Autor Wątek: Heavenly Sword  (Przeczytany 221923 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

boski

  • Obywatel
  • **
  • Rejestracja: 27-08-2007
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1520 dnia: Lipca 10, 2008, 09:42:19 am »
8 na 10? Nigdy w życiu, może na początku każdy się achował i ochował, ale po ochłonięciu i krótkiej refleksji? Wszystko było dobrze pomyślane, nakręcone, wykonane, ale grę zabiło wykonanie - 30fps z dropami i brak synchronizacji pionowej to pierwsza i największa wada gry. Zaraz za nią jest długość i liczne niedoróbki w sterowaniu. Na cut scenkach i w niektórych momentach gra robiła świetne wrażenie, dopóki nie wyszedł uncharted. Jeśli chodzi o fabułę, to więcej jej było w animkach, którymi nas karmiono przed premierą gry, niż w niej samej, bo jeśli by ich nie było, to grę można określić zdaniem: "Bahun wraz ze swoimi przydupasami terroryzują wioskę Nariko, która w pewnym momencie postanawia, że role się odwrócą za sprawą miecza, o którego toczą się wszystkie waśni".

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1521 dnia: Lipca 10, 2008, 10:29:44 am »
Spokojnie spokojnie, nie skonczylem gry jeszcze :) A fpsy faktycznie momentami leca na leb na szyje

POK

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 03-10-2006
  • Wiadomości: 14 345
  • Reputacja: 171
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1522 dnia: Lipca 10, 2008, 10:51:18 am »
Mi tam misje Kai sterowane sixaxisem się podobały!!
Ja sterowanie sixaxisem prawie zawsze wyłączam jak jest taka możliwość. W Hs sterownie sixaxisem było najgorsze z jakim miałem do czynienia (na szczęście dało się je wyłączyć). Właściwie to tylko Folklore miał naprawdę dobrze rozwiązane sterowanie sixaxisem, które znacznie uatrakcyjniało rozgrywkę. W znacznej większości gier jest to bajer dany na siłę i kompletnie niepotrzebny.

Hs oceniam na 7/10. Jak pomyślę o 9+ w PSXE to śmiać mi się chce :lol:

Sora

  • Kapitan Żbik
  • *****
  • Rejestracja: 18-03-2005
  • Wiadomości: 1 279
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1523 dnia: Lipca 10, 2008, 11:10:01 am »
POtwierdzam grałem w demko folklore to naprawde fajnie to wykorzystali. Natomiast jak na pczatku odpalilem ratcheta to po pierwszej sekwencji spadanej myslalem ze rzuce gre w ... cale szczescie insomniac bylo na tyle madre ze mozna bylo to zmienic, tak samo w HS.

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1524 dnia: Lipca 10, 2008, 11:13:34 am »
Mi tam misje Kai sterowane sixaxisem się podobały!!
Ja sterowanie sixaxisem prawie zawsze wyłączam jak jest taka możliwość. W Hs sterownie sixaxisem było najgorsze z jakim miałem do czynienia (na szczęście dało się je wyłączyć). Właściwie to tylko Folklore miał naprawdę dobrze rozwiązane sterowanie sixaxisem, które znacznie uatrakcyjniało rozgrywkę. W znacznej większości gier jest to bajer dany na siłę i kompletnie niepotrzebny.

Hs oceniam na 7/10. Jak pomyślę o 9+ w PSXE to śmiać mi się chce :lol:

W Folklore nie grałem, a w HS bardzo mi się podobało wykorzystanie Sixaxisa i nie miałem z nim żadnych problemów.

Osobisicię HS oceniam na 8+/10 (w porywach 9-)

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1525 dnia: Sierpnia 03, 2008, 22:11:25 pm »


Opublikowane: Lipiec 31, 2008, 22:43:05
Misje Kai są doprawdy świetne  :grin: (-->Kamera z nad barku i można podziwiać piękne krajobrazy tej gry.. POEZJA!!11)
Oświetlenie po prostu robi ogromne wrażenie, jak i same tekstury, które są ostre jak żyleta. O_o
Pojedynek z bydlakiem jest przekozacki, zaś wykonanie samej areny walki zaparło mi dech w piersiach .. musicie zobaczyć tą kolorystykę ścian oraz budowli, istne dzieło Ninja Theory.Typowym ciosem w policzek jest wejście do padającej lokacji, kiedy to niebo wygląda na dość zachmurzone.. m a s a k r a.System walki ogółem jest świetny i bardzo intuicyjny, przez co micha cieszy się od ucha do ucha ;]
O mimice twarzy i o samych postaciach powiem tylko tyle, że to wygląda jak render.Najlepsze jest to, że produkcja hula na silniku gry.. ps.dawać Havok'a do nowej gry Team ICO!.
Gry jeszcze nie skończyłem, ale na razie dla mnie to mocna dziewiątka.!
Minusy? Niestały framerate. Polecam Heavenly Sword.

PS>Zajebiste wykorzystanie SixAxis'a.


update:
Powiedzcie mi jak najlepiej unikać ognistych ataków Bohana?

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1526 dnia: Sierpnia 03, 2008, 22:14:33 pm »
Najlepiej je odbijać. A żeby to czynić musisz być w power stance(czy jakoś tak inaczej duży miecz) :]

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1527 dnia: Sierpnia 03, 2008, 22:19:37 pm »
koleś plusik leci  :D

ps.strasznie się męcze z tym dziadem ;]
(chodzi o ten nieszczęsny atak, a tak to nie jest nawet trudny ;) )
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2008, 22:22:07 pm wysłana przez mateo »

Agst07

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 21-03-2006
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 0
  • Visca el Barca!
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1528 dnia: Sierpnia 03, 2008, 22:21:41 pm »
Postaraj się odbijać wszystkie te jego kule, jak to opanujesz to Bohan staje się dość prosty.

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1529 dnia: Sierpnia 04, 2008, 12:14:52 pm »
rozkminiłem, to w moment, stąd Bohan nie miał już żadnych szans ;)

Bardzo dobra gra, choć krótka.
Ode mnie 9.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1530 dnia: Października 07, 2008, 18:43:38 pm »
Jestem już w walce z Bohanem (wczoraj gra przyszła...). I muszę przyznać że z początku ta gra mi się podobała....aż do pierwszego filmiku z Bohanem....klimat spada i to strasznie...co to ma być? Ta gra to komedia czy poważna historia? O ile sam pomysł na fabułę fajny tak reszta to imo niezła kupa. A niektóre rzeczy to kalka GoW, menu z twarzą, pomysł na to aby pokazać koniec na początku. Gdyby jeszcze tak system walki był z GoW, bo to co tu jest to mega kupa. Zwalone kontrowanie (za mała tolerancja, widać to szczególnie w walce z Bohanem), postacie są za małe (trzeba siedzieć w z nosem w ekranie, chyba że to wina SD, ale ch*j gra powinna dawać się pograć na każdym TV), no i przede wszystkim zje*any na maxa blok, o ile to można tak nazwać. Do tego jeszcze dołożyć unik który unikiem nie jest, bo postać odskakuje za blisko więc i tak oberwiemy. Rzadko kiedy wchodzą te combosy co chcesz, za mało block break'erów.  Jedyne fajne rzeczy to chyba te strzelanie z armaty i kuszy Kai. Bo walka przyjemności nie dostarcza. Raz rozwalisz garstkę w kilka sekund, a raz giniesz ze 3 razy, bo combo nie te weszło i zamiast block break'a weszło jakieś g*wno. No i co to za pomysł aby po każdym combie postać się zatrzymywała, co czasem daje zajebisty efekt tego że robisz combo, widzisz że to nie te więc się zatrzymujesz, postać stoi, wciskasz poprawne combo, a postać i tak robi co innego bo konsola uznała to za dokończenie poprzedniego. No i wisienka na torcie, pomimo 2 GB instalacji gra lubi sobie poczytać płytkę tak z 20 sekund, nie ważne czy do menu czy restart po zginięciu.
Ogólnie--najgorszy slasher czy co to tam jest w jakie grałem. Fajny pomysł na fabułę, fajna bohaterka, mimika i tyle. 6/10

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1531 dnia: Października 07, 2008, 19:01:57 pm »
SS'manie jak Ci combosy nie wchodza to znaczy, że jestes noob i tyle :P.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1532 dnia: Października 07, 2008, 19:02:12 pm »
Ażeś mnie zraził ! Właśnie kupiłem i leży na półce czekając aż przejdę Medal of Honor. Jest chociaż poziom trudności do ustawienia ? Bo nie specjalnie lubie slashery, ale HS mnie zakręcił.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1533 dnia: Października 07, 2008, 19:03:08 pm »
Po pierwszy ukończeniu gry odblokuje Ci się kolejny poziom trudnosci, czyli są 2.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1534 dnia: Października 07, 2008, 19:22:30 pm »
SS'manie jak Ci combosy nie wchodza to znaczy, że jestes noob i tyle :P.
no czasem wchodzą, ale nie tak jak w GoW że robię je instynktownie. Tu żeby zrobić combo trzeba "myśleć" kiedy się wciska, no i mieć farta że nie uzna że to kontynuacja niedokończonego comba.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1535 dnia: Października 07, 2008, 19:24:00 pm »
Ja takiego problemu jakos nie miałem :-? a w GoW chyba były łatwiejsze combosy z tego co pamiętam.
Yeahh, me and hate that's an odd couple

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1536 dnia: Października 08, 2008, 21:35:57 pm »
SS1989 nie spodobał ci się klimat !?
Urok bohaterki, styl walki oraz cała ta otoczka/gierka była świetna. (imho)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1537 dnia: Października 08, 2008, 22:25:28 pm »
SS1989 nie spodobał ci się klimat !?
Urok bohaterki, styl walki oraz cała ta otoczka/gierka była świetna. (imho)
Dobra może ździebko przesadziłem co do ogólnego zarysu gry, takie 7+/10 w porywach 8. Ale nie więcej. Co do klimatu---ogólnie jest zajebisty, ale Bohan mi go psuje tymi swoimi głupimi tekstami i czasami gestami. Ot choćby tekst w którym mówi że nie może się doczekać kiedy słodkie usta Nariko zasmakują jego genitaliów. Czy wtedy kiedy ginie ta jaszczurko-kobieta:
-nie czuję nóg
-pozwól że ja poczuję je za ciebie (i tu zaczyna ją macać). No bez jaj, ja oczekiwałem epickiej opowieści o poświęceniu w imię symbolu czy coś takiego, a dostałem nawalankę z fajną bohaterką i sporą dawką komizmu. Nie wiem może Ninja Theory chciało podchwycić elementy humorystyczne z MGSów, ale Mistrz Hideo robi to w idealnych proporcjach, a jeśli ktoś uważa że humoru w MGSach jest za dużo, to polecam pograć w HS.

above89

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 25-06-2007
  • Wiadomości: 2 023
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1538 dnia: Października 08, 2008, 22:51:38 pm »
A tam SS przesadzasz, nigdzie nie pisało EPICKA OPOWIEŚC. Ty się zawiodłeś na HS bo za dużo komedii, a ja na MGS4 bo tam może i mało, ale durnowatej (bekanie, problemy z żołądkiem itp) masakra.

Jestem już w drugim rozdziale - więzienie i powiem że gra jest świetna !! Nigdy nie grywałem w slashery, ale HS mi się baaaardzooo podoba. Graficznie jest ładnie, a postacie zwłaszcza twarze CUUDOOO ;) Aktorzy podkładający głosu klasa sama w sobie ;) Postać Nariko nooo cuudoo już kocham laskę ;P Bohan pokręcony kolo i zryty na maksa w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)
Gameplay konkretny i bardzo wciąga takie napierdzielanie w przyciski. Poziom trudności narazie łatwy i jako pierwszy kontakt z tym gatunkiem jeszcze ani razu nie padłem trupem ;) Muzycznie filmowo ;)

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z wydania tych 70zł na grę gdyż bałem się że kasa pójdzie w błoto. Teraz wiem że będę ją przechodził 10-tki razy ;)

Graficznie jest ładnie jak pisałem, ale wkurza brak AF- który by to tekstury zwłaszcza podłoża wyostrzył w oddali bo wygląda jak kupa.

Comobsy łatwe do zapamiętania i spokojnie wychodzą także SS nie wiem o czym piszesz.

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1539 dnia: Października 09, 2008, 13:10:18 pm »
Cytuj
Comobsy łatwe do zapamiętania i spokojnie wychodzą także SS nie wiem o czym piszesz.
poczekaj, poczekaj. Jak będziesz chciał zrobić block brekera a ci wyjdzie jakaś kupa.

groh

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 27-05-2009
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1540 dnia: Czerwca 25, 2009, 16:42:17 pm »
Mam malutki problem z 2 misja Kai jak trzeba osłonic ojca. Moze jakas podpowiedz jak ja przejsc.

pawel_k

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1541 dnia: Czerwca 25, 2009, 16:54:18 pm »
przecież to banalna misja - aftertouch i jazda :)

Krauser

  • Przodownik pracy
  • *****
  • Rejestracja: 13-08-2007
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 0
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1542 dnia: Czerwca 25, 2009, 21:35:57 pm »
Właśnie zauważyłem, ale wtopa :lol: :lol:
NO BRAIN - NO GAIN


Shtanoock

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-01-2010
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Carpe Diem
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1543 dnia: Stycznia 28, 2010, 15:27:06 pm »
Witam! W sumie to szukałem podpowiedzi i tylko dlatego zarejestrowałem się na tym serwisie.
Utknąłem na drugim wcieleniu Bohuna. Widziałem na YT, że należy odbijać strzały (fireball'e) wyrzucane przez Bohuna, ale za cholerę nie mam pojęcia jak to zrobić. Znalazłem gdzieś w sieci podpowiedź, że gdy rzuca niebieskim to odbijać trójkątem, a gdy pomarańczowym, to trójkątem z R1, ale... No właśnie! Może ze 3-4 razy mi się to udało. Czy ktoś jest mi w stanie podpowiedzieć w jakim momencie to trzeba robić, aby odbić?
Pożyczyłem tę gierkę od kumpla, choć to już stary tytuł, to zainteresował mnie bardzo i przyznam, że jest super, trochę przypomina mi  God of War, ale daleko jej do tej gry ;) Niestety przez Bohuna, gra traci u mnie na atrakcyjności... Somebody help me?

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1544 dnia: Stycznia 28, 2010, 17:14:33 pm »
To chyba w momencie trafienia, dawno w HS  grałem, więc może na forum znajdzie się ktoś na świeżo wie.
Jak coś to szukaj na you tube czy na game faqs

Snake_Plissken

  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 31-12-2006
  • Wiadomości: 17 240
  • Reputacja: 104
  • Who Dares Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1545 dnia: Stycznia 28, 2010, 17:56:09 pm »
Pomarańczowe to z tego co pamiętam Strong Stance (R1) + trójkąt.

Devilek

  • Łajka
  • *****
  • Rejestracja: 05-07-2005
  • Wiadomości: 8 220
  • Reputacja: 73
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1546 dnia: Stycznia 28, 2010, 19:18:07 pm »
Spróbuj przy tych pomarańczowych dość wczas naciskać lub po prostu je unikać. Dawno nie grałem ale popróbuj różne możliwości, na jakim poziomie trudności grasz?
Yeahh, me and hate that's an odd couple

mateo

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1547 dnia: Stycznia 28, 2010, 20:03:04 pm »
tak jak Devil mówi należy wcześniej naścisnąć machnięcie bronią.

Shtanoock

  • Pionier
  • *
  • Rejestracja: 28-01-2010
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Carpe Diem
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1548 dnia: Lutego 01, 2010, 11:20:37 am »
Dzięki koledzy, zobaczę co da się z tymi uwagami zrobić w grze ;)
Pozdrawiam

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1549 dnia: Maja 23, 2011, 23:35:12 pm »
Wczoraj zacząłem grać i doszedłem do połowy drugiego Chaptera. To, co pierw mi się rzuciło w oczy, to oczywiście świetny voice acting oraz mimika twarzy. Sporo dzisiejszych tytułów mogłoby się uczyć od NT. Bohan i jego pieprznięta ekipa zapodają swoim zachowaniem i tekstami niezłego mindfucka. W kwestii grafiki widać, że gra ma już swoje lata, niemniej jednak miejscówki prezentują się klimatycznie, a niektóre widoki skłaniają do chwilowego postoju i ich podziwiania. Na plus wpadająca w ucho muza. Jeżeli chodzi o gameplay to bardzo, ale to bardzo brakuje mi skoku. Przez to również budowa poziomów zahacza o pojęcie 'rynny'.
Przyjemnie zmienia się w locie style walki, wklepanie na pamięć combosów i jazda. Wszelakie countery i finishery prezentują się niezwykle soczyście. Aż chce się wszystkie możliwości zobaczyć.

Tak sobie gram powoli i cały czas się zastanawiam, dlaczego NT nie zrobili jeszcze drugiej części? Gra z Nariko na czele ma olbrzymi potencjał i aż boję się pomyśleć, jak w obecnych czasach mógłby prezentować się jej sequel...
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2011, 23:36:51 pm wysłana przez Ryo »

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1550 dnia: Maja 23, 2011, 23:53:27 pm »
Tak sobie gram powoli i cały czas się zastanawiam, dlaczego NT nie zrobili jeszcze drugiej części?
Jak dojdziesz do końca (czyli niedługo...) to się dowiesz.

Unlimited

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1551 dnia: Maja 24, 2011, 07:20:33 am »
Tak sobie gram powoli i cały czas się zastanawiam, dlaczego NT nie zrobili jeszcze drugiej części?
Jak dojdziesz do końca (czyli niedługo...) to się dowiesz.

heh ;)

Generalnie im dalej tym lepiej :P

Ps. Tak Voice Action i nakreślenie charakteru postaci występujących w tej grze jest wyjebiste! Tak samo jak materiały dodatkowe i ten świetny animowany filmik. 8)

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1552 dnia: Maja 24, 2011, 07:48:05 am »
Dla mnie to była jedna z lepszych gier startowych dla PS3. Nawet GOW3 tak mnie nie wciągnął

Unlimited

  • Gość
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1553 dnia: Maja 24, 2011, 08:32:03 am »
Dla mnie to była jedna z lepszych gier startowych dla PS3. Nawet GOW3 tak mnie nie wciągnął

+1

Ja ją dopiero niedawno odkryłem. Warto było. :)

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1554 dnia: Maja 26, 2011, 22:00:54 pm »
Dzisiaj skończyłem. Nawet po 4 latach od premiery voice acting i mimika stoją na najwyższym poziomie. Pełen szacun dla NT. Ogólnie rzeczywiście gra mega krótka; zanim zdążyła się na dobre rozręcić, to już leciały napisy końcowe. Zabrakło mi więcej biegania i ciachania pomiędzy głównymi wydarzeniami. A potencjał był olbrzymi.

Co muszę przyznać to świetna końcówka. Miejsce ostatniego pojedynku zapisuje się w moim rankingu do jednego z najlepszych w grach wideo. Ostateczne wykończenie Bohana jest przekozackie a ujęcia i ogólny power dają radę.

Bardzo podobały mi się menusy w grze. Ciekawy pomysł z mieczami wokół postaci Nariko oraz zbliżenie na jej twarz. Making of jeszcze nie oglądałem, ale widziałem za to 2 filmiki animowane, które świetnie budują klimat historii. Ile ich jest tak w ogóle? Odkrywają się w zależności od zdobytych 'orbów'? Muszę polookać na youtube.

Ogólnie jakbym miał podsumować grę oceną, to dałbym 7-.

Tomasz

  • Marynarz z Potiomkina
  • *****
  • Rejestracja: 16-12-2009
  • Wiadomości: 3 106
  • Reputacja: 42
  • TUSKU CHYTRUSKU TY je**ny ZŁODZIEJU!!!!
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1555 dnia: Maja 26, 2011, 22:14:14 pm »
Bardzo bym chciał zeby na E3 pokazali HS2 jako exlusiw dla PS3

Ryo

  • Global Moderator
  • PIERESTROJKA
  • *****
  • Rejestracja: 25-10-2005
  • Wiadomości: 31 259
  • Reputacja: 535
  • "Using no way as way, having no limitation..."
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1556 dnia: Maja 26, 2011, 22:23:05 pm »
Bardzo bym chciał zeby na E3 pokazali HS2 jako exlusiw dla PS3
No to by była niezła niespodzianka.

yap

  • Człowiek dobrej roboty
  • *****
  • Rejestracja: 24-05-2005
  • Wiadomości: 708
  • Reputacja: 29
  • GT: DARKERRYU PSN ID: YapPL
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1557 dnia: Maja 26, 2011, 23:21:16 pm »
Może zabrzmi to dziwnie, ale...ta gra nie powinna mieć kontynuacji. Jakiś spin off owszem, ale bezpośredni ciąg dalszy zabiłby to co przeżywałem na końcu HS. A czułem koniec, jedno z lepszych growych zwieńczeń fabularnych w ogóle.

Gremlin88

  • Proletariusz
  • *****
  • Rejestracja: 10-12-2010
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 13
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1558 dnia: Maja 26, 2011, 23:31:34 pm »
Bardzo bym chciał zeby na E3 pokazali HS2 jako exlusiw dla PS3

Jeśli HS2 by miało wyjść, to tylko jako exclusive Playstation, bo marka należy do Sony ;)

Solid Snake 1989

  • MIR
  • *****
  • Rejestracja: 06-09-2006
  • Wiadomości: 14 782
  • Reputacja: 101
  • Who Dares. Wins
Odp: Heavenly Sword
« Odpowiedź #1559 dnia: Maja 26, 2011, 23:32:23 pm »
Może zabrzmi to dziwnie, ale...ta gra nie powinna mieć kontynuacji. Jakiś spin off owszem, ale bezpośredni ciąg dalszy zabiłby to co przeżywałem na końcu HS. A czułem koniec, jedno z lepszych growych zwieńczeń fabularnych w ogóle.
Racja dlatego napisałem:
Tak sobie gram powoli i cały czas się zastanawiam, dlaczego NT nie zrobili jeszcze drugiej części?
Jak dojdziesz do końca (czyli niedługo...) to się dowiesz.