Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1277918 razy)

0 użytkowników i 32 Gości przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12520 dnia: Stycznia 13, 2011, 21:40:12 pm »
Mogę się z Tobą Paweł zgodzić, z jednej strony to dobrze dla tych co mają mało pieniędzy, a z drugiej chciało by się czegoś innego, tego o czym wspominasz. Jestem ciekaw w jakim kierunku dalej pójdzie GT5, bo tak sobie wczoraj pogadałem z Młodym i doszliśmy do wniosku że w GT3 i GT4 było o wiele więcej zawodów(i były one trudniejsze) niż w GT5, powspominaliśmy stare trasy których nie ma w GT5, no i brakuję mi to tej charakterystycznej mapki z GT3 i GT4 która mocno budowała klimat, nowe menu nie jest złe, ale to już nie to samo, co w poprzednich GT, generalnie poprzednie GT jawiły mi się jako znacznie bardziej dopracowane gry, praktycznie było dopięte wszystko na ostatni guzik, a teraz jak jest każdy widzi, to oczywiście bardzo dobra gra, ma wiele magii-tak jak wszystkie GT, najlepszy racer na obecną chwilę, ale to nie jest to samo GT co kiedyś, i to trzeba odnotować(boje się że wychodząca konkurencja może zagrozić GT5, jestem ciekawy rozwoju wydarzeń).

cybermysza

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-09-2010
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
  • Niech moc jest z wami :D
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12521 dnia: Stycznia 13, 2011, 23:23:09 pm »
Powiem wam panowie że ze Shrek 1 też był o wiele lepszy od 2 czy 3 tak już jest i nawet poliphony tego nie zmieni :D :( ;)

Michal102

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-05-2008
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12522 dnia: Stycznia 14, 2011, 00:32:57 am »
(boje się że wychodząca konkurencja może zagrozić GT5, jestem ciekawy rozwoju wydarzeń).

Tego akurat nie należy się obawiać  :D
Czym lepsza i bardziej dopracowana konkurencja, tym większe szanse na kolejną jeszcze lepszą część GT  ;)

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12523 dnia: Stycznia 14, 2011, 01:16:16 am »
kolejny tydzień i kolejna porcja dramatu w postaci eventów sezonowych trafiła do GT5. przejrzałem co jest - patrzę event za półtorej bańki autem GT500 - odpalam bo akurat mam Hondę Epson NSX pod ręką - myślę będzie walka... 8 okrążeń - startujemy. na trzecim kółku jestem już pierwszy, od 7 zaczynam dublować przeciwników. po 8 minutach wpada sporo kasy i jeszcze więcej expa. zero emocji, ani to fajne ani przyjemne.

Dokładnie coś jest z tym nie tak. Odpaliłem jeden event żeby sprawdzić o co chodzi i od razu wbiły trzy levele (z 11 na końcówkę 13, praktycznie 14) i kasa na jaką na tym levelu bym musiał tyrać kilka godzin. Skoro po chwili miałem 14 level to wbilem na ostatni dostępny wyścig i już oglądalem filmik końcowy. Gdyby nie ten event sezonowy, pewnie bym z dwa wieczory grania jeszcze do tego filmiku miał. Fajnie że dają nowe eventy, ale mogli by to jakoś zbalansować, dla nowych graczy ilości expa i kasy są tam astronomiczne.

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12524 dnia: Stycznia 14, 2011, 01:25:56 am »
Dlatego na razie eventów nie ruszam, a na spokojnie sobie gram w A-Spec powiększając kolekcje :D

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12525 dnia: Stycznia 14, 2011, 09:22:12 am »
kolejny tydzień i kolejna porcja dramatu w postaci eventów sezonowych trafiła do GT5. przejrzałem co jest - patrzę event za półtorej bańki autem GT500 - odpalam bo akurat mam Hondę Epson NSX pod ręką - myślę będzie walka... 8 okrążeń - startujemy. na trzecim kółku jestem już pierwszy, od 7 zaczynam dublować przeciwników. po 8 minutach wpada sporo kasy i jeszcze więcej expa. zero emocji, ani to fajne ani przyjemne.

Dokładnie coś jest z tym nie tak. Odpaliłem jeden event żeby sprawdzić o co chodzi i od razu wbiły trzy levele (z 11 na końcówkę 13, praktycznie 14) i kasa na jaką na tym levelu bym musiał tyrać kilka godzin. Skoro po chwili miałem 14 level to wbilem na ostatni dostępny wyścig i już oglądalem filmik końcowy. Gdyby nie ten event sezonowy, pewnie bym z dwa wieczory grania jeszcze do tego filmiku miał. Fajnie że dają nowe eventy, ale mogli by to jakoś zbalansować, dla nowych graczy ilości expa i kasy są tam astronomiczne.
Jest z tym wszystko tak, jak powinno jeśli chodzi o kasę i expa. Na wyższych levelach eventy daja kilka milimetrów paska doświadczenia, masz po prostu b. niski level (z każdym kolejnym wolnej się leveluje) i szybko awansujesz, później zaczynają się schody.
Filmiki końcowe są dwa, także nie widzałeś jeszcze "zakończenia" bo zrobiłeś event sezonowy.

Co do braku limitów w zaowdach sezonowych - wszystkie wcześniejsze, jeszcze z limitami miałem zrobione na złoto (10) i satysfakcja była zajebista. Albo PD posłuchało płaczących ciot na forach albo (jak pisałem wcześniej) nie mają czasu na ich bialansowanie/ustawianie tak, aby było trudno a wykonalnie. Jak ktos chce mieć wyzwanie to sam musi sobie stawiać ograniczenia a nie tuningować samochód na maxa, tak to już będzie wyglądać i nie ma co do tego wracać. Wybór jak je zaliczać jest nasz.
Ja wczoraj dojebałem VW Golfa na maxa, dałem widok z kabiny, wyłączyłem wszystkie wspomagacze, wyłączyłem cały HUD włącznie z mapą i frajdę miałem zapierdolistą jadąc Ringiem, oglądając się i podziwiając widoki i wnętrze samochodu. Mój technologiczny i wyścigowy zen tej generacji (1080p, 60 fps, przepiękne premiumy, przepiękny Ring, model jazdy).

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12526 dnia: Stycznia 14, 2011, 10:24:13 am »
Ale nawet jak auto lekko zrobisz(wymiana opon, skrzyni biegów i 1 level tuningu silnika), to i tak nie masz problemu z wygrywaniem tych zawodów. ;)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12527 dnia: Stycznia 14, 2011, 10:55:43 am »
To nie rób samochodu w ogóle (a szczególnie wagę i moc) - same opony wystarczą.
W pierwszym wyścigu nowych zawodów sezonowych uważajcie w łukach na to elektryczne pudełko którym się jedzie - łatwo o przewrotkę na bok. Kilka łuków zrobiłem na dwóch kołach aż w końcu PIZD! na boczek  :)

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12528 dnia: Stycznia 14, 2011, 11:30:42 am »
Chodzi o tego Priusa? Przeszedlem to i nigdy mi sie nie przechylał na bok. Chyba zakręty driftem chcialeś brać.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12529 dnia: Stycznia 14, 2011, 11:37:32 am »
Chodzi o tego Priusa? Przeszedlem to i nigdy mi sie nie przechylał na bok. Chyba zakręty driftem chcialeś brać.
Nie ten samochód,w tych eventach co doszły wczoraj,to jest Mitsubishi który faktycznie jedzie na 2 kołach w zakrętach :P

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12530 dnia: Stycznia 14, 2011, 11:57:40 am »
Chodzi o tego Priusa? Przeszedlem to i nigdy mi sie nie przechylał na bok. Chyba zakręty driftem chcialeś brać.
W pierwszym wyścigu nowych zawodów sezonowych (...)
Samochód to Mitsubishi i-MiEV, brzmi jak odkurzacz.

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12531 dnia: Stycznia 14, 2011, 12:00:33 pm »
A ok, wczoraj to pierwszy raz odpalałem i nie skumałem które są nowe. Sprawdzę chętnie ten odkurzacz :)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12532 dnia: Stycznia 14, 2011, 16:54:47 pm »
W lewym górnym rogu jest taki napis "New" na czerwonym tle. To chyba to.

Chodzą ploty o nadciągającym płatnym DLC z premiumami a Kaz na twitterze obiecał zająć sie problemem skrzyni biegów (brak możliwości ustawiania każdego z biegów z osobna). Ciekawe kiedy kolejny patch.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2011, 16:56:56 pm wysłana przez prart »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 989
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12533 dnia: Stycznia 14, 2011, 18:02:07 pm »
płatne dlc?  :mad:

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12534 dnia: Stycznia 14, 2011, 18:07:52 pm »
mogą dawać - za nowe (ciekawe) auta + nowo-stare trasy podane w formie fajnych zawodów można zapłacić parę PLNów

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 989
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12535 dnia: Stycznia 14, 2011, 18:25:10 pm »
Nowe auta?
Ja bym wolał kilka standardów podbityh do jakości Premium.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12536 dnia: Stycznia 14, 2011, 18:50:47 pm »
generalnie poprzednie GT jawiły mi się jako znacznie bardziej dopracowane gry, praktycznie było dopięte wszystko na ostatni guzik, a teraz jak jest każdy widzi, to oczywiście bardzo dobra gra, ma wiele magii-tak jak wszystkie GT
Wpis, sam się nawet zastanawiam czy DFGT chodzi z PS2, bo mam ochotę kupić GT4. GT5 wykłada się strasznie na zdawało by się błahostkach np: nie ma podanej wysokości wygranej zanim zaczniemy mistrzostwa, w ogóle w GT4 jest znacznie więcej mistrzostw i rzeczy do zrobienia. A wybór pojazdów w "szybkiej grze" to porażka--dlaczego nie zrobili jak w GT4 gdzie auta wygrane/ kupione pojawiały się w Arcade Mode. Teraz jak nie ma jakiejś fury to człowiek musi włączyć Świat GT (co trochę trwa), wbić się do garażu, dodać do ulubionych, powychodzić ze wszystkiego, włączyć szybki wyścig i dopiero może jeździć. Nie mówiąc ile jest zachodu gdy chcesz przejechać się "seryjną" furą a nie po tunningu.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 14, 2011, 18:54:54 pm wysłana przez Solid Snake 1989 »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12537 dnia: Stycznia 14, 2011, 20:23:58 pm »
Mój dzisiejszy rekord na Suzuce u Vettela:

I jak tu się proszę Państwa nie wkur**ć?

arturk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2010
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12538 dnia: Stycznia 15, 2011, 02:16:46 am »
A wybór pojazdów w "szybkiej grze" to porażka--dlaczego nie zrobili jak w GT4 gdzie auta wygrane/ kupione pojawiały się w Arcade Mode.

Auta dodane do "ulubionych" są dostępne w szybkiej grze. Musisz tylko w garażu ustawić im odpowiedni status (wiem... bez sensu)

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12539 dnia: Stycznia 15, 2011, 12:09:04 pm »
kolejny tydzień i kolejna porcja dramatu w postaci eventów sezonowych trafiła do GT5. przejrzałem co jest - patrzę event za półtorej bańki autem GT500 - odpalam bo akurat mam Hondę Epson NSX pod ręką - myślę będzie walka... 8 okrążeń - startujemy. na trzecim kółku jestem już pierwszy, od 7 zaczynam dublować przeciwników. po 8 minutach wpada sporo kasy i jeszcze więcej expa. zero emocji, ani to fajne ani przyjemne.

na prawdę nie jestem w stanie pojąć jak Polyphony mogło zaprzestać wypuszczania tych eventów bez limitów na model auta, opony, moc i wagę. pierwsze dwa sezony były mega rajcowne, każdy wyścig stawiał wyzwanie - małe albo bardzo duże - ale zawsze wiedzieliśmy że trzeba jechać szybko i nie popełniać błędów przez cały wyścig - i często na pierwsze miejsce dochodziliśmy na ostatnich zakrętach. bardzo mi się to podobało bo taki event Mazdą RX-7 na Tsukubie dawał masę satysfakcji po zaliczeniu go na złoto. teraz obdarli te eventy z całej frajdy, stały się zwykłym nabijaczem kasy i expa...

Co do pozostałych wyscigów z tego nowego eventu to mogę się zgodzic,ze są bardzo łatwe. Nawet nie dłubnietymi samochodami. Ale nie mogę uwierzyć,że w tym wyścigu autami Gt500 po 3 okrażeniach jesteś pierwszy. Proszę o filmik, bo według mnie jest to niemozliwe. Koniec 6-tego, 7 okrażenie zgoda,ale na 3 nie jest mozliwe ich wszystkich wyprzedzić.

hyper_2002

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 04-01-2011
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • PSN: hyper_2002
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12540 dnia: Stycznia 15, 2011, 12:33:40 pm »
Panowie nie mogę się uporać z mistrzostwami ''Gwiazdy GranTurismo'' w klasie eksp. na b-spec. Mam kierowcę na 19lvl . i Toyota 7 Race Car. Ciągle jakieś 7-6 pozycja w pierwszym wyścigu... Może jakieś ustawienia ? Może inne auto potrzebne ? :)

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12541 dnia: Stycznia 15, 2011, 12:38:02 pm »
kolejny tydzień i kolejna porcja dramatu w postaci eventów sezonowych trafiła do GT5. przejrzałem co jest - patrzę event za półtorej bańki autem GT500 - odpalam bo akurat mam Hondę Epson NSX pod ręką - myślę będzie walka... 8 okrążeń - startujemy. na trzecim kółku jestem już pierwszy, od 7 zaczynam dublować przeciwników. po 8 minutach wpada sporo kasy i jeszcze więcej expa. zero emocji, ani to fajne ani przyjemne.

na prawdę nie jestem w stanie pojąć jak Polyphony mogło zaprzestać wypuszczania tych eventów bez limitów na model auta, opony, moc i wagę. pierwsze dwa sezony były mega rajcowne, każdy wyścig stawiał wyzwanie - małe albo bardzo duże - ale zawsze wiedzieliśmy że trzeba jechać szybko i nie popełniać błędów przez cały wyścig - i często na pierwsze miejsce dochodziliśmy na ostatnich zakrętach. bardzo mi się to podobało bo taki event Mazdą RX-7 na Tsukubie dawał masę satysfakcji po zaliczeniu go na złoto. teraz obdarli te eventy z całej frajdy, stały się zwykłym nabijaczem kasy i expa...

Co do pozostałych wyscigów z tego nowego eventu to mogę się zgodzic,ze są bardzo łatwe. Nawet nie dłubnietymi samochodami. Ale nie mogę uwierzyć,że w tym wyścigu autami Gt500 po 3 okrażeniach jesteś pierwszy. Proszę o filmik, bo według mnie jest to niemozliwe. Koniec 6-tego, 7 okrażenie zgoda,ale na 3 nie jest mozliwe ich wszystkich wyprzedzić.
proszę :) słaba jakość ale zobaczysz ;)

na pierwsze miejsce spokojnie można wyjść przed tunelem...

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12542 dnia: Stycznia 15, 2011, 13:12:32 pm »
No rzeczywiście zobaczyłem. Zwracam honor i zbieram szczęke z podłogi. Oczywiscie z podziwu. Widocznie cienki bolek jestem, bo dla mnie to niewykonalne. Chyba ze ta Honda to jakies niesamowite autko jest. Ja to jeździłem innym samochodem. Rozumiem ze nic nie dłubałes przy samochodzie( choc tam chyba za bardzo nie da sie cokolwiek podciagnac-ale tak szukam jakiegos wytłumaczenia dla podciagniecia swojego ego :D ).

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12543 dnia: Stycznia 15, 2011, 13:48:17 pm »
cośtam dłubnięte jest ;) dało się zrobić Stage 3 silnika i chyba turbo, ma ok 700 koni - akurat wcześniej miałem to auto tak zrobione bo zaliczałem nim wiele eventów w A-Spec... stockowym myślę że trzeba by było okrążenie więcej ;) z ciekawości kupię potem inne auto GT500 i sprawdzę bez modyfikacji...
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2011, 13:50:10 pm wysłana przez pawel_k »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12544 dnia: Stycznia 15, 2011, 13:52:51 pm »
Mi samochodem GT 500 bez modyfikacji(wymienione tylko opony na wyścigowe średnie) zajęcie 1 miejsca, zajęło jakieś 7 okrążeń. :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12545 dnia: Stycznia 15, 2011, 13:57:22 pm »
Kurde też się zastanawiałem jak niby po 3 okrążeniu być pierwszym. Swoim YellowHat'em GTR dopiero po około 7 kółku wychodziłem na prowadzenie. 700 koni wyjaśnia wszystko.

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12546 dnia: Stycznia 15, 2011, 14:53:54 pm »
Ło matko, no to kamien mi spadł z serca :grin: bo juz myslełem zeby sobie z tym jeżdżeniem dac spokój. No bo skoro ja w najlepszym wyścigu jadąc Artą przebiłem sie na pierwsze miejsce na poczatku siódmego okrazenia(wydawało mi sie zejadę naprawdę dobrze i w miare bezbłednie) a ktos robi to na trzecim, to czas się zajac dance dance rewolution lub zacząć szydełkować :lol:.

cybermysza

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 29-09-2010
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
  • Niech moc jest z wami :D
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12547 dnia: Stycznia 15, 2011, 15:01:42 pm »
Ha ha dobre te wszystkie nowe eventy banalnie proste :D moze i dobrze może i źle dla mnie źle bo zaraz po tym jak je zrobiłem nie wyłaczyłem gierki i szfagier z moim chrześniaczkiem wszedł i sobie zonde kówił za 2600000 że by sobie pojeździc i prawie całą kase mi wyjeba....

sipap

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 22-12-2005
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12548 dnia: Stycznia 15, 2011, 15:07:35 pm »
No ale Zonda to fajna furka :P. Chyba ze juz miałeś ją w swoim garażu. Jedyne wyjscie to sadzaj szfagrowskiego do jakiegoś w miarę prostego wyścigu w A-spec, dajacego sporo kasy i niech odrabia wydana kasę :lol:

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12549 dnia: Stycznia 15, 2011, 15:13:30 pm »
dobra Yellow Hat kupiony, stockowy 500 koni - na pierwsze miejsce wyszedłem na początku 5 okrążenia ;)
teraz zgońcie na miękkie opony ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12550 dnia: Stycznia 15, 2011, 15:17:34 pm »
Hehe ziomuś, ale 700 koni to nie 500 i 5 okrążeń to nie 3. Bez spiny proszę. :P

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12551 dnia: Stycznia 15, 2011, 16:12:51 pm »
ja tam spiny nie mam ;) tyle że wolałbym żeby PD dali takie ograniczenia żebyśmy na pierwsze miejsce wyszli na prostej przed metą na 8 okrążeniu, i to przy idealnym przejechaniu całego wyścigu ;)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12552 dnia: Stycznia 15, 2011, 17:02:55 pm »
Siadłem dziś do Suzuki u Vettela. Efekt po 20 minutach:


Wszystko pykło idealnie, tak jak miałem poukładane w głowie. Udało się wszystkie zakręty przejechane idealnie złożyć w dwa kółka i czas wyszedł zajebisty. Niewiele dałoby się poprawić w tym przejeździe - przynajmniej ja nie widzę mozliwości, abym mógł zrobić to lepiej. Zachęcam innych do pobicia go. Z emocji aż zapomniałem zapisać powtórki. Jechałem z wyłączonym całkowicie HUDem (włącznie z mapą), ABS na 1 i wychodzenie z poślizgu włączone, cała reszta wyłączona.

Za trzy złota u Vettela dostałem zajebistego carbonowego X2010 (wywalczonego "tymy recyma" - je**ć duplikujących!). Rada dla innych celujących w trzy złota - nie poddawać się i próbować! Powodzenia.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12553 dnia: Stycznia 15, 2011, 17:59:02 pm »
gratulacje :) mi jeszcze 2 levele zostały do tych wyzwań :)

ja przed chwilą skończyłem wyścigi Formula GT - zajebiście męczące to było... do tego stopnia że ostatni wyścig na Suzuce odpuściłem - miałem przed nim wystarczającą przewagę żeby te mistrzostwa wygrać... resztę wyścigów wygrałem, nie było to jakoś szczególnie trudne. najbardziej obawiałem się Monaco - do tego na starcie wykręciłem bąka, potem następnego - po pierwszym okrążeniu miałem 15s straty, ale jak wpadłem w swój rytm to dość szybko udało mi się dojść do pierwszego miejsca... najdziwniejszy wyścig był na Nurburgringu - toru nie znam dobrze i go nie lubię, i bym go nie wygrał bo byłem za wolny, ale przeciwnicy co okrążenie kręcili bąki na wyjściu z ostatniej szykany :) za to Monza, Indianapolis i Fuji to banał, dość wolno tam jeżdżą...
w każdym cieszę się że te mistrzostwa są już za mną :) jutro Dream Cars Championship i cała klasa extremalna zaliczona :)

aha jeśli ktoś potrzebowałby rady - max docisk + wysokie biegi, 410 na Fuji, Monzy i Indianapolis, dzięki temu w tunelu za przeciwnikami będziemy gnać ponad 400km/h :) trochę mniej trzeba ustawić na Monaco i Nurburgring (ja chyba jechałem na 380, na Monaco to i tak za dużo ale bez problemu na tym wygramy), na Suzuce nie wiem ale pewnie ok. 400.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 15, 2011, 18:23:11 pm wysłana przez pawel_k »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12554 dnia: Stycznia 15, 2011, 18:21:31 pm »
gratulacje :) mi jeszcze 2 levele zostały do tych wyzwań :)

ja przed chwilą skończyłem wyścigi Formula GT - zajebiście męczące to było... do tego stopnia że ostatni wyścig na Suzuce odpuściłem - miałem przed nim wystarczającą przewagę żeby te mistrzostwa wygrać... resztę wyścigów wygrałem, nie było to jakoś szczególnie trudne. najbardziej obawiałem się Monaco - do tego na starcie wykręciłem bąka, potem następnego - po pierwszym okrążeniu miałem 15s straty, ale jak wpadłem w swój rytm to dość szybko udało mi się dojść do pierwszego miejsca... najdziwniejszy wyścig był na Nurburgringu - toru nie znam dobrze i go nie lubię, i bym go nie wygrał bo byłem za wolny, ale przeciwnicy co okrążenie kręcili bąki na wyjściu z ostatnie szykany :)
Miałem dokładnie tak samo w tych mistrzostwach jak Ty na Monaco, tylko z Suzuką - błąd na samym początku i gonitwa na pierwsze miejsce. Z Nurbem też miałem dokładnie tak samo - jechałem pierwszy ale cały czas na plecach ktoś mi siedział. Za każdym razem ktoś inny, bo kierowcy na drugim miejscu wykręcali bączka na ostatniej szykanie.

Ja teraz celuję w Akademię Merca na Ringu.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12555 dnia: Stycznia 15, 2011, 18:26:15 pm »
Ile exp wchodzi za złoto u Vettela?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12556 dnia: Stycznia 15, 2011, 18:45:37 pm »
Od cholery.
Nie znam wartości liczbowej, więc odpowiem tak - ok 10 cm paska doświadczenia na 35 poziomie za samo złoto. Do tego trzeba dodać jeszcze za brąz i srebro.

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12557 dnia: Stycznia 15, 2011, 18:50:12 pm »
Od cholery.
Nie znam wartości liczbowej, więc odpowiem tak - ok 10 cm paska doświadczenia na 35 poziomie za samo złoto. Do tego trzeba dodać jeszcze za brąz i srebro.
Wysłałem ci zaproszenie i 2 dni czekam, zobaczę zaraz ledwo na brązy wszystko zrobiłem jedynie Monza wydaje mi się prosta do zrobienia na złoto, ale Nurba już nie widzę, nie lubię tego toru.

el becetol

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12558 dnia: Stycznia 15, 2011, 20:35:30 pm »

 ok 10 cm paska doświadczenia na 35 poziomie za samo złoto.

Zależy jeszcze jakiej przekątnej masz telewizor ;)

Myślisz że da się tego Vettela na padzie zrobić? Ja to jeszcze sporo mam zanim się z nim zmierze, ale ciekawi mnie czy w ogóle wykonalne jest zrobić same zlota na padzie.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #12559 dnia: Stycznia 15, 2011, 20:53:14 pm »
Podobno nie ma mowy o zrobieniu złota na padzie, a mnie to nawet do brązu daleko  :/