Autor Wątek: Gran Turismo 5  (Przeczytany 1277332 razy)

0 użytkowników i 39 Gości przegląda ten wątek.

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11640 dnia: Grudnia 15, 2010, 08:54:47 am »
Ja wlasnie zrobilem ostantnie 10 licencji na zloto (S1-S10) i w sumie musze powiedziec ze te ostatnie to takie troche relaksujace byly, zdecydowanie najlatwiejsze ze wszytkich w grze. Liczylem na bardziej zacieta walke cos w stylu IC10 czy IA10 ale jednak okazalo sie inaczej. Mialem tez cicha nadzieje ze moze za 60 zlotych pucharow dostanie sie jakis bilecik ale niestety dupa, dobrze ze chociaz GT-R z GT Academy wpadl do garazu :)

prart ile jeszcze eventow specjalnych zostalo ci do zrobienia na zloto? Ja mialem zamiar meczyc szkolke AMG ale chyba sobie narazie odpuszcze i pojezdze troche tych zawodow wytrzymalosciowych. W sumie to z tego co do tej pory jezdzilem w tym AMG to niby da sie to zrobicna zloto na padzie ale naprawde trzeba byc bardzo dokladnym, szczegolnie na tych deszczowych eventach, jeden mocniejszy czy niewlasciwy ruch analogiem i baczek jak cholera :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2010, 08:59:56 am wysłana przez _ReD_ »

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11641 dnia: Grudnia 15, 2010, 11:02:41 am »
http://www.ppe.pl/news-4536-GT5__standardowe_auta_przejda_lifting!.html

choć zawsze w przypadku tłumaczeń z japońskiego wolałbym zachować ostrożność czy chodzi o to,że kilka standardów stanie się premiumiumami czy po prostu zlikwidują ząbki,polepszą tekstury na niektórych standardach

W każdym razie kolejny dowód na to,że gramy w bete GT5 lub jak kto woli Gran Turismo 6 Prologue

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11642 dnia: Grudnia 15, 2010, 11:12:10 am »
Mam takie samo odczucie Punisher, że to tak na prawdę była decyzja SONY by już tą grę wydać przed tegorocznymi świętami, no ale cóż, przynajmniej wychodzą kolejne patche. :D Z tego powinniśmy się cieszyć! Ja bym tylko chciał by do końca uporali się z tymi cieniami. :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2010, 11:17:49 am wysłana przez Unlimited »

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11643 dnia: Grudnia 15, 2010, 11:33:34 am »
A ja chcę EG6 Spoon w wersji Premium  :angel:
I żebym mógł w standardach też felgi zmieniać

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11644 dnia: Grudnia 15, 2010, 11:34:44 am »
Ulti, jesteś mistrzem w odwracaniu kota ogonem, jak ludzie pisali, że gra rozczarowuję, to nie Ty pisałeś......jest git, a teraz cieszysz się każdym ochłapem, co tylko udowadnia, że dla tej gry skoczył byś w ogień i Twoje wypociny są ch** warte, więc daruj już sobie to mądrowanie :roll:

Ale szacun dla Ficka, jako jedyny pisze jak jest, reszty zdanie jest o dupe potłuc  :lol:

grimkenshiro

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2010
  • Wiadomości: 227
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11645 dnia: Grudnia 15, 2010, 11:44:27 am »
@RED To AMG w deszczu powinienes zrobic bez problemu :) ja np nie moge zrobic IC-10 a szkole AMG w deszczu zaliczylem na zloto za 1 podejsciem i mialem jeszcze kilka sekund zapasu :D

A co do tych aut to mam nadzieje ze nie zrobia jakiegos glosowania ktore auta maja byc odnowione bo wtedy napewno poprawili by 50 skylinow i jakies wyscigowki :/
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2010, 11:50:32 am wysłana przez grimkenshiro »

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11646 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:07:26 pm »
Civic z 94 roku zrobić w Premium!)
Jaguar E-Type, i kilka innych europejskich klasyków.

grimkenshiro

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2010
  • Wiadomości: 227
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11647 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:12:12 pm »
no wlasnie tego sie balem jestes juz xx osoba ktora chce civica w premium :)
Ja bym raczej wolal Cizete, Callaweya, DeLorean'a, Alfe 156, Alpiny, Tank Cara'a no i przedewszystkim wiecej muscle carow i innych klasykow :D
Ale na 100% dostaniemy skyliny i inne japonskie kosiarki do trawy :D

andryush

  • Major Hermaszewski
  • *****
  • Rejestracja: 18-04-2010
  • Wiadomości: 10 987
  • Reputacja: 120
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11648 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:16:42 pm »
Ta Civic fajna jest :D
Jakąś Alfę chętnie bym zobaczył wśród euro-klasyków, była taka w GT4, nie pamiętam jaki model.
Jeszcze chętnie bym zobaczył BMW serii 3 w starszej budzie jako Premium :)

Japońskie klasyki też dają radę, np toyota 2000 GT, piękne auto...


punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11649 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:17:29 pm »
ale to,że standardy staną się premiumami to wg mnie nadinterpretacja.

Coś zrobią z standardami i ich jakością ale ja i tak bardziej upieram się nad tym,że podciągną ich rozdzielczość by np pozbyć się ząbkowanych nadkoli itp niż by nagle kilkadziesiąt standardów zostało pełnoprawnymi premiumami.

Ogólnie zamiast tego wolałbym jak najszybciej (a najlepiej to wczoraj :P) patcha dodającego możliwość zarabiania kasy i exp w online.

Mrocz

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11650 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:23:47 pm »
ale to,że standardy staną się premiumami to wg mnie nadinterpretacja.

Coś zrobią z standardami i ich jakością ale ja i tak bardziej upieram się nad tym,że podciągną ich rozdzielczość by np pozbyć się ząbkowanych nadkoli itp niż by nagle kilkadziesiąt standardów zostało pełnoprawnymi premiumami.

Ogólnie zamiast tego wolałbym jak najszybciej (a najlepiej to wczoraj :P) patcha dodającego możliwość zarabiania kasy i exp w online.

Ja tam bym wolał nowe samochody Premium, niż przenoszenie staroci ze Standard... No może parę samochodów fajnie by było przenieść, ale bez przesady ;)

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11651 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:25:46 pm »
Civic 5 generacji EG3-6 potocznie zwany jajko, że nie jest w Premium to jakieś nieporozumienie :mad:
A od amerykańskich klasyków zdecydowanie też wolę japońskie np.   Datsun S30 240Z

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11652 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:26:01 pm »
ale to,że standardy staną się premiumami to wg mnie nadinterpretacja.

Coś zrobią z standardami i ich jakością ale ja i tak bardziej upieram się nad tym,że podciągną ich rozdzielczość by np pozbyć się ząbkowanych nadkoli itp niż by nagle kilkadziesiąt standardów zostało pełnoprawnymi premiumami.

Ogólnie zamiast tego wolałbym jak najszybciej (a najlepiej to wczoraj :P) patcha dodającego możliwość zarabiania kasy i exp w online.

Ja tam bym wolał nowe samochody Premium, niż przenoszenie staroci ze Standard... No może parę samochodów fajnie by było przenieść, ale bez przesady ;)
ja bym wolał trasy godne nurburbringa, bo kilka jest przeportowanych dosłownie z PS2

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11653 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:27:17 pm »
Ale szacun dla Ficka, jako jedyny pisze jak jest, reszty zdanie jest o dupe potłuc  :lol:

Razem z Twoim? :P

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11654 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:27:44 pm »
jakby ja zaczął wymieniać autka których mi brakuje w GT5 to by pewnie miejsca zabrakło :POgólnie za skośne powieki powiesiłbym kolesia który decydował o tym który wóz będzie premiumem

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11655 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:30:40 pm »
Co niektóre premiumy mnie mocno dziwią, znowu inne standardy które powinny być premium też nie są.
Liczę na to że nie braknie mi HDD i powoli zrobią premiumy ze standardów

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11656 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:33:22 pm »
ogółem niby jakie mam zdanie,że niby moje jest te ok? Przecież wychwalam nad niebiosa model jazdy. Nawet grafiką aut premium i niektórych tras oraz zmiennym cyklem dnia i nocy się podniecam.Jedynie otwarcie pisze o wadach i niedopracowaniach i brakach które są aż nadto widoczne i wg mnie niedopuszczalne przy tak długim cyklu produkcji. Ale dużo osób pisze to samo - Dawid,MrArt itp.

Choć i z tymi wadami dzięki modelu jazdy na kierownicy ta gra jest rewelacyjna.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11657 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:36:30 pm »
Mi najbardziej brakuje aut znanych z odcinków Best Motoring'u. Japońskich tunerów jest naprawdę mało. Chciałbym mieć w GT6 wszystkie projekty Spoon'a, Amuse'a, Mines'a itp.

PS. Mam podobne obawy o miejsce na HDD co Magiq. :-?

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11658 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:36:34 pm »
Ulti, jesteś mistrzem w odwracaniu kota ogonem, jak ludzie pisali, że gra rozczarowuję, to nie Ty pisałeś......jest git, a teraz cieszysz się każdym ochłapem, co tylko udowadnia, że dla tej gry skoczył byś w ogień i Twoje wypociny są ch** warte, więc daruj już sobie to mądrowanie :roll:

Ale szacun dla Ficka, jako jedyny pisze jak jest, reszty zdanie jest o dupe potłuc  :lol:

KOLEJNY RAZ ZWRACAM CI UWAGĘ POCZYTAJ OD POCZĄTKU. Od początku mówiłem że gra ma parę rys(jakieś 20% standardów które nie zachwyca, czasem problemy z cieniami, 2-3 trasy wyglądające niczym z GT4 w HD, oraz niektóre trasy z kreatora). Ale oczywiście jesteś Mistrzem w dopierdalaniu się do byle czego i wybierania zdań z kontekstów. Może czas wrócić do tego etapu gdzie nauczali czytać z zrozumieniem.

grimkenshiro

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2010
  • Wiadomości: 227
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11659 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:40:11 pm »
w sumie faktycznie narazie nie wiadomo czy zrobia jakies auta premium czy tylko podciagna delikatnie grafike :/

tak czy siak premiumki ktore juz sa to smiech na sali - suzuki swift x2 roznia sie ... data produkcji i niczym wiecej, po kiego jest tyle GT-R'ow, Datsuny - WTF itd itd

Wiadomo ze odpalajac gre od PD trzeba sie przygotowac na festyn japonskich gratow ale ile mozna ;)

co do HDD ja sobie chyba zainwestuje w SDD :P bo loadingi (nie tylko w gt5) strasznie mnie irytuja...

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11660 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:43:16 pm »
Ja bym widział to tak albo będą stopniowo podnosić samochody Standard do Premium, albo właśnie podciągną na nich rozdzielczość, pobawią się geometrią bryły, dojdzie parę efektów. Trudno powiedzieć co będzie lepsze..

Magiq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2005
  • Wiadomości: 2 814
  • Reputacja: 66
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11661 dnia: Grudnia 15, 2010, 12:50:46 pm »
Boban jeszcze wszystkie projekty Mugen, JUN - Tanaka Industrial Company, J'S Racing, TRD - Toyota Racing Development,  Ralliart, Nismo, TODA Racing,  Science Of Speed, TOP SECRET Performance Engineering, Sun Line Racing, JDM Garage,  Espirit Super Tuning,  Tec-Art's, Danstoy Performance Products,  Danstoy Performance Products i był bym w niebo wzięty   :grin: :angel:
Żeby nie było że same japońskie to jeszcze AMS ze stanów  :grin:






« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2010, 13:02:08 pm wysłana przez Magiq »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11662 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:04:10 pm »
Ja tam bym chciał więcej Premium fur z klasy Le Mans Toyota GT One, Merce..oraz jakieś klasyki Alfy, Lancii, Bmw, Merca, Audi, oraz Premium Toyote Supre. :grin:

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11663 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:04:28 pm »
Dawid akurat wg mnie na 99,9% podciągną,ewentualnie dodadzą jakiś efekt na standardach i tyle. Jak mają być nowe premiumy to niech tylko to będą całkowicie nowe autka, których nie ma w grze.

Ogólnie z jednej strony to żenujące jak z wieloma rzeczami się nie wyrobili na premierę, z drugiej i tak mamy szczęście,że Kaz jest honorowy i po latach otworzył się na fanów i jednak dalej dopieszcza tą grę. Wiele film by sprawę olało i skupiło się na następnej części.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11664 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:17:26 pm »
Ale szacun dla Ficka, jako jedyny pisze jak jest, reszty zdanie jest o dupe potłuc  :lol:

Razem z Twoim? :P

Tak razem z moim, pograłem w tą grę trochę zobaczyłem co miałem zobaczyć pośmiałem się z bety GT5 i dałem sobie spokój. :P

Cytuj
KOLEJNY RAZ ZWRACAM CI UWAGĘ POCZYTAJ OD POCZĄTKU. Od początku mówiłem że gra ma parę rys(jakieś 20% standardów które nie zachwyca, czasem problemy z cieniami, 2-3 trasy wyglądające niczym z GT4 w HD, oraz niektóre trasy z kreatora). Ale oczywiście jesteś Mistrzem w dopierdalaniu się do byle czego i wybierania zdań z kontekstów. Może czas wrócić do tego etapu gdzie nauczali czytać z zrozumieniem.

My się nigdy nie dogadamy, dla Ciebie ta gra to bóstwo i nic Ci się nie wytłumaczy, nawet niema co próbować, dla Ciebie ta masa baboli = parę, klapki na oczach mode on, więc co ja mogę. Pisze Ci jak jest, sam długo na to sobie pracowałeś, pretensje możesz mieć wyłącznie do siebie, a z takie głodne kawałki jak czytanie ze zrozumieniem zostaw dla siebie, dziękuje dobranoc  :P ;)



Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11665 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:21:27 pm »
Ale szacun dla Ficka, jako jedyny pisze jak jest, reszty zdanie jest o dupe potłuc  :lol:

Razem z Twoim? :P

Tak razem z moim, pograłem w tą grę trochę zobaczyłem co miałem zobaczyć pośmiałem się z bety GT5 i dałem sobie spokój. :P

Cytuj
KOLEJNY RAZ ZWRACAM CI UWAGĘ POCZYTAJ OD POCZĄTKU. Od początku mówiłem że gra ma parę rys(jakieś 20% standardów które nie zachwyca, czasem problemy z cieniami, 2-3 trasy wyglądające niczym z GT4 w HD, oraz niektóre trasy z kreatora). Ale oczywiście jesteś Mistrzem w dopierdalaniu się do byle czego i wybierania zdań z kontekstów. Może czas wrócić do tego etapu gdzie nauczali czytać z zrozumieniem.

My się nigdy nie dogadamy, dla Ciebie ta gra to bóstwo i nic Ci się nie wytłumaczy, nawet niema co próbować, dla Ciebie ta masa baboli = parę, klapki na oczach mode on, więc co ja mogę. Pisze Ci jak jest, sam długo na to sobie pracowałeś, pretensje możesz mieć wyłącznie do siebie, a z takie głodne kawałki jak czytanie ze zrozumieniem zostaw dla siebie, dziękuje dobranoc  :P ;)



jakie dobranoc? jest 13 22

Piter_neo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2005
  • Wiadomości: 5 299
  • Reputacja: 40
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11666 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:25:19 pm »
Wczoraj kupiłem sobie piękne Gallardo, na jazde testową wybrałem oczywiście Nurburgring.  :o Szok, zacząłem wyścig w nocy, zaczęło się z czasem przejaśniać, wyszło słoneczko i to wszystko jadąc przemiłym w prowadzeniu Lambo. Jakby ta gra miała tylko tą jedną trasę to by mi wystarczyło. Tak miodnie się po niej jeździ.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11667 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:30:57 pm »
Tomasz, fajne było ale kończymy, gadajcie sobie o GT5 bo po to jest ten temat.

punisher85

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-01-2008
  • Wiadomości: 1 058
  • Reputacja: 7
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11668 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:31:23 pm »
Ale szacun dla Ficka, jako jedyny pisze jak jest, reszty zdanie jest o dupe potłuc  :lol:

Razem z Twoim? :P

Tak razem z moim, pograłem w tą grę trochę zobaczyłem co miałem zobaczyć pośmiałem się z bety GT5 i dałem sobie spokój. :P

Tyle,że Ficek pisze,że to Beta ale i tak dziennie gra na tej becie bo model jazdy i kilka tras jest genialnych :P

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11669 dnia: Grudnia 15, 2010, 13:38:30 pm »
Ale jako jedyny piszesz jak jest:) nie którym pewne słowa, nie są wstanie przejść przez klawiaturę :P
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2010, 13:41:32 pm wysłana przez Soul »

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11670 dnia: Grudnia 15, 2010, 14:09:36 pm »
Ale szacun dla Ficka, jako jedyny pisze jak jest, reszty zdanie jest o dupe potłuc  :lol:

Razem z Twoim? :P

Tak razem z moim, pograłem w tą grę trochę zobaczyłem co miałem zobaczyć pośmiałem się z bety GT5 i dałem sobie spokój. :P

Cytuj
KOLEJNY RAZ ZWRACAM CI UWAGĘ POCZYTAJ OD POCZĄTKU. Od początku mówiłem że gra ma parę rys(jakieś 20% standardów które nie zachwyca, czasem problemy z cieniami, 2-3 trasy wyglądające niczym z GT4 w HD, oraz niektóre trasy z kreatora). Ale oczywiście jesteś Mistrzem w dopierdalaniu się do byle czego i wybierania zdań z kontekstów. Może czas wrócić do tego etapu gdzie nauczali czytać z zrozumieniem.

My się nigdy nie dogadamy, dla Ciebie ta gra to bóstwo i nic Ci się nie wytłumaczy, nawet niema co próbować, dla Ciebie ta masa baboli = parę, klapki na oczach mode on, więc co ja mogę. Pisze Ci jak jest, sam długo na to sobie pracowałeś, pretensje możesz mieć wyłącznie do siebie, a z takie głodne kawałki jak czytanie ze zrozumieniem zostaw dla siebie, dziękuje dobranoc  :P ;)




Wymień mi inne WADY gry..czekam na Twoje przemyślenia.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11671 dnia: Grudnia 15, 2010, 14:43:41 pm »
Ale szacun dla Ficka, jako jedyny pisze jak jest, reszty zdanie jest o dupe potłuc  :lol:

Razem z Twoim? :P

Tak razem z moim, pograłem w tą grę trochę zobaczyłem co miałem zobaczyć pośmiałem się z bety GT5 i dałem sobie spokój. :P


Rozumiem...zbyt trudna.

W GT5 pograłem raptem 3-4 godzinki...

I wszystko jasne. Ja po 4 godzinach nie wiem czy 7/10 bym tej grze wystawił.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2010, 14:47:51 pm wysłana przez BoBaN »

_ReD_

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2005
  • Wiadomości: 4 959
  • Reputacja: 49
  • It is what it is
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11672 dnia: Grudnia 15, 2010, 14:47:45 pm »
Mnie najabardziej barakuje samochodow z Super GT i chcial bym ich o wiele wiecej. W standardach jest kilka sztuk ale to i tak malo. Przede wszystkim chcial bym dostac nowa HSV-10 Arta, Keihin, Weider, ktorys z tych teamow najlepiej. Oczywiscie chcialbym tez dostac nowa RE Amemiya M7 Mutiura Motors bo wyglada zajebiscie. Do tego przydal by sie chociaz jeden Vemac RD480R i Shiden K-One. Na Porsche nie ma nawet co liczyc, wiec spoko by bylo jakby mozna bylo dostac ktores Lamborghini JLOC'a, najlepiej ze starszych sezonow. Vantage GT2 Triple A i Toyota Corolla Axio z ostatniego sezonu byly by mile widziane. To jest doslownie garstka samochodow z Super GT, jakie ja bym chcial, tak naprawde to jest ich duzo, duzo wiecej ale te narazie zaspokoily by moj apetyt.

« Ostatnia zmiana: Grudnia 15, 2010, 15:01:07 pm wysłana przez _ReD_ »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11673 dnia: Grudnia 15, 2010, 14:53:29 pm »
Ooo tak HSV-10 zdecydowanie rozpier****a kosmos. Z tego co pamiętam Kaz mówił, że to autko znajdzie się w grze, ale jeśli nie wyrobią się do premiery to będzie w DLC.



:dance: :dance: :dance:

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11674 dnia: Grudnia 15, 2010, 15:09:39 pm »
Cytuj
Like the new Hondas, the CR-Z and HSV-010GT?

We're working on both cars right now, actually. The LFA too. There are plenty of cars being built as we speak.

Czyli będzie na stówę.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11675 dnia: Grudnia 15, 2010, 15:22:30 pm »
Oby tylko dźwięk dobrze oddali.


grimkenshiro

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-12-2010
  • Wiadomości: 227
  • Reputacja: 0
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11676 dnia: Grudnia 15, 2010, 15:27:21 pm »
jesli jest cos co mi sie w tym aucie nie podoba to jest to dziwek :D jak F1 dla ubogich :) Ogolnie to mogli by poprawic dzwiek bo np taki LFA bez tuningu mial taki swoj wlasny pomruk(a raczej wycie) jak byl w oddali a po tuningu silnika jest jak wszystkie inne japonczyki :/

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11677 dnia: Grudnia 15, 2010, 17:39:15 pm »
Yamauchi Outlines Gran Turismo 5 Plans:
http://www.andriasang.com/e/blog/2010/12/15/gt5_plans/

Cytuj
Premium car updates and more on the way, but some new features being left until GT6.

Cytuj
The late December update will be a major one, said Yamauchi. He listed a few region specific additions. America-based players can look forward to the start of GT Academy (detailed here) beginning with online time trial rankings. Europe-base players can look forward to an online tournament called SLS Challenge where the winner will receive an actual Mercedes SLS AMG (yikes!).

Famitsu asked Yamauchi is we can expect new cars, courses and photo mode locations as download content. Cars and courses are difficult to make, explained Yamauchi, and thus can't be added in the same amount of time it takes to do a bug fix or event update. "They may be added as expansion content, or we may leave it until the next title."

The same holds true for course maker locations. "We'd like to add these, however, I'm not sure at present if this will come as an update or as content for the next title."

One thing Yamauchi would say with conviction is that Gran Turismo 5 will have online races for B Spec mode. He wouldn't give an exact time frame, but said that this is something he's personally wanted to do.

Yamauchi mentioned "next title" in his comments, prompting Famitsu to ask him if he has a framework in mind for the next entry in the series. "No, no... it's the future, so I still don't know. If this were ten years back, it was relatively easy to predict what things would be like in three years, but now it's pretty much impossible to predict three years into the future. Even if I were to say 'The next title will be like this,' three years later it would end up being completely different.

Famitsu's interview with Yamauchi provided a full look at all areas of the game, touching on things Yamauchi regrets and his thoughts on the game's initial sales. Along the way, Yamauchi provided some additional hints about some of the updates we can expect in the future.

He said that they'd like to make it so that you'll be able to use the courses you made in the game's course maker mode in online races. This is something that he hopes to implement soon.

Famitsu also asked if plans are in place to redo the game's low fidelity "standard car" models as higher quality "premium car" models. Yamauchi responded in the affirmative. "Among the standard cars are some historical classics, and we plan on remaking them as premium cars. There are currently some cars that have both standard and premium versions. Those are cases where the cars were remade."

Yamauchi did not share a time frame for the changes. Unfortunately, Famitsu failed to ask the magic question: are we going to have to pay for the extra polygons?

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11678 dnia: Grudnia 15, 2010, 17:49:50 pm »
Zrobiłem jak KKRT mówił przeskakiwałem z B1 do B5 w licencjach i w końcu wskoczyła formuła, musiałem sprzedać kilka samochodów bo jakby zniknęła to już by mi się nie chciało dalej odświeżać. Dokładnie 4819100Cr. kosztuje wymiana oleju i naprawa silnika obowiązkowa, spłukałem się na maksa wpadł trofik za 0Cr. i odpaliłem te mistrzostwa Formuły GT na Nurburingu GP, brali mnie na luzie, na prostych nie miałem szans trzeba wjebać te 500tys na silnik. Zauważyłem jakie AI jest lekko głupie na ostatniej szykanie wyskakiwali na tarce i lecieli prosto na trawe kręcąc baczki gdyby nie to raczej bym nie wygrał wyścigu, normalnie jeden za drugim na trawe lecieli, za 20 okrążeń które jedzie się około 30 minut dostaje się 76tys Cr. i 36tys. exp

Unlimited

  • Gość
Odp: Gran Turismo 5
« Odpowiedź #11679 dnia: Grudnia 15, 2010, 17:59:44 pm »
Dzięki za info, w takim razie ja zostawiam sobie to na sam koniec(jak będę miał sporo gotówki w grze :P )