Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1264777 razy)

0 użytkowników i 55 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6680 dnia: Czerwca 18, 2010, 16:51:04 pm »
Aż bym chciał napisać teraz "A nie mówiłem!", bo taka lipa wyszła z tego pokazu i wysypu informacji o GT5 na E3.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6681 dnia: Czerwca 18, 2010, 17:02:37 pm »
Żadna lipa. Za późno się chłopaki przyznali i tyle. Mimo wszystko najważniejsza jest jazda i fajnie będzie poprowadzić na kierownicy resztę aut jakkolwiek by one nie wyglądały.

Marciin

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 24-08-2005
  • Wiadomości: 442
  • Reputacja: 10
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6682 dnia: Czerwca 18, 2010, 17:05:51 pm »
Teraz narzekacie, a co do czego przyjdzie to każdy poleci po GT5 do sklepu jak po ciepłe bułeczki. Fakt zrobili nas w konia, co nie zmienia faktu że każdy z nas będzie pykać w tą grę do upadłego. Poczekajmy, nie spinajmy się.

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6683 dnia: Czerwca 18, 2010, 17:09:37 pm »
Dla mnie to jedna wielka kpina. Tylko 200 aut ładnie wykonanych z kamerą z kabiny? Kpina! 6 lat pracy i tylko tyle!? To jest trochę ponad 2 auta na miesiąc developingu!

Ja pitole. Zamiast bawić się w super dokładne modelowanie wnętrz aut premium, pasów, zapięć pasów, wszelakich kabelków, podwozia, wszystkich śrubek, silników, kierowców, głupich napisów na obręczy światła, które widać tylko po zoomie 600%, dodatkowo, zamiast męczyć się i przerabiać te 800 aut na wersje hi-res z modelowaniem zniszczeń, z załatwianiem licencji na auta i reklamy na nich się znajdujące - wystarczyło by poświęcić ten czas na zrobienie 400-500 aut na poziomie GT5:P. Mi z wnętrza pojazdu wystarczy deska rozdzielcza, już jak wyglądają pedały, czy tylne siedzenia mnie nie interesuje.

Mam nadzieję, ze przynajmniej tuning wizualny będzie bardzo rozbudowany. Jak juz jestem przy tym, to warto przypomnieć co Kaz kiedyś mówił, że KAŻDE auto będzie można poddać tuningowi wizualnemu.

Z autami to kpina. Teraz tylko mam nadzieję, że z trasami, nie okaże się, ze ta liczba 20 oznacza tylko 20 różnych torów, a nie 20 krajów. Inaczej to będzie całkowita kpina.

Konkurencja do czasu wyjścia GT5 zrobi 2 części i prawdopodobnie połowę kolejnej. Rok po GT5 wyjdzie Forza 4 i będzie miała 600 aut ładnie wymodelowanymi, z wnętrzami, z tuningiem, zniszczeniami, zapewne 30-35 różnych torów, prawdopodobne, że i zmienne warunki pogodowe i pory dnia.

Popieram cie chłopie w 10000000000000%,ja jestem dokładnie tego samego zadania,były obiecanki a skończyło się jak zawsze.Szkoda bo marka GT do czegoś zobowiazuje,szkoda że twórcy gry o tym zapomnieli.Będziemy musieli się z tym pogodzić i brać gre jaką jest-dobrze że wogóle wyjdzie.
"Jak się nie ma co się kocha to się kocha co się ma" :P

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6684 dnia: Czerwca 18, 2010, 17:16:38 pm »
Teraz narzekacie, a co do czego przyjdzie to każdy poleci po GT5 do sklepu jak po ciepłe bułeczki. Fakt zrobili nas w konia, co nie zmienia faktu że każdy z nas będzie pykać w tą grę do upadłego. Poczekajmy, nie spinajmy się.
Oczywiście. Grę kupię napewno, napewno będę wniebowzięty i gra wyciągnie z mojego życiorysu dziesiątki (setki?) godziń. Jestem jednak mocno rozczarowany.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6685 dnia: Czerwca 18, 2010, 17:43:52 pm »
Ja pierdziele, naprawde nie rozumiem jak mozna wolec 400 samochodow nad 1000 ...
Kazdy samochod BEDZIE mial cockpit view.

Nowy silnik fizyczny i zniszczenia beda w kazdym samochodzie, wiec chyba lepiej miec wiekszy wybor samochodow do jezdzenia niz mniejszy do ogladania ...


Forza 4 nawet jak wyjdzie to nie bedzie miala duzo wiecej samochodow niz 3, bo po prostu nie ma na to juz miejsca na DVD, a wydawanie gry wyscigowej na kilku plytach nie jest zbyt fajne.
Poza tym Turn10 mimo, ze zrobilo dwie gry to tak naprawde, te dwie gry razem wziete nie maja nawet 30% contentu GT 5, mimo, ze pracowalo nad nimi conajmniej 2x wiecej osob.
Juz nie mowiac, ze podczas gry te niby dokladnie odwzorowane samochody wygladaja gorzej niz standard cars w GT 5. Juz nie mowiac o zalosnym cockpit view podczas gameplayu.

Piter co do tras to juz jest potwierdzone, ze nie bedzie 20 tras, a 20 lokacji i 70 tras. Nie wiadomo tylko, czy czesc tras tez nie bedzie odswiezonymi trasami z GT 4, podobnie do samochody


----edit----
Problem z szybami pewnie pochodzi z konwersji z GT 4 w ktorej wlasnie tak szyby wygladaly.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 17:55:28 pm wysłana przez KKRT »

Wulfen

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2007
  • Wiadomości: 3 312
  • Reputacja: 49
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6686 dnia: Czerwca 18, 2010, 17:49:13 pm »
niech chociaż dadzą przezroczyste szyby :evil:

SĄ PRZEZROCZYSTE! Czytasz i oglądasz wszystko, co się tutaj wrzuca?

http://cdn2.gran-turismo.com/jp/common/data2/movie/20100616_e3/gt5_standardcars.wmv
12 sekunda czy to sa przezroczyste szyby? dopiero przy mocnym sloncu minimalnie widac wnetrze. dla mnie to sa czarne szyby.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6687 dnia: Czerwca 18, 2010, 17:57:10 pm »
Ja pierdziele, naprawde nie rozumiem jak mozna wolec 400 samochodow nad 1000 ...
Kazdy samochod BEDZIE mial cockpit view.
z tego tysiąca i tak może jest 400 unikalnych wozów...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6688 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:03:30 pm »
12 sekunda czy to sa przezroczyste szyby? dopiero przy mocnym sloncu minimalnie widac wnetrze. dla mnie to sa czarne szyby.

Zdecydowanie nie są nieprzezroczyste. Kiedy kamera jest nisko - jak w wyścigu, zawsze wyraźnie widać kierowcę, kierownicę, lusterko, etc.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6689 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:05:33 pm »
Nowy silnik fizyczny i zniszczenia beda w kazdym samochodzie, wiec chyba lepiej miec wiekszy wybor samochodow do jezdzenia niz mniejszy do ogladania ...

Ja się trochę pogodziłem z tym faktem... I muszę przyznać KKRT rację... Kiedy Forza 3 wyszła, a materiały z GT 5 bywały "średnie" jak choćby słynne demko z GT 5 Academy, wszyscy dzielnie twierdziliśmy "liczy się model jazdy", "ważna jest grywalność"... Padały nawet stwierdzenia, że nie potrzebne są tak ładne auta, byle by model jazdy wymiatał...

Polyphony ostatnimi miesiącami nas mega rozpieściło... Aż za bardzo, zwaliło z nóg, zniszczyło, unicestwiło pokazując niesamowitą i niespotykaną dotąd jakość grafiki w samochodówce, nie tylko na Konsolach, ale także na PC... Doskonałe tory, niesamowite efekty, wspaniałe modele samochodów, chyba tylko wypadki nie są w 100% tak genialne jak reszta... Nawet spełniło coś czego się kompletnie nie spodziewaliśmy, dając nam zmienny cykl dnia i nocy, który jak tylko pojawił się w plotkach od razu uznany został przez nas jako ściemę i coś nierealnego...

A teraz kiedy dostaliśmy wreszcie wyjaśnienie na temat tych "Standart Cars" które od początku budziły w nas mega kontrowersje i nie pewność... To nagle większość fanów GT zaczęło bluzgać jak tak można... Jakby nagle ta cała grafika po tym co pokazali stała się najważniejsza...

Najśmieszniejsze jest to, że ta grafika JEST w GT5... Wyścigi Premium Cars dalej będą powodować u nas oczopląs od niesamowitości tej grafiki... Więc pytam się gdzie tu logika? Czemu marudzimy? Początkowo nie przeszkadzał nam słaby dym, średnie tory wyścigowe, drzewka 4D o potwornej rozdzielczości (pozdro dla GT5 Academy)... A nagle zaczeły nam przeszkadzać wozy standart... Które i tak są lepiej wykonane niż w większości dzisiejszych ścigałkach... Ba nawet w Forzie 3 w czasie wyścigu wcale ładniejszych nie ma... One nabierają na jakości tylko w trybie PhotoMode...

Po prostu cieszmy się tym, że mamy uszkodzenia, mamy zmienny cykl dnia i nocy, mamy 16 wozów na trasie, mamy fizykę dachowania i ogólnie zmieniony silnik fizyczny... BA! Zobaczcie że nareszcie od tylu lat kolizje nie wyglądają jak kartonowe pudła!
Tyle ode mnie, kupuje zwykłą wersje w dniu premiery, i się będę dobrze bawić... Ważne, że moje ukochane samochody zaliczają się do Premium ;) ;) Już nie mogę się doczekać katowania Murcielago LP640 bez wspomagania na torze Top Gear :D Kto się będzie pisał na Duel Ferrari Enzo vs Lambo Murcielago? ;)

PS. Po za tym nie zapominajmy, do premiery trochę czasu jeszcze jest, a wiele rzeczy jeszcze jest owiana tajemnicą... Nie zapominajmy, że po drodze trochę imprez związanych z grami i motoryzacją jeszcze będzie ;) A mało tego, wreszcie zaczął się okres wysypu NOWYCH materiałów, bo premiera znana, więc nie mają czego ukrywać... Coś czuje, że parę razy Polyphony Digital nas jeszcze zagnie... :) :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 18:09:37 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6690 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:15:42 pm »
Rozczarowanie oczywiście nie jest tutaj rzeczą dziwną.
Obiecano nam o wiele więcej...

Na początku myślałem, , że te 200 aut to będą mega wymodelowane autka ze zniszczeniami a la Burnout , tak Kaz powiedział w swoim wywiadzie (NASCAR) Pozostałe 800 miało wyglądać jak w Prologue.
Później sytuacja się nieco zmieniła i okazało się , że tylko Premium miały mieć widok z wnętrza. Powiedziałem sobie ok , zawsze lubiłem pojeździć z kamerą zza auta , jeśli samochody będą ładnie wymodelowane to przeboleje brak kamery z wnętrza.
Teraz okazuje się , że tych 800 samochodów to modele żywcem wyjęte z GT4...


KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6691 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:21:16 pm »
Cytuj
Na początku myślałem, , że te 200 aut to będą mega wymodelowane autka ze zniszczeniami a la Burnout , tak Kaz powiedział w swoim wywiadzie (NASCAR) Pozostałe 800 miało wyglądać jak w Prologue.
Zadnej z tych rzeczy nie powiedzial.

KAMERA Z WNETRZA BEDZIE
Ile razy mozna jeszcze to powtarzac.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6692 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:21:46 pm »
Rozczarowanie oczywiście nie jest tutaj rzeczą dziwną.
Obiecano nam o wiele więcej...

Na początku myślałem, , że te 200 aut to będą mega wymodelowane autka ze zniszczeniami a la Burnout , tak Kaz powiedział w swoim wywiadzie (NASCAR) Pozostałe 800 miało wyglądać jak w Prologue.
Później sytuacja się nieco zmieniła i okazało się , że tylko Premium miały mieć widok z wnętrza. Powiedziałem sobie ok , zawsze lubiłem pojeździć z kamerą zza auta , jeśli samochody będą ładnie wymodelowane to przeboleje brak kamery z wnętrza.
Teraz okazuje się , że tych 800 samochodów to modele żywcem wyjęte z GT4...

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Owszem, ja też jestem nieco rozczarowany, ale co zdziałamy tym marudzeniem?  Jedyne co jest realne to to, że w GT 6 spełnią się nasze marzenia, że carlista składać się będzie tylko z Premium Cars... I nie nie są na bank żywcem wyjęte z GT4... Dodano im uszkodzenia itp. Założę się, że będą poprawione znacznie względem GT4... Poczekajmy do premiery i tyle...

PS. Zresztą mi może łatwiej jest się z tym pogodzić, bo w GT 4 nie wiele grałem... PS 2 nigdy w domu nie miałem :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6693 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:28:51 pm »
Cytuj
Na początku myślałem, , że te 200 aut to będą mega wymodelowane autka ze zniszczeniami a la Burnout , tak Kaz powiedział w swoim wywiadzie (NASCAR) Pozostałe 800 miało wyglądać jak w Prologue.
Zadnej z tych rzeczy nie powiedzial.

KAMERA Z WNETRZA BEDZIE
Ile razy mozna jeszcze to powtarzac.

Było coś takiego , GT5's NASCAR Cars Get “Smashed Into Little Pieces”
Później było gadanie , że wszystkie premium cars będą takie i że nawet interior będzie zniszczalny.

Widok z kokpitu w standard cars:

Cytuj
Regarding interior view…do you mean you would want a black frame interior view?

To są słowa Kaz'a , on nie potwierdza , że będziemy mieli blackframe , on zadaje pytanie komuś , kto zapewne zaproponował , ze lepiej by bylo , gdyby Standard cars miały przynajmniej taki widok jak w PSP.

Cytuj
By blackframe, I meant same as in PSP (re: cockpit view)
Cytuj
In that case, it would be technically possible.

Czyli -może- dostaniemy "blackframe" , bo jest taka techniczna możliwość.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6694 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:34:14 pm »
Cytuj
Było coś takiego , GT5's NASCAR Cars Get “Smashed Into Little Pieces”
No wlasnie nie bylo, to bylo przetlumaczone zdanie jakiegos kolesia na japonskim forum

Cytuj
Później było gadanie , że wszystkie premium cars będą takie i że nawet interior będzie zniszczalny.
Tekst byl o interior damage i to bylo tlumaczenei chyba ze stronki z feature'ami. Tak naprawde nie wiadomo o co chodzilo do konca, wszystkie teksty o tym to czyste spekulacje

Cytuj
Czyli -może- dostaniemy "blackframe" , bo jest taka techniczna możliwość.
Zle to przeczytalem rano, choc to niczego nie wyklucza, tym bardziej, ze w PSP bylo.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6695 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:35:43 pm »
Widok z kokpitu w standard cars:

Cytuj
Regarding interior view…do you mean you would want a black frame interior view?

To są słowa Kaz'a , on nie potwierdza , że będziemy mieli blackframe , on zadaje pytanie komuś , kto zapewne zaproponował , ze lepiej by bylo , gdyby Standard cars miały przynajmniej taki widok jak w PSP.

Cytuj
By blackframe, I meant same as in PSP (re: cockpit view)
Cytuj
In that case, it would be technically possible.

Czyli -może- dostaniemy "blackframe" , bo jest taka techniczna możliwość.

Mam nadzieje... Widok z Kokpitu, jest dla mnie bardzo cenny... Bo jest moim ulubionym, wkurzałoby mnie, gdybym w części wozów jeździł z tym widokiem a w części musiał "ze zderzaka" cisnąć :/ A to trochę niszczy klimat... Wolałbym mimo wszystko nawet symulowany widok z kokpitu... :/

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6696 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:38:15 pm »
Nie no bo w sumie po co komu taki cockpit view? Jak jest to najlepiej z pięknym wnętrzem , jak nie ma wnętrza to trudno , jedziemy ze zderzaka lub maski czy w ogóle zza samochodu.
A taki blackframe w current-gen'owej grze? Trochę nie wypada.

sieq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-09-2006
  • Wiadomości: 2 842
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6697 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:45:20 pm »
Po co robić blackframe niech zrobią kilka różnych normalnych wnętrz i będą się po prostu powtarzać.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6698 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:46:59 pm »
Nie no bo w sumie po co komu taki cockpit view? Jak jest to najlepiej z pięknym wnętrzem , jak nie ma wnętrza to trudno , jedziemy ze zderzaka lub maski czy w ogóle zza samochodu.
A taki blackframe w current-gen'owej grze? Trochę nie wypada.

Tak, ale widok ze zderzaka, z maski czy zza samochodu, nie symuluje prawdziwego kąta widzenia w czasie jazdy :/ Przecież prawdziwym samochodem nie jeździsz "na zderzaku" czy Masce :/ A z "Head Trackingiem" to już w ogóle będzie jazda, bo nie masz punktów odniesienia w czasie rozglądania się :/

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6699 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:49:13 pm »
Widok ze zderzaka bardzo dobrze oddaje symulacje. Szczególnie w GT gdzie jest na odpowiedniej wysokości. Punktami odniesienia przy takim widoku mogą być zegary umieszczone na środku ekranu.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6700 dnia: Czerwca 18, 2010, 18:59:14 pm »
Po co robić blackframe niech zrobią kilka różnych normalnych wnętrz i będą się po prostu powtarzać.

O i to by było najlepsze rozwiązanie w obecnej sytuacji. W FM3 bodajże mieliśmy coś takiego w większości wyścigowych modeli aut.

A tamte Camaro muscle car'y , o których wcześniej pisaliście , że jeden był premium a drugi standard , to dlatego , ze to dwa różne modele. Premium jest Camaro Z28 , a standard Camaro SS.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6701 dnia: Czerwca 18, 2010, 19:04:16 pm »
A tamte Camaro muscle car'y , o których wcześniej pisaliście , że jeden był premium a drugi standard , to dlatego , ze to dwa różne modele. Premium jest Camaro Z28 , a standard Camaro SS.

No i mogliby dla łatwizny dać deskę rozdzielczą z Camaro Z28 do Camaro SS i ja bym się nie obraził :roll:

I jedno auto z głowy... zostało pozostałe 800 :lol:

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6702 dnia: Czerwca 18, 2010, 19:06:32 pm »
Dokładnie , dwa modele różnią się chyba tylko najmniejszymi detalami (nie licząc silnika) , więc dlaczego nie pokombinować i nie wykorzystać elementów z lepszego modelu?

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6703 dnia: Czerwca 18, 2010, 19:32:37 pm »
Dokładnie , dwa modele różnią się chyba tylko najmniejszymi detalami (nie licząc silnika) , więc dlaczego nie pokombinować i nie wykorzystać elementów z lepszego modelu?

Widocznie polak by potrafił to zrobić a japoniec nie przez 5 lat :PA dlaczego po prostu każde auto nie może mieć swojego kokpitu jak miało to miejsce GT5P ??? Pewnie czasu im nie starczyło heheheh.Naprawde śmieszy mnie już ta żenada :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6704 dnia: Czerwca 18, 2010, 19:46:22 pm »
Przejechałem się właśnie jedynym znanym i dostepnym dla mnie Standard Car'em z Prologue'a - Nissan GT-R Proto 05'

Wygląda ładnie , jednak kokpitu nie ma. Ogólnie jeździć się da , zająłem 229 miejsce po kilku kółkach na górskiej trasie.
Muszą wyrzucić ten filmik z oficjalnej strony , albo zmienić go , bo tamte modele są żwycem wyrwane z GT4 i mocno się różnią od tego Nissana z GT5P. Wprowadzają tylko ludzi w błąd...chociaż moze tym gestem chcą powiedzieć że i standard Cary będą miały podziały w swoich szeregach na lepsze i gorsze... (GT-R Proto z GT5P vs Rally Peugeot z trailera...)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6705 dnia: Czerwca 18, 2010, 19:52:35 pm »
GTR Concept to nie jest Standard. Cockpitu nie ma, bo to concept car ;p

Cytuj
Widocznie polak by potrafił to zrobić a japoniec nie przez 5 lat :PA dlaczego po prostu każde auto nie może mieć swojego kokpitu jak miało to miejsce GT5P ??? Pewnie czasu im nie starczyło heheheh.Naprawde śmieszy mnie już ta żenada
Bo Premium nie odnosi sie wylacznie do cockpitu, ale tez nadwozia, swiatel, silnika i calego wnetrza.


Ogolnie to taka akcja juz na pewno sie w przyszlosci nie powtorzy, bo te modele co teraz robili sa w 100% future proof. Nie da sie juz lepiej zrobic samochodow jesli chodzi o geometrie i szczegoly. Mozna jedynie zwiekszyc i poprawic shadery, oswietlenie oraz texture'y by samochody wygladaly realniej
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 19:57:23 pm wysłana przez KKRT »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6706 dnia: Czerwca 18, 2010, 20:04:16 pm »
Ogolnie to taka akcja juz na pewno sie w przyszlosci nie powtorzy, bo te modele co teraz robili sa w 100% future proof. Nie da sie juz lepiej zrobic samochodow jesli chodzi o geometrie i szczegoly. Mozna jedynie zwiekszyc i poprawic shadery, oswietlenie oraz texture'y by samochody wygladaly realniej

W sumie mi się wydaje, że o to chodzi... Te Premium Cars to przejdą do GT 6 spokojnie... Ciekawy jestem, czy GT 6 jeszcze zobaczymy w tej generacji konsol...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6707 dnia: Czerwca 18, 2010, 20:06:24 pm »
Może tak akurat będą wyglądać Standard Cary po liftingu dostosowującym je do poziomu GT5 :P Też rozważałem opcję taką , ze to Concept , ale to było dawno , gdy jeszcze nikt nie wiedział o Standard i Premium autkach. Np GT by Citroen to tez Concept Car , ale wymodelowany jest jak trzeba.

Jeśli STD będą tak wyglądać to jestem w stanie się z tym pogodzić , jeśli nie , no to sorry...czekam na następną datę premiery :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6708 dnia: Czerwca 18, 2010, 20:09:12 pm »
Jeśli STD będą tak wyglądać to jestem w stanie się z tym pogodzić , jeśli nie , no to sorry...czekam na następną datę premiery :P

Rezygnujesz z kupna GT5 tylko ze względu na te Standart Cars? :D

Nie no w sumie, to twoja sprawa, ale dla mnie wydaje się to odrobiną przesady ;) Bo gra i tak będzie kopać tyłek jakby nie patrzeć...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6709 dnia: Czerwca 18, 2010, 20:19:44 pm »
Poczekajmy aż gra wyjdzie. Jak wysypie się 48 miliardów filmików z glitch'ami to wtedy się przekonamy czy gra będzie kopać tyłek.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6710 dnia: Czerwca 18, 2010, 20:52:25 pm »
Ja bym spokojnie poczekał na GC, tam ma być następna porcja materiałów i nowości z GT5, to nawet na oficjalnej stronie piszę. Póki co może nie zaprzątajmy sobie głowy tymi Standard Cars, a pogadajmy może wreszcie o tym co w GT5 będzie przełomowe jeśli chodzi o racery, a tych rzeczy będzie duuużo.

Ps. Ja się piszę na pojedynek Ferrari vs Lamborghini. Tylko kup headseta na multi :P
Ps2. Co do FM4, taka gra nie powstaję, jedyną rzeczą jaką teraz robi Turn 10 to FM przystosowaną do Kinectica, ale to raczej nie będzie jakaś wielka gra, a raczej taki MOD. ;) I jeszcze jedno samochody w FM3 wyglądają właśnie ciut gorzej niż samochody w Gt5P które mają ciemne szyby(jeśli tak będą mniej więcej wyglądać Standard Cars to spokojna głowa o tą grę w tym elemencie..). I co jeszcze ważniejsze większość moich ulubionych samochodów jest w Premium Cars :D
Ps3. W każdej grze masz glitche, zobacz ile jest ich w Gt5P. ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 20:53:56 pm wysłana przez Unlimited »

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6711 dnia: Czerwca 18, 2010, 21:01:56 pm »
Twoje przejscie z fanbojstwa FM, do GT jest iście wielkie. Koniec offtopa.

Jak uzbieram na ps3, g25 i gt5, to prawdopodobnie kupie w listopadzie, ale ten podział na samochody jest komiczny.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6712 dnia: Czerwca 18, 2010, 21:06:17 pm »
Tylko kup headseta na multi :P

Mam headseta na multi :P Jedynie czego mi brakuje to Eye Toy'a do Head Trackingu ;)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6713 dnia: Czerwca 18, 2010, 21:07:55 pm »
@ Niebieski

SPESZIAL FOR YOU :D

Porównanie tego samego wozu w Gt4 i Gt5(na chwilę obecną)Standard Cars:

Ja tam widzę lepiej odwzorowane fele, ciut lepsze tekstury i oświetlenie. Choć chciałbym by jeszcze poprawili lampy i szyby. A najlepiej by Standard Cars wyglądały by jak w GT HD.

GT4


GT5


I porównanie kokpitów w FM3 vs Real vs GT5.





I ZAMYKAM ROZMOWY Z MOJEJ STRONY O STANDARD CARS. 8)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 18, 2010, 21:16:47 pm wysłana przez Unlimited »

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6714 dnia: Czerwca 18, 2010, 21:10:22 pm »
Mogli zrobić wszystkie samochody na poziomie GT5P wraz z kokpitami a nie bawić się w jakieś premium i inne wynalazki,przeciez to by w zupełności wystarczyło,a tak zobaczymy co z tego wyniknie :o Chociaż znając PD może się jeszcze wiele zmienić.Mam tylko nadzieje że w kwesti multi dadzą rade na wysokim poziomie.
pozdro

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6715 dnia: Czerwca 18, 2010, 21:10:57 pm »
Jeśli STD będą tak wyglądać to jestem w stanie się z tym pogodzić , jeśli nie , no to sorry...czekam na następną datę premiery :P

Rezygnujesz z kupna GT5 tylko ze względu na te Standart Cars? :D

Nie no w sumie, to twoja sprawa, ale dla mnie wydaje się to odrobiną przesady ;) Bo gra i tak będzie kopać tyłek jakby nie patrzeć...

Nie tyle rezygnuje , co czekam aż stanieje do kwoty 100-150 zł :P
Bo tak normalnie , gdyby wszystko było tak idealnie jak dotychczas , to bez zastanowienia brał bym za te 200zł w dzień premiery.

Co do porównania Forza 3 vs Standard Cars , to moim zdaniem Forza jednak wygląda lepiej niż te STD z oficjalnego filmiku. Dla mnie minimum w wykonaniu STD to poziom właśnie tego Nissan'a GT-R Proto z GT5P , modele po skalowaniu żywcem wyjęte z GT4 nie przejdą u mnie :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6716 dnia: Czerwca 18, 2010, 21:12:27 pm »
Ja jestem ciekaw różnic w prowadzeniu samochodu między tymi trzema poziomami trudności, na ostatnich filmikach widać że na tym średnim już MINIMAX(ten koleś od filmików z Gt5) miał problemy, a wcześniej radził sobie bardzo dobrze na PRO w demie z CES. ;)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6717 dnia: Czerwca 18, 2010, 21:14:19 pm »
Porównanie tej Corvetty - ja tam widzę identyczną bryłę i identyczne tekstury  :roll:

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6718 dnia: Czerwca 18, 2010, 21:16:22 pm »
Ja tam kupuję GT5 w dniu premiery i zabieram się za to cacko :D



andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6719 dnia: Czerwca 18, 2010, 21:18:15 pm »
Corvette'y z porównania identyczne , tyle , ze w GT4 to dobrze wyglądało , bo było małe , w GT5 wszystko zostało powiększone i jest słabiutko.