Autor Wątek: Uncharted: Drake's Fortune  (Przeczytany 264082 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1760 dnia: Sierpnia 10, 2008, 01:22:46 am »

Wyczuwam jawną wrogość. :lol:


A recenzja jak recenzja, każdy ma prawo do własnej opinii.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2008, 01:46:25 am wysłana przez Patosław »

FallenDemon

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 23-06-2008
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1761 dnia: Sierpnia 10, 2008, 03:25:59 am »
Cytuj
A propos Halo 3, jak ktoś grał w kampanię, to wie że pierwsza misja właśnie jest umiejscowiona w dżungli. I sorry, ale w Halo 3 ta dżungla może nie wygląda lepiej jako calokoształt, bo również mi kopa w twarz nie sprzedała, ale na pewno nie wygląda gorzej. A co tego jest o wiele lepiej skonstruowana architektonicznie.
To fragment tej recenzji.Dalej nie mogę czytać , bo poplułem monitor ze śmiechu.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2008, 03:48:33 am wysłana przez FallenDemon »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1762 dnia: Sierpnia 10, 2008, 11:43:06 am »
Widzę, że recka zeratula jest popularna nie tylko na ps3site.pl.  :lol: :lol: :lol: :lol: A i komentarze równie "pozytywne". Hahaha.

wiesz, tak bywa... nie uznaje zasady, ze jak sie wchodzi miedzy wrony to nalezy krakac jak one.

Szkoda tylko że pier....sz jak potłuczony przy tym.

Marcepan poziom wzrosl odkad cie zbanowali, memory i paru innych dzieci neo

Po tym jak Diabeu (fanboy X0, który banował kogo popadnie z działu o PS3) zblokował mi pierwsze konto to założyłem inne na którym do tej pory mogę przeglądać to forum. Jednak widziałem że nic się tam nie zmieniało i grupka wzajemnej adoracji fanboy'ów X0 (w tym paru moderatorów) ciągle robiła syf to już nawet czytać przestałem forum PE. Ciągle mogę tam wchodzić ale ostatni raz zaglądałem tam grubo ponad 3 miechy temu.

PS. Koleś pisze o dzieciach neostrady i...

Marcepan poziom wzrosl odkad cie zbanowali, memory i paru innych dzieci neo

...potem robi coś takiego.



 :lol: :lol: :lol: Hipokryta roku.

Ahhh Ci fanboy'e X0. Wściekli niczym Chuck Norris. Jakże się zdenerwował biedny ZeroCiul że ktoś przewidział jakie bzdury są napisane w jego wypocinach, które nazwał recenzją.
 Obrażanie użytkownika
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2008, 11:54:46 am wysłana przez MarcePan »

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1763 dnia: Sierpnia 10, 2008, 12:01:53 pm »
Cytuj
Jakże się zdenerwował biedny ZeroCiul
Podobno nikogo nie obrażasz, hehe ;).

Ja tam nie mogę czytać recenzji z powodu masy błędów, merytorycznie mogę się zgodzić w kilku miejscach. W kilku, zdecydowanie nie np. Halo 3 naprawdę wygląda biednie od dżungli poczynając.

Swoją drogą w czym niby Nathan jest 'nie-amerykański'? Jak dla mnie jest właśnie w 100% amerykański, a porównywanie do postaci z GoW jest kretyńskie, chyba, że nagle akcja Uncharted dzieje się na obcej planecie w wyimaginowanym wszechświecie i stał się grą sci-fi... :???:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1764 dnia: Sierpnia 10, 2008, 12:10:02 pm »
Cytuj
Jakże się zdenerwował biedny ZeroCiul
Podobno nikogo nie obrażasz, hehe ;).

Ty podobno też nie...Buhaha!!!

porównywanie do postaci z GoW jest kretyńskie

PS. Chyba nie wiesz co to bohater w rozumieniu amerykanów. Spójrz na avatar Zeratul'a to może zrozumiesz o czym piszę.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2008, 12:12:35 pm wysłana przez MarcePan »

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1765 dnia: Sierpnia 10, 2008, 12:18:50 pm »
Ja obrażam, jawnie, głuptasku.

Spiderman jest amerykańską postacią, kochaną w tamtych rejonach i jest chudym nerdem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1766 dnia: Sierpnia 10, 2008, 12:29:14 pm »
Ja obrażam, jawnie, głuptasku.

Spiderman jest amerykańską postacią, kochaną w tamtych rejonach i jest chudym nerdem.

...który potrafi skakać po ścianach, wypuszcza z nadgarstka sieć pajęczą i ma zmysł dzięki któremu przewiduje zagrożenie. Co z tych rzeczy potrafi Nathan? :lol:


RyoHazuki

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 2 857
  • Reputacja: 82
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1767 dnia: Sierpnia 10, 2008, 12:39:06 pm »
Ja obrażam, jawnie, głuptasku.

Spiderman jest amerykańską postacią, kochaną w tamtych rejonach i jest chudym nerdem.

Batman i Superman też. To nie nasza wina, Europejczyków, że Amerykanie lubią gejowatych bohaterów w rajtuzach i kostiumach. :D

3DS Friend Code: 3926-8253-1279
http://backloggery.com/marcinczpl

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1768 dnia: Sierpnia 10, 2008, 15:06:07 pm »
Ja obrażam, jawnie, głuptasku.

Spiderman jest amerykańską postacią, kochaną w tamtych rejonach i jest chudym nerdem.

Batman i Superman też. To nie nasza wina, Europejczyków, że Amerykanie lubią gejowatych bohaterów w rajtuzach i kostiumach. :D

Ogladaliscie Hancocka? Nikt go nie chcial, zalozyl pedalski stroj i juz jest uwielbiany ;d
+
Idealnie trafia w to co napisal Ryo - (mam na mysli ten kawalek) :D

Dla mnie Drake idealnie przedstawia normalnego czlowieka - jest luzny, czasem sie usmiechnie i jezeli jest cos nie tak, widac strach na twarzy.
A w grach na x0 wszyscy bohaterowie kamienna twarz, nic ich nie rusza.
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1769 dnia: Sierpnia 10, 2008, 15:09:27 pm »
Ja obrażam, jawnie, głuptasku.

Spiderman jest amerykańską postacią, kochaną w tamtych rejonach i jest chudym nerdem.

Batman i Superman też. To nie nasza wina, Europejczyków, że Amerykanie lubią gejowatych bohaterów w rajtuzach i kostiumach. :D

Ogladaliscie Hancocka? Nikt go nie chcial, zalozyl pedalski stroj i juz jest uwielbiany ;d
+
Idealnie trafia w to co napisal Ryo - (mam na mysli ten kawalek) :D

Dla mnie Drake idealnie przedstawia normalnego czlowieka - jest luzny, czasem sie usmiechnie i jezeli jest cos nie tak, widac strach na twarzy.
A w grach na x0 wszyscy bohaterowie kamienna twarz, nic ich nie rusza.

Bardzo dobrze napisane. Podpisuję się pod tym. Dlatego też niech nikt nie pier...i że Drake jest typowo amerykańskim bohaterem.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1770 dnia: Sierpnia 10, 2008, 15:12:05 pm »
Cytuj
A propos Halo 3, jak ktoś grał w kampanię, to wie że pierwsza misja właśnie jest umiejscowiona w dżungli. I sorry, ale w Halo 3 ta dżungla może nie wygląda lepiej jako calokoształt, bo również mi kopa w twarz nie sprzedała, ale na pewno nie wygląda gorzej. A co tego jest o wiele lepiej skonstruowana architektonicznie.
To fragment tej recenzji.Dalej nie mogę czytać , bo poplułem monitor ze śmiechu.
Spoiler (kliknij, by wyświetlić/ukryć)
Do tego filmiku, nie zebym sie czepial, ale 1:32 - co to znaczy wyssuć?
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1771 dnia: Sierpnia 10, 2008, 20:02:44 pm »
Masz rację MarcePan, Drake jest nieamerykański, jak Indiana Jones na którym jest wzorowany. Jaki jest zatem, śródziemnomorski?

Nie wiem czy zgrywacie idiotów z tą pajęczą siecią i super-mocami. Był tekst o tym, że amerykański bohater musi być przypakowany to podałem Spidermana. To chyba logiczne, że Nathan nie będzie się wspinał po ścianach przy użyciu supermocy...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2008, 20:05:28 pm wysłana przez tarniak »

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1772 dnia: Sierpnia 10, 2008, 20:42:35 pm »
Zeratul (+12/-5)     Dark Templar (+29/-5)     -     biedny zalosny fanboj    Wczoraj o 19:01:07

Zeratul mi mowi, ze jestem fanbojem, a w recenzji Uncharted nagminnie wywoluje tytuly na X0 : D
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1773 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:06:31 pm »
Masz rację MarcePan, Drake jest nieamerykański, jak Indiana Jones na którym jest wzorowany. Jaki jest zatem, śródziemnomorski?

Nie wiem czy zgrywacie idiotów z tą pajęczą siecią i super-mocami. Był tekst o tym, że amerykański bohater musi być przypakowany to podałem Spidermana. To chyba logiczne, że Nathan nie będzie się wspinał po ścianach przy użyciu supermocy...

Tarniak wiemy że chcesz bronić za wszelką cenę kolegi po fachu, ale proszę Cię daj sobie siana. Przecież to brednie, co wypisujesz.

Odpowiadając na Twoje pytanie: Nathan jest ludzki.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2008, 21:19:53 pm wysłana przez MarcePan »

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1774 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:29:17 pm »
Zeratul nie jest moim kolegą, a na Xboxa mam wyje... Gram i już. To co, ten Nathan to jest orientalny?

PS. Nieważne jaką miałbym konsolę, jakie miałem, które uważam za najlepsze. Dla Ciebie każdy kto nie podziela Twojego zdania jest fanboyem konkurencji.

PSS. Amerykański Indiana Jones, to bohater nieludzki tak?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2008, 21:31:22 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1775 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:38:40 pm »
Zeratul nie jest moim kolegą, a na Xboxa mam wyje... Gram i już. To co, ten Nathan to jest orientalny?


Odpowiadając na Twoje pytanie: Nathan jest ludzki.

Czytaj: Nie nosi majtek na spodniach, nie robi nadludzkich rzeczy i możesz obserwować ludzkie emocje na jego twarzy.

PS. Nieważne jaką miałbym konsolę, jakie miałem, które uważam za najlepsze. Dla Ciebie każdy kto nie podziela Twojego zdania jest fanboyem konkurencji.

Jak widać nie tylko mojego zdania nie podzielasz. Zresztą nie ma o czym dyskutować. Po prostu starasz się teraz za wszelką cenę bronić bzdury, którą palnąłeś.
Opublikowane: Sierpień 10, 2008, 21:35:49
PSS. Amerykański Indiana Jones, to bohater nieludzki tak?

Widzę że uczepiłeś się Indiana Jones'a. Owszem on jest ludzki ale on nie kojarzy się z Ameryką tak jak Batman, Superman czy Spiderman.

PS. Z tego co pamiętam to Indiana Jones potrafił jakieś cuda wyprawiać z batem więc tu też pojawia sie nutka nadludzkiej umiejętności.

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1776 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:39:03 pm »
Nie wiem jaką bzdurę palnąłem, weź mnie oświeć? To ze Spidermanem? To odpowiedź na bzdurę, że amerykański bohater (a większość owych jest cieciami, przyznaję) to napakowany koks, którym jarają się dzieci. Logiczne, że nie będę podzielał zdania, że Nathan czy tam Snake są nieamerykańscy. Są, a że nie są kolorowi i nie świecą jajami, no cholera, przecież nie walczą z obcymi cywilizacjami w kosmosie :lol: jak goście z GoWa czy tam Halo (które, notabene mi się nie podoba w ogóle, no i?)

Cytuj
PS. Z tego co pamiętam to Indiana Jones potrafił jakieś cuda wyprawiać z batem więc tu też pojawia sie nutka nadludzkiej umiejętności.
Co? :lol: :lol: TO jest BZDURA. IJ to akurat jedna z moich ulubionych trylogii i żadnych cudów z batem tam nie ma. Nadludzkie to jest rozpierdalanie bez draśnięcia 'ludzkim bohaterem' zastępów wrogów (czego dr Jones nie robił).
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2008, 21:42:23 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1777 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:43:53 pm »
Cytuj
PS. Z tego co pamiętam to Indiana Jones potrafił jakieś cuda wyprawiać z batem więc tu też pojawia sie nutka nadludzkiej umiejętności.
Co? :lol: :lol: TO jest BZDURA. IJ to akurat jedna z moich ulubionych trylogii i żadnych cudów tam nie ma. Nadludzkie to jest rozpierdalanie bez draśnięcia 'ludzkim bogaterem' zastępów wrogów (czego dr Jones nie robił).

Hmmm cieszę się razem z Tobą ze to Twoja ulubiona trylogia, ale chyba nie dokładnie oglądałeś najnowszą część przygód ukochanego bohatera.



1:12 i 1:23. :lol: :lol: :lol:

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1778 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:45:34 pm »
Trylogia to 3 części...


dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1779 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:46:44 pm »
Indiana i jego super bicz > Drake
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1780 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:49:58 pm »
Tarniak widzę że nie potrafisz rozróżnić cech, które powodują iż bohater jest postrzegany jako typowa amerykańska postać. Nie wiem skąd u Ciebie przekonanie że jeśli coś pochodzi z Ameryki to z miejsca jest typowo amerykańskie. Strasznie wąsko myślisz.

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1781 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:51:19 pm »
Nadludzkie to jest rozpierdalanie bez draśnięcia 'ludzkim bohaterem' zastępów wrogów
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wasilij_Zajcew

Wasili byl uber?
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1782 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:53:07 pm »
Trylogia to 3 części...



Mówisz że brakło argumentów to będziesz komuś wmawiał iż nie zna prostych pojęć by odwrócić uwagę od głupoty jaką walnąłeś.

Otóż drogi Tarniaku a co mnie to g...o za przeproszeniem obchodzi że Ty bierzesz pod uwagę tylko 3 części Indiana Jones'a? Powstał kolejny film pod tym samym tytułem więc mam wszelkie prawo do posiłkowania się w dyskusji tym co wyprawia Dr Jones w najnowszej odsłonie jego przygód.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2008, 22:20:00 pm wysłana przez MarcePan »

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1783 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:53:26 pm »
Nie wiem jak to jest 'wąsko myśleć' słyszałem o wąskich horyzontach, ale wąskie myślenie to dla mnie novum. Moje 'wąskie myślenie', czymkolwiek jest, podowiada mi, że amerykański bohater, to taki, który jest dobry, w konkluzji szlachetny, robi kuku bandytom/złym, nie kręcą go pieniądze/sława i rozgłos i każdy potencjalny nastolatek może się nim jarać. I pasuje do tego zarówno kolorowy Master Chief, jak i Snake (niezależnie jak skomplikowany rys psychologiczny dla nich przygotowano).

Cytuj
Mówisz że brakło argumentów to będziesz komuś wmawiał iż nie zna prostych pojęć by odwrócić uwagę od głupoty jaką walnąłeś.
Skoro mówię o trylogii to mam na myśli TRZY części, to chyba logiczne? A nawet jeśli, to niestety to miecz obosieczny, bo potwierdza tezę, że IJ jest amerykański, a skoro Nathan jest na nim wzorowany to - uwaga - też jest 'amerykański'.

Koniec tematu, bo już walisz chamówą. Nie chcę Cię dalej prowokować, bo teraz to już będzie ban i zostanie Ci już tylko forum N+. :lol: Pamiętaj, że to Twoja 'palnięta głupota' stała się obiektem drwin całego forum.

EDIT: To są wąskie horyzonty, lingwisto.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2008, 22:01:54 pm wysłana przez tarniak »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1784 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:56:12 pm »
Nie wiem jak to jest 'wąsko myśleć'...

Pomogę Ci. Można też powiedzieć ze taki człowiek ma przysłowiowe klapki na oczach. Nie potrafi wziąć pod uwagę większej liczby czynników mogących mieć wpływ na dany problem.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1785 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:59:30 pm »
Koniec tematu, bo już walisz chamówą. Nie chcę Cię dalej prowokować, bo teraz to już będzie ban i zostanie Ci już tylko forum N+. :lol:

Rozumiem Cię. Dziękuję za łaskę.

PS. Wiem że nie możesz odeprzeć tych argumentów to też wyjechałeś tanim tekstem o "chamówce" podczas gdy sam wcześniej dajesz zdjęcie z napisem "Ja pier...e". A pisałeś mi kiedyś że to ja jestem hipokrytą. :lol:
Opublikowane: Sierpień 10, 2008, 21:57:53
To są wąskie horyzonty, lingwisto.

Które można też nazwać wąskim myśleniem. Jakbyś miał jakieś obiekcje i niepewność to sprawdź w googlach a zobaczysz że wiele osób posługuje się tym samym terminem, lingwisto.

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1786 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:01:13 pm »
Żarnem pewnie też. Póki co zamiast odpisać na to co napisałem o mojej wąskiej wizji amerykańskości, a Ty ciągle gadasz o tym, że nie potrafię odeprzeć jakiś dziwnych argumentów, które niby podałeś.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1787 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:11:44 pm »
Żarnem pewnie też. Póki co zamiast odpisać na to co napisałem o mojej wąskiej wizji amerykańskości, a Ty ciągle gadasz o tym, że nie potrafię odeprzeć jakiś dziwnych argumentów, które niby podałeś.

Jak udowodniłem linkami żarno, którego tak się czepiasz gdy brak Ci argumentów jest też używane przez innych. Swoją drogą pisałeś kiedyś o przytykach na forum a sam non stop wyjeżdżasz z tym żarnem. Myślałem że poważniejszy z Ciebie gość i jak już określisz kogoś mianem hipokryty to sam będzie starał unikać hipokryzji.

PS. Kto powiedział że Nathan jest wzorowany na IJ? Może na Larze z TR jest wzorowany? No chyba że Tarniak tak powiedział i tak musi być więc Nathan to IJ z krwi i kości tyle że nie potrafi takich cudów bacikiem. :lol:


Opublikowane: Sierpień 10, 2008, 22:09:13
Cytuj
Mówisz że brakło argumentów to będziesz komuś wmawiał iż nie zna prostych pojęć by odwrócić uwagę od głupoty jaką walnąłeś.
Skoro mówię o trylogii to mam na myśli TRZY części, to chyba logiczne?

Problem w tym że to jest totalnie pozbawione logiki. Nie mam tu na myśli tego iż trylogia to 3 ale chodzi o to że filmów o Indiana Jones jest 4, dlaczego więc nie mogę podpierać się najnowszym dziełem opartym na jego przygodach? Hmmm, pomyślmy...może dlatego że to straszne niewygodne dla Tarniaka i obala jest tezę jakoby IJ był zwyczajnym bohaterem.

Marins

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1788 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:13:15 pm »
Marcepan odpuść bo jeszcze siła wyższa da Ci bana a tarny pierdoląc nie na temat nawet osta nie dostanie.

 Wulgarne słownictwo
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2008, 22:14:50 pm wysłana przez Marins »

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1789 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:15:12 pm »
Jak to zwykłeś robić, siląc się 'googlami':

http://www.google.pl/search?hl=pl&safe=off&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&hs=4OH&pwst=1&q=Uncharted+Indiana+jones+Naughty+Dog&start=10&sa=N

Nie tylko "Tarniak tak powiedział"...
No i wciąż nie odpowiedziałeś na moje argumenty więc mi tu z moją hipokryzją nie wyjeżdżaj. A, i ja otwarcie mówiłem od lat na tym forum, że się dopieprzam (zresztą w 'życiu' też się dowalam do tekstów/błędów). Więc to conajwyżej moja złośliwość, kompleksy czy jak wolisz to sobie tłumacz, ale do hipokryzji to daleko.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1790 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:15:20 pm »
Marcepan odpuść bo jeszcze siła wyższa da ci bana a tarny pierdoląc nie na temat nawet osta nie dostanie.

Też się dziwię że jeszcze nawet osta nie zebrał ale przypomniałeś mi się że są tu równi i równiejsi.

Marins

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1791 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:16:08 pm »
Marcepan odpuść bo jeszcze siła wyższa da ci bana a tarny pierdoląc nie na temat nawet osta nie dostanie.

Też się dziwię że jeszcze nawet osta nie zebrał ale przypomniałeś mi się że są tu równi i równiejsi.

No niestety.

Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1792 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:16:32 pm »
Marcepan odpuść bo jeszcze siła wyższa da Ci bana a tarny pierdoląc nie na temat nawet osta nie dostanie.

No, właśnie teorii spiskowej o banach mi tu brakowało. Straciłem moderatora 2 razy, dostawałem masę ostów na tym forum, jak nie wierzysz poczytaj posty, a potem wysnuwaj teorię spiskową.
 Offtopic

Ciapkas

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1793 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:16:49 pm »
Gówno prawda Marcepan, obydwaj prowadzicie durną kłótnię i lepiej ją skończcie.

Marins-również gówno prawda.

svonston

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1794 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:18:14 pm »
Marins-również gówno prawda.
Ty sam jesteś gówno prawda. Jeżeli na tym forum nie ma "równych i równiejszych", to ja jestem święty. Zobacz temat o babach na forum i sprawdź, kto dostał osty, a kto nie. Cześć.
 Offtopic

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1795 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:21:09 pm »
Jak to zwykłeś robić, siląc się 'googlami':

http://www.google.pl/search?hl=pl&safe=off&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&hs=4OH&pwst=1&q=Uncharted+Indiana+jones+Naughty+Dog&start=10&sa=N



No i co to ma być? Znaleźć tam można info że graczom U:DF przypomina IJ. Do tego jest tam też wzmianka o Larze Croft, także jak widzisz U:DF nie jest oparty na przygodach Dr Jonesa a jedynie je przypomina.
Opublikowane: Sierpień 10, 2008, 22:18:27
Gówno prawda Marcepan, obydwaj prowadzicie durną kłótnię i lepiej ją skończcie.

Tyle że to ja dostałem osta.

Marins

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1796 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:22:12 pm »
Marins-również gówno prawda.
Ty sam jesteś gówno prawda. Jeżeli na tym forum nie ma "równych i równiejszych", to ja jestem święty. Zobacz temat o babach na forum i sprawdź, kto dostał osty, a kto nie. Cześć.

Dobrze gada.


Tarniak

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1797 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:22:24 pm »
Jakbyś nie zauważył, to dostałeś osta ZANIM dołączyłem do dyskusji.

Patosław

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 18-01-2008
  • Wiadomości: 5 930
  • Reputacja: 147
  • Demons Souls <3
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1798 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:23:13 pm »
Idźcie do Wora lepiej bo zaraz znowu osty polecą.

Ciapkas

  • Gość
Odp: Uncharted: Drake's Fortune
« Odpowiedź #1799 dnia: Sierpnia 10, 2008, 22:24:28 pm »
Kurde Marcepan a po ciul udowadniaz całemu światu, że Nathan jest uber? To, że sam o tym wiesz nie starcza Ci?
A Tarniak wiedząc ze i tak nie przegada brnie.


Koniec tematu :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2008, 22:26:01 pm wysłana przez Ciapkas »