Autor Wątek: Burnout Paradise  (Przeczytany 91399 razy)

0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #400 dnia: Lutego 02, 2008, 19:04:26 pm »
Jedyny duzy minus tej gry (bo reszta to drobiazgi) to brak starych swietnych crashy. Wjazd na skrzyzowanie pelne aut tak, aby narobic jak najwiecej szkod dawal wiele satysfakcji. Gra stracila przez to wiele, nie ma jak zaliczanie na medale kolejnych skrzyzowan, gdyby nie brak tych jakze miodnych karamboli gra bylaby dla mnie na 10, a tak (nie)stety jest (az)tylko na 9. Pozdro
:shock: Nie ma crashy!?!

Są... odbijasz się jak piłeczka  :lol:show time czy coś  :lol: :eek: A mi to na rekę, bo nigdy nie lubiłem po 3 już mi się znudziło i w Revenge tylko by przejść...

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #401 dnia: Lutego 02, 2008, 19:04:46 pm »
Ten Crash nie jest niczym specjalnym wiec nie wiem czego tak zalujecie.
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #402 dnia: Lutego 03, 2008, 20:24:39 pm »
Ej jak tak sobie gram to ten Burnout ma nawet fajną graficzkę. Kupując tą grę wiedziałem że nie jest to nic specjalnego jeśli chodzi o oprawę bo grałem w demko. Ale teraz jak tak zasuwam i spią się iskry, wszystko rozpada się w drobny mak a płynność gry oscyluje w 60 klatkach to zdaje sobie sprawę że jednak nie jest tak źle jak myślałem.
Opublikowane: Luty 02, 2008, 19:12:10
Czemu jest tak że mimo iż wygrałem parę wyścigów to nie są one odfajkowane na mapce. Niektóre są a inne nie mimo że był już przeze mnie wygrane. WTF?

BTW. Animacja lubi na ułamek sekundy spaść podczas gdy np. przeciwnik obok nas w coś wyrżnie.
Opublikowane: Luty 03, 2008, 17:32:32
W jaki sposób gra wykorzystuje czujniki SixaxiS'a?

bleak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #403 dnia: Lutego 03, 2008, 20:44:03 pm »
Jak dostaniesz nowe prawo jazdy to wszystkie sie resetuja, czujnik jest wykorzystywany w showtime do ostrych *skretow* samochodu, albo mozesz wlaczyc, zeby tym kierowac.

A tak btw przeczytaj pm-a!
PSN ID: bleaki

marcinps3

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 01-08-2007
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #404 dnia: Lutego 03, 2008, 22:22:12 pm »

Passwords
Unlock retail themed cars

Codes require profile to have a Class A license or better to activate.
Password   Effect
Z891 4K88 IN25 79AA   PAL Steel Wheels car.
Q83E 3H1S BI3B 40P4   Steel Wheels Car
bestbuy   Unlocks Best Buy skinned car
circuitcity   Unlocks Circuit City skinned car
gamestop   Unlocks Gamestop skinned car
walmart   Unlocks Wal-mart skinned car

Contributed By: auim, rosco_pk22, Tantaran05
Unlockables
Extra Paint Colours

Unlockable   How to Unlock
Gold Paint   Earn The Elite License
Platinum Paint   Earn The Elite License With 100% Completion

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #405 dnia: Lutego 05, 2008, 12:54:03 pm »
a co sądzicie  o muzyce ?

jak dla mnie kaszana i lipa straszna, do soundtracku z B3 wiele jej brakuje

no i brak mozliwości wrzucenia właśjej muzyki też irytuje...

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #406 dnia: Lutego 05, 2008, 13:05:06 pm »
Ja na początku posegregowałem sobie nutki i jeździłem tylko z tymi co mi się podobają. Ale zagłuszało to masę świetnych efektów jakie ma ta gra więc wyłączyłem muzę całkowicie. Ja ogólnie nie lubię jeździć z muzyką w grach wyścigowych.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #407 dnia: Lutego 06, 2008, 02:46:07 am »
Eee kindziole tego Burnouta, 10 h na liczniku a mi się już nudzi. Niezwykle monotonna gra  :?.

D3LTA_TOM.

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 29-05-2007
  • Wiadomości: 1 048
  • Reputacja: 0
  • Xbox Live: xXI TOMEK IXx
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #408 dnia: Lutego 06, 2008, 19:47:09 pm »
W FIFIE i NFS też muzyki za ciekawej nie dali jak zawsze EA ma z tym problemy.

Co do gry to mam ponad 20% i gram czasem online i mi się podoba ale jak wyjdzie GT to wtedy będzie w co śmigać.



BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #409 dnia: Lutego 06, 2008, 21:27:53 pm »
W FIFIE i NFS też muzyki za ciekawej nie dali jak zawsze EA ma z tym problemy.

Co do gry to mam ponad 20% i gram czasem online i mi się podoba ale jak wyjdzie GT to wtedy będzie w co śmigać.

W nowym NFS'ie muza mi się nawet podoba. Są niektóre nutki fajne. Trochę D'n'B jest więc mi to pasi.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #410 dnia: Lutego 07, 2008, 22:45:18 pm »
Dobra chyba wrzeszczcie mam jednoznaczne zdanie co do Burnouta. Singel jest do potęgi beznadziejny, 8h i zasypiasz przy konsoli. Potęgą jest za to multiplayer, nie jakieś gejowe challange w freeburn (znajdź i zniszcz bilbord, ojejku jak fajnie) tylko w wyścigach, przy których emocje sięgają zenitu (osobisćie podczas jazdy śpiewam, tańcze, skaczę, krzyczę i przeklinam).

Jeżeli jesteś fanem Brunouta, atakuj śmiało, postaraj się jak najszybciej pozdobywać samochody i kieruj się na live!

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #411 dnia: Lutego 07, 2008, 23:06:27 pm »
Co do multi to się zgadzam ale co do challengy to nie do końca. Na początku tez tak myślałem że to lipa i tylko wyścigi są fajne online. Szybko zmieniłem zdanie jak zebraliśmy się grupą z forum PE i Elfor z GO. Wykonywanie zadań w 8 Polaków z headsetami daje mega frajdę. Świetna sprawa IMHO.

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #412 dnia: Lutego 07, 2008, 23:18:35 pm »
MarcePan dużo trudniejsze są challenge na 8? Na razie pykałem 2-3 i nie było jakoś specjalnie trudno.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #413 dnia: Lutego 08, 2008, 00:17:32 am »
Wiele jest podobnych ale poziom trudności zwiększa się w powodu liczby graczy. Nie jest łatwo wskoczyć 8 graczom na wąski dach tak żeby wszyscy się zmieścili. :P

PS. Najgorszy to był motyw żeby na lotnisku przeskoczyć zwieszoną na dźwigu obręcz robiąc przy tym beczkę i spadając na koła.

Niebieski

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 2 182
  • Reputacja: 1
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #414 dnia: Lutego 08, 2008, 20:56:45 pm »
Jest jakieś lotnisko ?? :shock: :shock:

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #415 dnia: Lutego 08, 2008, 21:19:03 pm »
Jest takie z hangarami i mnóstwem ramp. Sam pas startowy nie jest jakiś bardzo długi. Za to jest cała masa miejsca by poszaleć.

bleak

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 03-01-2008
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #416 dnia: Lutego 09, 2008, 16:29:09 pm »
Jest jakieś lotnisko ?? :shock: :shock:

Robilbys challenge, to bys wiedzial : D. Ja najpierw skoncentrowalem sie na singlu, zeby ogarnac miasto, pozniej multi (Marcepan o mnie zapomnial ; p).
PSN ID: bleaki

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #417 dnia: Lutego 09, 2008, 16:49:54 pm »
Wiele jest podobnych ale poziom trudności zwiększa się w powodu liczby graczy. Nie jest łatwo wskoczyć 8 graczom na wąski dach tak żeby wszyscy się zmieścili. :P

PS. Najgorszy to był motyw żeby na lotnisku przeskoczyć zwieszoną na dźwigu obręcz robiąc przy tym beczkę i spadając na koła.

Robiłem to już na dwóch :), ale takie challenge najbardziej mi się podobają niż spotkajmy się gdzieśtam.

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #418 dnia: Lutego 09, 2008, 20:42:57 pm »
Jest jakieś lotnisko ?? :shock: :shock:

Robilbys challenge, to bys wiedzial : D. Ja najpierw skoncentrowalem sie na singlu, zeby ogarnac miasto, pozniej multi (Marcepan o mnie zapomnial ; p).

Kurcze ale w Crash FM ten koleś mówił że to się chyba nazywa Wagon Station więc pewnie to nie lotnisko a zwrotnica.

BTW. Ile jest aut w grze? Bo ja mam coś około 40 ale jeśli ugrałbym nimi wszystkimi Burning Road to chyba odblokowałbym wszystkie. Gdzie F1 i jakieś auta ala Le Mans?

PS. Sorki Bleaki sie jakoś dziwnie zdawało mi się że z tego forum gra tylko Elfor i coś mi się pomyliło że Ty jesteś z forum PE dlatego zapomniałem dodać że też z nami grałeś.

blach0r

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 26-06-2007
  • Wiadomości: 5 558
  • Reputacja: 26
  • PSN id: purePwnerer
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #419 dnia: Lutego 09, 2008, 21:17:00 pm »
W demku pisze na zlomowisku ze jest 75 samochodow. Byc moze dokupuje sie je jakos czy cus..

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #420 dnia: Lutego 09, 2008, 21:23:53 pm »
jest 75, ale przecież mnóstwo z nich to mutacje poprzednich :(.

kowex1987

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 10-02-2008
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #421 dnia: Lutego 11, 2008, 12:17:02 pm »
Witam ... musiałema napisac bo niektórych posty mnie rozje.....

Kupiłem Burnout Paradise na Ps3 :)  Gierka super .... można grac singiel player a orzgrywki online
jeszce lepsze kiedy mozesz skopać komuś tyłek  :P

Nie wiem tylko skąd takie posty ze gra jest ;

monotonna?   
muzka jest zła (tu to juz chyba pisało dziecko hh i Rysia Peji )

Gra jest dopracowana ..... graficznie spełnia sie.... tak samo jak pod względem efektywności .. licznych
wypadków itp....

Pewnie połowa osób nawet nie ma tej gry.... no ale opinie trzeba napisac....  :shock:


Najgorsze ze potem ktoś czyta taki post i sie sugeruje (bo chłopczyk napisał ze jest zla bo nie ma Tunigów )
takich jak u nie go na wsi...... albo w need for speed.....

to tyle

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #422 dnia: Lutego 11, 2008, 12:43:50 pm »
Wczoraj grało się kosmicznie. Multi jest mocarny. Mimo że lamie w tą grę to i tak mam ciągłą ochotę odpalać online i tłuc się na trasie z ziomkami z PSN.

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #423 dnia: Lutego 11, 2008, 12:52:58 pm »
Witam ... musiałema napisac bo niektórych posty mnie rozje.....

Kupiłem Burnout Paradise na Ps3 :)  Gierka super .... można grac singiel player a orzgrywki online
jeszce lepsze kiedy mozesz skopać komuś tyłek  :P

Nie wiem tylko skąd takie posty ze gra jest ;

monotonna?   
muzka jest zła (tu to juz chyba pisało dziecko hh i Rysia Peji )

Gra jest dopracowana ..... graficznie spełnia sie.... tak samo jak pod względem efektywności .. licznych
wypadków itp....

Pewnie połowa osób nawet nie ma tej gry.... no ale opinie trzeba napisac....  :shock:


Najgorsze ze potem ktoś czyta taki post i sie sugeruje (bo chłopczyk napisał ze jest zla bo nie ma Tunigów )
takich jak u nie go na wsi...... albo w need for speed.....

to tyle


Ja mam grę, nie słucham hh, nie tuninguje aut, więc mnie nie obrażaj bo mogę mieć swoją opinię, a mam ją. Oto i ona:

Faktycznie 8.5 wydaje się maksimum dla nowego burnouta.

Spora powatarzalność powoduje znudzenie w single’u, zresztą te 75 aut to też śmieszy bo przecież to ciągle te same auta tylko w upgradowane modele. Powtarzalność wyścigów co zmiana licencji.

Co do multi, bo jasne grałem i jest świetne, ale challenge są zbyt do siebie podobne i sporo się powtarza. W pewnym momencie myślisz sobie, ale przecież już to robiłem. Zdecydowanie gra nadaje się na krótkie sesyjki w dodatku najlepiej w grupie znajomych, bo jakoś oglądanie czyjegoś tyłka bo rozwaliłem mu auto wydaje mi się niezbyt fajne. W takim wypadku burnout jest świetny, jednak jako kompletny produkt wydaje mi się, że nie jest taki.

Co do ścieżki dźwiękowej to cóż jak dla mnie jest średnia najwyżej. Jest kilka fajnych kawałków, ale jest też znowu Avril ;). Wiadomo jest to kwestia gustu, bo same dźwięki są super.

Została ostatnia kwestia ta gra rządzi replayami przy rozwałkach, czasem wystarczy mi patrzeć jak ktoś inny się crashuje :).

A właśnie co do braku crashy to jest to nieodżałowana strata, ponieważ showtime jest słaby bo tak naprawdę zatracił swój charakter taktyczny, bo tam było więcej kombinowania, tutaj skaczemy tylko do autobusu i dalej…

mtlEN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-01-2008
  • Wiadomości: 154
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #424 dnia: Lutego 11, 2008, 21:04:42 pm »
Burnout Paradise najnowsza odsłona najlepsze serii ścigałek na konsole ..... No ale cóz w inne części grało się przyjemnie ale do Paradise'a mnie jakoś nie ciągnie. Demko na wysokim poziomie no ale ta grywalność niby wszystko ładnie, pięknie ale czegoś tu brakuje. Tego uroku Burnouta którego wszyscy kochamy z poprzednich części. Nadal mam święte przekonane zdanie, że Burnout 2 jest najlepszą częścią serii

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #425 dnia: Lutego 12, 2008, 09:23:14 am »
Wczoraj rzeźnicy (w tym tutejszy Bleaki) nie dali mi spokoju. Fajna zabawa była w MarkedMan'a. Miałem ubaw po pachy jak fruwaliście próbując ztakedown'ować moją ciężarówkę Team A. :P

nakimushi

  • Gość
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #426 dnia: Lutego 15, 2008, 20:15:37 pm »
ale mialem szczescie - akurat w firmie kupili 2 kopie i tego samego dnia udalo mi sie ja wyrwac  :grin:
gierka naprawde swietna _ duzo bardziej mi sie podoba niz demko_ tylko jakos w online sie nie moge wkrecic jeszcze ale moze dlatego ze nie mam headsetu ;)

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #427 dnia: Lutego 17, 2008, 00:17:44 am »
Czy gra w wersji na ps3 wymaga instalacji danych na dysku twardym konsoli ?

Emiel

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2007
  • Wiadomości: 252
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #428 dnia: Lutego 17, 2008, 00:30:50 am »
Czy gra w wersji na ps3 wymaga instalacji danych na dysku twardym konsoli ?
Nie, potrzebuje tylko około 13 mb na save'a.

Nycek

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 21-02-2007
  • Wiadomości: 513
  • Reputacja: 1
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #429 dnia: Lutego 18, 2008, 11:57:44 am »
OK- a czy gra obsługuje wibracje w PS3 , czy też trzeba pobrać jakiś patch ? Jeśli obsługuje to jak się sprawują ? Czy czujnik wychyleń do czegoś się przydaje ?

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #430 dnia: Lutego 18, 2008, 14:37:17 pm »
Wibracja działaja a czy trzeba jakiegoś patcha to nie wiem, a co do wychyleń to ja nie używałem i chyba nie ma opcji żadnej.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #431 dnia: Lutego 18, 2008, 18:41:14 pm »
Wychylenia są użyte podczas Showtime. Możesz sterować wrakiem za pomocą czujników ruchu. Jest również możliwość ustawienia skręcania furą podczas jazdy używając wychyleń ale jest to totalnie lipne.

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #432 dnia: Marca 05, 2008, 20:20:51 pm »
Szczegóły o nadchodzącym patch'u 1.2
Cytuj
Top 10 reported bugs:
PS3 game could crash after a player who had performed a Takedown left the game
The game indefinitely displays "Connecting to Paradise City Servers" if it's having problems pinging the rebroadcast server
Disconnecting the controller before a race began meant race timings could be manipulated and players who didn't cross the line first could be awarded the win
Repeatedly joining and leaving a game with eight players could cause the game to hang
Hammering the A (360) or X (PS3) after unlocking a car could cause the game to hang
East Crawford and Watt St achievements could not be achieved if the player went online and set the game to road rules before attempting them
Audio was distorting when using 5.1 / DTS and looking rearwards
Enhanced Xbox 360 streaming performance to stop instances where the game seemed to pause for a second or so
Total time driven in player statistics would stick at 145 hour
Voice chat connection problems with eight player games.

Game experience enhancements:
We're going to be running road rule timers in all events and online challenges
Tuning Online Takedown logic and physical behaviour to iron out instances where it doesn't feel fair
Increase online timer limit so players have a greater chance of finishing the race
Fix drifting and boosting bug where there wasn't any real control on the brake, so players would grind around the walls of the corners
Fixing the boost to stop the jerky car handling when stabbing the boost
Fixing surround sound to stop the centre speaker being too loud. And the speech has been positioned correctly
Tweak Marked Man gameplay AI so it can no longer be exploited by driving in reverse
Increase the number of search results returned for online games
Increase Picture Paradise timer so it doesn't kick in so quickly

Other high priority issues being fixed:
Some online race start points face players in the wrong direction
Instances where Barrel rolls were not registering correctly in Stunt Run
Instances in Stunt Run where players would crash but not wreck, then score multipliers by driving away
Fixed instances where the counting of Boost Chains would drop out
Some instances where Revenge Rivalries desynchronise and don't get fixed until players are updated online
Some instance where the Host couldn't change the game access if the game was created through an invite
Achievements, Awards and Challenges numbers sometimes not updated if the player didn't leave the game cleanly
Online challenge issues where the challenge couldn't be completed if it was started at the exact time that a player left the game
Incorrect rivalry updates when European players played against English or Japanese players.

Online connection issues
Force time out if the 360 gets stuck on "Connecting to Paradise City Servers" NAT error
Rich presence on 360 didn't change correctly when there is a change in the game parameters
Instances where Friends were not being displayed on the mini map.
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=93975
http://www.criteriongames.com/burnout/paradise/press/features/patch1_2/

Skończą się okazyjne przychaczenia w wersji z X360.
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #433 dnia: Marca 07, 2008, 16:44:48 pm »
First Burnout Paradise DLC on the way
http://www.psu.com/First-Burnout-Paradise-DLC-on-the-way-News--a0002996-p0.php

Cytuj
The Burnout series is no doubt one of Electronic Arts most celebrated franchises, boosting unique style game play previously never attempted in the racing genre. With their latest release, Burnout Paradise, publisher EA and developer Criterion Games stunned fans yet again with a brilliant offering in the adrenaline-fuelled series.

With this in mind, fans should no doubt be pleased to hear that Alex Ward of Criterion Games has revealed that the company is working on "incredible new content for Paradise".

With nothing much to go on at this point, Ward said that more will be revealed "over the next few days and weeks". Until then, gamers are welcomed to check out some awesome videos that show off neat new looks and designs.

MuSic475

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-03-2008
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #434 dnia: Marca 08, 2008, 21:10:57 pm »
Najnowszy dodatek do Burnouta Paradise w drodze...

nakimushi

  • Gość
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #435 dnia: Marca 08, 2008, 21:23:21 pm »
ja mam kolesia na liscie z polski ktory jest 15 w rankingu swiatowym  :grin:

MuSic475

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-03-2008
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #436 dnia: Marca 10, 2008, 18:51:28 pm »
Daj ID :P

nakimushi

  • Gość
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #437 dnia: Marca 10, 2008, 21:31:50 pm »
moses_pl zdaje sie/ wystarczy ze sprawdzisz sobie ranking - jest 15 ciagle :D


MuSic475

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-03-2008
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 0
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #438 dnia: Marca 11, 2008, 19:59:28 pm »
niezły musi być 15 lol.... musi cały czas napier**lać ;p;]

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Burnout Paradise
« Odpowiedź #439 dnia: Marca 13, 2008, 15:19:35 pm »
Free Burnout Paradise downloadable islands confirmed
http://n4g.com/ps3/News-122508.aspx