Autor Wątek: Uncharted: Drake's Fortune  (Przeczytany 263619 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1040 dnia: Listopada 25, 2007, 14:04:13 pm »
Bredzicie, nie graliście jeszcze w gre, a juz wiecie ze Nathan to madafaka, bo co? Bo zabija bez mrugnięcia oka przeciwników  :lol: Przeciez to gra przygodowa w ktorej min. zabija sie przeciwników. Postać poznaje się nie po tym czy ma dzisiątki przeciwników do wybicia. Jest jeszcze cos takiego jak scenki miedzy levelami, które mówią najwięcej o postaci.
Ale po recenzjach mozna wysnuc wniosek ze proporcje, ktore podal POK sa zgola odwrotne :) Na dodatek gra jest mimo wszystko nie za dlugo i nie ma za bardzo po co do niej wracac... Gra jest na 2-3 niezbyt intensywne wieczory i to wszystko... To jest zreszta bolaczka wspolczesnych gier (przyklady z glowy: HS, Uncharted) - co z tego ze gra jest przesliczna skoro po przejsciu (krotkim zreszta) juz raczej nie chce sie do niej wracac wiecej niz raz, max dwa?

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1041 dnia: Listopada 25, 2007, 14:10:05 pm »

Ale masz problem , przechodzisz gre i nie chcesz trzymać na półce to puszczasz na allegro 3 dyszki taniej :lol:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1042 dnia: Listopada 25, 2007, 14:11:26 pm »
Na dodatek gra jest mimo wszystko nie za dlugo i nie ma za bardzo po co do niej wracac... Gra jest na 2-3 niezbyt intensywne wieczory i to wszystko... To jest zreszta bolaczka wspolczesnych gier (przyklady z glowy: HS, Uncharted) - co z tego ze gra jest przesliczna skoro po przejsciu (krotkim zreszta) juz raczej nie chce sie do niej wracac wiecej niz raz, max dwa?
13-14h na hardzie, nie wiem czy to dla ciebie jest długo czy krótko, ale dla mnie w sam raz.
Gra posiada wiele sekretów (jakies ukryte skarby, achievementy różne stroje dla postaci itp.)
Wiec mówi ci, ze jest po co wracac do tej gry.

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1043 dnia: Listopada 25, 2007, 14:12:03 pm »
Nie chodzi o to, lecz o sam typ rozgrywki - czyli setki trupów bez mrugnięcia okiem i konsekwencji. Bo co mi po tym, że w cut-scenkach bohater będzie troskliwym dobrodusznym chłopczykiem, jeżeli w międzyczasie jest odpowiedzialny za śmierć kilkunastu/dziesięciu bandytów.

Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1044 dnia: Listopada 25, 2007, 14:13:39 pm »
Bredzicie, nie graliście jeszcze w gre, a juz wiecie ze Nathan to madafaka, bo co? Bo zabija bez mrugnięcia oka przeciwników  :lol: Przeciez to gra przygodowa w ktorej min. zabija sie przeciwników. Postać poznaje się nie po tym czy ma dzisiątki przeciwników do wybicia. Jest jeszcze cos takiego jak scenki miedzy levelami, które mówią najwięcej o postaci.
Ale po recenzjach mozna wysnuc wniosek ze proporcje, ktore podal POK sa zgola odwrotne :) Na dodatek gra jest mimo wszystko nie za dlugo i nie ma za bardzo po co do niej wracac... Gra jest na 2-3 niezbyt intensywne wieczory i to wszystko... To jest zreszta bolaczka wspolczesnych gier (przyklady z glowy: HS, Uncharted) - co z tego ze gra jest przesliczna skoro po przejsciu (krotkim zreszta) juz raczej nie chce sie do niej wracac wiecej niz raz, max dwa?
Wydaje mi się że to czy człowiek chce przejść jeszcze raz zależy również od niego samego, ja chyba z 8 razy przeszedłem GoW 1 i nadal mnie nie nudzi, choć odkryłem już wszystko co się dało.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1045 dnia: Listopada 25, 2007, 14:22:32 pm »
Nie chodzi o to, lecz o sam typ rozgrywki - czyli setki trupów bez mrugnięcia okiem i konsekwencji. Bo co mi po tym, że w cut-scenkach bohater będzie troskliwym dobrodusznym chłopczykiem, jeżeli w międzyczasie jest odpowiedzialny za śmierć kilkunastu/dziesięciu bandytów.
To ja poprosze o kilka przykładów gry, gdie bohater to zwykły człowiek z emocjami który ma problemyz pociągnięciem spustu. Aeris z FVIII, bardzo symaptyczna, delikatna, dziewczyna, ale jakos nie ma zahamowań aby spalić żywcem przeciwnika ;)

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1046 dnia: Listopada 25, 2007, 14:29:33 pm »
Tomb Raider: Anniversary (scena, w której Lara zabija Larsona) ;D

Oraz mnóstwo różnego rodzaju przygodówek czy innych gier, które nie polegają na wybiciu całej masy bad guy'ów. Poza tym jest różnica, pomiędzy jakimiś demonami, potworami czy nawet zwierzętami, a ludźmi.

Żeby nie było, że czepiam się akurat Uncharted. Po prostu nie podoba mi się to, że w wielu grach nacisk kładziony jest na zabijanie ludzi. Rozumiem jakieś gry wojenne, czy jeżeli bohaterem jest gościu na sterydach (Marcus) czy barbarzyński brutal (Kratos), ale nie kiedy bohaterem jest zwykły gościu/panienka koło 30, których możn spotkać każdego dnia na ulicy.

To tak jak z filmami z Seagalem - wychodzi nagle taki typ i w pojedynkę załatwia całą mafię, a nawet paznokcia przy tym nie złamie :/.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2007, 14:31:51 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1047 dnia: Listopada 25, 2007, 14:49:32 pm »
Tomb Raider: Anniversary (scena, w której Lara zabija Larsona) ;D
No to w koncu sie zdecyduj, bierzemy te scenki pod uwage czy sam gameplay.

Oraz mnóstwo różnego rodzaju przygodówek czy innych gier, które nie polegają na wybiciu całej masy bad guy'ów. Poza tym jest różnica, pomiędzy jakimiś demonami, potworami czy nawet zwierzętami, a ludźmi.
Mnóstwo... czekam na przynajmniej trzy tytuły.
Aeris paliła żywcem nie tylko potwory, ale także i ludzi :)

[/quote]

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1048 dnia: Listopada 25, 2007, 14:51:14 pm »
Cytuj
i dlatego jest znacznie więcej walki niż eksploracji.
Czy już wiadomo że takie są proporcje w grze? Dla mnie to zbyt dużo pif-paf w takim TR Legends, kosztem zagadek i eksploracji terenu,  było trochę denerwujące.  :???:

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1049 dnia: Listopada 25, 2007, 15:44:28 pm »
To ja poprosze o kilka przykładów gry, gdie bohater to zwykły człowiek z emocjami który ma problemyz pociągnięciem spustu. Aeris z FVIII, bardzo symaptyczna, delikatna, dziewczyna, ale jakos nie ma zahamowań aby spalić żywcem przeciwnika ;)

Irvine z FF8.
Panowie dajcie siana. Co wy porównujecie japońskie dzieła sztuki jakimi są jrpg do amerykańskiej papki? Sorry, ale jeżeli w grach na zachód i...wschód:) od JP szukacie głębi to dużo wam to zajmie.

Leenk---> jeżeli dla ciebie w TR:L było dużo wyżynki, to Uncharted nawet nie dotykaj. :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2007, 15:45:59 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Von Zay

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-06-2004
  • Wiadomości: 741
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1050 dnia: Listopada 25, 2007, 15:54:12 pm »
Panowie dajcie siana. Co wy porównujecie japońskie dzieła sztuki jakimi są jrpg do amerykańskiej papki? Sorry, ale jeżeli w grach na zachód i...wschód:) od JP szukacie głębi to dużo wam to zajmie.

Bez przesady z tymi japońskimi dziełami sztuki :P Głupie to produkcje strasznie i aż człowieka mdli od tej ckliwości ;) Wg mnie są tak samo głębokie i przepełnione emocjami jak telenowele ;) Jeszcze określanie tego mianem "rpg" ;)

To tak jak z filmami z Seagalem - wychodzi nagle taki typ i w pojedynkę załatwia całą mafię, a nawet paznokcia przy tym nie złamie :/

Ale to taka konwencja :D Kto by chciał oglądać spoconego Seagala? :D Trup ma się słać gęsto, samochody mają wybuchać od pierdnięcia, a główny bohater ma przetrwać w dobrej formie do napisów końcowych. Krew by mnie zalała, gdyby np. taki Indiana zaczął się smucić, że zabił tylu faszystów

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1051 dnia: Listopada 25, 2007, 16:11:36 pm »
Nie chodzi o to, lecz o sam typ rozgrywki - czyli setki trupów bez mrugnięcia okiem i konsekwencji. Bo co mi po tym, że w cut-scenkach bohater będzie troskliwym dobrodusznym chłopczykiem, jeżeli w międzyczasie jest odpowiedzialny za śmierć kilkunastu/dziesięciu bandytów.



Widać że nie grałeś w demo Uncharted. Bo jak byś grał to byś słyszał jak bohater reaguje gdy bandziory go atakują. Jak się boi i jakie emocje się w nim wyzwalają. Z miejsca wyczuwasz że koleś ratuje swoje życie i to jedyne wyjście z sytuacji w której się znalazł. To jest właśnie obok najwspanialszej oprawy graficznej największy atut tej gry. IMO jest to najbardziej filmowy tytuł w jaki kiedykolwiek grałem. Inny, wyższy poziom gatunku, który reprezentuje Uncharted.

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1052 dnia: Listopada 25, 2007, 16:16:39 pm »
Panowie dajcie siana. Co wy porównujecie japońskie dzieła sztuki jakimi są jrpg do amerykańskiej papki? Sorry, ale jeżeli w grach na zachód i...wschód:) od JP szukacie głębi to dużo wam to zajmie.

Bez przesady z tymi japońskimi dziełami sztuki :P Głupie to produkcje strasznie i aż człowieka mdli od tej ckliwości ;) Wg mnie są tak samo głębokie i przepełnione emocjami jak telenowele ;) Jeszcze określanie tego mianem "rpg" ;)


Panie, daj pan życ. :)
Akurat fabularnie jrpgi są lata świetlne przed wszystkimi crpgami i innymi hack and slashami. :)

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1053 dnia: Listopada 25, 2007, 16:31:52 pm »
Japońskie RPGi dziełami sztuki?  :lol: Ckliwe bzdety z bishonowatymi bohaterami w wieku gimnazjalnym mają być dziełami sztuki? Głębia na maxa... cRPGi zachodnie też nie są w żadnym przypadku dziełami sztuki ale nie są papką gorszą od jRPG. I to i to to "tylko" gry.
Cytuj
Leenk---> jeżeli dla ciebie w TR:L było dużo wyżynki, to Uncharted nawet nie dotykaj.
Szkoda, w przygodówkach powinno być jak najwięcej... przygody, zagadek, kombinowania nad jakimiś mechanizmami itd. ? Postrzelać to sobie można w FPSach. 
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2007, 16:36:44 pm wysłana przez Leenk »

RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1054 dnia: Listopada 25, 2007, 16:32:48 pm »
Japońskie RPGi dziełami sztuki?  :lol: Ckliwe bzdety z bishonowatymi bohaterami w wieku gimnazjalnym mają być dziełami sztuki? Głębia na maxa...

Jeżeli ktoś tak to postrzega. Idź pograj w głebokie Gearsy. :lol:Z mutantami w rolach ludzi. Ewentualnie możesz odpalic Halo, z bohaterem w zielonych kalesonach.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2007, 16:36:54 pm wysłana przez RyoHazuki »

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1055 dnia: Listopada 25, 2007, 16:43:35 pm »
Japońskie RPGi dziełami sztuki?  :lol: Ckliwe bzdety z bishonowatymi bohaterami w wieku gimnazjalnym mają być dziełami sztuki? Głębia na maxa...

Jeżeli ktoś tak to postrzega. Idź pograj w głebokie Gearsy. :lol:Z mutantami w rolach ludzi. Ewentualnie możesz odpalic Halo, z bohaterem w zielonych kalesonach.
Ale to są dwa zupełnie inne gatunki, wiadomo jRPGi to głównie fabuła i fajne walki, a GoW i reszta to strzelaniny gdzie często fabuła ma drugorzędne znaczenie, jeśli czasami nie dalsze. porównywanie Uncharted do jRPGów jest zdecydowanie nie na miejscu, już lepiej porównać do Tomb Ridera.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1056 dnia: Listopada 25, 2007, 17:41:36 pm »


Jeżeli ktoś tak to postrzega. Idź pograj w głebokie Gearsy. :lol:Z mutantami w rolach ludzi. Ewentualnie możesz odpalic Halo, z bohaterem w zielonych kalesonach.
leże  :lol:

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1057 dnia: Listopada 25, 2007, 17:56:48 pm »
Jeżeli ktoś tak to postrzega. Idź pograj w głebokie Gearsy. :lol:Z mutantami w rolach ludzi. Ewentualnie możesz odpalic Halo, z bohaterem w zielonych kalesonach.

Jeżeli dla ciebie te gry są głębokie... >_>
(tak, zrozumiałem o co ci chodzi, z kolei ty nie zrozumiałeś o co chodzi Leenk'owi, podpinając pod to idiotyczną wojenkę konsolową)

MarcePan - faktycznie, nie grałem w grę, tylko oglądałem trailery itp. Jeżeli gościu faktycznie wyraża emocje, to gucio. Bo mam właśnie dosyć płaskich jak deska bohaterów w grach, którzy ze stoickim spokojem potrafią wyrżnąć pół miasta :/.

Tomb Raider: Anniversary (scena, w której Lara zabija Larsona) ;D
No to w koncu sie zdecyduj, bierzemy te scenki pod uwage czy sam gameplay.

To była interaktywna scenka (= gameplay). Poza tym był to jedyny człowiek, którego Lara zabiła w całej grze (pomijam Natlę, bo 1. nie zginęła, 2. to nie człowiek). I właśnie tego mi brakuje, skupienia się na elementach platformowych i fabule. Tak jak Leenk uważam, że w przygodówkach powinno być więcej przygody - zagadek, kombinowania, platformowych elementów, a strzelaninowe elementy gry powinny być tutaj jedynie dodatkiem urozmaicającym.
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2007, 18:02:03 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1058 dnia: Listopada 25, 2007, 17:59:01 pm »
Ale takie gry teraz sie nie sprzedają, to było "modne" kilka ładnych lat temu, teraz musi byc pełno strzelania, aby na grze zarobić. Takie czasy.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1059 dnia: Listopada 25, 2007, 20:49:02 pm »
MarcePan - faktycznie, nie grałem w grę, tylko oglądałem trailery itp. Jeżeli gościu faktycznie wyraża emocje, to gucio. Bo mam właśnie dosyć płaskich jak deska bohaterów w grach, którzy ze stoickim spokojem potrafią wyrżnąć pół miasta :/.

Np. jak się chowamy za czymś i do nas strzelają to coś mówi do siebie. Pociesza się i dodaje otuchy. Jak braknie naboi to zaczyna panikować itp. Ogólnie to jest bardzo filmowo i klimatycznie dlatego jak będziesz miał okazję to wypróbuj demko lub full'a.

Sowa

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 08-06-2004
  • Wiadomości: 434
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1060 dnia: Listopada 25, 2007, 20:59:24 pm »
Cytuj
Japońskie RPGi dziełami sztuki?  Laughing Ckliwe bzdety z bishonowatymi bohaterami w wieku gimnazjalnym mają być dziełami sztuki? Głębia na maxa... cRPGi zachodnie też nie są w żadnym przypadku dziełami sztuki ale nie są papką gorszą od jRPG. I to i to to "tylko" gry.
Grałeś w takie gry jak Chrono Cross, czy Xenogears, bądź Suikoden? Wiesz w ogóle co to są za gry, o czym one opowiadają? Jeśli to są ckliwe bzdety to nie wiem jaka gra dla Ciebie jest wybitna.
Ale dobra to temat o Uncharted, więc hmmm gra zapowiada się interesting.

mateo

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1061 dnia: Listopada 25, 2007, 21:08:55 pm »
Daj spokój Sowa on chyba nigdy tego nie pojmie.(ale zawsze jest jakaś nadzieje, że kiedyś do jajec odpali Chrono Crossa...dając się skusić na tą wspaniałą przygode)


Lecz Leenk to raczej nie ta ranga. :]

wsciekly_blondyn

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2004
  • Wiadomości: 4 054
  • Reputacja: 25
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1062 dnia: Listopada 25, 2007, 21:09:53 pm »
Ja osobiscie nie wyobrazam sobie nie zagrac w ten tytul w tym roku po wielkim rozczarowaniu  AC licze na przezycie swietnej przygody w swiecie U:DF.
ps.Widze ,ze OSTATNIO jest za duzo strzelania w grach  (np.RE4:() przygodowych jakas dziwna mania u producentow i wlasnie jest za malo zagadek a co za tym idzie myslenia :smile: pamietacie pierwsza czesc Dino Crisis czy Silent Hill 1,2 lub pierwsze Residenty.Kurcze fajnie by bylo gdyby klimat gier z psx powrocil na ps3...ze o grach erpg nie wspomne 8)
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2007, 22:23:19 pm wysłana przez wsciekly_blondyn »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1063 dnia: Listopada 25, 2007, 21:14:29 pm »
Cytuj
klimat gier z psx powrocil na ps3...
Wróci na PlayStation Network :)
Mnie tam dużo strzelania nie przeszkadza, choć nie grałem, ale mam ochotę postrzelać.

mateo

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1064 dnia: Listopada 25, 2007, 21:15:53 pm »
Wciekły skoro tęskisz za takimi produkcjami to odpal TR:Anniversary :]
Czapki z głów, dla Crystal.D za oddanie klimatu.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1065 dnia: Listopada 25, 2007, 22:32:37 pm »
Cytuj
płaskich jak deska bohaterów w grach

Pani dziennikarz z Uncharta - MUST DIE!!!!!!!

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1066 dnia: Listopada 26, 2007, 16:15:03 pm »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1067 dnia: Listopada 28, 2007, 13:39:51 pm »
Famitsu ocenia:

9/9/9/9!!!

 :shock: :shock: :shock:

nakimushi

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1068 dnia: Listopada 28, 2007, 13:42:42 pm »
super_;)
Lost odyssey na xa tez dostalo cztery 9 a No more Heroes na Wii ktore  mnie interesuje 9889  :cool:/
nice
wracajac do tematu troche zle zrobilem ze zamowilem wczesniej gre z playa bo moglem sciagnac sobie wersje z usa i juz dawno grac :x

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1069 dnia: Listopada 28, 2007, 15:56:28 pm »
Uncharted: Drake's Fortune reviewed by PSU - 9/10
http://www.psu.com/Uncharted--Drakes-Fortune-review--a0002025-p0.php

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1070 dnia: Listopada 28, 2007, 15:59:05 pm »
super_;)
Lost odyssey na xa tez dostalo cztery 9
LO dostał w Famitsu 9/8/8/8

W ps3sklep.pl już mają gry - dzis zaczęli wysyłać.
http://www.ps3sklep.pl/45,uncharted-drake-8217;s-fortune-(ps3)-wersja-us.html

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1071 dnia: Listopada 28, 2007, 16:02:50 pm »
9/8/8/8 od Famitsu 360 - od Famitsu więcej.

A w tym sklepie ładnie zdzierają. 250PLN za wersję US?!

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1072 dnia: Listopada 28, 2007, 16:03:34 pm »
A w ultimie po ile masz?

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1073 dnia: Listopada 28, 2007, 16:07:29 pm »
239, a na dodatek będą sprzedawać PAL. Przez przelicznik dolar=euro gry w USA są dużo tańsze i sprzedawanie ich u nas w takiej cenie nie jest fair.

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1074 dnia: Listopada 28, 2007, 16:08:41 pm »
Jezeli komus zalezy to da to 10zł więcej aby dostać grę ponad tydzien wcześniej.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1075 dnia: Listopada 28, 2007, 18:42:59 pm »
Cytuj
No more Heroes na Wii ktore  mnie interesuje 9889
Och, tak... chyba jedyna gra na którą mam ciśnienie na Wii... :o

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1076 dnia: Listopada 28, 2007, 21:04:15 pm »
Wersje US można mieć za 150zł już z przesyłką na ebayu więc mój komentarz do ps3sklep.pl to  :lol:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1077 dnia: Listopada 28, 2007, 22:32:57 pm »
Pierwsza informacja o drugiej części U: DF???
Uncharted Sequel's Location Revealed by Sony's Treasure Map?
http://www.gamesradar.com/us/ps3/game/news/article.jsp?sectionId=1006&articleId=20071127161446343006&releaseId=2006051916508490090
Opublikowane: Listopad 28, 2007, 22:22:41
1) Silver Mosaic Inca Earring
2) Jeweled Silver Monkey
3) Decorated Gold Ring
4) Silver Llama
5) Golden Inca Cup
6) Silver Turtle
7) Gold Tairona Pendant
8) Gold and Turquoise Inca Earring
9) Silver Inca Figurine
10) Silver Fish Charm
11) Gold Frog
12) Intricate Gold Ring
13) Patterned Silver Ring
14) Golden Jaguar
15) Silver Inca Vessel
16) Golden Toothpick
17) Silver Bird Vessel
18) Silver Inca Earring
19) Strange Relic
20) Silver Jaguar
21) Gold Mosaic Inca Earring
22) Golden Spoon
23) Silver Inca Mask
24) Spanish Silver Coin
25) Silver Tairona Pendant
26) Gold Llama
27) Decorated Silver Ring
28) Silver Frog
29) Golden Fish Charm
30) Jeweled Golden Brooch
31) Silver Belt Buckle
32) Spanish Gold Coin
33) Silver Spanish Chalice
34) Gold Coatimundi
35) Golden Turtle
36) Silver Inca Cup
37) Jeweled Silver Cross
38) Silver Toothpick
39) Gold Spanish Chalice
40) Silver Coatimundi
41) Golden Cup and Cover
42) Golden Inca Vessel
43) Golden Skull
44) Silver Snuff Box
45) Silver Spanish Goblet
46) Silver Ingot
47) Gold and Ruby Inca Mask
48) Gold Inca Figurine
49) Golden Bird Vessel
50) Golden Spanish Goblet
51) Jeweled Golden Cross
52) Silver Skull
53) Golden Inca Mask
54) Silver Cup and Cover
55) Jeweled Silver Brooch
56) Gold Snuff Box
57) Gold Monkey Figurine
58) Golden Seadragon Pendant
59) Gold Ingot
60) Golden Skull Rosary
61) Sapphire and Silver Mask


Plus do tego dochodzą achievementy (gra już jest "powiązana" z HOME).


 :cool:

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1078 dnia: Listopada 29, 2007, 03:20:00 am »
Ja sie doczekac juz nie moge na UDF.



marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1079 dnia: Listopada 29, 2007, 13:43:40 pm »
Ja sie doczekac juz nie moge na UDF.

nie tylko ty  :eek: