Ankieta

konsola+kobita

dobre połączenie
20 (47.6%)
zue połączenie
1 (2.4%)
średnio na jeża
9 (21.4%)
po japońsku: jakotako
9 (21.4%)
nie mam zdania
3 (7.1%)

Głosów w sumie: 38

Głosowanie skończone: Lutego 09, 2004, 15:30:18 pm

Autor Wątek: dziewczyny a konsola  (Przeczytany 16941 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
dziewczyny a konsola
« dnia: Lutego 09, 2004, 15:30:18 pm »
powiedzcie co sądzicie o dziewczynach, któr grajou, może jakieś znacie?moja osobista siostra<<pozdro sis'>> ostro przycina we wszelakiej maści-FF, MGS, Spyro, GT, THPS, PES, SSX, B2, DMC(ostatnio), Tekken- te serie/gry nie są Jej obce(wstyd sie przyznać, ale kiedyś rozwalaua mnie w tekkena :oops:).Czy to dobrze, że dziewczyny grajou (wiem, że to gupie pytanie 8) )????

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 09, 2004, 16:18:11 pm »
Dziewczyny dorastają od nas szybciej i myślą o nas, że jesteśmy dziećmi 'jak można grać!? To takie nieinteligentne' dlatego jeśli dziewczyna gra to BOMBA! Ale nie, proszę, tylko nie w Harrego Pottera:O

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

daras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 09, 2004, 17:17:09 pm »
Wole jak gra ze mna panna kumajaca o co chodzi, ale niestety, takich panien ze swieca szukac :? .
Sorry, nie mam czasu nic wiecej napisac 8)
 8)
PES 5, Tekken 5, God of War, SSX On Tour

Furkas

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-02-2004
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 09, 2004, 17:23:32 pm »
Moja siostra może i nie wie o co chodzi zbytnio na rynku gier i wogóle w temacie nie siedzi zbyt głęboko ale na GBA pocina ostro i co mnie niezwykle cieszy nie kaleczy tylko idzie jej to zaryzykuje stwierdzenie bardzo dobrze.

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 09, 2004, 17:41:35 pm »
Widze, ze jestem prawdziwym szczesciarzem. Moja dziewczyna z ktora jestem juz ponad 4 latka lubi sobie czasem pograc. Swojego GBA nie widzialem juz 3 miesiace a ostatnio zakochala sie w bebnach z Donkey Kongi, ktore z trudem udalo mi sie odeslac;) Ogolnie stwierdzam, ze bardzo milo jest, gdy kobieta interesuje sie moim hobby.

Furkas

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 09-02-2004
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 09, 2004, 17:49:01 pm »
Cytat: "Conker"
Widze, ze jestem prawdziwym szczesciarzem. Moja dziewczyna z ktora jestem juz ponad 4 latka lubi sobie czasem pograc. Swojego GBA nie widzialem juz 3 miesiace a ostatnio zakochala sie w bebnach z Donkey Kongi, ktore z trudem udalo mi sie odeslac;) Ogolnie stwierdzam, ze bardzo milo jest, gdy kobieta interesuje sie moim hobby.

Brak mi słów aby określić to jak ja Ci zazdroszcze takiego skarbu jakim jest Twoja dziewczyna, wszystkie niewiasty które ja znam gry uważają za dziecinade i ogólnie panuje wsród nich stereotyp, że gry są dla dzieci.
Ale skoro Ty znalazłeś to widze że jednak jest jeszcze nadzieja.

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 09, 2004, 18:21:34 pm »
Nie uwazacie, ze to juz nie takie novum? Dziewczyna przy konsoli... Po tym, co zobaczylem na zlocie (pozdr Tomoyo;)), nie mam wiecej pytan. Nie traktujmy ich jak UFO, moja dziewczyna tez gra (Karaoke Revoultion? Taaa).  8)
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 09, 2004, 20:06:48 pm »
hmmm...ja znam dziewczyn, które grają nooo...troszkę 8) nawet moja babcia i mama pogrywają (ale niestety na kompie :D )...a wracając do siostry (dziewczynę przemilczę) to nie dość, że gra to jeszcze się zna 8) te numery neo+, ktore posiadam zawsze pouyka w cauości!!

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 09, 2004, 21:27:35 pm »
Moja była zawsze chciała grać w Gran Turismo, a obecna nie gra na konsolce, ale cieszy się, że mam jakąś pasję. Wie wszystko o Conkerze, Matteracu, Amarze, Kaxim, Mrpikim i w ogóle o całym forum, GameOnly i kilku innych rzeczach, o których wiedzą najbardziej wtajemniczeni :twisted: I nie przerywa mi jak zaczynam kolejną gadkę o konsolach. Oczywiście często gramy razem, ale nie na konsoli :twisted: Ogólnie to nie widzę nic specjalnego w grających paniach. Dorastałem czytając Krupik i normalne jest dla mnie, że jakaś pani rozwala mnie grową wiedzą i umiejętnościami :twisted:

A Yumetun i tak ma siwą brodę (moda buerk :? ).

B4rb

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 09, 2004, 22:06:09 pm »
Na Allaha :shock: To o mnie też wie?!

daras

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 09, 2004, 22:46:58 pm »
Cytat: "amar"
Nie uwazacie, ze to juz nie takie novum? Dziewczyna przy konsoli... Po tym, co zobaczylem na zlocie (pozdr Tomoyo;)), nie mam wiecej pytan. Nie traktujmy ich jak UFO, moja dziewczyna tez gra (Karaoke Revoultion? Taaa).  8)


A moja nie, bo mowi, ze "nie umie grac w konsole" :shock:  :shock:  :shock:
Chyba se musze inna znalezc :P
PES 5, Tekken 5, God of War, SSX On Tour

amar

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 245
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 09, 2004, 23:16:11 pm »
Bat w reke i do nauki ja! 8)
[size=9]issonline.pl[/size]
[size=9](__/we loveprogressive!)[/size]

[Cloud]

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 10, 2004, 00:15:10 am »
no u mnie chyba wszystkie dziewczyny ktore znam graja... i to po czesci moja sprawka hihi  :twisted:  moja siorka podkrada mi konsole na ktorych aktualnie nie gram (dc, psone, neogeo) i potem szukam ich w stercie jej gratow (ew. u jej kolezanek)... z innymi kumpelami gram we wszystko od puzzle fighter/bust a move, poprzez DDR (nocne DDR party z sasiadami wybijajacymi swoj wlasny 'rytm' w sufit i sciany rulez  :D  ), DOA3, az po f-zero (trenuje z Tomoyo do nastepnego turnieju heh). jesli dla kogos grajace dziewczyny to rzadkosc - widocznie obraca sie w niewlasciwym dla siebie towarzystwie. no chyba, ze nie dzialaja na niego hasla typu 'grac w konsole', albo co gorsza 'w konsolete' (to kiedys przeczytalem w gazecie - 'konsoleta do gier' - dobre co? ). mnie takie motywy rozwalaja - dlatego wole 'fachowe towarzycho' ^^
GOD....  THE INTER-PLANETARY INVASION
WEAPON....


-Hyuga/Citan Uzuki - XENOGEARS

Gassus

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 01-02-2004
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 10, 2004, 09:32:54 am »
Cytat: "mrpiki"
Dziewczyny dorastają od nas szybciej i myślą o nas,

No, raczej dojrzewają, a nie dorastają :wink:  :twisted:

Anyway należy zauważyć, że konsole w polsce są bardzo mało popularne w porównaniu do pecetów. A to właśnie tam dziewczyny zarywają całe nocki w simsy :wink: Heh, wiem, że ta gra po prostu ssie i można się nią zrzygać po kilkum inutach grania, ale one to lubią :P

A co do konsol to raczej moje koleżanki się tym tak nie interesują...
Koledzy tak, bardzo, ale koleżanki raczej to mają gdzieś :S (no, może jedna, dwie lubią i błagają mnie o puszczenie SSX3 - które zgubiłem :evil: ). Sądzę, że ta sytuacja się zmieni, ale w przeciągu kilku(nastu?) lat.
Lain

kun

  • chujek
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 6 880
  • Reputacja: 80
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 10, 2004, 21:54:21 pm »
moje wszystkie laski grały lepiej od moich kolesi(poziom ogrania równy)
nawet w takie meskie giery jak GT

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 10, 2004, 21:54:47 pm »
Cytuj
mrpiki napisał:
Dziewczyny dorastają od nas szybciej i myślą o nas,

No, raczej dojrzewają, a nie dorastają :wink:  


Zgadzam się z przedmówcą. Piki - jeśli koleżanki z klasy mają wiekszą pojemnośc płuc niż ty, to jeszcze nie oznacza, że są inteligetniejsze (tak właściwie to w większości głupie siksy  :? ). Ale sam wiesz z resztą.

Co do grających dziewczyn, to owszem, znam - moja i Cappo siorę (Cappa siore tylko ''ze słuchu'' jeśli chodzi o gry). Kiedyś mojej starszej siorze ciotecznej dałem zagrać w Chicken Run. Byla wniebowzięta, ale gdy tylko odszedlem, nie minęło pięć minut, jak mój piętnastogodzinny sejw trafil szlag. Medal ma dwie strony...
GT: Trusio

Takeda

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 07-01-2004
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 05, 2004, 23:42:56 pm »
Moja panna to nie za bardzo podziela moje hobby-jedynie co jej się spodobało to ssx3 a jak jej zapodałem nfs:undaground to jeździła tak powoli-żeby niby to zgodnie z zasdami ruchu a potem jej sie spodobała zabawa jak dobijała do aut i robiła karambole.Aha. w soul caliburze2 chciała grać księżniczką(Xhianguą czy tą cyganeczką jak jej tam...)
live by honor

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 06, 2004, 00:26:11 am »
Talim... i tylko nie ''cyganeczka''... :evil:
GT: Trusio

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 08, 2004, 11:46:45 am »
Dzisiaj święto kobiet więc najlepszego dla wpadających tutaj czasami przedstawicielek płci (nie zawsze) pięknej i tak przez nas wszystkich (nie zawsze) kochanej :D Grajcie z nami jak najdłużej 8)

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 08, 2004, 14:41:10 pm »
grajcie i nie tylko... :twisted:


SPAM, ale ciiiicho...

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 08, 2004, 20:34:49 pm »
Cytat: "cappo"
grajcie i nie tylko... :twisted:


SPAM, ale ciiiicho...


Byłoby pięknie gdyby kobiety spamowały, to byłby wtedy chyba mój ulubiony spam:)

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

babooshka76

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 30-12-2003
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
gry
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 09, 2004, 15:35:02 pm »
No, ja uwielbiam grać (i nie tam żadne Simsy!  :D), choć ostatnio (od roku, od kiedy zaczęłam urzędować na własnej witrynce :)) nie mam wcale czasu! Tylko ciągle piszę i piszę. W graniu uczestniczę głównie jako obserwator, mój chłop nie ma u siebie na czym grać i w weekendy przesiaduje u mnie. Zmieniam mu broń w FPPach, albo biegi w aucie :D - nie śmiejcie się. W Paynie robiłam mu te uniki podczas bulle-time'u a w MoH sterowałam lufą czołgu :D No, a konsolki się jeszcze nie dorobiłam, więc o PC-cie mówię...W ogóle dużo mówie i niekoniecznie na temat. Sorrki, ale jestem dziś w histerycznym nastroju...
gamnet.pl

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Re: gry
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 09, 2004, 16:08:33 pm »
Cytat: "babooshka76"
No, ja uwielbiam grać (i nie tam żadne Simsy!  :D), choć ostatnio (od roku, od kiedy zaczęłam urzędować na własnej witrynce :)) nie mam wcale czasu! Tylko ciągle piszę i piszę. W graniu uczestniczę głównie jako obserwator, mój chłop nie ma u siebie na czym grać i w weekendy przesiaduje u mnie. Zmieniam mu broń w FPPach, albo biegi w aucie :D - nie śmiejcie się. W Paynie robiłam mu te uniki podczas bulle-time'u a w MoH sterowałam lufą czołgu :D No, a konsolki się jeszcze nie dorobiłam, więc o PC-cie mówię...W ogóle dużo mówie i niekoniecznie na temat. Sorrki, ale jestem dziś w histerycznym nastroju...


Zaraz, zaraz... to ty wysłałaś do mnie e-maila z pytaniem czy nie chciałbym pisać dla Gamnetu? Ach, to ty!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
Re: gry
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 09, 2004, 17:47:51 pm »
Cytat: "mrpiki"
Zaraz, zaraz... to ty wysłałaś do mnie e-maila z pytaniem czy nie chciałbym pisać dla Gamnetu? Ach, to ty!


Hahahaha Piki to niczego nie potrafi trzymać w tajemnicy. Taki wiek, że trzeba się pochwalić. Babooshko, zakup konsolkę, bo to fantastyczna rzecz. Facet będzie Ci zazdrościć, a może więcej czasu spędzisz na graniu, a nie tylko to pismakowanie :lol:

mrpiki

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 0
Re: gry
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 09, 2004, 19:57:10 pm »
Cytat: "Mielu"
Cytat: "mrpiki"
Zaraz, zaraz... to ty wysłałaś do mnie e-maila z pytaniem czy nie chciałbym pisać dla Gamnetu? Ach, to ty!


Hahahaha Piki to niczego nie potrafi trzymać w tajemnicy. Taki wiek, że trzeba się pochwalić. Babooshko, zakup konsolkę, bo to fantastyczna rzecz. Facet będzie Ci zazdrościć, a może więcej czasu spędzisz na graniu, a nie tylko to pismakowanie :lol:


No przepraszam, chciałem się tą informacją podzielić ze wszystkimi:) Babooshko zakup GamCube'a!

Listen you fuckers, you screwheads, here's a man who would not take it anymore.

Greg

  • ZMP-owiec
  • ****
  • Rejestracja: 30-11-2003
  • Wiadomości: 335
  • Reputacja: 1
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 09, 2004, 21:03:26 pm »
moja kobieta czasami lubi sobie pograc, robi to rzadko ale jak juz zacznie... :] ostatnio zarwala nocke przy Jak&Daxter  :twisted:

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 14, 2004, 11:25:13 am »
U mnie niestety grająca dama to pojedyncze wyjątki. I to tylko na kompie grają, jeśli już, bo w mojej mieścinie znam z 5 osób posiadających konsole ... Jest to przykre, ale niestety prawdziwe.
U mnie koleżanki grają przede wsystkim w Simsy, jakieś Różowe Pantery or dth... ;/
Jak powiedział Gassus, może się zmieni, ale kiedy to nastąpi?

Conker

  • Global Moderator
  • Bohater wojny GOjczyźnianej
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 7
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 14, 2004, 11:59:07 am »
Cytat: "Geba"
U mnie niestety grająca dama to pojedyncze wyjątki. I to tylko na kompie grają, jeśli już, bo w mojej mieścinie znam z 5 osób posiadających konsole ... Jest to przykre, ale niestety prawdziwe.
U mnie koleżanki grają przede wsystkim w Simsy, jakieś Różowe Pantery or dth... ;/
Jak powiedział Gassus, może się zmieni, ale kiedy to nastąpi?


Oj czepiasz sie, dziewczyny lubia Simsy i dobrze. Wlasnie przez takie podejscie zniechecamy plec piekna. Niech sobie graja w co chca, wazne zeby to robily.

Geba

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 05-02-2004
  • Wiadomości: 189
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 14, 2004, 14:58:41 pm »
Cytat: "Conker"
Cytat: "Geba"
U mnie niestety grająca dama to pojedyncze wyjątki. I to tylko na kompie grają, jeśli już, bo w mojej mieścinie znam z 5 osób posiadających konsole ... Jest to przykre, ale niestety prawdziwe.
U mnie koleżanki grają przede wsystkim w Simsy, jakieś Różowe Pantery or dth... ;/
Jak powiedział Gassus, może się zmieni, ale kiedy to nastąpi?


Oj czepiasz sie, dziewczyny lubia Simsy i dobrze. Wlasnie przez takie podejscie zniechecamy plec piekna. Niech sobie graja w co chca, wazne zeby to robily.


Się wcale nie czepiam, zgadzam się, niech grają w co im się żywnie podoba, tylko mi się po prostu ta gra nie podoba.
Mogłyby od czasu do czasu zagrać w jakąś strategię, rpg-a...;P

cappo

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-12-2003
  • Wiadomości: 2 505
  • Reputacja: 17
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 14, 2004, 21:23:27 pm »
...bijatykę, wyścigi, piłkę nożną...wiecie co, wczoraj byłem u mojej cioci i zobaczyłem...zobaczyłem i nie mogłem uwierzyć własnym oczom...normalnie grała w Heroesa trójkę :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock: nigdy bym się tego nie spodziewał, a tu takie miłe zaskoczenie 8)

Mielu

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 01-11-2003
  • Wiadomości: 742
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 14, 2004, 21:52:46 pm »
Dziewczyny to mają jakieś ciągotki w stronę strategii. A jak chcę powalić moją MGS'em to ona ziewa :shock: Od razu przypomina się tekst o kobietach w Neo Plus. To była niezła polewka (i Ban w roli doktora hue hue :lol: ). Ciekawe jakie to są te nasze grające panie (szkoda, że ich tak mało tutaj :cry: ) :roll:

wełnik

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 18-01-2005
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 18, 2005, 22:24:20 pm »
Czemu by nie, kto powiedział że konsole są dla mężczyzn. Każdy ma prawo a tym bardziej dobre sunie hehe :lol:  :lol:
"....niegdyś w ząbek czesany, dzisiaj w kółko golony, uważaj buraku bo zostałeś namieżony...."

Wudi

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2004
  • Wiadomości: 524
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 19, 2005, 00:06:51 am »
Ja bym ujal to raczej tak Kobitka+konsola+Ja+NFL= OMG rowna sie oj rowna :D .
Mowie wam jak gra sie z laseczkom w NFL w luznej atmosferze, jak sie rzuca i wogole fazka.
You're asking: how? My answer is : long and hard :wink: .

Nesser

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 20-07-2005
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 20, 2005, 23:30:25 pm »
Well, damy onsolowe, sprawa rzadko widywana, ale tak samo jest np. w sportach extremalnych - tylko niektore panie sie wyrozniaja...
Miejsce na podrobienie mojego podpisu: _________.

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 21, 2005, 11:42:39 am »
Nie wyobrażam sobie takiego połączenia. Kobiety z reguły nie lubią gier. Ja osobiście nie znam zawodowo grającego przedstawiciela płci pięknej :P. Większość moich przyjaciółek nawet nie chciało spróbować zagrać na PC, a co dopiero na NGC :S. Dziwne... Ale tylko dla nas - mężczyzn.

selene

  • Gość
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:15:36 pm »
Ej no kurde... :P
Ja gram praktycznie od zawsze, moja kolezanka z klasy tez gra...
No bez przesady, gatunek grajacych dziewczyn istnieje  :lol: Trzeba tylko poszukac :wink:

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:23:58 pm »
Takie osoby jak Ty i Twoja koleżanka to wyjątki. W Polsce nie ma w rzeczywistości wielu grających kobiet. W ogóle jest ich mało - dowodem jest mała liczba kobiet na różnych targach [nie biorę pod uwagi hostess, bo one mają mało wspólnego zazwyczaj z grami, zajmują się tylko reklamą].

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:41:10 pm »
Mi tam nie zależy , wystarczy ,że sam gram ,drugiego takiego okazu nie chcę mieć w domu, słaba kompatybilność.
-"Zrób obiad, proszę"
-"Sam zrób"
-"Robiłem go wczoraj".
-"To zrób i dziś"
W nocy:
-"Może sex?"
-"Chwila ,muszę się przygotować"-szuka calestial weaponów dla wszystkich postaci w ffx

sambady

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 02-05-2005
  • Wiadomości: 2 257
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:44:23 pm »
@dcf: Mogę coś powiedzieć? Ok, dzięki. Wydaje mi się, że troszku przesadzasz. Nie chce mi się wierzyć, że czasami nie masz ochoty zagrać sobie w jakąś grę z jakąś inną osobą - kumplem, bratem, sąsiadką [:lol:]. Ja również nie lubię tłoku przy konsoli, ale od czasu do czasu lubię skopać dupsko mojemu znajomemu :P.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
dziewczyny a konsola
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 21, 2005, 12:45:43 pm »
Chodzi o to ,że nie chce mieć swojego klona w domu , bo jeśli dwie osoby nie robią nic ,to ...cienkawo.
A do multiplayera mam zenona (z małej litery ,bo to "pseudonim artystyczny")