Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1265596 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

khamseen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-04-2008
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: khamseen
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3480 dnia: Czerwca 20, 2009, 14:59:03 pm »
Nie mogę się doczekać stukania kopyt w 7.1, tak samo jak idealnie odwzorowanych kolizji, oraz rumaków WRC.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3481 dnia: Czerwca 20, 2009, 16:04:29 pm »

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3482 dnia: Czerwca 20, 2009, 21:32:11 pm »
Na pewno? Coś nie chce mi się w to wierzyć ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3483 dnia: Czerwca 20, 2009, 21:44:00 pm »
Może ktoś podać link gdzie mogę kupić DFP GT? Tarniak bodajże podawał.

Tarniak

  • Gość

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3485 dnia: Czerwca 20, 2009, 22:17:57 pm »
Mam coś dla tych, którzy marzą o słabym otoczeniu w GT5.

http://www.gamersyde.com/pop_image.html?G=7188&N=19
: Czerwiec 20, 2009, 20:54:31 pm
http://www.allegro.pl/search.php?string=driving+force&description=1&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0

Dzięki. Kupuje. :)
: Czerwiec 20, 2009, 20:57:08 pm
Da się grać po LAN'ie na 2 TV i 2 konsole w GT5:P? Pytam bo tą kiere chce kupić kumpel i chcemy ciorać.
: Czerwiec 20, 2009, 21:10:05 pm
PS. Taka ciekawostka. Ziomek właśnie jeździ Clio V6 i na chwilkę przełączyłem na YouTube żeby zobaczyć test tego auta w TopGear. Dźwięk silnika jest identyczny jak w rzeczywistości.

Tarniak

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3486 dnia: Czerwca 20, 2009, 22:18:38 pm »
Nie da się grać po lanie w Prologue'a, niestety.

Coiler

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 24-05-2004
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3487 dnia: Czerwca 20, 2009, 23:00:06 pm »
@Marcepan , czemu kupujesz "starszą" wersję DFP ?
I can see what you see not visions milky then eyes rot. When you turn they will be gone,wisphering their hidden song. Then you see what can not be shadows move where light should be. Out of darknees out of mind cast down into the Halls of The Blind!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3488 dnia: Czerwca 20, 2009, 23:28:33 pm »
Jaką starszą? To jest nowsza właśnie.
: Czerwiec 20, 2009, 22:09:07 pm
http://www.allegro.pl/search.php?string=driving+force&description=1&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0

Pytanie do kogoś kto dogłębnie testował. Jest możliwość zmiany siły FF i kąta wychyleń za pomocą kombinacji klawiszy na kierownicy? Tak jak ma to miejsce w starszym DFP.
: Czerwiec 20, 2009, 22:18:41 pm
Gramy z kumplem i ciągle nas ta gra zaskakuje. Fizyka jazdy jest idealna. Jakiekolwiek zahaczenie pobocza czy hamowanie kiedy koło/a znajdują się na trawie, automatycznie powoduje postawienie auta bokiem lu ściąganie go. Brawa dla Polyphony. Kierownica daje tutaj świetne odczucia i możliwość natychmiastowej reakcji.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3489 dnia: Czerwca 20, 2009, 23:29:14 pm »
Trzeba było kupić tutaj:
http://www.ibood.com/pl/pl/product_list_comments.php?product=11921


Driving Force GT za 219zł

BTW zajebista stronka, codziennie inny produkt w zajebiście niskiej cenie.

--------------------
Ja poraz wtóry wciągłem się w GT5:P. Gierka jest zajebista. Ostatnio odkryłem Forda Mustanga - ach, jak pięknie się jeżdzi tym samochodem.

Jakie by GT5 nie było będzie zajebiste. Niech dadzą mi to samo co w GT5:P tylko więcej tras i samochodów i będę wniobowzięty.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2009, 23:32:00 pm wysłana przez Piter_neo »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3490 dnia: Czerwca 20, 2009, 23:31:42 pm »
Tak zmienię temat (dalej związany z Gran Turismo) na taką o to ciekawostkę :wink: :wink:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2009, 23:34:00 pm wysłana przez Mrocz »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3491 dnia: Czerwca 20, 2009, 23:34:18 pm »
Tak zmienię temat (dalej związany z Gran Turismo) na taką o to ciekawostkę :wink: :wink:
Tego nowego Citroeana zamierzam kupić w przyszłości. Jak zacznę zarabiać miliony to to będzie mój pierwszy samochód.  :cool:



 :lol:

NHS

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-02-2006
  • Wiadomości: 255
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3492 dnia: Czerwca 20, 2009, 23:42:49 pm »
Trzeba było kupić tutaj:
http://www.ibood.com/pl/pl/product_list_comments.php?product=11921


Driving Force GT za 219zł

BTW zajebista stronka, codziennie inny produkt w zajebiście niskiej cenie.

--------------------
Ja poraz wtóry wciągłem się w GT5:P. Gierka jest zajebista. Ostatnio odkryłem Forda Mustanga - ach, jak pięknie się jeżdzi tym samochodem.

Jakie by GT5 nie było będzie zajebiste. Niech dadzą mi to samo co w GT5:P tylko więcej tras i samochodów i będę wniobowzięty.

Poczytaj komenty, ktoś popełnił przy wysyłce błąd i wszystkim przyszły DFP.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3493 dnia: Czerwca 21, 2009, 00:29:57 am »
Jakie by GT5 nie było będzie zajebiste. Niech dadzą mi to samo co w GT5:P tylko więcej tras i samochodów i będę wniobowzięty.

Dokładnie. Jeżeli przez dodanie tych zniszczeń zaniedbają model jazdy tak zróżnicowany przy każdym aucie to tych wszystkich krzykaczy, którzy płakali o uszkodzenia będę przeklinał do końca życia. Oby jednak tak się nie stało.
: Czerwiec 20, 2009, 23:11:57 pm
Trafiłem przypadkiem na film z Citroenem GT. Jakby ktoś nie widział go do tej pory to polecam.

http://www.wykop.pl/link/127149/

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3494 dnia: Czerwca 21, 2009, 00:40:43 am »
Jakie by GT5 nie było będzie zajebiste. Niech dadzą mi to samo co w GT5:P tylko więcej tras i samochodów i będę wniobowzięty.

Dokładnie. Jeżeli przez dodanie tych zniszczeń zaniedbają model jazdy tak zróżnicowany przy każdym aucie to tych wszystkich krzykaczy, którzy płakali o uszkodzenia będę przeklinał do końca życia. Oby jednak tak się nie stało.

Na pewno tak się nie stanie. PD to perfekcjoniści - jak już coś robią, to robią to dobrze.  :)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3495 dnia: Czerwca 21, 2009, 08:46:42 am »
Cars from GT PSP will transfer to GT5:
http://www.ps3center.net/news/3262/cars-from-gt-psp-will-transfer-to-gt5/

Cytuj
The feature was revealed during an interview with GameSpot at the conference.  Kazunori pushed the fact that he wanted the player to feel like they actually owned the car, that it wasn't just a car in a game, which led to the feature being implemented into the game.  "Whether it be from PSP to GT5, to even future renditions, GT6 and on, you can carry over the cars as YOUR cars, as something you own, even if the system changes, you can keep it."

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3496 dnia: Czerwca 21, 2009, 08:56:00 am »
Niech wydadzą tą gre wreszcie, ileż można czekać na tego króla symulacji
PRL RULLAAAAA

khamseen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-04-2008
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: khamseen
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3497 dnia: Czerwca 21, 2009, 09:50:00 am »
Mam wrażenie, że GT5 zje wszystko po prostu. W powietrzu wisi, że Sony i PD szykują coś grubego.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3498 dnia: Czerwca 21, 2009, 10:09:28 am »
Ja tam nic nie czuję, a na pewno mniej niż przy zapowiedziach GT3. Czekam na to co pokażą..potem wypowiem się czy seria się skończyła dla mnie jak Pes(na chwilę obecną) czy nie. :cool:

FAN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-06-2009
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3499 dnia: Czerwca 21, 2009, 10:46:30 am »
Ja tam nic nie czuję, a na pewno mniej niż przy zapowiedziach GT3. Czekam na to co pokażą..potem wypowiem się czy seria się skończyła dla mnie jak Pes(na chwilę obecną) czy nie. :cool:
Jak by przynajmniej kogos to interesowało
PRL RULLAAAAA

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3500 dnia: Czerwca 21, 2009, 10:51:07 am »
Ja tam nic nie czuję, a na pewno mniej niż przy zapowiedziach GT3. Czekam na to co pokażą..potem wypowiem się czy seria się skończyła dla mnie jak Pes(na chwilę obecną) czy nie. :cool:
Jak by przynajmniej kogos to interesowało
FAN'ów serii na pewno nie :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3501 dnia: Czerwca 21, 2009, 10:56:07 am »
Ja tam nic nie czuję, a na pewno mniej niż przy zapowiedziach GT3. Czekam na to co pokażą..potem wypowiem się czy seria się skończyła dla mnie jak Pes(na chwilę obecną) czy nie. :cool:

Przecież dla Ciebie ta seria już jest skończona więc daruj sobie bo jakie by nie było GT5 to i tak będzie "zue".
: Czerwiec 21, 2009, 09:53:17 am
Mam wrażenie, że GT5 zje wszystko po prostu. W powietrzu wisi, że Sony i PD szykują coś grubego.

Tak czy srak zje. Nie ma lepszej gry wyścigowej na żadnej innej platformie. GT to gra o motoryzacji przez duże M. Wystarczy zobaczyć jakie uznanie ma Polyphony w świecie samochodowym. Citroen zrobił dla nich auto, nowa GTR'ka ma komputer i deskę zaprojektowaną przez twórców serii GT, Polyphony organizuje GT Academy gdzie szkoli kierowców w grze a potem rzucają ich na prawdziwe tory. TO JEST GRA O MOTORYZACJI a nie jakaś popierdółka. GT5 zniszczy, zje, zmiażdży konkurencję i nie musi mieć do tego uszkodzeń.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3502 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:11:22 am »
Cytuj
GT5 zniszczy, zje, zmiażdży konkurencję i nie musi mieć do tego uszkodzeń.
No ! I kto powiedział, że kartonowe pudełka w grach wyścigowych są złe.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3503 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:18:18 am »
Cytuj
GT5 zniszczy, zje, zmiażdży konkurencję i nie musi mieć do tego uszkodzeń.
No ! I kto powiedział, że kartonowe pudełka w grach wyścigowych są złe.

Pudełko to Ty masz zamiast głowy. Lepiej wybierz symulator gdzie można cofać czas. To jest dopiero lux maryna.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3504 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:20:29 am »
Wkroczyliśmy w XXI w. Nie ma już dla nas rzeczy niemożliwych.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

khamseen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-04-2008
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: khamseen
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3505 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:29:10 am »
Zakładam że kartonowych pudełek już nie będzie ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3506 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:30:34 am »
Nawet jak będą to mnie to wali. Jak ktoś jest dupa i jeździć nie potrafi tylko obija się o innych to jego problem. Aczkolwiek zdaje sobie sprawę że ja inaczej na tą grę patrze bo dla niedzielnych graczy poprawienie detekcji kolizji będzie mieć wpływ.

khamseen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-04-2008
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: khamseen
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3507 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:52:03 am »
Generalnie jest to temat rzeka, ale moim zdaniem chociażby ze względu na ogólną estetykę gry, kolizje powinny wyglądać trochę lepiej.

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3508 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:04:10 pm »
Nawet jak będą to mnie to wali. Jak ktoś jest dupa i jeździć nie potrafi tylko obija się o innych to jego problem. Aczkolwiek zdaje sobie sprawę że ja inaczej na tą grę patrze bo dla niedzielnych graczy poprawienie detekcji kolizji będzie mieć wpływ.

zobaczymy jak nie będzie zniszczeń i system kar zostanie z Prologua jak zagrasz online w fullu - kamikadze na trasie, złe naliczenie kar itp to przecież teraz codzienność.

GT jeśli wyjdzie w niezmienionej formie nadawać się będzie ewentualnie tylko do singla(o ile ktoś nie ma już dość braku AI u przeciwników) i time trialów.

Tej serii są potrzebne zniszczenia,a Ty Marcuś jesteś chory fanboy tak samo jak Unlimited jeśli chodzi o wyścigi.Obojętnie jakie by GT5 nie było to Ty będziesz tą grę uważał za coś wspaniałego,a on za coś beznadziejnego.Nie ważne czy będą zniszczenia,zmienne warunki,dobre AI i masa innych rzeczy to Wy zdania i tak nie zmienicie...

edit-cofanie czasu w Forzie to opcja,a nie konieczność,nikt nie karze tego używać,a dzięki wprowadzeniu tej opcji chccą uczynić grę bardziej dostępną dla casuali-ja ich rozumiem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2009, 12:06:04 pm wysłana przez punisher85 »

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3509 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:07:52 pm »
Tej serii są potrzebne zniszczenia,a Ty Marcuś jesteś chory fanboy tak samo jak Unlimited jeśli chodzi o wyścigi.Obojętnie jakie by GT5 nie było to Ty będziesz tą grę uważał za coś wspaniałego,a on za coś beznadziejnego.Nie ważne czy będą zniszczenia,zmienne warunki,dobre AI i masa innych rzeczy to Wy zdania i tak nie zmienicie...

WPIS kur**!

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3510 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:20:10 pm »
Nawet jak będą to mnie to wali. Jak ktoś jest dupa i jeździć nie potrafi tylko obija się o innych to jego problem. Aczkolwiek zdaje sobie sprawę że ja inaczej na tą grę patrze bo dla niedzielnych graczy poprawienie detekcji kolizji będzie mieć wpływ.

zobaczymy jak nie będzie zniszczeń i system kar zostanie z Prologua jak zagrasz online w fullu - kamikadze na trasie, złe naliczenie kar itp to przecież teraz codzienność.

GT jeśli wyjdzie w niezmienionej formie nadawać się będzie ewentualnie tylko do singla(o ile ktoś nie ma już dość braku AI u przeciwników) i time trialów.

Tej serii są potrzebne zniszczenia,a Ty Marcuś jesteś chory fanboy tak samo jak Unlimited jeśli chodzi o wyścigi.Obojętnie jakie by GT5 nie było to Ty będziesz tą grę uważał za coś wspaniałego,a on za coś beznadziejnego.Nie ważne czy będą zniszczenia,zmienne warunki,dobre AI i masa innych rzeczy to Wy zdania i tak nie zmienicie...

edit-cofanie czasu w Forzie to opcja,a nie konieczność,nikt nie karze tego używać,a dzięki wprowadzeniu tej opcji chccą uczynić grę bardziej dostępną dla casuali-ja ich rozumiem.

Ojj nie zgodzę się..ja uważałem GT za króla wyścigów do serii 3, potem zacząłem coraz bardziej dostrzegać jej wady, Gt4 kupiłem głównie dla Nurburging. Potem M$ pokazał że istnieje coś takiego jak alternatywa na litere "F". Zagrałem i od razu zmieniłem konsole, z Ps2 na Xboxa, który był barrrdzo dobrą konsolą(szczególnie z XBMC). Także ja nie od zawsze uważałem że Gt jest złe. Po prostu, miałem dość słów rzucanych przez Polyphony na wiatr..sam TT tej gry nie uratuję. Jeśli zmienią te wady o których wszyscy wiedzą wtedy na pewno będę mógł spokojnie pochwalić Polyphony za to wreszcie rozwijają serię a nie stoją jak od wielu lat w miejscu i są ślepi na słowa krytyki fanów, lub byłych fanów ich serii.

Nawet jak będą to mnie to wali. Jak ktoś jest dupa i jeździć nie potrafi tylko obija się o innych to jego problem. Aczkolwiek zdaje sobie sprawę że ja inaczej na tą grę patrze bo dla niedzielnych graczy poprawienie detekcji kolizji będzie mieć wpływ.


Marcyś nie rozumie tego jak ważna w wyścigach z KIMŚ(nie TT) jest detekcja kolizji. No cóż Marcyś patrzy na serie "po staremu" i jako ogół(czyli jako encyklopedia motoryzacji). Ja czekam na rozwój serii, co jeszcze raz powtórzę.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3511 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:27:46 pm »
Cytuj
GT5 zniszczy, zje, zmiażdży konkurencję i nie musi mieć do tego uszkodzeń.
:lol:

W temacie F3 śmiejesz się, że będzie tylko 8 aut na trasie i to ma być next gen, a w GT5 jakoś takie "drobnostki jak brak uszkodzeń Ci nie przeszkadzają.
Powiem tak: brak uszkodzeń = brak realizmu (i powrót do poprzedniej generacji)

Ja wierzę, że GT5 będzie miało uszkodzenia i że to właśnie z ich powodu gra jest tak długo robiona. Jeśli jednak nie będzie miało, to Polyphony się skompromituje. Imo wolałby żeby poczekać na premierę jeszcze z rok, albo i dłużej, ale aby gra była cacy pod każdym względem (i tak w tym roku będę mieć Forze więc mi się nie śpieszy :P).

Poza tym Marcepan jeśli jesteś takim hardcorowcem, to grafika też nie powinna mieć dla Ciebie specjalnego znaczenia, a jedyne na co byś zwracał uwagę to model jazdy. Dla mnie to wygląda mniej więcej tak: seria GT tego nie ma i jest dobrze, więc nie nowa część też nie musi mieć; natomiast jak Forza nie ma czegoś co ma GT to zaraz sypią się lole i nie wiadomo co jeszcze.

Co do serii GT, to osobiście grałem mnóstwo godzin w GT3. Tyle, że już mi się odechciało grać i nawet jak wyszło GT4, to nie miałem specjalnie na niego ochoty. Natomiast jak zagrałem w FM2, to poczułem spory zastrzyk świeżości: bardziej wyczuwalny i intuicyjny model jazdy, lepsze AI rywali (nie jeździli już tak przewidywalnie) i przede wszystkim dobra detekcja kolizji i zniszczenia, które diametralnie polepszają uczucie z jazdy. Rozumiem, że na poprzednich generacjach nie było zniszczeń (za mało mocy), ale teraz muszą one być jeśli gra inspiruje do miana symulatora.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3512 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:36:00 pm »
Ale po co ci detekcja kolizji i zniszczenia, to nie Destruction Derby :eek: Jak chcesz się porozbijać to kup sobie właśnie to.To jest najlepsze tłumaczenie :lol:
Nie no, ale na poważnie to porządna detekcja kolizji to podstawa, a gadanie MarcePana że on nie musi jej mieć bo się nie rozbija to się nie wiem czy śmiać się czy płakać.Ciekawe co by było jakby kartony jeździły w Forzy?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2009, 12:39:12 pm wysłana przez Wooyek »

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3513 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:41:09 pm »
Może Marcepan gra tylko time triale z duchami i dlatego detekcja kolizji nie jest mu potrzebna :eek: Tylko po co w takim razie czepiałby się 8 aut an trasie w Forzie :???:

Krzysiu

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 13-06-2008
  • Wiadomości: 14 544
  • Reputacja: 174
  • Stać! Policja!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3514 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:43:23 pm »
A Wy dalej o Forzie w temacie o GT5.


Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3515 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:46:10 pm »
Może Marcepan gra tylko time triale z duchami i dlatego detekcja kolizji nie jest mu potrzebna :eek: Tylko po co w takim razie czepiałby się 8 aut an trasie w Forzie :???:
Bo czegoś musi, a że detekcja kolizji jest lepsza to trzeba się przyczepić ilości aut, bo to jest gorsze w F3

juve26

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-12-2006
  • Wiadomości: 2 613
  • Reputacja: 20
  • 04.12.2006 - 16.08.2010 †
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3516 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:50:04 pm »
Ale gadacie bzdury, matko boska. GT3 i GT4 wyszło na słabiutką PS2, gdzie włożenie uszkodzeń mogło nie być możliwe z powodu barier technicznych [przy założeniu chęci utrzymania takiego samego poziomu grafiki]. Forza wyszła na mocnego Xboxa, a dzięki marketingowi ms teraz każdy uważa, że w GT nie ma uszkodzeń, bo Polyphony nie chce i nie potrafią tego zrobić. A żadne pełnoprawne GT na PS3 jeszcze nie wyszło. Tak to widzę.
: Czerwiec 21, 2009, 09:46:55 am
http://www.thesixthaxis.com/2009/06/21/transfer-cars-from-gt-psp-to-gt5/ fajny ficzer

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3517 dnia: Czerwca 21, 2009, 12:56:05 pm »
Cytuj
GT3 i GT4 wyszło na słabiutką PS2, gdzie włożenie uszkodzeń mogło nie być możliwe z powodu barier technicznych [przy założeniu chęci utrzymania takiego samego poziomu grafiki].
Przecież o tym właśnie pisałem.

Cytuj
Forza wyszła na mocnego Xboxa, a dzięki marketingowi ms teraz każdy uważa, że w GT nie ma uszkodzeń, bo Polyphony nie chce i nie potrafią tego zrobić. A żadne pełnoprawne GT na PS3 jeszcze nie wyszło.
No wiesz FM miała zniszczenia na o wiele słabszym niż Ps3 xboxie, a GT5:P wyszło później i nie ma zniszczeń. GT5:P nie jest pełnoprawne, ale to wciąż GT robione przez Polyphony co o czymś świadczy. Poza tym Prolog powinien pokazywać możliwości następnej odsłony, a nie być tylko skokiem na kasę.
W każdym razie GT5 ma mieć zniszczenia i tego się trzymajmy (nawet jeśli nic o nich nie wiemy).

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3518 dnia: Czerwca 21, 2009, 13:00:00 pm »
Prawda, jest taka, że zarówno Forza 3 jak i GT 5 będą świetnymi grami, każdy wybierze tą do której ma konsole, lub tą która mu się bardziej podoba. Forza ma zalety których GT nie ma, tak jak GT nie ma niektórych bajerów z Forzy. Patrząc na wstępne zapowiedzi obu tytułów GT 5 i Forza 3... To okazuje, się że bardzo się uzupełnią. Więc tutaj tekst do obu obozów. Przestańmy wreszcie wypominać se tą Forze i GT bo to głupie... Nawet system wars zrobiło się nudne od tej ciągłej dyskusji Forza vs GT 5.

khamseen

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 16-04-2008
  • Wiadomości: 92
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: khamseen
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #3519 dnia: Czerwca 21, 2009, 13:05:24 pm »
Forza ma zalety których GT nie ma, tak jak GT nie ma niektórych bajerów z Forzy.

 :lol: