Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 867676 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

szafa

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 22-01-2004
  • Wiadomości: 4 286
  • Reputacja: 64
Filmy
« Odpowiedź #1200 dnia: Lutego 01, 2006, 19:49:40 pm »
Cytat: "Tarniak"
Cytat: "djprodigy"
była rozmowa ojca z synem...

"Jak tatuś zrobi dzióbek to nie ma ch..." :] albo odmiana "to be" :P.



Do mnie bardziej przemowila rozmowa Miauczynskiego ze swoja Matka. Jaka ta scena zyciowa.  :roll:
Fryty tyty dotknij pyty

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1201 dnia: Lutego 01, 2006, 20:00:54 pm »
Taa... "Dzien Świra" to swietny film. Z tym musze sie zgodzic.

A z amerykanskich, bardziej absurdalnych komedi to polecam:
"Chłopaczki z sasiedztwa"
"How High"
"Eurotrip"
"Thats not another teen movie"

EDIT: I oczywiscie jeszcze "wieczny student" :)

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1202 dnia: Lutego 01, 2006, 20:11:07 pm »
Cytat: "Hubi"
"Thats not another teen movie"


Film ogólnie fajny, zwłaszcza dla tych, którzy wcześniej oglądali "Poskromienie złośnicy" i "Cała ona". Ale jak zwykle, niektóre momenty były przesadzone... Np. to całowanie sie ze starą babcią i... Postawienie klocka O_o

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1203 dnia: Lutego 01, 2006, 20:20:41 pm »
no, ale mimo wszystko Eurotripa bym tam nie wpisywał Hubi, nie mogę jakoś zaakceptowac tego filmu, szczerze mi nie przypasił- jest po prostu głupi i fragment z kibicami Man.Utd i Vandersexx tego nie ratuje.
"not another teen movie" też jest dla mnie ZA głupi, tak jak  "soul plane" (djprodigy może przez ten film masz uraz i nie chcesz How High obejrzeć, jesli tak to się nie dziwie...)

jeżeli chodzi o zakręcone amerykańskie komedie to dla mnie najlepszy jest How high, potem może byc zemsta frajerów, statek miłości (ten nowy, chyba z 2003r z Cubą jr.) i American Pie 2 i 4... oczywiście 'wieczny student ' też jest kononem gatunku- nie można przegapić (ta niesmaczna akcja z eklerkami :? )
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1204 dnia: Lutego 01, 2006, 20:31:46 pm »
Jesli chodzi o Not Another Teen Movie, to chyba nie wszyscy tutaj zauwazyli, ze ten film to PARODIA glupich komedii w stylu American Pie itp.   :roll:

A ja sobie przed chwila obejzalam azjatycki (nie jestem pewna jaki dokladnie, ale chyba chinski) film Turn Left, Turn Right. Rzadko ogladam romanse, bo po prostu nie trawie takich filmow, ten jednak obejzalam z ciekawosci, bo motywem przewodnim jest jeden z wierszy Wislawy Szymborskiej... i film, pomimo swej naiwnosci, nawet mi sie spodobal :P

barman

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-04-2005
  • Wiadomości: 231
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1205 dnia: Lutego 01, 2006, 20:34:06 pm »
Cytuj
How High - nie oglądałem, bo nie chce oglądać kolejnego absurdu o najaranych Murzynach. Wkurza mnie takie coś.

Strata czasu, bo to absurdalna ściema :?

Cytuj
statek miłości (ten nowy, chyba z 2003r z Cubą jr.)

Ten filmik jest wporzo :wink:

Aras

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 03-08-2005
  • Wiadomości: 919
  • Reputacja: 1
  • Hige!
Filmy
« Odpowiedź #1206 dnia: Lutego 01, 2006, 20:47:23 pm »
gwiezdne wojny to tez absurdalna ściema :lol:

pare dni temu udało mi się dorwac "Tom-Yun-Goong"- nie mam pytań, Ong-Bak oficjalnie został zniszczony, jakoś człowiek po tym filmie zaczyna chodzić i kopac w powietrze, uderzać z łokci, zakładac dźwignie itd najlepsze jest to że walka jest p-r-z-e-p-i-ę-k-n-a a nie ma żadnych "matrixów", z rzeczy nierealnych jest to że główny bohater za dużo ciosów przyjmuje i nic mu się nie dzieje ale poza tym poezja...
Pokaż mi jak spamisz, a powiem Ci jakim jesteś człowiekiem

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1207 dnia: Lutego 01, 2006, 21:22:37 pm »
Statek milosci byl ok - milo sie rozczarowalem :)

How High u mnie jest zdecydowanie wyzej niz "chlopaczki z sasiedztwa" - wszyscy mowili, ze taki super film i w ogole... mnie nie smieszyl :/

Jednak z "glupich" filmow nie mozna zapominac o Ali G Indahouse :]] Ten film mnie rozbraja ;)

anyway - przegladowka ostatnio obejrzanych:

 :arrow: Transporter 2 - szkoda czasu, jedyny powod zeby ogladac ten film to chyba zeby sobie na samochod popatrzec; cala reszta to - nazwijmy to po imieniu - scierwo (akcja z bomba i zurawiem... proooosze :/)
:arrow: Saw 2 - zdecydowanie polecam :) Mily, czasami zaskakujacy (moja ulubiona scena to laska siegajaca po antidotum wkladajac rece przez rekawy z nozami :)
:arrow: Wedding Crashers - myslalem, ze to kolejna kiepska komedia, a tutaj mile rozczarowanie :) W wielu miejscach mnei rozsmieszyl, z checia do niego wracam :)
:arrow: Mulholland Drive - mimo tego, ze lubie zakrecone filmy, ten jakos nieszczegolnie przypadl mi do gustu... Ciekawy, ale nie rewelacyjny...
:arrow: Spun - Cenie sobie ten film (chyba dlatego, ze ogladalem go zamiast uczyc sie do egzaminu z teorii mnogosci :) - zakrecony, narkotyczny, bardzo fajnie zrealizowany z super rola Rourke :)
:arrow: Flighplan - oczekiwalem czegos wiecej po tym filmie. Dobry, ale myslalem, ze bedzie bardziej psychologiczny - do polowy byl fajny - druga polowa byla przemieszana z uczuciem znudzenia.
:arrow: Fantastic Four - szkoda slow, zdecydowanie ponizej normy - 3+/10...
:arrow: War of the Worlds - Nie przekonal mnie, po prostu dobry - nic wiecej - 5+/10.
:arrow: The Usual Suspects - Dobry, podobal mi sie - lubie Benicio Del Toro i zaluje, ze nie dostal troche wiekszej roli... Mimo tego warto obejrzec - chociazby ze wzgledu na Spacey'a :)
:arrow: Descent - nie wiem co myslec o tym filmie. Kilka zaskakujacych momentow to zdecydowanie za malo, zeby moc z czystym sumieniem polecic ten film :/

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #1208 dnia: Lutego 01, 2006, 23:01:32 pm »
Cytuj
Jednak z "glupich" filmow nie mozna zapominac o Ali G Indahouse :]] Ten film mnie rozbraja  


Nie przypominaj mi :? . O ile scena ze strzelaniną, czy robienie loda przez własnego psa jeszcza jako tako uchodziła, to kiedy doszło do "walenia kloca" (a własnie jadłem kanapkę)  - wyłączyłem i usunąlem z dysku... :roll:
GT: Trusio

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1209 dnia: Lutego 01, 2006, 23:03:56 pm »
Cytat: "Trusio"
Nie przypominaj mi  . O ile scena ze strzelaniną, czy robienie loda przez własnego psa jeszcza jako tako uchodziła, to kiedy doszło do "walenia kloca" (a własnie jadłem kanapkę) - wyłączyłem i usunąlem z dysku...


O_o

Oh my... O_o

Dziwne, że oni znajdują aktorów do tego. No i reżyserzy... Skąd oni takie pomysły mają?

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1210 dnia: Lutego 01, 2006, 23:06:42 pm »
Hehe akurat Ali G jest tak glupi, ze az mega smieszny:).

Pallik Mulholland ci sie nie podobal? Genialny jest i ta scena w teatrze, klimat w tej scenie doslownie orze po mozgu. Uwielbiam ten film.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1211 dnia: Lutego 01, 2006, 23:07:16 pm »
to se przypomnijcie "freddy got fingered" absolutnie numer jeden w kategorii najbardziej durny film wszechczasow" bo w jakim innym filmie koles masturbowal slonia po to aby ten spuscil sie na jego ojca :shock:  :shock:  :shock: , nie mowiac juz o reszcie tego durnego filmu :|  :|

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #1212 dnia: Lutego 01, 2006, 23:12:57 pm »
Amerykański "yntelygentny" humor :roll: .

A z dobrych i wartościowych filmów obejrzałem ten "Upadek" z Miechaelem Douglasem i powiem - kawał dobrego, przemyślanego i klasycznego już filmu z pewnym przesłaniem. Nie jakieś tam górnolotne filozofie z sufitu, nie sensacja z milionem trupów i wybuchajacym miastem, ale dobry pomysł na scenariusz, przemawiające do każdego postacie i świetni aktorzy. Znajdźcie mi taki nowy film...
GT: Trusio

Ibra

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 19-10-2005
  • Wiadomości: 2 875
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1213 dnia: Lutego 01, 2006, 23:21:30 pm »
A oglądał ktoś może 'Boat Trip'? Świetny filmik, mozna się ładnie uśmiać oglądając go oraz nadelektować się piękną aktorką - Roselyn Sanchez. :P

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1214 dnia: Lutego 01, 2006, 23:40:25 pm »
@ Trusio - popieram - Upadek byl bardzo fajny - 3 razy ogladalem :)
@ Ibra - juz min. 2 razy byla mowa o "Statku milosci" w jakichs ostatnich 10 postach.
@ lewy - no film jest neizle zakrecony, ale jakos nie przemowil do mnie - po prostu :). A co powiesz o "Las Vegas Parano" ? :))))

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1215 dnia: Lutego 01, 2006, 23:47:19 pm »
Ali G to bardzo dobra komedia. Ale jak juz niejednokrotnie pisalem- kwestia gustu. Jedni lubia taki humor, inni nie.

Sprawa z Mulholland Drive przedstawia sie u mnie wrecz przeciwnie, niz u Paliego. Film bardzo mi sie podobal.

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1216 dnia: Lutego 02, 2006, 01:20:07 am »
Las Vegas Parano aka Fear and Loathing in Las Vegas postrzegam w troche innych kategoriach. Tam po prostu nie wiesz co dzieje sie naprawde, a co jest kolejnym tripem. Przy tym mozna sie niezle posmiac z coraz bardziej odjechanych wizji. Film bardzo mi sie podobal, ma tez genialna sciezke dzwiekowa. Ale Mullholand to inna kategoria. Pamietam, ze po obejrzeniu jeszcze przez dlugi czas ukladalem w glowie teoria, kto jak z kim i dlaczego. Ale do tego Lynch nas juz przyzwyczail.

A co powiesz Palliku na genialne moim zdaniem Memento?

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1217 dnia: Lutego 02, 2006, 08:22:03 am »
Cytat: "lewik"
A co powiesz Palliku na genialne moim zdaniem Memento?

Wtrące się niegrzecznie. Kiedy słysze Memento od razu przypomina mi się wypowiedź reżysera na materiałach dodatkowych na DVD (zakupiłem, a co - trzeba mieć coś takiego w kolekcji :P). "Ten film jest stwoerzony na DVD, po to byś przewijał, przeglądał, poznawał wszystko dogłębnie". Trudno się nie zgodzić. Sam pomysł z achronologicznym szykiem filmu wykorzystano choćby w "Wicker Parku" czy "21 gramach". Jest to niezaprzeczalnie świetny motyw, a że niejako innowacyjny, cholernie mi się podobał. To także pstryczek w nos dla producentów "przezajebistych, pięknych i drogich filmów na licencji".   :mrgreen:

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1218 dnia: Lutego 02, 2006, 12:06:39 pm »
Memento byl rewela - pamietam jak co chwila zatrzymywalem film i ukladalem sobie co sie wlasciwie dzieje :) Ostatecznie pokusilem sie o zmontowanie czarno-bialych fragmentow (ktore jako jedyne sa puszczane od poczatku do konca). Niezla jazda z filmem - zdecydowanie jestem "za" :))

Lewy - Fear and Loathing in LV pewnie nam sie podobalo dodatkowo ze wzgledu na rezysera :))) Ale obadaj "Spun'a" ktorego wymienilem wczesniej. Moze Ci sie spodoba :)

Edit: bylo moze komus dane obcowac z "Coffee and Cigarettes"?

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Havana

  • Tajny współpracownik
  • *****
  • Rejestracja: 19-04-2004
  • Wiadomości: 882
  • Reputacja: 0
  • PSN - Havcio
Filmy
« Odpowiedź #1219 dnia: Lutego 02, 2006, 12:07:02 pm »
Cytat: "Tarniak"
"przezajebistych, pięknych i drogich filmów na licencji"


jak Twoje ulubion Star Warsy senor Tarniak ?

ja tam do filmu na licencji nic nie mam, szczególnie cenie sobie dobre komedie jak Mortal Kombat, Doom, Mario Bross :]

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #1220 dnia: Lutego 02, 2006, 14:18:06 pm »
Cytuj
k Twoje ulubion Star Warsy senor Tarniak ?

Przecież Star Warsy nie są na żadnej licencji. Nowa Nadzieja powstała w '79, a pierwsze książki dużo później. O co kaman? :roll: Zresztą moje ulubione filmy co już niejednokrotnie podkreślałem to Snatch, Memento, Lock Stock & The Two Smoking Barrels, 12 małp i Lot nad kukułczym gniazdem. Star Warsy są niżej, tak jak Indiana Jones i masa innych filmów.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1221 dnia: Lutego 02, 2006, 14:34:16 pm »
Juz dorwałem Akire. CO prawda kreska jest juz troszke przestarzała, ale i tak na pewno bedzie sie fajnie oglądało.

A niedługo wypuszczą Batle Royale 2, hehe, jedynka nawet fajna była ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1222 dnia: Lutego 02, 2006, 14:36:06 pm »
Cytat: "Tarniak"
Cytuj
k Twoje ulubion Star Warsy senor Tarniak ?

Przecież Star Warsy nie są na żadnej licencji. Nowa Nadzieja powstała w '79, a pierwsze książki dużo później. O co kaman? :roll: Zresztą moje ulubione filmy co już niejednokrotnie podkreślałem to Snatch, Memento, Lock Stock & The Two Smoking Barrels, 12 małp i Lot nad kukułczym gniazdem. Star Warsy są niżej, tak jak Indiana Jones i masa innych filmów.


Widze, ze lubimy podbne kino:). Jednak u mnie na pierwszym miejscu jest Zycie jest piekne. Zaden film mnie nigdy w sposob tak madry i zabawny nie wzruszyl.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Filmy
« Odpowiedź #1223 dnia: Lutego 02, 2006, 14:37:45 pm »
http://film.onet.pl/0,0,1253081,wiadomosci.html - Tarantino&Rodriguez razem....kręcą film :shock:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1224 dnia: Lutego 02, 2006, 15:10:01 pm »
Cytat: "Ako"
Juz dorwałem Akire. CO prawda kreska jest juz troszke przestarzała, ale i tak na pewno bedzie sie fajnie oglądało.

A niedługo wypuszczą Batle Royale 2, hehe, jedynka nawet fajna była ;)


ja dzisiaj kupuje Akire, a co do BR2 to podobno taki shit ze masakra, z tego co slyszalem to nie warto nawet za darmo tego ogladac....

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Filmy
« Odpowiedź #1225 dnia: Lutego 02, 2006, 15:30:54 pm »
Cytat: "walker_san"

ja dzisiaj kupuje Akire, a co do BR2 to podobno taki shit ze masakra, z tego co slyszalem to nie warto nawet za darmo tego ogladac....


Łooooooooot, to numer z Akirą już wyszedł? :shock:
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

ZenoN

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 30-01-2006
  • Wiadomości: 161
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1226 dnia: Lutego 02, 2006, 15:31:03 pm »
Filmy... Pomyślmy. Napewno wszystko co nakręcił David Lynch. Zresztą macie tu moją trójcę:
-Pi(widziałem ze 20 razy, jest to kino na swój sposób odkrywcze i troche niezrozumiałe)
-Earaser head
-Zagubiona autostrada

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #1227 dnia: Lutego 02, 2006, 17:03:51 pm »
Dzisiaj o 20. n TV4 leci "Stary, gdzie moja bryka"? Tak glupia, ze nawet smieszna komedia :D

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1228 dnia: Lutego 02, 2006, 17:10:07 pm »
Cytat: "ZenoN"
Filmy... Pomyślmy. Napewno wszystko co nakręcił Deavid Leanch. Zresztą macie tu moją trójcę:
-Pi(widziałem ze 20 razy, jest to kino na swój sposób odkrywcze i troche niezrozumiałe)
-Earaser head
-Zagubiona autostrada


Kto to jest Deavid Leanch?

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1229 dnia: Lutego 02, 2006, 17:21:37 pm »
David Lynch jest chyba najbardziej kontrowersyjnym reżyserem naszych czasów. Od najmłodszych lat był zainteresowany kinem. Za zrobiony w 1968 r. obraz "The Alphabet" będący połączeniem filmu fabularnego i animowanego otrzymał stypendium na zrobienie kolejnego obrazu "The Grandmother". W 1978 r. Lynch nakręcił film, który przyniósł mu sławę "Głowa do wycierania". Obraz bardzo szybko zyskał sobie miano dzieła kultowego. Obejrzał go również Mel Brooks, który pod jego wrażeniem zaproponował Davidowi wyreżyserowanie wyprodukowanego przez siebie "Człowieka słonia". Film wszedł na ekrany w roku 1980 i wywołał zachwyt wśród krytyków. Rok później obraz otrzymał 8 nominacji do Oscara, z których dwie przeznaczone były dla Lyncha. W 1983 r. David odrzucił lukratywną propozycję wyreżyserowania "Powrotu Jedi" i skupił się na ekranizacji powieści Franka Herberta "Diuna". Film okazał się niestety klęską. Nie tylko nie przyniósł żadnych zysków, ale również dostał fatalne recenzje. W 1986 r. Lynch powrócił do popularności obrazem "Blue Velvet" za który otrzymał nominację do Oscara. Jednak największy rozgłos przyniósł mu zrobiony 1990 r. film "Dzikość serca". Wywołał on burzę na festiwalu w Cannes i przyniósł reżyserowi Złotą Palmę. W tym samym roku Lynch zrobił jeden z najgłośniejszych seriali telewizyjnych naszych czasów "Twin Peaks". Film wywołał zachwyt w najpierw w Stanach a później po drugiej stronie oceanu. Na ulicach miast na całym świecie zaczęli się pojawiać ludzie w koszulkach z napisem "To ja zabiłem Laurę Palmer". Zachęcony powodzeniem serialu Lynch powrócił do niego w 1992 r. filmem kinowym "Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną". Pięć lat później światło dzienne ujrzał kolejny obraz reżysera. Nie został on jednak przyjęty tak owacyjnie jak poprzednie dzieła Lyncha

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1230 dnia: Lutego 02, 2006, 17:24:28 pm »
Kheem... Dcf, lewik nie pytał się poważnie, chodziło mu o błąd w nazwisku: nie Deavid Leanch, tylko David Lynch oczywiście. Ale Twoja biografia się przyda i tak.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1231 dnia: Lutego 02, 2006, 17:24:49 pm »
lewik na pewno wie kto to David Lynch, ale nie wie kto to Deavid Leanch, w sumie ja tez nie wiem  :lol:  :lol:

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1232 dnia: Lutego 02, 2006, 17:39:14 pm »
Cytat: "djprodigy"
Kheem... Dcf, lewik nie pytał się poważnie, chodziło mu o błąd w nazwisku: nie Deavid Leanch, tylko David Lynch oczywiście. Ale Twoja biografia się przyda i tak.

Wiem...... Z mojej strony to taka uber ironia... Skoro zna Davida Lyncha ,to domyśliłby się ,że chodziło zenonowie od Davida Lyncha, a nie Deavida Leancha ,a ja to taki skur***** ,że muszę przygryźć :(

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1233 dnia: Lutego 02, 2006, 20:55:05 pm »
Wyobraz sobie, ze sie domyslil o kogo chodzilo autorowi, ale zazartowal sobie z niedbalstwa. Niektorzy to by nie poznali ironicznego zachowania nawet gdyby na nich wlazlo z butami, narobilo w kieszen i przyklepalo.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

dcf

  • Pawka Morozow
  • *****
  • Rejestracja: 04-11-2003
  • Wiadomości: 1 056
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1234 dnia: Lutego 02, 2006, 21:55:13 pm »
Cytat: "lewik"
Wyobraz sobie, ze sie domyslil o kogo chodzilo autorowi, ale zazartowal sobie z niedbalstwa. Niektorzy to by nie poznali ironicznego zachowania nawet gdyby na nich wlazlo z butami, narobilo w kieszen i przyklepalo.

Sprawdź więc kieszenie

lewik

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 02-11-2003
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1235 dnia: Lutego 02, 2006, 22:03:20 pm »
"Z mojej strony to taka uber ironia... Skoro zna Davida Lyncha ,to domyśliłby się"

I przez ten wlasnie fragment kieszeni sprawdzac nie musze. Bo nie do konca zrozumiales jaki byl cel mojego posta wyraznie z tego wynika.

Na niektórych stronach 50 % redaktorów się obija, a drugie 50 % ciężko pracuje. Na szczęście u nas jest odwrotnie - www.neogo.pl

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1236 dnia: Lutego 02, 2006, 23:21:16 pm »
Cytat: "Ako"
A niedługo wypuszczą Batle Royale 2, hehe, jedynka nawet fajna była ;)


Yyy... Battle Royale 2 chyba juz od dawna jest - przynajmniej ja ogladalem dosc dawno. Nic ciekawego - szkoda czasu, nie dorasta do piet BR'owi, ktory osobiscie bardzo mi sie podobal...

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1237 dnia: Lutego 02, 2006, 23:23:15 pm »
Cytat: "Palli"
Cytat: "Ako"
A niedługo wypuszczą Batle Royale 2, hehe, jedynka nawet fajna była ;)


Yyy... Battle Royale 2 chyba juz od dawna jest - przynajmniej ja ogladalem dosc dawno. Nic ciekawego - szkoda czasu, nie dorasta do piet BR'owi, ktory osobiscie bardzo mi sie podobal...

Wypuszczą w gazecie dostepnej in poland. Domyslam sie ze film z 2006 nie jest :D

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Palli

  • Budowniczy socjalizmu
  • *****
  • Rejestracja: 26-10-2003
  • Wiadomości: 680
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #1238 dnia: Lutego 02, 2006, 23:27:31 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "Palli"
Cytat: "Ako"
A niedługo wypuszczą Batle Royale 2, hehe, jedynka nawet fajna była ;)


Yyy... Battle Royale 2 chyba juz od dawna jest - przynajmniej ja ogladalem dosc dawno. Nic ciekawego - szkoda czasu, nie dorasta do piet BR'owi, ktory osobiscie bardzo mi sie podobal...

Wypuszczą w gazecie dostepnej in poland. Domyslam sie ze film z 2006 nie jest :D


Mhm, nigdy bym chyba nie wpadl, ze "wypuszcza" oznacza "wypuszcza w gazecie dostepnej w Polsce "... :shock: No, ale coz ;)

"Palli is indeed a highly mathematical language, surpassing even Hebrew and Sanskrit in this aspect."

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #1239 dnia: Lutego 02, 2006, 23:33:52 pm »
Pisałem:
Cytuj
Juz dorwałem Akire. CO prawda kreska jest juz troszke przestarzała, ale i tak na pewno bedzie sie fajnie oglądało.

A niedługo wypuszczą Batle Royale 2, hehe, jedynka nawet fajna była

No i ci wtajemniczeni (m.in. walker i McJ) wiedzieli, ze anime Akira wychodzi w gazetce. A ze zaraz napisałem o BR2 to sie chyba ludziska skapneli, ze w tej samej gazetce wypuszczą :p
Ale dobra, moja wina, nie podkresliłem ze wypuszczą w "Kinie domowym".  :wink:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k