Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1264296 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6080 dnia: Maja 25, 2010, 11:52:57 am »
Powiem Ci A-n, że ostatnimi dniami trudno u mnie o optymizm. No nic, zobaczymy co tam pokażą na E3. Chciałbym zobaczyć wszystko co obiecali po trochu. Jednak naprawdę w to wątpię.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6081 dnia: Maja 25, 2010, 13:20:41 pm »
Najpierw była mowa o końcówce roku 2009. Potem pojawiła się na targach tabliczka z marcem 2010. Ile było nieoficjalnych informacji to nie sposób zliczyć. Jestem bardzo ciekaw co powiesz jeśli na E3 faktycznie nie pokażą nic nowego. Może podadzą przybliżoną datę premiery, ale ja nie spodziewam się nic nowego.
Nie zastanawiam sie nad tym, bo wiem, ze GT 5 na E3 to bedzie duze show.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6082 dnia: Maja 25, 2010, 13:24:28 pm »
Musisz mieć zajebiste źródła informacji. Czyli według Ciebie zobaczymy wszystkie obiecane bajery? Zmienne pory dnia i nocy, różne warunki pogodowe, super zniszczenia premium i zniszczenia na wszystkich autach oraz podadzą dokładną liczbę tras z nazwami plus listę fur. Jeszcze online zaprezentują. Aż jestem ku**a bardzo ciekaw.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6083 dnia: Maja 25, 2010, 13:39:43 pm »
zmienne pory dnia i nocy, różne warunki pogodowe
Te featury nie sa potwierdzone, nie są zapowiedziane przez polyphony, a jedynie przez dziennikarzy z PSM.

podadzą dokładną liczbę tras z nazwami plus listę fur
Z tego co pamiętam przy poprzednich częściach przed premierą nie podawali dokładnej liczby tras i aut oraz ich nazw. Mogę się mylić.

super zniszczenia premium
Juz widzielismy zniszczenia premium np. Subaru w Tokio

zniszczenia na wszystkich autach
Widzieliśmy już jak wyglądają zniszczenia na zwykłych autach.

Jeszcze online zaprezentują.
Online widzieliśmy przy okazji eliminacji w GT Academy
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 13:41:23 pm wysłana przez Piter_neo »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6084 dnia: Maja 25, 2010, 13:50:27 pm »
zmienne pory dnia i nocy, różne warunki pogodowe
Te featury nie sa potwierdzone, nie są zapowiedziane przez polyphony, a jedynie przez dziennikarzy z PSM.

PSM to czasem nie oficjalny miesięcznik Sony? Z tego co wiem to oficjalne pismo, więc jeśli coś takiego zapowiadają to powinno pokrywać się z prawdą.

podadzą dokładną liczbę tras z nazwami plus listę fur
Z tego co pamiętam przy poprzednich częściach przed premierą nie podawali dokładnej liczby tras i aut oraz ich nazw. Mogę się mylić.

Zapowiadali nowe trasy, który nie było w poprzednich odsłonach i wspominali, które tory z poprzedniczek znajdą się w nowej części gry.

super zniszczenia premium
Juz widzielismy zniszczenia premium np. Subaru w Tokio

To były te zniszczenia premium!!! o_0 Niezłe gówno. Miało być dachowanie.

zniszczenia na wszystkich autach
Widzieliśmy już jak wyglądają zniszczenia na zwykłych autach.

Gdzie? Ja sobie nie przypominam pokazów innych zniszczeń niż te z Tokio na Subarce.

Jeszcze online zaprezentują.
Online widzieliśmy przy okazji eliminacji w GT Academy

To był LAN a nie online.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6085 dnia: Maja 25, 2010, 14:10:32 pm »
PSM to czasem nie oficjalny miesięcznik Sony? Z tego co wiem to oficjalne pismo
Bodajże nie.

To były te zniszczenia premium!!! o_0 Niezłe gówno. Miało być dachowanie.
Nie pamiętam by zapowiadali dachowanie. Pamiętam, że mówili, że może będzie.

Gdzie? Ja sobie nie przypominam pokazów innych zniszczeń niż te z Tokio na Subarce.
Było Ferrari pokazywane i gniecący się lekko zderzk i zadrapania, Gallardo z rysami na drzwiach, najnowszy mercedes ze zruszonym zderzakiem i rysami na karoserii.

To był LAN a nie online.
Robi to większą różnice?

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6086 dnia: Maja 25, 2010, 14:20:22 pm »
Ja pierd** Po kolei.

Zmienne pory dnia i nocy, były zapowiedziane przez PSM, a także ostatnio przez Yamouchiego, który powiedział że można będzie przejechać Nurbugring nocą, miejmy nadzieje że tak będzie na każdej trasie, a co najmniej na każdym realnym torze.

Tu info: http://www.gtplanet.net/nurburgring-at-night-confirmed-for-gran-turismo-5/

Co do różnych warunków pogodowych to tu nie ma żadnej pewności, ja z przyjemnością ucieszył bym się na chociażby deszcze(najlepiej zmienne w real time, ale to nie realne), reszta wariantów pogodowych(mgła, śnieg) są dla mnie zbędne w tego typu racerze.

Jeśli chodzi o dokładną ilość tras i wariantów, to myślę że na E3 taką listę otrzymamy.

Co do zniszczeń Premium sam jestem ciekaw co PD w tym elemencie da, gdyż to co widzieliśmy
(Np. Subarka) to Build gry z CES(a jak wiemy tam nie był on w 100% ukończony), choć na dachowania niestety bym nie liczył.

Dalej, zniszczenia nie premium innych aut, to jedyne co będzie tam widoczne to zarysowania oraz lekkie wgniecenia blachy, ten filmik to potwierdza:

http://www.gtplanet.net/nurburgring-at-night-confirmed-for-gran-turismo-5/

jak i ten screenshot: http://www.gtplanet.net/gt5-demo-collection-is-real-includes-garage-video/gran-turismo-5-sls-amg-damage/

AI także będzie usprawnione co potwierdza ten filmik(build gry z CES):



Online także będzie w porządku(oby tylko były dedykowane serwery), co GT Academy zaprezentowało.

Myślę że to wszystko, na ostateczne potwierdzenie tych informacji i ich zaprezentowanie w ruchu w finalnej wersji trzeba poczekać na E3, co do premiery myślę że to będzie min. wrzesień, najpóźniej grudzień, czyli złoty okres dla branży gier, biorąc pod uwagę sprzedaż i dla Nas jeśli chodzi o wolny czas ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 14:23:33 pm wysłana przez Unlimited »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6087 dnia: Maja 25, 2010, 14:22:09 pm »
Cytuj
Gdzie? Ja sobie nie przypominam pokazów innych zniszczeń niż te z Tokio na Subarce.
Chociazby na filmiku z demka na Nurburgring 24 byl pokazany odstajacy zderzak. Wiemy, ze beda rysy, co widzielismy juz na GC. Wiemy, ze beda zniszczenia mechaniczne, ale nie widzielismy nic poza tym co na GC.

Zmiennych warunkow atmosferycznych nigdzie oficjalnie nie potwierdzono poza PSM. I w PSM nie mowiono o zmiennym cyklu doby, a o tym, ze bedzie tryb nocny.


Cytuj
Musisz mieć zajebiste źródła informacji.
No tak, bo potwierdzenie tego przez pare site'ow wlacznie z playstation blog, potwierdzenie tego przez Kevina Butlera, na konferencji na GC oraz na targach CES i teraz na imprezie Nurburgring 24 to za malo right, by wierzyc, ze gra wyjdzie w tym roku?

A fakt, ze to bedzie duze show to byl potwierdzony przez gosci z Polyphony na Nurburgring 24, przez goscia, ktorego zona pracuje na Le mans 24 [od ktorego mielismy zeszloroczne nagrania ze specjalnej wersji Prologue] oraz ze strony glownej eventu E3 Sony. Rzeczywiscie moje zrodla sa tajne i przez to zajebiste ...
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 14:30:10 pm wysłana przez KKRT »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6088 dnia: Maja 25, 2010, 14:25:03 pm »
PSM to czasem nie oficjalny miesięcznik Sony? Z tego co wiem to oficjalne pismo
Bodajże nie.

Sprawdziłem i PSM jest oficjalnym magazynem Sony.

To były te zniszczenia premium!!! o_0 Niezłe gówno. Miało być dachowanie.
Nie pamiętam by zapowiadali dachowanie. Pamiętam, że mówili, że może będzie.

Może(rz)e to jest szerokie i głębokie. Dlatego powątpiewam w te wieści na E3, bo za duży tych "może" z ust PD.

Gdzie? Ja sobie nie przypominam pokazów innych zniszczeń niż te z Tokio na Subarce.
Było Ferrari pokazywane i gniecący się lekko zderzk i zadrapania, Gallardo z rysami na drzwiach, najnowszy mercedes ze zruszonym zderzakiem i rysami na karoserii.

No to zapowiada się, że GT5 zdobędzie pałeczkę gry z najchujowszymi zniszczeniami wizualnymi ever.

To był LAN a nie online.
Robi to większą różnice?

Kolosalną.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6089 dnia: Maja 25, 2010, 15:10:41 pm »
Dobra, ja już siedze cicho.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6090 dnia: Maja 25, 2010, 15:26:02 pm »
Chcesz pograć w GT5? Idź do salonu Mercedesa.

Cytuj
Warszawa, 25, maja 2010: Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) i Mercedes-Benz oferują klientom możliwość przeprowadzenia jazdy próbnej nowym modelem Mercedes-Benz SLS AMG, jazdę wirtualną, za pośrednictwem gry Gran Turismo 5 na PlayStation 3 (PS3 ).

Począwszy od maja 2010 roku, klienci i pasjonaci wyścigów będą mieli okazję wstąpić do lokalnego salonu firmy Mercedes-Benz i wypróbować najnowszą odsłonę gry w wersji demonstracyjnej, zasiadając za kółkiem oszałamiającego, odtworzonego w najdrobniejszych detalach, wirtualnego modelu SLS AMG na torze Nürburgring na specjalnie zainstalowanych konsolach PS3. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest zasiąść za kółkiem superauta z otwieranymi do góry drzwiami, teraz masz szansę przyjrzenia się z bliska autentycznemu modelowi w salonie i przeżycia na własnej skórze, jakie to uczucie wcisnąć gaz do dechy w tym niesamowitym aucie.

Model SLS AMG, który można rozpędzić do 317km/h, to nowa gwiazda z okładki Gran Turismo 5 i zarazem jeden z niemal tysiąca samochodów odtworzonych w najdrobniejszych szczegółach, w których gracze będą mogli się ścigać w grze. To pierwsza grywalna odsłona gry, rzucająca światło na efekty ścisłej współpracy pomiędzy producentem Polyphony Digital a najlepszymi markami świata motoryzacyjnego przy tworzeniu Gran Turismo 5 w celu uzyskania realistycznych przeżyć z jazdy, które nie mają sobie równych. Wybierz się na jazdę próbną modelem SLS AMG na torze Nürburgring, aby przygotować się na premierę gry, która nastąpi jeszcze w tym roku. Przygotuj się do wyścigów w tym i tysiącu innych aut w pojedynkę, w domu z przyjaciółmi lub z członkami wyścigowej społeczności z całego świata.

W spojlerze - lista salonów, gdzie można sprawdzić demo
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,7932645,Chcesz_pograc_w_GT5__Idz_do_salonu_Mercedesa_.html

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6091 dnia: Maja 25, 2010, 15:38:14 pm »
Demko pewnie jednak to stare co już wszyscy widzieliśmy, na starym buildzie. Mimo wszystko chyba warto wybrac się i zobaczyć nowego Mercedesa i przejechać się po Nurburgringu.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6092 dnia: Maja 25, 2010, 21:26:44 pm »
Kolejna okazja by pograć w najnowszy, myślę że prawie skończony build gry to wyścig LE MANS, dobra to kto mieszka w Francji by zdać Nam relację :P

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6093 dnia: Maja 25, 2010, 21:34:09 pm »
Kolejna okazja by pograć w najnowszy, myślę że prawie skończony build gry to wyścig LE MANS, dobra to kto mieszka w Francji by zdać Nam relację :P

Wątpię, by pokazali tam coś nowego.
Z tego co czytałem Kaza tam nie będzie. Poza tym od kilku miesięcy nie dowiadujemy się praktycznie niczego nowego - całe szczęście, że do E3 zostało już tylko 20 dni...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6094 dnia: Maja 25, 2010, 22:02:42 pm »
Ale GT 5 na pewno bedzie na Le Mans 24. Mysle, ze dadza ten sam build co na Nurburgring 24 tylko, ze z trasa Le Mans, moze pokaza tryb nocny na Le Mans, ale watpie, w koncu impreza odbywa sie 3-4 dni przed E3.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6095 dnia: Maja 25, 2010, 22:30:52 pm »
Nocny Nurburgring został już pokazany przecież, a że za zamkniętymi drzwiami(sam Yamouchi podobno jechał), to już inna kwestia, pewnie będzie ten sam build gry który był podczas 24H Nurburgring, tylko że tor LE MANS. Jednak to już prawie skończony build gry, więc na pewno dowiemy się czegoś nowego. ;)

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6096 dnia: Maja 25, 2010, 23:36:39 pm »
oby tylko wersja sklepowa nie była oparta na "tym starym buildzie" :P:P

A tak na poważnie - E3 to będzie być albo nie być dla tej gry - noc,deszcz,porządne zniszczenia - coś z tego ( o ile nie całość) MUSZĄ pokazać jeśli chcą wyjść z twarzą.

Po cichu liczę na koszący dupsko trailer z tymi wszystkimi bajerami oraz grywalny wyścig nascar(wkońcu to USA) z wypaśnymi kraksami na standach...

...część mnie jednak dalej myśli,że wszystkie bajery to jedna wielka ściema i prócz tego co mamy na tych wszystkich targach i demach dostaniemy jedynie nockę na kilku trasach i oczywiście więcej samochodów

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6097 dnia: Maja 25, 2010, 23:48:31 pm »
Właśnie, przecież Kaz zapowiadał jakieś super dokładne zniszczenia w NASCAR. Auta mają się rozpadać na drobne kawałki. Ciekawe czy to też zobaczymy na E3. :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6098 dnia: Maja 26, 2010, 07:46:31 am »
Też jestem tego ciekaw, bo NASCAR bez zniszczeń to już nie NASCAR :P hehe ;) Mnie ciekawi coś innego, 30 sek. tego filmiku:
Ciekawe czym się będą te 3 poziomy różniły, czy to tylko sam poziom AI, czy może też różnice w "ułatwiaczach" jazdy czy fizyce.

@ punisher85

Mam nadzieje że pierwsza część Twojej wypowiedzi się sprawdzi. :)

« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2010, 07:58:17 am wysłana przez Unlimited »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6099 dnia: Maja 26, 2010, 07:56:18 am »
Sony: Gran Turismo 5 out before LittleBigPlanet 2
http://www.playstationuniversity.com/sony-gran-turismo-5-out-before-littlebigplanet-2-3861/

Cytuj
Hell, it’s the release period we imagined, but with LittleBigPlanet 2 scheduled for Winter 2010, it’s good to hear that Gran Turismo 5 could be out before. Where did we hear this little nugget? None other than Sony Computer Entertainment Europe president Andrew House. He responded to the PlayStation Forum question “which game is going to be the ‘big one’ after GT5?”

    “I think we have a fantastic line-up of games coming out later this year and into 2011. We have just announced LittleBigPlanet 2, which is very exciting. The original game changed the way developers now look at developing games and the things Media Molecule has done with the sequel are truly incredible. I can’t wait for LBP2 to come out and can promise you that it will be great.”

Of course, House most likely couldn’t talk about a game other than LittleBigPlanet 2, since it’s the only newly announced game (apart from Killzone 3 most recently). Though we’d doubt House would be stupid enough to answer a question on what’s coming after GT5 with a game that’s releasing before.

When asked whether Gran Turismo 5 was just a myth, House adds:

    “Absolutely not. It’s looking amazing and will be out soon.”

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6100 dnia: Maja 26, 2010, 08:24:10 am »
LBP2 pod chujanke a gt5 na długie deszczowe jesienne wieczory mmmm... :grin:

Cytuj
“Absolutely not. It’s looking amazing and will be out soon.”
  :angel:

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6101 dnia: Maja 26, 2010, 08:46:19 am »
tez mam mnostwo obaw co do E3 i tego co pokaza. ale:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6102 dnia: Maja 26, 2010, 09:13:02 am »
:lol: :lol: :lol:

Całe PD i Sony. GT5 przed LBP2. A kiedy LBP2? :P

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6103 dnia: Maja 26, 2010, 09:15:49 am »
:lol: :lol: :lol:

Całe PD i Sony. GT5 przed LBP2. A kiedy LBP2? :P
LBP 2 ma wyjść na święta 2010.
GT5 wyjdzie we wrześniu - może nawet w tym samym tygodniu co Halo: Reach.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6104 dnia: Maja 26, 2010, 09:26:07 am »
Ja stawiam na wrzesień-październik dla GT5 a dla LBP2 okres listopad-grudzień. :)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6105 dnia: Maja 26, 2010, 10:22:07 am »
Jak GT5 wyjdzie równo z Halo:R to Sony troszkę sobie w stopę strzeli. IMO to powinien być tytuł wydany w jesiennym okresie posuchy. Sony powinno wybrać taki moment kiedy nie pojawi się nic ciekawego żeby nie odwracać uwagi od GT5.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6106 dnia: Maja 26, 2010, 11:25:53 am »
Właśnie, przecież Kaz zapowiadał jakieś super dokładne zniszczenia w NASCAR. Auta mają się rozpadać na drobne kawałki. Ciekawe czy to też zobaczymy na E3. :P
Kaz nic takiego nie powiedzial. To na japonskim forum tak napisali, w wywiadzie nic takiego nei padlo.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6107 dnia: Maja 26, 2010, 11:31:27 am »
Właśnie, przecież Kaz zapowiadał jakieś super dokładne zniszczenia w NASCAR. Auta mają się rozpadać na drobne kawałki. Ciekawe czy to też zobaczymy na E3. :P
Kaz nic takiego nie powiedzial. To na japonskim forum tak napisali, w wywiadzie nic takiego nei padlo.
http://www.gtplanet.net/gt5s-nascar-cars-get-smashed-into-little-pieces/

 8)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6108 dnia: Maja 26, 2010, 11:35:10 am »
Właśnie, przecież Kaz zapowiadał jakieś super dokładne zniszczenia w NASCAR. Auta mają się rozpadać na drobne kawałki. Ciekawe czy to też zobaczymy na E3. :P
Kaz nic takiego nie powiedzial. To na japonskim forum tak napisali, w wywiadzie nic takiego nei padlo.

Właśnie, przecież Kaz zapowiadał jakieś super dokładne zniszczenia w NASCAR. Auta mają się rozpadać na drobne kawałki. Ciekawe czy to też zobaczymy na E3. :P
Kaz nic takiego nie powiedzial. To na japonskim forum tak napisali, w wywiadzie nic takiego nei padlo.
http://www.gtplanet.net/gt5s-nascar-cars-get-smashed-into-little-pieces/

 8)

A jednak. KKRT kłamczuszku Ty! :P

PS. Unlimited trochę OT, ale gdzie kupiłeś SCC za 50zł? Szukam i nigdzie nie ma takiej oferty. Chyba, że używkę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6109 dnia: Maja 26, 2010, 13:03:33 pm »
A jednak. KKRT kłamczuszku Ty!  :P

UPDATE: Although we are still waiting for a trusted source to confirm the complete contents of this interview, some have cast doubt regarding the reliability of Yamauchi’s quote above. Until we have confirmation otherwise, it’s best to assume this was never actually said.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6110 dnia: Maja 26, 2010, 13:07:55 pm »
EDIT!!!

Właśnie, przecież Kaz zapowiadał jakieś super dokładne zniszczenia w NASCAR. Auta mają się rozpadać na drobne kawałki. Ciekawe czy to też zobaczymy na E3. :P
Kaz nic takiego nie powiedzial. To na japonskim forum tak napisali, w wywiadzie nic takiego nei padlo.
http://www.gtplanet.net/gt5s-nascar-cars-get-smashed-into-little-pieces/

 8)

A jednak. KKRT kłamczuszku Ty!  :P

UPDATE: Although we are still waiting for a trusted source to confirm the complete contents of this interview, some have cast doubt regarding the reliability of Yamauchi’s quote above. Until we have confirmation otherwise, it’s best to assume this was never actually said.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6111 dnia: Maja 26, 2010, 13:28:24 pm »
Akurat kupiłem używkę SCC w idealnym stanie, trafiła się jakiś czas temu taka aukcja na allegro z opcją kup teraz, więc długo nie myślałem i kupiłem i chyba kupiłem najtaniej jak się dało. ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6112 dnia: Maja 26, 2010, 13:33:19 pm »
Kurde to fart. Męczę teraz kolesia żeby sprzedał mi za pobraniem SCC bo ma nówkę w folii za 79zł ale on tylko przelew chce. Ja nigdy (albo bardzo rzadko) kupuje przelewem. Już parę razy przejechałem się na tym, że wysłałem kasę a potem czekałem 2 tygodnie bo się komuś nie spieszyło z wysyłką.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6113 dnia: Maja 26, 2010, 13:37:09 pm »
Powiedz mu że on nic nie traci, ew. spróbuj kurierem. Np. GLS czy UPS nie są drogie. ;)

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6114 dnia: Maja 26, 2010, 13:41:57 pm »
Jak GT5 wyjdzie równo z Halo:R to Sony troszkę sobie w stopę strzeli. IMO to powinien być tytuł wydany w jesiennym okresie posuchy. Sony powinno wybrać taki moment kiedy nie pojawi się nic ciekawego żeby nie odwracać uwagi od GT5.

W tym przypadku , to chyba raczej Halo powinno się obawiać o swój sukces :P Chociaż , amerykanie biedakami nie są i raczej będą mogli sobie pozwolić na kupno obydwu tytułów. W Europie to raczej GT by wygrało w kwestii sprzedaży. Tak mi się wydaje :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6115 dnia: Maja 26, 2010, 13:52:23 pm »
Halo to bardzo mocna marka w USA, więc nie byłoby dobrym pomysłem wydawać w tym samym czasie GT5.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6116 dnia: Maja 26, 2010, 14:02:18 pm »
Halo pokona GT w USA i to znacznie - ale w Europie zadziała to w drugą stronę. Tam gra Bungie nie ma startu do wyścigów Polyphony.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6117 dnia: Maja 26, 2010, 14:04:35 pm »
Halo pokona GT w USA i to znacznie - ale w Europie zadziała to w drugą stronę. Tam gra Bungie nie ma startu do wyścigów Polyphony.

W Japonii i ogólnie całej Azji, też raczej tytuł Polyphony góruje...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6118 dnia: Maja 26, 2010, 14:57:12 pm »
Ja myślę , że Amerykanów stać na oba tytuły i jedno drugiemu zbytnio nie przeszkodzi :P W sumie fajne by było starcie , dwa giganty , jeden od Sony , drugi od MS. Która się lepiej sprzeda?)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6119 dnia: Maja 26, 2010, 15:25:49 pm »
Ja myślę , że Amerykanów stać na oba tytuły i jedno drugiemu zbytnio nie przeszkodzi :P W sumie fajne by było starcie , dwa giganty , jeden od Sony , drugi od MS. Która się lepiej sprzeda?)
Biorąc pod uwagę, że ostatnio wielka posucha jeżeli chodzi o gry na XO (jedynie Alan Wake coś tam działa, ale w tym czasie wyszły dwie równie dobre gry na PS3: Mod Nation Recers i 3D Dot Heroes, a troche wcześniej GoW3 i Heavy Rain), nic za bardzo nie widać na horyzoncie to takie Halo:Reach sprzeda się wyśmienicie.

Tak ogólnie to w sumei od dłuższego czasu jakoś tak cienko z exclusivami na XO. Również za wielu hitów na ten rok nie mają zapowiedzianych.