Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1264568 razy)

0 użytkowników i 22 Gości przegląda ten wątek.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5160 dnia: Lutego 04, 2010, 10:30:30 am »
Ja po cichu liczę że Nas pozytywnie zaskoczą. :roll:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5161 dnia: Lutego 04, 2010, 10:32:29 am »
Ja już na nic nie liczę po tych wszystkich bredniach. Niech mi dadzą GT4 w HD z dużą liczbą tras i TT z czasami online. Tyle mi wystarczy, ale chce to już dziś.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5162 dnia: Lutego 04, 2010, 10:40:45 am »
No fakt trochę przeginają, ale jak ma to być dopracowany produkt to niech jeszcze dłubią przez te parę miesięcy. Ciekawe kiedy podadzą do informacji że gra ma już status gold. :fake-smile:

Odnośnie tych NSX-ów, pięknie brzmią. W ogóle to rzadki okaz też na drogach. Kosztuję też nie mało, prawdziwy rarytas, szczególnie starsza wersja z chowanymi lampami. Gdybym miał tyle pieniędzy to zamiast Porsche kupił bym takie cacko. :)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5163 dnia: Lutego 04, 2010, 10:42:03 am »
Ja - po obejrzeniu jednego z odcinków TopGear  - najbardziej czekam na przejechanie się GTR-em w Gran Turismo 5 :angel:

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5164 dnia: Lutego 04, 2010, 10:43:16 am »
Tu jest piękna sztuka do kupienia:

http://otomoto.pl/honda-nsx-nsx-3-0i-vtec-C11220512.html

muszę iść kupić lotto :grin: ;)

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5165 dnia: Lutego 04, 2010, 10:48:41 am »
ja mam slabosc do granatowego Vipera pomalowanego w dwa biale pasy...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5166 dnia: Lutego 04, 2010, 10:51:27 am »
Odnośnie tych NSX-ów, pięknie brzmią. W ogóle to rzadki okaz też na drogach. Kosztuję też nie mało, prawdziwy rarytas, szczególnie starsza wersja z chowanymi lampami. Gdybym miał tyle pieniędzy to zamiast Porsche kupił bym takie cacko. :)

Troszkę nie w temacie, ale NSX to takie moje auto marzeń obok GTR'a i kiedyś zastanawiałem sie czy zobaczę ten samochód na drogach. Byłem pare razy za granicą, na różnych zlotach w Polsce ale nigdy nie widziałem NSX'a na żywo. Jakież było moje zdziwienie jak któregoś ranka wyjechałem spod domu w mojej małej miejscowości i dosłownie 50 metrów za zakrętem stał piękny czerwony NSX (wersja z otwieranymi lampami) na niemieckich blachach. O___O taką minę miałem.

Wiadomość scalona: Lutego 04, 2010, 10:51:53 am
Tu jest piękna sztuka do kupienia:

http://otomoto.pl/honda-nsx-nsx-3-0i-vtec-C11220512.html

muszę iść kupić lotto :grin: ;)

Identyczny!!!

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5167 dnia: Lutego 04, 2010, 10:52:03 am »
Jaki znowu festiwal ściem??

Marcowy termin był dla PD osiągalny - SONY ogarnęło swój biznes i uznało, że takiego killera jak GT należy sprzedać w najlepszym możliwym okresie. A marzec/kwiecień okazał się być maksymalnie zawalony innymi grami. Wyobraź sobie, że dostajesz w marcu FF13, GoW3 i GT5. Ja bym się wkurzył - nie da się grać/kupić wszystkiego w jednym miesiącu - a potem pod koniec roku narzekać, że nic nie wychodzi.

Rozumiem, że każdy czeka na GT5 od lat i stąd bierze się całe agresywne zachowanie. Ale spróbujcie zrozumieć, że decyzja odnośnie opóźnienia premiery jest decyzją logiczną i z punktu widzenia SONY optymalną. Z punktu widzenia graczy również - otrzymamy bardziej dopracowany produkt.

Na E3 dostaniemy pełne info o GT5. Poczekaliśmy 5 lat - poczekamy jeszcze te 4 miesiące. Ja jestem optymistą. Jestem pewien, że to co pokaże Kaz zmusi mnie do kombinowania tygodnia urlopu w momencie premiery...
Dobrze prawi. Na co komu wypuszczanie niedopracowanego kodu.... Firma poniesie straty, gracze będą niezadowoleni. Spójrz ile czasu szlifują Diabła Trzecigo  :grin:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5168 dnia: Lutego 04, 2010, 12:28:40 pm »
Jestem pewien, że to co pokaże Kaz zmusi mnie do kombinowania tygodnia urlopu w momencie premiery...
Hmmmm, nie głupi pomysł.  :grin:
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2010, 18:17:26 pm wysłana przez Piter_neo »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5169 dnia: Lutego 04, 2010, 18:45:13 pm »
Screeny z opcji online z finalow GT Academy!

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-online-racing-menu-screens/

Ktos mowil, ze online w GT 5 bedzie kiepski? :P

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5170 dnia: Lutego 04, 2010, 19:05:25 pm »
Wygląda to świetnie.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5171 dnia: Lutego 04, 2010, 19:37:16 pm »
Po tabelkach wnosicie, że online w GT5 nie będzie kiepski?  :o

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5172 dnia: Lutego 04, 2010, 19:42:31 pm »
 :hihi:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5173 dnia: Lutego 04, 2010, 19:49:01 pm »
Po tabelkach wnosicie, że online w GT5 nie będzie kiepski?  :o
No, a po czym mamy wnosic?

Ciapkas

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5174 dnia: Lutego 04, 2010, 20:10:43 pm »
Nie wiem, kiedyś to dopiero po opiniach innych, swojej takie rzeczy się wiedziało. Ale ja niedzisiejszy. ;<

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5175 dnia: Lutego 04, 2010, 22:14:33 pm »
Screeny z opcji online z finalow GT Academy!

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-online-racing-menu-screens/

Ktos mowil, ze online w GT 5 bedzie kiepski? :P

Yyy jeśli w ogólne można cokolwiek powiedzieć o online po paru screen'ach to stwierdzam, że zapowiada się ono uber dennie. Pomijając fakt, że to prostota i przejrzystość stanowi o dobrym interfejsie, chciałem zauważyć iż wynika z tych obrazków że na HSR może ścigać się po sieci jedynie 9 aut!!! Podczas gdy w GT5:P liczba była wyższa (bodajże 12). WTF???

PS. Czy ja dobrze widzę i na tym screenie kamera zapadła się pod tor?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5176 dnia: Lutego 04, 2010, 22:31:47 pm »
Zauważyłeś, że ten sam screen pokazuje możliwość zmiany liczby samochodów na torze?

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5177 dnia: Lutego 04, 2010, 22:35:22 pm »
Nie. Gdzie?

Wiadomość scalona: Lutego 04, 2010, 22:38:09 pm
Swoją drogą nigdzie nie widzę ikonek od zmiany pory dnia czy pogody. :/
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2010, 22:38:09 pm wysłana przez BoBaN »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5178 dnia: Lutego 04, 2010, 23:28:02 pm »
Kask [blad, ikonka postaci, kask nie wiadomo co oznacza :P] oznacza liczbe graczy. Spokojnie bedzie 16, to sa screeny z GT Academy i opcji ustawionych pod GT Academy

Poza tym co pogody to masz znaczek spory z pogoda na torze plus jeszcze wielki button 'REGULATIONS' ;]

Ponoc w GTR i rFactor Lobby wygladaja podobnie [jesli chodzi o mozliwosci of course]
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2010, 23:58:34 pm wysłana przez KKRT »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5179 dnia: Lutego 05, 2010, 07:47:19 am »
wyglada to jak przez okno - ani dobrze ani zle. ciezko po tych screenach stwierdzic ze online bedzie dobry/zly. mozna za to stwierdzic, ze na pewno bedzie  :grin:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5180 dnia: Lutego 05, 2010, 09:57:41 am »
Nie. Gdzie?

Wiadomość scalona: [time]Luty 04, 2010, 22:38:09 pm[/time]
Swoją drogą nigdzie nie widzę ikonek od zmiany pory dnia czy pogody. :/
Podobno tutaj jest:

3 przy takiej chmurce i pioruniku (chociaż ja uważam że to jest flaga i oznaczająca liczbę okrążeń). Jest jeszcze jakaś flaga (jak w wyścigu, żółta, czerwona itp?), zablokowana opcja, zniszczenia oraz kilka ikonek o nie odgadnionym znaczeniu.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2010, 10:19:19 am wysłana przez Piter_neo »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5181 dnia: Lutego 05, 2010, 10:08:26 am »
Najnowsza plotka mówi, że wśród dodatkowych filmików zawartych na płycie z grą God of War III dostaniemy nowy trailer GT5.


Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5182 dnia: Lutego 05, 2010, 10:12:40 am »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5183 dnia: Lutego 05, 2010, 10:22:43 am »
Też właśnie o tym na Gt Planet czytałem, to się robi żałosne, zaraz powiedzą że nie będzie trybu dnia i nocy na każdej trasie, tras z mokrą nawierzchnią i zniszczeń mechanicznych. :evil: Zaczyna mnie to irytować. PD gra na nosie, graczom, Sony i Bóg wie jeszcze komu. Powiem krótko jak nie będzie tych możliwości w tej grze, to nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla PD że wydaję to grę tak długo z kolejną obsuwą. Ponieważ nie będzie się wyróżniała niczym poza ilością samochodów ponad FM3.

Nie mówię już o tym:

http://www.thesixthaxis.com/2010/02/05/sonys-q3-09-conference-calls/

Jeśli to stanie się faktem to mamy do czynienia z syndromem Duke Nukem Forever. :roll:
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2010, 10:28:57 am wysłana przez Unlimited »

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5184 dnia: Lutego 05, 2010, 10:38:43 am »
Też właśnie o tym na Gt Planet czytałem, to się robi żałosne, zaraz powiedzą że nie będzie trybu dnia i nocy na każdej trasie, tras z mokrą nawierzchnią i zniszczeń mechanicznych.
Ten element napewno będzie, gdyż już został dawno zaprezentowany,

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5185 dnia: Lutego 05, 2010, 10:51:17 am »
to jest ten festiwal sciem - ciag dalszy.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5186 dnia: Lutego 05, 2010, 10:56:48 am »
Też właśnie o tym na Gt Planet czytałem, to się robi żałosne, zaraz powiedzą że nie będzie trybu dnia i nocy na każdej trasie, tras z mokrą nawierzchnią i zniszczeń mechanicznych. :evil: Zaczyna mnie to irytować. PD gra na nosie, graczom, Sony i Bóg wie jeszcze komu. Powiem krótko jak nie będzie tych możliwości w tej grze, to nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla PD że wydaję to grę tak długo z kolejną obsuwą. Ponieważ nie będzie się wyróżniała niczym poza ilością samochodów ponad FM3.

Nie mówię już o tym:

http://www.thesixthaxis.com/2010/02/05/sonys-q3-09-conference-calls/

Jeśli to stanie się faktem to mamy do czynienia z syndromem Duke Nukem Forever. :roll:
- No tak bo bez pogody i trybu dnia i nocy to będzie takie gt4 w HD które powinno powstać w góra 2-3 lata. Sorry ale przestań już skomleć bo to się żałosne robi. Wyścigi to przede wszystkim fizyka która jak pokazało gt5a jest zajebista i bardziej wymagająca niż gt5p nie wspominając już o fm3. Byłoby miło gdyby zrobili dzień/noc i może jakąś trasę z mgłą deszczem lub po prostu mokrą nawierzchnią. Nie napalam się na ustawianie pogody na każdej mapie bo nie wyobrażam sobie tego. Skoro Kaz chce tak wszystko wiernie oddać to trudno mu będzie zrobić wiernie oddany deszcz kałuże krople na masce. Zobaczcie że brakuje cały czas śladów opon na torze a wy chcecie burze z piorunami i może gradem co ? Gra wychodzi za kilka miesięcy to jest najważniejsze będzie w ch** samochodów torów, zniszczenia mechaniczne/wizualne i przede wszystkim mistrzowska fizyka. Mi to wystarcza do szczęścia...

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5187 dnia: Lutego 05, 2010, 10:59:29 am »
to jest ten festiwal sciem - ciag dalszy.
? Kie? Możesz rozwinąć swoją błyskotliwą wypowiedź?

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5188 dnia: Lutego 05, 2010, 11:09:48 am »
prosze bardzo:
wydawca (Sony) i przede wszystkim developer (PD a w zasadzie Kaz) sciemniaja i kreca na temat:
1. daty wydania
2. ficzerow

tuz za nimi kroczy prasa i serwisy branzowe, opierajace sie na zaslyszanych od Kaza farmazonach - tak niekonkretnych jak sie tylko da. nikt z prowadzacych wywiady jeszcze goscia nie przycisnal i nie wyciagnal odpowiedzi na najwazniejsze pytania. gosciu gada na okolo jak sie da - zupelnie jakby przed wywiadem dostawali liste o co nie pytac. albo to zasluga slawnego "translatora".

domysly, plotki, niepewnosc, wyciaganie strzepkow informacji z ulotek, reklam, ofert sklepow internetowych, kolejnych farmazonow Kaza i zdjec. cyrk!

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5189 dnia: Lutego 05, 2010, 11:40:58 am »
prosze bardzo:
wydawca (Sony) i przede wszystkim developer (PD a w zasadzie Kaz) sciemniaja i kreca na temat:
1. daty wydania
2. ficzerow
Date wydania raz ogłosili i raz przełożyji - każdej grze się zdarzają obsuwy.

Odnośnie 'ficzerów' to nie widzę żadnych ściem. Narazie mamy zniszczenia, mechaniczne i wizualne. Reszty zapowiedzianych ficzeró nie widzieliśmy poprostu, więc nie wiem gdzie te ściemy.

"domysly, plotki, niepewnosc, wyciaganie strzepkow informacji z ulotek, reklam, ofert sklepow internetowych, kolejnych farmazonow Kaza i zdjec. " - to jest tylko zasługa zinteresowania graczy, a nie wina PD czy SOny.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5190 dnia: Lutego 05, 2010, 11:48:16 am »
Ja pozostawiam to bez komentarza. Zobaczycie, że jeszcze niezłe kwiatki będą się działy przed premierą GT5. Już teraz jestem pewny, iż to co pisało w OPM to była tylko i wyłącznie wyssana z palca ściema, która narobiła PD masę obciachu. Nie wiedzą co teraz zrobić by wyjść z twarzą i na szybko będą chcieli dodać owe bajery. Stąd obsuwa, stąd niedomówienia, stąd milczenie PD i cała reszta tego gówna, które otacza wszystkie sprawy związane z Gran Turismo 5.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5191 dnia: Lutego 05, 2010, 12:00:14 pm »
Też właśnie o tym na Gt Planet czytałem, to się robi żałosne, zaraz powiedzą że nie będzie trybu dnia i nocy na każdej trasie, tras z mokrą nawierzchnią i zniszczeń mechanicznych. :evil: Zaczyna mnie to irytować. PD gra na nosie, graczom, Sony i Bóg wie jeszcze komu. Powiem krótko jak nie będzie tych możliwości w tej grze, to nie widzę żadnego usprawiedliwienia dla PD że wydaję to grę tak długo z kolejną obsuwą. Ponieważ nie będzie się wyróżniała niczym poza ilością samochodów ponad FM3.

Nie mówię już o tym:

http://www.thesixthaxis.com/2010/02/05/sonys-q3-09-conference-calls/

Jeśli to stanie się faktem to mamy do czynienia z syndromem Duke Nukem Forever. :roll:
- No tak bo bez pogody i trybu dnia i nocy to będzie takie gt4 w HD które powinno powstać w góra 2-3 lata. Sorry ale przestań już skomleć bo to się żałosne robi. Wyścigi to przede wszystkim fizyka która jak pokazało gt5a jest zajebista i bardziej wymagająca niż gt5p nie wspominając już o fm3. Byłoby miło gdyby zrobili dzień/noc i może jakąś trasę z mgłą deszczem lub po prostu mokrą nawierzchnią. Nie napalam się na ustawianie pogody na każdej mapie bo nie wyobrażam sobie tego. Skoro Kaz chce tak wszystko wiernie oddać to trudno mu będzie zrobić wiernie oddany deszcz kałuże krople na masce. Zobaczcie że brakuje cały czas śladów opon na torze a wy chcecie burze z piorunami i może gradem co ? Gra wychodzi za kilka miesięcy to jest najważniejsze będzie w ch** samochodów torów, zniszczenia mechaniczne/wizualne i przede wszystkim mistrzowska fizyka. Mi to wystarcza do szczęścia...

Tak, tak właśnie będzie, nie widzę sensu robienia gry 5 lat bez tych ficzerów, po co pchali się z 1000 aut, spokojnie wystarczyła by połowa z tego. Fizyka w Gt5p nie jest zajebista, reakcję na hopce to era Psx'a(dosłownie). Na Ps2 były tytuły które lepiej się zachowywały w tym elemencie(o FM2 czy FM3 nie wspominając), dalej reakcję z otoczeniem czy samochodami także są kiepskie w Gt5P. Jedynie sam model jazdy prowadzenia samochodu jest bardzo fajny i sprawia wiele satysfakcji. I o ile wymienione elementy widać że zostały naprawione po ostatnich filmikach. Tak, w Gt5P szwankują, a jako że się TEGO doczepiłeś, to Cię gładko ripostuję. :P

Odnośnie trybu dnia i nocy i innych ficzerów, jakby nie zostały zapowiedziane to by się nikt nie czepiał, a tak na BARDZO WIELU FORACH, w tym Gt planet jadą ostro po PD i Sony. Tak to jest jak się wpierw obiecuję a potem się mataczy. Oczywiście nie można skreślać całkowicie PD bo gra nie wyszła, a decyzję o tych ficzerach na razie zostały bez oficjalnego komentarza, jednak wycofanie się teraz z INDY CARS nie pachnie zbyt ładnie w drodze kolejnych doniesień, dlatego BoBaN ma sporo racji, i oczywiście pewnie żadnen z Nas nie chciał by tak się to dalej potoczyło.

Mówiąc krótko pięknie panierowany kotlet zaczyna coraz bardziej śmierdzieć. Oby PD dało radę udźwignąć tą grę.

« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2010, 12:06:07 pm wysłana przez Unlimited »

prart

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2009
  • Wiadomości: 3 920
  • Reputacja: 95
  • PSN ID: prarts
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5192 dnia: Lutego 05, 2010, 12:05:32 pm »
@Piter_neo
a artykuly w prasie i wymienione ficzery to skad sie wziely, tez wynikaja z "zinteresowania graczy"?
to gdzie one sa, tam gdzie wozy Indy?

a teraz Ty mi cos powiedz:
nic Cie nie dziwi, wszystko sobie tlumaczysz na korzysc PD - kazdy fakt, nawet ewidentnie negatywnie pokazujacy GT5. czy nie widzisz w tym wszystkim dziwnej i niezdrowej sytuacji czy tylko udajesz ze nie widzisz? wg Ciebie wszystko jest ok?

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5193 dnia: Lutego 05, 2010, 12:10:30 pm »
Cytuj
tuz za nimi kroczy prasa i serwisy branzowe, opierajace sie na zaslyszanych od Kaza farmazonach - tak niekonkretnych jak sie tylko da
Akurat Preview OPM nie byl prowadzony pod okiem Kazunori ..., znow Twoj blad.

Kreca na temat feature'ow? Oh really, gdzie niby? Narazie wszystko to co powiedzieli sie sprawdza, po prostu nie pokazali silnika deformacji i warunkow pogodowych, oraz nie opisali za bardzo WRC, bo nikt o to nie pytal [nie wiem dlaczego ...]

Orientacyjna data wydania byla jedna - dla Japoniii i zostala przesunieta, weic jak kreca? Po prostu jej nie podali, tak jak Alan Wake nie ma jeszcze premiery, Last Guardian nie ma premiery, The Agent nie ma premiery i nic o niej nie wiadomo, Rising nie ma premiery i nic o niej nie wiadomo oraz wiele, wiele innych gier.

@Unlimited
Cytuj
Odnośnie trybu dnia i nocy i innych ficzerów, jakby nie zostały zapowiedziane to by się nikt nie czepiał, a tak na BARDZO WIELU FORACH, w tym Gt planet jadą ostro po PD i Sony. Tak to jest jak się wpierw obiecuję a potem się mataczy
A gdzie jest niby edytor filmow i grafika jak z trailera E3 w Forza 3, albo grafika jak w bullshotach ze strony Turn10? I to niby PD sciemnia? Narazie wszystko co PD mowilo sie potwierdza.
Kiedys wszyscy pisali o w Gran Turismo nie bedzie na 100% online, znowu sprzedaja nam kiszke z PS2 no i jest online i to zaawansowany, oo na pewno nie bedzie zniszczen, bedzie kiszka jak na PS2, bah sa zniszczenia, ooo znowu sredni model jazdy jak na PS2 i bah jest zajebisty. Dziwne, ze wszyscy Ci krzykacze, nie ciesza sie z tych funkcji i nie chwala PD za ich zrobienie, ale zamiast tego znajduja kolejne rzeczy do ktorych mozna sie przyczepic.


-edit-
Co mnie ta strona obchodzi stary. Daj mi potwierdzenie przez Polyphony, a nie wklejaj jakies niepewne ploty.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2010, 12:23:45 pm wysłana przez KKRT »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5194 dnia: Lutego 05, 2010, 12:13:44 pm »
Ja patrzę na to z innej strony.
Skoro PD zainterweniowało do OPM i pojawiło się sprostowanie dot. Indy, to chyba oznacza, że reszta informacji była prawdziwa, tak?

Przestańcie narzekać, tylko w spokoju czekajcie na grę. Nudzi wam się oczekiwanie? Kupcie sobie Forza 3...

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5195 dnia: Lutego 05, 2010, 12:14:32 pm »
@ KKRT

http://www.thesixthaxis.com/2010/02/05/sonys-q3-09-conference-calls/

Być może to już nie 2010 rok, a 2011. ;)


Odnośnie Twojego EDITU:

Fakt, edytora video nie ma, ale ma być dodany w formie DLC. Odnośnie grafiki jak na bullshostach, to Photomode :P Wiesz, ja jasno powiedziałem co mi się podoba, a co nie. Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie. 8)

No tak strona Cię nie zadowala, przecież to takie same ploty jak z OPSM, tak to wygląda na chwilę obecną, jestem ciekawe kiedy PD się ustosunkuję do tego.

@ A_N

Zawsze można kupić SCC. :P
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2010, 12:24:36 pm wysłana przez Unlimited »

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5196 dnia: Lutego 05, 2010, 12:59:49 pm »
A ja będę się śmiał z was ,jeśli to wszystko okażę sie prawdą i mało nie posracie sie z wychwalania tej gry.
Wtedy to będzie wręcz żałosne

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5197 dnia: Lutego 05, 2010, 13:01:28 pm »
Fizyka w Gt5p nie jest zajebista, reakcję na hopce to era Psx'a(dosłownie). Na Ps2 były tytuły które lepiej się zachowywały w tym elemencie(o FM2 czy FM3 nie wspominając), dalej reakcję z otoczeniem czy samochodami także są kiepskie w Gt5P.
Ja pisałem o gt5a chłopie a Ty wyskakujesz z gt5p jeeeez. Na filmikach w targowym demie było widać że reakcja samochodu po hopce jest już świetna. Co Ty w ogóle wypisujesz gt5p to już przeszłość gra jest stale usprawniana. Żeby dopierdalać się jeszcze od czegoś co już zostało zmienione i poprawione  :roll:
Cytuj
Orientacyjna data wydania byla jedna - dla Japoniii i zostala przesunieta, weic jak kreca? Po prostu jej nie podali, tak jak Alan Wake nie ma jeszcze premiery, Last Guardian nie ma premiery, The Agent nie ma premiery i nic o niej nie wiadomo, Rising nie ma premiery i nic o niej nie wiadomo oraz wiele, wiele innych gier.
Dodałbym do tego splinter cell który miał wyjść już hmm 3lata temu?  :lol:
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2010, 13:07:15 pm wysłana przez sieq »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5198 dnia: Lutego 05, 2010, 13:07:54 pm »
Aaa..nie zauważyłem, sorry :P Fakt w Gt5A było widać usprawnienia w stosunku do Gt5P. O reakcjach wspomniałem o najnowszych filmikach z prezentacji gry w Mercedes Benz. CO nie zmienia stanu rzeczy reszty, czyli braku ew. zapowiadanych ficzerów. Trzeba czekać na oficjalne stanowisko i tyle.

@ Tomasz

Na PD trzeba trochę ponarzekać, inaczej nie widać efektu. ;)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #5199 dnia: Lutego 05, 2010, 13:11:31 pm »
Aaa..nie zauważyłem, sorry :P Fakt w Gt5A było widać usprawnienia w stosunku do Gt5P. O reakcjach wspomniałem o najnowszych filmikach z prezentacji gry w Mercedes Benz. CO nie zmienia stanu rzeczy reszty, czyli braku ew. zapowiadanych ficzerów. Trzeba czekać na oficjalne stanowisko i tyle.

@ Tomasz

Na PD trzeba trochę ponarzekać, inaczej nie widać efektu. ;)
No tak ,ale ileż można to czytać i tak nic nie zmienicie, bo wątpie zeby jakikolwiek prezesik z PD odwiedzał strone z Polski i czytał akurat wasze żale, nie lepiej poczekać?