Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 836570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nice Girl

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-08-2005
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #680 dnia: Września 25, 2005, 18:41:49 pm »
Ja sobie przypomnialam ze niedawno lecial filmik "Kolacja z Arszenikiem"... Moze i nie za swierzy ale zawsz mnie intrygowal ten klima  8)

Trusio

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 07-12-2003
  • Wiadomości: 2 124
  • Reputacja: 3
  • Dr Trusio
Filmy
« Odpowiedź #681 dnia: Września 25, 2005, 23:38:52 pm »
Wczoraj zaliczyłem 3 filmy w różnych klimatach: "Kung-Fu Hustle", "Seria niefortunnych zdarzeń" i właśnie "Chłopcy z ferajny". Jest późno, a jutro poniedziałek, więc nie będę się rozpisywał. Powiem tylko, że każdy film wykręcony i wyjątkowy w swoich kategoriach. Szczególnie zaskoczyła mnie "Seria..." - warta obejrzenia :) . "K-F Hustle" może nie zachwyca walkami, ale polewa jest nieprzeciętna, a klimacik i gagi co najmniej nietuzinkowe - film daje zaiste rade  :o "Chłopcy..." to już klasyk i komentarz jest zbędny... chociaż ja i tak wolę "Ojca chrzestnego" :P
GT: Trusio

skunek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 25-09-2005
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #682 dnia: Września 28, 2005, 13:58:18 pm »
Ja w koncu niedawno obejrzalem "Pulp Fiction"-film jest genialny,opowiada o   psycholach(choc jeden z wyrzutami sumienia :) i jest dla psycholi ale oglada sie go swietnie :!: a akcja z szejkiem za 5$ to mnie juz wogole rozbroila 8)

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #683 dnia: Września 30, 2005, 23:17:45 pm »
Ostatnio leciała "Zemsta" w tv, a tego nie widziałam, więc postanowiłam to nadrobić. A jutro jest "Legalna blondynka". Trzeba sobie ten film odświeżyć.

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #684 dnia: Września 30, 2005, 23:26:28 pm »
Cytat: "skunek"
Ja w koncu niedawno obejrzalem "Pulp Fiction"-film jest genialny,opowiada o   psycholach(choc jeden z wyrzutami sumienia :) i jest dla psycholi ale oglada sie go swietnie :!: a akcja z szejkiem za 5$ to mnie juz wogole rozbroila 8)

Ou yea!  To juz klasyka kina. Pulp Fiction rzadzi  8) Zreszta jak wiekszosc filmow Quentina Tarantino... polecam Cztery Pokoje :)

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #685 dnia: Września 30, 2005, 23:57:38 pm »
Cytuj
Ostatnio leciała "Zemsta" w tv, a tego nie widziałam, więc postanowiłam to nadrobić


I "boska" Agata Buzek...
Można się pocieszać, że już niewiele popularnych lektur zostało do zekranizowania...
Chyba że zrobią remake "Chłopów" (bleee- 4 razy się zabierałem, po parunastu kartkach wymiękałem) bądź nakręcą (chyba nie ma- nie słyszałem przynajmniej) "Nad Niemnem" Orzeszkowej (najpaskudniejsza i najdenniejsza książka jaką widziałem- i dziwić się że młodzież nie chce czytać lektur... )

Ew. "Łysek z pokładu Idy"- Łyska można stworzyć komputerowo, bo to ostatnio modne (jak Garfield)

Robson

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 03-11-2003
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #686 dnia: Października 01, 2005, 09:19:49 am »
'Chlopi' i 'Nad Niemnem' dawno zostalo nakrecone.
Ostrzegam za to przed filmem 'Stealth' (o zastosowaniu A.I. w samolocie wojskowym) - nudne i glupie.

lupinator

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #687 dnia: Października 02, 2005, 08:56:13 am »
Dopiero wczoraj obejrzałem Sin City. Zaj*bisty film, każdy go musi obejrzec. Naprawdę warto  :D

Slay

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 23-08-2005
  • Wiadomości: 512
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #688 dnia: Października 02, 2005, 11:22:27 am »
Wczoraj oglądałem Legalną Blondynke.... Dobre to było :F
A ostatnio ogladalem tez Żywot Briana.... W złym guście.  Śmieszne przez pierwsze 10 minut

i kto tu ma najwiekszego gs ??

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #689 dnia: Października 02, 2005, 12:23:21 pm »
Cytat: "lupinator"
Dopiero wczoraj obejrzałem Sin City. Zaj*bisty film, każdy go musi obejrzec. Naprawdę warto  :D

Ja sie ciagle zabieram za obejrzenie tego filmu. Ale jesli slysze takie recenzje to zrobie to w ciagu kilku najblizszych dni :)
W kolejce do obejrzenia czeka jeszcze u mnie "Ziemia zywych trupow". Ogladalem "Swit zywych trupow" i bardzo mi sie spodobal. Nie wiem o co chodzi tym ludziom, ktorzy pisza, ze zniszczyli caly klimat tego tytulu, zabawa w centrum handlowym (np. graniem w golfa). Tak bylo poprostu przyjemniej :)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #690 dnia: Października 02, 2005, 12:24:50 pm »
Świt zywych trupów byl cienki. Najlepsza czesc to zdecydowanie Noc zywych trupów, jeden z znajlepszych horrorów :wink:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 723
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Filmy
« Odpowiedź #691 dnia: Października 04, 2005, 20:35:17 pm »
a jednak- Peter Jackson weźmie się za film Halo! Czy twórca filmowej adaptacji LOTR poradzi sobie z s-f? Kto wie. Cieszy na pewno fakt iż za efekty specjalne odpowiadać będzie WETA. Możemy być raczej dobrej myśli.
http://xbox360.ign.com/articles/655/655671p1.html

Cosmaty

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #692 dnia: Października 04, 2005, 21:05:07 pm »
Kamień nie jednemu chyba spadł z serca jak się o tym dowiedział… Chociaż z drugiej strony nie wiemy co by wymyślił uber master Boll może by było coś ciekawego… niekonwencjonalnego :D

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #693 dnia: Października 04, 2005, 21:43:35 pm »
A oglądał ktos najnowszego finala? wrazenia jakie?
jak przeglądałem filmik to wyglądał po prostu cudnie. Mam co oglądać w piąteczek :wink: szkoda tylko, ze w siudemke grałem moze 10 minut duzo lat temu :? ale chyba pozycze ta gre od qmpla na PCta. Lepsze to niz nic :p

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #694 dnia: Października 04, 2005, 21:44:34 pm »
jak nie grales w 7 to filmu nie zrozumiesz

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #695 dnia: Października 04, 2005, 21:47:18 pm »
Nie koniecznie muysze rozumiec, koniec swiata to nie bedzie...
Wazne ze jest fajnie wyanimowane, są ciekawe akcje, bohaterzy wyglądają przeza_jebiscie i mają super japonski dubing.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Cosmaty

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #696 dnia: Października 04, 2005, 21:48:24 pm »
Cytat: "walker_san"
jak nie grales w 7 to filmu nie zrozumiesz


Dokładnie… Bez znajomości gry to na ekranie dzieją się same dziwne rzeczy… ktoś lata, coś wybucha, jeszcze ktoś inny mówi coś od rzeczy…

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #697 dnia: Października 04, 2005, 21:51:26 pm »
Heh, pytam sie jak wrazenia z filmu to piszą, ze nie skapuje tego :? dziwne, przeciez to jest normalne skoro akcja dzieje sie bodajze 2 lata po siudemce :? dlatego napisałem, ze szkoda ze w siudeme nie grałem na powaznie nigdy.

Czyli co, filmik nie za bardzo sie podobał?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Cosmaty

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #698 dnia: Października 04, 2005, 21:53:53 pm »
Filmik był świetny...dla kogoś kto wcześniej grał w FFVII... a czy będzie się podobał komuś kto nie zna fabuły gry to jest wątpliwe... ale jak obejrzysz to się przekonasz... Dla mnie bomba 9/10 bym dał nawet.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #699 dnia: Października 04, 2005, 22:01:05 pm »
napisze tak dla osoby ktora skonczyla FF7 to jest minimum 7/10, a dla osoby ktora nie zna fabuly FF7 to max 6/10

JimDeGriz

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 26-11-2003
  • Wiadomości: 413
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #700 dnia: Października 04, 2005, 23:06:24 pm »
Cytat: "walker_san"
napisze tak dla osoby ktora skonczyla FF7 to jest minimum 7/10, a dla osoby ktora nie zna fabuly FF7 to max 6/10



Czyli wyszło że nie musze znać fabuły fajnie  :D

JoJo

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-11-2003
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #701 dnia: Października 05, 2005, 12:47:59 pm »
Wykonanie filmu jest cudowne no ale wiadomo Squaresoft są geniuszami w animacji. Do tego wyszło jeszcze krótkie (25min) anime Final Fantasy VII - Last Order. Chociaż posiadam te filmy , to przyżekłem sobie że obejrze je dopiero po przejściu FFVII, gre już mam teraz wystraczy tylko przejść całą gre :roll:
When dreams become truth... Play Station 3

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #702 dnia: Października 07, 2005, 23:59:08 pm »
To jest zacięcie- good going.

Battle Royale- nareszcie w tym tyg. oglądnąłem i... nawet dobry. Tak 8/10.

Dobrze przedstawienia bohaterowie (bohater masowy- najtrudniej przedstawić w filmie), nie nachalne moralizatortwo. Poza jedną z ostatnich scen Walka Kiriamy (czy jak mu tam było) vs hiroł, poprzedni zwycięzca. Pojedynek to farsa. Dobrze że chociaz się szybko kończy

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #703 dnia: Października 08, 2005, 11:52:40 am »
Tez ogladalam ostatnio Battle Royale. Bardzo mi sie podobalo, chociaz troche sie rozczarowalam, bo oczekiwalam krwawego horroru a BR bardziej skupial sie na profilach psychologicznych bohaterow... Ale to nie znaczy, ze nie bylo widowiskowych scen ;]

Cytat: "_Music"
Walka Kiriamy (czy jak mu tam było) vs hiroł, poprzedni zwycięzca. Pojedynek to farsa. Dobrze że chociaz się szybko kończy

Tym bardziej, ze Kiriama (czy jak mu tam :P ) byl tam najfajniejszy  :cry:

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #704 dnia: Października 08, 2005, 12:21:04 pm »
Cytuj
Bardzo mi sie podobalo, chociaz troche sie rozczarowalam, bo oczekiwalam krwawego horroru a BR bardziej skupial sie na profilach psychologicznych bohaterow...


Jak to japoński film- nieważe czy horror, komedia, czy akcja, profile psychologiczne zawsze są obecne  :roll:

Cytuj
Tym bardziej, ze Kiriama (czy jak mu tam  ) byl tam najfajniejszy


W sumie jako jedyny chyba nie miał tego wglądu do profilu psychologicznego :roll:  Tylko dlaczego na końcu zapłakał czarnymi łzami? (zupełnie jakby make-up sie zmył)

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #705 dnia: Października 08, 2005, 12:33:29 pm »
[SPOJLER!]

Cytat: "_Music"
Tylko dlaczego na końcu zapłakał czarnymi łzami? (zupełnie jakby make-up sie zmył)

Tez sie nad tym zastanawialam...
Ale zauwazyles, ze mial biale oczy? Oslepl. IMO bialko mu sie scielo od goraca, w koncu "wyszedl z plomieni" :P

[/SPOJLER!]

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #706 dnia: Października 08, 2005, 12:40:08 pm »
film fajny, ale strzezcie sie czesci 2, padaka niesamowita....a ja ostatnio po raz kolejny ogladalem klasyke japonskiego kina, Yojimbo A. Kurosawy, chyba najlepszy jego film...wedlug mnie 8)

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Filmy
« Odpowiedź #707 dnia: Października 08, 2005, 15:33:08 pm »
Jeśli jesteśmy przy kinie azjatyckim to polecam obczajić takie filmy jak: Infernal Affairs, Sympathy For Mr Vengeance , Hana-Bi , A Tale Of Two Sisters oraz amerykańską produkcja a mianowicie - Dotyk Przeznaczenia. Jednak owe filmy polecam osobom które preferują nieco cięższy klimat ponieważ filmy, które wypisałem taki niewątpliwie prezentują.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #708 dnia: Października 08, 2005, 15:59:21 pm »
Wlasnie skonczylam ogladac Hellraiser II: Hellbound. Swietny horror, ale tylko dla ludzi o mocnych nerwach (niektore sceny sa po prostu obrzydliwe... :P )

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #709 dnia: Października 08, 2005, 18:21:40 pm »
Ja obejrzałam niedawno 2 filmy: Dziewczyna z Perłą i Showtime. Ten pierwszy nudny i nie w moich klimatach. Za to showtime to pełna akcji komedia ktora każdy może oglądnąć.

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Filmy
« Odpowiedź #710 dnia: Października 10, 2005, 15:19:01 pm »
A teraz kilka fazowych filmów ,których tematem przewodnim są dragi i skutki z ich nadmiernego zażywania: Bullet,,Klincz,,Transpointing,,Las Vegas Parano,,Requim For A Dream,,Human Traffic,,jeśli nie widzieliscie to polecam , niektóre z tych filmów co tu wymieniłem lecą w telewizji a więc sprawdzajcie program tv a może któryś z tych kultowych filmów znajdziecie.
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #711 dnia: Października 10, 2005, 17:48:21 pm »
A ja polecam... "Głupiego i głupszego" :lol: Stara komedia, ale jesli ktos jej nie ogladal to iech zaluje i szybko naprawi blad :)

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #712 dnia: Października 10, 2005, 17:49:07 pm »
Cytat: "Hubi"
A ja polecam... "Głupiego i głupszego" :lol: Stara komedia, ale jesli ktos jej nie ogladal to iech zaluje i szybko naprawi blad :)

Ten film lecial w tv z 20 razy chyba, wiec ciezko go nie obejzec :lol:

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Hubi

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-03-2005
  • Wiadomości: 5 104
  • Reputacja: 0
  • Poznasz głupiego po czynach jego.
Filmy
« Odpowiedź #713 dnia: Października 10, 2005, 17:59:24 pm »
Cytat: "Ako"
Cytat: "Hubi"
A ja polecam... "Głupiego i głupszego" :lol: Stara komedia, ale jesli ktos jej nie ogladal to iech zaluje i szybko naprawi blad :)

Ten film lecial w tv z 20 razy chyba, wiec ciezko go nie obejzec :lol:

Ale IMO jest godny polecenia :)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #714 dnia: Października 12, 2005, 16:32:38 pm »
wczoraj ogladalem Sin City, film dziwny, ale w pozytywnym tego slowa znaczeniu, dawno nie ogladalem filmu ktory by mnie nie nudzil w zadnym jego momencie, czekam na czesc 2 i 3 , ktore juz podobno sa robione...

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #715 dnia: Października 12, 2005, 16:56:26 pm »
Mam do zaliczenia 3 (prawdopodobnie) świetne filmy.
Final Fantasy (chyba go obejze jak niedługo zaczne i skoncze grac w FFVII-na PC :lol: troche sie zejdzie),
Braterstwo Broni (Tae Guk Gi) DVD (mam nawet naklejke na plytke i wydrukowaną okladke do pudelka dvd, jak oryginał wygląda) - koreański film o wojnie, słyszałem ze jest zaje_bisty 8)
Equilbrium - film DVD z gazetki Play DVD za jedyne 10zł!!!!!! (razem z asterixem i obelixem). Film podobno w stylu DMC, chodzi taki jeden Dante podobno 8) film podobniez nakrecił japończyk.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Batman

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 17-01-2005
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #716 dnia: Października 12, 2005, 17:23:41 pm »
Cytat: "Ako"

Equilbrium - film DVD z gazetki Play DVD za jedyne 10zł!!!!!! (razem z asterixem i obelixem). Film podobno w stylu DMC, chodzi taki jeden Dante podobno 8) film podobniez nakrecił japończyk.

Stary, od kogo ty takie brednie słyszałeś o_0. Jedyne co łączy Equilbrium z DMC to styl walki bronią (Gun-kat), którym walczy główny bohater, bo przypomina on Gunslinger'a. Poza tym filmu nie nakręcił japończyk tylko Kurt Wimmer. Warto dodać, że odtwórcą głównej roli jest Christian Bale (tak, to ten co gra nietoperka w nowym Batmanie :wink:), a na samym początku ujrzymy też Seana Beana (Boromir dla niezorientowanych :wink:). Mi się Equilbrium bardzo podobało, mimo iż fabuła jest jawnie zerżnięta z "451°Fahrenheit" Orwella.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #717 dnia: Października 12, 2005, 18:10:58 pm »
No to jego walki są jak z DMC. Pisze, ze dokladnie nie wiem co.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #718 dnia: Października 13, 2005, 23:01:57 pm »
Dziś byłam na "Czarownicy" w kinie. Nie zraźcie się do tego, bo choć z początku akcja mało ciekawa, to potem zaczyna się dziać i komedia robi się z tego doskonała.

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #719 dnia: Października 14, 2005, 13:30:23 pm »
Wczoraj wieczorem obejzalam sobie "Swimming Pool". W TV byl reklamowany jako 'straszny thriller'. OMG! Nie ogladajcie tego! Nudne, dlugie i naciagane ;P Rezyser chyba sam nie wiedzial co chce nakrecic...