Autor Wątek: Uncharted: Drake's Fortune  (Przeczytany 264071 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1680 dnia: Maja 26, 2008, 21:17:07 pm »
Gearsy to zupełnie inna gra niż Uncharted, czyli gra przygodowa gdzie samej przygody było jednak troszkę za mało. Co za pomysł żeby porównywać grę gdzie istotą gry jest strzelanie i rozwałka, zwłaszczza w multi do gry gdzie zabawa polega przede wszytkim  właśnie na przygodzie i fabule?

No ale rozumiem że jak się nie podoba czyjaś ocena Uncharted to trzeba próbować dopieprzyć Gearsom...  8)

Taka gra przygodowa powinna wyglądać grywalnościowo jak TR Anniversary. Tam było to co kiedyś tak przyciągało do tego gatunku. Duże lokacje, dużo zagadek, kombinowanie :grin: No ale to dzisiaj się nie sprzedaje... 
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2008, 21:21:27 pm wysłana przez Leenk »

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1681 dnia: Maja 26, 2008, 21:31:35 pm »
Cytuj
Taka gra przygodowa powinna wyglądać grywalnościowo jak TR Anniversary. Tam było to co kiedyś tak przyciągało do tego gatunku. Duże lokacje, dużo zagadek, kombinowanie  No ale to dzisiaj się nie sprzedaje...

Tyle w temacie. Pogodziłem się ze śmiercią point&click, ale takie action-adventure jak TR nie mogą umrzeć. Zresztą, czego ja oczekuje, na horyzoncie same elo FPSy...

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1682 dnia: Maja 26, 2008, 21:38:08 pm »
Pogodziłem się ze śmiercią point&click

P&C nie umarły, wciąż mają się dobrze ;). Wprawdzie to nie jest już tak popularny gatunek, jak dawniej, a i budżet tych gier nie jest wysoki (co niestety widać w wykonaniu, głównie grafice), jednak wciąż wychodzą i wciąż są dobre.
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1683 dnia: Maja 26, 2008, 22:00:26 pm »
Dobra jestem po 9 chapterze i uwazam, ze ta gra poza grafa nic soba nie reprezentuje..

Zaczniemy od grafy : Owszem swietna, jedna z najładniejszych gier obecnie, ale tez bez przesadyzmow Marcepana w kazdym poscie, ze o takiej grafice xkloc moze pomarzyc, bo jak dla mnie to multiplatformowy Assasin's Creed czy Gears of War stoja na podobnym poziomie, graficznym, aczolwiek ciezko oceniac gdyz kazda dzieje sie na innym terytorium. Wkurza tez bardzo ubogi zestaw przeciwnikow 3 modele postaci przewijajace sie non stop.
Dodatkowo caly czas ta sama sceneria wiec grafa juz pozniej niczym nie szokuje, jest tylko pierwsze WoW i dalej nic, wiec o wiele latwiej bylo wygenerowac jedna swietna scenerie, niz kilka
grafa : 9.5/10


Niezłe bzdury ale chyba graliśmy w inne gry. Cały czas trwania gry to ta sama sceneria? BREDNIA!!! Najpierw dżungla, potem forteca, dalej wodne miasto i ruiny, podziemia, skutery wodne, to miejsce z cmentarzem, ostatnie rozdziały w tym ukrytym porcie i na końcu statek.

Ja się pytam. Czy to jest ciągle ta sama sceneria? Może powinni zrobić special for Sora misje na księżycu w wesołym miasteczku na Arktyce i podróż do jądra ziemi.

Zawistny fanboy kupił sobie PS3 żeby móc sobie popisać pierdoły i udawać wiarygodnego tylko dlatego że ma obie konsole. Rozumiem że gra mogła nie przypaść do gustu ale pisanie takich bredni to śmiech na sali. Schematyczność rozgrywki? A Gearsy to nie są schematyczne? Co za hipokryzja.

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1684 dnia: Maja 26, 2008, 22:05:19 pm »
I wszystko jasne, wpadł MarcePan i wszystkim pojechał :lol: chłopaki na was to zawsze można liczyć :lol:;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1685 dnia: Maja 26, 2008, 22:11:03 pm »
I wszystko jasne, wpadł MarcePan i wszystkim pojechał :lol: chłopaki na was to zawsze można liczyć :lol:;)

Jeszcze powiedz że nie mam racji. No jak ktoś mi pisze że w Uncharted jest w kółko jedna sceneria to nic tylko opuścić ręce i się załamać. Chciał chłopak za wszelką cenę oczernić najładniejszy tytuł na PS3 i mu nie wyszło bo bredni tylko nasadził że się sam nimi pogrzebał.

Co do grafiki to GOW ma bardzo ładne postacie i fajne tekstury i owszem ale nadal nie tak piękne jak w Uncharted natomiast już animacja postaci, szczegółowość otoczenia, jakaś tam interakcja z otoczeniem biją na głowę produkcję Epic bez mrugnięcia okiem. No ale taki jeden z drugim napiszą że grafa jest na porównywalnym poziomie. Żal po prostu. Inaczej się tego nie da określić. Albo po prostu brak jakiegokolwiek pojęcia o tym co składa sie w grze na grafikę.

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1686 dnia: Maja 26, 2008, 22:23:41 pm »
Jaki jeden z drugim. Póki co napisał jeden...

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1687 dnia: Maja 26, 2008, 22:30:17 pm »
Co do UDF to gram w to od wczoraj, troszkę już przeszedłem i powiem tak :D: Sora ma sporo racji, bo powtarzających przeciwników jest sporo i gra jest dosyć monotonna (idziesz wyskakuję grupka ludzi - rozwalasz, idziesz, skaczesz, znów grupka i tak prawie cały czas) ale pomimo tego gra się na prawdę super, bo gra ma klimat. Jest ładnie zrobiona (wizualnie i dźwiękowo zresztą też) posiada ciekawie zaprojektowane lokację, dżungla, prosta ale fajna fabuła (skaaarb). Po prostu miło się w to gra a to chyba najważniejsze, przygoda jest interesująca i wciągająca - dla mnie to się liczy. A poza tym to TTP - jak wiadomo teraz tego tyle co nic więc miło sobie pograć w co innego niż kolejny FPS (do premiery MGS4 będę katował UDF i GT5P, no i Resi na multi bo singel pękł).

Jedyne co mi się na prawdę nie spodobało (poważny minus IMHO), że parę razy zauważyłem doładowujące się tekstury tuż przed / pod bohaterem - razi po oczach - tak chyba z 3 razy. Zapewne jest to spowodowane brakiem instalacji UDF'a.
Tak czy siak :D gra jest przyjemna i na pewno zdecydowanie lepsza od Gearsów które mi się nigdy nie podobały (tak tak przeszedłem).

Wooyek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 01-01-1970
  • Wiadomości: 8 219
  • Reputacja: 67
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1688 dnia: Maja 26, 2008, 22:30:54 pm »
I wszystko jasne, wpadł MarcePan i wszystkim pojechał :lol: chłopaki na was to zawsze można liczyć :lol:;)

Jeszcze powiedz że nie mam racji. No jak ktoś mi pisze że w Uncharted jest w kółko jedna sceneria to nic tylko opuścić ręce i się załamać. Chciał chłopak za wszelką cenę oczernić najładniejszy tytuł na PS3 i mu nie wyszło bo bredni tylko nasadził że się sam nimi pogrzebał.

Co do grafiki to GOW ma bardzo ładne postacie i fajne tekstury i owszem ale nadal nie tak piękne jak w Uncharted natomiast już animacja postaci, szczegółowość otoczenia, jakaś tam interakcja z otoczeniem biją na głowę produkcję Epic bez mrugnięcia okiem. No ale taki jeden z drugim napiszą że grafa jest na porównywalnym poziomie. Żal po prostu. Inaczej się tego nie da określić. Albo po prostu brak jakiegokolwiek pojęcia o tym co składa sie w grze na grafikę.
Jasne ze sceneria się zmienia, tylko nie o to mi chodziło, wali mnie to, kłóćcie sie przynajmniej jest wesoło.Chodzi o to że chłopaki sobie do gardeł skaczą a przyszedłeś Ty wyraziłeś opinie i po ptokach :lol:

« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2008, 23:06:54 pm wysłana przez Isaac »

Gerro31

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-02-2006
  • Wiadomości: 4 700
  • Reputacja: 35
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1689 dnia: Maja 26, 2008, 22:33:31 pm »
No, też muszę przyznać, że gameplay w TR wygląda ciekawiej niż w Uncharted. A point & click ciągle żyją- na DSie.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1690 dnia: Maja 26, 2008, 23:16:17 pm »
Cytuj
Dodatkowo Nasz poszukiwac skarbow i pani reporter z programu 4, tak naprawde sa zimokrwistymi mordercami.
Wszystko zależy od podejścia. Początkowo też wydawało mi się to głupie, że jakiś zwykły koleś zabija dziesiątki piratów bez mrugnięcia okiem. Jeśli jednak skupimy się na fabule jako przerywnikach, a gameplay od niej odgrodzimy to gra się zaj*biście :D W końcu zadanie gier polega na dawaniu jak największej radochy, a nie na jak najbardziej realistycznej rozgrywce.

Po przejściu Uncharted oceniałem na 9+, teraz jednak dałbym "tylko" 9. Wiem również, że niektórym osobom (chociaż mało jest takich) gierka może nie przypaść do gustu tak samo jak np Gearsy.

Co do częstych porównań Gearów i Uncharted, to singel w obydwu grach stawiam na równi (bardziej podoba mi się klimat i design GoW, a długością i bardziej różnorodną rozgrywką wygrywa Uncharted), no a multi nie ma co porównywać, dlatego dla mnie GoW > Uncharted.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1691 dnia: Maja 27, 2008, 00:41:27 am »
Point'n'clicki są obecnie sponsorowane przez literki N, D i S.  jak slusznie Lesiu zauważył. :grin: Może czasy świetności dawno minęły ale dzięki NDSowi pogłoski o śmierci tego gatunku są przesadzone... 

Ja tam mam nadzieję że w Uncharted 2 czy TR Underworld jednak tej czystej eksploracji będzie więcej.

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1692 dnia: Maja 27, 2008, 00:49:12 am »
Cytuj
Ja tam mam nadzieję że w Uncharted 2 czy TR Underworld jednak tej czystej eksploracji będzie więcej.
W U2 raczej nie, ale w TRU jak najbardziej (podobno ma być klimatem zbliżony do jedynki). U2 to sequel, więc pewnie wszystkiego będzie więcej i lepiej, nie liczyłbym jednak na radykalną zmianę rozgrywki, proporcje raczej pozostaną te same. Z drugiej strony ND, przy Jaku2 pokazało, że umie zaskakiwać :)

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1693 dnia: Maja 27, 2008, 09:06:14 am »
Cytuj
Z drugiej strony ND, przy Jaku2 pokazało, że umie zaskakiwać

Czy jak kto woli, zmieniać dobre (Jak), na gorsze (Jak2) i robić z platformówki strzelanke.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1694 dnia: Maja 27, 2008, 09:21:17 am »
Cytuj
Z drugiej strony ND, przy Jaku2 pokazało, że umie zaskakiwać

Czy jak kto woli, zmieniać dobre (Jak), na gorsze (Jak2) i robić z platformówki strzelanke.

Dokładnie 1 cześć Jaka była najlepsza.

PS3IDTomasz19

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-04-2008
  • Wiadomości: 506
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1695 dnia: Maja 27, 2008, 09:59:24 am »
Dupa jasiu ;) Wszystkie części Jacka były super a 2 i 3 to mistrzostwo świata, brakuje mi tej serii

Johnny B. Goode

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 23-11-2007
  • Wiadomości: 1 838
  • Reputacja: 17
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1696 dnia: Maja 27, 2008, 13:59:08 pm »
Dupa jasiu ;) Wszystkie części Jacka były super a 2 i 3 to mistrzostwo świata, brakuje mi tej serii

A tam jedynka byla wypasiona miala super klimat

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1697 dnia: Czerwca 01, 2008, 17:35:10 pm »
Musze powiedziec ze poczatek jest najgorszy z calej gry. Pozniej naprawde mnie wciagnelo, odkad przestalo sie uzerac z tymi piratami.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Ogolnie dobra giera 8+. Teraz czas na wyzszy poziom trudnosci, aczkolwiek musze powiedziec, ze normaln potrafil byc wymagajacy.


Tak Marcepan jestem fanboyem, nie odpalajacym x-a przez 10 dni conajmniej i napieprzajacym w Ratcheta ile moge, bo tak mi sie podoba :) Pozdro, zyj dalej w swoim wyimaginowanym swiecie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 01, 2008, 18:03:27 pm wysłana przez Sora »

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1698 dnia: Czerwca 01, 2008, 17:51:59 pm »
Ja również UDF'a ukończyłem, wczoraj rano. Gra IMHO świetna, myślę, że zasługuje na mocne 9/10 szczególnie w obecnych czasach wśród multum różnorakich FPS'ów.

Co do końcowych zwrotów akcji o których pisał Sora (Sora-lepiej wrzuć to w spoiler ;)) to mi się bardzo spodobały, super pomysł bardzo odświeżył grę po paru godzinach strzelania ;).
Końcówka też świetna. Te osiągnięcia w grze są super, za zdobywanie ich dostajemy punkty za które zdobędziemy pewne bonusy - fajna sprawa, z chęcią przejdę jeszcze raz by zdobyć troszkę rzeczy (szczególnie nowe ubrania i postacie do gry).

Swoją drogą końcowymi zwrotami akcji Naughtydog dobitnie pokazali, że powinni się zabrać za jakiś:
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Bo klimat masakruje, szczególnie gra cieni - miód  :cool:

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1699 dnia: Czerwca 01, 2008, 18:04:58 pm »
Potwierdzam, mogli by sprobowac swoich sil w jakims survival horrorze, nawet takim szybkim, bo zgrabnie im to wyszlo
System pktow tez mi sie podobal, w koncu byl sens zdobywania pkt, nie to co achievementy.

paprot

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 11-08-2005
  • Wiadomości: 1 372
  • Reputacja: 0
  • PSN ID: paprotPL
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1700 dnia: Czerwca 01, 2008, 20:10:35 pm »
ja odkąd zagrałem 3dni temu w demko tak sie zauroczyłem ta gra ze musiałem ja nabyc a jako ze była promocja w MM zakupilem po 99zl i dziś zabieram sie juz za fulla :D

Maximmus80

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1701 dnia: Czerwca 01, 2008, 20:20:25 pm »
Jak ja grałem w ta gre to z godziny na godzine dosiadało sie do kanapy coraz więcej osób tak że każdy z nas miał swoja role, był NATANEM, ta laseczką, kumplem z wąsem itd. hehehe
I pyknelismy tytuł do rana... było świetnie :D

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1702 dnia: Czerwca 02, 2008, 12:33:08 pm »
Cytuj
Te osiągnięcia w grze są super, za zdobywanie ich dostajemy punkty za które zdobędziemy pewne bonusy - fajna sprawa, z chęcią przejdę jeszcze raz by zdobyć troszkę rzeczy (szczególnie nowe ubrania i postacie do gry).
Osobiście uwielbiam takie bajery :D
Szkoda tylko, że na Crushing bonusy nie działają :(

Potwierdzam, mogli by sprobowac swoich sil w jakims survival horrorze, nawet takim szybkim, bo zgrabnie im to wyszlo
System pktow tez mi sie podobal, w koncu byl sens zdobywania pkt, nie to co achievementy.
Achievementy są fajne, ale o wiele lepiej się je zdobywa jak coś dają (np w Mass Effect).

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1703 dnia: Czerwca 02, 2008, 13:45:03 pm »
Szkoda tylko, że na Crushing bonusy nie działają :(
Myślę, że wtedy by wszyscy narzekali, że co to ma być za najwyższy poziom trudności gdzie możesz sobie ustawić One Hit Kill ;).

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1704 dnia: Czerwca 02, 2008, 13:57:29 pm »
Szkoda tylko, że na Crushing bonusy nie działają :(
Myślę, że wtedy by wszyscy narzekali, że co to ma być za najwyższy poziom trudności gdzie możesz sobie ustawić One Hit Kill ;).

Ano racja.
A na Crushing można wybierać nowe ubrania/postacie czy kompletnie wszystko z bonusów nie działa?

Potwierdzam, że te osiągnięcia w UDF są nawet lepsze od Achivmentów w X0, bo chociaż coś za to mamy a poza tym jest to tylko do naszej wiadomości, nikt nie musi wiedzieć jacy jesteśmy słabi, bo nie mamy iluś tam pkt. ;)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1705 dnia: Czerwca 02, 2008, 13:58:42 pm »
A na Crushing można wybierać nowe ubrania/postacie czy kompletnie wszystko z bonusów nie działa?
Chyba się da, choć nie sprawdzałem. :-P

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1706 dnia: Czerwca 02, 2008, 14:05:21 pm »
Szkoda tylko, że na Crushing bonusy nie działają :(
Myślę, że wtedy by wszyscy narzekali, że co to ma być za najwyższy poziom trudności gdzie możesz sobie ustawić One Hit Kill ;).
Akurat tego przed pierwszym przejściem Crushing chyba nie mógłbyś ustawić ;) tak samo jak snajperki i granatnika.
Wiem, że mógłby być taki odzew, ale i tak szkoda.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1707 dnia: Czerwca 02, 2008, 19:12:03 pm »
Cytuj
A na Crushing można wybierać nowe ubrania/postacie czy kompletnie wszystko z bonusów nie działa?
Tak można, nie można za to wybrać broni, i slow motion (łatwiej by się celwoało i zdejmowało)

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1708 dnia: Lipca 16, 2008, 14:13:58 pm »
Uncharted Trophies coming mid-August
http://www.psu.com/Uncharted-Trophies-coming-mid-August-News--a0004258-p0.php

Cytuj
When's the PS3's Trophy reward system went live, Uncharted: Drake's Fortune was confirmed as one of the titles that would support it sometime in the near future. Well it appears that may be sooner than we thought.
Joystiq were able to reveal that the patch is already going through testing and should arrive by mid-August, or possibly earlier. Naughty Dog's co-President Evan Wells said the game was already well set up for Trophy support because of its own Medals system.
He did also say that Trophies would not be retro-active to prevent people from sharing save files with each other in order to boost their collection. We like to think of it as another excuse to play through this fantastic game.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1709 dnia: Lipca 16, 2008, 15:02:29 pm »
No w końcu się coś ruszyło....a przed chwilą chciałem włożyć płytkę z Uncharted żeby sprawdzić czy jest jakiś update  :lol:

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1710 dnia: Lipca 16, 2008, 17:19:55 pm »
Mam nadzieje, że będzie czytać z sejwa.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

adriano

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2007
  • Wiadomości: 6 441
  • Reputacja: 4
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1711 dnia: Lipca 16, 2008, 17:23:07 pm »
Mam nadzieje, że będzie czytać z sejwa.

Nie będzie....  :D    i bardzo dobrze!!

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1712 dnia: Lipca 16, 2008, 21:44:45 pm »
Mam nadzieje, że będzie czytać z sejwa.

Nie będzie....  :D    i bardzo dobrze!!
Znowu trzeba będzie kupić Uncharted :x
Kurde ja 26 jade na wakacje i nie bedzie mnie prawie miesiąc tyle trofeów :shock:
A później rok szkolny i matura a tu LOST 5 sezon i trofea fak fak fak :x
Yeahh, me and hate that's an odd couple

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1713 dnia: Lipca 16, 2008, 22:51:49 pm »
A co to trofea rzecz święta ? Myślisz ze zyskasz szacunek zdobywając je ? Nie widze kompletnie żadnego sensu by znów wydawać te 70-80 zł na grę by zdobyć parę głupot... bez sensowna inwestycja, widzę że dużo masz kasy więc pożycz mi na gta ;)

ps: ja mam grę na chacie bo nie sprzedaję więc może coś tam wpadnie bo mam ochote przejść 6 razy ;), ale nie będe grał specjalnie dla trofeów, a już napenwo nie kupował.

deepcry

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-07-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1714 dnia: Lipca 16, 2008, 23:01:43 pm »
above89 bluźnisz!!!

Pozdobywam trofea i potem będę szpanował w rozmowie o pracę.
Napiszę w CV: mam trofea w PS3 i od razu mnie na kierownika dadzą!

A poza tym to będą moje skarby i będę się woził i wzbudzał szacun na mieście.

Pozdro i zdobywajcie trofea, naprawdę warto!

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1715 dnia: Lipca 16, 2008, 23:04:52 pm »
A co to trofea rzecz święta ? Myślisz ze zyskasz szacunek zdobywając je ? Nie widze kompletnie żadnego sensu by znów wydawać te 70-80 zł na grę by zdobyć parę głupot... bez sensowna inwestycja, widzę że dużo masz kasy więc pożycz mi na gta ;)

ps: ja mam grę na chacie bo nie sprzedaję więc może coś tam wpadnie bo mam ochote przejść 6 razy ;), ale nie będe grał specjalnie dla trofeów, a już napenwo nie kupował.
Mnie trofea motywują poprostu. A kasy mam mało mam 5 gier i brak kasy na następne aby kupić Uncharted będe musiał sprzedać GTA. Ale crapów na siłe nie bede przechodził aby miec trofea tylko te lepsze gry. GTA na przykład przeszedłem na 100% i nic z tego nie mam 8).
Yeahh, me and hate that's an odd couple

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1716 dnia: Lipca 16, 2008, 23:28:09 pm »
Rozumiem motywują Cię ale jaki jest sens kupować po raz kolejny tą samą grę dla jakiś punktów czy obrazków ? Na Twoim miejscu sprzedając GTA kupiłbym coś innego lub poczekał na nowości niż brać to samo, ale to tylko moje zdanie zrobisz jak uważasz ja osobiście bym tego nie zrobił ;) Co do GTA to gratuluje bo ja nigdy nie miałem aż takiego zapału by zdobyć te 100%, chociaż kto wie czwórki jeszcze nie mam, niech lepiej dają trofea do MGS'a w które gram od lipca non stop ;P

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1717 dnia: Lipca 16, 2008, 23:33:17 pm »
Ja mam MGS'a i nie gram w niego wogóle a Uncharted to fajna gierka i napewno nie będe sie nudził przechodzac ja jeszcze raz :wink:
Yeahh, me and hate that's an odd couple

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1718 dnia: Lipca 16, 2008, 23:52:32 pm »
Ja mam MGS'a i nie gram w niego wogóle a Uncharted to fajna gierka i napewno nie będe sie nudził przechodzac ja jeszcze raz :wink:

BLUźNISZ GRZESZNIKU !! Spalić go, Spalić !!!

Stary mieć MGS'a i nie grać to grzech najcięższy ;)

deepcry

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 07-07-2008
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1719 dnia: Lipca 17, 2008, 10:12:50 am »
Najlepsze w Uncharted-dzie jest to, że z pistoletu delikwent ginie po 3 trafieniach, a z kałacha aż po 6. :P