Autor Wątek: Jakie gry na PS2 wybrać?  (Przeczytany 13426 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

mateo

  • Gość
Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #40 dnia: Stycznia 24, 2007, 22:03:00 pm »
Wojtq
PS. Sory za offtop. Skończyłeś mateo Silent'a 4 ?

Właśnie jeszcze nie  :roll:  
Czekam , aż kuzyn da mi na dwa tygodnie konsolke SONY.. :wink:

Wtedy to w moje łapska trafi Subistance (jeszcze w tą wersję nie grałem , ehh nie mogę się doczekać ) SILENT HILL 4 i OKAMI  :D
PS.Tak naprawde szkoda mi kasy na PS2..zbieram na PS3.
PS2.Jak zwykle sorry za offtopa.

(SH4) Mówiłeś , że zakończenie ''Bad'' zapiera dech..
Więc będe prubował go zdobyć !

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #41 dnia: Stycznia 24, 2007, 22:54:25 pm »
Cytat: "mateo"
PS.Tak naprawde szkoda mi kasy na PS2..zbieram na PS3.

Ja w końcu się zdecydowałem na PS2, ze względu na ilość gier w które tak bardzo chce pograć, z którymi nie miałem nigdy okazji obcować. A na PS3 przyjdzie pora. Może już za rok? Kiedy ceny spadną, i sprzętu i gier. A do tego czasu mam nadzieję, że przednio spędzę czas przy Czarnuli.
Cytat: "mateo"
Mówiłeś , że zakończenie ''Bad'' zapiera dech..

Zależy czy je "poczujesz" czy nie. Mi się udało i zapadło mi to w pamięć.

Żeby nie było offtop'a całkiem :wink: - warto się zainteresować Godfather'em? Uwielbiam książkę i film, ale o grze nasłuchałem się trochę nieprzychylnych opinii. Miałem okazję zagrać (ale chwilę) i spodobał mi się system walki, ale model jazdy samochodów już nie bardzo.
PSN ID: WojtqGO

playing girl

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2006
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 0
Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #42 dnia: Stycznia 24, 2007, 23:32:39 pm »
Cytat: "Wojtq"


Żeby nie było offtop'a całkiem :wink: - warto się zainteresować Godfather'em? Uwielbiam książkę i film, ale o grze nasłuchałem się trochę nieprzychylnych opinii. Miałem okazję zagrać (ale chwilę) i spodobał mi się system walki, ale model jazdy samochodów już nie bardzo.

Sam widzisz, gra tak naprawdę jedzie na licencji, niczym więcej, nie jest zła, ale to zwykły średniak imo. Jest tyle lepszych gangsterskich gier na ps2, że szkoda tracić czasu ;]

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #43 dnia: Stycznia 25, 2007, 00:24:58 am »
A jak jarają Cię takie kliamty zdecydowanie najlepsze będzie zainwestowanie w mafię na PC :mrgreen:

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 15, 2007, 23:44:57 pm »
Zastanawiam się nad Resident Evil 4 i MGS3:SE (w końcu doszedłem do wniosku że zacznę od tej części, a kamerę chyba jakoś przeżyję co?). Która lepsza ? Wiem, że to trudne bo gry są świetne w swoim gatunku, i każda właśnie jest całkiem inna. Która jest dłuższa i ma spore replayability? :)
PSN ID: WojtqGO

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 16, 2007, 00:21:44 am »
Zastanawiam się nad Resident Evil 4 i MGS3:SE (w końcu doszedłem do wniosku że zacznę od tej części, a kamerę chyba jakoś przeżyję co?). Która lepsza ? Wiem, że to trudne bo gry są świetne w swoim gatunku, i każda właśnie jest całkiem inna. Która jest dłuższa i ma spore replayability? :)

Obie są genialne, obie mają wysokie replaybility- rzucaj monetą 
Ja bym na twoim miejscu brał RE4 najpierw, bo ostatnio mnie złapała nostalgia za ta gierką :]

Crow

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 02-10-2006
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 0
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 16, 2007, 10:48:45 am »
Zastanawiam się nad Resident Evil 4 i MGS3:SE (w końcu doszedłem do wniosku że zacznę od tej części, a kamerę chyba jakoś przeżyję co?). Która lepsza ? Wiem, że to trudne bo gry są świetne w swoim gatunku, i każda właśnie jest całkiem inna. Która jest dłuższa i ma spore replayability? :)
ja na twoim miejscu zdecydowanie brał bym MGS'a resident na ps2 dla mnie shit i szkoda czasu na to, chyba że masz gcn'a ;)

Obie są genialne, obie mają wysokie replaybility- rzucaj monetą 
Ja bym na twoim miejscu brał RE4 najpierw, bo ostatnio mnie złapała nostalgia za ta gierką :]
na twoim miejscu brał bym MGS'a, RE4 na ps2 to shit i szkoda grac, no chyba że masz GCN'a to co innego
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2007, 14:17:39 pm wysłana przez Crow »


Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 22, 2007, 01:06:14 am »
Jest taki temat w pomocy "Którą gre wybrać"...

Supersonic

  • Gość
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 22, 2007, 09:51:59 am »
Zastanawiam się nad Resident Evil 4 i MGS3:SE (w końcu doszedłem do wniosku że zacznę od tej części, a kamerę chyba jakoś przeżyję co?). Która lepsza ? Wiem, że to trudne bo gry są świetne w swoim gatunku, i każda właśnie jest całkiem inna. Która jest dłuższa i ma spore replayability? :)
Jeżeli masz tylko PS2 to bardziej polecam MGS3 (RE4 na PS2 jakoś blady się wydaje ale to częste odczucie jak grało się wcześniej na GC), jeżeli posiadasz także Gacka to polecam w pierwszej kolejności RE4 - najlepszą grę na past-geny IMO. Mogę zmienić zdanie jak zagram w Okami i GoW2 :-D

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 22, 2007, 10:08:07 am »
Jeżeli masz tylko PS2 to bardziej polecam MGS3 (RE4 na PS2 jakoś blady się wydaje ale to częste odczucie jak grało się wcześniej na GC), jeżeli posiadasz także Gacka to polecam w pierwszej kolejności RE4 - najlepszą grę na past-geny IMO. Mogę zmienić zdanie jak zagram w Okami i GoW2 :-D
W sumie już zdecydowałem się na RE4 (nie widziałem wersji na GaCka, więc nie będzie do czego porównać w razie czego ;) ), a na MGS3 poczekam aż Subsistance potanieje, choćby ze względu na "normalną" kamerę TPP.
PSN ID: WojtqGO

Supersonic

  • Gość
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 22, 2007, 10:36:29 am »
Dobry wybór, właściwie to każdy wybór w tej sytuacji byłby dobry :P jednak RE4 to więcej grania i czystej zabawy niż w MGS3. Szkoda że RE4 w wersji PS2 ma zkaszanioną punktację w Mercenaries. Dla mnie to duży minus gdyż uwielbiam ten tryb.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 22, 2007, 10:39:14 am wysłana przez Supersonic »

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 22, 2007, 12:26:08 pm »

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 01, 2007, 19:56:52 pm »
Możecie mi podać jaka jest najlepsza bijatyka w świecie Dragon Ball na PS2??? Wiem że wyszło kilka części, ale chcę wybrać najlepszą. Pliz pomóżcie

suli dia

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 01-04-2006
  • Wiadomości: 1 267
  • Reputacja: 13
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 01, 2007, 20:07:35 pm »
W tej chwili polecam kupno jednej z najlepszych gier na PS2 która wyszła jako jedna z ostatnich jest to God Of War 2 gra która jest dla mnie poprostu bajeczna a to za sprawą grafiki grywalności poprostu wszystko w tej grze jest dla mnie idealne ,ta gra jest tak dobra ,że może tak wciągnąć że gry na nowe konsole zejdą na dalszy plan .Kupić i grać .
Umiesz Liczyć, Licz na Siebie!!!

marcinps2

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-11-2006
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 0
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 01, 2007, 21:57:38 pm »
Możecie mi podać jaka jest najlepsza bijatyka w świecie Dragon Ball na PS2??? Wiem że wyszło kilka części, ale chcę wybrać najlepszą. Pliz pomóżcie

Budokai 3 jeśli lubisz nawalanie w prawo lub Tenhakai 2 jeśli lubisz w ekran. Wybór nalezy do Ciebie. Polecam obydwie, ale najbardziej przyciągnoł mnie Budokai 3.

BAZYL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-10-2007
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 1
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #55 dnia: Października 29, 2007, 14:36:13 pm »
Możecie mi podać jaka jest najlepsza bijatyka w świecie Dragon Ball na PS2??? Wiem że wyszło kilka części, ale chcę wybrać najlepszą. Pliz pomóżcie

Sam posiadam Dragon Ball Z : Tenkaichi Budokai 2, i szczerze mogę polecić ci ten tytuł, walki są piękne i do tego grafika boska, należy do tytułu 'must have' dla fanów Dragon Balla.

MindCrime1988

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-11-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 1
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 10, 2008, 20:12:18 pm »
Chodzi mi po głowie kupno Hitman:Blood Money w wersji na PS2 tak wiec mam kilka pytań :)

-Czy wersja na PS2 bardzo odstaje poziomem graficznym od wersji na next geny?
-Czy czwarta odsłona Hitmana jest dobrą grą a może jedynie próbą wyciągnięcia kasy od fanów? Pytam ponieważ Hitman:Kontrakty nieco mnie zawiódł,w zasadzie odgrzewany kotlet.

lupinator

  • Gość
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 10, 2008, 20:16:37 pm »
Cytuj
-Czy wersja na PS2 bardzo odstaje poziomem graficznym od wersji na next geny?
Grałem w wersje zarówno na PS2 jak i na Xboxie i oczywistym jest, że odstaje jednak na możliwości PS2 grafika jest świetna.
Cytuj
-Czy czwarta odsłona Hitmana jest dobrą grą a może jedynie próbą wyciągnięcia kasy od fanów? Pytam ponieważ Hitman:Kontrakty nieco mnie zawiódł,w zasadzie odgrzewany kotlet.
Jeśli chodzi o moje zdanie na temat Blood Money - geniusz (na tyle, że kupiłem wersje PS2 i XO). Silent Assasin dostał godnego następcę.

MindCrime1988

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-11-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 1
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 10, 2008, 22:34:46 pm »
Jeśli chodzi o moje zdanie na temat Blood Money - geniusz (na tyle, że kupiłem wersje PS2 i XO). Silent Assasin dostał godnego następcę.

To właśnie chciałem przeczytać! :D Silent Assasin jest póki co moją ulubioną częścią a jeżeli Blood Money trzyma zbliżony poziom ,to poważnie zastanowie się nad kupnem tej gry:)

Wojtq

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 01-09-2006
  • Wiadomości: 4 855
  • Reputacja: 42
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 11, 2008, 06:52:26 am »
Całkowicie zgadzam się z Lupim - Blood Money to dotychczasowe ukoronowanie serii - sporo nowych rozwiązań, bardzo zróżnicowane misje, zmiana kamery i systemu sterowania postacią także stanowią istotną i korzystną zmianę, nic tylko grać ! :D Jedyne co mi troszkę nie przypadło do gustu, to brak wielu możliwości związanych z użyciem snajpery aby zlikwidować cele (dodatkowo Walther WA2000 trochę zasysa, bo w magazynku posiada cały 1 strzał, co owocuje każdorazowym przeładowaniem po jego wydaniu - nie żebym nie trafiał, ale zabijając kogoś chciałbym obserwować jak pada martwy :twisted: ).

@MindCrime1988 - nie zastanawiaj się ani chwili, tylko kupuj Krwawą Forsę. Jeżeli SA przypadł Ci do gustu, to nie ma szans, aby BM Cię zawiodło. Ja gram w tą część na PS2 i grafika jest naprawdę miła dla oka, a niektórymi miejscówkami można się zachwycać ("A Vintage Year" na przykład). W przypadku tej części nie ma mowy o odgrzewanym kotlecie :) .

PS. Ja chcę "piątkę" :(
PSN ID: WojtqGO

MindCrime1988

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 10-11-2007
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 1
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #60 dnia: Kwietnia 11, 2008, 14:29:23 pm »
@MindCrime1988 - nie zastanawiaj się ani chwili, tylko kupuj Krwawą Forsę. Jeżeli SA przypadł Ci do gustu, to nie ma szans, aby BM Cię zawiodło. Ja gram w tą część na PS2 i grafika jest naprawdę miła dla oka, a niektórymi miejscówkami można się zachwycać ("A Vintage Year" na przykład). W przypadku tej części nie ma mowy o odgrzewanym kotlecie :) .

PS. Ja chcę "piątkę" :(


Właśnie dziś zakupiłem czwartego Hitmana na allegro za 39 zł  :twisted: Wydaje mi się,że cena bardzo korzystna, jedynie pudełko ma kilka przetarć ,ale co to ma za znaczenie? Tym bardziej,że nówki w folii były w cenach:119zł,89zł,79 zł :wink:

BAZYL

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 28-10-2007
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 1
Odp: Jakie gry na PS2 wybrać?
« Odpowiedź #61 dnia: Kwietnia 21, 2008, 16:05:48 pm »
potrzebuje jakąś dobrą gre o tematyce Bejsbolu na PS2, co polecacie?