Autor Wątek: GTA IV (wersja na x360 )  (Przeczytany 248975 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
GTA 4
« Odpowiedź #280 dnia: Marca 30, 2007, 22:40:15 pm »
Ech po cholere by go mieli pokazywać jadącego w kabrio? xD I zmieniać mu trzy razy ubranie w ciągu minutowego trailera...

Supersonic

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #281 dnia: Marca 30, 2007, 22:46:09 pm »
Tego to ja już nie wiem.  :wink:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
GTA 4
« Odpowiedź #282 dnia: Marca 30, 2007, 22:48:33 pm »
Doszukujecie sie dziury w całym xD

lupinator

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #283 dnia: Marca 30, 2007, 23:08:26 pm »
:!:  :!:  :!:   :!:  :!:  :!:

The May 2007 issue of Game Informer Magazine will feature "10 pages of world exclusive screens and details on the biggest game of 2007." No other details to report on except go buy this magazine.

 :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:

OKLADKA

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
GTA 4
« Odpowiedź #284 dnia: Marca 30, 2007, 23:13:07 pm »
Master ale trailer to nie jest jedna i ta sama akcja tylko wycinek różnych z różbnych momentów gry, zmiana durnego ciucha na trailerze to naprawdę nic strasznego :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
GTA 4
« Odpowiedź #285 dnia: Marca 30, 2007, 23:19:34 pm »
Ech skzoda, że dopiero w maju ten Gameinformer :P Szkoda, zę to nie jest nasze polskie PE=p

lupinator

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #286 dnia: Marca 30, 2007, 23:21:33 pm »
Cytat: "Master_666"
Ech skzoda, że dopiero w maju ten Gameinformer

Majowe numery magazynow ukazuja sie w kwietniu master  :mrgreen:

Ku*wa dac mi tego Gameinformera albo tytlko te 10 stron  :!:

Supersonic

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #287 dnia: Marca 30, 2007, 23:22:15 pm »
Cytat: "Master_666"
Doszukujecie sie dziury w całym xD

Ty to robisz twierdząc czy sugerując (jak wolisz) że w trailerze są dwie róznce postaci ja sie niczego nie doszukuję bo ufam temu co widzę w trailerze.  :wink:  Może moje oko nie jest na tyle bystre by dostrzec róznice w postaciach. Jak sie okaże że masz rację to przyznam ci to ale póki co nie zamierzam doszukiwać się na siłę szczegółów.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
GTA 4
« Odpowiedź #288 dnia: Marca 30, 2007, 23:24:47 pm »
Nigdy sie nei sprawdzi czy mam racje :P No chyba, że gra zacznie sie od tego,ze jedziemy przez mostek w niebieskim cabrio :lol:

lupinator

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #289 dnia: Marca 30, 2007, 23:26:33 pm »
Przestancie kurcze juz dyskutowac o tym kabriolecie  :P

Wie ktos ktorego dnia miesiaca (tutaj kwietnia) wychodzi Gameinformer?

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
GTA 4
« Odpowiedź #290 dnia: Marca 30, 2007, 23:35:22 pm »
10 stron! :twisted:
Oby była masa informacji a nie 2 wielkie screeny i 3 zdania na stronie , zachodnie magazyny tak lubią :wink:

Ostatnio skany z Uncharted z kwietniowego GI pojawiły się 17 marca , czyli teraz powinno być podobnie.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
GTA 4
« Odpowiedź #291 dnia: Marca 31, 2007, 00:04:36 am »
Ciekawe czy bedzie mozna dowolnie rozsuwac suwak w polarze :) Na okladce zdaje sie miec bardziej rozsuniety niz na trailerze :)

To by bylo cos naprawde next-genowego  :wink:

nakimushi

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #292 dnia: Marca 31, 2007, 00:17:32 am »
a tak wogóle to ma sie te wtyki co  :lol:

wczesniej na forum pisalem ze gra bedzie bardziej realistyczna ale bedzie zachowywac lekko komiksowy styl i sie sprawdzilo  :mrgreen:

czyli to ze gra bedzie przeogromna tez napewno jest pewne

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
GTA 4
« Odpowiedź #293 dnia: Marca 31, 2007, 00:56:07 am »
Cytat: "nakimushi"
a tak wogóle to ma sie te wtyki co  :lol:

wczesniej na forum pisalem ze gra bedzie bardziej realistyczna ale bedzie zachowywac lekko komiksowy styl i sie sprawdzilo  :mrgreen:


W takim razie pozdrów od nas Panów z R* jak jutro będziesz z nimi lunch jadł ;). Pozatym ja tam tu komiksowego stylu nie widze, to chyba sie nie sprawdziło? :P

Cytuj
czyli to ze gra bedzie przeogromna tez napewno jest pewne


Sorry, ale nie kumam? Dlatego, że Ty tak powiedziałeś mamy być pewni, że tak bedzie (bo udało Ci sie trafić, że bedzie bardziej realistyczna to i to bedzie prawdą)?  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
GTA 4
« Odpowiedź #294 dnia: Marca 31, 2007, 00:59:07 am »
Ech to chyba byłą ironia Nakimushiego =p

Supersonic

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #295 dnia: Marca 31, 2007, 09:00:36 am »
Cytat: "nakimushi"
a tak wogóle to ma sie te wtyki co

Już sie tyle nie chwal  :wink:   :P

Wie ktoś którego dnia maja będzie ten Gameinformer. :?:

Gomez

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 02-08-2006
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 1
GTA 4
« Odpowiedź #296 dnia: Marca 31, 2007, 10:38:04 am »
Na mnie ten trailer nie zrobił wrażenia, ale sam bohater bardzo mi sie podoba :wink:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
GTA 4
« Odpowiedź #297 dnia: Marca 31, 2007, 13:05:30 pm »
Bohater przedstawiony w filmie to prawdopodobnie znany z GTA 2, Jerkov powiązany z rosyjską mafią, a oto zestawienie:



zaibatsu.pl

nakimushi

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #298 dnia: Marca 31, 2007, 13:36:16 pm »
ale was boli czasem cos - *(do Crasha - pana moderatora.... rozumiem ze jak ktos pracuje w jakiejs firmie znanej i ma znajomych w innych firmach to ma nie wchodzic na te forum i nic nie napisac bo zaraz jestem 15 letnim chlopcem który wszystko wysysa z palca ?.....
co do Rockstars nie jem z nimi lunchu ale od nas w firmie tam maja znajomych i takie informacje mnie doszly...a jesli ty nie widzisz po postaciach komiksowego stylu to trudno  ;)

co do Jerkova to swietnie ze to znalazles Master - faktycznie to ta sama chyba postac/

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
GTA 4
« Odpowiedź #299 dnia: Marca 31, 2007, 14:13:53 pm »
Cytat: "nakimushi"
ale was boli czasem cos - *(do Crasha - pana moderatora.... rozumiem ze jak ktos pracuje w jakiejs firmie znanej i ma znajomych w innych firmach to ma nie wchodzic na te forum i nic nie napisac bo zaraz jestem 15 letnim chlopcem który wszystko wysysa z palca ?.....
co do Rockstars nie jem z nimi lunchu ale od nas w firmie tam maja znajomych i takie informacje mnie doszly...a jesli ty nie widzisz po postaciach komiksowego stylu to trudno  ;)

co do Jerkova to swietnie ze to znalazles Master - faktycznie to ta sama chyba postac/


Nie wiedzialem, ze pracujesz nad grami? Dlatego mialem podstawe by tak twierdzic ;) wyluzuj. Swoja droga nad jakimi pozycjami pracowales/pracujesz? :)
Co do komiksowego stylu to dla mnie go tam nie ma - na sile moze i da sie go dopatrzec, ale tylko na siłe ;) zreszta kazda gra jest komiksowa wlasciwie, bo jak grafika komputerowa moze byc w 100% realna? ;)
Master_666 baaaardzo ciekawe, chyba czas odpalic GTA2 i ukonczyc do premiery GTA4 hehe ;).

pozdro

Tarniak

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #300 dnia: Marca 31, 2007, 14:41:55 pm »
Cytat: "nakimushi"
tez napewno jest pewne

Biorąc pod uwagę tak porażającą logikę zapewne nad Tetrisem.

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
GTA 4
« Odpowiedź #301 dnia: Marca 31, 2007, 15:14:50 pm »
nakimushi - jeśli przyjrzeć się bliżej  to jednak widać , że przechodnie wykonani są w typowy dla serii sposób tzn. trochę karykaturalnie. Ale nie jest to już ta "komiksowość" co w poprzednich odsłonach , która zresztą też imo nie była jakoś specjalnie przez R* zamierzona( nie używano przecież cellshading-u) , raczej wynikała z ograniczeń sprzętowych.
Komiksowy do bólu to jest np.Crackdown , przy nim to co na trailerze GTAIV jest mega realistyczne , co nie zmienia faktu , że znowu w porównaniu do tego takie Getaway3 będzie zabójczo realistyczne  tylko co z tego skoro będzie 3 razy mniej miodne :mrgreen:

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
GTA 4
« Odpowiedź #302 dnia: Marca 31, 2007, 16:10:57 pm »
http://www.zaibatsu.pl/index.php?page=texty&id=92
doglebna analiza kazdej sekundy trailera

wini

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 12-09-2006
  • Wiadomości: 951
  • Reputacja: 2
  • GTA V
GTA 4
« Odpowiedź #303 dnia: Marca 31, 2007, 16:14:41 pm »
W 30s babeczka na chodniku  w niebieskiej kiecce pali sobie szluga :D

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
GTA 4
« Odpowiedź #304 dnia: Marca 31, 2007, 16:21:52 pm »
Ta analiza cała właściwie nic takiego nei daje =p Tylko tyle, ze wiadomo co na reklamach jest napisane :D

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
GTA 4
« Odpowiedź #305 dnia: Marca 31, 2007, 16:34:33 pm »
Hehe, jeszcze nigdy nie widzialem takiego zachwytu trailerem całego 'gierowego świata', niedługo pojawią sie recenzje trailerka w znanych pisamch  :lol:

Co do tej analizy trailera, to dobra sprawa ;) najbardziej zintrygowal mnie screen pierwszy i to:

Cytuj
tyłu znajdziemy znak z informacją "Odwiedź Vice City - $300".


no,no,no.. Jeżeli bedzie można zwiedzic ViceCity w oprawie GTA4 i z mozliwosciami GTA4 to bede w niebie, pewnie nietylko ja ;).

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
GTA 4
« Odpowiedź #306 dnia: Marca 31, 2007, 17:27:09 pm »
Cytat: "Master_666"
Ta analiza cała właściwie nic takiego nei daje =p Tylko tyle, ze wiadomo co na reklamach jest napisane

to się własnie nazywa analiza master xD
Cytuj
no,no,no.. Jeżeli bedzie można zwiedzic ViceCity w oprawie GTA4 i z mozliwosciami GTA4 to bede w niebie, pewnie nietylko ja

Może dostaniemy przeobione LC, VC i jakies nowe miasto? Było by bosko tylko jak oni by to zmiescili na DVD?

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
GTA 4
« Odpowiedź #307 dnia: Marca 31, 2007, 17:34:38 pm »
Cytat: "Mikes"
Może dostaniemy przeobione LC, VC i jakies nowe miasto? Było by bosko tylko jak oni by to zmiescili na DVD?



Gdyby był ekskluziw na PS3 to spokojnie na BluRayu by zmieścili :lol:

Ach taki fanboyski tekst noo.. Ale Częściowo mam racje.

Kresq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-06-2004
  • Wiadomości: 4 746
  • Reputacja: 8
  • Hokus pokus, czary mary, twoja stara to twój stary
GTA 4
« Odpowiedź #308 dnia: Marca 31, 2007, 17:59:01 pm »
Ja myślę, że nie powinni dodawać Vice City. Jeśli już to powinni w następnej części powrócić do tego miasta, bo ma ono klimat tylko w latach 80.


"Fruwać jest generalnie nieroztropnie,
więc nie pijcie przy otwartym oknie."

Supersonic

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #309 dnia: Marca 31, 2007, 18:14:18 pm »
Cytat: "Mikes"
http://www.zaibatsu.pl/index.php?page=texty&id=92
doglebna analiza kazdej sekundy trailera

Jakie oni szczegóły znaleźli to się w głowie nie mieści  :shock:  :D

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
GTA 4
« Odpowiedź #310 dnia: Kwietnia 01, 2007, 00:52:26 am »
owy njus, miasto mniejsze niż w SA, IMO dobrze. Co za dużo to nie zdrowo.
Cytuj
Dziennikarz to ma naprawdę ciekawe życie. Nie dość, że musi wchodzić każdemu w tyłek, to jeszcze nikt go nie lubi (^.^). Tak więc, aby zostać w tej robocie, znowu musiałem zadziałać. Zżerany przez ciekawość, oraz przez to, że Lukers narzeka, że się cały czas opierniczam, postanowiłem wysłać list do redaktora, a właściwie kilku redaktorów pisemka GameInformer, których maile również znalazłem przez dociekliwość. Pisałem oczywiście w wiadomej sprawie - co ciekawego ujawnią o IV w nadchodzącym artykule. Otrzymałem dwie odpowiedzi. Jeden z redaktorów po prostu zaprosił mnie do zakupu magazynu, a drugi ujawnił mi kilka szczegółów. Poniżej tłumaczenie wiadomości. Autor chciał być anonimowy (z wiadomych przyczyn), więc nie publikuję jego nazwiska.
Cytuj
"Witaj Jakub.
Mam nadzieję, że nie wylecę po tym z pracy, ponieważ oni [Rockstar] kazali nam milczeć do czasu pokazania się nowego numeru magazynu, ale niech będzie - mogę Ci powiedzieć, tyle co nam wiadomo o IV.

Jak zauważyłeś na filmie, głównym bohaterem będzie Rosjanin. Jeżeli nie zauważyłeś, to możesz się domyślić po akcencie. Z jego opowieści wynika, że zabijał ludzi, etc. Tak naprawdę, są to połączone cutscenki - jedna z początku gry, druga z innego momentu. Nie wiemy dokładnie, gdyż gra nie została jeszcze w pełni ukończona. Jeżeli chodzi o inne możliwości, to będzie sporo nowych, o których się dowiesz, czytając naszą zapowiedź.

Jedyne, co wiemy na dzień dzisiejszy o wielkości miasta, to fakt, że będzie ono mniejsze od tego, które mieliśmy okazję zobaczyć w San Andreas. Rockstar zrezygnował z umieszczania wielkich przestrzeni i skupił się tak naprawdę na tym, czego chcą gracze - doskonałej fizyki oraz dodaniu wielu ciekawych rozwiązań, które miałeś okazję zobaczyć na zwiastunie.

Panowie z Rockstar zamierzają kontynuować tradycję. Umieszczą w grze fast-foody, które były obecne w San Andreas. Jakby tego było mało, czeka cię również kawiarnia, a w niej możliwość nieznacznego podniesienia energii gracza. Co do nazw samochodów - również będą to marki R*. Zamiast Porsche, ujrzysz Cometa i tak dalej.

Wiem, że martwi Cię również tryb rozgrywki multiplayer. Na ten temat nie będę się rozpisywał, gdyż wciąż pozostaje to słodką tajemnicą Rockstar.

Mam nadzieję, że nieco przybliżyłem Ci nasz artykuł, zapraszam do przeczytania całości. Pozdrawiam."


O tym, czy czeka nas prawdziwa rewolucja, przekonamy się już niedługo.

gta.pl

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
GTA 4
« Odpowiedź #311 dnia: Kwietnia 01, 2007, 01:10:45 am »
Mikes - ciekawe czy to prawda, czy moze bujna fantazja Pana który napisał, że dostał tego emaila od redaktora GameInformer? Hmm..

Co do samego GTA IV i miejszego miasta to OK! Może byc, byle tylko nie cofneli sie w rozwoju a poszli do przodu, czyt. by nie zabraklo motorów czy rowerów a także samolotów, nie zabrakło siłowni, restauracji, sklepów itp itd jak bedzie wszystko co widzielismy w SA i jeszcze wiecej mozliwosci i innowicajności plus lepsza fizyka i oprawa audio-wizualna jak i bardzie bardziej dopracowane a jako jedynym krokiem wstecz stosunku do poprzedniczek bedzie miejsze miasto to juz kocham te gre ;)

pozdro

Supersonic

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #312 dnia: Kwietnia 01, 2007, 09:29:37 am »
Cytat: "Mikes"
Jedyne, co wiemy na dzień dzisiejszy o wielkości miasta, to fakt, że będzie ono mniejsze od tego, które mieliśmy okazję zobaczyć w San Andreas.

Szczerze ucieszyłbym się bo te z SA było za duże, aż mi się nie chciało grać.

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
GTA 4
« Odpowiedź #313 dnia: Kwietnia 01, 2007, 09:38:50 am »
teraz pytanie czy Nowy York bedzie w calej okazalosci czy moze bedziemy miec spsosobnosc wyjechania do Bialego domu czy Filadelfii  :wink:
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #314 dnia: Kwietnia 01, 2007, 09:44:57 am »
Cytat: "jay jay"
teraz pytanie czy Nowy York bedzie w calej okazalosci czy moze bedziemy miec spsosobnosc wyjechania do Bialego domu czy Filadelfii

To jest Liberty City, a na pociagu było napisane 300$ za podróż do Vice City... hmm, na dobrą sprawę połączone VC i LC mogą i tak być mniejsze od SA :).

Supersonic

  • Gość
GTA 4
« Odpowiedź #315 dnia: Kwietnia 01, 2007, 10:01:42 am »
Cytat: "jay jay"
teraz pytanie czy Nowy York bedzie w calej okazalosci czy moze bedziemy miec spsosobnosc wyjechania do Bialego domu czy Filadelfii

Może dostaniemy całe Stany do użytku.  :P

Youn

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 16-07-2006
  • Wiadomości: 1 320
  • Reputacja: 1
GTA 4
« Odpowiedź #316 dnia: Kwietnia 01, 2007, 10:34:40 am »
Cytat: "Supersonic"
Cytat: "jay jay"
teraz pytanie czy Nowy York bedzie w calej okazalosci czy moze bedziemy miec spsosobnosc wyjechania do Bialego domu czy Filadelfii

Może dostaniemy całe Stany do użytku.  :P


Meksyk i Kanadę jeszcze  :D

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
GTA 4
« Odpowiedź #317 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:30:19 am »
Taa i jeszcze Afrykę :P.

crasch

  • He?
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 17-02-2006
  • Wiadomości: 1 660
  • Reputacja: 0
GTA 4
« Odpowiedź #318 dnia: Kwietnia 01, 2007, 11:36:06 am »
I całą Europe + możliwość wylotu na marsa  :lol:

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
GTA 4
« Odpowiedź #319 dnia: Kwietnia 01, 2007, 12:00:48 pm »
Cytat: "Mikes"
owy njus, miasto mniejsze niż w SA, IMO dobrze. Co za dużo to nie zdrowo.
Cytuj
Dziennikarz to ma naprawdę ciekawe życie. Nie dość, że musi wchodzić każdemu w tyłek, to jeszcze nikt go nie lubi (^.^). Tak więc, aby zostać w tej robocie, znowu musiałem zadziałać. Zżerany przez ciekawość, oraz przez to, że Lukers narzeka, że się cały czas opierniczam, postanowiłem wysłać list do redaktora, a właściwie kilku redaktorów pisemka GameInformer, których maile również znalazłem przez dociekliwość. Pisałem oczywiście w wiadomej sprawie - co ciekawego ujawnią o IV w nadchodzącym artykule. Otrzymałem dwie odpowiedzi. Jeden z redaktorów po prostu zaprosił mnie do zakupu magazynu, a drugi ujawnił mi kilka szczegółów. Poniżej tłumaczenie wiadomości. Autor chciał być anonimowy (z wiadomych przyczyn), więc nie publikuję jego nazwiska.
Cytuj
"Witaj Jakub.
Mam nadzieję, że nie wylecę po tym z pracy, ponieważ oni [Rockstar] kazali nam milczeć do czasu pokazania się nowego numeru magazynu, ale niech będzie - mogę Ci powiedzieć, tyle co nam wiadomo o IV.

Jak zauważyłeś na filmie, głównym bohaterem będzie Rosjanin. Jeżeli nie zauważyłeś, to możesz się domyślić po akcencie. Z jego opowieści wynika, że zabijał ludzi, etc. Tak naprawdę, są to połączone cutscenki - jedna z początku gry, druga z innego momentu. Nie wiemy dokładnie, gdyż gra nie została jeszcze w pełni ukończona. Jeżeli chodzi o inne możliwości, to będzie sporo nowych, o których się dowiesz, czytając naszą zapowiedź.

Jedyne, co wiemy na dzień dzisiejszy o wielkości miasta, to fakt, że będzie ono mniejsze od tego, które mieliśmy okazję zobaczyć w San Andreas. Rockstar zrezygnował z umieszczania wielkich przestrzeni i skupił się tak naprawdę na tym, czego chcą gracze - doskonałej fizyki oraz dodaniu wielu ciekawych rozwiązań, które miałeś okazję zobaczyć na zwiastunie.

Panowie z Rockstar zamierzają kontynuować tradycję. Umieszczą w grze fast-foody, które były obecne w San Andreas. Jakby tego było mało, czeka cię również kawiarnia, a w niej możliwość nieznacznego podniesienia energii gracza. Co do nazw samochodów - również będą to marki R*. Zamiast Porsche, ujrzysz Cometa i tak dalej.

Wiem, że martwi Cię również tryb rozgrywki multiplayer. Na ten temat nie będę się rozpisywał, gdyż wciąż pozostaje to słodką tajemnicą Rockstar.

Mam nadzieję, że nieco przybliżyłem Ci nasz artykuł, zapraszam do przeczytania całości. Pozdrawiam."


O tym, czy czeka nas prawdziwa rewolucja, przekonamy się już niedługo.

gta.pl


Przecież to kawał na pierwszego kwietnia.