Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1264922 razy)

0 użytkowników i 30 Gości przegląda ten wątek.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6800 dnia: Czerwca 19, 2010, 23:20:04 pm »
Cytuj
PS. Jestem ciekaw, czy nowiutki McLaren załapie się jako premium car... Smile Przyznam, że mega mi się podoba to autko
Kazdy samochod modelowany po GT 4, czyli po 2004 roku bedzie premium. Nawet Laceti z Top Gear'a. Jakosc Standard jest wylacznie dla samochodow z GT 4, wszystko po tym jest modelowane nowym sposobem, czyli premium.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6801 dnia: Czerwca 19, 2010, 23:44:20 pm »
Cytuj
PS. Jestem ciekaw, czy nowiutki McLaren załapie się jako premium car... Smile Przyznam, że mega mi się podoba to autko
Kazdy samochod modelowany po GT 4, czyli po 2004 roku bedzie premium. Nawet Laceti z Top Gear'a. Jakosc Standard jest wylacznie dla samochodow z GT 4, wszystko po tym jest modelowane nowym sposobem, czyli premium.

To wiem ;) Chodziło mi o to, czy ta fura w ogóle się załapie do gry :P :P

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6802 dnia: Czerwca 20, 2010, 07:52:56 am »
Wolę starego McLaren'a, i cieszę się że będzie w grze jako Premium Car ;)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6803 dnia: Czerwca 20, 2010, 08:59:19 am »


To już naprawdę zahacza o fotorealizm.

Wygląda na to, że oprócz Edycji Kolekcjonerskiej, Europa dostanie Ultimate Edition.
http://www.amazon.fr/Gran-Turismo-5-édition-ultime/dp/B003SNJNSG/ref=sr_1_7?ie=UTF8&s=videogames&qid=1276938968&sr=1-7

Cena 189 Euro - ciekawe co będzie w środku...

Wiadomość scalona: Czerwca 20, 2010, 09:11:38 am

BTW.

Jeśli chodzi o małą ilość samochodów premium(20% całości).

GT1 - 178 [PSX]
GT2 - 650
GT3 - 180 [PS2]
GT4 - 722
GT5 - 200+ premium [PS3]
        800 standard

Jak widać każde, pierwsze GT na konsolę ma mniejszą ilość samochodów, ponieważ ich modelowanie trwa masę czasu. GT6 będzie miało już większość aut premium. Tymczasem - jest jak jest i jak widać nie ma w tym nic dziwnego.

« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2010, 09:11:38 am wysłana przez A-n »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6804 dnia: Czerwca 20, 2010, 09:28:24 am »
PD zostawiło sobie szeroką bramę do wprowadzenia na rynek GT6 , które obowiązkowo odniesie sukces. Tą bramą są 800 niewymodelowanych do końca samochodów , teraz dają tylko 200 tych pełnoprawnych aut , GT6 odniesie pewny sukces , bo najprawdopodobniej wszystkie auta będą w niej wymodelowane.

Po co robić coś doskonałego , skoro można robić produkt stopniowo ulepszany i za każde ulepszenie brać nową kasę? Dzisiaj wydadzą GT z 200 samochodami , jutro samochodów będzie 600 , po jutrze 800 , a jeszcze później 1200 :P

A wracając do kokpitów w SDT , to mogli by zrobić kilka wzorów kokpitów dla każdej klasy auta , czyli np 5 dla hatchback'ów , 5 dla sedanów , 5 dla kombi , 5 dla sportowych , 5 dla limuzyn itp , dodatkowo w kilku wersjach kolorystycznych ,  losowo powrzucać je do autek i było by o wiele lepiej niż jazda z czarnymi szybami. Ale chyba zbyt wiele żądam , skoro nie mieli czasu na poprawienie brył autek z GT4.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6805 dnia: Czerwca 20, 2010, 10:05:44 am »
Na GC ma być pełnoprawna prezentacja GT5, tam pewnie poznamy więcej informacji o GT5, a ja jednak wstrzymam się z rezerwacją limitki, poczekam jakie będą dostępne opcje dla GT5, bo na pewno będę chciał kupić też kierownicę, a jak w packu będzie podobnie cenowo czy taniej, to po co przepłacać za każdą wysyłkę z osoba(gra + kiera). ;)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6806 dnia: Czerwca 20, 2010, 10:13:33 am »
Po co robić coś doskonałego , skoro można robić produkt stopniowo ulepszany i za każde ulepszenie brać nową kasę? Dzisiaj wydadzą GT z 200 samochodami , jutro samochodów będzie 600 , po jutrze 800 , a jeszcze później 1200 :P

A wracając do kokpitów w SDT , to mogli by zrobić kilka wzorów kokpitów dla każdej klasy auta , czyli np 5 dla hatchback'ów , 5 dla sedanów , 5 dla kombi , 5 dla sportowych , 5 dla limuzyn itp , dodatkowo w kilku wersjach kolorystycznych ,  losowo powrzucać je do autek i było by o wiele lepiej niż jazda z czarnymi szybami. Ale chyba zbyt wiele żądam , skoro nie mieli czasu na poprawienie brył autek z GT4.
Nie możesz zrozumieć, że zwyczajnie PD nie jest w stanie wykonać 1000 aut w ciągu tego czasu jaki przeznaczyli na developing?
Metoda kopiuj/wklej nie wchodzi w grę, już wolałbym wyciąć te 800 aut.
Modele standard z GT5 są poprawione względem GT4...

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6807 dnia: Czerwca 20, 2010, 10:30:18 am »
Powiem tak, zrobienie takiej ilości aut, nawet 800 przy poziomie fur Premium(czyli super detale, podświetlany kokpit, światła długie/krótkie, zniszczenia etc.) w ciągu tego okresu developingu jest nie do zrobienia, pamiętajmy że robili jeszcze tryb dnia i nocy, robili także tory i inne ficzery. Ja myślę że ten content ponad 200 Premium Cars jest wporzo, a te 800 samochodów(standard cars) wrzucili w formie dodatku(mogli tego nie robić), na pewno nie będą gorzej wyglądać niż w Gt4 odpalonym w wysokiej rozdzielczości:



Pewniakiem jest też to że w Gt6, dostosują jakąś dużą część Standard Cars do poziomu wykonania Premium Cars. Ja nie oczekiwałem takiej ilości samochodów, ba byłem święcie przekonany że dostaniemy tylko około 300 samochodów. O tych Standard Cars nie wiedziałem ;) Bo tak było od zawsze w serii GT, że wpierw otrzymywaliśmy około 200-300 samochodów, a dopiero potem coś około 600-800 samochodów.

Warto pamiętać też o tym że FM3 miała na starcie około 400 samochodów, ale te znacznie ustępowały pod względem wykonania w czasie wyścigu(kokpity były zrobione średnio-był tylko w części odwzorowane, acz schludnie, ale o podświetlanych deskach rozdzielczych czy pełnym widoku środka auta mogliśmy zapomnieć, tak samo jak o podświetlanych światłach, a co dopiero mówić o podziale ich na krótkie i długie). Tam też robili pojazdy metodą laserową, która jest szybsza i mogli właśnie sobie te dwa typy samochodów podzielić, na te będące tylko w menu/photomode(lepiej wykonane, będące pod względem wykonania ciut za samochodami z Gt5P), jak i te które biorą udział w wyścigu(tzw. LOD'y). W Gt5, samochody Premium są zawsze takie same pod względem detali czy to menu/gameplay czy replay. No i FM3 miała mniej ficzerów w porównaniu z Gt5, choć robiła się ją o 2 lata mniej(choć należy też wziąć pod uwagę to że mieli sporą bazę samochodów z FM2 którą także robili 2 lata). ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2010, 10:42:05 am wysłana przez Unlimited »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6808 dnia: Czerwca 20, 2010, 10:37:32 am »
Post A-N'a pokazujący liczbę samochodów bardzo pozytywnie nastraja :)

To tak jakbyśmy dostali w GT 5 dwie gry w jednym :P Pełnoprawne GT5 z ponad 200 Premium Cars... i coś jak GT4 zremasterowane do poziomu HD :)

Wiem, że wszyscy wolelibyśmy auta Premium w liczbie 800, ale najwyraźniej nie było to realne... Zresztą na filmiku Unlimited'a :P Grafika wcale nie jest taka zła :) Auta i tak świetnie wyglądają... więc? :)

PS. Głównym bólem tutaj jest to, że zapowiadali 950+ cars... I okazało się, że 80% z tego to auta z GT4... Gdyby zapowiadali 200+ cars i dopiero teraz powiedzieli, że dodają auta z Gt4 wszyscy byśmy się radowali... To trochę taki paradoks... :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2010, 10:40:54 am wysłana przez Mrocz »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6809 dnia: Czerwca 20, 2010, 10:43:01 am »
Trochę lepsza jakość screena z autem, które wywołało całą burzę.
Kto mi powie, że to źle wygląda?


Bonus

 :angel:

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6810 dnia: Czerwca 20, 2010, 10:49:29 am »
Jeżeli zobaczę 16 takich aut w trybie nocnym na dowolnym torze, to chyba umrę...

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6811 dnia: Czerwca 20, 2010, 10:53:26 am »
Powiem tak, zrobienie takiej ilości aut, nawet 800 przy poziomie fur Premium(czyli super detale, podświetlany kokpit, światła długie/krótkie, zniszczenia etc.) w ciągu tego okresu developingu jest nie do zrobienia,
Do zrobienia. Wystarczy zatrudnić dodatkowo zewnętrzne studio np. z Indii (tani, ale dobrzy graficy) i udało by się im zrobić 600 aut premium.

Tam też robili pojazdy metodą laserową, która jest szybsza
Z tego co widziałem, to obklejali samochód taśmą i w przecięciach skanowali takim dotykowym urządzeniem.


Wiadomość scalona: Czerwca 20, 2010, 10:54:43 am
Jeżeli zobaczę 16 takich aut w trybie nocnym na dowolnym torze, to chyba umrę...
Ja osobiście wątpię w to, że w wyścigach nocnych, albo z trybem zmiennej pory dnia zobaczymy 16 aut. Ja stawiam góra 8, ale zapewne tylko 6.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6812 dnia: Czerwca 20, 2010, 11:23:27 am »
Jeżeli zobaczę 16 takich aut w trybie nocnym na dowolnym torze, to chyba umrę...
Ja osobiście wątpię w to, że w wyścigach nocnych, albo z trybem zmiennej pory dnia zobaczymy 16 aut. Ja stawiam góra 8, ale zapewne tylko 6.

<= w to też wszyscy wątpili :grin: :grin:

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6813 dnia: Czerwca 20, 2010, 11:40:13 am »
Powiem tak, zrobienie takiej ilości aut, nawet 800 przy poziomie fur Premium(czyli super detale, podświetlany kokpit, światła długie/krótkie, zniszczenia etc.) w ciągu tego okresu developingu jest nie do zrobienia,
Do zrobienia. Wystarczy zatrudnić dodatkowo zewnętrzne studio np. z Indii (tani, ale dobrzy graficy) i udało by się im zrobić 600 aut premium.

Tam też robili pojazdy metodą laserową, która jest szybsza
Z tego co widziałem, to obklejali samochód taśmą i w przecięciach skanowali takim dotykowym urządzeniem.


Wiadomość scalona: Czerwca 20, 2010, 10:54:43 am
Jeżeli zobaczę 16 takich aut w trybie nocnym na dowolnym torze, to chyba umrę...
Ja osobiście wątpię w to, że w wyścigach nocnych, albo z trybem zmiennej pory dnia zobaczymy 16 aut. Ja stawiam góra 8, ale zapewne tylko 6.

Ad.1

Jasne że tak, tylko to już by nie była gra PD. No chyba że zatrudnią większą ilość osób przy GT6. ;)

Ad.2

To właśnie jest m.in metoda laserowa. ;)

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Ad.3

Będzie min. 8. 8)

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6814 dnia: Czerwca 20, 2010, 11:47:28 am »
Ciekawe czy będzie można zakładać kilkugodzinne wyścigi online  :angel:

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6815 dnia: Czerwca 20, 2010, 11:50:09 am »
Ciekawe czy będzie można zakładać kilkugodzinne wyścigi online  :angel:

12 godzin wyścigu, albo dla hardkorów 24 godziny :P to możnaby było kiedyś spróbować :D Tylko dużo graczy by być musiało i załatwić sobie jakiś zmienników :D

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6816 dnia: Czerwca 20, 2010, 12:07:52 pm »
Teraz dla mnie cholernie ważna rzecz w GT5. Trasy, mianowiecie chodzi mi o to, że poprostu muszą być następujące trasy:
Deep Forest
Trial Mountain
Seattle Circuit
Jeżeli nie będzie tych tras to dla mnie będzie to większa wtopa, niż te samochody standard. Wydawać GT5 bez tych tras to jak wydać nowego Tekkena bez Paula, Yoshimitsu i Kinga.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6817 dnia: Czerwca 20, 2010, 14:45:14 pm »
Szkoda że pokaz w 3D, bo tak to nie widzimy dokładnie trasy, tylko podwójne obrazy ;)


Wygląda zabójczo, ale mogli by w miejsce tych niewidzialnych ścian wstawić jakieś małe bandy. Ja wiem, że wtedy Top Gear track nie wyglądałby identyczne jak w rzeczywistości, ale trochę głupio wygląda fura odbijająca się od powietrza.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6818 dnia: Czerwca 20, 2010, 14:59:27 pm »
fajnie jak by na replayach była kamera ustawiona tak jak normalnie pokazują przejazdy w studiu

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6819 dnia: Czerwca 20, 2010, 15:02:20 pm »
Koledzy mam pytanie czy w GT5 bedzie sie dalo grac(czerpac fun,nie walic czasy z czolowki)na padzie bez tych wszystkich wspomagaczy i trybie PRO.Czy raczej zakup kiery jest obowiazkowy.
Pytam bo GT Academy bardzo mnie odrzucilo(bardzo kiepsko mi szlo,czulem sie jak bym pierwszy raz gram w jakies racery). Pewnie juz nie raz zadawane bylo juz te pytanie,jesli  bez kiery sie nie obedzie to w co zainwestowac(o takiej co mozna podlaczyc do PS3iX360 pewnie moge zapomniec?)
Mimo ostrej wtopy z strony PD z tym podzialem fur(osobiscie mi by z 300 wystarczylo aby tylko wszystkie byly premium,przez te 6lat chyba by sie wyrobili)to takie ficzery jak
-dzien/noc
-swiatla dlugie/krotkie(spier**laj z drogi mosku hehe i dlugimi po lusterkach)
-widok z kokpity ktory rozp**rdala ten z FM3
-16 fur na trasie
robia mi dobrze jako fanowi motoryzacji,a jak by jeszcze LEON CUPRA(1M) nalezal do premium ,bylo by zajebiscie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6820 dnia: Czerwca 20, 2010, 15:10:08 pm »
Będą dwa tryby rozgrywki jeśli chodzi o fizykę prowadzenia aut. Jeden to standard gdzie spokojnie i bezstresowo można grać padem. Drugi to pro i tam wymagana jest kierownica. Z ostatnich wieści wynika, że pro jest tak trudne iż padem praktycznie grać się nie da.

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6821 dnia: Czerwca 20, 2010, 15:17:14 pm »
To czy grajac z tryb standard duzo trace wzgledem PRO . Do czego mozna by to porownac ? (tylko nie mowcie ze do poprzednich odslon seri)

Sylvan Wielki

  • Gagarin
  • *****
  • Rejestracja: 05-02-2009
  • Wiadomości: 11 636
  • Reputacja: 252
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6822 dnia: Czerwca 20, 2010, 15:18:04 pm »
Niemniej do takiej gry wypada mieć wysokiej klasy kierownicę. Jeśli lubisz tego typu gry to przyda się i do innych pozycji.
Ogólnie, podobnie jak z mordobiciami, grać można na joypadzie, ale lepiej kupić odpowiedni sprzęt.

tninja

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 27-05-2008
  • Wiadomości: 360
  • Reputacja: 11
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6823 dnia: Czerwca 20, 2010, 15:20:35 pm »
do innych pozycji oprocz wlasnie GT,FM,PGR jak narazie nic dla mnie nie widze

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6824 dnia: Czerwca 20, 2010, 15:24:45 pm »
Ciekawe czy będzie można zakładać kilkugodzinne wyścigi online  :angel:
To potwierdzone. Mozna nawet zakladac dzienne wyscigi do ktorych kazdy moze sobie dolaczyc. Opcji online na pewno bedzie od cholery.
16 samochodow online tez jest potwierdzone, wiec i w single bedzie.
Cykl dnia i nocy na wszystkich trasach jest pewny na 99.9999% Skad wiem? :> W wywiadzie powiedzieli, ze w photomode locations mozna sobie zmieniac pore dnia, wiemy, ze na Le Mans, Toscany i Nurburgring jest cykl dnia, widzielismy przejscie z wieczoru w noc na SS5 na trailerze, a do tego wiemy, ze przejscie jest totalnie real-time, a nie pre-renderowane, wiec zrobienie tego na innym torze to tylko ustawienie, ktore swiatla sie gdzie zapalaja i uruchomienie funkcji.


Cytuj
Wygląda zabójczo, ale mogli by w miejsce tych niewidzialnych ścian wstawić jakieś małe bandy. Ja wiem, że wtedy Top Gear track nie wyglądałby identyczne jak w rzeczywistości, ale trochę głupio wygląda fura odbijająca się od powietrza.
Ponoc przez trawe na srodku da sie przejechac.

Cytuj
Do zrobienia. Wystarczy zatrudnić dodatkowo zewnętrzne studio np. z Indii (tani, ale dobrzy graficy) i udało by się im zrobić 600 aut premium.
Po pierwsze by to nie przeszlo pewnie Quality Control japonczykow, a po drugie przy modelowaniu premium oni nie tylko modeluja, ale i silnik rozbieraja, znow sprawdzaja osiagi, nagrywaja dzwieki, jezdza tymi samochodami itd.

Cytuj
fajnie jak by na replayach była kamera ustawiona tak jak normalnie pokazują przejazdy w studiu
Jest taka opcja. Widac to na trailerze, ze kamery sa identyczne do tych z programu.

Cytuj
Koledzy mam pytanie czy w GT5 bedzie sie dalo grac(czerpac fun,nie walic czasy z czolowki)na padzie bez tych wszystkich wspomagaczy i trybie PRO.Czy raczej zakup kiery jest obowiazkowy.
Grac sie da, ale bedziesz znacznie wolniejszy od osob z kierownicami. Dla trybu Pro kierownica to obowiazek.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6825 dnia: Czerwca 20, 2010, 15:30:04 pm »
do innych pozycji oprocz wlasnie GT,FM,PGR jak narazie nic dla mnie nie widze

Mówie ci, dla samego Gt5 warto wziąć kierownice, wcześniej śmigałem w GT5 Prolouge na padzie, i przyznam uważałem ten tytuł za "spoko grę" ale bez rewelacji... Jak tylko wypróbowałem kierownice w tym tytule to zakochałem się z miejsca... Dobra kierownica naprawdę poprawia wrażenia z samochodówek i przyznam, że nawet tytuły niższej klasy jak NFS: Shift, Race Driver: GRID czy DiRT 2 na kierownicy sprawiają kolosalną radochę...

A jeżeli to co mówią o fizyce PRO w GT 5 spełni się, to chyba nie oderwę się od kółka grając w to... To będzie kosmos...
Naprawdę polecam :) Tylko bierz coś z porządnym Force Feedbackiem (Najlepiej Driving Force GT lub G25/G35) :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6826 dnia: Czerwca 20, 2010, 15:45:00 pm »
Zmiany w serii są tak duże że nie porównywał bym na chwilę obecną tryb Standard i Pro do Gt5P ani do Gt5A. Jak już wiemy będą trzy poziomy trudności, jednak na chwilę obecną ciężko powiedzieć jak bardzo będą się od siebie różnic, a kupno kierownicy to obowiązek, duuuużo większy fun z gry i generalnie inne odczucia niż jazda na padzie. ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6827 dnia: Czerwca 20, 2010, 15:46:20 pm »
Yyy jak to 3 poziomy? Będzie coś pomiędzy std a pro?

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6828 dnia: Czerwca 20, 2010, 15:55:21 pm »
Zobacz sobie na opcje gry w menu:





(30sek. trzy poziomy trudności do wyboru). :)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2010, 15:58:42 pm wysłana przez Unlimited »

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6829 dnia: Czerwca 20, 2010, 17:11:17 pm »
Zobacz sobie na opcje gry w menu:
(30sek. trzy poziomy trudności do wyboru). :)

A nie jest to przypadkiem, wybór poziomu trudności Sztucznej Inteligencji Kierowców?

Zauważ że najłatwiejszy poziom nazywa się Beginner a nie Standart :)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6830 dnia: Czerwca 20, 2010, 17:35:48 pm »
Tyczy się też trybu fizyki i innych rzeczy, u góry jest to opisane, ale nie potrafię znaleźć teraz takiego filmiku na szybko gdzie to było pokazane ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6831 dnia: Czerwca 20, 2010, 17:45:00 pm »
Tyczy się też trybu fizyki i innych rzeczy, u góry jest to opisane, ale nie potrafię znaleźć teraz takiego filmiku na szybko gdzie to było pokazane ;)

Jeżeli tyczy się to "ogólnie" Fizyki, Poziomu Trudności i paru innych bajerów, to najprawdopodobniej mamy dwa tryby fizyki "Standart" i "Pro" z czego tryb Bieginner to wszystko najłatwiejsze + standart; Tryb "Średni" Fizyka standart lub pro i średnie AI oraz tryb "Hardcore" Pro i max AI ;)

Dla mnie to oczywiste, że to może być mieszanka :) Trochę mnie martwią te 3 tryby... Mam nadzieje, że będzie trzecia opcja "Custom" gdzie sobie ustawie poziom AI i poziom fizyki pod siebie... Bo chce jeździć na Pro a jak na max ustawieniu AI będzie zbyt hardcorowa to może być nie wesoło...

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6832 dnia: Czerwca 20, 2010, 17:55:20 pm »
No to mam problem , bo nie mam ani kierownicy , ani kasy na kierownicę , a zawsze podejmuję wyzwanie i chciałbym jeździć na najtrudniejszym poziomie...

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6833 dnia: Czerwca 20, 2010, 18:02:57 pm »
No to mam problem , bo nie mam ani kierownicy , ani kasy na kierownicę , a zawsze podejmuję wyzwanie i chciałbym jeździć na najtrudniejszym poziomie...
Poziomy trudności pewnie będa tlko w trybie Arcade. W głównym trybie raczej na 95% nie będzie stopni trudności.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6834 dnia: Czerwca 20, 2010, 18:08:31 pm »
Może będzie coś takiego jak w prologu - Pro i Amateur.
Zrozumiałem , że z taką różnicą , że Pro będzie dostępny tylko dla posiadaczy kierownicy. :(

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6835 dnia: Czerwca 20, 2010, 18:14:57 pm »


Zamiast GT Mode dostaniemy teraz GT Life. Całkiem słuszna zmiana - by skończyć GT5 potrzebna będzie spora część życia  :lol:

BTW.
Nowe menusy wyglądają wspaniale.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6836 dnia: Czerwca 20, 2010, 18:17:59 pm »
Ładnie ładnie. Ciekawie też by było , gdyby menusy zrobili w środowisku 3D , gdzie poruszamy się po jakimś placu , gdzie poszczególne miejsca odpowiadają odpowiednim funkcjom. :roll:

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6837 dnia: Czerwca 20, 2010, 18:28:15 pm »


Zamiast GT Mode dostaniemy teraz GT Life. Całkiem słuszna zmiana - by skończyć GT5 potrzebna będzie spora część życia  :lol:

BTW.
Nowe menusy wyglądają wspaniale.
Wygląda to beznadziejnie, ale nich będzie. W każdym poprzednim GT, GT mode wyglądał ładniej.

Z tego co widzę to mamy tuning parts ( :dance:) i used car ( :dance:).

Fajnie by było jakby samochody używane, były brudne, porysowane, czasami z wgnieconymi zderzakami etc.

Mam również nadzieję, ze samochody nie będą się same reperować, tylko saqmemu trzeba będzie to robić i wydawać na to kasę. Dzięki temu jeździło by się jeszcze ostrożniej i bardziej by się szanowało auto. Dobrze też jakby były kary za mocniejsze zderzenia z przeciwnikami.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6838 dnia: Czerwca 20, 2010, 18:33:59 pm »
Cytuj
były brudne,
Do tego masz pewnie Car Wash ;] Zniszczone tez pewnie beda, po to robili pewnie deformacje. Problem jest taki, ile to wszystko potem bedzie kosztowac, albo ile bedzie kosztowac naprawa po kraksie podczas eventu? :>

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6839 dnia: Czerwca 20, 2010, 18:37:05 pm »
Patrząc na ikonki z lewej strony:
 
Garaż
Custom soundtrack?
Photo
Video(YouTube HD upload)?
empty
empty