476 dnia: Września 25, 2009, 12:14:33 pm »

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 639
  • Reputacja: 252
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #477 dnia: Września 28, 2009, 09:40:36 am »
Nauczyli się po inFamous, że ludzie wolą mieć wybór. Czy ktokolwiek z Was wyobrażałby sobie wk*rwionego Kratosa wrzeszczącego po polsku ?

Przyszła mi do głowy taka myśl w związku z HR.
Wszyscy dobrze wiemy, jak bardzo Piotrek Molyneux od zawsze starał się stworzyć więź na linii gracz - wirtualny bohater. Ile poświęcił czasu na gadanie o wywoływaniu w grającym prawdziwych emocji, żalu po śmierci postaci itp., i nic specjalnego z tego nigdy nie wynikło. A tu przychodzi taki Heavy Rain i wciela idee w życie, bez zbędnego biadolenia o zamiarze zrewolucjonizowania gier, po prostu to robi (jeszcze tego nie wiemy, ale sądząc po materiałach, raczej mu się to uda - ja już czułem presję oglądając scenę w sklepie, to co dopiero wywoła u mnie gra). Molyneux to najbardziej przereklamowana osoba w branży, i mam nadzieję, że będzie się gość wstydził swoich słów grając w ten właśnie tytuł.
+ cała prawda. Jest dokładnie jak piszesz. Zresztą po Fable każdy wie gdzie go szufladkować, a w przypadku HR nie było mowy o wielu aspektach , a wygląda na to , iż kompletnie zaskoczą.


" Zapewne wszyscy zainteresowani doskonale wiedzą, że na pudełku Heavy Rain znajdziemy informacje ostrzegającą, że gra jest skierowana tylko dla dorosłych graczy. Według plotek, w grze znajdziemy bardzo drastyczne sceny, co zbytnio nie podoba "

To całe podejście jest żałosne. Zabić kilkaset osób (często niewinnych), jest ok. Podobnie jak wyrywanie głowy, et cetera. Ale przy scenach seksu, w grze dla dorosłych już płacze.

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #478 dnia: Września 30, 2009, 20:29:26 pm »
Różne możliwości poprowadzenia sceny w sklepie.

http://n4g.com/events_tgs2009/News-402962.aspx

Będzie wyje**na gierka!

mateo

  • Gość
Odp: Heavy Rain
« Odpowiedź #479 dnia: Września 30, 2009, 20:32:19 pm »
Mój kuzyn podnieca się teraz Fahrenheit-em, a co dopiero zrobi z nim Heavy Rain ;P