Ankieta

Rozwali GBA?

Jasne!
27 (56.3%)
będzie remis...
7 (14.6%)
Ty głupi mrpiki!
14 (29.2%)

Głosów w sumie: 43

Głosowanie skończone: Listopada 03, 2003, 16:12:42 pm

Autor Wątek: Playstation Portable  (Przeczytany 16651 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« dnia: Listopada 03, 2003, 16:12:42 pm »
No a co wy sądzicie o tej maszynie? Według mnie NINTENDO dawno powinno przygotować shotguny bo PSP zerzre GBA totalnie! Okrsuszki zostaną dla wielkich fanów N(za którego ja się uważam,mimo to w tej sytuacji jestem za SONY)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
eee?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 03, 2003, 16:16:50 pm »
Ja tylko wiem, że ludzie z Ninny mówią, że oni nie są od super bajeranckiego sprzętu do wszystkiego, a od gier. Mi się tam pomysł PSP podoba, ale następca GBA też ma być potężny. Jak zwykle trzeba czekać.

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Re: eee?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 03, 2003, 16:20:03 pm »
Cytat: "Mielu"
Ja tylko wiem, że ludzie z Ninny mówią, że oni nie są od super bajeranckiego sprzętu do wszystkiego, a od gier i za to ich kocham. Mi się tam pomysł PSP podoba, ale następca GBA też ma być potężny gdzie tam... . Jak zwykle trzeba czekać.

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
nie nie nie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 03, 2003, 16:22:35 pm »
To jest manipulacja. Później się tak rodzą ploty:D

Castor Krieg

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 4 450
  • Reputacja: 26
Playstation Portable
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 03, 2003, 19:56:54 pm »
Nie można porównywać GBA i PSP. PSP pojawi się w końcówce 2004 roku, GBA masz już od dwóch lat. W biznesie growym to cała epoka. Jak już to poczekamy na starcie PSP vs. następca GBA. Tutaj szanse wydają się równe (bo o jednej, jak i o drugiej konsolce wiemy mało albo nic).

El_Toro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 03, 2003, 21:22:43 pm »
Cytat: "Castor Krieg"
Nie można porównywać GBA i PSP. PSP pojawi się w końcówce 2004 roku, GBA masz już od dwóch lat. W biznesie growym to cała epoka. Jak już to poczekamy na starcie PSP vs. następca GBA. Tutaj szanse wydają się równe (bo o jednej, jak i o drugiej konsolce wiemy mało albo nic).



Dobrze mowi ! Dobrze mowi ! :D



mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 04, 2003, 15:16:05 pm »
Cytat: "Castor Krieg"
Nie można porównywać GBA i PSP. PSP pojawi się w końcówce 2004 roku, GBA masz już od dwóch lat. W biznesie growym to cała epoka. Jak już to poczekamy na starcie PSP vs. następca GBA. Tutaj szanse wydają się równe (bo o jednej, jak i o drugiej konsolce wiemy mało albo nic).

W sumie masz razje. Jednak chodzi mi o przypuszczenia, kto wygra SONY czy N? SEGA i inni przegrywali z firmą hydraulika na starcie. Więc wiesz:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Anonymous

  • Gość
Playstation Portable
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 04, 2003, 16:58:20 pm »
IMHO będzie podzielony rynek. Bo:
a) N-Gage to lipa,
b) Sony to nie w kij dmuchał firma,
c) Ninny też ;)

El_Toro

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 89
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 04, 2003, 18:33:40 pm »
Po pewnym czasie sprawa bedzie wygladac tak:

PSP - miliony graczy, fanow (miliony sprzedanych konsolek)
GBA 2 - fani wielkiego N (mniej sprzedanych konsol)

Wystarczy ze SONY zapewni jakies dobre tytuly na starcie, przeszlosc i dobra reklama (SONY zawsze to robi) a konsole beda sie same sprzedawaly. I niestety moze to zgniesc Nintendo.

Aha... Oczywiscie to jest IMHO wiec fajni N nie linczowac mnie :>



mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 04, 2003, 19:50:21 pm »
Cytat: "tarniak"
IMHO będzie podzielony rynek. Bo:
a) N-Gage to lipa(spadaj,na tym telefonie można odtwarzać filmy, ale jeśli chodzi o konsole to lipa;( )
b) Sony to nie w kij dmuchał firma,
c) Ninny też ;)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
N-Kaka
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 05, 2003, 18:23:00 pm »
Jak już coś o N-Gage to załóżcie nowy topic. Póki co może jest ich mało i można się połapać, ale później to będzie masakra jak wszystko będzie wszędzie.

Włoszku

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-11-2003
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 06, 2003, 02:05:42 am »
Trudno jest tu spekulować, wiedząc tak mało....
Jeśli jednak miałbym gdybać to lookając w przeszłość... hmm SNES miliony fanów tysiące gier ultra popularny sprzęt. Wchodzi raczkujące SONY miażdży SNESa, N64 nie nadąża (mimo lepszej specyfikacji). PSX kruluje na świecie. Sytuacja analogiczna: GBA zyliardy fanów i tony gier. SONY ma wyrobioną renomę (i to nie byle jaką) i łatwiejszy start niż pare latek temu.

Hmmm... zobaczymy!

Cokolwiek by sie działo, dla nas lepiej :D Im bardziej tłoczno tym ceny niższe, gry lepsze i wogule herbatka do zestawu ;)
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me.
My time is still yet to come so I'll be forever yours!

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
czy ja wiem
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 06, 2003, 09:22:07 am »
Ale Sony równie dobrze może wykorzystać to, że mają tyle fanów i idąc na łatwiznę wypuścić znowu masę odgrzewanych kotletów. Co nie znaczy, że nie chciałbym pograć w takie Gran Truismo w tramwaju, lub na nudnym wykładzie :mrgreen:

Włoszku

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-11-2003
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 08, 2003, 10:47:26 am »
Co tu dużo gadać! Zobaczymy jak bedzie... Wszystko bedzie zależeć od ceny... Widzicie jak N-gage sobie radzi, wszystko przez to ze taki drogi. GBA i wogule wszystkie GameBoye miały własnie tą ceche zę były stosunkowo dość tanie (przynajmniej troche po premierze) dostępne dla zwykłych zjadaczy chleba. No bo powiedzcie dać ponad tysiaka za N-gage'a to troche za dużo. No w sumie ma tych bajerków i wogule, ale za to gry (jak narazie) kisiaste! Ja
DOBRA! Kurde mialo byc o PSP.
JEśli cena bedzie ok, gry (nie konwersje) na poziomie tych z PSXa (taki nowy FF7 ? ) to ja to kupuje! Ale jak ja mam kostke za 500 złociszy z padem i grą to co mam wybrać? Hehehe. Cube RULES :D ale nie zagram nim w tramwaju (?)

Hmmm... Jak tak patrze na tego posta dochodze do wniosku ze jest bez sensu :D Ale i tak go wyśle bo nie po tom sie mordował... To przez to ze w szkole tereaz siedze a wykład nudny jak cholera to se pisze z nudów jednym uchem słuchając profesorka :D
Jestem hepi bo dostałem 4  z kolokwium,a nawet nie wiedziałem ze jest dzisiaj :D To jest talent :D:D:D:D:D
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me.
My time is still yet to come so I'll be forever yours!

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 09, 2003, 12:40:18 pm »
Zdetronizować to nie zdetronizuje ale napewno będzie godnym konkurentem dla następcy GBA, polityka Sony i wspaniałe gry wróżą świetlaną przyszłość dla tej kieszonsolki
PS: włoszku odezwij się do Toriego bo już myślał że nie żyjesz :lol:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 09, 2003, 15:41:39 pm »
Cytat: "Włoszku"
Trudno jest tu spekulować, wiedząc tak mało....
Jeśli jednak miałbym gdybać to lookając w przeszłość... hmm SNES miliony fanów tysiące gier ultra popularny sprzęt. Wchodzi raczkujące SONY miażdży SNESa, N64 nie nadąża (mimo lepszej specyfikacji). PSX kruluje na świecie. Sytuacja analogiczna: GBA zyliardy fanów i tony gier. SONY ma wyrobioną renomę (i to nie byle jaką) i łatwiejszy start niż pare latek temu.

Hmmm... zobaczymy!

Cokolwiek by sie działo, dla nas lepiej :D Im bardziej tłoczno tym ceny niższe, gry lepsze i wogule herbatka do zestawu ;)

Włoszku ma rację. Z jednej strony znowu będą kłótnie.
-HENIEK! PSP jest sto razy lepsze od twojego durnowatego GBA SP SP
-Spadaj Franek! Głupi jesteś! Udław się tą twoją cegłą!
Z drugiej strony wszystko stanieje;) A na tym jak zwykle skorzystamy my-gracze;)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Włoszku

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 06-11-2003
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 09, 2003, 22:47:32 pm »
Racja! Konkurencja jeszcze nigdy nie zaszkodziła konsumentom, a wręcz odwrotnie! Kłótnie zawsze będą, bo każdy musi pocieszać sie że jego sprzęt jest najlepsiejszy :) Mimo, że z zazdrością bedzie patrzył na PSP swojego qmpla :)
Ja Wam powiem, lubie mojego GBA i to bardzo, mam ogromny sentyment do Big N tak wogule,ale nie stac mnie na dwa sprzety (chodzi o utrzymanie potem... gry etc.) więc wybiore ten lepsiejszy dla mnie :D I  nie bedzie wtedy sentymentów, bedzie sie liczyla: jakość, cena, gry... takie jest brutalne prawo rynku, nie ma na to wpływu taki szary człowieczek jak ja ;)

Stay cool! Ide pograć na Eternal Darknessssss :)

DARKNES COMES....  :twisted:
No love left in me, no eyes to see the heaven beside me.
My time is still yet to come so I'll be forever yours!

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 10, 2003, 12:07:23 pm »
Hej, podobno na PSP będzie grafa 3D. Czyli... co wy na GTA:VC w autobusie??

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
Playstation Portable
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 10, 2003, 16:40:42 pm »
Wiesz N-Gage tez ma grafike 3D, a nie sadze, zeby udalo sie skonwertowac GTA VC. Jednak patrzac na specyfikacje PSP mozna odniesc wrazenie, ze to jest mozliwe. Wszystko przed nami:)

szczurek

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 09-11-2003
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 10, 2003, 18:42:00 pm »
dodajmy że chcą już konwertować Max Payne'a
Ale jakim cudem byśmy celowali ze snajperki?? Toż to trzeba by było miec sokoli wzrok  :P

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 12, 2003, 19:17:08 pm »
Ty a szczurek o zoom'ie nie słyszałeś? A nieważne, ja tam PSP zwyczajnie oleję i nie kupię. Nawet nie wiem jaki to by było mocarz. Widziałem na Ultima.pl oblicze PSP i jakoś nie przemawia (ale wygląd się zmieni), no i mi się wydaję, że handheld od N znów wygra. Już zgromi wiele potężniejszych (mowa o GBmono). A zresztą co ja będe gadał, jestem chory na Ninitendo i nawet jakby PSP był za 200 zeta, a gry po 50 zeta to i tak kupię nowego GB (no o ile nie będzie kosztować 1000, i będzie miał pionowy ekranik ;) ). Ide se, ale ja mądry!
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Taaa
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 12, 2003, 19:22:25 pm »
Tak tak. Sega z Ninny też się nikogo nie bały, a przyszło Sony z szaraczkiem i co teraz rządzi? Nie ma co skreślać PSP. Sony liczy się na rynku i nawet jeśli na polu handheldów jest nowicjuszem może zawojować. Ja się cieszę, że nowy sprzęt wychodzi i postęp idzie, a nie tam zajmuję się faworyzowaniem firm 8)

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 12, 2003, 19:27:49 pm »
Nie Mielu, niezrozumiałeś mnie. Ja wiem, że PSP zarządzi, ale i tak go nie kupię- czemu? Bo jestem głupi, a i kocham firmę hydraulika! Kapujesz już? :P
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Nie nie
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 12, 2003, 19:35:55 pm »
Czy ja wiem Crono. Napisałeś, że Handheld od N znów wygra :D Nie jestem wrogi Ninny. Jeśli GBA2 będzie naprawdę potężną super maszynką z pokaźną biblioteką gier to będę pierwszym, który spali PSP w piecu. Możesz mi wierzyć.

Cronoz

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 10-11-2003
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 12, 2003, 19:39:21 pm »
No widzisz jak to jest gdy czya się kilka tematów na raz... Za dużo rokujemy na przyszłość, jak to mówią "Zostawcię niebiosa Bogom"... A Mielu pamietasz libacje na chacie Gbmore, ah!
Duuużo fotek mam. Tylko problem kilku znaleźć nie mogę... Kuna to jest dopiero wyzwanie (może trzeba robić zdjęcia kwaitom? Idziem sprawdzić :). Swoją drogą okno też muszę otworzyć, bo zaczyna śmierdzieć (3 tydgonie bez mycia się- wow!)

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 06, 2003, 15:27:50 pm »
Wg mnie PSP zgniecie GBA jednym palcem... a co do następcy GBA... to lewym paznokciem

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Szczupak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 07, 2003, 22:42:12 pm »
Trzeba się zastanowić jak będzie wyglądała walka między NGBG a PSP. Dla mnie będzie to bardzo trudny wybór. Założe się, że na Playstation Portable wyjdzie dużo hiciorów (Ratchet & Clank, Jak & Daxter, Tekkeny Gran Turismo, Final Fantasy...), ale Gameboy też ma niezłą ekipę (Mario, Zelda, Crash, Sonic...). Trzeba czekać, wszystko zależy od gier...
"To nie moje są słowa, to legenda ludowa"

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Hity
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 07, 2003, 22:45:53 pm »
No i znowu wyjdą gry na licencjach "znanych i lubianych". Poczekamy oczywiście co czas przyniesie. EA robią już gry na PSP. Mam nadzieję, że nie FIFĘ :D

damian

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 15-11-2003
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 08, 2003, 14:47:17 pm »
A ile w przybliżeniu będzie kosztować to niby cudo Sony?? Przecież zminiaturyzowanie takich potężnych układów z takimi możliwościabi to raczek bardzo kosztowna sprawa. No i taki napęd... ???? To będzie drogie cacko i tyle.
Life's a game
Gaming 24:7

CyberGhost

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 08-12-2003
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
A tera ja :)
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 08, 2003, 22:40:40 pm »
Moim zdaniem tez PsP zezre GBA2. Bo NINTENDO stawia na firme. Chore trosze bo N wydaje raczej takie srednie konsole a skoro PsP ma byc lepszy od PSX i to malutki i miec dzwiek chyba 7.1 i do tego byc tanszy niz podstawowy GBA to ja chyba juz wiem co sobie kupie :) :) :) Zobaczy sie na GBA2 ale nie licze na cos super extra niestety :( Ale moze N nas zadziwi... ...::logout::...

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 09, 2003, 20:13:15 pm »
Tak czy tak będę miał obie kosnole. Bo ja kocham N!!!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 18, 2004, 16:02:37 pm »
Nie wiem jak Wy, ale ja juz zbieram powoli pieniadze na PSP. Nie dosc, ze jej specyfikacja robi wrazenie, to jeszcze Wireless LAN, czyli mozliwosc gry z kumplem - w dodatku bezprzewodowa! Wyobrazacie sobie potyczki w PES'a ? Jeju...Skora mi cierpnie.

 
Przeraza mnie tylko troche ten koncept przyciskow. Mianowiscie chodzi mi o to, ze beda umieszczone na rowni z obudowa, czyli nie beda wystawac, tak jak te znane z padow do wiekszych konsolek. No i brak przyciskow R2 i L2, co w przypadku niektorych produkcji moze byc znaczacym mankamentem. Mam jednak sporo zapasu zaufania i wiary w stosunku do SONY. Premiera: Grudzien 2004.
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 18, 2004, 21:37:11 pm »
Z tym grudniem to niekoniecznie prawda. Mówi się, że PSP będzie już w listopadzie i to na samym początku (premiera ogólnoświatowa). Ja się chyba w owo urządzonko zaopatrzę, bo marzy mi się granie w PES, MGS, GT czy DMC na uczelni :D

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 18, 2004, 22:53:15 pm »
Mielu, to jest to! Najlepsze hiciory z psx'a i ps2 (mowie tak, bo napewno powstana konwersje najlepszych produkcji z tych obu konsol na PSP) w koncu do rozwalania w autobusie, szkole, u tesciowych 8) .
Czuje MOC.
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 19, 2004, 15:06:22 pm »
Czuje wysoka cene, przesuniecie premiere i plonne nadzieje.

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 19, 2004, 16:21:16 pm »
Kaxi, czyli wszystko bedzie odwrotnie od tego, jak Ty to widzisz :)
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

Kaxi

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 19, 2004, 16:26:36 pm »
Tutaj sie akurat z tym zgodze bo moje opinie nigdy nie znajduja pokrycia w rzeczywistosci lub w opiniach innych ludzi. (a chocby moj stosunek do feleitonow).

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 19, 2004, 16:35:20 pm »
Ale tak racjonalnie, czyli na rozum rzecz biorac Kaxi, to nie zdziwilbym sie wysoka cena. Z drugiej strony Sony podaje info jakoby PSP mial miescic sie w przedziale cenowym miedzy 99$, a 299$ - czyli wiecej od GBA, a mniej od N-gage'a.
Poza tym za takie bebechy i mozliwosci jestem w stanie sypnac kasa. Za wszelka cene. Moze w stanach PSP pojawi sie w lipcu, sierpniu - wtedy bede tam na wakacjach i moze uda mi sie zdobyc jeden egzemplarz.
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

szaluk

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 18-01-2004
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 15, 2004, 23:21:05 pm »
Jak dla mnie, to nie ma sensu poruwnywać psp do gba. Wkońcu gba wyszedł 3 lata temu, a psp dopiero wyjdzie.

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
Playstation Portable
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 15, 2004, 23:37:44 pm »
Ja mam takie wrazenie ze SONY zdominuje tez rynek konsolek  :lol:
oj bedzie sie dzialo :P PSP kupie na 99,9% chyba ze cena bedzie przekarczac tysiac zlotych  :x  Slyszalem ze grafa mam byc prawie taka jak na ps 2  :shock:  to prawda ?:>
When dreams become truth... Play Station 3