Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1277226 razy)

0 użytkowników i 32 Gości przegląda ten wątek.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9440 dnia: Listopada 14, 2010, 21:14:32 pm »
Jakie wersje ostatecznie kupujecie? Stawiam to pytanie bo przeczytałem właśnie...

GT5 Sales Rank Increases 1300% on Amazon After Release Date Announcement

http://www.gtplanet.net/gt5-sales-increase-1300-on-amazon-after-release-date-announcement/

maertin

  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2009
  • Wiadomości: 1 722
  • Reputacja: 4
  • !
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9441 dnia: Listopada 14, 2010, 21:17:34 pm »
Czas rozluźnić trochę ten cały shitstorm.

Współpraca z Top Gear raduje :D

Don't mess with the best, 'cause the best don't mess!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9442 dnia: Listopada 14, 2010, 21:19:35 pm »
Nie wiem czy był ten filmik, ale jest dobrej jakości i pokazuje Standard Car. Dodatkowo dowiadujemy się, że w autach Standard nie będzie można zmieniać felg.



Wiadomość scalona: Listopada 14, 2010, 21:26:48 pm
Łapcie panwie. Filmik gdzie gracz ściga się Standard Car'em. Zmienia też widok kamery i potwierdza, że nie ma widoku z kokpitu.

« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2010, 21:26:48 pm wysłana przez BoBaN »

spy_

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 19-09-2006
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9443 dnia: Listopada 14, 2010, 21:27:31 pm »

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9444 dnia: Listopada 14, 2010, 21:31:11 pm »


kamień spada chyba z serca....
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2010, 21:33:03 pm wysłana przez punisher85 »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9445 dnia: Listopada 14, 2010, 21:31:46 pm »
Filmiki tego kolesia są tak bardzo żałosne, że to aż się w pale nie mieści. Niech mu ktoś napisze na gafie, żeby sobie w ogóle darował...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9446 dnia: Listopada 14, 2010, 21:32:12 pm »
Na filmikach, które dałem Standard Car wcale się nie niszczy. Nie ma nawet zarysowań. Z bajerów jedynie opony brudzą się w piachu. Co do samego wyglądu aut Standard, to nie ma się czego specjalnie czepiać.

Na GTPlanet ktoś napisał, że w grze jest jeden rodzaj fizyki i jest to PRO. Potwierdzałby to filmik z Civic'em i sam początek jak gracz ma problemy z hamowaniem. Wygląda to dosyć realistycznie. W takim razie wychodzi na to, że ludzie grający padem mają nieźle przejebane. W GT:Academy padem nie dało się grać.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9447 dnia: Listopada 14, 2010, 21:33:36 pm »
W GT:Academy padem nie dało się grać.
dało..ale trzeba było zapomnieć o dobrym wyniku

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9448 dnia: Listopada 14, 2010, 21:35:12 pm »


kamień spada chyba z serca....

Czemu spada? Miałeś GT5:P? Jakbyś miał to byś wiedział, że ustawiania Amateur, Pro i Sim dotyczą tylko tych kierownic, które są wyświetlane powyżej w opcji. To jest dopasowanie starszych kierownic do modelu jazdy w GT, a nie ustawianie modelu jazdy.

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9449 dnia: Listopada 14, 2010, 21:35:44 pm »
W GT:Academy padem nie dało się grać.
dało..ale trzeba było zapomnieć o dobrym wyniku
ja miałem ;)



oglądając te filmiki cieszą mnie bardzo poprawione kolizje :) smuci brak zniszczeń mechanicznych, bo bez tego dalej będą możliwe bajki typu hamowanie na tylnym zderzaku poprzedzającego przeciwnika, co wyklucza praktycznie poważne granie online bez grupy znajomych...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9450 dnia: Listopada 14, 2010, 21:36:44 pm »

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9451 dnia: Listopada 14, 2010, 21:37:12 pm »
miałem ale nie wiedziałem,że to tyczy się tylko tych na obrazkach. Poza tym na padzie w Prologue grałem :P

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9452 dnia: Listopada 14, 2010, 21:47:49 pm »
Ten cały koleś co ma grę (tekken90) został zapytany o fizykę jazdy...

Cytat: tekken90
Cytat: paulpg87
the physic is the gt accademy phyisc or better? is professional, they deleted the standard and just put the professional + aids and its the same from the very beginning?
As I wrote.. I think its a little bit more better... but it is only my opinion!

Jeśli gościu ma pojęcie i jeździ na kierownicy to może jest nadzieja, że gra nadal będzie wymagająca. Pozostaje tylko pytanie co z padami. Może gra sama będzie rozpoznawać czym gramy i pod to dostosuje model jazdy. Zobaczymy jak będzie wyglądał podział Time Trial na stornie Gran Turismo.

Wiadomość scalona: Listopada 14, 2010, 21:53:05 pm
Plus jeszcze to:

Cytuj
For those concerned about the standard/professional physics settings. If you pause the civic at laguna seca video at the first, you can see it says under skid recovery force: "Toggle on/off the function for beginners that stops skidding by increasing grip when the wheels start to slip."

Mimo wszystko nie rozumiem PD. Rozwiązanie z wyborem Pro i Standard jak w GT5:P było idealne. Teraz nie dość, że zagmatwali sprawę to nie wiadomo tak naprawdę co i czy pozmieniali w fizyce modelu jazdy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2010, 21:53:05 pm wysłana przez BoBaN »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9453 dnia: Listopada 14, 2010, 21:53:58 pm »
Screeny miażdżą, graficznie to najpiękniejsze wyścigi ever!!! Z nowym filmików też dowiadujemy się paru nowych informacji(menu bardzo fajne), wydaje się że wyleciała opcja fizyki standard, co także cieszy(czas się w końcu zmobilizować do kupna kierownicy), standard cary wyglądają ok(przynajmniej nie mają zjebanej geometrii pojazdu), jaram się mówiąc krótko, a Haters gona hate :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2010, 21:55:30 pm wysłana przez Unlimited »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9454 dnia: Listopada 14, 2010, 21:58:57 pm »
...jaram się mówiąc krótko...

Dla fanów Forzy to może być inny/lepszy świat, ale my fani GT wymagamy od tej gry nieco więcej.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9455 dnia: Listopada 14, 2010, 22:03:32 pm »
Fani Forzy, grali kiedyś/nie pogardzą grą dzisiaj w takie klasyki jak IRC na Amidze czy GP od Jeffa na PC, nie mówiąc już o GT na psx. Także niech fani GT niech nie gadają głupot :troll: :troll: :troll: :P

EDIT: Ten screen mnie niszczy:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2010, 22:09:26 pm wysłana przez Unlimited »

Leszke

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 03-11-2008
  • Wiadomości: 16 285
  • Reputacja: 142
  • Piwo jest dowodem na to, ze Bog nas kocha!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9456 dnia: Listopada 14, 2010, 22:10:23 pm »
Ja sie nie podniecam, kupie grę i zobacze co w niej jest. Nie oglądam, żadnego filmiku bo tak naprawdę to chu** w nich widać :P
Co do zniszczeń to czy są potrzebne w takiej grze jak GT? Ile bedziemy jeździć po bandach i po przeciwnikach? Wypadek=dupa zbita i dalekie miejsce na mecie a wiadomo, ze już drugi to pierwszy przegrany :P
PS:Juz nie mogę sie doczekać przejazdu w Audi R8 5.2 FSI quattro  lub Ferrari F430 8)

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9457 dnia: Listopada 14, 2010, 22:10:30 pm »
...jaram się mówiąc krótko...

Dla fanów Forzy to może być inny/lepszy świat, ale my fani GT wymagamy od tej gry nieco więcej.

Fani Forzy, cieszą się dobrą grą i czerpią z niej radość a nie dopierdalają się głupot... Sorry, ale naprawdę powinniście ten cały shitstorm ogarnąć... :/

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9458 dnia: Listopada 14, 2010, 22:16:11 pm »
...jaram się mówiąc krótko...

Dla fanów Forzy to może być inny/lepszy świat, ale my fani GT wymagamy od tej gry nieco więcej.

Fani Forzy, cieszą się dobrą grą i czerpią z niej radość a nie dopierdalają się głupot... Sorry, ale naprawdę powinniście ten cały shitstorm ogarnąć... :/

Nie mówiąc już o Dirtshit'cie 2 (koniec ironii dla BoBaNa) :P :-x  Gdyż właśnie niektórzy przekroczyli tą cienką granicę, prowadzącą od rozmów nad obawami i gdybaniem do hejtowania i dopierdalania się głupot. Wystarczy Panowie! :mad:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9459 dnia: Listopada 14, 2010, 22:26:16 pm »
Dirtshit 2? Chyba sobie jaja robisz, bo to jeden z najlepszych wyścigów tej generacji, a tak płynnie i szybko śmigającego online PD powinno się uczyć od CM. Ja sobie jaja robiłem z tymi fanami Forzy ale widzę, że niechcący kogoś uraziłem. Mrocz mi pisze żebym pośladów nie spinał w temacie BO, a tutaj sam nie wyczuł żartu.
Ja myślę, że Turn 10 wykorzysta teraz to potknięcie PD i Forza4 rozmachem zniszczy GT5. Wiadomo, że Forza nigdy nie będzie tym czym jest GT (mowa o tym wyjątkowym klimacie), ale wiadomo jak to fani potraktują. FM4 dostanie jeszcze więcej tras, jeszcze lepsze zniszczenia, pewnie nawiążą współpracę z Top Gear itp. żeby na tym polu też zdeklasować PD. Oby to było z korzyścią dla nas i GT6 było tym czym powinno być już GT5.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9460 dnia: Listopada 14, 2010, 22:40:22 pm »
Mrocz mi pisze żebym pośladów nie spinał w temacie BO, a tutaj sam nie wyczuł żartu.

Nie odniosłem się do twojego żartu, tylko ogólnie do twoich ostatnich postów tutaj... :/ No ale whatever...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9461 dnia: Listopada 14, 2010, 22:42:25 pm »
Słuszna uwaga od jednego z fanów GT:

Cytuj
Strange that they have about 40 Super GT cars, yet only 2 Super GT tracks, if they have dropped Motegi.

Cytuj
Super GT > only 2 tracks
F1 > only 2 tracks
Karts > no tracks (maybe 1 track at siena)
Nasscar > 2 tracks
Rally > 3 tracks
Wheater > 7 tracks
Snow > 1 track
Time > 3 tracks

Ja wiem, że GT5 i tak będzie fajną grą, zajmie nam długie wieczory, ale to naprawdę wygląda jak wstęp do tego czym powinno być GT5. Oby prace nad GT6 trwały krócej, bo tylko kolejna część z tej serii może w pełni usatysfakcjonować fanów. No chyba, że Sony wraz z PD zaserwują nam drogie DLC, które i tak każdy kupi. :P Kto z Was nie wydałby kasy na DLC w postaci toru SPA?

Tak mi się od razu przypomniało. Nie będzie Circuit de Monaco? Nie widzę go na liście, a przecież ten prototyp Red Bull X1 był pokazany w tej miejscówce. Niech PD nawet nie żartuje, że nie wrzucą tego toru. :-? :-? :-?

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9462 dnia: Listopada 14, 2010, 22:49:05 pm »
grałeś w poprzednie GT? jak tam się ten tor zawsze nazywał?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9463 dnia: Listopada 14, 2010, 22:52:10 pm »
Taki fan Gran Turismo, a nie wie, że Monaco w serii nazywa się Cote d'Azur  :lol:

Dwa tory F1? Widzę więcej. WRC? Pierdylion kombinacji w kreatorze. Tylko dziesięciu torów do Nascara brakuje...

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9464 dnia: Listopada 14, 2010, 22:54:41 pm »
Jesus fucking christ zamknij sie juz Marcepan, bo non stop bzdury wygadujesz. Juz Ci kiedys pisalem najpierw pomysl, potem pisz.


Co do Forza 4 to jesli chca przebic PD to musza gre wydac na 3 plytach - good luck.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9465 dnia: Listopada 14, 2010, 23:01:15 pm »
Co do Forza 4 to jesli chca przebic PD to musza gre wydac na 3 plytach - good luck.

Z warunkami pogodowymi i nocą musieli by też ograniczyć ilość samochodów na torze do 4 :troll:

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9466 dnia: Listopada 14, 2010, 23:04:17 pm »
Nie, najwyzej obetna fps'y or smth, ale jesli chodzi o kontent to nie maja wyboru - FM 3 byl na dwoch plytkach, z DLC na pewno druga plyta bylaby cala zapchana, by dodac nowe trasy i samochody itd musieliby kolejna plyte dodac - niezbyt fajna perspektywa w tego typu grze.

arturk

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 19-09-2010
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9467 dnia: Listopada 14, 2010, 23:13:08 pm »
wyluzujcie już z tym jechaniem po forzie. Im lepsza będzie forza 4 tym lepsze będzie GT6, im lepsze będzie gt6 tym lepsza będzie forza 5 itd... w interesie nas wszystkich jest by obie te serie trzymały maksymalnie wysoki poziom i jak najzacieklej ze sobą rywalizowały.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9468 dnia: Listopada 14, 2010, 23:16:22 pm »
grałeś w poprzednie GT? jak tam się ten tor zawsze nazywał?

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Łosz kur** szukałem pod Monaco i Monte Carlo, bo w końcu oficjalnie ten tor tak się zwie.

Jesus fucking christ zamknij sie juz Marcepan, bo non stop bzdury wygadujesz. Juz Ci kiedys pisalem najpierw pomysl, potem pisz.

Weź się odjeb ode mnie. Ty też pieprzyłeś głupoty o odkrywaniu torów i podwojeniu ich liczby, także Tobie też proponuję najpierw pomyśleć a potem pisać. :roll:

Taki fan Gran Turismo, a nie wie, że Monaco w serii nazywa się Cote d'Azur  :lol:

Jaki tam fan. Jestem fanem gier wyścigowych. W GT tylko wykręcałem czasy, bo do tego jedynie nadawał się Prologue (i poprzednie części też jak już kariera się znudziła). Także bez zbędnej podjarki Irasie.
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2010, 23:18:40 pm wysłana przez BoBaN »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9469 dnia: Listopada 14, 2010, 23:27:55 pm »
Weź się odjeb ode mnie. Ty też pieprzyłeś głupoty o odkrywaniu torów i podwojeniu ich liczby, także Tobie też proponuję najpierw pomyśleć a potem pisać.
Nie odzywalem sie przez ostatnie Twoje 10 glupich postow, ale czasami juz nie wyrabiam.

I ja nie pieprze glupot, tylko staram pisac sie cos co ma logiczne wytlumaczenie, a nie 'nie no gra nie ma trybu pro! gra nie ma tras! gra nie ma zniszczen! gre oglupili! nie starczylo mocy na zniszczenia i iskry! gra zostanie zjedzona przez Forza 4, bo za malo tras i samochodow [nieskonczosc i tysiac], juz nie mowiac, ze ma mase innych opcji jak b-spec; standardy to zenada! itd itp No praktycznie co strone narzekasz na cos, co zostaje wyjasnione na nastepnej stronie.

Wez sobie na wstrzymanie, albo zacznij sam sprawdzac infomacje. Zachowujesz sie jakbys byl na onecie.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9470 dnia: Listopada 14, 2010, 23:40:10 pm »
Ja myślę, że Ty wszystko niepotrzebnie odbierasz jako atak na GT5. Pisząc o Forzie 4, miałem na myśli to, że Turn 10 zapewne będzie chciało wykorzystać potknięcia, które teraz wszyscy wytykają PD. Dodałem przecież, że mimo to nie przeskoczą niepowtarzalnego klimatu GT5, ale tego już nie doczytałeś. Z torem Monaco po prostu się jebnąłem. Wbiłem do newsa na GTPlanet z listą torów i za po mocą Ctrl+F chciałem wyszukać Monaco, albo Monte Carlo. Zapomniałem jak nazywa się ten tor w GT i użyłem jego oficjalnej nazwy. Naprawdę nie bierz wszystkiego jako atak na Kaz'a i PD. Mnie bardziej dziwi narzekanie niektórych na auta standard gdyż ostatnie filmiki pokazują, że nie są wcale takie tragiczne. Baa można stwierdzić, że wyglądają zaskakująco dobrze jak na modele kopiuj/wklej z GT4. A co do trybu Pro to podtrzymuje zdanie. Jeśli ugrzecznili model jazdy, to naprawdę bardzo zła wiadomość. Jednak użytkownik tekken90 pisze, że model jazdy jest bardzo podobny do tego z GT:Academy a nawet ciut lepszy. Za 10 dni wszystko się wyjaśni, ale do tej pory nie widzę powodu dla którego nie mielibyśmy pisać o tej grze. Oficjalnie już zapewne nic nie wycieknie, więc dyskutować należy o tym co dostarczają nam gracze posiadający GT5. A jeśli nie możesz czytać tego co ja wypisuję to użyj funkcji "ignrouj". Byle nie tak jak Iras, tylko tak naprawdę.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 00:02:21 am wysłana przez BoBaN »

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9471 dnia: Listopada 14, 2010, 23:47:55 pm »
wyluzujcie już z tym jechaniem po forzie. Im lepsza będzie forza 4 tym lepsze będzie GT6, im lepsze będzie gt6 tym lepsza będzie forza 5 itd... w interesie nas wszystkich jest by obie te serie trzymały maksymalnie wysoki poziom i jak najzacieklej ze sobą rywalizowały.
problem w tym że Kaz nie traktuje Forzy jako konkurencję, on nie traktuje nikogo jako konkurencję, on tworzy dzieło które jest ponad wszystkim i które nie można do niczego porównać, któremu nie można niczego zarzucić i którego każda kolejna część wyznacza standardy najwyższej jakości i są potwierdzeniem niesamowitego i nieprzeciętnego geniuszu twórcy i pomysłodawcy całej serii, a także wyznacznikiem tego co może osiągnąć sprzęt na którym aktualnie tworzy Kaz, jak również pokazują co jest najważniejsze w grze traktującej o samochodach i są odzwierciedleniem tego co oczekują ludzie na całym świecie.  On jest bogiem i porównanie jego boskiego dzieła do czegoś tak pospolitego jak Forza to przejaw niebywałej, niesamowicie silnej nienawiści i totalnego fanboystwa, a także potwierdzają tylko że osoba która to pisze jest zwyczajnie za głupia żeby pojąć geniusz Kaza.

Ohtar

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9472 dnia: Listopada 15, 2010, 00:14:27 am »
wyluzujcie już z tym jechaniem po forzie. Im lepsza będzie forza 4 tym lepsze będzie GT6, im lepsze będzie gt6 tym lepsza będzie forza 5 itd... w interesie nas wszystkich jest by obie te serie trzymały maksymalnie wysoki poziom i jak najzacieklej ze sobą rywalizowały.
problem w tym że Kaz nie traktuje Forzy jako konkurencję, on nie traktuje nikogo jako konkurencję, on tworzy dzieło które jest ponad wszystkim i które nie można do niczego porównać, któremu nie można niczego zarzucić i którego każda kolejna część wyznacza standardy najwyższej jakości i są potwierdzeniem niesamowitego i nieprzeciętnego geniuszu twórcy i pomysłodawcy całej serii, a także wyznacznikiem tego co może osiągnąć sprzęt na którym aktualnie tworzy Kaz, jak również pokazują co jest najważniejsze w grze traktującej o samochodach i są odzwierciedleniem tego co oczekują ludzie na całym świecie.  On jest bogiem i porównanie jego boskiego dzieła do czegoś tak pospolitego jak Forza to przejaw niebywałej, niesamowicie silnej nienawiści i totalnego fanboystwa, a także potwierdzają tylko że osoba która to pisze jest zwyczajnie za głupia żeby pojąć geniusz Kaza.

Myślę, że trochę przesadziłeś. Skąd to uprzedzenie?

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9473 dnia: Listopada 15, 2010, 00:25:07 am »
Myślę, że trochę przesadziłeś. Skąd to uprzedzenie?
to nie uprzedzenie - to wołanie fana serii GT i ogólnie wyścigów o to, aby nie traktować mnie jak idiotę któremu można obiecać kolejny cud świata a ostatecznie dać jakąś wydmuszkę z rzeczy które obiecano oraz niesamowicie nierówny produkt który miejscami jest tak żałosny że szkoda słów, i teraz oczekuje się że będę skakał z radości i udawał że samochody standard to jest to na co czekałem 6 lat, a zniszczenia które są w premiumach prezentują poziom jaki w życiu nie widziałem, nawet na filmach z crash-testów prawdziwych aut, track-creator czy karting to najlepsze ficzery jakie widziałem w grach od lat, a te kilka torów na krzyż to żaden problem bo chętnie wydam kolejne parę stówek na DLC.

nie ma szans! od paru lat piszę że Kaz to osoba która prowadzi serię GT w kierunku który tylko ją ośmiesza i jeśli to czym teraz jesteśmy karmieni okaże się prawdą to możecie mnie uważać za proroka :)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 00:27:26 am wysłana przez pawel_k »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9474 dnia: Listopada 15, 2010, 00:30:15 am »
Znalazłem takie coś na forum GT. Tor wygląda jak z GT5, więc może to pierwszy screen dobrej jakości pokazujący Standard Car.

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9475 dnia: Listopada 15, 2010, 00:35:36 am »
To jest standard i jest tego więcej...

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=132225&page=147#post4136930

Cytuj
Standard cars - the problem is ... the game dont let me zoom in its forbidden too much for standard cars ... this is max zoom for it

:rotfl:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9476 dnia: Listopada 15, 2010, 00:37:22 am »
No i co sądzicie? Aż taka tragedia? Pomiędzy innymi autami nie wyróżnia się tak bardzo jak myślałem.

Wiadomość scalona: [time]Listopad 15, 2010, 01:39:02 am[/time]
Cytuj
Standard cars - the problem is ... the game dont let me zoom in its forbidden too much for standard cars ... this is max zoom for it

:rotfl:

To nawet dobrze. Zaraz wysypałyby się miliony zdjęć z zoom'em na paskudną teksturą naklejek, lamp itp. Tak z daleka wygląda znośnie.

« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 00:45:24 am wysłana przez BoBaN »

KKRT

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-09-2006
  • Wiadomości: 5 153
  • Reputacja: 18
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9477 dnia: Listopada 15, 2010, 00:44:50 am »
teraz oczekuje się że będę skakał z radości i udawał że samochody standard to jest to na co czekałem 6 lat
O Standartach tak naprawde wiedzielismy od 2007 roku.

zniszczenia które są w premiumach prezentują poziom jaki w życiu nie widziałem
Kaz nigdy niczego takiego nie powiedzial.

track-creator  to najlepsze ficzery jakie widziałem w grach od lat
Tak to jest najlepszy feature, jaki pojawil sie ostatnio w grach wyscigowych. Znasz lepszy?

a te kilka torów na krzyż
34 srodowiska i okolo 45 mocno zroznicowanych tras to nie jest 'kilka'.

Naprawde nie wiem czemu sie czepiasz Kaz'a, tym bardziej, ze on zazwyczaj jest bardzo skromny i uprzejmy. Moze mylisz PR Sony i jakies teksty redaktorow z tym co mowi Kaz.
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 00:47:03 am wysłana przez KKRT »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9478 dnia: Listopada 15, 2010, 00:45:29 am »
Btw. Widzę starą Integrę, a za nią stoi Prelude IV gen. Jaram się! :dance: :dance: :dance:

Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)

W wyścigach mieszanych aut (Standard i Premium) PD mogło sobie pozwolić na 16 furek. Te standardy chyba mniej obciążają konsolę. Wydaje się to logiczne. 

pawel_k

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #9479 dnia: Listopada 15, 2010, 00:46:57 am »
No i co sądzicie? Aż taka tragedia? Pomiędzy innymi autami nie wyróżnia się tak bardzo jak myślałem.
to żart? zobacz to zdjęcie które wkleiłeś - gdzie to auto ma klamki? dlaczego drzwi i błotniki to jedno? dlaczego szyby i ramki drzwi to jedno? zobacz na rejestrację - WTF? gdzie był ten perfekcjonista Kaz podczas akceptacji czegoś takiego? oczywiście zaraz polecą gromy że "Forza ma gorsze modele", ale kurde co z tego? na prawdę na to czekaliśmy?

inna sprawa że photo mode mam w dupie i że dla mnie liczy się że te auta raczej będą podczas jazdy wyglądały znośnie, zreszŧą i tak będę jeździł z kamerą ze zderzaka a replay'e też będą dynamiczne i bez zoomów więc będzie się to przyjemnie oglądało, ale kurde, ludzie, proszę nie bądźcie hipokrytami i nie okłamujcie sami siebie że taki poziom to jest to na co czekaliśmy...