Autor Wątek: Filmy  (Przeczytany 874185 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #760 dnia: Października 31, 2005, 14:18:27 pm »
Cytuj
jesli chodzi o stare, ale dobre komedie to polecam "Książe w Nowym Yorku". Lecialo wczoraj na TVN'ie. Ile razy ja juz to widzialem...


W przeciągu 2 lat, film ten był nadawany ok. 20 razy chyba...


I nareszcie oglądnąłem wczoraj długo oczekiwnay Appleseed.
Świetne, ale...

Fabuła- Shirow Masumune. I wszystko jasne. Jednak muszę się przyczepić do dwóch rzeczy- raz do amerykańskich "dramatycznych" momentów (2 niepotrzebne przeciągnięcia- scena z matką gł. bohaterki i akcja na nr 7), dwa- zbyt dużo niedopowiedzeń i pourywanych wątków.

Technikalia- muzycznie b. dobrze. Efekty dawały radę (dobre kino), muyka też dobra, acz niewpadająca w ucho.
Graficznie- dziwnie. Z jednej strony zachwyca, z drugiej za dużo jak dla mnie użyto komputerów- z racji czego, postacie często wyglądają nienaturalnie na tym tle, a ich ubrania wydają się być z plastiku.
Ale zapewne przyszłe anime, też będą podążały tą ścieżką, więc może to kwestia przyzwyczajenia...

Podsumowując- tak 8/10

Częste są porównania z Gitsem- ale Appleseed znacznie bardziej przypomina mi jednak Armitage III. Bardzo przypomina. Tyle, że AIII miał lepszą muzykę (główny utwór- także w openingu- genialny). I był mniej chaotyczny. I mniej pocięty.

Btw. Wciąż za najlepiej wyglądające anime uważam Stand Alone Complex (nie licząc komputerowych, plastikowych openingów)- dobre wyważenie tradycyjnej animacji i komputerowych sztuczek. Bez zbędnego efekciarstwa.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #761 dnia: Października 31, 2005, 17:32:28 pm »
Wczoraj oglądałem Klątwe, nie powiem przez prawie cały czas film trzymał w napieciu, prawie cały czas jakis co najmniej lekki strach był. Dawno czegos takiego nie oglądałem, bardzo dobry film. Wiem, ze najnowszy nie jest, no ale w koncu sie obejzało. Jeszcze na mnie dwojka czeka. Pewni bedzie słabsza od jedynki, ale obejzec trzeba.

Chciałbym Apleseed oglądnąć. Troche głosno o nim od dluzszego czasu. Byles w kinie na nim? czy dvd?

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #762 dnia: Października 31, 2005, 17:58:04 pm »
W kinie (fuksem, bo grali raz w tyg. i to w niedziele, o 10 rano)
Na premierę dvd bym nie liczył w Polsce, a w kinach jeśli nawet grają, to trzeba polować.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #763 dnia: Października 31, 2005, 19:28:26 pm »
jak jest w kinach to i bedzie na dvd, kazde anime co bylo wyswietlane w polskich kinach trafilo na dvd

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #764 dnia: Października 31, 2005, 19:34:36 pm »
Jest sklep internetowy co ma bardzo wiele anime na DVD. Jednak mają duze ceny.

Aha, i z tydzien temu Finala oglądałem, filmik sie podobał. Sporo akcji, fajnie wykonanych walk i te japonskie klimaty... miodzio. Co do scenariusza to oczywiscie całego do konca nie zrozumiałem (nie skonczylem FFVII), troszke bylem zagubiony, ale mniej wiecej mozna bylo sie domyslac i wiedziałem o co jakby chodzi ;)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

McJohn

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 10-04-2004
  • Wiadomości: 840
  • Reputacja: 1
  • Gdzie jest Dickinson?!
Filmy
« Odpowiedź #765 dnia: Października 31, 2005, 20:17:18 pm »
Cytat: "Ako"
Jest sklep internetowy co ma bardzo wiele anime na DVD. Jednak mają duze ceny.


Mówisz o AnimeStore? Tam jest sporo tytułów, ale po angielsku;/. Niby język się zna całkiem nieźle, ale i tak przyjemniej ogląda się filmy po polsku.

A propos Anime - niedługo w Kinie Domowym Ghost in the Shell. Łiiii! :D
War, war never changes. Waiting for Fallout 3.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Filmy
« Odpowiedź #766 dnia: Października 31, 2005, 20:40:28 pm »
Cytat: "McJohn"
Tam jest sporo tytułów, ale po angielsku;/



E tam. Jakoś te anime po angielsku okropnie łatwo zrozumieć (przynajmniej dla mnie) a tymbardziej jeśli są angielskie napisy. No ale po Polsku lepiej oczywiście jeśli niema lektora bo lektor to syf:/

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #767 dnia: Października 31, 2005, 22:04:36 pm »
mowie o innym sklepie, z polskim tlumaczeniem. nie pamietam nazwy, jutro wam podam adres netowy sklepu. Za anime placilem chyba 70zł za dvd.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

SnejK

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 04-05-2004
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #768 dnia: Października 31, 2005, 22:57:18 pm »
Wg mnie film final był fajny, ale liczyłem na coś lepszego ^^ Za szybko sie wszystko działo i za szybko skonczyło ^.- Mogli by zrobić coś dłuższego i powoli te wszystkie sytuacje przedstawiać. Nie wiem, ale takie jest moje wrażenie ^^

Miriam Mirtail

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 29-08-2005
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #769 dnia: Października 31, 2005, 23:06:16 pm »
Dziś widziałam "Helenę trojańską". Nie nowy film, ale bardzo ciekawa interpretacja znanego mitu. I do tego dobra muzyka, a to ważne^^

_Music

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 07-07-2005
  • Wiadomości: 7 703
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #770 dnia: Października 31, 2005, 23:15:09 pm »
Jeszcze co do Avent Children- przeczytałem mniej więcej na gamefaqs jak mniej więcej wyglądała gierka- schizofrenia gł. bohatera, brzmi ciekawie :roll:


A co do sklepów- zawsze zostaje DVD Crave

Cytuj
Mówisz o AnimeStore? Tam jest sporo tytułów, ale po angielsku;/. Niby język się zna całkiem nieźle, ale i tak przyjemniej ogląda się filmy po polsku.


Jeżeli nie ma oryginalnej, japońskiej ścieżki dzwiękowej, to dziękuję...

A- i szczegół który mnie wnerwił "lekko"- przez jaką sieć dystrybucji Appleseed dotarł do Polski, że jesteśmy męczeni angielskim dubbingiem? Za co?

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #771 dnia: Listopada 01, 2005, 08:48:11 am »
FF;AC to  wedlug mnie kolejny udany growy film .Nie jest jakis rewelacyjny , powalajacy na kolana ,ale ogladalo mi sie go bardzo milo .Ten film jest strasznie okrojony -obejrzalem go jednym tchem .Ledwo sie  obejrzaelm  a juz  widze napisy koncowe .FF:AC to taki growy matrix-zero fabuly,duzo akcji , efekciarstwa .Mimo wszystko wart obejrzec!
A wczoraj mialem mozliwsoc obejrzenia ,,Helikoptera w ogniu ,,. Znakomite kino .WArtka akcja,wspaniale ujecia i bardzo dobre udzwiekowienie trzymala mnie w napieciu do konca.Bardzo zzylem sie z bohaterami filmu i  troche  bylo mi szkoda  gdy odszedl jeden z  nich .W myslach zawsze mowilem:,,uwazaj na snajpera na gorze  ! ,, ,, uciekajcie stamtad bo was wybija do ostatniego,,.Swoja droga  ta akcja w Somalii to byl przedsionek  piekla jaki Amerykance obie stworzyli 10 lat pozniej .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #772 dnia: Listopada 01, 2005, 09:34:44 am »
Cytat: "jay jay"
.FF:AC to taki growy matrix-zero fabuly,duzo akcji , efekciarstwa

Zapewne nie grałeś w FFVII i/lub nie oglądałeś Matrixa albo chcesz uchodzić za jednego z tych "szpeców" "co to się na wszystkim znają". :wink: (no offence)

jay jay

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-03-2005
  • Wiadomości: 4 740
  • Reputacja: 18
  • Terror of unexpleainable
Filmy
« Odpowiedź #773 dnia: Listopada 01, 2005, 11:23:40 am »
wychodzi na to ze jestem ,,szpecem ,, bo wszystkie czesci matrixa obczailem oraz ukonczylem FFVII :lol: .Poprostu takie sa moje odczucia po obejrzeniu FFVII;Advent Children .
''Don't take advice from anyone'' - Robert Altman.


mowafilmowa.wordpress.com
magivanga.wordpress.com
booklips.pl

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #774 dnia: Listopada 01, 2005, 11:27:44 am »
No spoko, ja tam zauważyłem dużo analogii, ale nic. Bardziej zaciekawił mnie ten Matrix :/, może 2 i 3 są efekciarskie, ale o 1 nie można tego, moim zdaniem, powiedzieć. O fabule świadczy scenariusz, a ten był chyba dość udany :roll:.

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Filmy
« Odpowiedź #775 dnia: Listopada 01, 2005, 14:03:16 pm »
matrix fajny i jako pierwszy zastosowal kamere 360 stopni :P

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #776 dnia: Listopada 02, 2005, 00:48:25 am »
mi sie nazbieralo filmow do ogladania teraz...Krolestwo Niebieskie, Ring 2 USA, Azumi 2, Jin-Roh (anime), Beond the Clouds (anime).....

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #777 dnia: Listopada 02, 2005, 08:36:00 am »
Ja do obejzenia mam Klątwe 2 (a to w piatek seobejze) i anime (oryginał, a jak, tylko takie tera oglądam:D) Okręt Podwodny 707R ^^ hehe

Jin-Roh mam od dawna, ale jeszcze nie oglądałem, za to oglądał moj brat cioteczny, ale mu sie za bardzo nie podobało (on sie nie zna:p). Kiedys obejze. Qrde, ale mam ochote na kolejne azjatyckie kino, normalnie amerykanskie filmy sie chowają, dawno ich nie oglądałem :)

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

_invictus

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #778 dnia: Listopada 02, 2005, 10:23:34 am »
Cytuj
Ja do obejzenia mam Klątwe 2

tak jak pierwsza część podobała mi się (o jap. wersii pisze) tak 2-jka...yyyy...zakręt, trochę pogubiłem się, muszę jeszcze raz obejżeć, może miałem słabszy dzień :)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #779 dnia: Listopada 02, 2005, 10:38:24 am »
klatwe 2 (jap)  zakupilem w jakiejs gazecie, film zakrecony lekko, ogolnie to nie zczailem o co loto :P

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 787
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Filmy
« Odpowiedź #780 dnia: Listopada 02, 2005, 15:17:51 pm »
zdjęcia z Silent Hill:
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,23794

troche lipnie to wygląda. Ale może jeszcze nie ma w tym odpowiednich efektów. Oby

Derek

  • J-23
  • *****
  • Rejestracja: 18-06-2005
  • Wiadomości: 1 480
  • Reputacja: 0
  • Czego nie wiesz?
Filmy
« Odpowiedź #781 dnia: Listopada 02, 2005, 15:44:37 pm »
Czemu lipnie mi sie podoba.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #782 dnia: Listopada 02, 2005, 16:53:04 pm »
nie wyglada zle, brakuje tylko mglyyyy

kazuyoshi

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 01-08-2005
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 0
  • Jak and Daxter 4 na PS4 - uwolnić orkę ^.-
Filmy
« Odpowiedź #783 dnia: Listopada 02, 2005, 17:03:21 pm »
Szkoda że nie pokazali żadnych potworasów, a co do filmu to wolał bym się jescze wstrzyma z opiniami, poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie oby dobry(straszny , przerażający) i trzymający w napieciu Horror. :wink:
its time for scream, its time for silence. -d(^_^)b-

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 787
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Filmy
« Odpowiedź #784 dnia: Listopada 02, 2005, 17:32:16 pm »
Cytat: "kazuyoshi"
Szkoda że nie pokazali żadnych potworasów, a co do filmu to wolał bym się jescze wstrzyma z opiniami, poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie oby dobry(straszny , przerażający) i trzymający w napieciu Horror. :wink:


no baa. Tylko te łapy jakieś takie sztuczne. No i moim zdaniem przydała by się zabawa kolorami. Ale za to jest kilka charakterystycznych elementów (siatka).

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #785 dnia: Listopada 03, 2005, 10:16:30 am »
Krolestwo Niebieskie zaliczone.... no coz spodziewalem sie czegos wiecej, film zbyt przegadany, troche naciogany na modle USA, ale da sie ogladnac, wsrod filmow tego typu wypada dosc dobrze, moja ocena to 7/10 ( ze wzgledu na ze tak powiem zainteresowanie zawodowe hehe)..

_invictus

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #786 dnia: Listopada 03, 2005, 14:36:33 pm »
w wielu screenach z planu filmowego SH, widziałem takie kupki ziemi i gałązki z nich wystające [takie mini drzewka] które przeważnie byly pod oknami lub witrynami sklepowymi umieszczone... ciekawe co to i po co, i jakie znaczenie/symbolike będzie miało w filmie

selene

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #787 dnia: Listopada 03, 2005, 14:36:55 pm »
Cytat: "FilmWeb"
Crystal Sky Pictures nabyła prawa do ekranizacji słynnej serii gier wideo Konami - "Castlevania". Za kamerą stanie i scenariusz napisze Paul W.S. Anderson reżyser ekranizacji gier "Alien vs. Predator" i "Resident Evil".

Film opowie o narodzinach Drakuli i powstaniu klanu Belmontów - rodziny pogromców wampirów. Belmontowie okazują się ostatnią nadzieją ludzkości. Producentami będą prezes Crystal Sky - Benedict Carver, sam Anderson i Jeremy Bolt.

O_O

Co oni sie tak ostatnio za ekranizacje gier biora?...  :roll:

Jarek

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 06-08-2005
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #788 dnia: Listopada 03, 2005, 15:51:39 pm »
Niedawno oglądałem Dark Water (tego samego reżysera co nakręcił japoński Ring)- miało być strasznie a skończyło się na tym że kuzyn ze śmiechu dostał skurczu łydki.

Ako

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 15-07-2004
  • Wiadomości: 2 652
  • Reputacja: 1
Filmy
« Odpowiedź #789 dnia: Listopada 03, 2005, 18:36:45 pm »
Fakt, koncowka byla slaba. Ale zeby smiac sie z filmu? O_o nie wiem chyba w dzien to oglądaliscie :|
Bo dark water trzyma w napieciu, co prawda nie tak jak klatwa, ale na prawde nie widze w nim nic smiesznego.

Renshu Clan

Renshu Clan Ako, UFO, Gawlisz, Zgieru, Gutek, Filo, Mysza, Tsubasa, Sheva, Luki_k

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #790 dnia: Listopada 03, 2005, 19:34:48 pm »
Cytat: "Jarek"
Niedawno oglądałem Dark Water (tego samego reżysera co nakręcił japoński Ring)- miało być strasznie a skończyło się na tym że kuzyn ze śmiechu dostał skurczu łydki.


Ring japoński? Co to za rekomendacja... Według mnie film nie był praktycznie w ogóle straszny. Zawiodłem się na nim, spodziewałem się naprawdę twardego, strasznego horroru... Ech...

Master_666

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 24-07-2005
  • Wiadomości: 20 684
  • Reputacja: 194
Filmy
« Odpowiedź #791 dnia: Listopada 03, 2005, 19:40:50 pm »
Cytuj
Ring japoński? Co to za rekomendacja... Według mnie film nie był praktycznie w ogóle straszny. Zawiodłem się na nim, spodziewałem się naprawdę twardego, strasznego horroru... Ech...



No wiesz. Krytycy filmowi mówią co innego.... Po za tym na jakim to filmie nie piosze że jest super i wogule najlepszy?

electronic_punk

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 15-05-2004
  • Wiadomości: 732
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #792 dnia: Listopada 03, 2005, 19:47:29 pm »
To już amerykański Ring był straszniejszy. Schizowata scena z koniem na statku czy schiza podczas samobójstwa ojca dziewczyny są naprawdę ok i potrzebne w horrorach i ciężkich filmach, a w japońskim Ringu? Ojciec siedział sobie nad morzem i obserwował fale... Wooow...

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #793 dnia: Listopada 03, 2005, 19:52:19 pm »
W Dark Water niektóre momenty były naprawdę groteskowe, a końcówka to padaka jakich mało - brakowało niestety "ajuto" małej :).

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #794 dnia: Listopada 03, 2005, 19:54:42 pm »
Cytuj
moja ocena to 7/10 ( ze wzgledu na ze tak powiem zainteresowanie zawodowe hehe)..


No to jestes slabo zainteresowany zawodowo jesli oceniasz ten film tak wysoko :)

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #795 dnia: Listopada 03, 2005, 19:58:43 pm »
nie rozumiesz, zawyzylem ocene ze wzgledu faktu iz w jakis tam sposob jest historyczny, nie ma zbyt wiele takich filmow...

Tarniak

  • Gość
Filmy
« Odpowiedź #796 dnia: Listopada 03, 2005, 20:01:14 pm »
Cytat: "walker_san"
Krolestwo Niebieskie zaliczone.... no coz spodziewalem sie czegos wiecej, film zbyt przegadany, troche naciogany na modle USA, ale da sie ogladnac, wsrod filmow tego typu wypada dosc dobrze, moja ocena to 7/10 ( ze wzgledu na ze tak powiem zainteresowanie zawodowe hehe)..

Orlando Bloom jak sam powiedział "został zainspirowany mimiką krokodyli" co oczywiście doskonale widać po jego kreacjach. Polecany dla desperatów z dużą ilością wolnego czasu. A jak ktoś lubi się moralnie onanizować to maratonik: Aleksander, KN i Troja byłby jak znalazł.  :twisted:

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #797 dnia: Listopada 03, 2005, 20:07:03 pm »
najlepsze filmy tego typu wedlug mnie to:
Braveheart
Gladiator
Rob Roy( co do tytulu nie jestem pewien...)

druga liga to:
Ostatni Samuraj
Krol Artur
Aleksander
Krolestwo Niebieskie

oczywiscie sa to filmy ktore wpadly mi teraz do glowy, jest ich wiecej, tylko pamiec nie ta...

Bystry

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 13-10-2004
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #798 dnia: Listopada 03, 2005, 20:09:12 pm »
Cytuj
nie rozumiesz, zawyzylem ocene ze wzgledu faktu iz w jakis tam sposob jest historyczny, nie ma zbyt wiele takich filmow...


Zawartosc historyczna w tym filme jest raczej mizerna. Filmów historycznych nie ma, sa tylko pseudo historyczne.

Walker

  • Pontifex Maximus
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2004
  • Wiadomości: 2 158
  • Reputacja: 0
Filmy
« Odpowiedź #799 dnia: Listopada 03, 2005, 20:13:41 pm »
Cytat: "Bystry"
Cytuj
nie rozumiesz, zawyzylem ocene ze wzgledu faktu iz w jakis tam sposob jest historyczny, nie ma zbyt wiele takich filmow...


Zawartosc historyczna w tym filme jest raczej mizerna. Filmów historycznych nie ma, sa tylko pseudo historyczne.


 nie myl pojec film historyczny a film dokumentalny :wink:  :wink: , to wszystko to sa filmy historyczne, nie ze wzgledu na jakies fakty, ale na okres akcji i w jakim tam stopniu powiazanie z wydarzeniami...a ze z reguly sa to pierdoly to inna sprawa 8)