Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1264873 razy)

0 użytkowników i 46 Gości przegląda ten wątek.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6760 dnia: Czerwca 19, 2010, 00:22:43 am »
50 aut na torze? :D takie rzeczy to chyba 2 generacje później :P

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6761 dnia: Czerwca 19, 2010, 00:28:46 am »
50 aut na torze? :D takie rzeczy to chyba 2 generacje później :P

Cóż, nie wiadomo jaki byłby skok mocy między tą generacją a następną :) Bo jeżeli ta generacja długo pociągnie (a wszystko zapowiada się, że zdecydowanie jeszcze będą wyciskać z tych konsol) to jak dojdzie do zmiany, na rynku będzie dostępny taki sprzęt, że kilkukrotnie wyprzedzi obecne konsole... Już teraz gdybyśmy zmieniali konsole, to spokojnie nowe platformy ciągnęłyby takiego Crysisa w FULL HD ;) ;)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6762 dnia: Czerwca 19, 2010, 00:56:22 am »
Cytuj
Cóż, nie wiadomo jaki byłby skok mocy między tą generacją a następną
Conajmniej 10 krotny. 50 samochodow na trasie to nie wyczyn, ale gdzie niby sie scigac w tyle osob poza Nurburgringiem i w Nascar? Problem tez bylby z kodem sieciowym, tzn musialy byc dedyki by to dobrze chodizlo wtedy.


Cytuj
onieważ uważam, że fizyka PRO w GT5:P była bardzo dobra. To samo dotyczy fizyki w GT:Academy. Jeśli czytam więc, że teraz jest zupełnie nowy model jazdy, całkowicie zamieniony to mogę chyba mieć obawy. Ja liczyłem jedynie na poprawki modelu z GT5:P w niektórych autach a czytam, że całkiem ten model wywalili i stworzyli nowy. Po co poprawiać coś co jest dobre?
Zle cos przeczytales. Fizyka nie jest inna, a jest praktycznie taka jak w Academy, czasami troche bardziej wymagajaca, ale to jak zawsze zalezy od samochodu.

Cytuj
Narazie wystarczy mi te 200+ aut i te 20-24 różne tory
Juz znamy 21 torow! A znamy tylko jedna trase WRC, poza tym jeszcze nie potwierdzony zostal texas oraz dwie gorskie trasy z dwoch trailerow [toyoty i jakiegos innego samochodu] PD.
Wedlug US stronki Gran Turismo jest "20 racing locations with over 70 track variations".
Na blogu playstation Community Manager odpisal w komentarzu, ze jest "40 tracks with over 100 layouts ", z czego track to np Nurburgring, a layout to np wersja GP.
http://blog.us.playstation.com/2010/06/18/a-chat-with-kazunori-yamauchi-creator-of-gran-turismo/#comment-416304

Ogolnie zapowiada sie conajmniej 50 roznych tras, a w najlepszym przypadku kolo 100!

Tez sie troche obawiam o Standard wersje, ale z drugiej strony tras jest znacznie mniej i latwiej je poprawic. Samochody musisz od poczatku do konca przemodelowac, na trasach mozesz kopiowac assetsy z innych, podmienic teksture, geometrie, dodac widzow i trawe to nei problem, wiec mysle, ze wszystkie beda ladne, tylko niektore moga byc znacznie ladniejsze.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6763 dnia: Czerwca 19, 2010, 01:35:14 am »
(...) Ja byłem pewny, że GT5 na PS3 to będzie znowu 6 aut bez zniszczeń, z kartonowa fizyką tylko z super grafiką, a i tak byłbym zadowolony. Okazało się jednak, ze gra to rewolucja w serii, gigantyczny krok naprzód. Mamy tyle nowości, że nikt tego się nie spodziewałby jeszcze kilka lat temu.
popełniasz tylko jeden, ale za to bardzo ważny błąd - patrzysz na GT5 przez pryzmat serii Gran Turismo. owszem, w czasach części GT1-4 seria była wyznacznikiem jakości, ale przy obecnej generacji konkurencja bardzo zbliżyła się do serii GT, w wielu miejscach ją przewyższając...

co do tych wszystkich bajerów typu zmienne warunki pogodowe czy zmiany pory dnia i nocy - to jestem w 100% przekonany że za rok wyjdzie Forza 4 która będzie miała wszystkie te bajery, do tego na wszystkich trasach itp. owszem, nie będą tak genialnie odwzorowane jak w GT5, ale po pierwsze będzie to poziom absolutnie wystarczający, a po drugie nie ośmieszą się dzieleniem contentu na premium i standard...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6764 dnia: Czerwca 19, 2010, 01:40:05 am »
Cytuj
a po drugie nie ośmieszą się dzieleniem contentu na premium i standard...
Turn10 cholernie DVD ogranicza, a gry na wiecej niz na dwoch plytach wydac nie moga.

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6765 dnia: Czerwca 19, 2010, 07:47:33 am »
Z tego co słyszałem, to KAZ mówił że są blisko granicy zapełnienia całego dysku BD, czyli jeśli to miało by być w FM4 to 2 lub 3 płyty DVD były by potrzebne. ;) Poza tym oni teraz robią coś pod Kinectica, a nie FM4, no chyba że na GC czymś zaskoczą ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 07:55:14 am wysłana przez Unlimited »

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6766 dnia: Czerwca 19, 2010, 08:18:10 am »
Major Gran Turismo 5 Feature Still “Undisclosed”

http://www.gtplanet.net/major-gran-turismo-5-feature-still-undisclosed/



maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6767 dnia: Czerwca 19, 2010, 08:58:12 am »
(...) Ja byłem pewny, że GT5 na PS3 to będzie znowu 6 aut bez zniszczeń, z kartonowa fizyką tylko z super grafiką, a i tak byłbym zadowolony. Okazało się jednak, ze gra to rewolucja w serii, gigantyczny krok naprzód. Mamy tyle nowości, że nikt tego się nie spodziewałby jeszcze kilka lat temu.
popełniasz tylko jeden, ale za to bardzo ważny błąd - patrzysz na GT5 przez pryzmat serii Gran Turismo. owszem, w czasach części GT1-4 seria była wyznacznikiem jakości, ale przy obecnej generacji konkurencja bardzo zbliżyła się do serii GT, w wielu miejscach ją przewyższając...

co do tych wszystkich bajerów typu zmienne warunki pogodowe czy zmiany pory dnia i nocy - to jestem w 100% przekonany że za rok wyjdzie Forza 4 która będzie miała wszystkie te bajery, do tego na wszystkich trasach itp. owszem, nie będą tak genialnie odwzorowane jak w GT5, ale po pierwsze będzie to poziom absolutnie wystarczający, a po drugie nie ośmieszą się dzieleniem contentu na premium i standard...

Nie, oni podzielą grę na Standard i DLC, a ludzie będą im jeszcze za to poślady całować ^^

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

MrArt-PL

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-04-2010
  • Wiadomości: 567
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6768 dnia: Czerwca 19, 2010, 09:50:05 am »
(...) Ja byłem pewny, że GT5 na PS3 to będzie znowu 6 aut bez zniszczeń, z kartonowa fizyką tylko z super grafiką, a i tak byłbym zadowolony. Okazało się jednak, ze gra to rewolucja w serii, gigantyczny krok naprzód. Mamy tyle nowości, że nikt tego się nie spodziewałby jeszcze kilka lat temu.
popełniasz tylko jeden, ale za to bardzo ważny błąd - patrzysz na GT5 przez pryzmat serii Gran Turismo. owszem, w czasach części GT1-4 seria była wyznacznikiem jakości, ale przy obecnej generacji konkurencja bardzo zbliżyła się do serii GT, w wielu miejscach ją przewyższając...

co do tych wszystkich bajerów typu zmienne warunki pogodowe czy zmiany pory dnia i nocy - to jestem w 100% przekonany że za rok wyjdzie Forza 4 która będzie miała wszystkie te bajery, do tego na wszystkich trasach itp. owszem, nie będą tak genialnie odwzorowane jak w GT5, ale po pierwsze będzie to poziom absolutnie wystarczający, a po drugie nie ośmieszą się dzieleniem contentu na premium i standard...

Panowie kłócimy się o rzeczy na które i tak wpływu nie mamy i nie mieliśmy,PD podjeło taką decyzje i trzeba się z tym pogodzić.Jeszcze wczoraj brała mnie kurw.. jak patrzyłem na te premium i zwykłe bryki,dali dupy-trudno,szkoda naszych nerwów.Ja się tylko jeszcze obawiam o trasy czy ich też nie podzielą na premium i zwykłe bo bedzie mała skucha :evil:
Dla mnie wystarczyłoby żeby wszystkie auta wyglądały jak te GT5P i trasy także na poziomie  tych z GT5P plus te wszystkie bajery które dodali i mielibyśmy gre prawie idealną.Widocznie zamysł panów z PD był inny i nic już tu nie zmieni nasze gadanie,coś poszło nie tak ale my nigdy nie dowiemy się co.Mam tylko cichą nadzieję że spotkamy się wszyscy na torach online i będziemy się kurew... dobrze bawić. :lol:

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6769 dnia: Czerwca 19, 2010, 09:54:07 am »


Wiadomość scalona: Czerwca 19, 2010, 09:55:45 am
http://blog.us.playstation.com/2010/06/18/a-chat-with-kazunori-yamauchi-creator-of-gran-turismo/

Cytuj
Jeff Rubenstein  |  June 18th, 2010 at 9:56 am
More than 40 tracks with over 100 layouts (including all versions of Nurburgring – which nobody’s ever done before). That enough for you? :)

Chociaż temat tras możemy ostatecznie zamknąć??
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 09:55:45 am wysłana przez A-n »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6770 dnia: Czerwca 19, 2010, 10:31:55 am »
Z tego co słyszałem, to KAZ mówił że są blisko granicy zapełnienia całego dysku BD, czyli jeśli to miało by być w FM4 to 2 lub 3 płyty DVD były by potrzebne. ;) Poza tym oni teraz robią coś pod Kinectica, a nie FM4, no chyba że na GC czymś zaskoczą ;)
50 GB to jest ponad 8 plyt DVD :P


Co do tego gameplaya wyzej to naprawde ciezko znalezc jaki w ktorym ludzie nei wjezdzaja w AI lub bandy z full speedem ;

Wiadomość scalona: Czerwca 19, 2010, 10:41:34 am
Ej pierwszy direct-feed z GT 5 demka ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 10:41:34 am wysłana przez KKRT »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6771 dnia: Czerwca 19, 2010, 11:29:42 am »
40 całkowicie różnych tras? Nawet nieźle, ale spodziewałem się więcej. Czyli zapomnieć możemy o prawdziwym WRC. Chciałbym usłyszeć dźwięki aut standard. O ile premium mogą być w miarę dobrze oddane (aczkolwiek i tak w to wątpię znając serię GT) to mam obawy, że wraz z modelami fur z GT4 zostaną przeniesione ich dźwięki. To byłoby totalną porażką. Jeśli pomyśleć logicznie to wychodzi na to, że PD nie miało czasu testować i dokumentować tych 800 standard cars na potrzeby GT5. Dlatego przenieśli je z GT4. Jeśli więc nie mieli z nimi styczności przy produkcji GT5 to pewnie całość została skopiowana z GT4. Następne pytanie co z fizyką dla tych aut. Wiadomo, że aby oddać dobrze model jazdy sprawdza się każde auto na torze i na podstawie telemetrii buduje się model jazdy, który ma być jak najbliższy rzeczywistości.

PS. Trochę dziwnie, że na E3 nie podali listy torów i nie pokazali nawet urywku z tuningu mechanicznego i wizualnego aut.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 11:31:22 am wysłana przez BoBaN »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6772 dnia: Czerwca 19, 2010, 11:42:12 am »
Cytuj
PS. Trochę dziwnie, że na E3 nie podali listy torów i nie pokazali nawet urywku z tuningu mechanicznego i wizualnego aut.
Jeszcze sa dwie duze imprezy, a do premiery prawie pol roku. Ponoc na GC, czyli za 2 miechy maja wszystkie szczegoly zdradzic.

Cytuj
40 całkowicie różnych tras?
Oni to licza jako track to nurburgring - layout np Nurburgring GP, wiec 100 unikalnych tras i 40 roznych miejsc. Choc ja mysle, ze raczej bedziemy miec cos po 70 roznych tras gdzies w 30 w roznych miejscach. Ogolnie bardzo duzo, no i na WRC tez jest jakas szansa.

Dzweki mysle, ze beda podobne jak w GT 4, a model jazdy akurat bedzie dobry. Oni maja dobre dane jeszcze z czasow GT 4 jesli chodzi o fizyke, ale nie mieli jeszcze wtedy tak dobrego modelu jazdy. W jakims wywiadzie, napisali, ze nowy model jazdy jest bardzo konfigurowalny, wklepujesz mu parametry samochodu i praktycznie gotowe.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 11:55:21 am wysłana przez KKRT »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6773 dnia: Czerwca 19, 2010, 11:53:13 am »
Chociaż tyle, że model jazdy będzie odpowiedni. Jednak jeśli dźwięki będą wprost z GT4 to nie będzie kolorowo. Pamiętam filmik z jakimś Lexusem z GT5 i tam dźwięk był bardzo dobrze oddany, wręcz idealnie. Tyle, że to było auto premium. :-?

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6774 dnia: Czerwca 19, 2010, 12:11:30 pm »
Major Gran Turismo 5 Feature Still “Undisclosed”

http://www.gtplanet.net/major-gran-turismo-5-feature-still-undisclosed/





"We also have a lot of other classic cars , we can't talk about it just now"

Wiadomo dlaczego :D
A szkoda bardzo , bo takie klasyki miały by chyba najciekawsze wnętrza...

No i jeszcze sprawa tuningu wizualnego. Dostępne chyba tylko dla premium cars , bo przecież na standard nie mieli czasu. Ewentualnie malowania będziemy mogli swoje zrobić , zmienić felgi i przykleić spoiler i tyle wszystkiego.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 12:16:31 pm wysłana przez andryush »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6775 dnia: Czerwca 19, 2010, 12:16:08 pm »
Przeciez oni sie nie kryli przed prasa na E3 ze Standard Carsami, jzu we wtorek zrobili pokaz standard cars'ow, a te wywiady byly pozniej.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6776 dnia: Czerwca 19, 2010, 12:17:58 pm »
Był pokaz ze STD? Przecież to demo z E3 ma tylko i wyłącznie samochody premium , a trailer ze STD widziałem tylko w internecie na ich stronie internetowej.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6777 dnia: Czerwca 19, 2010, 12:27:57 pm »
Cytuj
PS. Trochę dziwnie, że na E3 nie podali listy torów i nie pokazali nawet urywku z tuningu mechanicznego i wizualnego aut.
Jeszcze sa dwie duze imprezy, a do premiery prawie pol roku. Ponoc na GC, czyli za 2 miechy maja wszystkie szczegoly zdradzic.
Ponoć, to oni mieli wszystko już na E3 mówić, co będziecie gadać jak już będzie po tych dwóch ważnych imprezach i nadal chu** będziecie wiedzieć :lol:
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 12:32:21 pm wysłana przez Wooyek »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6778 dnia: Czerwca 19, 2010, 12:29:43 pm »
Wooyek ma rację (rzadko bo rzadko, ale teraz ma :P ). Sami pisaliście (KKRT, A-n), że na E3 wyjawią wszystko bo innej opcji nie ma. Niedomówień po E3 jest tyle samo albo i więcej.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6779 dnia: Czerwca 19, 2010, 12:31:22 pm »
 :mad: Pamiętaj, stary Wooyek ma zawsze rację :P

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6780 dnia: Czerwca 19, 2010, 12:33:48 pm »
Cytuj
Był pokaz ze STD?
Poczytaj sobie hands-on na kazdym wiekszym serwisie.

Nie pisalem, ze bedzie wszystko, napisalem, ze na pewno bedzie data premiery. Jest 5 miesiecy do wydania gry, jaki developer tak wczesnie wszystko na temat gry oglasza?

Wiecej niedomowien? yyy Jakie wiecej niedomowien? Bardzo wielu rzeczy sie dowiedzielismy. Baa nawet masz 7 stronnicowy artykul na wszystkich stronach Gran Turismo.

Zastanawiam sie czy jest w ogole sens z Wami rozmawiac, bo nie zaleznie co sie powie i jak wiele razy sie powie, to zawsze po jakims czasie wracacie do tego samego.

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6781 dnia: Czerwca 19, 2010, 13:24:07 pm »
Wooyek ma rację (rzadko bo rzadko, ale teraz ma :P ). Sami pisaliście (KKRT, A-n), że na E3 wyjawią wszystko bo innej opcji nie ma. Niedomówień po E3 jest tyle samo albo i więcej.

Spodziewaliśmy się premiery trochę wcześniej  ;)

A teraz mamy jeszcze dwie duże imprezy przed listopadem, promocja gry dopiero się zaczyna.
I tak wiemy już o GT5 bardzo dużo...

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6782 dnia: Czerwca 19, 2010, 13:30:27 pm »
Oczywiste było, ze na E3 nie mogli pokazać wszystkiego. Pamiętajcie, że jest coś takiego jak marketing. Jakby teraz wszystko pokazali to spadło by później zainteresowanie grą.

Dowiedzieliśmy się teraz o zmiennej porze dnia, o dachowaniu, o standard i premium cars, widzieliśmy nowe trasy, dowiedzieliśmy się o tuningu i jeszcze kilka innych featurów.

Premiera dopiero za pół roku, muszą powoli budować napięcie i odsłaniać kolejne trasy i featury.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6783 dnia: Czerwca 19, 2010, 13:40:52 pm »
No budowanie napięcia (nie koniecznie tego pozytywnego) bardzo dobrze im idzie  :lol:

No ale jak jeszcze podbudują to lepsze napięcie i na następnych targach pokażą coś powalającego , to chyba wszyscy pogodzą się z tymi podziałami w jakości gry. Ewentualnie podbudują jeszcze to gorsze napięcie , jeśli te gorsze samochody zaprezentują taką jakość jak na filmiku , a nie taką jakość jak Nissan GT-R Proto z GT5P.

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6784 dnia: Czerwca 19, 2010, 13:43:51 pm »
No budowanie napięcia (nie koniecznie tego pozytywnego) bardzo dobrze im idzie  :lol:

No ale jak jeszcze podbudują to lepsze napięcie i na następnych targach pokażą coś powalającego , to chyba wszyscy pogodzą się z tymi podziałami w jakości gry. Ewentualnie podbudują jeszcze to gorsze napięcie , jeśli te gorsze samochody zaprezentują taką jakość jak na filmiku , a nie taką jakość jak Nissan GT-R Proto z GT5P.
No ale to już jest pewne. Samochody standard to wersje z GT4, tylko lekko podciągnięte.

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6785 dnia: Czerwca 19, 2010, 13:53:39 pm »
Cytuj
jeśli te gorsze samochody zaprezentują taką jakość jak na filmiku , a nie taką jakość jak Nissan GT-R Proto z GT5P.
Przeciez Ci pisalem, ze GTR Concept z Prologue, to concept car, a nei  Standard car. Concepty nie maja wnetrza, Citroen Concept GT sie po prostu tak nazywa, ale nie jest conceptem. Samochody beda wygladaly jak te filmika.


Co do info to jedynie mozemy jeszcze z negatywnych rzeczy sie dowiedziec, ze czesc tras tez jest standard, reszta to beda pozytywne informacje.
A po E3 wiemy cholernie duzo o GT 5, jak ktos uwaza inaczej to po prostu trolluje.


W sumie jak patrzac w przeszlosc to na GC dostalismy info o standard cars zamieszczone na japonskiej wersji strony GT
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-game-features-announced/

Plus jest taki, ze nic nie pisza o trasach.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 14:06:31 pm wysłana przez KKRT »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6786 dnia: Czerwca 19, 2010, 14:21:23 pm »
Ja czekam spokojnie do GC, myślę że tam zaoferują pełnie możliwości Gt5, a na pewno pochwalą się przynajmniej 80% tego co będzie w pełnej grze. Także ciśnienie cały czas na tą grę mam, ale spokojnie, na oceny przyjdzie czas po zakupie pełnej wersji gry. 8)

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6787 dnia: Czerwca 19, 2010, 15:56:01 pm »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6788 dnia: Czerwca 19, 2010, 16:50:48 pm »
Szkoda że pokaz w 3D, bo tak to nie widzimy dokładnie trasy, tylko podwójne obrazy ;)

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6789 dnia: Czerwca 19, 2010, 16:59:27 pm »
Szkoda że pokaz w 3D, bo tak to nie widzimy dokładnie trasy, tylko podwójne obrazy ;)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6790 dnia: Czerwca 19, 2010, 17:04:55 pm »


Te niewidzialne ściany, mogliby ustawić nieco dalej... :/

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6791 dnia: Czerwca 19, 2010, 19:26:45 pm »
Cytuj
jeśli te gorsze samochody zaprezentują taką jakość jak na filmiku , a nie taką jakość jak Nissan GT-R Proto z GT5P.
Przeciez Ci pisalem, ze GTR Concept z Prologue, to concept car, a nei  Standard car. Concepty nie maja wnetrza, Citroen Concept GT sie po prostu tak nazywa, ale nie jest conceptem. Samochody beda wygladaly jak te filmika.

Wiem wiem , ze pisałeś , ale czy nie dopuszczasz takiej możliwości , ze umieszczając ten samochód w takiej formie , PD chciało nam pokazać jak będą wyglądać niektóre auta z pełnej wersji? Może to faktycznie jest samochód Standard... jesli tak to bardzo bym się cieszyl , bo napewno lepsze to niż te z filmiku...


======

A tak poza tym , to ciekawe dlaczego data premiery tyczy się tylko Ameryk...

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6792 dnia: Czerwca 19, 2010, 19:40:20 pm »
Ja pieprze... Standardowe samochody to kopiuj/wklej z GT4 - to było dość wyraźnie powiedziane i pokazane, i nie spodziewajcie się w tej materii żadnych zmian. Nissan GT-R Proto w Prologue jest taki jaki jest, bo samochód nie zszedł z deski kreślarskiej, a nikt mu kokpitu nie narysował. GT by Citroen to samochód, który nie trafił do masowej produkcji, ale został zaprojektowany i wykonany od początku do końca (jeżdżący), dlatego w grze posiada cockpit view.

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6793 dnia: Czerwca 19, 2010, 19:51:01 pm »
Może i macie rację , aczkolwiek jakość z trailera jest skandaliczna.
Naturalnie mam nadzieję , że to wstępne "szkice" tego co ma się znaleźć w grze , że wszystkie modele zyskają niemały przypływ polygonów i lepsze teksturki , że samochody standard będą co najmniej takie jak ten GT-R Proto , a jak wiadomo , nadzieja umiera ostatnia :P

Gorzej dla nas , jeśli faktycznie się okaże , że "there is no hope" :P  ---> "in the end there will be only chaos" i masa oszczerstw i narzekań ze strony niezadowolonych , napalonych fanów.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 19:54:43 pm wysłana przez andryush »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6794 dnia: Czerwca 19, 2010, 20:18:41 pm »


o_0

A tu drugi w ktorym tez widac 16 aut - http://i49.tinypic.com/5of7o5.gif

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6795 dnia: Czerwca 19, 2010, 21:20:26 pm »
MEGA! Po prostu MEGA!

Wisi mi ten podział na jakość. Ta gra i tak wszystko miecie co do tej pory widzieliśmy! Jest się czym jarać. Absolutnie jest!

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6796 dnia: Czerwca 19, 2010, 22:37:22 pm »
MEGA! Po prostu MEGA!

Wisi mi ten podział na jakość. Ta gra i tak wszystko miecie co do tej pory widzieliśmy! Jest się czym jarać. Absolutnie jest!

Fakt... to robi kolosalne wrażenie :D Będzie dobrze! :D

PS. Jestem ciekaw, czy nowiutki McLaren załapie się jako premium car... :) Przyznam, że mega mi się podoba to autko :P

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6797 dnia: Czerwca 19, 2010, 22:40:37 pm »
A jaki to nowiutki McLaren ? ;>

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6798 dnia: Czerwca 19, 2010, 22:45:21 pm »
A jaki to nowiutki McLaren ? ;>

Taki...
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

W nowym NFS'ie jest już potwierdzony, że będzie ;) Był w DLC do Shifta też... Czemu nie miałby trafić do GT5? :D Skoro jest klasyczny McLaren F1? :D

Fajnie by było jakby dali też jakąś nową Zondę... Pierwsze Zondy z GT4 i to na dodatek w wersji standart to nie to samo mimo wszystko...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2010, 22:47:37 pm wysłana przez Mrocz »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #6799 dnia: Czerwca 19, 2010, 22:55:09 pm »
Hmm... tak na pierwszy rzut oka , to to jedno mi słowo przyszło do głowy - Koenigsegg . (przednie reflektory)
Ale tak ogólnie sylwetką mocno nawiązuje do McLaren'a F1 , przynajmniej na tym ujęciu.

Jak na mój gust , to jest średnio. Troche bez jaja :P