Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 304079 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Seriale
« dnia: Lipca 24, 2006, 12:47:28 pm »
Jest temat o polskich serialach, wiec warto rowniez porozmawiac o tych zagranicznych.
Dla mnie serialem "the best ever" sa "Przyjaciele". Aktualnie jestem podczas ogladania 7 sezonu (na 10) i kazdy odcinek jest swietny. Naprawde- polecam. Tak powinno robic sie seriale, a nie ciagnac po 1000 odcinkow bez pomyslu.

Innym, swietnym serialem (ale juz nie komediowym) jest "Lost". Aktualnie ogladam w telewizji pierwsza serie, bo ominalem kilka odcinkow, a potem zabieram sie za druga.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 20, 2018, 14:19:20 pm wysłana przez Lupi »

Tarniak

  • Gość
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 24, 2006, 13:38:05 pm »
Świetny jest Drew Carrey Show i Joey (w chwili obecnej często i gęsto nadaje go Canal +). Jak 'Przyjaciół' nie lubię, tak 'Joey' (przygody jednego z nich :P) po prostu rządzi.

Cytuj
Bohater znany z serialu "Przyjaciele", Joey Tribbiani, opuszcza Nowy Jork po tym, jak drogi jego, Rachel, Moniki, Phoebe, Rossa i Chandlera rozeszły się. Jedzie do Los Angeles, by zrobić karierę aktorską. Jego siostra Gina kupuje mu mieszkanie, w którym Joey zamieszkuje z jej synem, dwudziestoletnim Michaelem. Chłopak ma naukowy umysł, co stanowi zabawny kontrast z pospolitą mądrością Joey'go. Jednak zaprzyjaźniają się ze sobą i pomagają sobie wzajemnie.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 24, 2006, 14:20:25 pm »
Mi się np. totalnie nie podobają "24 godziny". Teoretycznie pomysł fajny, oryginalny, ale jakoś dziwnie się to oglądało i zostałem po prostu odepchnięty od telewizora... :P

Vitryna

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 20-04-2004
  • Wiadomości: 618
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 24, 2006, 14:43:19 pm »
Ze starszych seriali zagranicznych kiedyś namiętnie oglądałem z tatą "Sliders" zajebi**** serial dopóki nie przesadzili z pomysłami, dopóki odwiedzali tylko nowe wymiary to było spoko ale dodając do serialu rasę "Cromagów" popieprzyli serial i zrobiła sie z tego telenowela ;(

coolandtrendy

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 16-05-2005
  • Wiadomości: 780
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 24, 2006, 16:39:30 pm »
Przyjaciele.
wlasnie koncze kompletowac na DVD orginalna calosc. brakuje mi juz tylko 4 sezonu :)
jeden z najlepszych seriali wszechczasow. 10 serii w kazdej 24 odcinki i zaden sie nie nudzi. idealny do obejrzenia w gronie znajomych :)

dalej polecam LOST, w tv leci pierwsza seria. druga wlasnie sie skonczyla na AXN. czekamy na 3 :D i na pierwsza w polsce na dvd

Joe - fajny serial ale moim daniem to juz nie to co przyjaciele. choc na tle innych da sie obejrzec.

Kompania Braci - 10 odcinkow produkcji spielberga i hanksa.
jak podobal ci sie szeregowiec rayan i lubisz klimaty call of duty trzeba obejrzec koniecznie.
niestety dvd w polsce tylko kolekcjonerskie, a co za tym idzie drogie - blisko 300 zl

na zakonczenie "sopranos" nic dodac nic ujac - klasyka :)

Witos

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 24, 2006, 18:12:28 pm »
Ja oglądam już wymienianego Joeya i Monka-fajny serial o detektywie chorym na nerwicę natręctw, kryminał z jajem. O, jeszcze spin city całkiem fajny, komediowy serial z Charliem Sheenem, który pracuje bodajże jako rzecznik prasowy burmistrza NY.
Matka natura jest suką

Don

  • Gość
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 24, 2006, 18:29:45 pm »
To ja dodam stary przebój "Przystanek Alaska" (Northern Exposure). Nowojorski lekarz żółtodziób - w zamian za stypendium na studiach - trafia do małej mieściny na Alasce, gdzie związany kontraktem musi odpracować kilka lat. Początkowo załamany, powoli wtapia się w lokalną specyfikę... Ciekawy klimat i rozleniwienie płynące z ekranu - warto sprawdzić w akcji (aktualnie serial dostępny w tvn siedem).

Anonymous

  • Gość
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 24, 2006, 18:35:39 pm »
Przyjaciele - po prostu undisputed champion(sorry Tarniak) - mam wszystkie sezony + dodatki
24 Godziny - zmęczyłem jeden sezon i cóż - po początkowyn zachwycie entuzjazm zmalał. Doszły mnie słuchy, że kolejne sezony rządzą

Joey - jestem na 22 odcinku drugiego sezonu i wyglądal jak ostatni, a szkoda bo serial się rozkręcał

No i Soprano - rewelacja

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 24, 2006, 19:03:09 pm »
Gotowe na wszystko :lol: - zadne K jak Kicz i te inne, zdesperowane żony rlz! Serial z jajem, z ciekawymi zwrotami akcji i ciekawymi postaciami. Jak Polsat nie wykupi 3 serii to im podeślę bombkę :wink:

Marco

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-09-2004
  • Wiadomości: 41
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 24, 2006, 19:23:10 pm »
"Joey" to straszna kicha, nie wiem czemu tyle osób go poleca
"24" - pierwsza seria była świetna, druga nudna, a trzecia jest gdzieś pomiędzy, następnych serii nie widziałem
"Lost" - świetny serial, szkoda tylko że w 2 serii siada troche napięcie
"Prison Break" - do 6 odcinka byłem zauroczony tym serialem, nie zauważałem kiepskiej gry aktorów, pietrzących się bzdur, ale przejrzałem na oczy, mimo to serial ciekawy, warto obejrzeć
"Gotowe na wszystko", "Veronica Mars" - przyjemne komedie, troche głupawe ale... miłe dla oka (Gabriel i Veronica zwłaszcza :)
"Głowa Rodziny", "Simpsonowie", "South Park" - KLASYKA!!! te seriale juz sa kultowe
"Przyjaciele" - z zasady nie lubie takich komedii, ale temu sitcomowi po prostu nie można nie ulec
"House", "Chirurdzy" - te seriale są jak dla mnie arcydziełami, doskonałe w każdym calu, chociaż musze zaznaczyć, że nie odrazu je polubiłem
"Alias", "Sopranos" - jeszcze ich nie widziałem, ale zamierzam odrobić zaległości w tym roku

P.S. Wprawdzie to mini-serial ale "Kompania Braci" przebija wszystkie wyżej wymienione o głowe

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 24, 2006, 20:15:52 pm »
Polskich seriali w ogóle nie trawię. No, może poza "Złotopolskimi". Dość zabawny i miły 30minutowy film. Co do zagranicznych tasiemców. Na pewno "Przyjaciele". Chyba jeden z najbardziej znanych seriali amerykańskich w Europie. Trochę przydługawy, za dużo serii, ale - mimo wszystko - dobrze się go oglądało. Szczególnie śmieszyły mnie akcje z Joyem, który zawsze robił z siebie wielkiego kretyna :shock:. Aaa, jeśli już wspomniałem o tym bohaterze, to powiem kilka słów o jego serialu. Erm, spodziewałem się czegoś pokroju w/w "Przyjaciół", ale bardzo się zawiodłem. Ani to śmieszne, ani to ciekawe. Jedyne słowo, jakie mi się teraz nasuwa, by ocenić tę operę mydlaną to - średniak. Od jakiegoś czasu na Canal + pojawił się serial z, m.in. Charliem Sheenem. Nazywa się on "Spin City" (opowiada historię pracowników biura jednego z burmistrzów USA). Parę razy mnie rozśmieszył, co dobrze o nim świadczy. Chętnie powiedziałbym coś więcej, ale najpierw baczniej się mu przyjrzę :).

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 25, 2006, 14:51:58 pm »
Dziwne, nikt nie wymienił Mody na Sukces, czy cos przeoczyłem?

 :lol:

No a moje ulubione, to wiadomo Przyjaciele, Bundy i dalej myslec mi sie nie chce.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

setezer

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 08-05-2005
  • Wiadomości: 3 469
  • Reputacja: 1
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 25, 2006, 16:15:38 pm »
Dziwne, że nikt o Świecie wg Bundych nie wspomniał (prócz ako, ale on zedytował posta, cwaniaczek). Przecież to jest kopalnia zaje*istego humoru, jak dla mnie, jeden z 3 najlepszych seriali ever. Są co prawda słabsze odcinki, ale rekopmensują to te zaje*iste, które potrafią rozwalić człowieka i jeszcze nasikać mu na twarz.

Pozostałe dwa to Simpsonowie i Czarna Żmija.

Co prawda nie siedzę w temacie za bardzo, więc może są jakieś lepsze, aczkolwiek ta "trójca" jest z całą pewnością godna uwagi.

LOST - interesujące, wciągające,
Przyjaciele - humor niezły, ale za dużo tu poważnych akcji (miłość itp.)
24 h - niezły pomysł, ale ogólnie wyszło "tylko" dobrze
Gotowe na wszystko -  :shock:, nie dzięki

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 25, 2006, 17:56:30 pm »
Cytat: "Marco"
"Gotowe na wszystko"


Cytat: "Marco"
"Głowa Rodziny"


Cytat: "Marco"
"South Park"


Cytat: "Ako"
Bundy

Jak moglem zapomniec o tych serialach.

A co do "Joyego"- osobiscie nie ogladalem ani jednego odcinka, ale slyszalem, ze to straszna kicha. Jako, ze jestem fanem "Przyjaciol", nawet nie chce mi sie ogladac "Joyego". W "Przyjaciolach" swietne jest to, ze wystepuje tam 6 odmiennych osobowosci, a tworzenie nowego serialu z jednym z nich to moim zdaniem czysta komercja, a to nigdy nie wrozy dobrze serialowi.

Tarniak

  • Gość
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 25, 2006, 19:54:49 pm »
Cytat: "Hubi"
A co do "Joyego"- osobiscie nie ogladalem ani jednego odcinka, ale slyszalem, ze to straszna kicha. Jako, ze jestem fanem "Przyjaciol", nawet nie chce mi sie ogladac "Joyego". W "Przyjaciolach" swietne jest to, ze wystepuje tam 6 odmiennych osobowosci, a tworzenie nowego serialu z jednym z nich to moim zdaniem czysta komercja, a to nigdy nie wrozy dobrze serialowi.

Komercją byłoby gdyby największe GWIAZDY serialu dostały własny sitcom - Aniston, Perry, Cox, Kudrov. A co do tego, ze słyszałeś, ze straszna kicha, to w tym temacie opiniee są raczej podzielone nieprawdaż?

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 25, 2006, 20:05:38 pm »
DRAWN TOGETHER :!:
jeśli już wleciał temat seriali nie-aktorskich to muszę to wymienić, IMO przebija south park- kreskówkowe reality show (Ling Ling- chińska podróba pikachu i captain Hero, podróba supermana roxxxx) to świetny pomysł na miażdrzącą liczbę smiesznych, zboczonych czy tez po prostu rasistowsko/seksistowskich gagów (ale naprawdę są mistrzowskie, a te na tle religijnym za każdym razem mnie rozbrajają). No i jest w niej także bohater jRPGa!! oczywiście bihonen (ciekawe czemu zrobili z niego juz w 3 odcinku geja :mrgreen: ). "First animated reality-show" i "1.000.000 cameras" zapewniają byczą dawkę śmiechu
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Anonymous

  • Gość
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 25, 2006, 21:13:26 pm »
Są gdzieś do tego polskie napisy ? Słyszałem o tym serialu wiele dobrego, ale nigdy nie widziałem.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 26, 2006, 00:00:01 am »
Family Guy: hyhyhyhhyhhy.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Witos

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 14-12-2005
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 26, 2006, 00:03:51 am »
2DTV-też całkiem śmieszne.
Matka natura jest suką

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 29, 2006, 03:55:33 am »
Mnie rozwala aktualnie Family Guy- deklasuje wszystko.

Friends to klasyk- ale wciąż świetnie się ogląda.

Drew Carry Show- dobre, ale teleturniej "who's line is it anyway" w którym występują bohaterowie serialu jest po prostu świetny.

Ring

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 17-05-2006
  • Wiadomości: 637
  • Reputacja: 1
  • Że niby coś.
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 29, 2006, 11:11:10 am »
Obecnie oglądam:
- LOST (a właściwie już kończe sezon 2)
- RASEN (13 odcinkowy jp serial horror, część serii Ringu)

ps. X-Files też się zalicza?  :P

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 29, 2006, 17:13:27 pm »
Desperated house wifes ( pol. gotowe na wszystko ) :D

Gilmore girls ( pol. kochane klopoty ) - zachecam do ogladania ;)

Wczesniej ogladalem takze tajemnice smallville - znudzilo mi sie :P

Szkoda, ze nie odbieram kanalow z bajkami typi south park badz family guy - wiem wiem, ze fg lecialo na tv4, ale juz nie leci :P
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 01, 2006, 17:41:15 pm »
Tak  samo zapomnieliscie o genialnej komedii z Will Smithem "Bajer w Balair", nie wiem czy dobrze pisze, ale ten serial o ile dobrze pamietam kladzie Przyjaciol na lopatki.
No i gra powstala na podstawie tego serialu   :lol:  :lol:  :lol:
(filmik chyba z tego filmu)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

siudym

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-05-2005
  • Wiadomości: 3 120
  • Reputacja: 6
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 02, 2006, 01:02:07 am »
Świat wg Bundych - ever :wink: Kocham taki humor :lol:
Allo Allo - też świetny :)

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 02, 2006, 01:06:22 am »
Taaa.. Bundy rlz ^_^ Powinni zrobić jakąś serię nową :P

hmm.. a czemu nikt o Monku nie wspomniał? Kocham ten serial, "Fobiasty" detetektyw rula!

+Centylion+

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 06-07-2006
  • Wiadomości: 1 404
  • Reputacja: 12
  • Nałogowo wpierdalam cebule.
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 02, 2006, 01:14:16 am »
Drew Carry Show– za bardzo promował pedalstwo, ale ogólnie dobry z niego libertarianin(znaczy się serial polecam)
W grach wideo najbardziej realistyczną rzeczą jest niewidzialna ściana.

Tarniak

  • Gość
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 02, 2006, 09:25:46 am »
Jestem po pierwszym sezonie Family Guy'a...  :lol: W życiu nie widziałem lepszego serialu :)

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 02, 2006, 11:20:52 am »
Family Guy to ten serial, gdzie jest taki biały pies, a dzieciak ma głowę o kształcie piłki do amerykańskiego futbolu? :lol: Jeśli tak, to faktycznie klawy serial :D

Pif Paf

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 12-12-2003
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #28 dnia: Września 06, 2006, 11:08:10 am »
Prison Brake - przecudny, swietny sceniariusz, mistrzowskie postacie, mistrzowskie prowadzenie akcji, napięcie, dosłowine wszystko...
Myślisz film, mówisz POMPKA
www.pompka.neostrada.pl

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #29 dnia: Września 06, 2006, 11:50:54 am »
Cytat: "Mikes"
a czemu nikt o Monku nie wspomniał? Kocham ten serial, "Fobiasty" detetektyw rula!


Monk jets trochę zbyt familijny :twisted: my tutaj zboczone kreskówki oglądamy :mrgreen:

btw i mnie dosięgnął wirus LOSTa... a tak dlugo się broniłem...
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

dark\

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 06-05-2006
  • Wiadomości: 4 529
  • Reputacja: 20
  • Play hard go pro !
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #30 dnia: Września 06, 2006, 14:59:37 pm »
Cytat: "djprodigy"
Family Guy to ten serial, gdzie jest taki biały pies, a dzieciak ma głowę o kształcie piłki do amerykańskiego futbolu? :lol: Jeśli tak, to faktycznie klawy serial :D


Ta to o ta bajke chodzi xD

Ja juz powoli koncze 2 sezon FG xD
Jedna awaria PS3 to tragedia, milion awarii x0 to statystyka.

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #31 dnia: Września 09, 2006, 20:59:50 pm »
Broniłem sie długooo przed Lostem.
Obecnie jestem po 21 odcinkach.
Masakra!
Najlepszy serial jaki ogladalem.

i kto tu ma najwiekszego gs ??

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #32 dnia: Października 31, 2006, 09:04:22 am »
od niedawna Jericho .Obskoczyłem narazie 4 odcinki i musze stwierdzić ,ze serialek jest zjadliwy ale brak w nim rozmachu Prison Breaka i tajemniczości LOSTa .Jesli jesteś maniakiem to sprawdz .Inaczej możesz być zdeka rozczarowany .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 06, 2006, 20:45:07 pm »
Dexter :shock:  :shock:  :shock: , jay jay ogladaj tyle ci powiem, cudo :twisted:

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 06, 2006, 21:23:44 pm »
Mam takie pytanie. Nie wiem czy to był serial czy też jakiś film animowany, z góry sorry za OT.
Pamięta może ktoś jeszcze awtar, którego dcf był posiadaczem jakiś rok temu? Chodzi o takiego gościa, z koszulką założoną chyba na głowę, awatar był biały i granatową bądź czarną kreską był narysowany ten kolo. O ile się nie mylę, to bohater ów awka występował w właśnie jakimś serialu/filmie. Pamięta może ktoś tytuł?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 07, 2006, 09:18:57 am »
Cytat: "Walker"
Dexter    , jay jay ogladaj tyle ci powiem, cudo


sprawdzimy sprawdzimy

a ''Rome'' ktoś oglądał ? warto zasmiecać  sobie tym dysk ?:p
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 07, 2006, 10:18:41 am »
Rome - warto warto, serial jest osadzonych w czasach gdy Cezar zdobywa wladze, a pierwszy sezon konczy sie gdy Cezar ja traci w wiadomy sposob, glowni bohaterowie to para legionistow i to o nich jest ten serial, powiem tak, fabula jest dobra, gra aktorska bardzo dobra, plus dobrze oddane realia historyczne, wspaniala charakteryzacja i ogolnie czuc klimat rzymu, naprawde polecam :D ocena hmmm 8+/10

Dexter -  opowiada o kolesiu ktory musi zabijac, ale zostal tak ukierunkowany przez swego ojca ze zabija tylko "zlych" ludzi, Dexter pracuje w policji wiec ulatwia mu to prace, ciekawie sie robi gdy do akcji wkracza ciekawy seryjny morderca ktory zaczyna z Dexterem swoista gre.... powiem tyle KLIMAT, KREW, Humor, a DEXTER to mistrz, takiej postaci jeszcze nie bylo O_O jak narazie mocne 9/10

CrazyFox

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 05, 2007, 12:59:26 pm »
Wczoraj byl pierwszy odcinek 4400,fajnie sie zapowiada,moze ktos ogladal? :wink:

PS.Babciu prosze cie przestan ogladac ten serial Rubi :mrgreen:



Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 05, 2007, 14:05:38 pm »
ja ostatnio wpadłem w.... przyjaciół :mrgreen:

tak jakoś, kiedy był boom na 'friends' to mnie nie ruszali, nie wydawali się jakoś smieszni. Ale upłynęło trochę wody w warcie (no 'trochę', ja oglądam teraz pierwsza serię, a 10 już skończona xD) i teraz mam radochę z każdego ep...
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

GGY

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 194
  • Reputacja: 0
Seriale- te zagraniczne
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 05, 2007, 16:18:53 pm »
The X Files - do 7mego sezony włącznie. Potem to to jakas telenowela się robi...katastrofa. Kochałam ten serial i licze na to, ze wyjdzie u nas na dvd... Teksty Muldera i Scully to klasyka... eh...

Twin Peaks - "opuścisz 1 odcinek, możesz dalej nei oglądać". Byłam za młoda jak puszczali, a teraz zero -_-.

Allo Allo - Boski humor...<3

Gotowe na wszystko - Bree i spółka... głupi Polsat niech puszcza dalej.

Przyjaciele - Fajne, fajne, ale po którejś serii już zaczyna byc rutyną...

LOST - Wow!!!! -> eee.... -> eh -> -_-' -> Zabić Jacka -> Scenarzyści się nudzą... Takie były moje wrażenia po kolei + slinienie się do Sawyera.


PB pomijam narazie <3
"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway...."