Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 867675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1240 dnia: Lutego 03, 2006, 13:21:27 pm »
Cytat: "lewik"
"Z mojej strony to taka uber ironia... Skoro zna Davida Lyncha ,to domyśliłby się"

I przez ten wlasnie fragment kieszeni sprawdzac nie musze. Bo nie do konca zrozumiales jaki byl cel mojego posta wyraznie z tego wynika.

Sprawdzaj, sprawdzaj.To ,że na końcu posta nie napisałem "to jest ironia" ,to nie znaczy ,że post nie jest ironiczny.
Co do Battle Royale- czytałem o nim kiedyś w Mangazynie i same załorzenia wydają mi się absurdalne.

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Filmy
« Odpowiedź #1241 dnia: Lutego 03, 2006, 14:24:19 pm »
Cytat: "Ako"
No i ci wtajemniczeni (m.in. walker i McJ) wiedzieli, ze anime Akira wychodzi w gazetce.


A propos Akiry - nabiegałem się za tym jak jasna cholera, ale anime wylądowało obok GitS na półce. Wspaniały widok - gry na GaCka, Xa oraz oryginalne anime obok siebie. :)
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1242 dnia: Lutego 03, 2006, 16:41:28 pm »
Ile kosztuje to kino domowe? 19 zł?
A tak przy okazji.....w jakim klimacie osadzona jest akcja Akiry? Moje skojarzenia kręcą się wokół cyber punku(taka sceneria mi nie odpowiada zbytnio)......

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #1243 dnia: Lutego 03, 2006, 16:46:52 pm »
To faktycznie taki cyber-punk i nie każdemu musi przypaść do gustu, ale z drugiej strony być fanek anime/kina w ogóle i nie obejrzeć Akiry, to jak grać na konsolach i nie zagrać nigdy w Metal Gear'a :wink:
GT: Trusio

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1244 dnia: Lutego 03, 2006, 17:21:41 pm »
No i ta nalepka na dvd "Bez Akiry nie byłoby matrixa" :D

Dawno temu ogladałem Akire, więc za drugim razem tez fajnie bedzie sie oglądało :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1245 dnia: Lutego 03, 2006, 17:24:11 pm »
te napisy to w sumie taka sciema reklamowa, na Battle Royale pisze "ten folm zainspirowal Kill Billa", na GitS pisze "Ten film zainspirowal matrixa", moze jest cos w tym prawdy, ale wolalbym zeby nie bylo tego na okladce, nawet za 19zl.

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1246 dnia: Lutego 03, 2006, 17:28:26 pm »
dokładnie- to jest denne... jak dla mnie to matrix powinien się chwalić że jest inspirowany GiTS (a właściwie zerżnięty po amerykańsku z gitS...), a nie odwrotnie
szkoda że takie szpetne naklejki sa na okładkach, ale i tak dla mnie się liczy że mam w końcu te filmy na dvd i oryginalne! (tzn będe miał bo za Akirą jeszcze biegam)
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

ZenoN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2006
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1247 dnia: Lutego 03, 2006, 17:29:12 pm »
Ja tam kupuję Appleseed. Rzekomy następca Ghost in the Shell. Ciekaw jestem czy da radę? Bo nie jest pierwszy...

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1248 dnia: Lutego 03, 2006, 17:31:24 pm »
nastepca GitS'a jest GitS 2 ot cala filozofia hehe, BTW ta dyskusja powinna byc chyba w dziale anime :roll:  :roll:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1249 dnia: Lutego 03, 2006, 17:52:16 pm »
Cytat: "walker_san"
te napisy to w sumie taka sciema reklamowa, na Battle Royale pisze "ten folm zainspirowal Kill Billa", na GitS pisze "Ten film zainspirowal matrixa", moze jest cos w tym prawdy, ale wolalbym zeby nie bylo tego na okladce, nawet za 19zl.

czemu bez sensu? To, ze gdyby nie GITS to by nie powstał Matrix wie chyba kazdy fan anime... A co do innych nalepek to nie sądze żeby kłamały.

A GITS 2 za bardzo mi sie nie podobał. Ale całego chyba nie oglądnąłem, bo puscili go na konwencie w kinie. Musiałem leciec szybko po ponad polowie filmu na jakies karałoke czy cus innego, kto to pamieta 8)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1250 dnia: Lutego 03, 2006, 21:46:21 pm »
fajnie ze jak sie wlacza japonska sciezke w Akira, to leci angielska.....co za losie to spartaczyli :/

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1251 dnia: Lutego 03, 2006, 22:26:37 pm »
Trza polowac na Akirę- niesamowite, jak ciężko dostać to w Rzeszowie... a niby empiki zawsze tak zaopatrzone.

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1252 dnia: Lutego 03, 2006, 23:02:56 pm »
Wiesz może _Music gdzie można dostać Akire w Rzeszowie? :?
Baaardzo chciałbym aby Akira znalazła się wśród mojej kolekcji, a nie wiem skąd wytrzasnac? :roll:

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1253 dnia: Lutego 03, 2006, 23:53:05 pm »
Cytat: "walker_san"
fajnie ze jak sie wlacza japonska sciezke w Akira, to leci angielska.....co za losie to spartaczyli :/

Nie masz DTSu dlatego ci nie działa, pewno z kompa odpalasz film. Tez kiedys jak oglądałem Aplesed na kompie nie mogłem japonskiego właczyc i na angielskim musiałem... żenada. Ale pozniej sciagnałem sobie program na kompa który odpala i dzwiek DTS.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #1254 dnia: Lutego 03, 2006, 23:58:39 pm »
Teksy typu właśnie "Bez Battle Royale nie byłoby Kill Billa", czy "Bez GiTSA nie byłoby Matrixa" wkurzają mnie już niesamowicie. Nie chodzi tu już o jakieś gatunkowe i fanowski przepychanki, ale sens w ogóle - wielu fanów anime (do których sam sie zaliczam) wyskakiwało swojego czasu na fali opinii wielu serwisów i pism o anime (w tym polskich, jak np. Kawaii), że Wachowscy zerżnęli z GITSA wszystko i zlepili z tego Matrixa, bez GITSA nie powstałby Matrix, itd. - pieprzenie moim zdaniem :?  W Matrixie (którego - zaznaczę - wcale jakoś specjalnie nie wielbię) można doszukać sie pewnych analogii do GiTSA, ale TYLKO analogii - te dwa filmy na dobrą sprawę swoimi głównymi wątkami podejmują zuuuupeeełnieee inne sprawy tyle, że oba osadzone są w podobnych realiach (i tu kolejna bzdurka - to tak jakby napisali, że Clint Eastwood nigdy nie zagrałby kowboja w westernie gdyby nie to, że wcześniej robił to John Wayne - phi). O ile w GITSIE chodziło raczej o zaakceptowanie sztucznej inteligencji jako pełnoprawnej formy życia oraz zaniku granic dzielących człowieka i maszynę, o tyle w Matrixie głównym tematem była walka dobrych i szlachetnych ludzi ze złymi i podłymi maszynami, które chciały zniewolić ludzkość, ale to sie nie mogło udać... itp., itd. (jest to oczywiście moja własna interpretacja i każdy ma prawo do innej, własnej, być może sprzecznej z podaną przeze mnie - nie wysyłać mi więc soczystych listów na priva :wink: ). Temat stosunkow między człowiekiem i maszyną w przyszłości był poruszany w filmach już wielokrotnie i to przed powstaniem Matrixa i GITSA - brakowałoby jeszcze tego, żeby ktoś napisał, że bez Blade Runnera nie było GITSA, bez GITSA nie było APPLESEEDa, bez wyżej wymienionych nie byłoby Matrixa, a bez Matrixa nie byłoby tego tej durnej objeżdżającej kamerki w co drugim filmie i grze (bo to akurat było już wcześniej - tyle, że Matrix to dopiero jakoś rozpowszechnił... :roll: )... Bzdury!! A nawet jeśli - niechby ci nieszczęści Wachowscy obejrzeli tego GITSA wcześniej i zainspirowali się troszeczę, skopiowali kilka pomysłów - Matrix z pewnością nie powstał zainspirowany jednym tylko anime, ale lepiej, że powstał właśnie taki, aniżeli Matrixem mielibyśmy nazywać dzisiaj kultowy już film o młodym hackerze imieniem Neo, który uratował ojczyznę i świat przed najzadem kosmitów robotów porywających ludzi na Saturna w celu zrobienia ich bateryjkami dla swoich...(?) a bo ja wiem...wibratorów (!) na przykład.

Co sie tyczy Kill Billa i powiązań z Battle Royale i Akirą - nie chce mi sie komentować, bo tu już jeszcze bezsprzeczny bullshit i kupy sie to nijak nie trzyma (z wyjątkiem tego, że Tarantino fakt faktem garściami czerpał z japońskiej kinomatografii... ale nie z jednego Battle Royale i Akiry na pewno, kur... by ich :!: ) :lol:  

I na koniec dodam od siebie - goście z tego Kina Domowego nieżle mnie wnerwili - wydałem 20 zeta, a oni nawalili tam z litr jakiegoś durnego kleju i przy zdejmowaniu folijki z pudełka klej odszedł mi razem z folią z opakowania filmu właśnie i teraz mam tam dziurę - SZKODA BYŁO GAZETę Z FILMEM Do OFOLIOWEJ TOREBKI WSADZIĆ??@!! Buce i tyle... :wink:
GT: Trusio

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1255 dnia: Lutego 04, 2006, 00:05:43 am »
Wiesz Trusio, ale z pewnością wiele rezyserów cos podkradnie z innych filmów/anime. Nie muszą to byc bardzo znaczące rzeczy, ale dzieki małemu wzorowaniu sie na najlepszych filmach te nowe będą co raz to po trochu lepsze. No wiec mozna by powiedziec, ze bez GITSa Matrix byłby troche słabszym filmem :D Oto moja opinia :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #1256 dnia: Lutego 04, 2006, 00:33:42 am »
OK - tyle, że ja powiem: nie słabszym, ale innym :wink:  :lol: Poza tym sie zgadzamy. No bo przecież anime i tak rulez, błehehehe :twisted:  :lol:  8)
GT: Trusio

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1257 dnia: Lutego 04, 2006, 01:38:03 am »
Cytuj
Wiesz może _Music gdzie można dostać Akire w Rzeszowie?


We wtorek postaram się przetrząsnąć grafike i inne rejtany- gdzieś może się uchowało. Jakby co, prześlę cynk.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1258 dnia: Lutego 04, 2006, 09:34:57 am »
Ej dobra, gadanine o anime przenieście sobie do innego tematu. Obiecuję, że jeszcze jedna wypowiedź o anime w tym temacie i pousuwam posty. :evil:

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Filmy
« Odpowiedź #1259 dnia: Lutego 04, 2006, 09:41:04 am »
Cytat: "Tarniak"
Ej dobra, gadanine o anime przenieście sobie do innego tematu. Obiecuję, że jeszcze jedna wypowiedź o anime w tym temacie i pousuwam posty.



ja rozumiem twą złość panie Tarniak, ale czyż Anime  nie jest animowanym filmem ?

jeżeli  nie jest, to co rozumiemy poprzez określenie "film" ?

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1260 dnia: Lutego 04, 2006, 10:09:56 am »
Oczywiście, że anime jest filmem, ale jest o tym osobny dział.

Jeśli chodzi o filmy w popularnym tego słowa znaczeniu, to wczoraj byłam na filmie "Tylko mnie kochaj", bynajmniej nie dlatego, że ubóstwiam Maćka Zakościelnego :D  Podobała mi się ścieżka dźwiękowa i nawet gra aktorska. Mimo to wolę zachodnie filmy. Jednak jeśli jakiś polski film ma szansę być całkiem dobry (a taki jest "tylko mnie kochaj"), to czemu by na niego nie pójść?

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1261 dnia: Lutego 04, 2006, 10:14:09 am »
"Tylko mnie kochaj" - komedia romantyczna, która nie była ani śmieszna ani romantyczna. WTF? A Maciek? Ku... film ewidentnie nastawiony na babskie spektrum. Maciek skacze z 2 m murku (pewnie kaskader). Maciek coś mówi, zbliżenie na twarz. Maciek nic nie mówi, zbliżenie na twarz... Żenada...

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1262 dnia: Lutego 04, 2006, 10:18:25 am »
Były żałosne momenty i fakt, że nastawione wszystko na to, że kobietom podoba się Zakościelny. Ale były też momenty całkiem adekwatne dla porządnych komedii romantycznych.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1263 dnia: Lutego 04, 2006, 13:20:06 pm »
Mam nadzieję że nie dam się zaciągnąć na Tylko mnie Kochaj, ani inne Polskie romantyki...

Znalazłem Akirę- aleluja! Stalowa Wola lepiej zaopatrzona niż Rzeszów...

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1264 dnia: Lutego 04, 2006, 13:44:17 pm »
Nie ma czegos takiego jak dobra komedia romantyczna. Z defincji komedia romantyczna jest niesmieszna i nudna jak flaki z olejem. Ze sie komus chce to ogladac to sie nadziwic nie moge.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1265 dnia: Lutego 04, 2006, 14:02:42 pm »
no lewik niby masz racje, sam miałem takie zdanie ale jednak musze przyznać że na Hitch'u się uśmiałem! swietny film i dopuki nie popadł w schemat komedii romantycznej (rozstanie, potem przemowa,w koncu wielki powrót) - czyli na ostatnie 20-30 min filmu to był naprawdę fajny! Albert próbujący zdobyć serce najlepszej sztuki w NY jest prawdziwym Herosem :!:  :D  polecam obczaić, miło spedzony czas
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1266 dnia: Lutego 04, 2006, 14:36:24 pm »
Cytat: "_Music"
Mam nadzieję że nie dam się zaciągnąć na Tylko mnie Kochaj, ani inne Polskie romantyki...

Ja byłem w kinie. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko fakt, że byłem w stanie wskazującym, który pozwolił mi na niewymowne komentowanie głupoty filmu :]. Nienawidzę bydła w kinie, choć tym razem powiem, że sytuacja tego wymagała :P zresztą ludzie byli rozbawieni... :twisted:

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1267 dnia: Lutego 04, 2006, 21:54:15 pm »
Cytat: "Tarniak"
Maciek skacze z 2 m murku


Wiesz Tarniak, skok z murku o takiej wysokości nie jest niczym szczególnym ;)

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1268 dnia: Lutego 04, 2006, 22:00:25 pm »
A zauwazyles ironie w tej wypowiedzi? Nie odpowiadaj, pytanie jest retoryczne.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1269 dnia: Lutego 04, 2006, 22:22:23 pm »
Cytuj
Maciek skacze z 2 m murku  


Wiesz Tarniak, skok z murku o takiej wysokości nie jest niczym szczególnym


Lol, przeczytałem z 2km (kursor najechał)... a myślałem że taki polski Dante się już znalazł.

Mikes

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 30-08-2005
  • Wiadomości: 7 687
  • Reputacja: 0
  • Ej.
Filmy
« Odpowiedź #1270 dnia: Lutego 04, 2006, 22:51:17 pm »
Moja sis była na premierze z aktorami i podobno po seansie wszyscy wkur**li na Zakościelnego bo mało komu dawał autografy xD

Ja tam go nigdy nie lubiałem..

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1271 dnia: Lutego 05, 2006, 09:49:38 am »
Są lepsi od niego.
Ale nie mam zamiaru przyznać, że komedie romantyczne są złe:P

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1272 dnia: Lutego 05, 2006, 10:40:33 am »
Cytat: "Miriam Mirtail"
Były żałosne momenty i fakt, że nastawione wszystko na to, że kobietom podoba się Zakościelny. Ale były też momenty całkiem adekwatne dla porządnych komedii romantycznych.



Szkoda że nie pomyśleli o nas facetach bo ta jego filmowa partnerka jest do bani z wyglądu . Babki jak widzę Zakościelnego to odrazu kisiel w majtkach a my co najwyrzej mamy nadzieje że szybko sie skończy ten film  :(

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1273 dnia: Lutego 05, 2006, 11:18:31 am »
Właśnie, ja bym wolał panią Przybylską w głównej roli :].

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1274 dnia: Lutego 05, 2006, 11:25:48 am »
Cytat: "Tarniak"
Właśnie, ja bym wolał panią Przybylską w głównej roli :].



Nie przeginaj  :(  To już wole by została ta co grała.

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1275 dnia: Lutego 05, 2006, 11:39:00 am »
W takim razie czekam na twoje propozycje do co głównej roli :] 8)

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1276 dnia: Lutego 05, 2006, 11:51:07 am »
Cytat: "Tarniak"
W takim razie czekam na twoje propozycje do co głównej roli :] 8)



Do roli "Amanta" wzieli Zakościelnego wschodzącą gwiazdke polskiego kina . Nazywanego nawet polskim Brattem Pitem . Więć i Laske mogli wziąć jakąś świerzom z całom masą seksapilu:D A takich ci u nas w kraju dostatek :D

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1277 dnia: Lutego 05, 2006, 13:29:22 pm »
Cytuj
Więć i Laske mogli wziąć jakąś świerzom z całom masą seksapilu:D A takich ci u nas w kraju dostatek


Przybylska!
A w ramach dowcipu- Agata Buzek.

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1278 dnia: Lutego 05, 2006, 14:23:16 pm »
Cytat: "_Music"
A w ramach dowcipu- Agata Buzek.


OMG!!!! :shock: Faktycznie żart roku... Strach się bać, lepiej nie kracz :shock:

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1279 dnia: Lutego 05, 2006, 15:15:32 pm »
ja bym się nie obraził gdyby w jakims filmie zagrała Kasia Kraszewska....
jak ktoś nie wie czemu to niech spojrzy :D  http://unu.mili.pl/g00449.php?lg=pl
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem