Autor Wątek: Lost Planet  (Przeczytany 30540 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Lost Planet
« Odpowiedź #160 dnia: Stycznia 01, 2007, 12:54:31 pm »
LostPlanet w multi t masakra jest. Już sie zagrywam drugi dzień w demo i nie moge rpzestać! jedna mapa jest ale cisnę ją jak trzeba. Świetna gra.

podwójną frajdę daje wczówanie sie w sytuacja na ekranie. dre sie jak poj**any ,,Take COVER!", lub ,,behing YOU!!" :lol:
naprawde świetna jazda.  :D

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Lost Planet
« Odpowiedź #161 dnia: Stycznia 02, 2007, 17:34:57 pm »
sory a 2 posty :P

gra ktoś w demo online Lost Planet? bardzo chetnie pogram z jakimś polakiem w tą świetną gre.

w razie czrgo pisać na gg lub priv(albo tu :P )

gg:9573584

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Lost Planet
« Odpowiedź #162 dnia: Stycznia 02, 2007, 18:07:06 pm »
Najlepsze jest to, że to "widownia" zrobiła z Lost Planet 8 cud świata, grę, która może przebić GoW itp itd., podczas gdy jest to jedynie kolejna gra akcji od Capcomu.
I wcale się nie zdziwię, jak taki sam los podzielą Heavenly Sword czy Assasin's Creed. Po prostu ludzie czasami oczekują za dużo, a potem, gdy nadchodzi rzeczywistość, te oczekiwania - które stworzyła sama społeczność graczy, nie twórcy - się nie pokrywają z realną rozgrywką, i za to właśnie się grom dostaje.

Co do tekstu Supersonica "nie znają się"... zgadzam się z nim :).
Już wielokrotnie przydarzyło mi się, że gra, która przez wielu była wychwalana pod niebiosa mi w ogóle nie podeszła. Najlepszym tego przykładem jest Najdłuższa Podróż - osoby z tzw. branży uznawały ją z grę genialną, grę cudowną, najlepsza przygodówka wszechczasów itp., polonizacja to już w ogóle była piękna, super, mega-hiper-zarąbista. Kupiłem, i co? Dubbing - IMHO - beznadziejny (częste różnice pomiędzy tekstem pisanym a mówionym, drętwi lektorzy, powtarzające się często głosy, sztuczne bluzgi), fabuła - jakoś nie bardzo mnie wciągnęła, przechodziłem tylko dla samego przejścia gry, a sama gra - przygodówka jak wiele innych klasycznych.

Można sugerować się opiniami innych, lecz najlepszą oceną jest ocena Twoja (w sensie "moja" :D), bo co z tego, że jakiemuś recenzentowi z jakiegoś serwisu/gazety gra się nie spodobała, jeżeli ja się przy niej świetnie bawię?

A co do czasu przejścia... kurcze, gry robią się coraz piękniejsze, coraz bardziej złożone.... ale jednocześnie coraz krótsze :/. A co najgorsze, ludzie powoli się do tego przyzwyczajają i po prostu nie oczekują już niczego więcej.
Gdyby jakieś trzy lata temu ktoś powiedział, że nowego Tomb Raidera będzie można ukończyć (samo przejście gry + zebranie większości "sekretów", które nierzadko ślepy by znalazł) w 6-7 godzin, to by go ludzie wyśmiali, gdyż Tomb Raider zawsze oferował kilkanaście godzin czystego przechodzenia etapów, a jak do tego dodać bawienie się w zdobywanie sekretów, to sięgał nawet powyżej 20 godzin.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #163 dnia: Stycznia 02, 2007, 19:55:18 pm »
Wiesz ja sie z toba zgadzam w 100% dla mnie gra ktora mi nie przypadla do gustu byla cala seria GTA zas GOW nie byl dla mnie ekstra fajny nie powiem dlaczego bo by klutnia wybuchla a co to LP to powiem tyle gra nie musi byc hitem ale chcialbym zeby przykula mnie do ekranu bo jak narazie zadnej grze na nowego X sie to nie udalo.

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

Supersonic

  • Gość
Lost Planet
« Odpowiedź #164 dnia: Stycznia 03, 2007, 20:29:18 pm »
Cytat: "kociub"
Wiesz ja sie z toba zgadzam w 100% dla mnie gra ktora mi nie przypadla do gustu byla cala seria GTA

Myslałem że jestem wyjątkiem  :D
Ile to już hicirów nudziło mnie po godzinie a niejedna gra na 7-8 okazywała się bardzo wciągająca. Mam nadzieję że tak będzie z LP.

Gametrailers Preview HD
http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2288

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #165 dnia: Stycznia 04, 2007, 16:55:25 pm »
Cytat: "Supersonic"
Cytat: "kociub"
Wiesz ja sie z toba zgadzam w 100% dla mnie gra ktora mi nie przypadla do gustu byla cala seria GTA

Myslałem że jestem wyjątkiem  :D


Uwiez mi niewielu nas jest :)
Jedyne na co narzekam co do LP to cena :/

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #166 dnia: Stycznia 04, 2007, 20:56:42 pm »
Cytat: "kociub"
edyne na co narzekam co do LP to cena :/

Oj tak, przypierdzielili taką cenę, że aż się odechciewa kupować gry.
No trudno, poczekam z pół roku i kupię na allegro. Nie spieszy się...

kociub

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-08-2006
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #167 dnia: Stycznia 04, 2007, 21:02:08 pm »
no niestety nie mam 270 zeta na gre... ale jak to juz bywa z grami na nowsze konsole i do tego grami capcomu

Moja galeria www.picasaweb.com/kociub2 - Zapraszam!!

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Lost Planet
« Odpowiedź #168 dnia: Stycznia 04, 2007, 21:48:43 pm »
preordera za 249 masz :)

ja zbieram na Gears of War. Dzisiaj sprzedałem PES6 za 105 zł :/ tyle tego ziadostwa jest że cena aż tak spadła. Dawali do zestawów w Media Markcie i teraz kazdy na allegro wystawia. Poł allegro i wszytkie fora zajeb*ne tymi grami.
Ale nic. 110 zł, dołoze sobie 70 i mam GoW !! :D wtedy to bedzie katacja. Najpierw na wszystkie sposoby ogram singla, a potwem bede za zdrapkę na 48 h cisnął do bólu przez 2 dni. NON STOP!  :mrgreen:  Do czasu nim bede miał Gearsy to minie mi trial Live na miesiac za zakupioną konsolkę. A potem skąd wziąść 180 zł na Live?  :(

Co do Lost Planet, gra jest WYPAS! codziennie minium 2 godz gram w demo i mi si enie nudzi! Jedna mapa, kilka broni, 16 graczy przeciw sobie. Ja na NEO256 nie uświadczyłem laga  :shock:  na PS2 to nimożliwe. Gra ma wspaniałą infrasturukturę sieciową. Live to wspaniały system.
btw.Hu*e z neostrady zablokowali mi ściąganie :/ limit sie skonczył.

sory za offtopy :P

wężyk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 26-02-2004
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 1
Lost Planet
« Odpowiedź #169 dnia: Stycznia 04, 2007, 22:04:53 pm »
Ale jak sie założy nowe konto na live to znowu mamy golda(tak czytałem ze 3 pierwsze konta są darmowe)??Bo jak nie to nie mam zamiary czekać na lost planet a od razu kupic gears of war.

syon

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 20-04-2006
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • stay heavy
Lost Planet
« Odpowiedź #170 dnia: Stycznia 05, 2007, 10:27:24 am »
Cytat: "wężyk"
Ale jak sie założy nowe konto na live to znowu mamy golda(tak czytałem ze 3 pierwsze konta są darmowe)??


Yup, jest dokładnie tak. A co do LP to też miałem ogromną ochote na gre, która niestety z każdym kolejnym miesiącem malała. Oczekiwanie dobiło wyjście Gears'ów, które na szczeście już mi się powoli przejadają ;] Jednak w chwili obecnej za LP nie jestem w stanie dać grubo ponad dwóch stów, poczekam przynajmniej do końca sesji na uczelni to bankowo stanieje na dvdcravie czy gdzie tam ;]

Tannhauser

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 13-01-2006
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #171 dnia: Stycznia 05, 2007, 10:40:03 am »
Cytat: "ÓFO"
preordera za 249 masz :)

 A potem skąd wziąść 180 zł na Live?  :(



Na allegro abonament na 12 miesięcy można kupić za 130-140 zł, więc nie tak źle.
Co do LP, to szczerze mówiąc gra mnie odrzuca. Mechy i potworki w stylu "giant enemy crab" to nie mój klimat. :D
Powalająca jest też cena, która przewyższa nawet cenę GoW w dniu premiery.
Jeśli miałby coś radzić, to zamiast LP kup GoW + abonament na Live... gwarantowana zabawa na wiele miesięcy.

Supersonic

  • Gość
Lost Planet
« Odpowiedź #172 dnia: Stycznia 05, 2007, 19:28:12 pm »
Cytat: "kociub"
no niestety nie mam 270 zeta na gre.

:shock:
250-270 zeta nie dałbym za żadną nawet najlepszą grę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Lost Planet
« Odpowiedź #173 dnia: Stycznia 05, 2007, 20:31:22 pm »
Cytuj
Na allegro abonament na 12 miesięcy można kupić za 130-140 zł, więc nie tak źle.

Niestety MS zadziałał i aukcje z abonamentami są błyskawicznie usuwane. Rocznych praktycznie nie ma. Można tylko dorwać 3-miesięczne w troche niższej cenie.

Supersonic

  • Gość
Lost Planet
« Odpowiedź #174 dnia: Stycznia 05, 2007, 22:03:15 pm »
Weapons and Multiplayer Interview HD
http://www.gametrailers.com/player.php?id=16046&type=wmv&pl=game
http://www.gametrailers.com/player.php?id=16046&type=mov&pl=game

Nota IGN 8,5
Jak dla mnie wystarczająco dużo.
7.0   Presentation
9.0   Graphics   
8.5   Sound   
8.5   Gameplay
8.0   Lasting Appeal
http://xbox360.ign.com/articles/753/753402p3.html

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Lost Planet
« Odpowiedź #175 dnia: Stycznia 13, 2007, 17:35:02 pm »
Lost Planet: Extreme Condition byl dla mnie must have, ktory mial po Gears of War okazac sie kolejnym tytulem, ktory zmiecie wszystko z powierzchni ziemi. O ile GoW mna pozamiatal, wyprowadzil z rownowagi, zachwycil i wzbudzil we mnie szereg kolejnych reakcji lancuchowych, o tyle po wczorajszej sesji z LP jedyne co mi sie zachcialo to spac. Zaczalem kampanie na poziomie hard, co bylo duzym bledem, gdyz po dojsciu bez najmniejszych problemow do bossa, okazalo sie ze z poziomem T-Energy jaki mam w zapasie nie jestem w stanie go pokonac, wiec rzucilem wszystko w cholere, by pograc ze znajomymi w GoW. Okazalo sie jednak, ze tam mnie szlag trafil, bo po patchu nie ma szans, by bez lagow grac z Polakami, jak to mialo miejsce przed patchem. Sorry Velius, ze cie wyzywalem na prawo i lewo smile.gif Po tym wrocilem do LP, szybko odpalajac gre na Normal. Szybkie przejscie pierwszego stage, szybkie i bezproblemowe pokonanie pierwszego bossa i po rozpoczeciu misji drugiej zachcialo mi sie spac. Gdy gralem w GoW, co chwile cos mnie zaskakiwalo, to Berserk w pierwszym i piatym akcie, to niebo w piatym akcie, to wybuchajace wretchersy w 3, Krolle w 2... itd. GoW obudzil czy moze wytworzal we mnie emocje, az sie rzeczywiscie chcialo kopac dupe locustom. Do tego dochodzil mega genialny co-op, ktory w moim przekonaniu powinien byc obecnie standardem w grach. Lost Planet mimo, ze jest piekne graficznie, ma naprawde fajnych przeciwnikow, fajnych bossow, fajne VS... to nie wywoluje u mnie emocji. Poza tym fabula, ktora z jednej strony zapowiada sie nie najgorzej jest zarazem lekko przewidywalna i infantylna zabili mi tatusia, to dolacze do was zeby kopac dupe potworom. zadnych rosterek wewnetrznych. Jasne w GoW tez nie bylo czegos takiego, ale tam byles Gearsem, zolnierzem, ktorego zadaniem jest wykonywanie rozkazow, a nie zastanawianie sie nad nimi. To wszystko wstepne i pierwsze wrazenie z gry, ktore na pewno sie jeszcze zmieni. Ponadto obrot kamera o 90st, wcale nie jest takim klawym patentem jak mi sie na poczatku wydawalo. Grze moim zdaniem brakuje dynamiki. Ale zobaczymy co bedzie dalej, nie chce nikogo uprzedzac do tego tytulu, to moje subiektywne wrazenie po pierwszej godz spedzonej z tym tytulem.

Supersonic

  • Gość

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Lost Planet
« Odpowiedź #177 dnia: Stycznia 13, 2007, 18:30:15 pm »
Gearsy bardzo zaszkodziły Lost Planet...

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #178 dnia: Stycznia 13, 2007, 18:36:07 pm »
Ciekawe jakby się patrzyło na Lost Planet, gdyby ta wyszła przed premierą GOW.

ebuebue

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-12-2004
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #179 dnia: Stycznia 13, 2007, 20:46:23 pm »
Grałem w obydwa dema i według mnie to przednia strzelaninka (o fabule sie nie wypowiadam, ale dla mnie w shooterach to i tak tylko pretekst do rozwałki). Recenzenci chyba trochę krzywdzą LP.

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Lost Planet
« Odpowiedź #180 dnia: Stycznia 14, 2007, 06:50:45 am »
Ach, Lost Planet, dorwalem gre w piatek i zdazylem juz troche pograc :)
Po pierwsze - gra ma pare uporczywych oraz chamskich rzeczy, jak np to cholerne przewracanie sie bohatera [ czasem jak cie przeciwnik dobrze zlapie to masz tak: padasz od rakiety, wstajesz, znow padasz od rakiety, wstajesz, rakieta, game over ]
Po drugie - gra JEST trudna. Gram na normal, ale przed Giant Worm musialem zwiac [ bo on oszukiwal i nie dawal sie zabic ], dodatkowo to przewracanie sie Waynea tez utrudnia gre.
Po trzecie - multi jest kozackie i IMO bardziej zbalansowane od tego z GoWa. Gram na razie tylko Team Elimination, ale zabawa jest przednia. Chociaz gra wydaje sie troche lagowac, nie wiem czemu >>
Po czwarte - gra wyglada momentami zabojczo. Czasem nie moglem uwierzyc wlasnym oczom. Ale momentami gra wyglada srednio :)

Bonusowa plyta jest kozacka, OST jest w mp3, wiec daje rade sluchac na x0. Chociaz plyta byla robionaa pod kompy ;>
Art booka nie przegladalem jeszcze, ma miekka okladke, co mnie odrzucilo troche.
A co do ocen w magazynach, to uwazam je za sluszne :] Gra JEST dobra, ale nie az tak, by jej dawac 10/10 :>

Supersonic

  • Gość
Lost Planet
« Odpowiedź #181 dnia: Stycznia 14, 2007, 09:59:03 am »
Cytat: "juve26"
masz tak: padasz od rakiety, wstajesz, znow padasz od rakiety, wstajesz, rakieta, game over

To samo było powiedziane w Review na Gametrailers :(

Cytat: "juve26"
Po drugie - gra JEST trudna

Im trudniejsza tym lepiej jak dla mnie

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #182 dnia: Stycznia 14, 2007, 12:14:50 pm »
Cytuj
Im trudniejsza tym lepiej jak dla mnie


A jeśli komuś jest za trudno to niech zmieni na łatwiejszy poziom.



Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Lost Planet
« Odpowiedź #183 dnia: Stycznia 14, 2007, 12:22:25 pm »
Cytat: "olfeusz"
Cytuj
Im trudniejsza tym lepiej jak dla mnie


A jeśli komuś jest za trudno to niech zmieni na łatwiejszy poziom.


Tylko najgorsze jak nie ma możliwości zmniejszenia poziomu trudności. Wiele razy grałem w bardzo fajną grę, jednak poziom trudności obniżał przyjemność z grania. Developerzy chyba sądzą, że czym trudniejsza gra to dłużej ktos w nią będzie grać i jest gites. Wolę grę za prostą niż za trudną. Np. Okami- prościutka gierka ale cholernie przyjemna, Vitiful Joe bardzo trudna gra (szczególnie pod koniec) przez co obniżyłbym jej ocenę, bo frustrujące momenty nie są przyjemne. VJ na początku był też bardzo przyjemny, dlatego bo był normalny poziom trudności. Po połowie gra była za trudna przec co grało sie mniej przyjemnie.

olfeusz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 18-05-2006
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #184 dnia: Stycznia 14, 2007, 14:15:06 pm »
Ostatnio gram w PESa na najwyższym poziomie i na początku nie szło mi najlepiej. Wygrywałem, ale prezentowałem słaby styl i gra była dla mnie słaba, widziałem w niej mnóstwo błędów itd. ale kiedy zacząlem grać ładnie to gra o wiele bardziej mi się podobała. Tak więc poziom trudności (jeśli jest wysoki) nie powinien być minusem ani plusem. Kiedy opanuje się grę to sprawia ona przyjemność.



Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Lost Planet
« Odpowiedź #185 dnia: Stycznia 15, 2007, 07:59:04 am »
Ogien!!! 4 tryby rozgrywaki na multi!
Team Elimination - team deathmach
elimination - deathmatch
nie pamietam nazwy, ale cos jak capture the flag, tylko ze posty trzeba zajac...
fugitive - host jest goniony przez pozostalych, on ma przezyc oni maja go zabic...

Do 16 graczy onlin... gralem do tej pory tylko te dwa pierwsze tryby... OGIEN!!! ludzi mieszaja sie z mechami na arenie, istne pieklo! Kazdy tu moze wygrac. Mozna wlaczyc/wylaczyc friendly fire. Od raz widac, ze multi jest o wiele bardziej dopracowany niz w GoW!! Ponadto zdarzaja sie lagi, ale one az tak bardzo nie psuja zabawy, gdyz nie ma tu jak w GoW takiego bliskiego kontaktu z kolesiami, gdzie opoznienie i nie masz szans zdobyc jednego killa _-_ Ale whatever... Elimination to niezla jatka, nie wiesz kiedy, kto i gdzie! Tutaj mega kosmicznie sprawdza sie patent z obracaniem o 90st. ponadto hak jest mega klawa zabawka!! Multi ma u mnie 10+, a dodatkowego plusa daje za staty, jest kilka leaderboards... najlepszym patentem jest dla danego kraju!!! Polska tez ma swoj!! Po prostu swietna sprawa i jak zreszta na demku mozna bylo zobaczyc, w zaleznosci od ustawien regionalnych konsoli wyswietla ci flage!! W moim przypadku byla to polska of course... Bardzo jestem rad z tego tytulu...

Singla tez pogralem. Rozkreca sie powoli! Walki z bossami sa naprawde klawe, ale misja 6 rzadzi!!! To pierwsza misja w grze, ktora podniosla moj poziom adrenaliny! To sie musi podobac!!! Dalej sie wstrzymuje z ocena ogolna gry! Multi rzadzi!!

acha map jest chyba z 8... klimatyczne!! wygladaja pieknie... a crimson river potargala mnie!!! chyba jedna z najlepszych map do multi jaka kiedykolwiek stworzono (moje prywatne zdanie!)

Acha nie wiem jakie cioty narzekaly na dialogi w GoW, bo wczoraj jeszcze stwierdzilismy, ze kto narzeka musi byc niezle (pipi)niety <lol> chyba, ze jak gra na multi, to odzywa sie do swoich teammates "nic ci nie jest" "potrzebujesz pomocy" "przepraszam"... hahaha cioty ale whatever... o czym to ja mialem, acha... dialogi w LP sa ciotowate i prezentuja niski poziom merytoryczny... jednym slowem sa skretyniale na maksa!!

- nie wierze ci
- uwierzysz w to co zechcesz
[padlem, czy mam do czynienia z telenowela?]

tak czy inaczej dialogi w GoW wymiataja, sa bardzo realistyczne itd... a ten co narzeka jest dla mnie kanadyjczykiem! natomiast dialogi w LP sa do bani hyh.gif

ÓFO

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2004
  • Wiadomości: 1 837
  • Reputacja: 1
  • ale mi ręce gównem śmierdzą :x
Lost Planet
« Odpowiedź #186 dnia: Stycznia 15, 2007, 08:41:39 am »
tak mnie napaliłes tym postem na Lost Planeta że chyba sprzedam Girsy, doloze troche i Lost planet kupie, choć szkoda Girsy sprzedawać :/ jak jakiś PCet do mnie przychodzi, top włączam Gears of War i pozwalam mu sie obsikać :lol:

to prawda. Multi rzadzi. Mam tylko demo, ale wiecej gram w demo LP po sici niz w Gears of War przez Live w pełnej wersji :lol:

Cujo

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 29-12-2006
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #187 dnia: Stycznia 15, 2007, 14:47:49 pm »
ÓFO, jak bedziesz chcial GOW jakos okazyjnie puscic, to sie odezwij do mnie 8)

qbes

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 30-11-2006
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 1
Lost Planet
« Odpowiedź #188 dnia: Stycznia 16, 2007, 13:20:22 pm »
ano wlasnie zamowilem wersje kolekcjonerska  :lol:

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #189 dnia: Stycznia 16, 2007, 13:24:30 pm »
No No ciekawe jaka jest ta pełna wersja :D. Ja mam zamówione i tylko czekam :D

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #190 dnia: Stycznia 20, 2007, 22:23:38 pm »
Ja juz skonczylem :)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Lost Planet
« Odpowiedź #191 dnia: Stycznia 20, 2007, 22:31:12 pm »
I...? Jak wrażenia?

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #192 dnia: Stycznia 21, 2007, 00:11:03 am »
W skrotcie 7+ lub 8 na 10
Grafika calkiem calkiem, moze byc tylko ze jakby 16-bit kolor(CHYBA tylko na niebie, gram na  zlaczu VGA na monitor) i tzw efekt czasteczkowy bardzo ladny ale jak cos wybuchnie pod nosem to przez chwile nic nie widac i ciezko sie celuje(niektorzy to moga uznac jaka plus)
Podsumowujac grafika jest ladna, inna niz GOW, ale ciagle ladna(w GOW zauroczyl mnie brud, a w LP tylko snieg).
Filmiki na Engie gry.
Do chapter 6 gra sie przyjemnie, pozniej juz jakby cos nie tak(ale to moze byc tylko moje odczucie)
Bardzo duzo mechow ( w tej grze zwane VS) co jak dla mnie jest plusem.
Poziom trudnosci  (medium) jest umiarkowny choc pozniej byl 1 chapter ktory przeszedlem na sile prawie bez oddania strzalu(jako ruchoma tarcza :) ), bo gdy wdawalem sie w walke dosc marnie konczylem.
Czasami jest tak jak niektorzy opisuja

Cytat: "juve26"
Po pierwsze - gra ma pare uporczywych oraz chamskich rzeczy, jak np to cholerne przewracanie sie bohatera [ czasem jak cie przeciwnik dobrze zlapie to masz tak: padasz od rakiety, wstajesz, znow padasz od rakiety, wstajesz, rakieta


Czasami oplaca sie stanac i porozgladac bo mozna znalesc miejsca ktore mozna wykorzystac aby ulatwic sobie przejscie planszy.

Gra wykorzystuje HAVOC co jak dla mnie widoczne jest tylko w kilku miejscach.

Fabula, za duzo napisac nie moge bo nie wszyscy chca czytac  :mrgreen: .
Ogolnie w miare pasuje i nieczuc aby byla wciskana na sile.
Powiem tylko tyle ze outro jest bardzo zaskakujace.

Bronie, wrogowie, mechy, wszystko w tej grze raczej pasuje i nie ma wiekszych zgrzytow, jedynie ostania walka z bossem cos mi nie podeszla(ale to moze byc tylko moje odczucie).

Jesli macie wszsytkie zaplanowane gry za soba (zwlaszcza GOW, Dead rising, burnout) to mozna smialo kupic i nie powinny to byc pieniadze wyrzucone w bloto, no chyba ze ktos nie lubi TPP.

Dla zainteresowanych odsylam do youtube http://www.youtube.com/results?search_query=lost+planet&search=Search


#####################EDIT
Napisalem ze w LP jest tylko snieg, a to nie jest prawda.
Misje sa rozgrywane na zewnatrz, w budynkach, bazach, sa tez "gorace misje", ale jednak nie ma brudu jak w GOW, tzn sa rozne wraki mechow zniszczone sciany itp. ale jednak to nie to samo.
Najlepiej samemu zobaczyc

Supersonic

  • Gość
Lost Planet
« Odpowiedź #193 dnia: Stycznia 21, 2007, 10:19:11 am »
Ile jest poziomów trudności?
Z tego co słyszałem gra jest trudna.

AZAKIEL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-02-2006
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #194 dnia: Stycznia 21, 2007, 10:40:16 am »
Cytat: "juve26"

Po drugie - gra JEST trudna. Gram na normal, ale przed Giant Worm musialem zwiac [ bo on oszukiwal i nie dawal sie zabic ],



Przeszedłem gre jakis czas temu i w zasadzie jedynym bossem z jakim mialem powazniejsze problemy byl ostatni bos (latajacy robot) , giant worm nie jest bossem i tak jak bossów mozna go normalnie zabić, nalezy strzelać w zielone punkty- nie trzeba wszystkich rozwalić ale większosc o ile pamietam, nie jest to trudne , jedynym atakiem na jaki nalezy uważać jest ten po którym Worm łapie nas w pysk (ten atak od razu zabija) . Gdy zabijemy Giant Worma on prawie cały wyskakuje na powierzchnię i po chwili zapada się spowrotem w snieg, a po jakims czasie pojawia się następny Giant Worm (nie jest to ten sam Worm - widac to po zielonych punktach). Po prostu w tej konkretnej lokacji (w tym momencie gry) Giant Wormy się odradzają, zabicie Worma nagradzane jest achievmentem (podobnie jak zabicie latającej ćmy w pozniejszym levelu (tam gdzie trzeba wspinać się na stromą górę)).

Stopień trudnosc na normal jest uważam akurat dobrany, mi osobiscie nie podobało się AI ludzkich przeciwników (za wyjątkiem bossów) , żołnierze i piraci są strasznie głupi i czesto stoją w miejscu i strzelają wogole sie nie chowając czy nie obchodząc (chyba ze juz są za zasłoną).  Grafika jest b.dobra ale nie powalająca, najwieksze wrazenie robią wybuchy (majstersztyk). Spora ilosc mechów i ich zroznicowane mozliwosci dodaje miodu grze. Swietnie graficzie i pomysłowo zrobienie są bossowie i jest ich sporo (ten element w Gearsach akurat był b. niedopracowany) .

Podsumowując dla mnie ta gra to uczciwa 9-tka.

P.S. multi jest fajne ale minus taki że juz koniec trialowego golda :-(  trzeba wysupłać magiczne papierki ;-)


juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Lost Planet
« Odpowiedź #195 dnia: Stycznia 21, 2007, 13:23:46 pm »
Ye, Giant Worm jako normalny boss 'nie funkcjonuje', co nie zmienia faktu, ze za nic tego CBS nie moge przejsc ;) No po prostu rozwalam czesc jego kulek, a na koncu i tak mnie zezre. Gdyby nie te cholerne [chociaz ladne] 'efekty' wybuchow, to moze byloby latwiej - od cholery zaslaniaja widocznosc i utrudniaja mi celowanie. Probowalem nawet na Easy i ze wspomaganiem celowania - ciagle lipa  :?
Ten caly Moth, czy jak mu tam, kilka leveli dalej, byl prosciutki :D
A teraz moze szerzej o moich odczuciach z LP:
Ktos wspominal o tych calych wybuchach - no ja, niby ladne, ale cholernie mi przeszkadzaja. Najchetniej bym je wylaczyl ;P
Poziom trudnosci - chyba nabralem skilla, bo idzie mi latwiej ;) Chociaz walki z bossami.. hmm, za max 3 podejsciem koles ginie, ale ciagle jakies emocje sa. Szkoda tylko, ze przewaznie kiedy rozwala ci mecha, to rownie dobrze mozna zaczac od poczatku :/
Fabula - [nie bedzie spojlerow, luz] kozacka, chociaz troche niedociagniec ma, jak np mialem sie spotkac z Rika kajs tam. Startowalismy z tego samego punktu [z naszej bazy, bodajze]. I ja musialem isc pod ostrzalem masy malych mechow, piechoty i 3 duzych mechow, bylo ciezko, a jak juz sie przedostalem, to co widze? Widze Rike cala i zdrowa. Chyba poszla inna droga, a glupia krowa nie chciala mi jej pokazac i musialem sie k* przeprawiac pod ostrzalem armii k* aaaa!!
Ale z drugiej strony SA zaskakujace watki w fabule. Np ten o.... nie powiem, lol.
Multi - gralem w Fugitive - smieszne. Chyba wystarczy byc hostem, wziasc ta cholernie duza mape, spod ktorej sie wylazi spod wody i sie gdzies skampic. Przez 15 minut ja i 14 innych kolesi szukalismy hosta po calej planszy. No nie dal znaku zycia, no po prostu go nigdzie nie bylo. Koniec czasu, host wygral, a ja wkurzony. ;P
Team Elimination - nooo praktycznie caly czas gram tylko na tym. Redukuje to 'chaos' podczas normalenj rozrywki. Baardzo fajnie sie gra, chociaz gra potrafi byc taka lagerska, ze czasem 3 granaty nie robia na kolesiu wrazenia.
Elimination - zagralem raz i nie chce wracac. O co tu chodzi?  :shock:
Post the grab - nie gralem, lol.

Ogolnie gra mi sie jeszcze bardziej spodobala :D Nie jest idealna, ale 8 w sam raz do niej pasuje. No i do tego starcza na dlugo [co mnie akurat nie cieszy].

BTW znacie ten ostatni achiev, wart 50GS? Trzeba w nim zebrac wszystkie monety na kazdej planszy na kazdym poziomie trudnosci. Chore.

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #196 dnia: Stycznia 21, 2007, 16:36:12 pm »
Cytat: "Supersonic"
Ile jest poziomów trudności?
Z tego co słyszałem gra jest trudna.


Sa 3 poziomy trudnosci
Na medium gra ani nie jest trudna ani nie jest latwa, poziom trudnosci jest bardzo dobrze wywazony. Innych narazie nie probowalem

Cytat: "juve26"
. Szkoda tylko, ze przewaznie kiedy rozwala ci mecha, to rownie dobrze mozna zaczac od poczatku :/

Tu moge z toba dyskutowac, czasami jak dla mnie latwiej bylo bez mecha.
Tu duzo zalezy od planszy

qbes

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 30-11-2006
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 1
Lost Planet
« Odpowiedź #197 dnia: Stycznia 22, 2007, 11:22:01 am »
Cytat: "rav04"

Sa 3 poziomy trudnosci


sa 4 poziomy trudnosci easy, medium, hard, extreme

A gierka naprawe jest niedowy******  swietna grafika, grywalnosc, wogole caloksztalt tej gry a wybuchy to istny miodzik :D swietnym plusem jest wielka ilosc mechow w ktorch mozna samemu wymieniac bronie np z obrotowki na bazuke naprawde swietna zapawa POLECAM ! :)

rav04

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 27-01-2006
  • Wiadomości: 635
  • Reputacja: 0
Lost Planet
« Odpowiedź #198 dnia: Stycznia 22, 2007, 12:32:29 pm »
Cytat: "qbes"
sa 4 poziomy trudnosci easy, medium, hard, extreme

hmmm extreme mi jakos umknal  :?:
ja pol gry przeszlem na energetycznych :)

qbes

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 30-11-2006
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 1
Lost Planet
« Odpowiedź #199 dnia: Stycznia 31, 2007, 18:23:44 pm »
ma ktos jakis dobry sposob na ostatni final levelu 9 czyli tego wielkiego pajaka ?  :lol: