Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1269006 razy)

0 użytkowników i 60 Gości przegląda ten wątek.

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1720 dnia: Marca 14, 2008, 18:43:39 pm »
jak widac niektorym( szczegolnie posiadaczom PS3:))
Nie generalizuj

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1721 dnia: Marca 14, 2008, 22:29:21 pm »
Uwaga, uwaga patrzcie na to:


 :shock:

http://www.ene3.com/archives/021187.html
GT5:P jest warte każdej złotówki.

Tango

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1722 dnia: Marca 14, 2008, 22:34:53 pm »
Uwaga, uwaga patrzcie na to:

 :shock:

http://www.ene3.com/archives/021187.html
GT5:P jest warte każdej złotówki.

 Dali by jeszcze kierowcow do F1 :D Oczywiscie zartuje, dla mnie bomba, ale nie wierze, ze te F1 dobrze zachowaja sie na torze, a ze mam na ps3 F1 wiec porownam sobie( brachol kupi gt5:P :lol:)

nakimushi

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1723 dnia: Marca 14, 2008, 22:55:54 pm »
ale czad  :o / f1 przeciez nie musi miec zadnej fizyki bo jedzie jak przyklejony wiec o to sie nie martwie ;)
juz sie doczekac nie moge prologue i jestem ciekaw co takiego zrobia w pelnej wersji
fajnie jakby bylo wiecej tras normalnych a mniej wyscigowych


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1724 dnia: Marca 14, 2008, 23:00:40 pm »
No to teraz mam dylemat. Miałem robić remont pokoju ale zbiega się on akurat z premiera GT5:P. Wiadome że na czas remontu odłączam kompa i PS3 więc ani grania ani netu nie będę miał. Nie wiem jak to wytrzymam wiedząc że GT5:P będzie tak zajebiste! Losie okrutny!!!

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1725 dnia: Marca 15, 2008, 03:07:22 am »
Nie mogę się doczekac filmików z kamery z bolidu! Mam nadzieję, że będzie trząść jak w F1 na PS3.

Ciekawe ile bolidów F1 będzie w pelnej grze.


---------------------------------




http://img217.imageshack.us/img217/975/gt5vsreality03082ax6.jpg
http://img80.imageshack.us/img80/2082/gt5vsreality03083ez8.jpg
Opublikowane: Marzec 14, 2008, 23:01:11
1 milion preorderów złozonych na GT5:P w samej Europie:
http://www.geekpulp.co.nz/2008/03/15/gt-prologue-pre-orders-reach-one-million/

Gra się spokojnie sprzeda w liczbie 3 milionów egzemplarzy. Prawdopodobnie na samym GT5:P zarobią tyle kasy, że zwócą im się koszta za produkcje całej gry gry, a nawet zarobią sporo kasy.  :-D
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2008, 03:54:11 am wysłana przez Piter_neo »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1726 dnia: Marca 15, 2008, 03:10:27 am »


Ale wypasik, ciekawe czy w pelnej wersji GT5 bedzie model 08.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Tango

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1727 dnia: Marca 15, 2008, 04:37:55 am »
jednak bolesny bedzie brak zniszczen dla F1 gdyz wiemy jaka to kontrukcja, nie wyobrazam sobie jechac 250km/h bolidem walnac w sciane i sie odbic, wole F1 na ps3 :cool:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1728 dnia: Marca 15, 2008, 09:27:29 am »
jednak bolesny bedzie brak zniszczen dla F1 gdyz wiemy jaka to kontrukcja, nie wyobrazam sobie jechac 250km/h bolidem walnac w sciane i sie odbic, wole F1 na ps3 :cool:

Ja nie wyobrażam sobie grać w Gran Turismo po to by walić autem w ścianę.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1729 dnia: Marca 15, 2008, 10:11:56 am »
jak widac niektorym( szczegolnie posiadaczom PS3:)) nie przeszkadza czekanie na jakas gre rok dluzej niz inni, niestety tyle srednio wynosi poslizg miedzy wersja gry na XO a PC ( na PS3 poslizg wzgledem wersji XO jest krotszy, jesli juz sie zdazy) - zreszta skoro panowie lubia grac na PC, to ich sprawa...nawet developerzy powoli odsuwaja PC na dalszy plan, ale jak widze dla fanow PS3 to zaden problem, w sumie nic dziwnego, bo i na PS3 i na PC trzeba gry instalowac itd. wiec podobienstw jest wiecej...:D

Ok ustosunkuje sie do tego bo to pewnie mnie dotyczy:)
Po pierwsze zostalem nazwany "posiadaczem PS3" co sie nie mija z prawda, ale jest potwornym generalizowaniem a biorac pod uwage, ze PS3 mam nie caly rok a Xboxa mialem prawie 2 lata to rownie dobrze mogles dojsc do np takich wnioskow "jak widac posiadacze xboxa maja z czasem wieksze apetyty i przesiadaja sie na lepsze sprzety, rozstajac sie ze zlomem". Hehe tez prawdziwe i taka sama droga dedukcji;)
Co sie tyczy czekania na gry na PC to owszem niektore wychodza pozniej (girsy, mass) a niektore rownoczesnie (Bioshock, oblivion itp.). Wszystkie te gry laczy jedno, na xboxie sa tylko kastratami a tak naprawde tym czym mialy byc sa na PC. Zwroc uwage, ze girsy na PC to cos wiecej niz girsy z xa. Zobacz jak sie chwali bioware, jak powtarza, ze dopiero na PC Mass Effect bedzie tym czym ma byc, ze na PC bedzie swietna grafika w HD, ze bedzie takie jak powinno sterowanie. Dalej o czekaniu powiem Ci od siebie tak, ze np mam PS3 chce zagrac w Heavenly Sword a jakos jeszcze nie gralem, niedawno dopiero przeszedlem God of War 2 na PS3, jestem wielkim fanem DMC4 a pewnie dopiero zagram za kilka miesiecy. Bioshocka moglem przejsc na Xboxie wiele miesiecy temu, kiedy jeszcze nie wiedzialem, ze kupie sobie nowego kompa, tak samo zreszta z Mass Effect. Wiesz co laczy te gry? nie gralem w nie po premierze, niektore przeszdlem wiele miesiecy pozniej, a nie ktore dopiero za wiele miesiecy, ale jeszcze jedna rzecz je wyroznia. Do kazdej z nich mialem dostep i na nic nie czekalem, gdybym chcial to bym w dany tytul zagral. Zatem wcale mi nie przeszkadza, ze sobie zagram np w Girsy rok po Xboxie ale za to w lepszej grafice w 1080p z 40-80fps'ami z dodatkowym chapterem, ktorego nie bedzie na konsoli. Spokojnie sie powstrzmam
Na koniec wreszcie o developerach odsuwajacych na dalszy plan gryy na PC. To akurat prawda, tylko co z tego? Wyglada to tak, konsole sa popularniejsze i generuja wieksze zyski. Dlatego tworcy koncentruja sie na konsolach, ale nie zmienia to faktu, ze i tak najlepsze wersje wychodza na PC. Ja juz teraz wiem, ze Fallout 3 bedzie na konsoli biedny przy PC, tak samo Mafia 2 itp. Pokazuja screeny z PC, fakt staraja sie, zeby chodzilo to jak najlepiej na konsoli i bedzie ok, ale przy PC to bedzie kastrat i tak jest z wiekszoscia PCtowych gier (czyli wiekszy ulamek gier na Xboxie).


 [/size]
1 milion preorderów złozonych na GT5:P w samej Europie:

Ladnie. GT to najlepiej sprzedajaca sie gra w europie. Tak jak hamerykanie uwielbiaja halo tak europejczycy wielbia GT. Tylko roznica jest taka, ze GT jest jeszcze uwielbiane na innych kontynentach a halo... Dlatego GT3 sprzedalo sie w ilosci prawie 15 milion egzemplarzy na swiecie prawie tyle co halo 1 i 2 razem wziete. Ciekawe, ktora gra na PS3 pierwsza przekroczy 6 milionow FF13 czy GT5?
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2008, 10:15:57 am wysłana przez Buzu »

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1730 dnia: Marca 15, 2008, 10:50:42 am »
LBP !
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1731 dnia: Marca 15, 2008, 12:50:26 pm »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1732 dnia: Marca 15, 2008, 13:29:03 pm »

Tango

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1733 dnia: Marca 15, 2008, 14:51:21 pm »
jednak bolesny bedzie brak zniszczen dla F1 gdyz wiemy jaka to kontrukcja, nie wyobrazam sobie jechac 250km/h bolidem walnac w sciane i sie odbic, wole F1 na ps3 :cool:

Ja nie wyobrażam sobie grać w Gran Turismo po to by walić autem w ścianę.

No tak ty nigdy nie wylecisz z toru, jestes najwspanialszy i najlepszy :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1734 dnia: Marca 15, 2008, 14:53:35 pm »
@Buzu

wszystko OK, ale PC to nie maszynka do grania, jesli lubisz zabawy myszka i klawiatura to powodzenia, do tego ile osob gra online GoW na PC a ile na XO, co do tego ze niektore gry na PC sa usprawnione wzgledem wersji XO, no wybacz ale kilku miesieczny poslizg to sporo czasu na dopieszczenie sprzedazy, bo widzisz sa ludzie ktorym przeszkadza przekladanie premiery w nieskonczonosc!!! do tego wez pod uwage ze na PC nowa karta graficzna wychodzi co kilka miesiecy, podobnie jak nowy procek, a XO wyszedl w roku 2005 i pozostal taki jaki w tedy byl ( od strony technicznej)...ile ty masz lat??:):)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1735 dnia: Marca 15, 2008, 15:08:37 pm »
jednak bolesny bedzie brak zniszczen dla F1 gdyz wiemy jaka to kontrukcja, nie wyobrazam sobie jechac 250km/h bolidem walnac w sciane i sie odbic, wole F1 na ps3 :cool:

Ja nie wyobrażam sobie grać w Gran Turismo po to by walić autem w ścianę.

No tak ty nigdy nie wylecisz z toru, jestes najwspanialszy i najlepszy :lol:

Żeby wylecieć z toru przy 250km/h to trzeba po prostu na zakręcie pojechać prosto. Poza tym każde wypadnięcie z toru to w moim przypadku restart wyścigu. Owszem dobrze by było gdyby pojawiły się zniszczenia ale płakał za nimi nie będę bo dla mnie są zbędne.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1736 dnia: Marca 15, 2008, 16:07:08 pm »
wszystko OK, ale PC to nie maszynka do grania,

Dla czego nie? Kto tak obwiescil swiatu, bo nie czytalem tej notki prasowej i jestem nie w temacie

jesli lubisz zabawy myszka i klawiatura to powodzenia,

Tego to ja juz calkiem nie rozumiem. Oczywiscie, ze lubie "zabawy" myszka + klawiatura w FPSach. To Ty sie musisz uzerac z padem by grac w FPSy, ja mam czasem wrazenie, ze moj Razer DeathAdder sam celuje bez mojej ingerencji;). Granie na padzie w FPSy to prawdziwa udreka i "zabawy" myszka + klawiatura w tym gatunku IMO dodaja od 0,5 do 1 punktu wiecej za grywalnosc i gameplay.

do tego ile osob gra online GoW na PC a ile na XO,

Nie ma to dla mnie zadnego znaczenia. Dla mnie multiplayer jest coraz mniej istotnym dodatkiem, nie mam ani czasu ani checi biegac bez celu po mapie i strzelac do innych - znudzilo mnie juz to. Mysle, ze dopiero GT5:P mnie przyciagnie na dluzej do MP a tak poza tym jest mi to obojetne. Wole przejsc singla z super fabula, klimatem z dobra muzyka i sie tym delektowac niz "niszczyc" noobow.

do tego wez pod uwage ze na PC nowa karta graficzna wychodzi co kilka miesiecy, podobnie jak nowy procek, a XO wyszedl w roku 2005 i pozostal taki jaki w tedy byl ( od strony technicznej)

Tego to ja nie wiem po co mi to powiedziales, ale czuje teraz, ze mam wobec Ciebie dlug wdziecznosci i tez musze Ci od siebie jakas zyciowa oczywistosc przekazac.
Niech bedzie - wez pod uwage, ze krowa musi zjesc trawe aby dac mleko a kangur trzyma dzieci w torbie - jestesmy kwita?;)


...ile ty masz lat??:):)

13 a Ty?

fenris

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-09-2005
  • Wiadomości: 549
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1737 dnia: Marca 15, 2008, 16:32:30 pm »
Ale dyskusja ;)

A co do F1 to i tak jedyna słuszna symulacja to Rfactor + mod F1. Reszta się nie liczy :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1738 dnia: Marca 15, 2008, 16:44:33 pm »
Powiedział co wiedział. :P

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1739 dnia: Marca 15, 2008, 17:24:35 pm »
Ma racje. rFactor jest naprawde dobry.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Tango

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1740 dnia: Marca 15, 2008, 21:39:36 pm »
jednak bolesny bedzie brak zniszczen dla F1 gdyz wiemy jaka to kontrukcja, nie wyobrazam sobie jechac 250km/h bolidem walnac w sciane i sie odbic, wole F1 na ps3 :cool:

Ja nie wyobrażam sobie grać w Gran Turismo po to by walić autem w ścianę.

No tak ty nigdy nie wylecisz z toru, jestes najwspanialszy i najlepszy :lol:

Żeby wylecieć z toru przy 250km/h to trzeba po prostu na zakręcie pojechać prosto. Poza tym każde wypadnięcie z toru to w moim przypadku restart wyścigu. Owszem dobrze by było gdyby pojawiły się zniszczenia ale płakał za nimi nie będę bo dla mnie są zbędne.

chyba nie widziales wypadku Kubicy przy okolo 250km/h

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1741 dnia: Marca 15, 2008, 21:47:06 pm »
Ja mam ten wypadek na tapecie

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1742 dnia: Marca 15, 2008, 22:20:53 pm »
Cytuj
chyba nie widziales wypadku Kubicy przy okolo 250km/h
Albo dzisiejszych kwalifikacji jak na zakręcie gdzie go wyrzuciło nawet nie odpuścił gazu. Koleś ma jaja.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2008, 00:04:50 am wysłana przez Krayzie »


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1743 dnia: Marca 15, 2008, 23:31:10 pm »
chyba nie widziales wypadku Kubicy przy okolo 250km/h

W sumie racja. Tylko że wtedy wyścig dla niego się skończył a w takiej FORZie jeszcze dałoby radę jechać dalej. Dlatego ja ciągle obstaje przy tym co kiedyś pisałem. Albo dadzą zniszczenia z prawdziwego zdarzenia albo niech nie dają ich wcale.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1744 dnia: Marca 15, 2008, 23:32:37 pm »
Dałoby radę ale 5km/h

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1745 dnia: Marca 15, 2008, 23:52:00 pm »
Tak ale w rzeczywistości zostały by strzępy z auta i tego właśnie oczekiwał bym po zniszczeniach w GT. Mogłyby być tak dobre jak w Bunrout. Tylko nie wyobrażam sobie ile czasu zajęło by zrobienie takiego modelu uszkodzeń w autach o tak dużej liczbie polygonów.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1746 dnia: Marca 15, 2008, 23:54:33 pm »
« Ostatnia zmiana: Marca 15, 2008, 23:56:09 pm wysłana przez Piter_neo »

Tango

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1747 dnia: Marca 16, 2008, 00:02:16 am »
chyba nie widziales wypadku Kubicy przy okolo 250km/h

W sumie racja. Tylko że wtedy wyścig dla niego się skończył a w takiej FORZie jeszcze dałoby radę jechać dalej. Dlatego ja ciągle obstaje przy tym co kiedyś pisałem. Albo dadzą zniszczenia z prawdziwego zdarzenia albo niech nie dają ich wcale.

daloby rade jechac, ale mozesz zapomniec o zwyciestwie, odrazu masz ostatnie miejsce, czyli mamy jakies konsekwencje, a w GT walne 300km/h w sciane i to nie przeszkodzi mi wygrac wyscigu :lol:

LoNdEk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-10-2007
  • Wiadomości: 6 670
  • Reputacja: 15
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1748 dnia: Marca 16, 2008, 00:06:53 am »
wszystko OK, ale PC to nie maszynka do grania,
....
Dla czego nie? Kto tak obwiescil swiatu, bo nie czytalem tej notki prasowej i jestem nie w temacie

dobra, moze przesadzilem...powinienem dodac wg. mnie, ale ze z graniem na PC jest zle, wiedza wszyscy:
np:
http://polygamia.pl/molyneux-granie-na-pc-jest-w-tragicznym-stanie

deklaracja Epic o UE4 tez o czyms swiadczy...
zreszta o czym my tu gadamy....

jesli lubisz zabawy myszka i klawiatura to powodzenia,
Cytat: Buzu
Tego to ja juz calkiem nie rozumiem. Oczywiscie, ze lubie "zabawy" myszka + klawiatura w FPSach. To Ty sie musisz uzerac z padem by grac w FPSy, ja mam czasem wrazenie, ze moj Razer DeathAdder sam celuje bez mojej ingerencji;). Granie na padzie w FPSy to prawdziwa udreka i "zabawy" myszka + klawiatura w tym gatunku IMO dodaja od 0,5 do 1 punktu wiecej za grywalnosc i gameplay.
widzisz sam kiedys bylem zatwardzialym PeCeciarzem, tez twierdzilem ze granie na padzie w FPS to profanacja, ale po dluzszej sesji z padem w reku, zrozumialem jak niewygodnie sie gra na klawiaturze ( nie mowie tylko o FPS) a na padzie, no coz, polecam obczaic filmiki z COD4 czy Halo3 co ci goscie padami wyprawiaja, masakra...


do tego ile osob gra online GoW na PC a ile na XO,
Cytat: Buzu
Nie ma to dla mnie zadnego znaczenia. Dla mnie multiplayer jest coraz mniej istotnym dodatkiem, nie mam ani czasu ani checi biegac bez celu po mapie i strzelac do innych - znudzilo mnie juz to. Mysle, ze dopiero GT5:P mnie przyciagnie na dluzej do MP a tak poza tym jest mi to obojetne. Wole przejsc singla z super fabula, klimatem z dobra muzyka i sie tym delektowac niz "niszczyc" noobow.
moze sie wlanie boisz ze to ty bedziesz "noobem" :D:D:D...no to z tym ze MP jest coraz mniej istotnym elementem mocno dowaliles...twoja wypowiedz powinno sie zostawic bez komentarza...jesli nie zauwazyles, to MP przedluza zytwotnosc kazdego tytulu(pod warunkiem ze jest dobry):) MP daje duzo wiecej frajny ( konfrontacja z zywym przeciwnikiem)...SP tez oczywsicie jest wazny, ale nie oszukujmy sie to wlasnie MP w wiekszosci gier jest najwazniejszy...

do tego wez pod uwage ze na PC nowa karta graficzna wychodzi co kilka miesiecy, podobnie jak nowy procek, a XO wyszedl w roku 2005 i pozostal taki jaki w tedy byl ( od strony technicznej)
Cytat: Buzu
Tego to ja nie wiem po co mi to powiedziales, ale czuje teraz, ze mam wobec Ciebie dlug wdziecznosci i tez musze Ci od siebie jakas zyciowa oczywistosc przekazac.
Niech bedzie - wez pod uwage, ze krowa musi zjesc trawe aby dac mleko a kangur trzyma dzieci w torbie - jestesmy kwita?;)

nie zrozumiales mnie, to zdnanie odnosilo sie do calosci mojej wypowiedzi, a w szczegolnosci do tego ze wersje gier tych ktore byly na XO i zostaly skonwertowane na PC sa lepsze wlasnie z tego powodu, poprostu ewolucja PC trwa caly czas, konsola od swojej premiery sie nie zmienia technicznie, a dodatki w postaci dodatkowych map itp. to po pierwsze dodatkowy czas jaki mial developer, a po drugie, trzeba jakos ludzi przekonac zeby gry nie sciagali z net'a...


...ile ty masz lat??:):)
Cytat: Buzu
13 a Ty?

zaczynam w to wierzyc, ze masz 13 lat:D:D...a ja, ja to juz starym dziadkiem jestem....:D:D


a zeby nie pisac nastepnego OFT:




taka paczuszka tylko 299GBP w HMV...
http://www.hmv.co.uk/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=280;-1;-1;-1&sku=782907

Sony niezle promuje swojego "killera", sporo reklam w metrze, duzo plakatow( moze zrobie foto jakiegos duzego), filmiki z gameplaya na monitorach na stacjach itp...

Krayzie

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1749 dnia: Marca 16, 2008, 00:09:27 am »
Cytuj
daloby rade jechac, ale mozesz zapomniec o zwyciestwie, odrazu masz ostatnie miejsce, czyli mamy jakies konsekwencje, a w GT walne 300km/h w sciane i to nie przeszkodzi mi wygrac wyscigu Laughing

Ba! Nawet pomoże w niektórych zakrętach gdzie jest blisko banda. Szybciej wytracisz prędkość... Moim zdaniem nawet jakby forza nie miała wizualnych zniszczeń to byłbym za takim rozwiązaniem. Po prostu zawsze to jest jakiś krok bliżej realizmowi.


BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1750 dnia: Marca 16, 2008, 00:10:16 am »
chyba nie widziales wypadku Kubicy przy okolo 250km/h

W sumie racja. Tylko że wtedy wyścig dla niego się skończył a w takiej FORZie jeszcze dałoby radę jechać dalej. Dlatego ja ciągle obstaje przy tym co kiedyś pisałem. Albo dadzą zniszczenia z prawdziwego zdarzenia albo niech nie dają ich wcale.

daloby rade jechac, ale mozesz zapomniec o zwyciestwie, odrazu masz ostatnie miejsce, czyli mamy jakies konsekwencje, a w GT walne 300km/h w sciane i to nie przeszkodzi mi wygrac wyscigu :lol:

Nie do końca. Masz kary sekundowe więc każdorazowe przywalenie w ścianę czy przeciwnika kończy się taką karą i o wygranej możesz zapomnieć. :cool:

Tango

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1751 dnia: Marca 16, 2008, 00:15:03 am »
chyba nie widziales wypadku Kubicy przy okolo 250km/h

W sumie racja. Tylko że wtedy wyścig dla niego się skończył a w takiej FORZie jeszcze dałoby radę jechać dalej. Dlatego ja ciągle obstaje przy tym co kiedyś pisałem. Albo dadzą zniszczenia z prawdziwego zdarzenia albo niech nie dają ich wcale.

daloby rade jechac, ale mozesz zapomniec o zwyciestwie, odrazu masz ostatnie miejsce, czyli mamy jakies konsekwencje, a w GT walne 300km/h w sciane i to nie przeszkodzi mi wygrac wyscigu :lol:

Nie do końca. Masz kary sekundowe więc każdorazowe przywalenie w ścianę czy przeciwnika kończy się taką karą i o wygranej możesz zapomnieć. :cool:

Nie w kazdym wyscigu sa kary sekundowe i do tego sa gowne warte bo po jednej karze dalej mozesz byc pierwszy, a po jednym dzwonie w forzie jestes ostatni, wiec jakbys nie cukrowal niewyjdzie na twoje

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1752 dnia: Marca 16, 2008, 00:33:03 am »
Nie w kazdym wyscigu sa kary sekundowe i do tego sa gowne warte bo po jednej karze dalej mozesz byc pierwszy, a po jednym dzwonie w forzie jestes ostatni, wiec jakbys nie cukrowal niewyjdzie na twoje

Bzdura! W trybie PRO a tym bardziej w wersji EU gdzie ustawiasz poziom AI przeciwników jak popełnisz błąd to nie ma szans żebyś wygrał wyścig. Do tego dochodzi 16 przeciwników, których musiałbyś dogonić co w trybie PRO gdzie trzeba delikatnie operować gazem i ciągle uważać jest wręcz niemożliwe.

Grając w demko z JAP Store ciężko mi było w trybie PRO wygrać a po wykręceniu bączka i wypadnięciu po za trasę nie było zupełnie mowy nawet o zbliżeniu się do czołówki wyścigu. Oj coś mi się wydaje że nie grałeś w tą grę.

PS. Jak się do kogoś zwracasz to piszesz z dużej litery.
« Ostatnia zmiana: Marca 16, 2008, 00:35:40 am wysłana przez MarcePan »

Soul hunter 16

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2007
  • Wiadomości: 5 787
  • Reputacja: 60
  • Two different souls in one body.Which one is mine?
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1753 dnia: Marca 16, 2008, 01:36:52 am »
Ale to nie zmienia faktu że GT cały czas stoi w miejscu jeśli chodzi o uderzenia i możesz walić i walić w bande a i tak nic się nie stanie,we Forzie jeden taki dzwon i nie można jechać.Wogole to jest głupie tłumaczenie Turn 10 mogli napisać że grafika we Forzie nie jest super wypas ponieważ oni chcą osiągnąć prawdziwy foto realizm na co xbox jest za słaby a coś pomiędzy ich nie interesuje więc wydali gre o takiej sobie grafice(oczywiście grafika jest ładna ale to nie jest prawdziwy pokaz możliwości next gen).

Tango

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1754 dnia: Marca 16, 2008, 02:36:32 am »
Nie w kazdym wyscigu sa kary sekundowe i do tego sa gowne warte bo po jednej karze dalej mozesz byc pierwszy, a po jednym dzwonie w forzie jestes ostatni, wiec jakbys nie cukrowal niewyjdzie na twoje

Bzdura! W trybie PRO a tym bardziej w wersji EU gdzie ustawiasz poziom AI przeciwników jak popełnisz błąd to nie ma szans żebyś wygrał wyścig. Do tego dochodzi 16 przeciwników, których musiałbyś dogonić co w trybie PRO gdzie trzeba delikatnie operować gazem i ciągle uważać jest wręcz niemożliwe.

Grając w demko z JAP Store ciężko mi było w trybie PRO wygrać a po wykręceniu bączka i wypadnięciu po za trasę nie było zupełnie mowy nawet o zbliżeniu się do czołówki wyścigu. Oj coś mi się wydaje że nie grałeś w tą grę.

PS. Jak się do kogoś zwracasz to piszesz z dużej litery.

GT jest za murzynami, jedziesz w forzie na 6biegu 300km/h redukujesz na 1 bieg i masz po silniku, to tylko przyklad, ale nie raz w manualu w skyline za szybko zredukowalem i silnik dostal po dupie, w Gt nawet takiego czegos nie ma, choc forza nie jest jakims mega symulatorem to i tak wypada lepiej. Dlaczego w GT jak zdezysz sie z drugim samochodem nie wplywa to na dalsza jazde, w Forzie uszkodzisz bryke i sciaga Ci ja, kolejne trzymam sie za kolesiem, on hamuje ja powiedzmy nie zdaze, wale przodem uszkadzam spoiler, gorsza aerodynamika, slabsze przyspieszenie i predkosc maksymalna, takie rzeczy to podstawy by gre nazwac jako takim symulatorem, GT to pseudo symulator i to nawet nie bardzo.

Gralem u kolesia na kierownicy takiej samej jak ja mam i Ty masz, w demo dema, bo ja niestety nie zdazylem sie zalapac :(, ten tryb pro przyznam jest lepszy niz GT4(HD) ale dalej rozmawiamy o epoce kamienia lupanego. Niedlugo brat kupi prologue to pogram wiecej, ale tak caly czas gadasz o tej kierownicy bo chyba w forze 2 na kierownicy nie grales. Ja gralem w obie gry Ty forze widziales na screenach...

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1755 dnia: Marca 16, 2008, 10:01:31 am »

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1756 dnia: Marca 16, 2008, 13:09:09 pm »

dobra, moze przesadzilem...powinienem dodac wg. mnie, ale ze z graniem na PC jest zle, wiedza wszyscy:
np:
http://polygamia.pl/molyneux-granie-na-pc-jest-w-tragicznym-stanie

deklaracja Epic o UE4 tez o czyms swiadczy...
zreszta o czym my tu gadamy....

No wlasnie o czym mu Ty gadamy, jak tylko Ty masz racje;P
Co z tego, ze epic nie wypusci UE4 do momentu az pojawia sie mocniejsze konsole?
To jest zupelnie oczywiste i kazdy zrobil by tak samo na ich miejscu. Glupota jest tylko, ze o tym mowia glosno. Rozwoj gier teraz blokuje moc obecnych konsol i dopiero wraz z nadejsciem nastepnej generacji konsol wtedy bedziemy swiadkami wiekszego przeskoku. To oczywiste, ze konsole dyktuja warunki tempa rozwoju aczkolwiek nie zmienia to faktu, ze PCty sa mocniejsze od konsol i to wlasnie na nich gry wygladaja i chodza najlepiej. Konsole owszem sa trendy i jazzy i tiptop a przewedwszystkim  znaaaacznie popularniejsze, ale najlepsza jakosc jest na PC. Teraz granie na PC jest takie elitarne, mi to pasuje ;). Ja nikogo nie zmuszam, jak ktos chce niech gra w kastraty na 360 ja wole cieszysc sie najbardziej zaawansowanymi grami. Ot taki juz jestem



widzisz sam kiedys bylem zatwardzialym PeCeciarzem, tez twierdzilem ze granie na padzie w FPS to profanacja, ale po dluzszej sesji z padem w reku, zrozumialem jak niewygodnie sie gra na klawiaturze ( nie mowie tylko o FPS) a na padzie, no coz, polecam obczaic filmiki z COD4 czy Halo3 co ci goscie padami wyprawiaja, masakra...

Luz mnie nie musisz przekonywac do konsol. Gram na konsolach juz ponad 13 lat (znaaacznie dluzej niz na PC) i wiem, ze fajnie sie gra na padzie. JEdnak FPSy zawsze w nie gra sie najlepiej przy pomocy myszki dotyczy to rowniez niektorych TPS. Zreszta wymiatacze w CoD4 czy H3 na padzie i tak dostali by okrutne baty od wymiataczy na myszce. Mnie to rybka bo nie gram w gry o zlote gacie i dla mnie liczy sie fun. Dlatego gram myszka bo gra mi sie w ten sposob znaaaaacznie bardziej komfortowo, to ze przy okazji lepiej mi idzie to drugoplanowa sprawa



moze sie wlanie boisz ze to ty bedziesz "noobem" :D:D:D...no to z tym ze MP jest coraz mniej istotnym elementem mocno dowaliles...twoja wypowiedz powinno sie zostawic bez komentarza...jesli nie zauwazyles, to MP przedluza zytwotnosc kazdego tytulu(pod warunkiem ze jest dobry):) MP daje duzo wiecej frajny ( konfrontacja z zywym przeciwnikiem)...SP tez oczywsicie jest wazny, ale nie oszukujmy sie to wlasnie MP w wiekszosci gier jest najwazniejszy...

Co dowalilem, ze DLA MNIE MP jest coraz mniej istotnym elementem? wprowadzasz dyktature na forum i zabraniasz mi miec wlasne zdanie? Ojej;)
Dla mnie (jak podkreslalem wczesniej) MP jest bardzo malo waznym elementem. Zwroc uwage, ze 4 sposrod 5 najlepszych gier zeszlego roku nie mialo MP. Tylko CoD4 mial MP a Mass Effect, Bioshock, Uncharted i Ratchet nie. To jak z ta waznoscia MP powiadasz? Moge Ci wymienic cala armie swietnych gier z tej generacji ktore wyszly i ktore dopiero wyjda bez MP i sprzedaja sie swietnie wygrywaja nagrody za gre roku itp. Wiec mozne jedak skomentujesz moja wypowiedz o nieistotnosci dla mnie MP co?;)
Ja np przeszedlem CoD4 3 razy (raz na Xboxie 360, dwa razy na Xboxie 720) a w MP spedzilem moze z 10h max i juz mnie to znudzilo. Dla mnie SP jest podstawa a MP to tylko dodatek (no moze w przypadku GT5 i GT5:P bedzie inaczej)


sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1757 dnia: Marca 16, 2008, 14:07:35 pm »
Ciekawe ile bolidów będzie dostępnych w GT5. Przejechałbym się BMW Kubicy :cool:

Cytuj
ale najlepsza jakosc jest na PC. Teraz granie na PC jest takie elitarne, mi to pasuje Wink. Ja nikogo nie zmuszam, jak ktos chce niech gra w kastraty na 360
:shock: Sprzedaj te konsole co niby masz i kup sobie jeszcze lepszego kompa  na pewno będziesz jeszcze bardziej zadowolony. Skończ te śmieszne offtopy bo mi się słabo momentami robi jak to czytam.

Buzu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-10-2007
  • Wiadomości: 752
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1758 dnia: Marca 16, 2008, 14:19:39 pm »

Cytuj
ale najlepsza jakosc jest na PC. Teraz granie na PC jest takie elitarne, mi to pasuje Wink. Ja nikogo nie zmuszam, jak ktos chce niech gra w kastraty na 360
:shock: Sprzedaj te konsole co niby masz i kup sobie jeszcze lepszego kompa  na pewno będziesz jeszcze bardziej zadowolony. Skończ te śmieszne offtopy bo mi się słabo momentami robi jak to czytam.

Po co mialbym sprzedawac PS3? Huh?
No chyba, ze mowisz o 360? no, ale gdybys umial czytac ze zrozumieniam to bys wiedzial, ze dokladnie tak postapilem jakis czas temu (sprzedalem Xa i zmodernizowalem kompa).
Zas, ze Ci sie slabo robi to moze byc wiele przyczyn. Moze niedotleniony jestes?, za dlugo przed moniotrem przebywasz? ciezko Ci cos doradzic tak na odleglosc znajac tak malo szczegolow...

Oczywiscie dysktujemy tutaj, tez o tym, ze GRAN TURISMO 5: PROLOGUE  bedzie miec, jak bog da swietny online i wysoce prawdopodobne jest, ze nawet ja bede pogrywal dluzej na MP.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #1759 dnia: Marca 16, 2008, 15:25:22 pm »
PC oczywiscie zawsze bedzie wyprzedzac konsole technologicznie, ale gier jest na lekarstwo, a te najlepsze sa tylko na PS3/X360 i nawet Wii :) Dlatego ja zaprzestalem wreszcie utapiać pieniadze w PC i zainwestowalem w konsole - nie żałuję (to nawet za malo powiedziane :) )