Autor Wątek: Heavenly Sword  (Przeczytany 219577 razy)

0 użytkowników i 9 Gości przegląda ten wątek.

Tangoxbox

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1160 dnia: Września 09, 2007, 01:38:58 am »
Gdyż gra jest tak dobra. Liczy się całość.

Ninja Theory mają szerokie pole do popisu w dwójce, a nawet trójce. Mogą swobodnie zrobić prequel i sequel. Ja sam miałbym na oba kilka pomysłów nie, mówiąc już o nich.

Po przejściu HS ma się ochotę przejść gierkę jeszcze raz (albo nawet 2, czy 3 razy)? Jeśli tak, to spoko. W innym wypadku należałoby jednak obniżyć ocenę końcową (nawet jeśli gra jest naprawdę świetna), bo 6-9 godzin to nie jest za dużo :???: Tym bardziej, że brakuje jakiś dodatkowych trybów.

Osobiście zainteresuję się HS jak mocno stanieje.

wypozycz z wypozyczalni gierke przejdz, oddaj, jak sie spodoba poczekasz az stanieje(poczekasz spokojnie bo juz bedziesz mial gre za soba)jesli sie nie spodoba to nie bedziesz ponad 200zl w plecy

Zeratul

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 31-08-2005
  • Wiadomości: 806
  • Reputacja: 0
  • H3&KZ2 United&Win
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1161 dnia: Września 09, 2007, 06:40:14 am »
 ciekawostka
http://www.babynamesworld.com/meaning_of_Nariko.html
Cytuj
Name: Nariko
Gender: Girl     
Meaning: Hard-working child
Origin:   Japanese
Categories: Japanese
Pronunciation: (NAH ree koh)   
Form of: Itself (Nariko)
Variants: N/A
Additional Info: The Japanese name Nariko may be written with the characters for "business; vocation; arts; performance" (nari) and "child"(ko). Other possibilities include "adjusted; alike; equal" (nari) and "child" (ko), as well as "shape; form; style" (nari) and "child" (ko).

Supersonic

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1162 dnia: Września 09, 2007, 07:28:24 am »
Cytuj
Powinieneś kupić ze względu na walki z setkami przeciwników na których bardzo Ci zależało swego czasu.
Dalej mi się to podoba ale taka walka jest dosłownie jedna  :shock: :lol:. Lecz nawet ilość ich nie zmieniłaby mojego nastawienia do HS które od początku było inne niż w przypadku większości. Ludzie robili sztuczny hype (jak w przypadku Motorstorm) a gra okazała się niczym więcej niż tytułem na 8 i słabszym niż odgrzewany Ninja Gaiden.

Mam nadzieję że Drake da radę bo trzy z czterech exclusive'ów które czym to miały nie być zawiodły (albo zrobiony został wokół nich zbyt duży hype hmmm) tzn Motorstorm, Lair (szkoda wielka) i HS. Wierzę jednak że ND dostarczą w końcu pierwszy prawdziwy hit na PS3
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2007, 07:32:40 am wysłana przez Supersonic »

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1163 dnia: Września 09, 2007, 08:02:23 am »
Truth,truth , 9 & 9+ to za wysoka nota ,przecież liczy się całość .

    * - za krótka
    * - nie stałe 30 fps'ów
    * - niedopracowane QTE
    * - zbyt mała różnorodność

Gameplay nie jest rewelacyjny jest max , przeciętny żadnego uh i ach . Po prostu bardzo dobra gra , nic więcej.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 773
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1164 dnia: Września 09, 2007, 08:37:01 am »
Ja obniżyłem ocenę głównie za czas gry i małą różnorodność. Pozostałe dwa nie przeszkadzały na tyle, aby obniżać za nie ocenę. Minusy znalazły głównie swoje odzwierciedlenie w miodności, którą oceniłem na 8.
Opublikowane: Wrzesień 09, 2007, 08:34:26
Po przejściu HS ma się ochotę przejść gierkę jeszcze raz (albo nawet 2, czy 3 razy)?

Ja taką mam ;). Zostało mi jeszcze trochę rzeczy do odblokowania oraz jest hell mode.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1165 dnia: Września 09, 2007, 08:55:28 am »
Twoja recenzja , twoja ocena , na gamereankings , gra ma średnia 80,9% czyli taką  jaką powinna mieć .

Z grafą też przesadziłeś ,10 to za dużo ,swoją drogą ciekawe jaką ocenę dasz Unchartedowi 13/10 ?!

IMO powinno wyglądać to tak

Grafa - 9
Dźwięk - 9
Gameplay - 7 ( za długość, za średni system walki , brak upgrjdów broni , 30fpsów do tego jeszcze rwie+zwalone QTE :D )

Ogólnie 8 max 8.5 ;]
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2007, 09:00:11 am wysłana przez Soul »

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 742
  • Reputacja: 74
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1166 dnia: Września 09, 2007, 09:48:40 am »
Cytuj
Ludzie robili sztuczny hype (jak w przypadku Motorstorm) a gra okazała się niczym więcej niż tytułem na 8 i słabszym niż odgrzewany Ninja Gaiden.

Tu bym polemizował.... Motorstorm jest rewelacyjny i mogę go polecić z czystym sumieniem każdemu. A osoby, króre twierdzą inaczej z reguły pracują w Microsoft - prosze nie sugeruj się ich opiniami...
Ninja Gaiden to gra na 6/10 z gameplayem jak z czasów PSone i zestawianie jej z HS jest co najmniej nie na miejscu

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1167 dnia: Września 09, 2007, 10:02:04 am »
MS jest rewelacyjną grą na ocenę 8 ,czyli jest grą dobrą  :o przecie gościu ma ps3 w domu i pewno grał w MS i wie co mówi , no chyba że...... :?

Z PSone , przesadziłeś .... ja bym ,nawet śmiało powiedział ,że gameplay i jest taki jak za czasów super nintendo  :eek:
A to czemuż to ,porównywanie tych dwóch gier ,jest nie na miejscu?!
Tak jak supersonic napisał ,od grzany kotlet po raz trzeci zbiera lepsze noty niż HS , no ale w końcu NG nie robił byle kto , i nie byle z jakiej konsoli jest z konwertowana ;)

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1168 dnia: Września 09, 2007, 10:11:34 am »
HS zasługuje na 10 za grafikę i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Gra jest po prostu piękna w każdym tego słowa znaczeniu. Śliczne krajobrazy, piękne tekstury i duża interakcja to jest to co powoduje wystawienie taiej oceny za oprawę.

Co do MotorStorm to też uważam tą grę za bardzo dobrą. Czemu? Gra na starcie konsoli z piękną oprawą i z wielkimi pokładami grywalności zasługuje na 9. Co do oceny Supersonic'a (8 dla MS) to nie wiem na jakiej podstawie. Masz PS3 w domu? Ugrałeś wszystkie bilety? Mnie do tej pory dziwi że przy tak małej liczbie tras gra nie pozwoliła mi odejść od siebie przez 21 biletów w każdym średnio po 3 wyścigi. To jest właśnie moc tego tytuły. Na trasie zawsze coś się dzieje przez gra wciąga jak bagna małopolski.

Szymku

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 04-02-2006
  • Wiadomości: 3 742
  • Reputacja: 74
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1169 dnia: Września 09, 2007, 10:14:33 am »
Dla mnie NG Sigma, to taki wiejski tuning, Pimp my game... Nie odpowiada mi gameplay (skacz jak głupi to przeciwnik cię nie trafi)  i stylistyka (Rachel??? - proszę cię - co to za potwór?) tej gry... Grafika jakkolwiek ładna, przestawia głównie mocno ograniczone lokacje, i beretu z głowy nie zrywa...

Z podanych powyżej powodów nie zestawiałbym tej gry z HS... A jej niezłe oceny biorą się moim zdaniem z sentymentu recenzentów do oryginału (w swoim czasie dobrego) - ja z tych samych względów pewnie bym wystawił 10/10 boulder dashowi na komórkę...

ASSIM

  • Towarzysz
  • ***
  • Rejestracja: 26-03-2007
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1170 dnia: Września 09, 2007, 10:38:05 am »
Dla mnie NG Sigma, to taki wiejski tuning, Pimp my game... Nie odpowiada mi gameplay (skacz jak głupi to przeciwnik cię nie trafi)  i stylistyka (Rachel??? - proszę cię - co to za potwór?) tej gry... Grafika jakkolwiek ładna, przestawia głównie mocno ograniczone lokacje, i beretu z głowy nie zrywa...

Z podanych powyżej powodów nie zestawiałbym tej gry z HS... A jej niezłe oceny biorą się moim zdaniem z sentymentu recenzentów do oryginału (w swoim czasie dobrego) - ja z tych samych względów pewnie bym wystawił 10/10 boulder dashowi na komórkę...

no właśnie, dla ciebie, ale poważne serwisy (te mniej liczące się też) oceniły JEDNOZNACZNIE, ng wyżej niż hs, też jetem trochę zdziwiony widząc oceny 7 przy ocenie hs, miał być killer killerów, ale wystarczy wejść na gamerankings i sprawdzić

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1171 dnia: Września 09, 2007, 10:44:08 am »
@MarCepan - Oczywiście grałeś już w full'a ,i wiesz że grafa wszędzie miażdży  :lol: I są same uchy i ach , i wszędzie są świetne tekstury ,dobry jesteś.

@Szymku - Co byś nie powiedział to i tak , ta gra jest królem slasherów , i dostaje lepsze noty ,  bo zwyczajnie na nie zasługuje , po za tym zauważ że to konwersja,ta gra ryła beret ,w czasach kiedy ,ludzie nie wiedzieli jak ps3 będzie wyglądać . Jak wyjdzie NG2 w tedy wrócimy do rozmowy o lokacjach, interakcji  itp .

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1172 dnia: Września 09, 2007, 10:46:03 am »
@MarCepan - Oczywiście grałeś już w full'a ,i wiesz że grafa wszędzie miażdży  :lol: I są same uchy i ach , i wszędzie są świetne tekstury ,dobry jesteś.

Grałem w demko mi już tam bardzo podobała mi się oprawa. Ponoć w Full wersji jest jeszcze lepiej więc stąd moje stwierdzenie. :cool:

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 773
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1173 dnia: Września 09, 2007, 10:47:55 am »
@MarCepan - Oczywiście grałeś już w full'a ,i wiesz że grafa wszędzie miażdży  :lol: I są same uchy i ach , i wszędzie są świetne tekstury ,dobry jesteś.

Ale ja grałem ;).

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1174 dnia: Września 09, 2007, 10:51:10 am »
Ale my nie graliśmy, zagramy z MarCepanem ,do kończymy wymianę zdań ,a na chwilę obecną siedzę cicho ;]

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1175 dnia: Września 09, 2007, 11:14:24 am »
Ale my nie graliśmy, zagramy z MarCepanem ,do kończymy wymianę zdań ,a na chwilę obecną siedzę cicho ;]

Nie graliśmy, ale wiemy, że 10 za grafę to przesada? Aha...  :???:

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1176 dnia: Września 09, 2007, 11:16:48 am »
Ale my nie graliśmy, zagramy z MarCepanem ,do kończymy wymianę zdań ,a na chwilę obecną siedzę cicho ;]

Nie graliśmy, ale wiemy, że 10 za grafę to przesada? Aha...  :???:
:lol: :lol: :lol:





GameInformer - dwie oceny
8.75/10
9/10
http://www.n4g.com/ps3/News-66329.aspx




Cielo

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2006
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1177 dnia: Września 09, 2007, 11:37:35 am »
Cytuj
Tak jak supersonic napisał ,od grzany kotlet po raz trzeci zbiera lepsze noty niż HS , no ale w końcu NG nie robił byle kto , i nie byle z jakiej konsoli jest z konwertowana Wink
Widocznie kolejna gra na, czy z xbox'a jest niedoścignionym ideałem dla gier z ps3 :lol:

W każdym razie to logiczne, że jednemu bardziej przypadnie do gustu NG, innemu HS bo mimo tego samego gatunku to bardzo rożne gry.

Zaryzykowałbym porównanie, że HS jest jak MGS, a NG jak Splinter Cell, a ja akurat uważam, że MGS zjada tego drugiego pod każdym względem :cool:
I do not comprehend.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1178 dnia: Września 09, 2007, 12:58:58 pm »
Cytuj
Zaryzykowałbym porównanie, że HS jest jak MGS, a NG jak Splinter Cell, a ja akurat uważam, że MGS zjada tego drugiego pod każdym względem
albo inaczej HS Sprite, NG pragnienie.  :smile:

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1179 dnia: Września 09, 2007, 13:02:16 pm »
Cytuj
jak Splinter Cell, a ja akurat uważam, że MGS zjada tego drugiego pod każdym względem Cool
Wersja dla "smutnych": Niniejszym postem pozwolę sobie nie zgodzić się z kolegą Cielo. W moim najgłębszym przekonaniu kolega raczył pominąć niewątpliwe, moim zdaniem, zalety Splinter Cella, które czynią tą serie godną uwagi.

 
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2007, 13:27:43 pm wysłana przez Leenk »

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1180 dnia: Września 09, 2007, 13:03:35 pm »
Cytuj
jak Splinter Cell, a ja akurat uważam, że MGS zjada tego drugiego pod każdym względem Cool
Buahahahahahahahahahaha... !!!
Na bardziej żenujący komentarz stać Cię chyba nie było?

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1181 dnia: Września 09, 2007, 13:06:18 pm »
Żenujący to jest Twój brak poczucia humoru, Iras.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1182 dnia: Września 09, 2007, 13:08:47 pm »
To nam jeszcze powiedz co w tym było śmiesznego?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1183 dnia: Września 09, 2007, 13:14:32 pm »
Jakoś mnie nie śmieszy, kiedy ktoś z braku umiejętności napisania czegoś mądrzejszego, wali wiele wnoszące "buahahaha" - nic ponad level tanga i deski, a po Tobie więcej się spodziewałem.

Tarniak

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1184 dnia: Września 09, 2007, 13:16:12 pm »
No bo to oczywiście bardzo obiektywna wypowiedź, w odpowiendim topicu ze strony Szymka. Ma rację, MGS zjada SC, szczególnie w kwestii realizmu!

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1185 dnia: Września 09, 2007, 13:23:14 pm »
Koleś chyba wyraźnie zaznaczył, że to jego - z resztą bardzo subiektywne zdanie, pisząc, że wiele zależy od gustu recenzenta. Niestety, widać, że niektórzy poza "MGS zjada Splinter Cell" nic nie wyłapali  :???:

Tarniak

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1186 dnia: Września 09, 2007, 13:26:58 pm »
Dokładnie, bo jesteśmy zaślepionymi fanboyami i uwielbiamy spam i te wywody - "HS to jak MGS" i o wyższości Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia.

Leenk

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-09-2005
  • Wiadomości: 3 753
  • Reputacja: 1
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1187 dnia: Września 09, 2007, 13:38:19 pm »
OK, zmieniłem wersję dla wszystkich zniesmaczonych moim żenującym poziomem.

Cielo napisał to w lekko żartobliwej formie (takie odnoszę wrażenie) więc tak zareagowałem. Niezależnie od jego intencji dla mnie jest to bardzo zabawna wypowiedź. Akurat zresztą te porównania są trafne: NG i Splinter Cell są nieporównanie bardziej "techniczne" od odpowiednio HS i MGS-ów. Te dwa ostatnie są moim zdaniem lajtowe, efekciarskie  i filmikowate. Dlatego sam o wiele bardziej wolę np. Splinter Cella niż MGS.
Tylko nie piszę że SC zjada pod każdym względem MGS-a, bo to tez byłąby bzdura. Takie właśnie teksty są bardziej żenujące niż "buahahaha"...

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1188 dnia: Września 09, 2007, 13:44:17 pm »
Ale my nie graliśmy, zagramy z MarCepanem ,do kończymy wymianę zdań ,a na chwilę obecną siedzę cicho ;]

Nie graliśmy, ale wiemy, że 10 za grafę to przesada? Aha...  :???:

Zgadza się , GT , IGN robi swoje.

Yeti gamerankings mówi wszystko , średnia 80,9 % za grafikę max 9 . No chyba że Unchartedowi chcesz dawać 13/10  :lol: po za tym Tobie się nie przetłumaczy dla Ciebie HS to HIT  :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2007, 13:47:27 pm wysłana przez Soul »

BoBaN

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 09-12-2006
  • Wiadomości: 26 004
  • Reputacja: 309
  • Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć dieslem.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1189 dnia: Września 09, 2007, 13:51:20 pm »
No bo to oczywiście bardzo obiektywna wypowiedź, w odpowiendim topicu ze strony Szymka. Ma rację, MGS zjada SC, szczególnie w kwestii realizmu!

Khm Khm wybacz ale strasznie głupio napisałeś. Szukasz w serii MGS realizmu? No to na prawdę cholernie źle trafiłeś jeśli tego oczekujesz od tej sagi.

Tarniak

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1190 dnia: Września 09, 2007, 13:54:45 pm »
Po prostu, "zjadać pod każdym względem" to może świnia obierki. Spliter Cell'a nie lubię, żadnego nie ukończyłem w 100% ale nie piszę, że coś go zjada.

aphelion

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 24-09-2006
  • Wiadomości: 4 977
  • Reputacja: 25
  • PSN ID: aph
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1191 dnia: Września 09, 2007, 14:13:20 pm »
Problem z wami polega na tym ze nie potraficie zaakceptowac opinii 2 osoby ... Dla Zielarza gra zasluguje np w kwestii grafiki na 10 oczek ale juz dla Soula powiedzmy tylko na 8,5 ... z tego powodu MarcePan (zbieznosc nikow przypadkowa) czy jakikolwiek inny uzytkownik wszczyna jakze piorunujaca batalie slowna na temat ... preferencji danej osoby ...
Co wam przeszkadza w tym ze ktos patrzy na dany tytul pod troche innym katem ? Dla przykladu ja osobiscie (w przeciwienstwie do Soula) nie uwazam zeby system walki w NG byl najlepszy ze wszystkich dostepnych tytulow i nie staram sie mu wmowic ze nie ma racji bo po co? ...
Thou know'st 'tis common: all that lives must die, Passing through nature to eternity.

Tarniak

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1192 dnia: Września 09, 2007, 14:17:24 pm »
Ależ ja akceptuję, jeśli jest to wyrażone w sposób logiczny i normalny. "Wolę MGSa" a nie "MGS bierze SC bez popity". Forma ma duże znaczenie w tej kwestii. No chyba, że nie ma różnicy między: "nie przepadam za niektórymi użytkownikami forum" a "nienawidze grupy popier****** cw*** z tego forum"... :?

PS. Ja też wolę MGSa, tu chodzi o formę.

Iras

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-04-2006
  • Wiadomości: 26 797
  • Reputacja: 204
  • Mój awatar śmieje się z Ciebie.
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1193 dnia: Września 09, 2007, 14:29:00 pm »
Yeti gamerankings mówi wszystko , średnia 80,9 % za grafikę max 9 . No chyba że Unchartedowi chcesz dawać 13/10  :lol: po za tym Tobie się nie przetłumaczy dla Ciebie HS to HIT  :lol: :lol:

Wyjdzie Uncharted - też pewnie dostanie 10. Na dzień dzisiejszy i na tle gier, które wyszły do tej pory, Heavenly Sword to dycha za grafę.

Soul

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 28-04-2007
  • Wiadomości: 3 496
  • Reputacja: 16
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1194 dnia: Września 09, 2007, 14:33:47 pm »
Jak to mówią gusta i guściki, dla jednego 10 dla drugiego 9. I tyle nie ma się co kłócić , i sprzeczać .

Mr_Zombie

  • Global Moderator
  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 05-11-2005
  • Wiadomości: 5 999
  • Reputacja: 15
  • Press a button and something awesome happens...
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1195 dnia: Września 09, 2007, 14:58:59 pm »
A mnie śmieszy inna rzecz. Prawie każdy tutaj zamiast patrzeć, za co gra dostała niższe oceny, patrzy jedynie na ocenę i krzyczy wniebogłosy "jak serwis XX mógł tej grze wystawić tak niską ocenę!", albo "czemu YY tak wysoko tą grę oceniło!".

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że tak jak napisałem w komentarzu do recenzji Zielarza - Zielarz wypunktował w recenzji dosłownie te same minusy, na które uwagę zwrócili ludzie z IGN, Gamespy i innych serwisów. Widocznie po prostu mu one nie przeszkadzały i ocenił grę tak, a nie inaczej - za całość. Recenzenci z tamtych serwisów za te same minusy zjechali oceny, bo im te rzeczy widocznie przeszkadzały.

I teraz, zamiast batalii na oceny, zainteresowani powinni się po prostu zastanowić, do której grupy oni należą: czy krótki czas gry, mało (i mało atrakcyjne) dodatki przedłużające rozgrywkę, spadki framerate'u, taki a nie inny system walki itp itd. przeszkadza im, czy nie. A nie martwić się, jaką średnią gra dostała na Gamerankings.

Bo niestety, ale w chwili obecnej, gdy trwa zażarta batalia pomiędzy PS3 i XO, wielokrotnie zdarza się tak, że ludzie nie patrzą na samą grę, lecz na oceny. Która konsola będzie miała więcej gier z wyższymi ocenami - wygrywa. Kij z tym, jakie te gry są...
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2007, 15:01:18 pm wysłana przez Mr_Zombie »
Always code as if the person who will maintain your code
is a maniac serial killer that knows where you live.

Zielarz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-07-2005
  • Wiadomości: 6 773
  • Reputacja: 75
  • KILLZOWN3D
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1196 dnia: Września 09, 2007, 15:44:46 pm »
Ja ze swojej strony dodam jeszcze, że jeśli komuś podobał się GoW to HS raczej też mu przypasuje.

A co do grafiki - nie radzę sugerować się gametrailers. Mało tego - żaden trailer/filmik, który wyszedł do tej pory, nie oddaje tego jak HS wygląda. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie już po pierwszym odpaleniu gry. 

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1197 dnia: Września 09, 2007, 16:12:41 pm »
52" ?

1k postów  8)

@Zielarz
PS.
Kiedy wreszcie minie ten "tydzień" z banem? Ciągle nie mogę się zalogować na głównej stronie.
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879

pokrytyśniegiem

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 14-08-2006
  • Wiadomości: 4 163
  • Reputacja: 4
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1198 dnia: Września 09, 2007, 17:11:26 pm »


Yeti gamerankings mówi wszystko , średnia 80,9 %
Zgadza się, średnia z GR to zawsze jakiś wyznacznik, ale serwis bierze pod uwagę tylko oceny z stron www. (czyli GameInformer czy PLAY np. odpadają, a gra zostałą tam bardzo wysoko oceniona)
Ja do tej gry jestem w 100% przekonany, recenzje w PSXE, N+ czy Zielarza, mówią jasno, że to bardzo dobry tytuł.
Już nie mogę sie doczekać kiedy zagram w tą grę  :cool:

« Ostatnia zmiana: Września 09, 2007, 17:16:19 pm wysłana przez pokrytyśniegiem »

Gość Anonimowy

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 31-03-2006
  • Wiadomości: 2 626
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1199 dnia: Września 09, 2007, 17:41:57 pm »


Yeti gamerankings mówi wszystko , średnia 80,9 %
Zgadza się, średnia z GR to zawsze jakiś wyznacznik, ale serwis bierze pod uwagę tylko oceny z stron www. (czyli GameInformer czy PLAY np. odpadają, a gra zostałą tam bardzo wysoko oceniona)
Ja do tej gry jestem w 100% przekonany, recenzje w PSXE, N+ czy Zielarza, mówią jasno, że to bardzo dobry tytuł.
Już nie mogę sie doczekać kiedy zagram w tą grę  :cool:


http://www.metacritic.com/games/platforms/ps3/heavenlysword

Tu masz średnią 80% - i Play jest uwzględniony jak i inne papierowe

--------
EDIT:
Sprawdziłem jeszcze raz gamerankings i Play też tam jest. Więc "no bonus" Yeti.
http://www.gamerankings.com/htmlpages4/928391.asp

( Teraz należało by się zastanowić czy Play w zamian za ekskluzywne pierwsze recenzje (patrz też LAIR - Play obu grom wystawiło najlepsze oceny i jako jedne z pierwszych , taka ciekawostka... ) nie zawyża nam tej średniej  :-? )

-------
Ja osobiście podpisuję się pod tekstem Mr Zombie

A mnie śmieszy inna rzecz. Prawie każdy tutaj zamiast patrzeć, za co gra dostała niższe oceny, patrzy jedynie na ocenę i krzyczy wniebogłosy "jak serwis XX mógł tej grze wystawić tak niską ocenę!", albo "czemu YY tak wysoko tą grę oceniło!".

Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że tak jak napisałem w komentarzu do recenzji Zielarza - Zielarz wypunktował w recenzji dosłownie te same minusy, na które uwagę zwrócili ludzie z IGN, Gamespy i innych serwisów. Widocznie po prostu mu one nie przeszkadzały i ocenił grę tak, a nie inaczej - za całość. Recenzenci z tamtych serwisów za te same minusy zjechali oceny, bo im te rzeczy widocznie przeszkadzały.

I teraz, zamiast batalii na oceny, zainteresowani powinni się po prostu zastanowić, do której grupy oni należą: czy krótki czas gry, mało (i mało atrakcyjne) dodatki przedłużające rozgrywkę, spadki framerate'u, taki a nie inny system walki itp itd. przeszkadza im, czy nie. A nie martwić się, jaką średnią gra dostała na Gamerankings.

Bo niestety, ale w chwili obecnej, gdy trwa zażarta batalia pomiędzy PS3 i XO, wielokrotnie zdarza się tak, że ludzie nie patrzą na samą grę, lecz na oceny. Która konsola będzie miała więcej gier z wyższymi ocenami - wygrywa. Kij z tym, jakie te gry są...

Jak ci nie przeszkadzają te wady - gra dla ciebie na 10kę  :lol:
A jak przeszkadzają to 6 jak w Edge - lepszą zabawę będziesz miał z NGS lub GoW 1/2 ;)
« Ostatnia zmiana: Września 09, 2007, 17:45:23 pm wysłana przez Gość Anonimowy »
"Na forum nie ma żadnych ludzi, tylko porno boty z podciągniętym AI."
(by tarniak, all rights and lefts reserved)
---
Lies. Deceit. Cake.
---

13 Porównanie Gier (X360 vs PS3)
http://www.gameonly.pl/forum/index.php?topic=2178.msg349879#msg349879